Doufám, že jste si dnešní pikantní duel užili stejně jako já a těším se u dalšího shledání při on-line přenosu. Napočtenou!

Jakub NAKLÁDAL (JAR) – 0+0, 2 střely, 1 hit, 2 TM, TOI: 22:28 min.

Vhazování: 26-36
Hity: 18-13
Vyloučení: 5-6
Využití přesilových her: 0/6-2/5
Nervy až do konce! Tak by se dalo popsat dnešní čtvrtfinálové utkání, kdy se nejprve prosadil hostující KIRILL PETROV, stav utkání následně ale srovnal ve druhé části domácí DMITRIJ LUGIN. Posléze se hrál velmi vyrovnaný hokej s vysokým nasazením. Rozhodující gól poté v závěrečné dvacetiminutovce vstřelil STÉPHANE DA COSTA, na což už domácí, byť se v posledních minutách i přes odvolání brankáře snažili ze všech sil, nedokázali odpovědět. Druhou šanci k výhře na domácím ledě budu mít tak hráči Jaroslavle v úterý 14. března od 17 hodin.
59:49
Kontiola se tlačí do brány, puk stále ale není v brance!
59:40
Domácí gólman odvolán!
59:27
Akce dva na jednoho hostům nevyšla, jeden z dvojice netrefil bránu.
59:01
Domácí ještě rychle odvezli puk za bránu jejich soka, ten ale hned kotouč vyhazuje na druhou polovinu.
58:17
58:09
Dnešní utkání sleduje 9000 diváků!
57:57
CSKA se opět vysvobozuje, domácí se ale rychle vrací do útočnétřetiny. Ke střele se ale zatím ani jeden z hráčů Lokomotivu nedostal.
57:26
Murygin stále v brankovišti!
57:20
Kronwall z pravého kruhu nepřekonal Fastha! Hosté vyhazují do bezpečí.
56:47
Domácí opět uzamykají soupeře! Na Fastha si ale zatím nepřišli.
56:17
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Kirill Petrov – 2 min., sekání).
56:12
55:54
Tělegin v oslabení unikl soupeřům, tváří v tvář Muryginovi ale neuspěl.
55:28
Dělovka Rafikova od modré skončila pouze vedle brány, kam ji Fasth vyrazil.
55:01
Zatím se ale nemohou prokousat do útočné třetiny, hosté perfektně brání.
54:35
Tak to je vynikající šance pro domácí, kteří mohou srovnat stav utkání!
54:12
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
53:31
Hráči Jaroslavle stahují kotouč za vlastní bránu, odkud se budou snažit rozjet útočnou kombinaci směřovanou k Fasthovi. Po nezachycené přihrávce ale následuje pouhé zakázané uvolnění.
53:05
Hra se přelévá ze strany na stranu, oba gólmani musí být ale v pohotovosti.
52:24
Po buly vyhodili hosté kotouč na druhou polovinu, rozhodčí ale píská icing. Herní děj se tak vrátí před Fastha.
52:07
Ofsajd pozastavuje útočnou snahu Lokomotivu.
51:44
Neuvěřitelné! Domácí se dopustili veliké chyby v rozehrávce, Da Costa se chopil puku a projel před Murygina. Ten už stihl pouze skočit na levou polovinu, čímž zřejmě zabránil jistému gólu a drží svůj tým ještě v naději na dorovnání!
51:35
Averin se snaží udržet puk na holi za bránou Fastha, nakonec o něj ale stejně přichází. Do útoku se naopak vrhájí hráči v bílém.
50:53
Tam se ale puku ujímá obrana domácích a puk už míří na druhou polovinu.
50:30
Buly vyhráli hosté, kteří hned směřují k Muryginovi.
50:22
Ofsajd zastavuje snahu o útoku domácích. Následuje komerční přestávka.
50:15
Hosté se osvobozují a mohou vystřídat. Domácí už ale opět vrací hru před branku CSKA.
49:41
Po návratu Kontioly z tretstné lavice se domácí ihned vzchopili a tlačí souepře k jeho brance. Fasth zasahovat zatím nemusí.
48:54
Sudí poukazuje na zakázané uvolnění, herní děj se tak přesune před Fastha.
48:20
48:18
CSKA opět kombinuje, Murygin se musí přesouvat ze strany na stranu.
47:59
Domácí se dostali pod tlak, který zakončuje perfektní zásah jejich brankáře proti nebezpečné dělovce Děnisova.
47:35
V oslabení projel Ljubuškin k Fasthovi, kterého ale nepřekvapil. Švédský gólman vyráží puk a do útoku se vrací Moskva.
46:42
Buly před brankou Lokomotivu pro CSKA, které se ze všech stran tlačí na Murygina. Ten hru zastavuje nepříjemným zásahem, který ho doslova posadil na zadek.
46:20
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Petri Kontiola – 2 min., sekání).
46:09
Hra se už ale v režii Moskvy vrátila do obranného pásma Jaroslavle, kde však Murygin tentokrát nemusí zasahovat.
45:36
Domácí se zmocňují kotouče a vyhazují na chvíli do bezpečí.
45:03
CSKA právě vstřelilo branku!
Tak to je skutečně rychlé využití dvojnásobné přesilovky! STÉPHANE DA COSTA na nic nečekal a přesnou pumelicí propálil domácího gólmana. Asistence: Kiselevič.
44:44
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Vladislav Gavrikov – 2 min., vysoká hůl).
44:30
Loktionov obětavě padl do střely Kutuzova, čímž vyrazil puk mimo hrací plochu.
44:20
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jakub Nakládal – 2 min., hákování).
44:09
Ničuškin nabídl zajímavým pasem spoluhráčovi, ten ale Murygina nepřekonal.
43:47
Andronov krouží s pukem vedle brány Murygina, k zakončení se ale nedostal. Koledov se zmocnil puku a po vystřídání spoluhráčů bude rozehrávat útočnou kombinaci.
42:28
Další nastřelení obránce Jaroslavle za bránu Fastha, icing se ale tentokrát nepíská a Moskva může do útoku.
42:02
Hra se přelévá ze strany na stranu. Tak tomu už ale dneska bylo pokaždé na začátku jednotlivých třetin.
41:31
Oba celky se přetahují a kotouč za brankou Murygina. Nakonec se ke střele dostal Ničuškin, který od modré napálil puk vedle branky Murygina.
40:29
Popov zajímavě ulehl při prvním vhazování, i přesto ale buly pro CSKA.
40:01
Ke třetí periodě je vše připravené. Pohodlně se usaďte, pokračujeme!
Rychlý hokej, který se převaluje ze strany na stranu dokazuje, že sejedná o vyřazovací boje a jde skutečně o vše. I druhá třetina byla skutečně plná náboje a několika skvělých šancí, tentokrát se ale prosadil opět pouze jeden celek – domácí. Zásluhou DMITRIJE LUGINA Jaroslavl srovnala stav utkání, díky čemu půjdou obě mužstva do třetí dvacetiminutovky za vyrovnaného stavu.
40:00
39:50
Moskva se dostala pod tlak a v nouzi vyhazuje touš na zakázané uvolnění. 10 vteřin před koncem prostřední části se tak bude vhazovat před svatyní hostů.
39:14
Gavrikov razantně napřáhl a důrazně vypálil na Fastha, přičemž zlomil hůl. Švédský brankář ale úspěšně vyrazil.
38:38
Fasth lehce zklepl kotouč vedle své branky a hosté se derou do útoku.
38:09
Ačkoli domácí na moment vyhazují do středního pásma, CSKA se rychle vrací do útoku. Celý děj nakonec pozastavuje ofsajd hostů.
37:48
Murygin hokejkou vypíchl puk do bezpečí! Moskva však tak či tak zjevně přidala na výkonu.
37:20
Kronwall neudržel puk na modré a musí se rychle vracet. Soupeř se naštěstí pro švédského hokejisti ke kotouči nedostal.
36:27
Další závar před Fasthem, kde upadlo hned několik hráčů obou celků a nikdo nevěděll, kde se schoval puk! Nakonec je ale nebezpečí zažehnáno a hra pokračuje ve středním pásmu.
36:05
Apalkov unikl se spoluhráči do útočné třetiny a sám nakonec vypálil se vší silou. Nikdo nakonec nevěděl, kde skončil puk! Zdálo se, že Apalkov přesně vymetl horní růžek Fasthovi klece, touš ale po chvíli spadl z ochranné sítě.
36:00
Buly pro domácí, kteří se snaží najít jakoukoliv cestičku k bráně Fastha.
35:35
Čárový sudí píská ofsajd domácích. Útočná akce se tak rázem rozpadla.
35:18
35:18
Sérii špatných přihrávek využil jeden z útočníků hostů a vyhazuje kotouč do bezpečí.
34:39
Kronwall mohl vystřelit z pravého kruhu, na poslední chvíli mu ale do cesty lehl jeden z obránců.
34:12
CSKA vyhazuje puk na druhou stranu kluziště, Nakládal se jej zmocňuje a rozehrává do útoku. Moskva už opět pod zámkem.
33:37
Vhazování před Fasthem pro Lokomotiv, Nakládal kombinuje s Kronwallem na modré a celou akci zakončuje zásah Fastha.
33:18
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Andronov – 2 min., držení protihráče).
32:58
32:40
Averin neví co s pukem. Stále míchá a posílá spoluhrácům, sám se ale bojí vystřelit.
32:40
Nyní už ale Jaroslavl uzamkla svého soka kombinuje vedle Fastha.
32:15
Kronwall zkusil dělovkou poslat Nakládalovi puk po mantinelu, soupeř jej ale zastavil a vyhodil do bezpečí.
31:44
Hosté se po krátkém tlaku soupeře vysvobozují a mohou vystřídat. Hráčům Lokomotivu se totiž zatím nedaří dostat k bráně protivníka.
30:58
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Grigorij Panin – 2 min., podražení).
30:36
Murygin nic neriskuje a místo rozehrávky zvolil přikrytí kotouče pod lapačku. Bude se tak vhazovat po jeho levici.
30:20
Oba celky si nyní směšně vyměňují kotouč v pásmu hostů.
30:05
Kozun kombinuje se spoluhráči za brankou Moskvy, Fasth zatím zasahovat nemusí.
29:38
Nakládal od své svatyně rozehrál útočnou akci, která však bohužel k brance Fastha nevede.
29:07
Buly vyšlo lépe pro hosty, kteří okamžitě míří do útoku.
28:50
Tentokrát se už ale skutečně icing hostů pískat bude, hra se tak vrátí před Fastha.
28:25
Tentokrát se ale sudí upískl. vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
28:20
Ožiganov zpoza vlastní brány zkusil rozehrát útočnou kombinaci, dospěl však pouze k zakázanému uvolnění.
28:09
Lokomotiv tentokrát ustál oslabení a po vhazování ve středním pásmu se bude pokoušet dostat se do vedení.
27:49
27:10
Ničuškin se mezi kruhy dostal ke kotouči, jeho přízemní střelu ale Murygin vyrazil!
27:07
Murygin si připisuje další velmi důležitý zákrok, když tentokrát čelil střele z bezprostřední blízky.
26:58
Nakonec se touše zmocnilo CSKA a Murygin na druhé polovině kluziště musí zasahovat. Přesilovka v podání hostů ale zatím není to pravé ořechové.
26:38
Domácí i v oslabení ale drží kotouč v útočné třetině.
26:15
Kontiola utekl obráncům souepře a stál tváři v tvář Fasthovi. Jeho bekhendova střela ale skončila pouze v ochranné síti.
26:00
Moskva ihned okupuje pásmo protivníka a od modré zkouší vypálit.
25:49
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., podražení).
25:29
Další hráč CSKA, který zůstal ležet na ledě. Tentokrát se stěží zvedá Denisov, který obdržel nějaký nepříjemný zásah do vlastního těla v prostoru před brankou. Zdá se, že mu zůstala zaklíněna noha při šarvátce se soupeřem. To nevypadá vůbec dobře.
24:45
Hostům nyní nevychází to, co v první třetině. Další zákrok si musel připsat švédský gólman, který opět schoval střelu ve výstroji.
24:36
Nebezpečnou střelu od modré vyslal Pašnin, který po přesné přihrávce švihem napálil dělovku na Fastha. Ten pouze klekl a schoval ránu v plastronu.
24:20
CSKA na moment dostalo puk do bezpečí, hráči Jaroslavle ale opět cpou hru před branku souepře.
23:28
Buly před Fasthem ve prospěch Kontioly. Zdá se, že Lokomotiv vyrovnávající gól řádně nakopl. Stále totiž okupuje třetinu Moskvy.
22:56
Sudí pozastavuje herní čas, jelikož na ledě zůstal sklíčen Andronov, který se nedokáže zvednout z ledu. Nakonec však za pomoci spoluhráčů opouští ledovou plochu a míří na střídačku.
22:16
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Jako bleskl proletěl do pásma protivníka DMITRIJ LUGIN a s pukem se prodral před samotného Fastha, kde z bezprostřední blízkosti procpal puk za jeho záda. Asistence: Averin, Loktionov.
20:40
Domácí vyhazují puk na druhou polovinu, kde následně masírují soupeře u pravého hrazení.
21:09
Petrov v pomalé jízdě obrkoužil branku Murygina a mezi kruhy vyslal touš po ledě mezi betony brankáře soupeře. Ten nejistě zasáhl a skryl puk.
20:56
Murygin ale zashaovat nemusí, jelikož se kotouče zmocnili jeho spoluhráči a zaváží touš za branku Fastha.
20:24
Popov opět vyhrál úvodní buly třetiny a Moskva míří k brance protivníka.
20:01
Oba celky jsou již zpět na ledě, druhá perioda co nevidět započne.
Obě mužstva naskočili do třetího vzájemného duelu velmi aktivně a hra se přesouvala ze strany na stranu. Oba gólmani si připsali několik vynikajících a důležitých zásahů, pouze jeden ale zůstal nepřekonán. Ve 12. minutě totiž Murygina překonal KIRILL PETROV, jenž využil první početní výhodu Moskvy. Ve druhém dějství tak očekávejme velkou snahu domácích o dorovnání jednobrankového manka.
20:00
19:49
Hosté vyhráli následující buly a dostávají kotouč do bezpečí. Zdá se, že v prvním dějství se už branky nedočkáme.
19:35
Ihned po vhazování před bránou Moskvy má Fasth touš opět ve výstroji, když se ho pokusil překvapit jeden z hráčů Lokomotivu.
19:30
Naopak na druhé straně ledové plochy si sáhl na puk Fasth, jenž zachytil přízemní střelu Nakládala do lapačky.
19:22
Na moment se do útočné třetiny podívali také hosté, jejich pokus ale k bráně Murygina nevedl.
17:59
Talbot po výměně se spoluhráčem ve střední třetině vystřělil na Fastha, ten však perfektně vyrazil ránu pravým betonem. Hra stále setrvává u jeho klece.
17:40
Da Costa nikým nerušen proklouzl za modrou čáru a dělovkou napálil touš kousek vedle od pravé tyče Muryginovy klece.
17:24
Jaroslavl pouze dlouhým nahozením odevzdává puk soupeři, který se nyní prokousává se vší silou do útoku. Neúspěšně.
16:43
Moskva rozehrává od vlastní brány. Jejich dlouhé nahození ale končí v zakázaném uvolnění. Vhazovat se tak bude po Fasthově pravici.
16:09
Buly vyšlo lépe pro domácí, kteří se snaží pod vysokým nátlakem jejich soka dostat do útočného pásma.
15:43
Po upísknutí jednoho z arbitrů se bude vhazovat ve střední třetině.
15:41
Korškov nabral rychlost a před bránicím bekem zkusil z prostoru od modré čáry prostřelit Fastha. Chyběla mu však přesnost.
14:54
To, co před chvíli předváděli hosté, zkouší nyní domácí. Hrát s pukem za bránou protivníka. To jim ale dlouho nevydrželo a jsou vyhostěni na svoji polovinu.
13:55
Kadějkin prokličkoval mezi obránci soupeře a z poměrně velké dálky zkusil překvapit Fastha. Bránu těsně netrefil!
13:18
Hosté momentálně více aktivní na puku, Jaroslavl nemůže najít recept k úspěšnému útoku.
12:36
Ljubuškin masíroval Platta u hrazení tak dlouho, až arbitr zahvízdl, jelikož se mu ztratil kootouč z očí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
12:09
Nakonec se to hráčům v červeném přeci jen povedlo, rozhodčí ale píská zakázané uvolnění. Hra se tak vrátí před jejich bránu.
12:00
Domácí mají plné ruce práce s vyhozením puku do bezpečí, CSKA perfektně forčekuje.
11:40
Tlak hostů ale nepolevuje, tentokrát klec Lokomotiva totiž ohrozil na poprvé Žarkov, po něm následně Pivcakin, proti kterému připravený Murygin zasáhl výstrojí.
11:04
Tak to je nepříjemné pro domácí! Pouhé tři vteřiny před koncem trestu Osipova se z prostoru mezi kruhy přesně prosadil KIRILL PETROV. Asistence: Kiselevič, Da Costa
10:30
Nyní je navíc pozastavuje ofsajd.
10:10
Po vhazování před domácí klecí se Jaroslavl opět vysvobozuje a hráči v bílém mají problém se zpět do útočné třetiny vůbec dostat.
10:00
Domácí se po trochu větším tlaku protivníka vysvobozují odstřelením puku do střední části kluziště.
09:41
Da Costa z levého kruhu zkusil najít volné místo mezi tyčí a Muryginem, brankář domácích ale zasáhl přesně.
09:07
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Denis Osipov – 2 min., nedovolené bránění).
09:05
Z toho však nic nebylo, jelikož Iljenko pohotově převzal kotouč ve středním pásmu a následně prověřil reflexy Fastha.
08:56
Buly před brankářem Moskvy vyšlo lépe pro Světlakova, CSKA tak může do útoku.
08:37
08:02
Hosté se opět vysvobozují.
07:48
Kontiola mohl střílet do odkryté části branky, prudkou přihrávku od svého beka ale nezachytil.
07:04
Útočné kombinace Lokomotiva před bránou Fastha, CSKA se ale opět po chvíli vysvobozuje.
06:33
Žarkov se snažil vymíchat obránce Jaroslavle, těsně před bránou ale neustále osobní souboj. Z nadějné šance v oslabení tak nic nevzešlo.
05:13
Moskva se ale rychle zmocňuje puku a posílá jej k Muryginu.
05:09
Vhazování před Fasthem ve prospěch domácích, kteří ihned uzamykají svého protivníka u jeho brány a nebezpečnými pokusy ohrožují jeho klec.
04:37
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Jan Muršak – 2 min., vysoká hůl).
04:22
Hra probíhá u branky Moskvy, kde Fasth opětovně zasahuje. Tentokrát se jej pokusil překonat Kontiola. Puk ale zmizel ve výstroji švédského gólmana.
04:04
A po tom musí být připraven Fasth, který pohotově zasáhl proti střele od mantinelu v podání Kronwalla.
03:46
Icing hostů určuje místo pro následující buly.
03:34
Murygin musí být ale znovu v pohotovosti, když o puk bojují oba mančafty za jeho svatyní.
03:03
Světlakov se snažil zbavit dotírajícího beka soupeře za bránou Murygina, jeho následná přihrávka mezi kruhy ale ty správné oči neměla. Do útoku se může pustit domácí celek.
02:15
Lokomotiv opět dostal puk k brance Fastha, zde ale pracuje pohotová obrana CSKA a rozehrává do protiútoku. Na jeho konci stojí první zásah Murygina.
01:33
Domácí se zmocnili puku a na moment zahnali svého soka do jeho třetiny, žádná výrazná akce ohrozit Fastha ale nevznikla.
00:10
Popov vybojoval úvodní buly, jeho spoluhráč na pravém křídle se hned vrhá do útočné třětiny.
00:01
Tento ceremoniál je za námi, nechť samotný duel započne!
Ještě před samotným zahajovacím hvizdem si ale poslechneme ruskou národní hymnu.
Dnešní soupeři se už pohybují po kluzišti, domácí se dnes představí v červené verzi dresů, zatímco CSKA Moskva naskočí do duelu v bílé barvě.
Ke třetímu čtvrtfinálovému utkání mezi domácí Jaroslavlí a celkem z Moskvy je vše připraveno, obě mužstva za nedlouho naskočí na ledovou plochu.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall, Gavrikov, Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Koledov, D. Osipov – Kozun, Kontiola, Talbot – Kraskovskij, Polunin, Korškov – Iljenko, Kadějkin, Apalkov – Lugin, Loktionov, Averin.

CSKA Moskva: Fasth (I. Sorokin) – Kiselevič, Naumenkov, Ožiganov, Děnisov, Pivcakin, Panin, Kutuzov – K. Petrov, Ničuškin, Al. Popov – Muršak, Platt, Vorošilo – Andronov, V. Žarkov, Tělegin – Da Costa, Světlakov, Mamin.

Rozhodčí: Roman Gofman, Martin Frano – Alexander Otmakhov, Stanislav Raming..

První dva zápasy

Už první utkání této série slibovalo velmi vyrovnanou bitvu a nakonec se také tak stalo. CSKA Moskva se sice rychle dostala do dvoubrankového vedení, které ale ztratilo na začátku druhé třetiny, kdy svou druhou brankou vyrovnal český útočník Jakub Nakládal. Domácí se ale z této vyrovnávající branky oklepali a nakonec zvítězili 4:2.

Do druhého utkání naopak vstoupili lépe hosté, kteří ještě na začátku třetí třetiny vedli 3:1, ale prakticky vzápětí po třetí brance Jaroslavle snížil Platt. Ve čtrnácté minutě třetí třetiny se ale trefil Loktionov a vrátil hostům dvoubrankové vedení. Minutu před koncem snížil na 3:4 Ničuškin, ale to bylo vše, co se domácím podařilo a ve druhém utkání této série tak zvítězila Jaroslavl.
x

Jaroslavl narazil v osmifinále letošního ročníku play-off Kontinentální hokejové ligy na nepříjemný Minsk, který mu ale nakonec nenadělal větší potíže a po výhrách 2:1, 7:2, 5:1 a 4:1 Minsk vyřadil 4-1 na zápasy.

CSKA Moskva narazila v osmifinále na Jokerit Helsinky, se kterým odehrála vyrovnaná utkání, ale nakonec ho vyřadila 4-0 na zápasy, přičemž ve třech z nich CSKA Moskva zvítězila až po prodloužení.
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního čtvrtfinálového zápasu play-off KHL mezi Lokomotivem Jaroslavl a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.