KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Slovan Bratislava  - 11. září 2017   11:30

Vladivostok
Nalimov (Serebrjakov) – Blum, Kurašov, Volčenkov, Morrisonn, Zemčonok, Mnacjan, N. Gluchov – Sajustov, Tkačov, Sabolič – Žafjarov, Makarenko, Kazakov – V. Butuzov, Machanovskij, Alexandrov – Manukjan, K. Voronin, Krasnoslobodcev – Sergejenko.
Štěpánek (Mazanec) – Ebert, Barker, Taimi, Meszároš, Švarný, T. Voráček, Kozák, Hedera – Smoleňák, Viedenský, Kašpar – Co. Genoway, Buchtele, Řepík – A. Šťastný, Sádecký, Hrnka – J. Mikúš, Skalický, Hecl.

V tomto zajímavém zápase se ve druhé třetině dostal Admiral do vedení. V samotném závěru třetí třetiny se ale prosadil Slovan. Zápas poslal Cam Barker do prodloužení. V něm se nerozhodlo, a tak přišly na řadu nájezdy. V nájezdové loterii vyhrál domácí celek 2:0.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
Autorem vítězné branky je MAXIM KAZAKOV.
64:21'
Marek Viedenský se nadvakrát dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný.
63:35'
Pravděpodobně uvidíme nájezdy.
63:04'
Hra je přerušena. Vhazovat se bude před brankou Slovanu.
62:53'
Andrej Meszároš zkoušel vypálit, ale jeho pokus nebyl přesný.
62:14'
Nick Ebert dobře zakončoval, jeho pokus kryje Ivan Nalimov.
62:00'
Dvě minuty prodloužení jsou pryč, více ze hry mají domácí.
61:10'
Slovenský tým rozehrává na své polovině, následně nepřesně zakončil, a tak přišel o puk.
60:52'
Arťom Zemčonok neuspěl z dobré střelecké pozice, jeho pokus končí mimo branku.
60:35'
Admiral získal puk a dostal se do útočného pásma.
60:01'
Sledujeme nastavený čas, kotouč mají pod kontrolou hosté.
60:01'
Za malý moment začne prodloužení.
60:00'
59:29'
Slovan právě vstřelil branku!
Slovan vyrovnává! Půlminuty před koncem třetí třetiny se odražený kotouč dostal do míst, dek byl CAM BARKER Jeho zakončení nedokázal brankář udržet, a tak puk končí za čárou. Asistence: Colby Genoway, Lukáš Kašpar.
59:23'
Ivan Nalimov byl pozorný a poradil si s dalším pokusem hostů.
59:13'
Bratislava se dostala do postavení mimo hru.
59:00'
Poslední minuta hry.
58:59'
Hosté hrají v šesti, Jakub Štěpánek je na střídačce.
58:54'
Ivan Nalimov kryje nepříliš důraznou střelu hostujícího týmu.
58:16'
Vladimir Tkačov má kotouč za svou brankou, nikam se nežene.
57:51'
Slovanu se nedaří vůbec nic, nemůže se probojovat do střelecké pozice.
56:55'
Takticky hrají domácí výborně, Admiral má hru pod kontrolou, Slovan se do šance nemůže dostat.
56:00'
Ivan Švarný vybojoval puk za vlastní brankou, následně o něj ale přišel.
55:43'
Sledujeme rychlý hokej, který ovšem mnoho šancí nenabízí.
55:01'
Mnoho času už slovenský tým na vyrovnání nemá.
54:20'
Slovan se vymanil z tlaku soupeře a zkoušel to kombinačně. Jenže Colby Genoway netrefil přesně.
53:37'
Jakub Štěpánek musí být pozorný, domácí jsou aktivnější. Damir Žafjarov trefil jen rameno brankáře.
52:50'
Lukáš Kašpar výborně bojuje o kotouč v útočném pásmu.
52:21'
Slovan se pokouší něco vymyslet před brankou domácího týmu, ale zatím marně.
51:05'
Kirill Voronin si vypracoval výbornou střeleckou pozici, ale jeho pokus kryje brankář.
50:17'
S vypětím všech sil se nyní druhá bratislavská formace ubránila.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Stále platí vedení Admiralu.
49:24'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, územní převahu mají ale domácí hráči.
48:50'
Bratislava odehrála jen na icing.
48:07'
Admiral se probojoval do střelecké pozice, ale nemůže se dostat do výraznější střelecké pozice. Viktor Alexandrov netrefil podle svých představ.
47:07'
Colby Genoway se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus kryje brankář.
46:25'
Více ze hry mají momentálně domácí hokejisté, kteří se pokouší navýšit své vedení. Slovan se ale dobře brání.
45:49'
Cam Barker se probojoval do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus končí mimo branku. Nechybělo mnoho.
45:06'
Mnoho střeleckých pozic k vidění není, obrany hrají dobře a útočníci tak nemají prostor pro zakončení,
44:20'
Sledujeme klidnější pasáž hry, To ovšem neplatí po domácí střele, kterou hostující brankář zastavil maskou.
43:43'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácího celku. Slovan se tak bez boje dostane do útočného pásma.
43:30'
Damir Žafjarov se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus celkem snadno kryje Štěpánek v brance Slovanu.
43:01'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, Bratislava se pokouší s výsledkem něco udělat, zatím ale marně. Hosté mnoho šancí nemají.
41:39'
Andrej Meszároš vybojoval kotouč v obranném pásmu, následně zakončoval Vorinin, ale český brankář byl pozorný.
41:08'
Zápas pokračuje třetí třetinou, sledujeme rychlý hokej, domácí celek se pokouší své vedení navýšit.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli jednu jedinou úspěšnou střelu. Po krásné přihrávce spoluhráče se do odkryté brány hostů trefil Damir Žafjarov.
40:00'
39:20'
Puk je za domácí brankou, Admiral se nikam nežene.
38:57'
Mnoho času už ze druhé třetiny nezbývá.
38:32'
Vladivostok se dostal do útočného pásma. Rychlou střelu z otočky kryje hostující gólman.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:46'
Samvel Mnacjan dobře vypálil, jeho pokus znovu kryje Jakub Štěpánek.
37:33'
Vadim Krasnoslobodcev unikl z trestné lavice a důraznou střelou vyzkoušel pozornost českého brankáře.
37:27'
37:22'
Andrej Meszároš výborně vypálil, jeho pokus tak tak kryje Ivan Nalimov.
36:44'
Colby Genoway rozehrává od své branky, následně se hosté pokouší rychle dostat do útočného pásma. To se daří.
36:17'
Slovan hraje přesilovou hru dobře, Usadil se před brankou soupeře, jenže má problémy se střelbou.
35:27'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vadim Krasnoslobodcev – 2 min., nedovolené bránění).
35:13'
Jakub Štěpánek přišel během souboje před brankou o hokejku, následně byl hostující hráč před bránou faulovaný.
34:30'
Hraje se rychlý hokej, více ze hry mají nyní hosté. Pavol Skalický dobře vypálil, jeho pokus tak tak vyrazil brankář nad.
34:16'
Jakub Štěpánek kryje další střelecký pokus domácího týmu. Z dobré pozice zkoušel jeho pozornost domácí Samvel Mnacjan.
33:40'
Anton Volčenkov zůstal ležet ve středu hrací plochy po souboji, domácí fanoušci se dožadují odpískání faulu, ale sudí má odlišný názor.
33:21'
Po zakázaném uvolnění se hra přesune před branku, v níž je Ivan Nalimov.
33:01'
Vladivostok má kotouč pod kontrolou, nikam se nežene, čeká na skulinky v obraně Slovanu.
32:32'
Admiral sice vede o jednu branku, ale hostující tým bojuje a snaží se co nejaktivněji hrát.
32:06'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Ve Fetisov Areně je parádní atmosféra.
31:35'
Maxim Kazakov byl zcela volný na ose hřiště, ale přihrávka se k němu nedostala. Velmi pěkná akce Slovanu, škoda nepřesné finální přihrávky,
31:25'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před branko Admiralu.
30:56'
Kirill Voronin si vybruslil do dobré střelecké pozice, jeho středu do protipohybu senzačně chytil Jakub Štěpánek. Ten následně rozehrál.
28:41'
Jakub Štěpánek výborně zastavil střelecký pokus domácího hráče. Admiral se dostal do brejku, ale neuspěl.
28:17'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Dlouhou dobu se hostující celek dokázal bránit, ale na tohle už byl Slovan krátký. Makarenko viděl zcela volného spoluhráče. DAMIR ŽAFJAROV dostal přihrávku a zcela snadno a nikým neatakovaný zakončoval do odkryté branky. Asistence: Pavel Makarenko, Maxim Kazakov.
27:45'
Nikolaj Gluchov nahazoval za branku soupeře. Domácí tým hraje aktivně, má tlak v útočném pásmu. Bratislava se musí bránit.
27:15'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme zajímavý hokej. Obránci ale podávají dobrý výkon.
26:50'
Icing Slovanu.
26:24'
Ivan Nalimov má kotouč za svou brankou, kde o něj bojuje hostující celek. Bratislava se ale k zakončení nedostala.
26:08'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. Zbytečně se nepřerušuje.
25:40'
Samvel Mnacjan si vybruslil do steřlecké pozice, ale jeho ránu kryje Jakub Štěpánek.
25:15'
Jan Buchtele má kotouč a uklidňuje hru. Slovan zatím hraje takticky velmi dobře.
24:46'
Damir Žafjarov a Maxim Kazakov udělali pořádný zmatek v útočném pásmu, ale k přesnější koncovce se nedostali.
23:48'
Marek Viedenský dobře bojoval o kotouč, s trochou štěstí jej získal, a tak může pokračovat hostující akce.
23:31'
Kirill Voronin hledal spoluhráče na modré čáře, ale jeho přihrávka postrádala přesnost.
23:02'
Hokejisté v modrém, domácí, jsou aktivnější. Nedokázali ale proměnit ani druhou přesilovou hru.
22:57'
22:40'
Maxim Kazakov se probojoval do útočného pásma, tvrdě vypálil Arťom Zemčonok, jeho pokus kryje Jakub Štěpánek.
22:11'
Jan Buchtele šetří čas, hraje v útočném pásmu. Bratislava dobře brání.
21:40'
Domácí celek hraje znovu přesilovku, ale ani tentokrát se nemůže tým probojovat do střelecké pozice. Bratislava hraje zodpovědně.
20:57'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Tommi Taimi – 2 min., nedovolené bránění).
20:32'
Zápas, ve kterém čekáme na první branku, pokračuje druhou třetinou. Více ze hry mají domácí.
20:13'
20:01'
V první třetině jsme viděli minimum velkých šancí. Po dvaceti minutách platí bezbrankový stav, na nějakou výraznější šance stále čekáme.
20:00'
19:42'
Colby Genoway znovu dostává hru do středního a útočného pásma.
19:27'
Slovanu se znovu osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.
19:14'
Daniil Kurašov vypálil od modré čáry, jeho rána postrádala přesnost.
19:00'
Poslední minuta hry v první třetině, domácí musí od své branky.
18:43'
Slovenský celek zatím svou situaci zvládá dobře.
18:24'
V závěru třetiny mají domácí hokejisté k dispozici přesilovou hru, a tak se Slovan musí bránit.
18:13'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Marek Viedenský – 2 min., podražení).
18:04'
Kirill Voronin vypálil nepřesně.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:36'
Obrovskou šanci nyní měli domácí, ale výborně zasáhla hostující obrana v čele s brankářem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
16:57'
Kirill Voronin obkroužil branku, ale nedokázal poskakující kotouč přesněji zpracovat. Zajímavě vypadající akce domácích končí bez zakončení.
16:34'
Slovan má kotouč za svou brankou, hostující celek střídá.
16:20'
Pavel Machanovskij vedl rychlou domácí akci, Jakub Štěpánek musel hlídat první tyčku, na kterou Admiral vypálil.
15:50'
Cam Barker našel Švarného, jehož střelecký pokus tak tak kryje domácí brankář. Ivan Nalimov nyní své spoluhráče podržel.
15:29'
Marek Viedenský mě na hokejce vedoucí branku zápasu. Akci výborně začal Marek Hecl, jeho střelu domácí brankář vyrazil jen před seba a Marek Viedenský nedokázal přesněji zakončit.
15:08'
Robert Sabolič hlídkoval před brankou, dostal přihrávku, ale výborně připraveného brankáře nepřekonal. Následně ještě Tigran Manukjan zkoušel dorážet, ale Štěpánek byl pozorný.
14:46'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
14:04'
Bratislava se usadila v útočném pásmu, následně ale o puk přišla. Na druhé straně vypálil Vadim Krasnoslobodcev, jehož pokus kryje Štěpánek.
13:35'
Dobře zasáhl český brankář proti střele Georgije Sergejenka. Vhazovat se bude před brankou Slovanu.
13:10'
Vladimir Butuzov se probojoval do střelecké pozice, jeho střelecký pokus na vzdálenější tyč se do branky nevešel.
12:40'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
12:15'
Slovan přišel v útočném pásmu o kotouč, domácí ale nerozehráli dobře, a tak kotouč má za svou brankou Štěpánek.
11:59'
Marek Hecl dobře vypálil z horní hranice kruhu, jeho pokus brankář Ivan Nalimov vyrazil nad branku.
11:27'
Výborně nyní zapracovala hostující obrana, která zablokovala střelecký pokus od modré čáry.
11:23'
Domácí fanoušci ženou své oblíbence vpřed, Admiral hraje aktivně, Dmitrij Sajustov vybojoval další vhazování v útočném pásmu.
10:08'
Jakub Štěpánek vyrazil kotouč jen před sebe, a pak se domácí celek dostal do dalších šancí. Obrana Slovanu si dokázala poradit.
09:33'
Jan Buchtele se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus zablokoval obránce.
09:03'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme podprůměrnou hokejovou podívanou, vhazovat se bude před brankářem Slovanu.
08:15'
Vladimir Tkačov se dostal do útočného pásma, zkoušel to samostatně, ale nedokázal obkroužit branku a kotouč do ní poslat.
07:35'
Boris Sádecký se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
07:04'
Na výraznější střelecký pokus stále čekáme. Sledujeme rychlý hokej, ale střel na branku mnoho není.
06:52'
Bratislava špatně rozehrála, a tak je z toho jen zakázané uvolnění.
06:45'
Ivan Nalimov kryje střelecký pokus soupeře. ale Colby Genoway zakončoval zajímavě vypadající akci svého týmu.
06:20'
Hosté se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu. Komerční přestávka.
05:54'
Robert Sabolič vedl bleskovou akci Admiralu, ale přes obránce Bratislavy se do střelecké pozice nedostal.
05:30'
Vhazovat se bude ve středním pásmu, zatím více ze hry má domácí celek.
04:20'
Arťom Zemčonok to zkoušel od modré čáry, jeho pokus byl ovšem hostujícím obráncem zablokovaný.
03:34'
Tommi Taimi měl co dělat, aby soupeře obral o kotouč, to se nepodařilo, a tak mohli domácí zakončoval. Výborně puk zastavil Jakub Štěpánek.
03:15'
Damir Žafjarov získal puk, akce Slovanu tak končí bez zakončení.
02:44'
Robert Sabolič vedl útočnou akci svého týmu, ale do zakončení se přes dobrou hostující obranu nedostal.
02:06'
Jakub Štěpánek kryje další střelecký pokus domácího týmu. Admiral vstoupil do zápasu aktivně.
01:54'
Ivan Švarný stihl kotouč, zakázané uvolnění se tak pískat nebude. Sledujeme rychlý úvod zápasu.
01:18'
Samvel Mnacjan vedl další akci svého týmu, brankář Jakub Štěpánek zasahovat nemusel.
00:38'
Shaone Morrisonn bojoval o kotouč v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se domácí celek nedostal.
00:01'
Admiral Vladivostok odehrál sedm zápasů a jen jeden vyhrál. Ostatních šest prohrál. Se třemi body je tak na posledním, čtrnáctém, místě Východní konference. V posledních dvou zápasech inkasoval Admiral celkem osm branek a vstřelil jen tři. Velké problémy s defenzivou má Vladivostok. Na brankáře Admiralu šlo v oněch dvou zápasech 73 střel, což je opravdu hodně.
HC Slovan Bratislava se momentálně nenabízí v dobré rozpoložení. Z posledních pěti zápasů slovenský tým hned třikrát prohrál. Nestačil na Jugru 2:3 po nájezdech, Omsk 1:4 a Nižněkamsk 3:4 v prodloužení. Defenzivní řady Slovanu nepracují tak, jak by trenér vyžadoval. Skóre 16:30 od začátku soupeře je toho důkazem. Slovan je na jedenáctém místě Západní konference.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Admiral Vladivostok a HC Slovan Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.