KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Lada - 6. října 2017   11:30

Vladivostok
Vladivostok
0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
Lada
Lada
20:11' Kapustin  (Zernov, Ch. Genoway) • 58:18' Valujskij  (Kapustin, Zernov)
Vladivostok
Antonín Jeřábek, Alexandr Sergejev – Jurij Ivanov, Alexandr Černyšjov
Fetisov Arena
2 938 diváků
Lada

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších onlajnů z KHL brzy napočtenou!
Nejvyšší ice time

VLD: Jonathon Blum (O) – 26:16

TOG: Charles Genoway (O) – 20:31
Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Trestné minuty: 6 – 4
Utkání mezi Admiralem Vladivostok a Ladou Toljatti právě skončilo. Po naprosto ospalé první dvacetiminutovce se postupně tempo hry trochu oživilo. Hosté se dostali do vedení po pouhých jedenácti vteřinách od začátku druhé třetiny, kdy střelu Zernova dorazil Kirill Kapustin. Domácí si poté nedokázali vytvořit nějaký výrazný tlak na soupeřovu branku, a tak na začátku 59. minuty překonal Treťjaka Semjon Valujskij a bylo rozhodnuto.
59:56'
Čtyři vteřinky do konce utkání, buly po levici gólmana Toljatti.
59:56'
Alexandrov to zkusil z pravé strany, Lazušin má ale puk pod kontrolou.
59:26'
O kotouč v rohu obranného pásma Lady bojuje hned několik hráčů.
59:01'
Času na vyrovnání již zbývá opravdu málo. Probíhá totiž poslední minuta třetí třetiny!
58:44'
Blum nahazuje do útočné třetiny.
58:24'
Domácí to ještě zkusí v šesti – Treťjak na střídačce!
58:18'
Lada právě vstřelila branku!
Hosté vedou o dvě branky a s Admiralem to tak již vypadá špatně! Po přihrávce od Kapustina se střelou z levého kruhu pro vhazování prosazuje SEMJON VALUJSKIJ. Člen dnes třetí útočné formace Toljatti vstřelil svou druhou branku v tomto ročníku, celkově jeho jednačtyřicátá v kariéře! Asistence: Kirill Kapustin, Denis Zernov.
58:01'
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:49'
Lada nyní získává vhazování v útočném pásmu, Treťjak totiž podržel nahození Valujskije ve své lapačce.
57:01'
Již necelé tři minuty do konce třetí třetiny. Dokáží domácí s tímto stavem ještě něco udělat?
56:53'
Obránce Admiralu Blum s kotoučem za vlastní brankou, obě mužstva prostřídávají formace.
56:37'
Wright podražen, sudí ale zůstávají klidní.
55:53'
Nebezpečná střela Bočarova, Treťjak předvedl dobrý postřeh!
55:35'
Zemčonok zakládá útočnou snahu svého mužstva od vlastní branky.
55:01'
Střely na branku: 12 – 20
54:21'
Lazušin schoval puk pod svou rukavici, vhazovat se tak bude v obranné zóně hostů.
53:10'
Další střela z hole lotyšského beka ve službách Vladivostoku, tentokrát zblokována mimo.
53:03'
Od modré čáry nyní střílel kapitán Admiralu Bartulis, Lazušin měl ale jeho pokus celou dobu pod kontrolou.
52:32'
Tkačov se s pukem daleko nedostal.
51:28'
51:17'
Vladivostok se osvobozuje a již zdá se, že zvládne i třetí oslabení.
51:03'
Gurkinova střela z levé strany pouze do lapačky Treťjaka.
50:41'
Vhazování tentokrát po pravici gólmana domácích.
50:29'
První minuta početní výhody hokejistů Toljatti nic významného nepřinesla.
49:32'
Admiral vyhrál vhazování a následně posílá puk ven z obranné třetiny.
49:28'
Hosté mají k dispozici třetí přesilovku v tomto utkání. Buly po levé ruce Maxima Treťjaka.
49:28'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vladimir Tkačov.
49:01'
Střely na branku: 10 – 17
48:58'
Makarenko hledal před brankou někoho ze svých spoluhráčů, avšak nesupěl.
48:25'
Kotouč vylétl mimo hrací plochu, vhazovat se bude opět v obranném pásmu domácích.
47:53'
Buly po pravé ruce Treťjaka se bude opakovat.
47:53'
Nyní se píská zakázané uvolnění Vladivostoku, hra se tak přesune do jeho obranné třetiny.
46:43'
Konec reklamní přestávky, buly ve střední zóně.
46:43'
Domácím nevyšel přechod do útočné třetiny – čároví pískají ofsajd. Na řadě reklamní přestávka.
45:44'
Po zakázaném uvolnění ze strany Toljatti se vhazuje po pravici gólmana Lazušina.
45:41'
45:12'
Do konce trestu Rachimullina zbývá již necelá půlminutka. Z tribun Fetisov Areny se ozývá pískot.
44:44'
Při vlastním oslabení střílel z pravé strany Valujskij, Treťjak podržel touš v rukavici.
44:03'
Vhazování nařízeno do středního pásma.
44:03'
Puk se dotkl ochranné sítě, hra je tak přerušena.
43:41'
Dokáží hokejisté Vladivostoku srovnat při početní převaze? Buly po levici Alexandra Lazušina.
43:41'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Damir Rachimullin – 2 min., hákování).
43:06'
42:38'
Už už to vypadalo, že se Žafjarov dostane do dobré šance při vlastním oslabení, kotouč mu ale na poslední chvíle odskočil z hole.
42:07'
První minuta z trestu Sajustova je pryč, Treťjak zatím bez práce.
41:13'
Admiral vyhrál buly a ihned vyhazuje.
41:06'
Je tu druhá přesilovka pro Ladu, vhazování tentokrát po levé ruce domácího brankáře Treťjaka.
41:06'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Dmitrij Sajustov – 2 min., hákování).
40:55'
Rozehrávka hostů končí icingem, vhazovat se tak bude poblíž Lazušina.
40:42'
Genoway s pukem za vlastní brankou, obě mužstva střídají.
40:15'
Kapustin se obtočil kolem branky, zakončit však nedokázal.
40:01'
Přestávka po druhé třetině se pomalu blíží ke svému konci, hokejisté se vrátili na led Fetisov Areny.

Trestné minuty: 2 – 2
Také druhá dvacetiminutovka utkání mezi Admiralem a Ladou je minulostí. Po ospalém úvodu se oba týmy přeci jen trochu zvedly. Hosté z Toljatti navíc skórovali po pouhých jedenácti vteřinách od úvodu druhé třetiny – dorážkou se prosadil Kirill Kapustin.
40:00'
39:57'
V prostřední třetině se již nic dalšího nestane.
39:08'
Na druhé straně také pozorný Treťjak proti pokusu útočníka Filatova.
39:01'
Probíhá poslední minuta druhé periody.
38:47'
Makarenko přihrával před branku, kde se k puku dostal Kazakov, Lazušin podržel své mužstvo.
37:31'
Střely na branku: 9 – 10
37:18'
Admiral vyhrál buly a ke střele se dostal Mnacjan, Lazušin ale zasahovat nemusel.
37:13'
Brankář Lady nyní daleko z branky a následně přikryl kotouč pod rukavici. Vhazovat se tak bude v obranné zóně hostů.
36:33'
Další příležitost pro Vladivostok a v ní Voronin! Lazušin ale opět pozorný ve svém brankovišti.
36:24'
Butuzov to na druhé straně zkusil z otočky, Lazušin si však hlídal dobře svou levou tyč.
35:42'
Bočarobv to zkoušel na Treťjaka z pravé strany, gólman domácích vyrazil vyrážečkou.
35:08'
Žafjarov to zkoušel individuálně, ke střele se ale nedostal.
34:11'
Útočná akce Admiralu neměl dlouhého trávní, zkusí to tak soupeř.
33:09'
Treťjak vyráží střelu Něstěrova od levého mantinelu mimo nebezpečí.
32:18'
Můžeme pokračovat. Vhazování po levici brankáře Toljatti.
32:18'
Lazušin pokrývá kotouč před dojíždějícím Butuzovem pod svou rukavici, následuje další z reklamních přestávek.
30:25'
Bartulisovo nahození od modré míjí tři tyče.
30:00'
Po bekhendu Makarenka z ostrého úhlu schovává Lazušin puk do své lapačky.
29:48'
Blum musí zpět pro kotouč do vlastního pásma.
28:45'
Zpět do akce. Vhazování ve střední třetině před střídačkou Toljatti.
28:45'
Hra přerušena pro ofsajd hostujících hokejistů, následuje reklamní přestávka.
28:18'
Dobrá šance pro Valujskije, střílejícího z pravého kruhu pro vhazování, Treťjak ale odolal.
28:01'
Střely na branku: 7 – 7
27:40'
27:35'
Do konce trestu zbývá již jen pět vteřin. Po icingu domácích se navíc bude vhazovat poblíž Treťjaka.
26:41'
Polovina z trestu Valujskije minulostí.
26:18'
Domácí se dostali k pár střeleckým pokusům, ty byly ale vždy zblokovány obrannou čtveřicí soupeře.
25:40'
První přesilová hra Admiralu, vhazování po levé ruce Lazušina.
25:40'
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Semjon Valujskij – 2 min., držení hole).
25:26'
Domácí stále nepustili soupeře ke kotouči.
25:03'
Signalizovaný trest pro Toljatti, domácí Vladivostok má zatím ponechanou výhodu.
24:45'
Pokus Žafjarova na druhé straně, Lazušin připraven.
24:27'
Nyní se ale ke střele na levé straně dostal obránce Lady Gurkin, Treťjak zasáhl lapačkou.
23:55'
Domácí se usazují v útočném pásmu.
23:22'
Tkačov si sjížděl mezi kruhy, ke kotouči se ale nedostal.
22:35'
Sergejenko nebezpečně dotíral na brankovišti, Lazušin dokázal rychle schovat puk pod lapačku.
21:38'
Vhazuje se ve středovém kruhu.
20:57'
Admiral na moment udržel útočnou třetinu, k ohrožení soupeřovy branky se ale nedostal.
20:32'
Hosté se proviňují icingem, vhazovat se tak bude poblíž branky Lazušina.
20:11'
Branka platí, 1:0 pro Toljatti!
20:11'
Čároví stále posuzují celou situaci u videa.
20:11'
Prohlíží se ale ještě videozáznam! Domácí lavička si totiž vyžádala coach's challenge, zda-li nedošlo k postavení mimo hru.
20:11'
Hosté otevírají skóre utkání! Od buly uplynulo pouhých jedenáct vteřin, k puku se na pravé straně dostal Zernov, ten ještě neuspěl. Dorážkou se však prosadil KIRILL KAPUSTIN. Pro čtyřiadvacetiletého útočníka je to druhá branka, čtvrtý bod v sezoně, 1:0 pro Ladu! Asistence: Denis Zernov, Charles Genoway.
20:01'
Oba týmy se pomalu vrací zpět ze šaten na ledovou plochu. Snad nám druhá perioda nabídne lepší podívanou než-li ta první.

Trestné minuty: 2 – 0
V první třetině utkání mezi Admiralem Vladivostok a Ladou Toljatti se prakticky vůbec nic nastalo. Na obou stranách je vidět příliš mnoho nepřesností. Dohromady jsme v prvních dvaceti minutách viděli pouhopouhých šest střel na branku!
20:00'
19:49'
Poslední útočná akce první periody bude patřit domácím.
19:21'
Chay Genoway se vrací s pukem za vlastní branku.
19:01'
Ohlášena poslední minuta první dvacetiminutovky.
18:26'
Vhazování po levici brankáře hostujícího mužstva.
17:34'
Treťjak přikrývá puk pod své tělo, hra je přerušena.
17:08'
Na druhé straně nyní z první pálil Kapustin, avšak minul tři tyče.
16:57'
Buly po levé ruce gólmana Toljatti.
16:57'
Nahození Bluma od modré, Lazušin má puk v rukavici.
16:01'
Střely na branku: 1 – 1
15:51'
Zemčonok s toušem ve vlastním pásmu, obě mužstva prostřídají své formace.
15:06'
15:06'
Jenže následovala také nepřesnost ze strany Vladivostoku. K puku se dostal ve střední třetině Bočarov a následně vyzkoušel pozornost domácího brankáře Treťjaka, který si tak připisuje první zákrok. Na řadě druhá reklamní přestávka.
14:46'
Nepřesná přihrávka Valujskije, kupředu tak mohou domácí.
12:55'
Pokus Gluchova od modré čáry zblokován obranou Toljatti, Lazušin tak stejně jako jeho kolega v druhé brance nadále čeká na svůj první zásah.
12:12'
Kirillov vyčkává s kotoučem za vlastní brankou.
11:01'
Střely na branku: 0 – 0
10:32'
10:13'
Necelých dvacet vteřin do konce trestu, Ladě přesilovka vůbec nevychází.
09:33'
První minuta z trestu Kazakova je minulostí, Treťjak zatím stále bez práce.
08:59'
Domácí vyhazují, Toljatti to tak bude muset zkusit znovu od vlastní branky.
08:40'
Kapustinova střela z pravé strany zblokována do ochranné sítě.
08:32'
Tak snad nyní se něčeho dočkáme. Je tu totiž první přesilová hra pro Ladu.
08:32'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Maxim Kazakov – 2 min., podražení).
08:01'
Osm minut za námi, oba týmy dopředu zatím vůbec nic nepředvedly.
06:51'
Admiral vyhrál buly, od modré pak střílel Morrisonn, jeho pokus byl však zblokován soupeřem.
06:48'
Hosté se provinili dalším icingem, vhazovat se tak bude opět v jejich obranném pásmu.
06:38'
Konec reklamní přestávky, buly po levici gólmana Toljatti.
06:38'
Lazušinovo první seznámení s kotoučem, následuje reklamní přestávka.
05:01'
04:46'
Zakázané uvolnění ze strany hokejistů Toljatti, vhazování po pravé ruce Alexandra Lazušina.
04:31'
Admiral pouze odevzdává touš soupeři a odchází střídat.
03:39'
Útočná akce hostů neměla dlouhého trvání, Blum zpět u puku za vlastní brankou.
03:18'
Rozehrávka Bluma nepřesná, hrát tak může soupeř.
02:52'
Až nyní je tu první přerušení hry. Po icingu Lady se bude vhazovat poblíž jejího gólmana Lazušina.
00:42'
Ďjakov s kotoučem ve vlastní třetině, oba týmy prostřídají své řady.
00:03'
Úvodní vhazování pro domácí.
00:01'
Hymna za námi, utkání mezi Admiralem Vladivostok a Ladou Toljatti tak může začít!
Obě mužstva jsou nastoupena na ledové ploše Fetisov Areny. Následovat bude ruská státní hymna.
Zahajovací formace

VLD: Treťjak – Blum, Bartulis – Tkačov, Wright, Alexandrov

TOG: Lazušin – Ch. Genoway, D. Vorobjov – Filatov, Zernov, Kapustin
Startující brankáři
(Statistiky: KHL kariéra – základní část)

VLD: Maxim Treťjak – 20 let, RUS
Z:4 V:1 OG:7 PR:2,29 ÚS(%):91,5 SO:0

TOG: Alexandr Lazušin – 29 let, RUS
Z:186 V:67 OG:366 PR:2,39 ÚS(%):91,7 SO:12

Admiral Vladivostok: Treťjak (Serebrjakov) – Blum (A), Bartulis (C), Kurašov, Morrisonn, Zemčonok, Mnacjan, N. Gluchov – Tkačov, Wright, Alexandrov – V. Butuzov, Sabolič, Sajustov (A) – Kazakov, Makarenko, Žafjarov – K. Voronin, Machanovskij, Manukjan – Sergejenko.

Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Ďjakov, D. Ježov (C), Maleňkich, Gurkin, Kirillov – Filatov, Zernov, Kapustin – Mastrjukov, Babenko, Bočarov – Valujskij (A), Něstěrov, Skorochodov – V. Strelcov, Achmetov, Rachimullin.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Alexandr Sergejev – Jurij Ivanov, Alexandr Černyšjov.