KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Čeljabinsk - 4. října 2017   11:30

Vladivostok
Vladivostok
36:48' V. Butuzov  • 56:52' Sajustov (Sabolič, Zemčonok) • 61:15' Tkačov (Blum)
Čeljabinsk

Vladivostok udolal Čeljabinsk 3:2 po prodloužení a přestřihl tím třízápasovou vítěznou šňůru svého soupeře. Přesto si Admiral v tabulce nepolepšil, když zůstává dvanáctý, alespoň se však bodově dotáhl na Chabarovsk. Desátý Traktor Čeljabinsk má jen o čtyři body více.
61:15'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! U vrcholu levého kruhu měl VLADIMIR TKAČOV spoustu místa i času na to, aby přesnou střelou překonal Děmčenka a tím pro domácí ekipu získal bonusový bod. Asistence: Jonathon Blum.
61:03'
Time-out pro Admiral Vladivostok.
61:03'
A neujal se ani pokus Tkačova, který rovněž lapil gólman Děmčenko (Traktor Čeljabinsk).
60:35'
Málem se jim to povedlo už na začátku prodloužení! Do předbrankového prostoru si totiž najel Sajustov (Admiral Vladivostok), jenže Děmčenko před ním přikryl kotouč.
60:01'
Využijí domácí přesilovou hru 4 na 3?
60:01'
Základní hrací doba skončila výsledkem 2:2, takže bude následovat prodloužení.
60:00'
59:54'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Maxim Jakuceňa – 2 min., nedovolené bránění).
59:40'
Na gól v základní hrací době už to nevypadá, takže se hráči pomalu začínají připravovat na prodloužení.
58:52'
Překlopit pomyslné misky vah zpátky na stranu Čeljabinsku chtě Peňkovskij, nicméně Bobkov byl proti.
58:00'
Utkání sleduje 2 882 diváků. Ty čeká drama.
56:52'
Traktor Čeljabinsk si vyžádal oddechový čas.
56:52'
K obrovskému nadšení domácí části publika je vyrovnáno! Gólovou radost na tribunách rozpoutal DMITRIJ SAJUSTOV, jehož rána z levého kruhu pro vhazování zaplula k bližší tyči. Asistence: Robert Sabolič a Arťom Zemčonok.
56:10'
Proti domácímu týmu nehraje už pouze Čeljabinsk, ale také čas, který neúprosně pádí vpřed.
55:56'
Rozhodčí znovu přerušili hru kvůli zakázanému uvolnění, proti pravidlům se tentokrát provinil výběr Čeljabinsku.
54:24'
Bobkov (Admiral Vladivostok) vyrazil Szczechurovu dalekonosnou ránu do ochranné sítě a vhazovat se tedy bude opět před jeho brankou.
53:49'
Zakázané uvolnění Vladivostoku.
53:03'
Při dalším útoku domácích hledal Alexandrov Tkačova, křižná přihrávka však svého adresáta nenašla.
52:37'
Rušno bylo také na opačné straně! Tkačov (Admiral Vladivostok) si tam příjezdem k pravé tyči položil Děmčenka na led, ale zasunout puk pod jeho beton už nedokázal.
51:51'
50:56'
Nevyužitá příležitost Čeljabinsku! V mezikruží se k odraženému kotouči dostal Gynge, ale Bobkov ho výtečně vychytal.
49:51'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Shaone Morrisonn – 2 min., sekání).
48:54'
Momentálně se hra přelévá ze strany na stranu.
47:40'
Na levé straně se ke střele odhodlal Šipin (Traktor Čeljabinsk), pálil ovšem slepými.
46:29'
Na to se už dále nemohl koukat Jakuceňa (Traktor Čeljabinsk), který odvezl puk do středního pásma.
45:20'
Domácí jsou v úvodu třetí části aktivní a pořádně zatápějí obraně čeljabinského Traktoru.
44:38'
Hráči Traktoru pak vyhodili puk na zakázané uvolnění.
43:58'
Žafjarov (Admiral Vladivostok) v souboji jeden na jednoho nevyzrál a v útočné třetině přišel o kotouč.
42:05'
Po vyhraném buly vypálil na Děmčenka Wright (Admiral Vladivostok), ale ani on se neprosadil.
42:00'
Zaútočili si také domácí. Zemčonok se pokusil zamést puk pod Děmčenkův beton, ten ale zůstal pevně přikován k ledu.
41:05'
Jen o chvíli později vystřelil Kručinin (Traktor Čeljabinsk) znovu, tentokrát do betonů Bobkova.
40:46'
Na začátku závěrečné části pokryl Bobkov (Admiral Vladivostok) Kručininův pokus zprava.
40:01'
Ve druhé třetině se obě mužstva prezentovala ofenzivní hrou a je jedině škoda, že se to příliš neprojevilo na skóre. To se v prostřední části pohlo jen jednou, a sice při kontaktním gólu Butuzova. Kromě toho si domácí borci vytvořili celou řadů šancí, ale skvělý Děmčenko je až na zmíněnou výjimku vynuloval.
Třetí třetina začne přibližně ve 13:13.
40:00'
39:45'
V závěru třetiny ještě zkoušeli zahrozit domácí, ale vyrovnávací gól nevstřelili.
38:40'
Hosté protečovali kotouč do pásma, to však bylo z jejich strany vše.
36:48'
Při té smršti šancí to jednou přijít muselo a stává se tak právě nyní! VLADIMIR BUTUZOV se rozjel podél pravého mantinelu a jeho střela pod horní tyč znamená kontaktní gól. Bez asistence.
35:55'
Čaroděj Děmčenko (Traktor Čeljabinsk) jako mávnutím kouzelného proutku zlikvidoval samostatný únik Žafjarova.
35:06'
Hosté přečkali oslabení bez úhony.
33:38'
Děmčenka nepřekonal ani Sajustov, který ostře vypálil z levého kruhu. Gólman Traktoru Čeljabinsk se znovu zaskvěl lapačkou a udržel čisté konto.
33:06'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexandr Rybakov – 2 min., podražení).
31:35'
Parádní zákrok Děmčenka! Strážce čeljabinské svatyně dlouhou lapačkou vystavil stopku Kazakově projektilu z vrcholu levého kruhu.
30:44'
To se jim však nepodařilo. Domácí už hrají v pěti.
30:15'
Hráči Čeljabinsku kombinují v útočné třetině a trpělivě hledají skuliny v defenzivě soupeřova týmu.
29:36'
Hosté se natlačili před Bobkova a skrumáž v brankovišti ukončil až hvizd jednoho z mužů v pruhovaném.
28:44'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (James Wright – 2 min., vysoká hůl).
28:08'
V posledních minutách je aktivita na straně Admiralu.
27:23'
Ukázkový semafor vytáhl Děmčenko (Traktor Čeljabinsk) proti prudké ráně Saboliče, který vystřelil od modré čáry.
26:54'
Hosté zaveleli k útoku po pravé straně, odkud Bailen nechal zakročit Bobkova vyrážečkou.
26:13'
Čeljabinští hokejisté se snaží uklidnit hru kombinací na svém území, což se jim daří.
25:59'
Domácí poslali puk na zakázané uvolnění.
24:54'
V další gólovce domácích se objevil Alexandrov, jehož dělovka z levého kruhu pro vhazování pořádně vyprášila Děmčenkův levý beton.
23:47'
Tkačov spálil obrovskou šanci! Hráč vladivostockého Admiralu využil hrubky obránců, díky které stál přímo před Děmčenkem. Zblízka ale gólmana neprostřelil.
22:22'
Bezprostředně po vyhraném vhazování se do poku opřel Žafjarov (Admiral Vladivostok) a Děmčenko musel ze své dílny vytáhnout další zákrok.
22:17'
Na druhé straně hledal Sabolič (Admiral Vladivostok) skulinu mezi Děmčenkovými betony, ty však velmi rychle sklaply k sobě.
21:46'
Při dalším tažení hostujícího týmu vypálil z pravé strany Šolochov a trefil některého z obětavých obránců.
21:13'
Do útočného pásma vjel Peňkovskij (Traktor Čeljabinsk). Neměl ale dostatečnou podporu ze strany svých spoluhráčů, a i proto puk ztratil.
20:48'
Obě mužstva jsou kompletní.
20:01'
Skóre první třetiny neodpovídá její vyrovnanosti, protože žádný z celků nad druhým výrazně nepřevyšoval. Přesto hosté vedou rozdílem dvou gólů. Už ve třetí minutě otevřel skóre Gynge a o necelých deset minut později skóroval ve vlastním oslabení Kručinin. Domácí se snažili, recept na brankáře Děmčenka ale v úvodním dějství nenašli.
Druhá třetina začne přibližně ve 12:24.
20:00'
19:26'
Při hře čtyři na čtyři se žádnému z týmů nedaří vytvořit si palebnou pozici.
18:48'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Peňkovskij – 2 min., hrubost).
18:48'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Samvel Mnacjan – 2 min., hrubost).
18:07'
Při skrumáži před bránou Admiralu vyjela branka ze svého ukotvení. Hra je tedy přerušena.
17:26'
Do souboje muž proti muži se pustil Makarenko (Admiral Vladivostok), přes svého strážce se ovšem neprodral.
15:58'
A tak zaútočili domácí. Morrisonn se rozjel po pravém křídle, odkud prověřil Děmčenkovu pozornost.
15:10'
Kokujov (Traktor Čeljabinsk) si sjel do předbrankového prostoru a pokusil se tečovat puk. Zůstalo však jen u pokusu, protože se netrefil.
14:28'
Čeljabinští po zisku kotouče uklidňují hru.
13:15'
Vladivostok se s dvougólovou ztrátou nehodlá za žádnou cenu smířit a oplývá útočnou aktivitou.
11:42'
11:40'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Ve vlastním oslabení ujel vladivostockým zadákům ALEXEJ KRUČININ a tváří v tvář Bobkovy neselhal. Bez asistence.
11:15'
Čeljabinská ekipa zatím brání velice dobře.
10:24'
Vladivostočtí admirálové se usadili v útočném pásmu a vytrvale zaměstnávají soupeřovu defenzivu.
09:42'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Igor Isajev – 2 min., vysoká hůl).
09:22'
Hra se zase obrátila a z vrcholu levého kruhu vypustil svou ránu Žafjarov (Admiral Vladivostok), ten trefil Děmčenka někam do výstroje.
08:53'
Na opačné straně Rybakov (Traktor Čeljabinsk) ani nadvakrát Bobkova nepřekonal.
08:05'
Už se zdálo, že se Alexandrov dostane do samostatného úniku, jenomže přišel jeho nikým nezaviněný pád. Škoda pro domácí.
07:39'
Děmčenko si připsal další úspěšný zákrok. Gólman čeljabinského Traktoru tentokrát zlikvidoval Morrisonnovu střelu od modré čáry.
06:16'
Šance domácích! Makarenko poslal puk do mezikruží pro Kazakova a jeho pohotovou ránu Děmčenko vyrazil betonem do rohu kluziště.
05:08'
Momentálně se hraje z jedné strany na druhou.
04:36'
S odpovědí na inkasovaný gól mohl přispěchat Bartulis (Admiral Vladivostok), jeho pokus z levé strany ale Děmčenko zastavil lapačkou. Ukázkový semafor!
02:29'
Hosté zničehonic otevírají skóre zápasu! RICHARD GYNGE vystřelil z pravého okraje levého kruhu pro vhazování a vymetl vzdálenější šibenici. Lépe to trefit nešlo! Asistence: Paul Szczechura a Maxim Jakuceňa.
01:57'
Hokejisté Vladivostoku tentokrát nahodili puk do útočné třetiny a po odrazu od zadního mantinelu ho přikryl pozorný Děmčenko.
01:02'
Zaútočili také domácí. Wright přivezl kotouč do pásma, ale ve spolupráci s protihráči nic nevymyslel.
00:12'
První útok obstarali hosté. Szczechurovu ránu z pravého kruhu pro vhazování Bobkov snadno pokryl.
00:01'
Domácí odehrají zápas v modrých dresech, zatímco hosté budou hrát tradičně v bílém.
Hokejisté obou celků se seřadili na modré čáry. Fetisov Arenou se rozezní hymna Ruské federace.
Přibližně třicet minut před začátkem duelu probíhá na ledě Fetisov Areny rozbruslení.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Treťjak) – Blum (A), Bartulis (C), Kurašov, Morrisonn, Zemčonok, Mnacjan, N. Gluchov, Miščenko – Wright, Tkačov, Alexandrov (A) – Sabolič, V. Butuzov, Sajustov – Makarenko, Kazakov, Žafjarov – Machanovskij, Manukjan, Sergejenko.

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Francouz) – I. Višněvskij, Bailen, A. Petrov (A), Kolcov, Mamajev, Borodkin, Isajev, Žuldikov – Jakuceňa (A), Gynge, Szczechura – Kokujov, Rybakov, Kručinin (C) – Peňkovskij, Šipin, Polygalov – Šolochov, Šarov, Mošarov.

Rozhodčí: Birin, Ovčinnikov – Sadovnikov, Sazonov.

Traktor Čeljabinsk

Dobře na tom není ani čeljabinský Traktor. Klubu z pohoří Uralu patří ve Východní konferenci desátá příčka se ziskem dvaceti bodů. Poslední tři utkání Čeljabinsku skončila jeho těsným vítězstvím a dobrou formu bude chtít tento tým potvrdit i ve středu. Na ledě Vladivostoku ho ale jistě nečeká snadná úloha.
Admiral Vladivostok

Letos se Admiralu vůbec nedaří. Třetí nejhůře hrající tým Východní konference má na svém kontě patnáct bodů a měl by co nejdříve pořádně zabrat. Jedinou výhodou vladivostockého klubu je to, že v domácím prostředí zatím neodehrál tolik zápasů, jako venku. Dá se tedy očekávat jeho tabulkový vzestup.
Všem hokejovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné středeční dopoledne a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže z utkání Admiral Vladivostok – Traktor Čeljabinsk, které se v rámci Kontinentální hokejové ligy odehraje od 11:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.