KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Vladivostok - 30. listopadu 2017   17:30

Vladivostok
Bobkov (24. Serebrjakov) – Volčenkov, Miščenko, Blum, Mamašev, Mnacjan, Koněv, Kurašov – Tkačov, Alexandrov, Sajustov – Sabolič, Krasnoslobodcev, St. Pierre – Makarenko, Kazakov, Fiščenko – Machanovskij, Manukjan, Sergejenko – Gičibekov.

Česká stopa v zápase
Roman Horák (CEC) 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:01
Vojtěch Mozík (CEC) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:31
Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1. Po čtyřiceti minutách vedl díky brankám Kopejkina a Myttynena o dva góly. Ve třetí třetině hrál Viťaz takticky výborně, soupeři dovolil snížit až v samotném závěru zápasu. Admiral toho více nedokázal, a tak prohrál tento duel, ve kterém byl střelecky aktivnější 39:21.
59:40'
Hosté mají kotouč u své branky, mnoho času už nemají.
59:19'
Oddechový čas pro domácí.
59:19'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
A je sníženo na rozdíl jediné branky, výborně to udělal Viktor Alexandrov, který naznačil střelu, a pak našel přihrávkou zcela volného VLADIMIRA TKAČOVA, který snadno zakončoval do odkryté brány. Asistence: Viktor Alexandrov a Robert Sabolič.
59:00'
Igor Saprykin kryje střelu od modré čáry, domácí celek se na svého brankáře dnes může spolehnout.
58:45'
Oddechový čas pro hosty.
58:30'
Roman Horák takticky vrací hru do svého pásma, kde na puk čeká spoluhráč.
58:14'
Alexej Makejev se vydal do útočného pásma, ale prázdnou branku trefit nedokázal.
57:21'
Přesilovka pro hosty, ti hrají bez brankáře.
57:21'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Igor Saprykin – 2 min., podražení).
57:03'
56:40'
Maxim Kazakov a spoluhráč se dostali do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný špatně vypálil. Při pokusu o zakončení zlomil hůl.
56:16'
Domácí hokejisté hrají výborně takticky, drží hru daleko od své branky, navíc mají k dispozici početní výhodu.
55:53'
Až nyní se Jevgenij Katičev propracoval do zakončení. Jeho ránu z pravého kruhu kryje hostující brankář.
55:03'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Georgij Sergejenko – 2 min., hákování).
54:01'
Domácí celek se při vlastním oslabení dostal do přečíslení dva na jednoho. Střela byla zablokovaná a následná dorážka mířila mimo branku.
53:36'
Daniil Kurašov dobře vypálil z kruhu, jeho rána byla zablokovaná.
52:51'
Bránící se celek hraje velmi dobře, Viťaz nedává soupeři prostor pro kombinační hru.
52:27'
Přesilovku hrají hosté, Admiral se dostal do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Jonathon Blum přišel o pásmo.
51:55'
Jonathon Blum vyslal od modré čáry tvrdou ránu, jeho pokus kryje domácí gólman.
51:44'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Arťom Vorošilo – 2 min., vysoká hůl).
50:51'
50:35'
Přesilovka se blíží ke konci a v další akci neuspěl obránce Vojtěch Mozík.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:50'
Nikita Serebrjakov kryje kotouč, vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.
49:24'
Admiral se zodpovědně brání, domácí se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma.
49:04'
Početní výhodu mají k dispozici domácí hráči, ale musí rozehrávat od své branky.
48:51'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vadim Krasnoslobodcev – 2 min., podražení).
48:21'
Arťom Vorošilo vypálil od modré čáry, jeho projektil končí mimo branku. Gólman ani zasahovat nemusel.
46:45'
Velkou šanci měl Roman Horák, jeho pokus propadl brankáři mezi betony, ale jeden z hostujících obránců dokázal puk rychle odehrát.
45:30'
Nikita Serebrjakov kryje nahození od modré čáry, které vyslal Nikita Vyglazov. Viťaz vybojoval buly před bránou soupeře.
44:56'
Hra je nyní přerušena, buly znovu před brankářem domácích.
43:50'
Viktor Alexandrov zakončoval rychlou akci, branku trefit nedokázal.
43:27'
Domácí hráči kontrolují hru, hosté jsou sice při puku, ale domácí defenziva jim nedává mnoho prostoru.
42:30'
Anton Lazarev se propracoval do útočného pásma, jeho zakončení ale postrádalo důraz i přesnost.
41:49'
Hra je nyní přerušena, kotouč má v moci domácí brankář. Hosté se pokouší s nepříznivým stavem něco udělat.
40:08'
Píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou domácího celku.
40:01'
Po dvou třetinách vedou domácí hokejisté o dva góly. Sledujeme rychlý hokej, ve kterém je aktivnější hostující celek. Na střely vede 25:12, jenže neproměnil ani jednu šanci.
40:00'
39:45'
Už se nic nestane.
39:15'
Alexej Kopejkin se protlačil až do zakončení, jeho pokus tak tak vyrazil gólman.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:49'
Další vhazování před brankou Viťazu.
38:23'
Jonathon Blum čekal na modré čáře na přihrávku, následně jeho spoluhráč zakončoval a gólman vyrazil nad.
37:44'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku. Mnoho šancí v závěru druhé třetiny k vidění není.
37:36'
Vladimir Tkačov před brankou kotouč tečoval, Igor Saprykin byl připravený.
37:22'
Pavel Machanovskij vypálil z kruhu, jeho ránu domácí maskovaný muž kryje. Igor Saprykin má kotouč pod kontrolou.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, kotouč mají hosté za svou brankou. Čekají na vhodný moment pro vytvoření protiakce.
36:35'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
36:10'
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět. Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny.
35:44'
35:10'
Alexej Makejev zahrozil při vlastním oslabení, jeho dobrá rána pořádně vyděsila brankáře soupeře. Nikita Serebrjakov byl pozorný.
34:28'
Vadim Krasnoslobodcev vypálil z kruhu, jeho pokus kryje domácí Igor Saprykin.
34:16'
Robert Sabolič byl volný na modré čáře, přihrávka se k němu nedostala.
34:00'
Další početní výhoda pro hostující celek.
33:44'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Igor Golovkov – 2 min., podražení).
32:56'
Hokejisté v červeném hrají aktivně, nestěhovali se do útočného pásma, ale výrazněji bránu Admiralu neohrozili.
32:15'
Domácí mají k dispozici přesilovku, mohou navýšit své vedení. Tvrdou ránu od modré čáry kryje hostující Nikita Serebrjakov.
31:50'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ivan Miščenko – 2 min., nedovolené bránění).
31:37'
Igor Saprykin kryje kotouč, vhazovat se bude před brankou domácího celku.
31:21'
30:01'
Viťaz se zmocnil kotouče a vyhazuje přes všechny čáry. Následně se rychle hosté dostávají do útoku, Robert Sabolič vede další akci.
29:46'
Hostující celek se probojoval stabilněji do útočného pásma, kde kombinuje.
29:21'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Roman Horák – 2 min., hákování).
28:34'
Vladivostok rozehrává od své branky, hosté se pokouší snížit a zdramatizovat tak zápas.
28:18'
Maxim Kazakov se dostal do výborné střelecké pozice, jeho střela z bezprostřední blízkosti tak tak minula branku.
27:43'
Andrej Koněv se dostal do útočného pásma, obránci byl ale vytlačen z příznivé střelecké pozice k modré čáře.
27:17'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat.
25:43'
Matias Myttynen a Anton Lazarev kombinovali před brankou Admiralu. Ani jeden z nich se do výraznější šance nedostal.
25:13'
Robert Sabolič dostal hru do útočného pásma, Vadim Krasnoslobodcev se pokoušel probojovat do zakončení, poskakující kotouč ale trefit nedokázal.
24:45'
Jeden z hostujících hráčů vypálil od modré čáry, jeho tvrdá rána končí nad brankou.
24:10'
Roman Horák nahazoval kotouč na branku, jeho pokus nebyl vůbec špatný, hostující brankář Nikita Serebrjakov měl hodně práce s jeho pokusem.
23:20'
Střídání v týmu Admiral Vladivostok: ze hřiště odchází Igor Bobkov, přichází Nikita Serebrjakov.
22:23'
Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí celek využívá přesilovou hru, pohlednou střelou bez přípravy se z předbrankového prostoru pro Horákově pasu prosazuje MATIAS MYTTYNEN. Asistence: Roman Horák a Alexej Kopejkin.
22:07'
Alexej Kopejkin jemně tečoval kotouč před brankou, ale minul bránu.
21:44'
Početní výhodu mají k dispozici domácí hokejisté, kteří se tak mohou pokusit vstřelit druhou branku v zápase.
21:26'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vladimir Tkačov – 2 min., vysoká hůl).
21:13'
Buly před brankou Admiralu. Hosté se probojovali k puku, a tak se dostali do útočného pásma, kde ovšem faulovali.
20:20'
Igor Saprykin kryje kotouč po střele hostujícího hráče, hra je přerušena.
20:01'
Domácí celek vede po první třetině o jednu branku. V samotném závěru dvacetiminutovky se bekhendovou střelou pod horní tyčku prosadil Alexej Kopejkin. Hostující celek si výraznější možnost nevypracoval.
20:00'
19:45'
18:28'
V samotném závěru první třetiny se domácí dostávají do vedení. Povedenou bekhendovou ránou poslal kotouč z předbrankového prostoru pod horní tyč ALEXEJ KOPEJKIN. Asistence: Anton Lazarev.
18:11'
Domácí branka vypadla ze svého postavení, a proto je hra přerušena.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, domácí se dostali do útočného pásma, Matias Myttynen hledal přihrávkou z druhé vlny najetého spoluhráče, ten však promáchl.
16:39'
Igor Saprykin kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou, dostáváme se do finální fáze první třetiny.
16:15'
Mnoho vyložených šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek nechce chybovat.
15:34'
Hra je nyní přerušena pro postavení mimo hru, vhazovat se tedy bude v neutrální třetině.
14:40'
Nikita Vyglazov se dostal do útočného pásma, přihrávkou před branku hledal najetého spoluhráče. Ten byl ale obsazený.
14:20'
Alexandr Nikulin rozehrává od své branky, oba týmy střídají, na led přicházejí odpočinutí hráči.
13:50'
Tigran Manukjan přišel o puk v obranném pásmu, toho využil k rychlé akci Sergej Gimajev. Ten se ale k zakončení neprobojoval.
13:33'
Sledujeme nepříliš záživnou pasáž hry, domácí ani hosté se nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu.
13:00'
Po komerční přestávce zápas pokračuje dál. Ivan Miščenko minul branku od modré čáry, a tak se směr hry otáčí.
12:25'
Domácí rozehrávají od své branky, Anton Lazarev se v útočném pásmu ke kotouči nedokázal probojovat.
12:10'
Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.
11:30'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou domácího celku. Mnoho velkých šancí zatím zápas nenabídl.
11:08'
10:10'
Domácí celek hraje přesilovou hru, usadil se v útočném pásmu a pokouší se vstřelit úvodní branku zápasu. Obrana Admiralu vyhazuje přes všechny čáry.
09:08'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
09:00'
Alexandr Nikulin se probojoval do zakončení, ale minul branku. Na druhé straně Igor Saprykin výborně vytěsnil brejk soupeře, střelu Saboliče jemně tečoval nad branku!
08:40'
Arťom Vorošilo z pravé strany vypálil a jeho pokus jen o malý kousek minul branku.
08:06'
Alexandr Nikulin se pokoušel probojovat do útočného pásma, ale jeho projektil končí mimo branku, bylo to spíše nahození.
07:16'
Tigran Manukjan se marně natahoval na volný kotouč, který po střele spoluhráče gólman Viťazu jen vyrazil.
06:58'
Vhazovat se bude před domácí brankou, buly se bude opakovat, protože jeden z hráčů si počínal nedovoleně.
06:10'
Maxim Afinogenov se probojoval do výborné střelecké pozice, ale gólman Igor Bobkov předvedl výborný zákrok.
05:44'
Hostující celek přišel ve středním pásmu o puk, akci domácích vedl Alexej Makejev. K zakončení se ale probojovat nedokázal.
04:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
03:23'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, hostující celek první přesilovku proměnit nedokázal.
03:15'
02:45'
Další tvrdá rána Vladivostoku byla obránci zablokovaná.
02:34'
Vladimir Tkačov vypálil z pravého kruhu, jeho rána byla zablokovaná.
02:12'
Domácí se musí bránit, konečně se Admiral rozestavil v útočném pásmu.
01:57'
Martin St. Pierre rozehrává od své branky, hokejisté v bílém se marně pokouší něco vymyslet.
01:33'
Přesilovku hrají hosté, ale zatím se nemohou probojovat stabilněji do útočného pásma.
01:15'
00:01'

HC Viťaz: Saprykin (Todykov) – Gimajev, S. Romanov, A. Semjonov, Golovkov, Katičev, Mozík, Voronkov – A. Lazarev, Kopejkin, D. Sjomin – A. Nikulin, Afinogenov, Makejev – Horák, Myttynen, Rendulić – Vyglazov, Švec-Rogovoj, Vorošilo – Moisejev.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Volčenkov, Miščenko, Blum, Mamašev, Mnacjan, Koněv, Kurašov – Tkačov, Alexandrov, Sajustov – Sabolič, Krasnoslobodcev, St. Pierre – Makarenko, Kazakov, Fiščenko – Machanovskij, Manukjan, Sergejenko – Gičibekov..
Admiral Vladivostok odehrál 36 zápasů s bilancí 8-4-4-20 a vybojoval 36 bodů. V tabulce Východní konference je na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Dynamem Minsk 5:0. Od té doby už jen čtyři porážky – Jaroslavl 0:2, Helsinky 2:3, CSKA Moskva 1:3 a Bratislava 0:1.
HC Viťaz odehrál 37 zápasů (9-3-6-19) a získal 39 bodů. V tabulce je na předposledním místě v Západní konferenci. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva a tři prohrál. Poradil si s Bratislavou 5:4 v prodloužení a Dynamem Moskva 5:3. Nestačil na Kazaň 0:1, Nižněkamsk 1:2 v nájezdech a Chabarovsk v prodloužení 3.4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Viťaz Admiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.