KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : Astana - 5. září 2017   16:00

Ufa
Ufa
26:22' Kemppainen (Omark, Hartikainen) • 27:02' Fjodorov (Zubov, Kokarev) • 50:25' Hartikainen (Omark)
3:5
(0:2, 2:0, 1:3)
Astana
Astana
08:17' Dawes  (Vey) • 08:28' Markelov  (M. Semjonov) • 59:04' Dawes  (Dallman, Dietz) • 59:42' St. Pierre   • 59:52' Dawes
Ufa
Karejev (Scrivens) – S. Garejev (C), Kuljaš, Larsen, Arzamascev, M. Osipov, Loginov, Petrišev, Panin – I. Makarov, J. Bodrov, Lisin (A) – Hartikainen, Kemppainen, Omark – Fjodorov, Kokarev, Zubov (A) – A. Lazarev, Korotkov, M. Majorov.
Jeřábek, Gusev- Lazarev, Otmahov
Ufa Arena
Astana
Kudrjavcev (H. Karlsson) – Dietz (A), Dallman, Šalapov (A), M. Semjonov, Makljukov, Savčenko, Polochov – Frattin, Vey (C), Dawes – Puškarjov, St. Pierre, Michajlis – Lichotnikov, Sagadajev, Akolzin – Markelov, Ševčenko.

Je konec! Hosté vyhráli prakticky v poslední minutě utkání kdy vstřelili 3 branky během 60 sekund. Neskutečné. Toto je ode mne pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera na shledanou.
Československá stopa v utkání
Do utkání nezasáhl žádný Čech ani Slovák.
59:52'
Astana právě vstřelila branku!
Autorem branky je NIGEL DAWES.
59:42'
Autorem branky je MARTIN ST. PIERRE.
59:04'
Autorem branky je NIGEL DAWES. Asistence: Kevin Dallman a Darren Dietz.
57:04'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Jevgenij Korotkov – 2 min., držení protihráče).
53:23'
51:23'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Matt Frattin – 2 min., hákování).
50:25'
Ufa právě vstřelila branku!
Otočeno! HARTIKAINEN poslal přihrávku za branku kde Omark vrátil přihrávku zpátky a TEEMU HARTIKAINEN někudy procpal puk do sítě. Asistence: Linus Omark
Prohlíží se záznam hry!
50:05'
Hraje se hokej nahoru dolu, který diváky musí bavit.
48:30'
A pozor! Tohle zavánělo vyloučením. Vylučovat se nebude. Astana bude hrát v plném počtu.
47:40'
Domácí si teď vytvořili sérii šancí. Ani jednu však nevyužili.
46:13'
44:13'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Jevgenij Bodrov – 2 min., hákování).
43:55'
Škoda, domácí se dostali do přečíslení 2 na 1, ale zazdili to ukázkově. Joonasu Kemppainenovi ujel puk za branku a rázem bylo po přečíslení.
42:08'
A domácí se usazují v útočném pásmu. Vypadá to na dramatický konec celého utkání.
41:45'
Domácí se snaží otočit skóre. Kombinují v útočným pásmu. Zatím neúspěšně.
40:01'
40:00'
39:00'
Poslední minuta 2. třetiny.
37:30'
Na nahození Omarka nikdo z domácích hráčů nezareagoval. Sergej Kudrjavcev tak neměl problém puk přikrýt lapačkou.
36:52'
A teď naopak hosté se usazují v útočném pásmu. Zatím jen kombinují. Chybí tomu nějaká nebezpečnější střela.
32:49'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Vladimir Markelov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
30:54'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Roman Savčenko – 2 min., krosček).
30:00'
A domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují Kudrjavceva, který střely vyráží nebo jdou mimo branku hostí.
29:07'
Hra se po vyrovnávací brance Ufy vyrovnala. Oba týmy mají velice nepřesné přihrávky.
Střely na branku 17:25.
27:02'
Autorem branky je ARŤOM FJODOROV. Asistence: Ilja Zubov a Denis Kokarev.
26:22'
A je sníženo! Linus Omark dostal přihrávku na kruh a byl ve střelecké pozici, jenže ještě přihrál na druhou stranu kde stál JOONAS KEMPPAINEN, který neněl problém puk uklidit do klece Astany. Asistence: Linus Omark a Teemu Hartikainen.
25:40'
Vyloučení v týmu Barys Astana (Roman Savčenko – 2 min., podražení).
24:47'
Až teď se hosté poprvé ve druhé třetině usazují v útočném pásmu. Zatím však jen kombinují. Chybí tomu nějaká nebezpečnější střela.
23:37'
Zatím se ve druhé třetině hraje hokej, bez nějaké menší nebo větší převahy. Bez větších brankových příležitostí. Oba týmy zatím pozorně brání.
20:30'
A první střela na branku ve druhé třetině. Maxim Majorov vystřelil mezi betony Kudrjavceva. Ten je však stihl sklapnout, nic se tak nestalo a pokračuje se ve hře.
20:01'
20:00'
19:00'
Běží poslední minuta 1. třetiny.
18:30'
Domácí Ufě se v posledních minutách nedaří přejít červenou čáru. Astana zatím výborně brání.
16:30'
A Ufa se konečně zmocnila puku, a Philip Larsen čeká za svou brankou až domácí vystřídají.
14:55'
A Astana se opět usazuje v útočném pásmu. Zatím jen kombinuje bez nějaké větší příležitosti.
14:19'
Arťom Fjodorov vystřelil těsně před modrou čárou. Sergej Kudrjavcev byl pozorný a nenechal se překvapit. Jeho střelu vyrazil chytil do své rukavice.
12:15'
A Astana se nyní usadila v útočném pásmu. Zatím kombinuje bez nějaké nebezpečnější střely, která by mohla ohrozit Karejeva.
09:45'
Dmitrij Ševčenko ujel domácí obraně. Střela se mu nepovadla a Andrej Karejev neměl problém jeho slaboučkou střelu zakrýt lapačku.
09:15'
Střelu Kemppainena vyráží Sergej Kudrjavcev do rohu kluziště. Ufa se usazuje v útočném pásmu.
08:28'
Autorem branky je VLADIMIR MARKELOV. Asistence: Maxim Semjonov.
08:17'
Autorem branky je NIGEL DAWES. Asistence: Linden Vey.
00:01'
Československá stopa před utkáním
Ani jeden český nebo slovenský hráč nezasáhne do zápasu.
Barys Astana
V loňském ročníku skončili v Černyševovi divizi na postupovém 2. místě s 90 body. Vo osmifinále play-off porazila Ufa Traktor Čeljabinsk 4:2 na zápasy. Ve čtvrtfináli už nepostoupili když podlehli 4:0 pozdějšímu finalistovi z Magnitogorsku.
Salavat Ufa
V loňském ročníku skončili v Černyševovi divizi na postupovém 3. místě 88 body. V play-off skončili již v osmifinále, kdy je vyřadil Ak Bars Kazaň v poměru 4:1 na zápasy.
Salavat Ufa 6:0 Nizněkamsk
Ufa 11:3 Sochi
Ufa 1:2 Peking