KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : Petrohrad - 2. září 2017   16:00

Novgorod
Novgorod
11:01' V. Kuljomin (Verjajev) • 52:26' Barancev (Jeglič, Dugin) • 56:29' Stoljarov (Paršin, Mamašev)
3:4
(1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)

4:5 (SN)

Petrohrad
Petrohrad
15:45' Barabanov  (Karpov, J. Jakovlev) • 29:19' Kovalčuk   • 48:29' Dacjuk  (N. Gusev) • 65:00' N. Gusev
Novgorod
S. Galimov (49. Lisutin) – Mamašev, Grigorev, Barancev, Kundrátek, Baldajev, Kurbatov, Fatkullin, A. Potapov – Paršin, Galuzin, Stoljarov – Daugavinš, Dugin, M. Lazarev – Jeglič, Mozer, Gračov – V. Kuljomin, S. Kosticyn, Verjajev.
Petrohrad
Koskinen (Šesťorkin) – Hersley, Gavrikov, Čudinov, Chafizullin, Zub, J. Jakovlev, Rukavišnikov, Rykov – Dacjuk, S. Plotnikov, Kovalčuk – Karpov, Koskiranta, Širokov – Barabanov, Prochorkin, N. Gusev – Altybarmakjan, Kablukov, Kalinin.

Toto je ode mně vše přeji vám příjemný zbytek večera a naviděnou u dalších zápasů.
Československá stopa v utkání
Tomáš Kundrátek – CZE – NNO – 0 gólů – 0 asistencí – 1 vyloučení
Je konec! Petrohrad poráží Nižnij Novgorod 4:3 sn. Toto dramatické utkání rozhodl Nikita Gusev .
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.
63:00'
Střelu Paršina Koskinen vyráží do ochranné sítě.
61:48'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Dinar Chafizullin – 2 min., podražení).
60:45'
Tomáš Kundrátek se ocitl sám před Koskinenem! Bránu bohužel pro domácí netrefil.
57:07'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (2 min. – příliš mnoho hráčů).
56:29'
Torpedo právě vstřelilo branku!
Tak to je neuvěřitelné! Nagorny Arena se teď otřásá v základech, protože je vyrovnáno! Paršin dostal za brankou přihrávku od STOLJAROVA, Paršin objel branku a přihrál skrz brankoviště na úplně volného GENNADIJE STOLJAROVA, který zasunul kotouč do odkryté klece. Asistence: Denis Paršin a Renat Mamašev.
54:05'
A domácí se probudili a usazují se v útočném pásmu. Vypadá to že se schyluje k obrovskému drama.
Střely na branku 11:33.
52:26'
A je sníženo! Asistent objel branku a naservíroval puk na hokejku DENISE BARANCEVA , který prostřelil vše co mu stálo v cestě. Vše bylo ještě prozkoumáno u videa. Asistence: Žiga Jeglič a Jegor Dugin.
51:54'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kablukov – 2 min., nedovolené bránění).
51:27'
A hosté se opět usadili v útočném pásmu. Obrana zatím výborně brání takže nic nemohou vymyslet.
51:01'
49:01'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Alexej Potapov – 2 min., hákování).
48:29'
Střídání v týmu Torpedo Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Stanislav Galimov, přichází Ivan Lisutin.
48:29'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Autorem branky je PAVEL DACJUK. Asistence: Nikita Gusev.
48:00'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Gennadij Stoljarov – 2 min., vysoká hůl).
46:19'
45:19'
Polovina přesilovky je za námi. Hráči Petrohradu zatím nic moc nevymysleli.
44:19'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Tomáš Kundrátek – 2 min., podražení).
Střely na branku 9:25.
41:55'
Hosté se opět usazují v útočném pásmu. Zatím jen bez střel kombinují.
41:24'
40:50'
Hráči SKA Petrohradu se osvobozují. Přesilovka domácích bude za chvilku končit.
40:07'
A domácí se okamžitě usazují v útočném pásmu a ostřelují Koskinena.
40:01'
J eza námi 2. třetina! Petrohrad vede nad Nižnij Novgorodem 2:1. Ve druhé třetině se prosadil Ilja Kovalčuk . Podaří se domácím otočit nepřízniví stav? Sledujte s námi i 3. třetinu.
40:00'
39:24'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jegor Rykov – 2 min., krosček).
39:00'
Běží poslední minuta 2. třetiny.
38:50'
Gennadij Stoljarov se prokličkoval až před Koskinena! Finský brankář vyrazil jeho střelu do odkryté klece.
35:49'
Ilja Kovalčuk se snažil prokličkovat do nějaké vyložené šance. Obrana Torpeda výborně zasáhla a hnala se do protiútoku, který zastavil až Mikko Koskinen.
34:35'
A teď se dokonce usazují v útočném pásmu i domácí. Jenže jim to dlouho nevydrželo a do útoku opět pádí hráči hostí.
33:00'
A hráči SKA Petrohradu se znovu usazují v útočném pásmu! Zatím jen kombinují a snaží se dostat do nějaké větší šance.
30:56'
Hra se po brance hostí celkem vyrovnala. Hraje se hokej nahoru dolu.
29:19'
A je to 2:1 pro hosty! ILJA KOVALČUK projel přes celé hřiště a od útočné modré čáry vystřelil, a puk někudy propadl Galimovi. Asistence: bez asistence.
29:17'
27:17'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Viačeslav Kuljomin – 2 min., podražení).
26:35'
A hosté se znovu usazují v útočném pásmu a ostřelují Stanislava Galimova.
26:20'
Střelu Dacjuka kryje Galimov do lapačky. Bude se vhazovat po jeho pravici.
25:10'
A domácí po dlouhé době opět vystřelili na Mikko Koskinena.
24:15'
Oddechový čas pro domácí.
Střely na branku 5:19.
24:15'
A domácí opět vyhazují na zakázané uvolnění. To je drtivá převaha hokejistů z Petrohradu.
23:20'
Hráči Torpeda vyhazují puk na zakázané uvolnění. Bude se vhazovat po pravici Galimova.
22:40'
Teď už i obstřelují Stanislava Galimova. Zatím vše zablokuje obrana nebo brankář anebo jdou střely mimo branku Galimova.
22:15'
SKA Petrohrad se usazuje v útočném pásmu, zatím jen kombinují bez střel.
20:01'
První třetina je za stavu 1:1 úspěšně za námi. Za domácí se trefil Viačeslav Kuljomin a za hosty Alexandr Barabanov . Střely na branku po první třetině 5:14. Navýší Petrohrad svůj náskok? Sledujte s námi i druhou třetinu.
20:00'
19:00'
Běží poslední minuta 1. třetiny.
18:45'
Domácí se vydali do protiútoku. Jenže protiútok byl rychle zastaven obranou týmu SKA Petrohrad.
18:05'
16:05'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Viktor Baldajev – 2 min., sekání).
15:45'
Autorem branky je ALEXANDR BARABANOV. Asistence: Maxim Karpov a Jegor Jakovlev.
15:36'
Hráči Petrohradu se usazují v úročném pásmu a ostřelují bránkře Torpeda.
14:25'
Patrik Hersley se prokličkoval do útočné třetiny Petrohradu. Jenže už nevystřelil protže jeden z obránců mu vypíchl puk.
13:55'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Vladimir Galuzin – 2 min., hrubost).
13:15'
Tak to byla pro domácí velká škoda. Hráči Torpeda ujeli do přečíslení 3 na 2 jenže přihrávku Mozera zablokoval obránce Petrohradu.
11:01'
A je to 1:0 pro domácí! Danil Verjajev přihrál před brankoviště kde stál VIAČESLAV KULJOMIN, který prostřelil brankáře SKA Petrohradu. Asistence: Danil Verjajev
10:15'
Po střele Datsyuka následuje komerční přestávka.
10:02'
A Petrohrad ubránil to pětiminutové oslabení a už hrají v plném počtu.
09:30'
Petrohradu se teď podařilo vyhodit a vystřídat. Domácí musí začít od svého brankáře.
09:00'
A domácí teď drží svého soupeře v útočném pásmu. Zatím bez střel kombinují.
08:03'
06:03'
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Žiga Jeglič – 2 min., nedovolené bránění).
05:02'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Maxim Čudinov – 5 min., zásah do hlavy nebo krku + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).
02:43'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Alexandr Barabanov – 2 min., podražení).
00:01'
Tomáš Kundrátek (CZE) – Torpedo Nižnij Novgorod
SKA Petrohrad
SKA Petrohrad, uřadující mistr KHL vyhrál s přehledem Bobrovovu divizi. V osmifinále je čekal tým HC Viťaz kterého porazili v poměru 4:0 na zápasy. Ve čtvrtfinále už na Petrohrad čekal Dynamo Moskva, Petrohrad vyhrál sérii v poměru 4:1. V semifinále dostal Petrohrad Lokomotiv Jaroslavl. Petrohrad vyhrál 4:0 na zápasy. A ve finále hráli s obhájcem titulu z Magnitogorsku. Petrohrad vyhrál sérii 4:1 na zápasy.
Torpedo Nižnij Novgorod
V loňské sezóně skončili po základní části na postupové čtvrté příčce. Jenže v play-off vypadli hned v osmifinále kde podlehli Dynamu Moskva v poměru 4:1.
Barys Astana 4:2 Torpedo Nižnij Novgorod
Sibiř Novosibirsk 2:3 Torpedo Nižnij Novgorod
Avangard Omsk 2:1 pp Torpedo Nižnij Novgorod
Jugra Chanty-Mansjisk 1:3 Torpedo Nižnij Novgorod
Dynamo Moskva 3:1 Torpedo Nižnij Novgorod
Dobrý den, vítáme Vás u on-line přenosu z Ruské Kontinentální hokejové ligy mezi domácím Torpedo Nižnij Novgorod a hostujícím SKA Petrohrad. Jasný favorit dnešního klání je SKA Petrohrad, který obhajuje Gagarinův pohár. Utkání začíná v 16:00 a bude ho komentovat Dominik Zajan.