KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Vladivostok - 21. října 2017   11:30

Československá stopa v zápase
Marek Ďaloga (KUN) 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě 16:18.
V nepříliš záživném zápase KHL vyhrává Vladivostok nad Kunlunem 2:1 po samostatným nájezdech. Domácí poslal do vedení při vlastním oslabení Cory Kane. V závěru třetí třetiny vyrovnal Viktor Alexandrov. V nájezdech pak určil výhru Admiralu Viktor Alexandrov.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
Autorem vítězné branky je VIKTOR ALEXANDROV, který uspěl střelou mezi betony domácího gólmana.
Gilbert BRULÉ neproměňuje.
Vladimir TKAČOV neproměňuje. Domácí brankář kryje.
Cory KANE proměňuje. Zkušeně poslal kotouč pod horní tyčku.
Viktor ALEXANDROV proměňuje. Uspěl mezi betony.
Jesse BLACKER neproměňuje.
Robert SABOLIČ proměňuje. Trefil prostor, který domácí brankář neměl pokrytý, hosté vedou. Rána nad lapačku.
Geoffrey KINRADE neproměňuje. Trefil rameno brankáře.
Maxim KAZAKOV neproměňuje. Zkoušel forhendový blafák, ale neuspěl.
Alexej PONIKAROVSKIJ neproměňuje. Trefil jen rukavici brankáře.
Samostatné nájezdy začínají.
Základní hrací doba ani prodloužení nerozhodlo. Následovat budou samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:15'
Domácí Magnus Hellberg kryje střelecký pokus soupeře, bude se vhazovat před brankou Kunlunu.
63:42'
Hosté vyráží do útočného pásma, jenže do střelecké pozice se Admiral neprobojoval.
63:13'
Dvě minuty zbývají do konce nastaveného času, sledujeme rychlý hokej, šancí je při hře tři na tři naprosté minimum.
62:44'
Hostující brankář má kotouč za svou brankou, zapojil se do rozehrávky, a tak zrychlil akci svého týmu.
62:00'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže probojovat do střelecké pozice.
61:25'
Igor Bobkov vůbec nevěděl, kde má má kotouč, ale brankovou čáru neprošel. Bude se vhazovat.
60:57'
Maxim Kazakov byl na malý moment volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal. Od své brány následně rozehrávají domácí.
60:20'
Začalo prodloužení, více ze hry mají domácí hokejisté.
60:01'
60:00'
59:29'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Až videorozhodčí rozhodl o tom, že závar před domácí brankou byl gól, kotouč malý kousek za brankovou čáru dostal VIKTOR ALEXANDROV.
59:29'
Magnus Hellberg s velkým štěstím udržel kotouč před brankovou čárou, hostující tlak se stupňuje.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry.
58:56'
Kunlun dostává hru do středního pásma, tak aby z toho nebyl icing.
58:40'
Igor Bobkov je na střídačce, hosté hrají v šesti.
58:40'
Hra je přerušena, hosté si vyžádali oddechový čas.
58:18'
Andreas Thuresson držel kotouč za brankou Admiralu, našetřil tak dobrých patnáct vteřin z posledních minut třetí třetiny.
57:44'
Oskars Bartulis má puk ve svém obranném pásmu, rychle se pokouší dostat hru do útočného pásma.
57:23'
Wojtek Wolski hraje takticky velmi dobře, druží hru v útočném pásmu. Hostům se čas na vyrovnání krátí.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:39'
Brandon Yip se dostal z předbrankového prostoru do zakončení, gólman zasahovat ale nemusel.
55:48'
Do rozehrávky se zapojil také gólman Igor Bobkov.
55:23'
Admiral se usadil v útočném pásmu, velmi aktivně k soupeři přistupují domácí hokejisté.
54:54'
Jesse Blacker nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Hosté výrazně zrychlili střídání, pokouší se vyrovnat, ale domácí obrana hraje zodpovědně.
54:20'
Gilbert Brulé měl před sebou odkrytou část branky, jenže přihrávka od spoluhráče byla zablokovaná obráncem. Do zakončení se tak Kunlun nedostal.
53:21'
V poklidném tempu se zápas dohrává, hraje se spíše ve středním pásmu.
52:48'
Vladivostok se nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.
52:23'
Wojtek Wolski výborně založil útočnou akci, jenže neměl komu přihrát, a tak o kotouč přišel.
51:47'
Sledujeme klidnější pasáž hry, Alexej Ponikarovskij dobruslil kotouč v útočném pásmu, ale vypálit nedokázal.
50:42'
Igor Bobkov musel zasahovat, betony dokázal vyrazit střleecký pokus Yipa.
50:18'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, jednobrankový náskok domácího celku stále trvá.
49:46'
Vyloučený hráč se vrací do hry, pokračuje hra pět na pět.
49:05'
Brandon DeFazio vypálil od modré čáry, jeho tvrdou ránu kryje brankář Admiralu.
48:37'
Domácí celek se snaží navýšit své vedení, ale momentálně se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.
48:20'
V přesilovce se dostal do výborné střelecké pozice Wojtek Wolski. Jeho ránu na poslední chvíli dokázal zastavit brankář Igor Bobkov.
47:46'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Oskars Bartulis – 2 min., hákování).
47:40'
Po komerční přestávce zápas pokračuje dál. Domácí hokejisté stále drží jednobrankové vedení.
46:50'
Vladivostok rozehrál jen na zakázané uvolnění, smě hry se přesouvá před hostující bránu.
46:07'
Viktor Alexandrov byl v dobré střelecké pozici, branku ale trefit nedokázal.
45:43'
Mnoho vyložených šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
44:51'
Marek Ďaloga hned z trestné lavice se dostal do útočného pásma, přijal přihrávku, ale vypálit už nedokázal. Rychle k němu přistoupili obránci.
44:48'
43:56'
James Wright byl volný před brankou, ale jeho pokus nebyl přesný, následně Vladimir Tkačov zakončoval, brankář Kunlunu kryje.
43:24'
Vladivostok se usadil na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet v přesilové hře. Zatím ale marně se hosté pokouší získat převahu.
42:48'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Marek Ďaloga – 2 min., podražení).
41:55'
Kunlun se propracoval do střelecké pozice, Gilbert Brulé nejprve se zakončením váhal, a pak minul branku.
41:22'
Vladimir Tkačov se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný.
40:43'
Příliš mnoho šancí zatím k vidění není, sledujeme poklidný hokej. Ani jeden celek se nikam nežene.
40:01'
Začala třetí třetina tohoto zápasu, ve kterém zatím vede domácí celek o jednu branku.
40:01'
40:00'
39:00'
Poslední minuta hry v této třetině.
38:42'
Kyle Chipchura autorem další střely, ale ani jeho pokus nebyl přesný.
38:11'
Domácí hokejisté se probojovali do útočného pásma, Brandon DeFazio vypálil z dobré pozice, ale kotouč se mezi tři tyče nevešel.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:27'
Sledujeme klidnější pasáž hry, přesilovku nesehráli hosté nejhůře, ale do výraznějšího zakončení se nedostali.
36:12'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet, zatím ale marně. Domácí komendo velmi dobře brání.
35:39'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
35:14'
35:01'
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, domácí sice hrají přesilovou hru, ale na obrázku hry to příliš patrné není.
34:18'
Kunlun se pokouší probojovat do výraznější střelecké pozice, zatím ale marně hledá prostor pro zakončení.
33:55'
Igor Bobkov kryje střelecký pokus, který vyslal z mezikruží Gilbert Brulé.
33:14'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Oskars Bartulis – 2 min., hrubost).
32:41'
Sledujeme nepříliš záživný fotbal, ani jeden celek se stabilněji nedokáže probojovat do útočného pásma.
31:59'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, jednu z mála měl Jesse Blacker, který ovšem kotouč poslal nepřesně.
29:10'
Domácí hokejisté se pokouší díky aktivní hře přidat další branku, Igor Bobkov chytá ale velmi dobře.
28:46'
Domácí brankář kryje kotouč, Magnus Hellberg byl pozorný.
28:32'
28:04'
Igor Bobkov má kotouč o své branky, následně hosté znovu vyhodili. Domácím se tato přesilovka nedaří.
27:37'
Gilbert Brulé hledal spoluhráče, ale jeho pas zastavila obrana a dokázala vyhodit kotouč přes všechny čáry.
26:43'
Domácí celek má k dispozici početní výhodu, Jesse Blacker to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus nebyl přesný.
26:32'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Pavel Makarenko – 2 min., vysoká hůl).
26:15'
Brendan O'Donnell dostal kotouč do útočného pásma, pak zakončoval Andreas Thuresson. Jeho pokus ale kryje gólman Vladivostoku.
25:46'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže do výraznější střelecké pozice probojovat. Mnoho šancí k vidění není. Domácí celek vede díky brance v oslabení.
24:05'
Brandon Yip to zkoušel z mezikruží, jeho pokus Igor Bobkov dokázal vyrazit a k dorážce se už domácí nedostali.
23:43'
Roman Graborenko se musel vracet do svého obranného pásma, aby zastavil akci soupeře, což se podařilo.
23:11'
Domácí celek těžkou situaci přestál, a tak hraje nyní už v plném počtu.
Viktor Alexandrov našel Roberta Saboliče, jehož střelecký pokus z první kryje domácí gólman.
21:49'
Hostující celek hraje přesilovou hru pět na tři, dostal se do útočného pásma, Vladimir Tkačov se pohyboval před bránou, ale přesněji nezakončil.
21:11'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., podražení).
20:45'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Domácí dávají gól při vlastním oslabení. Geoffrey Kinrade vedl bleskovou akci, vypálil, jeho střelu vyrazil brankáře jen před sebe a CORY KANE snadno zakončoval. Asistence: Luke Lockhart
20:22'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min., vražení na hrazení).
20:22'
Roman Krikuněnko se těžko zvedá z hrací plochy a na střídačku míří za pomoci lékařů.
20:01'
Úvodní třetina nabídla velmi rychlý hokej, k vidění bylo bruslivý styl hry, na první gólovou ránu stále čekáme. Týmy míří do kabin za bezbrankového stavu.
20:00'
19:32'
Vladimir Tkačov se dostal do dobré šance, domácího brankáře s předbrankového prostoru blafákem nepřekonal.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:34'
Viktor Alexandrov hledal před brankou stojícího Vladimira Tkačova, který střelou z první minul klec.
18:18'
James Wright se pokoušel dostat hru do útočného pásma, což se mu podařilo, ale byl dlouho na ledě, a tak nahodil a šel střídat.
18:01'
Domácí celek má více ze hry, Gilbert Brulé byl zcela volný v předbrankovém prostoru, spoluhráč s kotoučem si ho ale nevšiml.
17:30'
Jesse Blacker zápěstím vyslal rychle střelu na branku, jeho pokus kryje Igor Bobkov.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:40'
Shaone Morrisonn neudržel kotouč v útočném pásmu, a tak mohli do rychlé protiakce domácí. Alexej Ponikarovskij vypálil nepřesně.
16:28'
Oskars Bartulis vypálil z mezikruží, jeho pokus byl nepřesný, následně ale domácí vyhodili přes všechny čáry.
16:08'
Oskars Bartulis má kotouč ve své obranné třetině a hledá cestu, jak se rychle dostat do zakončení.
15:47'
Pavel Machanovskij vedl útočnou akci hostujícího celku, ale do výraznější šance se přes dobrou domácí obranu nedostal.
15:04'
Domácí celek hraje aktivně, Luke Lockhart to zkoušel od modré čáry, ale trefil jen obránce. Ivan Gavrilenko zablokoval jeho střelecký pokus.
14:06'
Sledujeme rychlý hokej, Marek Ďaloga vedl akci Red Star, ale nedokázal se probojovat až do střelecké pozice.
13:05'
Zakázané uvolnění vrátí hru před branku Kunlunu.
12:44'
Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějšího střeleckého počinu.
12:22'
Vladimir Tkačov se dostal do předbrankového prostoru, jeho střela zápěstím se ale mezi tři tyče nevešla.
10:58'
Wojtek Wolski nahazoval kotouč na branku, jeho pokus byl nepřesný, Igor Bobkov zasahovat ani nemusel.
10:01'
Dostáváme se druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se ale nemůže do gólové šance propracovat.
08:51'
Sledujeme klidnější pasáž hry, Roman Krikuněnko se propracoval do zakončení, jeho rána ale končí mimo branku.
08:15'
Igor Bobkov kryje kotouč po střele domácího hráče, a tak je hra přerušena, aktivněji hrají hokejisté Kunlunu, ale nemohou se probojovat do výraznější šance.
07:35'
Více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se usadili v předbrankovém prostoru. Ale na ledové ploše zůstává ležet Matias Myttynen.
06:48'
Gilbert Brulé dobruslil kotouč v útočném pásmu, otočil se k bráně a vypálil. Jeho pokus byl ale zablokovaný.
06:24'
Vhazuje se před brankou Admiralu. Domácí vyhráli kotouč, Roman Graborenko od modré čáry ale minul.
06:24'
Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka.
06:09'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje, mnoho střel na bránu není.
03:57'
Shaone Morrisonn se propracoval do útočného pásma, následně zakončoval Pavel Machanovskij. Jeho pokus z mezikruží kryje gólman.
02:43'
Luke Lockhart výborně z ostrého úhlu vypálil, jeho pokus tak tak dokázal brankář zastavit.
02:17'
Nyní se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Igora Bobkova.
01:56'
Vstup do zápasu mají domácí hokejisté lepší, kombinují na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
01:10'
Arturs Kulda vyslal na branku hostů další střelecký pokus.
00:44'
Geoffrey Kinrade se propracoval do zakončení od modré čáry, jeho pokus ale nebyl přesný.
00:11'
Domácí hokejisté hrají v červeném, hosté pak v bílém.
00:01'

Red Star Kunlun: Hellberg (Karhunen) – Kinrade, Järvinen, Blacker, A. Kulda, Graborenko, Ďaloga, Vorobej – Kane, Wolski, Brulé – Myttynen, Yip, DeFazio – Chipchura, Thuresson, O'Donnell – Jaw, Lockhart, Ponikarovskij.

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, N. Gluchov, Kurašov, Mnacjan, Gavrilenko, Krikuněnko – Sabolič, Wright, Alexandrov – Tkačov, Fiščenko, Žafjarov – Kazakov, Makarenko, Sergejenko – Glazačev, Machanovskij, Manukjan..
Z posledních pěti vzájemných zápasů vyhrál Vladivostok hned tři.
Red Star Kunlun z posledních pěti zápasů prohrál hned čtyři. Nestačil na Jugru 1:2, Omsk 0:3, v prodloužení na Astanu 3:4 a v nájezdech na Čeljabinsk 2.3. Porazil Novosibirsk 3:0.
Admiral Vladivostok z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Novosibirskem 4:2 a Jugrou 3:1. Nestačil na Magnitogorsk 1:3, Omsk 2:3 a Astanu 3:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Red Star Kunlun a Admiral Vladivostok. Domácí celek odehrál 23 zápasů (10-1-4-8; 36 bodů) a je na osmém, posledním postupovém místě. Naopak Vladivostok je na pozici dvanácté (5-2-4-12; 23 bodů). Domácí celek z posledních dvou zápasů vybojoval čtyři body, hosté ani jeden.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.