KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Minsk - 16. listopadu 2017   12:30

Red Star Kunlun
0:2
(0:0, 0:2, 0:0)
Minsk
Minsk
27:14' An. Stěpanov  (Korobov) • 38:20' Howden  (Fontaine)
Minsk

Hostující celek odehrál tento zápas takticky velmi dobře. Díky dvěma brankám ze druhé třetiny vyhrává tento duel 2:0. Andrej Stěpanov a Quinton Howden rozhodli o výhře Dinama.
59:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:29'
Oddechový čas pro domácí.
59:29'
Brandon Yip zkoušel kotouč poslat pod horní tyčku, ale jeho pokus vyrazil brankář do ochranné sítě. Buly před brankou Minsku.
59:00'
Hlasatel oznámil poslední minutu hry, domácí se nastěhovali do útočného pásma. Vypálit nad branku se jim nedaří.
58:30'
Kunlun odvolal brankáře, hraje v šesti.
58:14'
Andreas Thuresson přišel o kotouč v útočném pásmu, a tak také asi končí poslední možnost domácího celku na zdramatizování zápasu.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:35'
Oba týmy hrají v plném počtu.
57:20'
Andrej Stěpanov výborně vypálil z předbrankového prostoru. Jeho projektil končí mimo branku, gólman domácích zasahovat nemusel.
56:00'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.
55:35'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Volkov – 2 min., hrubost).
55:30'
Sergej Drozd svou aktivní hrou pořádně pozlobil domácí obranu. Beci Kunlunu jsou pod tlakem.
54:30'
Dmitrij Korobov se dostal k puku na obranné polovině, následně rychle dostal hru do středního pásma a do útoku nahodil tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.
54:00'
Šest minut hry nás dělí od konce zápasu, hosté stále vedou o dva góly. Mnoho šancí k vidění není, domácí se nemohou přes výborně hrající obranu soupeře prosadit.
53:20'
Dlouhou dobu byl hostující celek nastěhovaný v útočném pásmu. Do zakončení se ale nedostal. Minsk hraje výborně takticky.,
52:30'
Domácí tým hodně doplácí na nepřesnosti, kterých je ve hře opravdu hodně.
51:53'
Vladimir Děnisov se dostal ve středním pásmu puku, nabral rychlost a pokoušel se probojovat do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval obránce Red Star.
51:20'
Od své branky rozehrává brankář Kunlunu, domácí se pokouší něco vymyslet, jenže se stabilněji nemohou propracovat do útočného pásma.
50:45'
Jhonas Enroth kryje zakončení od modré čáry. Tímto pokusem se prezentoval Andreas Thuresson.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, ani jeden celek se nikam nežene.
49:25'
Kyle Chipchura si dobře vybruslil do předbrankového prostoru, ale nedokázal přesněji zpracovat přihrávku od spoluhráče.
48:48'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Střelecky je aktivnější hostující celek, domácí vyslali na branku soupeře jen 16 pokusů.
47:21'
Sergej Pereťagin se dostal do útočného pásma, ale nedokázal důrazněji zakončit.
47:00'
Mnoho šancí k vidění není, hosté se dostali do dvoubrankového vedení, které nyní snadno brání a drží.
45:48'
Charles Linglet se sice propracoval do útočného pásma, ale pak už nedokázal nikomu přihrát. Sledujeme klidnější pasáž hry.
44:58'
Po zákroku brankáře Dinama Minsk je hra přerušena, vhazovat se bude před brankou hostů.
44:06'
Gilbert Brulé vedl další akci svého týmu. Od modré vypálil Jesse Blacker, jeho pokus brankář Jhonas Enroth jen vyrazil. Následně vystřelil další hráč Kunlunu, ale ten z ostrého úhlu minul.
43:25'
Domácí celek hraje aktivněji, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
42:14'
Andreas Thuresson se propracoval do útočného pásma, ale rychlou akci nedokázal zakončit.
41:12'
Brandon Yip dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje brankář Jhonas Enroth. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.
40:55'
Hostující celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před brankou Kunlunu.
40:01'
Dva góly jsme viděli ve druhé třetině, po které mohou být více spokojení hostující hráči. Po brankách Andreje Stěpanova a Quintona Howdena vedou o dva góly.
40:00'
39:43'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina.
39:25'
Domácí hokejisté sice buly vyhráli, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázali.
39:18'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Minsku.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:20'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Hosté využívají přesilovou hru a navyšují své vedení. Po rychlé přihrávce Fontainea vypálil QUINTON HOWDEN. Jeho pokus propadl domácímu brankáři až za brankovou čáru. Asistence: Justin Fontaine.
37:23'
Kunlun vyhazuje kotouč přes všechny čáry. Domácí se v pohodě brání.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině. Hosté hrají přesilovou hru, během které mohou navýšit své vedení.
36:32'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Lucas Lessio – 2 min., vražení na hrazení).
36:03'
Minsk špatně rozehrál on vlastní branky, a tak je z toho jen zakázané uvolnění.
35:40'
Domácí celek se nyní musí bránit aktivní hře soupeře. Magnus Hellberg zasahovat nemusel, protože jeho kolegové vyhráli buly.
34:55'
Magnus Hellberg zastavuje hru, bude se vhazovat před jeho brankou.
34:40'
Kunkun se propracoval do střelecké pozice, ale Cory Kane z pravého kruhu pálil nad branku.
33:55'
Ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do střeleckých pozic. Mnoho šancí k vidění není. Sledujeme spíše taktickou bitvu.
33:25'
Quinton Howden vypálil zápěstím, jeho ránu snadno kryje gólman Kunlunu.
32:51'
Luke Lockhart se při vlastním oslabení dostal do střelecké pozice, poskakující kotouč ale nedokázal trefit podle představ.
32:20'
Přesilovku hrají hosté, zatím se ale nemohou stabilněji propracovat do útočného pásma.
31:29'
Magnus Hellberg se štěstím kryje střelecký pokus hostů. V přesilovce vypálil Jevgenij Kovyršin.
31:14'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., nedovolené bránění).
31:14'
Dinamo Minsk se propracovalo do útočného pásma, Dmitrij Znacharenko zakončoval z mezikruží. Jeho pokus kryje domácí maskovaný muž.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Hosté vedou o jeden gól.
29:54'
Obrázek hry je stále stejný, hraje se spíše ve středním pásmu. Ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do zakončení.
29:01'
Domácí celek se dostal do útočného pásma, dobře vypálil Kyle Chipchura. Jeho tvrdou ránu kryje brankář Minsku.
27:14'
Hostující celek se dostává do vedení. Po rychlé akci a dobré přihrávce se puk dostal k ANDREJI STĚPANOVOVI, který rychlou střelou dokázal překonat domácího gólmana. Asistence: Dmitrij Korobov.
25:30'
Jevgenij Kovyršin se propracoval po bleskové protiakci do útoku, jeho ránu z ostrého úhlu kryje domácí brnakář Magnus Hellberg.
25:10'
Kyle Chipchura vybojoval puk v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se on ani jeho spoluhráči nedostali.
24:30'
Hráči v červeném se rychle dostali do útočného pásma, sledujeme rychlý hokej, Nikita Chlystov nedokázal přesněji vypálit.
24:00'
23:50'
Andreas Thuresson nezachytil puk na útočné modré, a tak Kunlun přichází o pásmo.
23:22'
Kotouč je za domácí brankou, Dinamo hraje v oslabení velmi dobře. Domácí to nemají vůbec snadné.
22:52'
Obětavě hrající Minsk se dokázal osvobodit. Oba týmy vystřídaly.
22:27'
Přesilovku hraje domácí celek, Kunlun se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Gilbert Brulé čekal na přihrávku.
22:00'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Ilja Šinkevič – 2 min., hákování).
22:00'
Wojtek Wolski se propracoval do střelecké pozice, jeho rána z otočky končí ale v rohu kluziště.
21:51'
Kotouč po střele domácího Gilberta Brulého kryje brankář Jhonas Enroth. Domácí již hrají v plném počtu.
21:09'
To nejhorší mají domácí za sebou, Kunlun hraje ve čtyřech.
21:03'
Magnus Hellberg kryje tvrdou ránu od modré čáry, kterou vyslal Jack Skille.
20:34'
Další střela hostujícího celku končí nad brankou. Gólman zasahovat nemusel.
20:17'
Jevgenij Kovyršin se dostal do zakončení, jeho rána byla zablokovaná.
20:01'
V úvodní třetině jsme mnoho střel na branku a velkých šancí neviděli. Sledujeme klidný zápas, ve kterém zatím gól nepadl. Druhou třetinu budou hosté začínat s přesilovou hru pět na tři.
20:00'
19:50'
Hosté hrají přesilovku pět na tři.
19:42'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Roman Graborenko – 2 min., sekání).
19:40'
Hosté se dostali do útočného pásma, kde kombinují.
19:27'
Justin Fontaine vypálil v mezikruží, ale jeho pokus byl zablokovaný.
19:08'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Nikita Chlystov – 2 min., podražení).
18:40'
Úvodní třetina se v poklidném tempu dohrává. Ani jeden celek se nikam nežene.
18:14'
Red Star rozehrává na své obranné polovině, zatím se marně pokouší propracovat do útočného pásma. Mnoho šancí k vidění není.
17:30'
Jevgenij Kovyršin se probojoval do střelecké pozice, ránu z mezikruží nejprve tečoval domácí obránce, a pak kotouč sebral brankář.
16:30'
Marc-Andre Gragnani vypálil od modré čáry, jeho ránu snadno kryje domácí maskovaný muž.
16:03'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznější šance. Sledujeme rychlý hokej, která nenabízí velké příležitosti.
15:46'
Kunlun se rychle dostal do útočného pásma, střelu Andrease Thuressona kryje brankář Minsku. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.
15:04'
Jack Skille po rychlé akci spoluhráčů vypálil. Jeho pokus kryje brankář Magnus Hellberg.
14:27'
14:15'
Minsk vyhazuje přes všechny čáry, puk tak má domácí brankář, který rozehrává na obránce.
13:40'
Kyle Chipchura z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Jhonas Enroth byl pozorný.
13:30'
Polovina přesilovky je pryč a zatím se domácí celek do výraznější šance nepropracoval.
12:31'
Přesilovou hru mají nyní k dispozici domácí, ti už vstřelili sedmnáct přesilovkových branek.
12:27'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Quinton Howden – 2 min.).
11:37'
Na výraznější střelecký pokus čekáme poměrně dlouho. Brandon Yip vypálil nepřesně od modré čáry.
10:50'
Dinamo se probojovalo do útočného pásma, pokoušelo se vypracovat si střeleckou pozici. Jenže domácí obrana si poradila.
10:01'
Jeden z hlavních rozhodčích se pokoušel vyhnout souboji, uklouzl a pravděpodobně si poranil záda. Za pomoci lékaře opustil ledovou plochu.
09:35'
Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat. Sledujeme klidnější hry.
08:22'
07:52'
Magnus Hellberg kryje kotouč po střele Jacka Skillea. Buly před bránou domácích.
07:24'
Polovina domácího oslabení je pryč, do výraznější šance se Minsk nedostal.
06:51'
Charles Linglet byl připravený pro zakončení, jenže přihrávka se k němu nedostala.
06:38'
Domácí celek se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.
06:22'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Pavel Vorobej – 2 min., hákování).
05:45'
Pavel Vorobej přišel ve středním pásmu o kotouč, a tak se musí domácí celek bránit.
04:40'
Kyle Chipchura se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána byla zablokovaná.
03:20'
Jesse Blacker se dostal do brejku. Rozhodl se pro zakončení zvané ruský blafák, tedy vší silou nápřahem napálil kotouč. Branku ale trefit nedokázal.
03:05'
Domácí maskovaný muž kryje kotouč, vhazovat se bude před brankou Kunlunu.
02:54'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
01:47'
Jhonas Enroth si připisuje další zákrok, tentokrát si poradil s pokusem, který vyslal domácí Luke Lockhart od modré čáry.
00:58'
Alexandr Pavlovič využil chybného přístupu domácí obrana, a tak se dostal do střelecké pozice. Jeho ránu vyrazil mimo branku domácí Magnus Hellberg.
00:27'
Aktivněji začíná domácí celek, Gilbert Brulé dostal kotouč do útočného pásma, ale zakončit se mu nepodařilo.
00:01'

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – Graborenko, A. Kulda, Pereťagin, Blacker, Järvinen, N. Chlystov, Vorobej – DeFazio, Wolski, Brulé – Kane, Yip, Lessio – Rissanen, Thuresson, O'Donnell – Jaw, Lockhart, Chipchura.

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Gragnani, Děnisov, Korobov, Šinkevič, Znacharenko, Chenkel, Ďukov – Fontaine, Howden, Linglet – Pavlovič, Skille, Šarangovič – Kovyršin, An. Stěpanov, Gavrus – Bujnickij, Karaban, Drozd – A. Volkov..
Red Star Kunlun odehrál 30 zápasů s bilancí 11-1-7-11. Vybojoval 42 bodů a v tabulce Východní konference je na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Nižněkamskem 2:0. Nestačil na Kazaň 1:2, Ufu 2:3, Soči 3:4 a v nájezdech Dynamo Moskvu 1:2.
HC Dinamo Minsk je v tabulce Západní konference na desátém místě, odehrál 30 zápasů s bilancí 10-3-2-15 a vybojoval 15 bodů. Z posledních pěti zápasů prohrál dva. Nestačil na Helsinky 0:2 a na Čerepovec 1:2. Poradil si s Rigou 2:1 v prodloužení, Spartakem Moskvou 5:4 na nájezdy a Kazaní 4:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Red Star Kunlun a HC Dinamo Minsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.