KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Vladivostok - 23. října 2017   13:30

Red Star Kunlun
23:02' Blacker (Brulé) • 31:03' Wolski (Brulé, Ponikarovskij)
2:3
(0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)

1:2 (SN)

Vladivostok
Vladivostok
37:59' Alexandrov  (Makarenko, Blum) • 45:02' Sajustov  (Alexandrov) • ' Alexandrov
Vladivostok

Československá stopa v zápase
Marek Ďaloga /KUN) 0+0, čas na ledě 18:37
Domácí celek se ve druhé třetině dostal do dvoubrankového vedení, hosté pak dokázali vyrovnat. Za stavu 2:2 se prodlužovalo. Nastavený čas nerozhodl, a tak se jely nájezdy. V nich o výhře Admiralu rozhodl Viktor Alexandrov.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
V nájezdech o výhře hostů rozhoduje svým dobrým pokusem VIKTOR ALEXANDROV.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani nastavený čas o vítězi nerozhodl, a tak uvidíme nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:29'
Ani jeden celek nemůže v prodloužení rozhodnout, pravděpodobně uvidíme nájezdy.
63:56'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
63:36'
Hostující brankář se zapojuje do rozehrávky, domácí tým střídá. Následně i Admiral.
63:00'
Dvě minuty zbývají z prodloužení, výborně vypálil jeden z hostujících hráčů, Magnus Hellberg skvěle zasáhl.
62:23'
Brandon DeFazio poslal kotouč příliš vysoko.
62:01'
Brendan O'Donnell výborně vypálil, ale branku minul.
61:40'
James Wright se dostal do brejku, svou šanci ale proměnit nedokázal.
61:16'
Cory Kane nedokázal zpracovat kotouč. Domácí pokračují v akci.
61:00'
Minuta nastaveného času je pryč, hraje se hodně opatrně.
60:37'
Domácí hokejisté mají více ze hry, pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.
60:12'
Wojtek Wolski se propracoval do útočného pásma, ale nedokázal nic vymyslet.
60:01'
Začalo prodloužení.
Ve třetí třetině dokázal hostující celek vyrovnat, a tak se bude prodlužovat.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:27'
James Wright se dostal do úmyslného postavení mimo hru.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:40'
Vhazovalo se před brankou Admiralu, hosté se ale k puku dostali, a tak akce končí.
58:27'
Oba týmy se pokouší rozhodnout v základní hrací době, do prodloužení se jim evidentně nechce.
57:50'
James Wright se propracoval přes modrou čáru a od mantinelu vypálil, jeho ránu kryl domácí gólman.
57:31'
Geoffrey Kinrade dostal kotouč do útočného pásma,ale nezakončil. Domácí celek sice tvoří hru, ale střel má málo.
56:47'
Hraje se spíše ve středním pásmu, hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek nechce chybovat.
55:51'
Oba týmy hrají takticky, ani jeden celek nechce chybovat.
55:20'
Hostující celek nyní vyhodil kotouč ze svého pásma tak, aby to nebyl icing. Luke Lockhart se pokouší rychle dostat hru před braku Admiralu.
54:40'
Brandon Yip nadvakrát nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Brendan O'Donnell se následně dostal do výborné šance, ale z předbrankového prostoru minul.
54:11'
Dostáváme se poslední části hry ve třetí třetině. Stav je vyrovnaný, optickou převahu ale mají domácí.
54:00'
Damir Žafjarov se sice dostal do útočného pásma, ale bylo to v rozporu s pravidly, hra je tak přerušena.
53:27'
Jesse Blacker výborně zakončoval, ale jeho pokus nebyl přesný. Fanoušci ženou domácí hokejisty vpřed.
52:33'
Momentálně sledujeme taktickou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.
51:10'
Nyní se hosté dostali do útočného pásma, Pavel Machanovskij vypálil mimo bránu.
50:41'
Geoffrey Kinrade neprošel před branku, Ivan Fiščenko si v obranné zóně dokázal poradit na výbornou.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí mají více ze hry, ale překonat brankáře se jim nedaří.
49:52'
Alexej Ponikarovskij to vzal na sebe, dostal se do útočného pásma a vypálil, jeho pokus ovšem postrádal přesnost.
48:41'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.
47:45'
Wojtek Wolski výborně vypálil od modré čáry, jeho pokus vyklepal brankář z rukavice a hraje se dál.
47:16'
Hostující celek má kotouč pod kontrolou za svou brankou, pokouší se rychle dostat do útočného pásma, ale marně.
46:54'
Igor Bobkov kryje střelecký pokus soupeře, dobře vypálil Brandon Yip.
45:02'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno. Domácí hráč špatně přihrál ve svém obranném pásmu. Puk vybojoval Viktor Alexandrov, který situaci zpomalil a našel zcela volného DMITRIJE SAJUSTOVA, který uspěl střelou na vzdálenější tyč. Asistence: Viktor Alexandrov.
44:35'
Wojtek Wolski vybojoval kotouč, Andreas Thuresson jej dostal do útočného pásma. Ke střele se ale Kunlun nedostal.
44:00'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez nějaké výraznější střelecké pozice.
42:08'
Nikolaj Gluchov dostal kotouč do útočného pásma, a pak se pokoušel něco vymyslet. Přenechal puk spoluhráči, ale jeho rána postrádala přesnost.
41:10'
Domácí celek vstoupil do třetí třetiny aktivně, pokouší se své vedení navýšit. Zatím ale hostující obrana je pozorná.
40:01'
Hned tři branky jsme viděli ve druhé třetině, všechny v přesilovce. Domácí celek se probojoval do vedení o dva góly, v závěru třetiny pak basebalovým způsobem se štěstím překonal domácího brankáře Viktor Alexandrov.
40:00'
39:28'
Kotouč je ve středním pásmu, hostující Robert Sabolič se dostal do brejku. Forhendovým blafákem ale brankáře nepřekonal.
39:06'
Igor Bobkov musel zasahovat po střele domácího hráče, Brandon Yip neuspěl.
38:53'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, ani jeden celek nechce momentálně chybovat.
37:59'
Gól v přesilovce a je sníženo. Po přihrávce Makarenka se basebalovým způsobem prosazuje VIKTOR ALEXANDROV. Se štěstím prostřelil brankáře. Asistence: Pavel Makarenko a Jonathon Blum.
37:15'
James Wright byl zcela volný před brankou, ale spoluhráč mu nedokázal přihrát.
36:38'
Početní výhodu mají k dispozici hosté. Pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale marně.
36:24'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Andreas Thuresson – 2 min., podražení).
36:07'
Dmitrij Sajustov se dostal do předbrankového prostoru, jeho pokus výborně dokázal zastavit domácí brankář.
35:13'
Ivan Fiščenko se dostal do útočného pásma, při pokusu o střelu mu puk sebral jeden z domácích beků.
34:42'
Gólmani momentálně mnoho práce nemají, střelci se nemohou probojovat do výraznějších šancí.
33:20'
Alexej Ponikarovskij se pokoušel probojovat do zakončení, ale kotouč mu přeskočil hůl, a tak bylo po šanci.
33:00'
Sledujeme rychlou pasáž hry, Vadim Krasnoslobodcev se pokoušel dostat do útočného pásma, ale provinil se postavením mimo hru.
32:37'
Hosté se pokouší vstřelit kontaktní branku, zatím ale domácí obrana odolává.
32:07'
Igor Bobkov musí být stále pozorný, tentokrát se propracoval do zakončení Alexej Ponikarovskij, ale gólmana nepřekonal.
31:03'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Domácí celek navyšuje své vedení, využívá další přesilovou hru. Po rychlé Brulého přihrávce přesně páli WOJTEK WOLSKI. Asistence: Gilbert Brulé, Alexej Ponikarovskij
30:01'
Přesilovku hrají domácí aktivně, Kyle Chipchura hledal před brankou spoluhráče, ale přihrál nepřesně.
29:40'
Andreas Thuresson se probojoval s kotoučem do útočného pásma, jenže to výraznější šance se nedostal.
29:15'
Domácí celek předchozí přesilovku využil, dokáže se prosadit i nyní?
29:11'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Arťom Zemčonok – 2 min., podražení).
28:30'
Arťom Zemčonok tvrdě vypálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou zablokovaný, Magnus Hellberg zasahovat ani nemusel.
28:00'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, do výraznější střelecké pozice se ale Kunlun nepropracoval.
27:43'
Gilbert Brulé čekal před brankou, kde byl zcela volný. Přihrávka se k němu ale nedostala.
27:20'
Sledujeme rychlý hokej, mnoho vyložených šancí k vidění není.
26:47'
Brendan O'Donnell se probojoval do střelecké pozice, vypálil, ale jeho pokus snadno kryje brankář Admiralu.
26:05'
Momentálně se hraje zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.
25:27'
Vadim Krasnoslobodcev to zkoušel individuálně, neuspěl. Následnou šanci hostů kryje domácí Magnus Hellberg.
25:01'
Robert Sabolič se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale domácí obrana jej do předbrakového prostoru nepustila.
24:46'
Andreas Thuresson se pokoušel překonat hostujícího brankáře, mířil na bližší tyč, ale jeho pokus nebyl přesný.
24:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
23:30'
Aktivněji hrající domácí celek se dostal do vedení díky využité přesilovce, nyní se hosté pokouší vyrovnat, Pavel Machanovskij špatně přihrál.
23:02'
Kunlun se dostává do vedení. Důležitou práci odvedl Gilbert Brulé. Jeho přihrávku do druhé vlky přijal JESSE BLACKER a rychle vypálil. Prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Gilbert Brulé.
22:05'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nikolaj Gluchov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
21:33'
Vladimir Tkačov se dostal do výborné střelecké pozice, jeho pokus ale končí mimo branku. Připravený byl také domácí gólman, ale zasahovat nemusel.
21:07'
Nikita Chlystov byl na malý moment volný před brankou, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný.
20:14'
20:01'
20:00'
19:50'
Brayden Jaw vypálil, jeho rána postrádala přesnost.
19:26'
Domácí celek se usadit v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet. Marek Ďaloga od modré čáry neuspěl.
19:04'
Gilbert Brulé zakončoval rychlou akci, jeho pokus kryje hostující brankář. Vhazovat se bude před brankou Vladivostoku.
18:45'
18:14'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Viktor Alexandrov – 2 min., nedovolené bránění).
17:46'
Kyle Chipchura vybojoval kotouč ve středním pásmu, následně o něj ale přišel, a tak se musí bránit.
17:25'
Brandon DeFazio vypálil z dobré pozice, jeho pokus zablokoval brankář, poradil si s následnou dorážkou.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:19'
Hostující celek hraje aktivně, domácí brankář musí být pozorný. Admiral hraje lépe.
16:00'
Magnus Hellberg kryje další střelecké pokus, tentokrát James Wright zakončoval.
15:35'
Vadim Krasnoslobodcev výborně zakončil, Magnus Hellberg byl ale pozorný.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, ani jeden celek se nikam nežene.
14:15'
Domácí gólman kryje další střelecký pokus, Oskars Bartulis od modré čáry zakončoval zápěstím.
13:22'
Kyle Chipchura to zkoušel z mezikruží, jeho pokus nebyl přesný.
13:04'
Kunlun se pokouší něco vymyslet, ale nemůže se probojovat do zakončení.
12:15'
Damir Žafjarov vypálil, jeho ránu kryje brankář.
11:43'
Domácí dostali kotouč do brány, ale celé situaci předcházelo nedovolené bránění brankáři, gól tak platit nemůže.
11:35'
Wojtek Wolski výborně z předbrankového prostoru vypálil, ale jeho pokus kryje výborně Igor Bobkov.
11:02'
Shaone Morrisonn nahodil kotouč do útočného pásma, Nikolaj Gluchov se jej pokoušel dojet, ale nestihl ho.
10:11'
Pavel Machanovskij rozehrává od své branky, ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení.
09:35'
Brendan O'Donnell se po pěkné kombinaci dostal do zakončení, jeho pokus byl zablokovaný.
09:00'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před hostující brankou. Igor Bobkov musí být pozorný.
08:34'
08:22'
Domácí se nemohou propracovat do střelecké pozice.
07:30'
Jesse Blacker to zkoušel od modré čáry, jeho rána byla zablokovaná. Následně se ale Admiral osvobodil.
07:11'
Luke Lockhart vypálil od modré čáry, jeho pokus ale kryje brankář.
06:34'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Samvel Mnacjan – 2 min., nedovolené bránění).
06:15'
05:28'
Andreas Thuresson dobře zakončil od modré čáry, jeho pokus končí zablokovaný v rohu.
04:50'
Hosté hrají přesilovou hru špatně, nemohou se probojovat do zakončení.
04:15'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon DeFazio – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
03:34'
Igor Bobkov kryje další střelecký pokus domácího týmu. Kunlun hraje aktivně.
03:00'
Gilbert Brulé se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl nepřesný.
02:15'
Jonathon Blum dobře vypálil, jeho ránu kryje domácí brankář. Vhazovat se bude před brankou Kunlunu.
01:42'
Roman Graborenko se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
00:53'
Mnoho šancí k vidění není, domácí celek hraje aktivně, ale Admiral se dobře brání.
00:27'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
00:01'

Red Star Kunlun: Hellberg (Karhunen) – Kinrade, Järvinen, Blacker, N. Chlystov, Graborenko, Ďaloga, Vorobej – Ponikarovskij, Wolski, Brulé – Kane, Thuresson, O'Donnell – Chipchura, Yip, DeFazio – Jaw, Lockhart, Mokin.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, N. Gluchov, Mnacjan, Zemčonok, Kurašov – Sabolič, Wright, Krasnoslobodcev – Alexandrov, Tkačov, Sajustov – Kazakov, Makarenko, Žafjarov – Fiščenko, V. Butuzov, Machanovskij – Manukjan..
Poslední vzájemný zápas vyhrál hostující tým. Kunlun se dostal při vlastním oslabení do vedení, v poslední půlminutě hry hosté vyrovnali. V nájezdech pak dokázal vyhrát Admiral
Red Star Kunlun odehrál 24 zápasů (10-1-5-8). Kunlun se sice drží na postupovém osmém místě, ale v poslední době ztrácí zápasy v nastaveném čase nebo nájezdech. Nejnovější tým KHL si sice dokáže během zápase šance vypracovat, ale má velké problémy s proměněním.
Admiral Vladivostok odehrál 24 zápasů (5-3-4-12), vybojoval 25 bodů, díky čemuž je na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Novosibirskem 4:2, Jugrou 3:1 a v nájezdech s Kunlunem 2:1. Nestačil na Omsk 2:3 a na Barys 3:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Red Star Kunlun aAdmiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.