KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Jokerit - 13. září 2017   11:30

Jokerit
Zapolski (Ratilainen) – Lundin, Lepistö, Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen, Rautanen, Rissanen – Palola, Jensen, Regin – Joensuu, Tolvanen, O'Neill – Mäki, Marjamäki, Norman – Anttila, Niemi, Pihlström.

V hokejovém ruskofinském šlágru KHL proti sobě nastoupili Admiral Vladivostok a Jokerit Helsinky. Základní hrací doba nabídla sice na každé straně 27 střel, ale vyložených šancí bylo k vidění velmi málo. A tak mohli fanoušci, kteří měli dostatek odvahy, sledovat prodloužení. V něm měl velkou šanci domácí celek, ale neuspěl. Mika Niemi překonal na druhé straně brankáře Nalimova, díky čemuž bonusový bod získal Jokerit.
61:31'
Jokerit právě vstřelil branku!
Je konec, je hotovo. Hostující celek vyhrává tento zápas. Normal přenechal kotouč spoluhráči, tím byl MIKA NIEMI. Jeho střela zápěstím zapadla přesně do horní části branky. Ivan Nalimov nedokázal zasáhnout. Asistence: John Norman.
61:20'
Další obrovskou šanci měl domácí celek, ale Anton Volčenkov netrefil odkrytou bránu.
60:54'
Maxim Kazakov to udělal výborně, ale nepřihrál přesně spoluhráči.
60:21'
Helsinky mají kotouč za svou brankou, následně se do šance dostal Eeli Tolvanen, ale minul.
60:01'
Základní hrací doba gól nepřinesla. Velkých šancí bylo k vidění velmi málo, a tak se musí prodlužovat. Ivan Nalimov a Ryan Zapolski předvedli dobrý výkon.
60:00'
59:30'
John Norman se přes domácího obránce do útočného pásma nedostal. V poklidném tempu se tato třetina dohrává.
59:00'
Hlasatel právě oznámil poslední minut hry ve třetí třetině a Ivan Nalimov kryje střelu Antti Pihlströma.
58:45'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vladivostoku.
57:50'
Domácí fanoušci ženou Admiral za vstřelením rozhodujícího gólu, ale hokejisté hrají za svou brankou.
57:22'
Jesper B. Jensen se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale do zakončení se přes dobrou domácí hru nedostal.
57:00'
Hraje se ve středním pásmu. Následně Jokerit rozehrává od své branky.
56:18'
Tento výhod domácího týmu byl provedený tak šikovně, že puk nepřejel všechny čáry, a tak Tommi Kivistö musí před svou brankou hrát.
56:00'
Probíhají poslední čtyři minuty hry ve třetí třetině. Zápas stále nenabídl gól.
55:40'
Oskars Bartulis se zodpovědně vrátil až za svou branku, kde vyhrál souboj o kotouč.
55:00'
27:23, tak vypadá statistika střel na branku. Mírně aktivnější je Amur.
54:08'
Rasmus Rissanen neuspěl z mezikruží, jeho pokus byl zablokovaný obráncem.
53:42'
Žádnou hokejovou krásu nesledujeme, zápas nabízí podprůměrný hokej a minimum velkých šancí.
52:43'
Ránu od modré čáry kryje snadno Ryan Zapolski. Buly před jeho brankou.
52:25'
Domácí Maxim Kazakov hraje od své brány, pokouší se projít až do útočného pásma, což se mu daří.
52:04'
Sledujeme aktivnější hru finského týmu, ale Helsinky se nemohou probojovat do výrazné střelecké pozice.
51:37'
Puk je za domácí brankou, vybojoval ho Jesse Joensuu. Jeho kolega následně vypálil od modré čáry nepřesně.
50:43'
50:20'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:50'
Ryan Zapolski drží své spoluhráče. Nyní zneškodnil brejk soupeře.
49:32'
Vladivostok sice hraje přesilovou hru, ale má velké problémy se zakončením.
49:06'
Robert Sabolič se dostal do střelecké pozice mezi kruhy. Jeho rána ovšem končí výrazně mimo branku.
48:43'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Sami Lepistö – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
48:20'
Admiral se probojoval do střelecké pozice, Maxim Kazakov ovšem nedokázal z kruhu přesněji vypálit.
47:50'
Kotouč vypadl z hrací plochy, uvidíme komerční přestávku.
46:10'
Hraje se spíše ve středním pásmu. Ani jeden tým se do vyložených střeleckých pozic nedostává. Zdá se, že by remíza vyhovovala oběma týmům.
45:24'
Další práce pro domácího brankáře, který musel zasahovat. Antti Pihlström se ke kotouči nedostal, a tak musel být pozorný brankář.
44:50'
Domácí mají kotouč za svou brankou, v poklidu rozehrávají, nikam se neženou. Sledujeme klidnější pasáž hry.
43:05'
Jokerit nepřesně rozehrál, Olli Palola na kotouč nedosáhl, a tak puk kryje domácí gólman.
42:55'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
41:59'
Hosté vystřelili od modré čáry, Brian O'Neill clonil před brankou, ale i tak si dokázal Ivan Nalimov poradit.
41:32'
Jesse Joensuu vybojoval puk za brankou, ale neměl komu jej přihrát. Akce Jokeritu tak končí nepřesností.
40:59'
Matthew Gilroy vypálil od modré čáry, jeho střelecký pokus kryje celkem snadno domácí Ivan Nalimov.
40:36'
Bezbrankový zápas pokračuje třetí třetinou. Domácí celek je v útočném pásmu, kde si vybojoval vhazování.
40:01'
Po čtyřiceti minutách hry platí stále bezbranková remíza. Největší šanci druhé třetiny měl domácí celek v závěru, ale brankář Helsinek zvládl těžkou situaci,
40:00'
39:36'
To se povedla až jeho spoluhráči, který vypálil od modré čáry. Střelu kryje Ryan Zapolski.
39:22'
Robert Sabolič vedl domácí útočnou akci, ale do střelecké pozice se nedostal.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:45'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.
37:54'
Ryan Zapolski nekontroloval kotouč, a tak se před jeho branku sjeli všichni domácí hokejisté a pokoušeli se puk dostat do branky. Hostující brankář ale všechny mezírky utěsnil.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině a kotouč kyje Ivan Nalimov.
36:35'
Pavel Makarenko se probojoval po rychlé přihrávce spoluhráče do výborné střelecké pozice, ale jho rána koní mimo branku.
35:38'
Daniil Kurašov z velké dálky vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře.
35:23'
Nicklas Jensen dostal kotouč na modrou čáru, ale jeho rána postrádala přesnost.
34:50'
Hraje se před brankou domácího týmu, ale Ivan Nalimov zasahovat nemusí.
34:00'
James Wright vedl dobrou domácí akci, ale Robert Sabolič na přihrávku od spoluhráče nedosáhl.
33:30'
33:10'
Sami Lepistö se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale minul branku. Zatím nejvýraznější přesilovková šance.
32:27'
Přesilovku nyní hrají Helsinky.
31:57'
Sledujeme rychlý hokej bez zakončení. Helsinky byly v útočném pásmu, kde sice kombinovali, ale do zakončení se nedostali.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Sledujeme hru čtyři na čtyři. Ani jeden tým se do šancí nedostává.
29:30'
Daniil Kurašov byl tvrdě sestřelen soupeřem. Je otřesený, ale zdá se, že v zápase bude pokračovat.
28:30'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Viktor Alexandrov – 5 min. + osobní trest do konce utkání, faul kolenem).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Masi Marjamäki – 2 min. + 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Masi Marjamäki – 2 min., nesportovní chování).
27:23'
Zápas pokračuje dál, více ze hry mají hostující hokejisté, kteří se snadno dostávají do útočné třetiny.
27:12'
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka. Domácí celek hraje nyní špatně a Helsinky se dostávají do velkých šancí. Výborný výkon podává Ivan Nalimov v brance Admiralu.
26:57'
Oddechový čas pro domácí.
26:30'
Skvěle nyní Ivan Nalimov zastavil šanci Helsinek. Následně si poradil také se střelou Masi Marjamäkiho.
26:10'
Vladivostok v poklidu rozehrává od své branky, nikam se nežene. K vidění je poklidný hokej.
25:40'
Sami Lepistö prohrál osobní souboj ve středním pásmu, neměl dostatek sil, a tak šel střídat.
25:08'
Helsinky mají kotouč pod kontrolou a rychle se dostávají do útočného pásma. K zakončení se ale hráči v bíločerveném neprobojovali.
24:42'
Pavel Machanovskij se probojoval do střelecké pozice. Jeho pokus z osy hrací plochy byl ale zablokovaný a následná dorážka končí mimo.
23:37'
Daniil Kurašov rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej. Hra se přelévá ze strany na stranu.
23:03'
Ivan Nalimov musel zasahovat proti rychlé akci Jokeritu. Jeden z hostujících hráčů rychle vystřelil, ale netrefil puk podle svých představ.
22:24'
Kvůli postavení mimo hru končí další akce Admiralu. Buly ve středním pásmu.
21:54'
Pavel Makarenko byl zcela volný v předbrankovém prostoru, ovšem nikdo ze spoluhráčů mu nedokázal poslat kotouč.
21:37'
James Wright tvrdě vypálil, jeho pokus kryje brankář Ryan Zapolski.
21:12'
Helsinky vstoupily do druhé třetiny aktivně a domácí obrana má plné ruce a nohy práce, aby neinkasovala.
20:40'
Tommi Kivistö získal kotouč za svou brankou a pokouší se něco vymyslet. Následně zakončoval Mika Niemi a jeho pokus končí v rukavici brankáře Nalimova.
20:03'
Zápas, ve kterém zatím čekáme na první branku, pokračuje druhou třetinou.
20:01'
V první třetině jsme sledovali rychlý hokej, který ovšem mnoho vyložených střeleckých pozic nenabídl. Brankáři drží čisté konto, a tak odcházejí týmy do kabin za bezbrankového stavu.
20:00'
19:54'
James Wright neuspěl z předbrankové pozice.
19:12'
Admiral má kotouč pod kontrolou, následně ale špatně rozehrál, a tak je z toho zakázané uvolnění. Buly před Nalimovem.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:44'
Marko Anttila vypálil přes obránce od modré čáry. Domácí brankář zasahovat nemusel.
18:30'
Ivan Nalimov rozehrává po nepovedené helsinské šanci kotouč od své branky.
18:13'
Mnoho vyložených šancí nyní k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
17:53'
John Norman vedl akci Gelsinek, ale dostal se do postavení mimo hru. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
17:42'
Jesse Joensuu z otočky trefil jen domácího obránce, který stál před ním.
17:17'
Sami Lepistö skvěle vypálil, jeho pokus jen o malý kousek minul horní růžek branky.
16:55'
Ryan Zapolski kryje další zakončení Vladivostoku. Buly před jeho brankou.
16:31'
Pavel Machanovskij vybojoval puk v útočném pásmu, a tak vedl akci svého týmu. Domácí hokejisté se ale nedokázali probojovat do střelecké pozice.
15:24'
Mike Lundin se probojoval do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus ramenem vyrazil Ivan Nalimov.
14:54'
Oliver Lauridsen hraje od své branky, jenže Admiral hraje aktivně a nedává soupeři mnoho prostoru pro vedení útočné akce.
14:17'
Nechybělo mnoho a hostující celek se dostal vedení. Ivan Nalimov neudržel tvrdou střelu, puk mu vypadl, ale obránci zaváhání brankáře dokázali napravit.
13:38'
Komerční přestávka.
13:00'
Sledujeme rychlý hokej. Ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se spíše ve středním pásmu.
12:37'
12:28'
Ryan Zapolski předvedl další spolehlivý zákrok, tentokrát vypálil Robert Sabolič.
12:01'
Dmitrij Sajustov výborně vypálil, jeho střelecký pokus na bližší tyč tak tak kryje brankář finského celku.
10:37'
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (John Norman – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Na výraznější šanci čekáme.
09:42'
Sami Lepistö z mezikruží dokázal vystřelit. Jeho pokus končí výrazně mimo branku.
09:13'
Helsinky hrají dobře, dostaly se do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Olli Palola dlouho váhal se zakončením.
09:00'
Olli Palola dobře vypálil, jeho pokus s velkými problémy kryje brankář Admiralu. Buly před jeho brankou.
07:35'
Arťom Zemčonok se musel vracet za svou branku, odkud rozehrával útočnou akci. Admiral má více ze hry. Pokouší se něco vymyslet před brankou Helsinek
07:00'
Eeli Tolvanen vybojoval puk v útočném pásmu, zkoušel jej poslat před branku, tam ale byli jeho spoluhráči obsazení.
06:33'
Hraje se ve středu hrací plochy, ani jeden celek se momentálně nemůže probojovat do střelecké pozice.
05:48'
Marko Anttila se znovu dostal do zajímavé pozice, ale poskakující kotouč netrefil přesně. O něco později si podobně nepřesně počínal Nicklas Jensen.
04:59'
Další práce pro brankáře Helsinek. Ryan Zapolski si poradil se střelou Vadima Krasnoslobodceva.
04:38'
Tomi Mäki číhal na přihrávku, ale puk se k němu nedostal. Sledujeme rychlý hokej.
04:04'
Eeli Tolvanen se zkoušel v útočném pásmu dostat ke kotouči, ale nepodařilo se mu to. Směr hry se tak otáčí.
03:36'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.
03:08'
James Wright hledal Roberta Saboliče. Druhý jmenovaný se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus končí mimo branku.
01:53'
Admiral má kotouč pod kontrolou, hraje aktivně a pokouší se branku soupeře ohrožovat ze všech pozic. Ryan Zapolski si na nedostatek práce naříkat nemůže.
01:20'
Fanoušci Vladivostoku vytvářejí od první minuty velmi dobrou atmosféru.
01:08'
Další akci domácích hokejistů kryje Ryan Zapolski. Vhazovat se bude v útočném pásmu Admiralu.
00:59'
Na druhé straně po střele Jesse Joensuua musle zasahovat Ivan Nalimov. Ten nadvakrát kryje.
00:26'
Ryan Zapolski měl nyní velké štěstí, domácí celek se dostal do výborné střelecké pozice, ale brankář hostů udržel puk před brankovou čárou.
00:18'
Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se v obranném pásmu Helsinek.
00:01'

Admiral Vladivostok: Nalimov (Serebrjakov) – Blum, Bartulis, Volčenkov, Kurašov, Zemčonok, Mnacjan, N. Gluchov – Wright, Sabolič, Glazačev – Alexandrov, Krasnoslobodcev, Sajustov – Makarenko, Kazakov, Žafjarov – Machanovskij, K. Voronin, V. Butuzov – Manukjan.

Jokerit Helsinky: Ratilainen (Zapolski) – Lundin, Lepistö, Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen, Rautanen, Rissanen – Palola, Jensen, Regin – Joensuu, Tolvanen, O'Neill – Mäki, Marjamäki, Norman – Anttila, Niemi, Pihlström..
Vladivostok hraje výrazně pod hranicí svých možností. Z posledních pěti zápasů Admiral vyhrál jen dva. Čeljabinsk porazil 3:2 a na nájezdy Slovan Bratislavu 2:1. Nestačil na Soči 1:3, Jekatěrinburg 1:4 a Magnitogorsk 2:4. V posledních třech zápasech vstřelil Admiral maximálně dvě branky. Útočná hra tohoto týmu není dobrá. Lze očekávat, že kouč sáhne ke změně formací. První pravděpodobně ponechá, ale jak bude dál vypadat sestava, to je otázka.
Helsinkám se momentálně daří. Všech pět posledních zápasů odehrály na půdě soupeře a vždy získaly alespoň bod. Jokerit vyhrál v prodloužení 4:3 v Jaroslavli, v Moskvě prohrál na nájezdy s Dynemam 1:2. Spartak Moskvu porazil 4:3, Kunlun 4:1 a Chabarovsk 4:2. Finský celek rozhodně nemá problém se skórováním, v posledních třech zápasech vstřelil shodně čtyři góly.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Admiral Vladivostok aJokerit Helsinky
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.