KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : CSKA Moskva - 11. září 2017   13:30

Red Star Kunlun
41:38' Brulé (Wolski, Ponikarovskij) • 49:59' Yip  • 58:26' Ponikarovskij (Kinrade)
3:4
(0:2, 0:1, 3:0 - 0:1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
08:18' Kuzmenko  (Platt, Nestěrov) • 18:55' Scott  (Šalunov) • 23:52' Kaprizov  (Marčenko) • 64:59' Šumakov
Karhunen (Hellberg) – Järvinen, Kinrade, Blacker, A. Kulda, Vorobej, Ďaloga, Bellemore – Wolski, A. Kosticyn, Kane – Brulé, Yip, DeFazio – Thuresson, Ponikarovskij, Chipchura – Lockhart, Squires, Jüe.
CSKA Moskva
L. Johansson (I. Sorokin) – Marčenko, Nestěrov, Makjejev, Pašnin, Naumenkov, Ar. Sergejev, Blažijevskij, Ožiganov – Šumakov, Šalunov, Kaprizov – Al. Popov, K. Petrov, Scott – Tělegin, Ničuškin, Světlakov – Platt, Okulov, Kuzmenko.

Po dvou třetinách vedla Moskva o tři branky a o její výhře snad nikdo nepochyboval. Pak ale přišla třetí třetina, ve které domácí tým zlepšil výkon. Dvakrát se trefil Gilbert Brulé a Alexej Ponikarovskij poslal zápas do prodloužení. To rozhodl v samotném závěru Maxim Šalunov.

Českoslovesnká stopa v zápase
Marek Ďaloga (KUN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:50
64:59'
CSKA právě vstřelilo branku!
Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Tento zápas vyhrává hostující celek. Do brejku se dostal dvě vteřiny před koncem prodloužení SERGEJ ŠUMAKOV. Dokázal překonat domácího brankáře, a tak rozhoduje o výhře Moskvy.
64:00'
Probíhá poslední minuta nastavení.
63:46'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nedostává do zakončení.
63:19'
Tomi Karhunen kryje další střelecký pokus CSKA Mosvy.
62:45'
Domácí začínají další akci od své branky. Sledujeme klidnější pasáž prodloužení.
62:24'
Kunlun se nyní probojoval do útočného pásma, ovšem se zakončením má problémy.
62:00'
Probíhají poslední tři minuty prodloužení.
61:41'
Sergej Šumakov mohl rozhodnout prodloužení. Dostal se do přečíslení dva na jednoho. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, se kterou si domácí hráč poradil.
61:11'
Tomi Karhunen musel zasahovat po dobré střele Kirilla Kaprizova. Buly před domácí brankou.
60:58'
Hostující celek má kotouč pod kontrolou a čeká na vhodný moment pro zakončení.
60:01'
Základní hrací doba o vítězi nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.
60:00'
59:22'
Zdá, se že se bude prodlužovat. Další šanci hostů měl Maxim Šalunov. Jeho pokus ale velmi dobře dokázal zastavit domácí brankář Tomi Karhunen.
58:26'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Hra bez brankáře se Kunlunu vyplatila! Kotouč se odrazil do míst, kde byl zcela volnýALEXEJ PONIKAROVSKIJ. Ten chytil hokejku pořádně a poslal puk do odkryté brány. Asistence: Geoffrey Kinrade.
58:21'
Domácí hrají v šesti.
58:02'
Moskva špatně rozehrála, Greg Scott nenašel spoluhráče, a tak je z toho icing.
57:13'
Hráči Moskvy vybojovali kotouč, a tak se pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Sergej Šumakov dobře zakončoval, jeho pokus kryje Tomi Karhunen.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:30'
Ani jeden celek se momentálně nemůže dostat do žádné šance. Hraje se ve středním pásmu.
55:59'
55:40'
Kyle Chipchura dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje hostující brankář Lars Johansson.
54:37'
Kunlun se ale nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.
54:10'
Přesilovku mají nyní k dispozici domácí hokejisté, kteří tak mají možnost vyrovnat.
53:59'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 2 min., sekání).
53:10'
Mnoho střeleckých pokusů CSKA Moskva neměla, nicméně hraje styl hry, který vyhovuje.
52:38'
Moskva hraje takticky velmi dobře, drží hru daleko od své branky, Kunlun se musí bránit tlaku soupeře.
51:14'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Arturs Kulda – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
49:59'
Domácí celek v polovině třetí třetiny snižuje na rozdíl jediné branky. Do dobré střelecké pozice si s jel BRANDON YIP, který byl sice atakován, ale i tak dokázal proměnit svou šanci. Důraz se domácímu hráči vyplatil.
49:40'
Po komerční přestávce pokračuje třetí třetina zápasu. Kunlun se snaží s výsledkem něco udělat.
48:24'
Zakázané uvolnění vrací hru před braku hostů.
47:27'
Gilbert Brulé nedokázal překonat gólmana z bezprostřední blízkosti.
47:05'
Wojtek Wolski byl připravený pro střelu, ale kotouč se k němu nedostal.
46:39'
Poslední minutu přesilové hry mají k dispozici hokejisté Red Star.
46:08'
CSKA Moskva se zatím zodpovědně brání, hostující celek vede o dvě branky podle všeho míří za výhrou.
45:45'
Polovina přesilovky je pryč, zatím se Kunlun do žádné výraznější střelecké pozice nedostal.
45:07'
Vhazovalo se ve středním pásmu, Moskva se dobře brání a zatím nepřipouští zdramatizování zápasu.
44:30'
Domácí celek má k dispozici další přesilovou hru, ale ani tentokrát se nemůže Kunlun probojovat do zakončení.
43:38'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Makjejev – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
43:10'
Do další výborné šance se dostal domácí celek. Hostující obrana zaspala a vznikal situace dva na jendoho. Cory Kane nedokázal ale přesněji přihrát.
41:38'
Domácí celek využívá přesilovou hru a snižuje na rozdíl svou branek. Wolski výborně viděl najetého GILBERTA BRULÉHo, který celkem snadno zakončoval. Asistence: Wojtek Wolski a Alexej Ponikarovskij.
41:20'
Kunlun se probojoval do útočného pásma, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
40:43'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min., držení protihráče).
40:20'
Kirill Kaprizov se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje brankář Tomi Karhunen. Vhazovat se bude v obranném pásmu domácích
40:01'
40:00'
39:40'
Ještě jedno přerušení hry, vhazovat se bude ve středním pásmu.
39:16'
Kyle Chipchura byl před brankou zcela volný, ale ani nadvakrát nepřekonal brankáře soupeře. Velká šance Kunlunu.
38:53'
Ani jeden celek se nikam nežene. V poklidném tempu se třetina dohrává.
38:20'
Michail Pašnin vedl rychlou akci svého týmu, ale hráči v bílém, hosté, se do zakončení nedostali.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:54'
Hra je přerušena, Lars Johansson kryje kotouč po střele domácího týmu. Dobře zakončoval Wojtek Wolski.
37:15'
Valerij Ničuškin to zkoušel samostatně, dlouhou dobu si o přihrávku klepal Ivan Tělegin, který byl zcela volný. Pas se k němu nedostal.
36:35'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale brankář Moskvy zasahovat nemusel, protože jedinou domácí ránu zblokoval Alexej Marčenko.
36:01'
Sledujeme klidnější pasáž hry, brankáři mnoho práce nemají.
35:35'
Další potyčka před brankou CSKA. Sudí tentokrát vylučovat nebude, ale vše vyřeší domluvou.
34:21'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Sergejev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Nestěrov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brett Bellemore – 2 min., hrubost).
34:04'
Kunlun stáhl hru na tři formace, pokouší se získat lepší tempo a vypracovat si více šancí.
33:40'
Hraje se ve středním pásmu, Michail Pašnin vybojoval kotouč a rychle jej vracel do útočného pásma.
32:44'
Zápas po komerční přestávce pokračuje. Domácí hokejisté se snaží, ale zatím jsou hostující obránci nad jejich síly.
32:00'
Moskva má kotouč za svou brankou, kde počká na vystřídání. Nové hráče do hry posílá také domácí celek.
31:44'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, bojuje se o nadvládu ve středním pásmu.
30:47'
Kunlun se pokouší vstřelit první branku v zápase, zatím ale domácí celek naráží na výborně hrající obranu CSKA.
30:33'
Andrej Světlakov výborně vypálil, jeho pokus kryje skvěle Tomi Karhunen.
30:10'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
28:50'
Hraje se před brankou Red Star, ale nikdo z hostujícího celku se do střelecké pozice nedostal.
28:19'
27:53'
Domácí celek se zatím zodpovědně brání, sledujeme dobře odvbráněné oslabení z pohledu Kunlunu.
26:40'
Další přesilovou hru mají k dispozici hráči CSKA. Ti přesilovku rozehráli aktivně.
26:19'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon DeFazio – 2 min., vysoká hůl).
25:52'
Hráči CSKA pokračují v aktivní hře, nyní se do dobré střelecké pozice dostal Alexej Marčenko, jehož pokus byl zablokovaaný obráncem.
25:00'
Pět minut hry ze druhé třetiny je pryč. Hostující celek vede o tři branky, má více ze hry a míří za výhrou.
23:52'
Z kraje druhé třetiny navyšují hokejisté z hlavního města Ruska svůj náskok. Marčenko našel výborně postaveného KIRILLA KAPRIZOVA, který snadno zakončoval. Asistence: Alexej Marčenko.
23:38'
Nyní se Moskva dostala snadno do útočného pásma, vypálil Greg Scott, jehož pokus kryje brankář.
23:00'
Kunlun se pokouší hrát aktivně, ale nemůže se probojovat do výraznější střelecké pozice.
22:50'
Brandon Yip se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje hostující brankář celkem snadno.
22:20'
Více ze hry má nyní domácí celek.
21:01'
Zápas, ve kterém zatím padly jen dva góly, pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Po první třetině vede CSKA Moskva na ledě Kunlunu o dvě branky. Hostující celek hrál od první minuty aktivně a svou převahu vyjádřil góly.
20:00'
18:55'
Hostující celek využívá přesilovou hru a dostává se do dvoubrankového vedení. Prosazuje se tvrdou střelou GREG SCOTT. Asistence: Maxim Šalunov
18:18'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Geoffrey Kinrade – 2 min., hákování).
17:46'
Domácí rozehrávají za svou brankou, nikam se neženou. Mnoho času už v první třetině není.
16:51'
Mnoho střel k vidění není, bojuje se o každý metr hrací plochy.
16:00'
Kunlun se probojoval do útočného pásma, kde se snaží něco vymyslet.
15:30'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
14:25'
Zakázané uvolnění Moskvy vrací hru před hostující svatyni.
14:19'
Lars Johansson kryje zakončení domácího celku.
14:04'
Alexandr Popov vedl útočnou akci svého celku, ale do výraznější střelecké pozice se nedostal.
12:57'
Mnoho hokejové krásy k vidění není, sledujeme podprůměrný zápas.
12:25'
Komerční přestávka, po které se bude vhazovat před brankou CSKA.
12:00'
Hraje se spíše ve středu hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
11:33'
Michail Naumenkov byl připravený na modré čáře, přihrávka se k němu nedostala. Přesilovka Moskvy je u konce.
10:33'
Skvěle hraje hostující celek přesilovou hru, z dobré pozice to zkoušel Greg Scott ale minul branku.
09:11'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., nedovolené bránění).
09:00'
Komerční přestávka.
08:41'
Brandon DeFazio vypálil z dobré pozice, jeho pokus kryje hostující brankář. Vhazovat se bude před brankou CSKA.
08:18'
Hostující celek se po rychlé akci dostává do vedení, kotouč dostal na modrou čáru ANDREJ KUZMENKO, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Geoff Platt a Nikita Nestěrov.
07:52'
Wojtek Wolski rozehrává od své branky, jeho dlouhá přihrávka nebyla vůbec přesná, a tak hraje soupeř.
07:30'
Domácí se dokázali ubránit, a tak dostali hru do útočného pásma.
07:14'
Moskva má kotouč za svou brankou, a tak hosté zakládají postupnou akci.
06:34'
Zakázané uvolnění vrací hru před domácí branku, obrana Kunlunu musí být pozorný.
06:13'
Domácí hokejisté se nemohou dostat do tempa, hosté mají více ze hry.
05:45'
Ivan Tělegin dojel vyhozený kotouč spoluhráčem, následně se také dostal do zakončení. Brankář Rad Star kryje.
05:12'
Sledujeme rychlý hokej, který ovšem mnoho šancí nenabízí.
04:45'
CSKA hraje na své polovině, Sergej Šumakov vedl hostující akci, ale jeho pokus kryje brankář Kunlunu.
02:30'
Luke Lockhart to zkoušel samostatně, ale neuspěl. Jeho rána nebyla vůbec špatná.
00:49'
Více ze hry mají domácí, kteří se pokouší vstřelit první branku v zápase.
00:01'
Red Star Kunlun odehrál osm zápasů – čtyři vyhrál v základní hrací době, jeden na nájezdy a tři prohrál. V zatím posledním zápase nestačil Kunlun na Helsinky. Finskému týmu podlehl 1:4. Red Star hrál aktivně, dokázal si vypracovat dobré střelecké pozice, ale brankář Helsinek chytal velmi dobře.
CSKA Moskva odehrála osm zápasů – pět vyhrála v základní hrací době, dva v prodloužení a dva prohrála. Posledních pět zápasů tým vyhrál, a v této sérii by rád pokračoval i teď. CSKA hraje momentálně podle svých představ, pokud vezmeme poslední čtyři zápasy, tak má skóre 14:2. Útok i obranu funguje tak, jak má, navíc beci mnoho střel zablokují, díky čemuž má brankář výrazně méně práce.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Red Star Kunlun a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.