KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Slovan Bratislava  : Spartak Moskva - 1. října 2017   17:30

Aréna Ondreja Nepelu

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou.

Oslabení: 0 – 0
Je dobojováno. V prodloužení zvítězili hosté a radují se tak z výhry. Slovan vybojoval alespoň bod, ale rozhodně na vlastním kluzišti nemohou být hráči spokojeni.
62:12'
Spartak právě vstřelil branku!
Hosté rozhodují prodloužení. ALEXANDR CHOCHLAČOV napálil puk z prostoru mezi kruhy a prostřelil tak bezmocného Marka Mazance – 1:2. Hráči Spartaku si tak připisují bonusový bod navíc. Bez asistence.
61:37'
Na druhé straně se tváří v tvář Mazancovi dostal ke střele Chochlačov, domácí brankář jeho střelu kryje.
60:45'
Další střela domácích, Michal Řepík vyslal jedovku z pravého kruhu a také Bespalov se zaskvěl efektním zákrokem.
60:21'
Meszároš pálil z levé strany, ale jeho rána mířila jen nad moskevskou branku. Slovan do nastaveného času vlétl jako uragán.
60:01'
Po základní hrací době není určen vítěz, a tak na řadu přichází pětiminutové prodloužení, které se bude hrát ve třech hráčích na obou stranách.
60:00'
59:55'
Ještě je tu zakázané uvolnění domácích a hra se stěhuje před jejich branku, kde se bude vhazovat před Markem Mazancem.
59:06'
Despres vyhodil kotouč do středního pásma šikovně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Ke němu už míří domácí a ještě se vydají do útoku.
58:37'
Genoway střílel z levé strany, jeho vzdušnou střelu ale vyrazil Bespalov nad svou branku a znovu svůj tým podržel.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:40'
V závěru třetí třetiny se už ani jeden tým nežene do bezhlavého útoku, nikdo nechce udělat chybu, aby neinkasoval.
57:03'
Judin se srazil se Skalickým a domácí mohli jít do rychlé akce, ale z té nakonec nic nebylo, neboť hosté Slovanu kotouč sebrali a míří s ním před jeho branku.
56:30'
Domácí se natlačili do útočného pásma a hrozili před Bespalovem, ten ale zodpovědně svou svatyni hájí a střelu Slovanu ukryl do své lapačky.
54:44'
Posledních pět minut třetí třetiny a stav je stále vyrovnaný.
54:14'
Michal Řepík střílel z levé strany, kotouč se dostal do předbrankového prostoru, kde ho ale Radek Smoleňák nedokázal dorazit za Bespalovova záda.
54:02'
Smoleňákova rána prověřila lapačku Nikity Bespalova, který do ní pohotově ukryl kotouč. Hra je přerušena a vhazování proběhne po jeho pravé ruce.
53:29'
Kulik poslal kotouč do útočného pásma a hned na to pak střílel Komarov. I s touto střelou si ale Mazanec poradil a skóre se opět nemění.
52:36'
Chochlačov je na ledě a hosté jsou už v plném počtu.
52:28'
Smoleňákova střela byla sražena do ochranné sítě a jeho přesilová hra je u konce.
51:48'
Hosté se zatím velmi dobře brání a vyhazují puky do bezpečí. Domácím se početní výhoda zatím nedaří.
50:36'
Hostující brankář nyní fauloval a domácí si zahrají přesilovou hru. Dostává dvě minuty za hrubost.
50:14'
Smoleňákova teč nekončí brankou. Domácí hráči mají nyní tlak před Bespalovem, ten ale s pomocí vlastní obrany dokáže čelit.
48:53'
Komarov sebral Skalickému kotouč a poté se ke střele dostal Kulik, ale ten prolétl Mazancovi nad hlavou a v další akci se skóre nemění.
48:41'
A na druhé straně se zaskvěl opět Marek Mazanec, jenž zlikvidoval střelu Voronina. Hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho pravé ruce. To vše ale až po komerční přestávce.
47:53'
Jan Buchtele vyslal nenápadnou střelu na Nikitu Bespalova, kterého přesto donutil k zákroku. Hra plyne dál a hosté míří do další útočné akce.
47:23'
Domácí jsou už v plném počtu.
46:56'
Truňov vyslal z pravého kruhu jedovatou střelu, kterou do lapačky bleskově chytá Marek Mazanec. V obrovské šanci moskevského celku tak podržel Slovan a jeho šance!
46:12'
Domácí znovu donutili hosty zakládat svou akci z vlastního obranného pásma po tom, co kotouč vyhodili z toho svého. Čtveřice Bratislavanů nyní odchází střídat.
45:46'
Domácí se zatím ve svém oslabení velmi dobře brání a vyhazují puky do bezpečí. Naopak se dostali také ke střele, ale Bespalov byl pozorný mezi třemi tyčemi.
45:23'
Andrej Šťastný za nafilmovaný pád a hosté si zahrají přesilovou hru. Tlak Slovanu je tak prozatím utnutý.
44:31'
Tomáš Hrnka střílel z levého kruhu, ale jeho rána zamířila vysoko nad branku hostů. Nicméně ti nyní čelí tlaku Slovanu, který prahne po vedoucím gólu.
42:49'
Hecl si nabruslil před branku hostů a z levé strany pak střílel po přihrávce do Sádeckého a Bespalov si připsal proti němu další přesný zákrok!
41:58'
Další střela Slovanu, kterou vyslal Skalický, končí na obraně moskevského Spartaku, který poté míří do útočného pásma.
41:28'
Voronin se dostal do blízkosti branky Slovanu a v pádu se snažil o střelu, jenže nakonec celou akci zastavil Marek Mazanec, jenž poté raději přerušil hru.
40:52'
Sádecký dostal puk do jízdy a poté předložil přihrávku Ebertovi, který svou střelou poslal jen vysoko nad branku moskevského Slovanu.
40:09'
Hosté nahodili kotouč do útočného pásma a tam se k němu dostali domácí, kteří otáčejí hru na opačnou stranu, tedy před branku Bespalova.

Využití: 0 – 0
I druhá třetina je minulostí. V ní jsme viděli jedinou branku. O tu se postaral v šestatřicáté minutě Nick Ebert, jenž se dostal ke střele z prostoru mezi kruhy a dělovkou zavěsil kotouč za záda Bespalova. Slovan se ve druhém dějství zlepšil a více tlačil před hostující brankou, takže vyrovnání bylo zasloužené. Uvidíme, co nám přinese další třetina, která začne přibližně v 19:25.
40:00'
39:47'
Jan Buchtele pálil od modré čáry, kotouč se pak odrazil před Sádeckého, ten ovšem svou přízemní střelu poslal jen do boční konstrukce moskevské klece.
39:08'
Hosté měli před brankou Slovanu menší tlak. Hráči domácích se však dokázali vymanit a ještě se snaží projít do jednoho z posledních útoků této části hry.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:30'
Smoleňák číhal před brankou na přihrávku, té se ovšem nedostal a hosté tak vyrážejí do další akce před domácí branku. Už se také blíží konec druhé třetiny.
37:56'
Další dobrá individuální akce Orlova, který objel branku a hned na to pálil před ní. Jenže obrana Slovanu byla pozorná a pomohla svému brankáři.
37:39'
Orlov pálil na branku domácích a pomalu se dostával k brankové čáře. Marek Mazanec ale reflexivně ukryl kotouč pod svojí lapačkou a přerušil hru. Nyní hostě nebyli daleko od vedoucí branky.
37:07'
Na druhé straně nebezpečně vystřelil Komarov, ale trefil jen obránce Eberta, který tak poslal puk hned na druhou stranu kluziště.
36:36'
Po vhazování v útočném pásmu se ke střele dostal Andrej Meszároš, jeho ránu ještě tečoval Tomáš Hrnka, ale brankář Bespalov byl ve svém brankovišti pozorný.
36:17'
Ivan Švarný střílel z pravého kruhu na vzdálenější tyč, ale kotouč jen prosvištěl kolem ní. Následně pak je hra přerušena a bude se vhazovat před hostující klecí.
35:02'
Slovan právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Před brankou Spartaku vznikla velká skrumáž a dlouho se bojovalo o kotouč. Ten se nakonec odrazil do prostoru mezi kruhy, kde byl připraven NICK EBERT, který svou dělovkou propálil Nikitu Bespalova a připravil ho o čisté konto – 1:1. Začíná se tedy znovu od začátku. Bez asistence:
34:55'
Zakázané uvolnění hostů a hra se tak stěhuje před jejich brankáře.
34:49'
Meszároš pálil na branku hostů, ale do jeho střely vložil hůl Maxim Cyplakov a znovu nepovolili hosté Slovanu zahrozit před Bespalovem.
33:57'
Colby Genoway si po pravé straně sjel do útočného pásma, jenže tam upadl a ještě v pádu hledal přihrávkou spoluhráče, nakonec však kotouč končí na obránci hostů, který ho vyváží pryč z pásma.
33:18'
Nahození od modré čáry kryje pod svojí lapačkou Marek Mazanec a vzápětí pak raději přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce
32:25'
Juraj Mikúš sprintoval před vlastní branku, aby pomohl obraně. Hosté totiž ujížděli ve třech. Nakonec to ale domácí zvládli a už míří s pukem znovu na opačnou stranu.
32:16'
Na řadě je další komerční přestávka.
32:07'
Tomáš Hrnka se natlačil do předbrankového prostoru před brankou Spartaku Moskva, ale další střely, které mířily na branku Bespalova, za jeho zády neskončily.
31:04'
Na druhé straně zakombinovali zase domácí hráči, ale střela Ivana Švarného od modré čáry se neujala. Slovanu se zatím nedaří srovnat stav, naopak hosté brání ten svůj těsný náskok.
30:19'
Cyplakov dostal přihrávku na pravou stranu a zblízka pálil na Marka Mazance, jenže ten svým příložníkem zlikvidoval další šanci hostů a sám pak posílá svůj tým do útočného pásma.
29:13'
Radil šikovně objel branku Slovanu a dostal se i do zakončení, ale jeho přízemní střela končí pouze na betonu Marka Mazance.
28:34'
Hráči Slovanu nyní zakombinovali před brankou Spartaku, ale poté se sami vykázali z útočného pásma, když puk projel až do střední třetiny.
27:57'
Alexandr Kuzněcov si nabruslil na pravou stranu a z otočky pak vyslal na Marka Mazance nebezpečnou střelu. S ní si ale domácí brankář dokázal poradit a znovu svým zákrokem podržel Slovan a jeho šance.
27:13'
Colby Genoway sjel na pravý kruh a jeho následnou střelu pak zastavila noha Maxwella. Následně pak střílel ještě Radek Smoleňák, ale také jeho střela se neujala a neskončila mezi třemi tyčemi.
26:03'
Následuje komerční přestávka.
26:03'
Michal Řepík dostával přihrávku na levý kruh, ale vzhledem k tomu, že měl hůl na opačnou stranu, kotouč mu projel mezi nohama a skončil v rohu kluziště. Kdyby ale Řepík dostal kotouč přímo na hůl, byla by z toho zřejmě vyrovnávací branka!
24:55'
Maxwell pálil z levého kruhu, ale Marek Mazanec jeho ránu bezchybně kryje a podržel tak šance svého týmu na úspěch v dnešním utkání. Dvoubrankový náskok hostů by se doháněl obtížněji.
24:31'
Bobrov je na ledové ploše a Spartak je tedy v plném počtu.
24:16'
Přesilovka domácích končí. V ní hráči Slovanu nic nepředvedli a ani ke střelám před Bespalovem se nedostali.
23:38'
Ve vlastním oslabení se k Mazancovi dostal Kulik, ale jeho střela skončila na jeho betonech. Domácí okamžitě získávají puk a míří s ním před brankou moskevského Spartaku.
23:18'
Simon Despres nadvakrát dorážel puk před brankou Spartaku, ale Bespalov byl pozorný a svoji holí ho vytěsnil do bezpečí a pomohl tak svým zákrokem svému celku.
22:54'
Hosté se hned ve vlastním pásmu dostali ke kotouči a vyhazují ho až před domácí branku, kterou hájí Marek Mazanec.
22:31'
Za hákování putuje na trestnou lavici Bobrov a je tu přesilovka pro domácí Slovan. Ten tak má šanci srovnat nepříznivý stav.
21:33'
Lukáš Kašpar něco ostrého řekl hlavnímu sudímu a dostává osobní trest do konce utkání. Slovanu tak bude rozhodně chybět.
21:24'
Slovan je v plném počtu.
21:05'
Alexandr Chochlačov pálil z levého kruhu, ale brankář Mazanec byl připraven a vyrazil kotouč do bezpečí. Domácí se znovu osvobozují.
20:52'
Hosté jsou už ve čtyřech a začíná jejich zkrácená přesilová hra.

Vyhrané buly: 11 – 11
První třetina je za námi. V ní byl k vidění útočný hokej z obou stran. Oba celky si vypracovaly několik šancí, ale brankáři své týmy drželi. V šestnácté minutě využil přesilovou hru hostů Ryan Stoa, jenž kotouč poslal do domácí branky po odrazu od zadního mantinelu. Domácí tak musí dohánět jednobrankové manko. Uvidíme, co nám nabídne další třetina, která začne přibližně v 18:30.
20:00'
19:55'
Ještě akce na straně hostů. Mazanec nyní vychytal střelu Chochlačova, který pálil z pravé strany. Skóre se už nemění a i první dějství je u konce.
19:34'
Kalinin pálil od modré čáry a trefil jen brusli Jana Buchteleho. Domácí tak zachytili kotouč a hned ho vyhazují do bezpečí až před hostující branku.
19:24'
Síly na ledě se ale srovnají. Lukáš Kašpar inkasuje dvě minuty za podražení a také on je na trestné lavici. Uvidíme tedy hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:52'
Další přesilovka pro Slovan. Orlov dostává dvě minuty za podražení.
18:17'
Maxwell si vyměnil kotouč s Lukášem Radilem, ale jeho střela pak skončila pouze na Mazancovi. Také on hru přerušuje a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
17:31'
Lukáš Kašpar našel Michala Řepíka před brankou Spartaku, druhý jmenovaný ale nedokázal protlačit kotouč za záda Nikity Bespalova. Přesto hostující brankář raději hru přerušil a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
17:04'
Domácí se snažili okamžitě o srovnání stavu skóre, ale střela Sádeckého zaplula jen do lapačky Bespalova, který pak raději přerušil hru.
15:05'
Přesilovka hostů je využita. Po střele v útočném pásmu se kotouč odrazil od zadního mantinelu přímo před pravou tyčku domácí branky, kde ho RYAN STOA lehkou tečí poslal za Mazancova záda – 0:1. Hosté se tedy ujímají vedení. Asistence: Arťom Aljajev a Ville Lajunen.
14:23'
Hosté se už uhnízdili v pásmu Slovanu a na Mazance mířila střela z hole Bobrova. Poté se ale obrana dostala ke kotouči a ten míří až před Bespalova.
14:06'
Radek Smoleňák bojoval o kotouč kousek za hostující brankou, nakonec podrazil Lajunena a inkasuje tak dvě minuty za podražení. Další přesilovka pro hosty.
13:57'
Na řadě je další komerční přestávka tohoto utkání.
13:14'
Po ztrátě kotouče hostů mířili do útočného pásma domácí, ale Michal Hlinka následnou přihrávku poslal na hůl jednoho z hostů a Spartak znovu míří směrem dopředu.
12:33'
Pavol Skalický ujel podél pravého mantinelu do útočného pásma, nikoho na přihrávku tam ale neměl. Rázem tak končí další útočná snaha domácích a na druhou stranu jdou zase hosté.
11:00'
Velká šance Lukáše Kašpara. Ten pálil v blízkosti hostující branky, ale na poslední chvíli do jeho rány vložil svoji hůl Lajunena a obranným zákrokem zneškodnil dobrou šanci domácího Slovanu!
10:44'
Slovan začíná stupňovat svůj tlak před moskevskou brankou, ale další střely, které mířily na Bespalova, zastavil právě brankář hostů.
10:01'
Hecl číhal před hostující brankou, ale obránce Spartaku vyvezl puk zpoza vlastní branky a hned zakládá další útočnou akci hostů a ti míří před branku Marka Mazance.
09:43'
Alexandr Kuzněcov pálil kousek za modrou čárou, ale v útočném pásmu už měl spoluhráče, takže se hosté dopustili postavení mimo hru a ta se stěhuje zpět do středního pásma.
09:11'
Skalický nahodil puk do útočného pásma, ale k němu se jako první dostal brankář Nikita Bespalov a posílá ho na opačnou stranu.
08:47'
Je to tak, Švarný je už na ledové ploše a Slovan je tedy kompletní.
08:08'
Také Genoway osvobodil svůj tým a pošetřil cenné vteřiny z oslabení Slovanu Bratislava. Vypadá to, že hráči domácích první oslabení už zvládnou.
07:26'
Patrik Bačík získal kotouč v obranné třetině Slovanu a hned ho posílá do bezpečí až před branku Bespalova, který ho okamžitě vrací na hokejky svých spoluhráčů.
07:05'
Hosté zakládají svou první přesilovkovou akci z hloubi vlastního obranného pásma.
06:47'
Přesilovku si vyzkoušejí také hosté. Ivan Švarný dostává dvě minuty za vysokou hůl a oslabuje tak svůj tým. Ještě ale přichází komerční přestávka.
06:28'
Hosté jsou už v plném počtu.
06:00'
Až nyní se déle zdrželi před brankou Spartaku, ale ani Buchtele či Smoleňák nedokázali brankáře Bespalova prostřelit. Následně pak přichází další osvobození na hostující straně.
05:38'
Slovanu se přesilová hra zatím nedaří. Nedokázal se uhnízdit v pásmu hostů a ti se nyní už potřetí dokázali osvobodit a kotouč letí až před Marka Mazance.
04:50'
Kašpar chyboval v rozehrávce a do útoku šli ve vlastním oslabení hosté, ale střela Bobrova skončila jen na boční konstrukci domácí branky.
04:28'
Hosté jdou do čtyř. Jevgenij Orlov dostává dvě minuty za krosček a už sedí na trestné lavici. Slovan si jako první zahraje přesilovou hru.
04:13'
Lukáš Radil dostal přihrávku do prostoru mezi kruhy, odtud vyslal tvrdou střelu, která končí na Marku Mazancovi. Hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
03:45'
Lukáš Kašpar sklepával puk před brankou po střele Andreje Meszároše, ale brankář Bespalov celou situaci před vlastní klecí vyřešil úspěšným zákrokem.
03:20'
Hosté se prodrali z vlastního obranného pásma a postupovali do útočné akce. Jenže je zastavilo postavení mimo hru a ta se stěhuje zpět do středního pásma, kde se také bude vhazovat.
03:07'
Domácí jsou zatím hodně aktivní a i nyní zahrozili před brankou Spartaku Moskva. Cam Barker ale svou přízemní střelu poslal jen na levý beton Bespalova.
02:17'
Hosté ztratili puk a hned na to mířili domácí hráči opět před moskevskou branku. Bačík našel od modré čáry před brankou hostů Pavola Skalického, ale druhý jmenovaný napálil puk jen do obrany hostů.
01:33'
Na druhé straně pak střílel další český útočník, a sice Lukáš Radil, ale na krajana Marka Mazance v brance Slovanu nevyzrál.
01:02'
Radek Smoleňák našel volného Jana Buchteleho před brankou Spartaku, ale druhý jmenovaný poslal svou střelu pouze do připraveného brankáře Bespalova.
00:35'
Jenže v útočném pásmu o puk přišli a na druhou stranu mířili domácí hráči. V útočném pásmu střílel Hrnka, ale obrana Spartaku byla připravena.
00:14'
Hosté se ujali kotouče po úvodním vhazování a už s ním míří před bratislavskou branku.
00:01'
A také už hraje domácí hymna, tedy ta slovenská.
Halou v Bratislavě už zní hymna Ruské federace.

HC Slovan Bratislava: Mazanec (Kožiak) – Despres, Meszároš (C), Barker, Ebert, Švarný (A), T. Voráček, Bačík – Kašpar (A), Co. Genoway, Řepík – Smoleňák, Hrnka, Buchtele – Skalický, J. Mikúš, A. Šťastný – M. Hlinka, Sádecký, Hecl.

Spartak Moskva: Bespalov (Svensson) – V. Lajunen, Aljajev, Kulik, Kalinin (C), Bondarev (A), Judin, V. Sorokin – Chochlačov, Stoa, Truňov – Radil, Maxwell, V. Komarov – Orlov, A. Voronin (A), Nikoncev – Cyplakov, A. Kuzněcov, Bobrov – Žolobov.

Rozhodčí: Bondar, Ščeňjov – Šalagin, Šišlo.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.