Ode mě je to již vše. Děkuji za pozornost a přeji hezkou pondělní noc!
Na dnešním programu je ještě šestý zápas mezi Torontem Maple Leafs a Washingtonem Capitals. Nenechte si ho ujít! Přenosem Vás provede Jan Prošek.

------------------------------------------------------------------------
David Krejčí (BOS) – nehrál (zraněn v 5. utkání)

Využití přesilové hry: 1/2 – 2/5
Šesté utkání čtvrtfinále východní konference mezi Bostonem Bruins a Ottawou Senators skončilo. Hosté v něm vítězí 3:2 v prodloužení a zajišťují si tak postup do druhého kola play-off! Autorem vítězné trefy se stal Clarke MacArthur. Gólman Craig Anderson přispěl k výhře 28 zákroky. Za Sens skórovali ještě Bobby Ryan (24. minuta, při přesilové hře) a Kyle Turris (29. minuta), za domácí pak Drew Stafford (19. minuta, při přesilové hře) a Patrice Bergeron (42. minuta).
Ottawa Senators postupují do druhého kola play-off, ve kterém se střetnou s New Yorkem Rangers.
Konečný stav série:
Ottawa Senators – Boston Bruins 4:2
66:30
Ottawa právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Brassard přihrál na brankovou čáru Ryanovi, který poslal puk rychle před branku a CLARK MACARTHUR rozhodl svou druhou trefou v play-off o vítězi tohoto utkání a celé série! Asistence: Bobby Ryan, Derick Brassard.
65:54
Pátá přesilová hra Sens v tomto utkání. Vhazování po pravé ruce Tuukky Raska.
65:54
Vyloučení v týmu Boston Bruins (David Pastrňák – 2 min., držení protihráče).
65:42
Vhazování po pravici Craiga Andersona.
65:18
Pokus Stonea od modré míjí Raskovu klec.
64:56
Erik Karlsson s kotoučem v obranné zóně svého týmu.
64:28
Stålbergova střela z pravého kruhu pro vhazování, Rask vyráží.
63:59
Noel Acciari a Zack Smith na vhazování ve středovém kruhu.
63:59
Hra přerušena – důvodem ofsajd domácích.
63:21
Kapitán Ottawy se dostal k dalšímu střeleckému pokusu, byl však zblokován Bergeronem do ochranné sítě.
63:11
Karlssonova střela od modré zblokována, Rask tak zasahovat nemusel.
62:59
Ceciho střela z levé strany, Rask má kotouč ve své výstroji.
62:27
Ihned po vhazování pálil Hoffman, minul však tři tyče.
62:25
Tuukka Rask má puk pod kontrolou, vhazovat se bude následně po jeho levé ruce.
61:55
Odpískána přihrávka rukou, vhazuje se ve střední třetině.
61:19
Rask nyní vytáhl dobrý zákrok lapačkou proti pokusu MacArthura, Ryan se již pak k dorážce nedostal. Důležitý zásah gólmana Bruins!
60:58
Ottawa vyhazuje na zakázané uvolnění.
60:42
Po přihrávce Stonea pálil z první Brassard, Rask zapsal první zásah v prodloužení.
60:05
Úvodní buly v prodloužení pro Bruins.
60:01
V TD Garden právě začíná prodloužení, pojďme na to!

Využití přesilové hry: 1/2 – 1/4
Je za námi šedesát minut řádné hrací doby, vítěze však neznáme. Šesté utkání série mezi Bostonem Bruins a Ottawou Senators tak bude muset rozhodnout prodloužení.
60:00
59:45
Puk končí mimo hrací plochu, hra je tak přerušena. Vše nasvědčuje k tomu, že toto utkání bude muset rozhodnout prodloužení.
59:01
Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:56
Erik Karlsson sbírá kotouč v obranné třetině svého týmu.
57:30
Nyní střílel z mezikruží Turris, jeho pokus byl ale zblokován mimo tři tyče.
56:52
Střela jednoho z beků Bruins tečována Backesem mimo.
56:32
Nepřesná přihrávka Brassarda, ke kotouči se tak dostávají Bruins.
55:52
Ottawa vyhodila na icing, nyní se vhazuje po levé ruce gólmana Andersona.
55:34
55:14
Střela Colina Millera zblokována mimo Andersonovu klec.
54:31
Burrows osvobozuje svůj tým.
53:54
Pastrňák to zkusil po přihrávce McAvoye z první. Anderson má ale puk pod kontrolou.
53:34
Bruins mohou strhnout vedení na svou stranu! Vhazování po levici Craiga Andersona.
53:34
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Mike Hoffman – 2 min., sekání).
53:05
Tvrdý hit Zdena Cháry na Tommyho Wingelse!
52:39
Nebezpečná střela Zdena Cháry, Anderson vyráží levým betonem.
51:52
Zakázané uvolnění Bostonu.
51:35
Od modré nyní střílel Colin Miller, jeho střela však byla zblokována, Backes se již k dorážce nedostal.
50:49
Konec reklamní přestávky, Riley Nash a Derick Brassard na vhazování po pravici Tuukky Raska.
50:49
Krátce po polovině třetí třetiny hrají Bruins se Senators nerozhodně, 2:2.
Střely na branku: 26 – 23
50:49
Puk opustil hrací plochu, následuje další reklamní přestávka.
50:25
Pastrňákova střela zblokována Hoffmanem mimo.
48:58
Rask zastavuje kotouč za svou brankou, oba týmy střídají.
47:43
Střela Turrise z levé strany mimo Raskovu svatyni.
47:34
Icing Senátorů, vhazovat se tak bude opět v jejich obranném pásmu.
47:27
Anderson má puk v rukavici, vhazovat se následně bude po jeho pravé ruce.
47:08
Velká šance domácích! Po přihrávce Kuralyho se dostal ke střele Acciari, narazil však na připraveného Andersona.
46:43
Pokračujeme! Sean Kuraly a Jean-Gabriel Pageau na buly po pravici Craiga Andersona.
46:43
Anderson má puk pod kontrolou, následuje první reklamní přestávka ve třetí třetině.
46:18
Brassard nahodil puk na Raskovu branku, gólman Bruins vyráží puk vyrážečkou do rohu.
46:04
Phaneufova rozehrávka končí icingem.
45:36
Acciariho pokus od levého mantinelu, Anderson vyráží vyrážečkou.
45:06
Lilesova střela o modré končí vedle Andersonovy branky.
44:37
Od hole Phaneufa se kotouč odráží mimo hrací plochu. Vhazovat se bude v obranné zóně hostů.
44:17
Z první to nyní zkusil Kyle Turris, Rask však připraven.
44:05
Bruins vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
43:39
McAvoy s kotoučem v obranné třetině svého týmu.
43:01
Vhazování po levé ruce Tuukky Raska.
42:31
Bruins při chuti. Od modré to nyní zkoušel Stafford, Anderson má další zásah.
42:17
Schallerův pokus z levé strany, Anderson má puk ve své výstroji.
41:57
Bruins právě vstřelili branku!
Je srovnáno! Špatné střídání Sens. Marchandovu střelu z levé strany ještě dokázal Anderson zastavit, na následnou dorážku PATRICE BERGERONA ale již nestačil. Pro jednatřicetiletého centra Bruins druhá branka, čtvrtý bod v sérii, 2:2! Asistence: Brad Marchand, Colin Miller.
41:22
Střela Colina Millera zblokována MacArthurem.
41:08
Bergeron vyhrál vhazování, od modré následně pálil Liles, ale minul tři tyče.
41:04
Zakázané uvolnění hostů.
40:01
Hráči obou týmů se vrací zpět na ledovou plochu. Třetí třetina začne za malou chvíli!

Využití přesilové hry: 1/1 – 1/4
Také druhá třetina tohoto utkání je již minulostí. Senators se v ní podařilo otočit skóre a strhnout vedení na svou stranu. Ve 24. minutě nejprve srovnával při přesilové hře Bobby Ryan, když tečoval Brassardovu střelu. Ve 29. minutě pak Raska překonal Kyle Turris. Po čtyřiceti minutách tak Sens vedou 2:1.
40:00
39:57
Odpískána přihrávka rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.
39:02
Od modré napřáhl ke střele Zdeno Chára, Anderson má však puk ve své moci.
36:03
Hosté se provinili icingem. Vahzvováno po pravé ruce Craiga Andersona.
35:43
Bruins nevyšel přechod do útočného pásma, píská se postavení mimo hru.
35:35
Po reklamní přestávce se bude vhazovat v obranné třetině Ottawy.
35:35
Před Andersonovou brankou nyní tečoval Riley Nash, gólman Sens byl ale pozorný.
34:58
Turrisova střela od modré míjí Raskovu branku.
33:55
Na Andersona nyní zkoušel vyzrát Patrice Bergeron. Jeho střelu z levého kruhu pro vhazování však brankář Sens kryje.
33:29
Phaneufova střela od modré, Rask vyráží mimo.
33:11
Konec reklamní přestávky, Noel Acciari a Zack Smith na buly ve střední třetině.
33:11
Útočnou akci domácích zastavuje postavení mimo hru, na řadě reklamní přestávka.
31:53
Za modrou čarou napřáhl ke střele Brad Marchand, přestřelil však Andersonovu branku.
30:32
Přichází další icing domácích.
29:15
Domácí vyhazují na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude v jejich obranné třetině.
28:32
Senators se dostávají do vedení! Po přihrávce Dzingela se k puku dostal KYLE TURRIS a z prostoru mezi kruhy zamířil přesně k tyči Raskovy branky. Turrisova první branka, druhý bod v této sérii, Sens vedou 2:1! Asistence: Ryan Dzingel.
28:11
Bekhend Stafforda, Anderson opět pozorný!
27:39
Nyní musel být ve střehu Anderson – od levého mantinelu totiž střílel Colin Miller.
27:27
Kotouč v ochranné síti, hra přerušena.
27:21
Od modré nyní pálil Claesson, Rask zasahuje.
26:30
26:30
Colin Miller zblokoval střelu Bena Harpura do ochranné sítě, hra přerušena. Následuje reklamní přestávka.
24:33
Nyní to zkusil z levého kruhu pro vhazování David Backes, Anderson má puk ve své moci.
24:26
Methot zblokoval střela Kevana Millera, Anderson tak zasahovat nemusel.
23:46
Branka za zády Tuukky Raska mimo své obvyklé postavení, vhazovat se bude ve střední třetině.
23:26
Nyní už je ale vyrovnáno! Po přihrávce Karlssona pálil z první Brassard a jeho střelu ještě dokázal před Raskem tečovat BOBBY RYAN. Pro třicetiletého Američana je to již čtvrtá branka v této sérii! Asistence: Derick Brassard, Erik Karlsson.
23:22
Střela Mika Hoffmana z pravé strany zblokována Kevanem Millerem.
22:49
Čtvrtá přesilová hra pro Sens, vhazování po pravé ruce Tuukky Raska.
22:49
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Charlie McAvoy – 2 min., podražení).
22:31
Dobrý obranný zákrok Zdena Cháry, Bruins nyní mohou zaútočit.
21:57
Kuraly se ke střele nedostal, na puk se dostává soupeř.
20:54
Ceci ztratil ve střední třetině kotouč, k bekhendové střele se dostal David Backes, Anderson byl ale na svém místě.
20:48
Oba týmy v plném počtu.
20:12
Marchand projel s pukem do útočného pásma, jeho následná střela ale minula Andersonovu svatyni.
20:01
Oba týmy zpět na ledě TD Garden, druhá třetina začne za několik málo okamžiků!

Využití přesilové hry: 1/1 – 0/3
První třetina šestého utkání mezi Bostonem Bruins a Ottawou Senators za námi. Hosté měli k dispozici tři přesilové hry, ale ani v jedné z nich si nedokázali vytvořit potřebný tlak. Dobrou šanci měl pouze v 15. minutě kapitán Sens Erik Karlsson, trefil ale jen tyč. Poté dostali k dispozici početní výhodu domácí a Drew Stafford vymetl horní růžek Andersonovy branky. Bruins tak vedou po prvních dvaceti minutách 1:0.
20:00
19:44
Vhazování po levici brankáře domácích.
19:43
Výborný Tuukka Rask! Do samostatného úniku se dostal po přihrávce Turrise Mark Stone, gólman Bruins si však jeho zakončení pohlídal.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:48
Hrát se bude 4 na 4, vhazování po pravé ruce gólmana Senators.
18:48
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Sean Kuraly – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Ben Harpur – 2 min., hrubost).
18:48
18:48
Schallerova střela z pravé strany, Anderson pozorný.
18:13
Je tu první branka utkání! Velký tlak domácích, od modré přihrával Marchand na DREWA STAFFORDA, jehož prudká střela z levého kruhu pro vhazování skončila až za zády Andersona. Přesilová hra tak využita, Staffordova druhá branka v sérii, TD Garden bouří, 1:0 pro Bruins! Asistence: Brad Marchand, Charlie McAvoy.
17:56
Bruins se drží v útočném pásmu a zátápí obraně Sens. Anderson nyní musel předvést proti Pastrňákovi dobrý zákrok.
17:25
Začíná první početní výhoda Bruins v tomto utkání. Vhazování po pravici Craiga Andersona.
17:25
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Mark Stone – 2 min., podražení).
17:25
Za obranu domácích se nyní dostal Colin Miller, zakončit však nedokázal, jelikož byl faulován Stonem.
17:11
16:12
Začíná druhá minuta trestu Colina Millera.
16:02
Pokus Bobbyho Ryana ze značného úhlu, Rask pozorný.
15:16
Bruins úspěšnější na buly, puk vyhazují až k Andersonově brance.
15:11
Konec reklamní přestávky, Patrice Bergeron a Derick Brassard na vhazování po pravé ruce Tuukky Raska.
15:11
Třetí přesilová hra Sens bude moci začít až po reklamní přestávce.
15:11
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Colin Miller – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
14:57
TD Garden náhle ožívá a výrázně podporuje svůj tým.
14:30
14:23
Puk ve střední třetině, zdá se, že i toto oslabení Boston zvládne.
14:01
Další rána kapitána Sens, tentokrát do tyče Raskovy branky!
13:13
Střela Erika Karlssona z pravé strany zblokována, Bruins se osvobozují.
12:36
Domácí vyhráli vhazování a následně vyhazují puk do střední třetiny.
12:30
Sens dostávají k dispozici druhou přesilovou hru v tomto utkání. V té první na Raska nevyslali ani jeden kotouč. Vhazování po levé ruce gólmana Bruins.
12:30
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Joe Morrow – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
12:21
Od modré pálil jeden z beků Sens a jeho střelu nebezpečně tečoval v prostoru mezi kruhy Mark Stone, Rask předvedl skvělý postřeh!
12:12
Ceciho střela od modré čáry, Rask má puk pod kontrolou.
11:57
Na druhé straně to zkusil z pravé strany Stålberg, Rask vyrazil.
11:34
Icing Ottawy.
11:26
Bruins vyhráli vhazování a do skvělé příležitosti se dostal Patrice Bergeron, avšak minul Andersonovu branku.
11:23
Zpět do akce! Patrice Bergeron a Zack Smith na vhazování po levici Craiga Andersona.
11:23
Odehráno 11 minut a 23 vteřin, zatím se hraje bez branek.
Střely na branku: 3 – 4
11:23
Nyní to na Andersona zkusil Joe Morrow, gólman Sens má však puk v rukavici. Na řadě další reklamní přestávka.
10:54
Bekhend Marchanda, Anderson pozorný.
10:39
Brassardova útočná akce končí, kupředu nyní míří domácí.
10:14
Domácí se provinili zakázaným uvolněním. Vhazování po levici Tuukky Raska.
09:37
Rask nyní musel předvést dva zákroky! Z levé strany nejprve pálil Pageau, k dorážce se poté ještě dostal Mike Hoffman.
09:09
Tvrdý hit za Andersonovou brankou nyní předvedl Dominic Moore na Jean-Gabriela Pageaua!
08:04
Přichází další icing domácích, hra tak zůstane v jejich obranné zóně.
07:59
Burrows v dobré střelecké pozici po přihrávce Dzingela, Rask předvedl dobrý zákrok.
07:42
Turris vyhrál vhazování, od modré vypálil Phaneuf, Rask zapsal první zákrok.
07:37
Bruins vyhazují na zakázané uvolnění.
07:31
Brassardova střela z pravé strany míjí Raskovu branku.
07:00
MacArthur se snažil přihrávat před branku, nikoho ze spoluhráčů však nenašel.
06:41
Ofsajd Bostonu, vhazovat se bude znovu ve střední třetině.
06:20
Pokračujeme. Patrice Bergeron a Jean-Gabriel Pageau na buly ve středním pásmu.
06:20
Hra přerušena, následuje první reklamní přestávka.
06:01
Tvrdý hit Marca Methota na Noela Acciariho ve střední zóně!
05:55
Dzingel nahodil do útočného pásma svého týmu, na kotouč se však dříve dostávají hráči Bruins.
04:31
Phaneufova střela zblokována McAvoyem.
04:17
Puk skončil mimo hrací plochu, vhazovat se následně bude v obranném pásmu domácích.
04:11
Střela Ceciho zblokována Kevanem Millerem, Rask tak stále čeká na první zákrok.
04:03
Zakázané uvolnění Bostonu, vhazovat se tak bude v jeho obranné třetině.
03:40
Na druhé straně to zkusil Tim Schaller, Anderson zapisuje první zásah.
03:29
Wingelsova střela z levé strany mimo tři tyče.
03:01
Odehrány 3 minuty, žádný z brankářů zatím zasahovat nemusel.
02:17
01:46
Pokus Burrrowse mimo, Rask zasahovat nemusel.
01:18
Bruins vyhazují až k Andersonovi, Rask zatím bez práce.
00:17
Nakonec je z toho vyloučení. První přesilovou hru si tak zahrají Senátoři. Vhazování po levici Tuukky Raska.
00:17
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Sean Kuraly – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
00:17
Kotouč končí na střídačce Bruins, hra přerušena.
00:05
Úvodní vhazování zásluhou Pageaua pro Senators.
00:01
V TD Garden již vše připraveno na úvodní vhazování, šesté utkání mezi Bostonem Bruins a Ottawou Senators může začít!
Oba týmy na ledové ploše, následovat bude kanadská a americká státní hymna.

Z:5 V:3 P:2 OG:11 PR:1,96 ÚS(%):91,9 SO:1

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára (C), McAvoy, Morrow, K. Miller, Liles, C. Miller – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – Vatrano, Acciari, Stafford – Schaller, Kuraly, Backes (A) – Beleskey, Riley Nash, D. Moore.

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Phaneuf (A), E. Karlsson (C), Methot, Ceci, Harpur, Claesson – Dzingel, Turris (A), Burrows – MacArthur, Brassard, B. Ryan – Hoffman, Pageau, Mark Stone – Stålberg, Z. Smith, Wingels.

Rozhodčí: Dan O’Halloran, Ian Walsh – Steve Miller, Michel Cormier.
V TD Garden právě skočilo předzápasové rozcvičení.
Na straně Senators dnes do utkání zasáhnou obránce Fredrik Claesson a útočník Tommy Wingels. Mimo naopak bude Chris Wideman.
Bruce Cassidy oznámil, že David Krejčí do dnešního utkání nezasáhne! Jeho místo zaujme Matt Beleskey.

5. utkání: SO 22. 04. 2017, 01:30 – Canadian Tire Centre:
Ottawa Senators – Boston Bruins 2:3 pp2 (1:0, 1:2, 0:0 – 0:0, 0:1)

Stav série: 3 – 2 OTT

Branky a nahrávky: 12. Mark Stone (Hoffman, Brassard), 21. Pageau (Stålberg, Burrows) – 29. Pastrňák (Marchand, Bergeron), 38. Kuraly (Backes, Morrow), 91. Kuraly (Backes, McAvoy)

4. utkání: ČT 20. 04. 2017, 01:30 – TD Garden:
Boston Bruins – Ottawa Senators 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Stav série: 3 – 1 OTT

Branky a nahrávky: 46. B. Ryan (E. Karlsson, Brassard)

3. utkání: ÚT 18. 04. 2017, 01:00 – TD Garden:
Boston Bruins – Ottawa Senators 3:4 pp (0:2, 3:1, 0:0 – 0:1)

Stav série: 2 – 1 OTT

Branky a nahrávky: 27. Acciari (Liles), 27. Backes (Liles, Cross), 34. Pastrňák (McAvoy, Spooner) – 8. Hoffman (E. Karlsson, Z. Smith), 8. Brassard (B. Ryan, Stålberg), 24. Hoffman (Ch. Wideman, Brassard), 66. B. Ryan (Turris, E. Karlsson)

2. utkání: SO 15. 04. 2017, 21:00 – Canadian Tire Centre:
Ottawa Senators – Boston Bruins 4:3 pp (0:0, 1:3, 2:0 – 1:0)

Stav série: 1 – 1 srovn.

Branky a nahrávky: 31. MacArthur (B. Ryan, Brassard), 46. Ch. Wideman (Phaneuf), 48. Brassard (E. Karlsson, Phaneuf), 62. Phaneuf (Mark Stone) – 30. Stafford (Backes, Chára), 33. Schaller (D. Moore), 37. Bergeron (Pastrňák, Spooner)

1. utkání: ČT 13. 04. 2017, 01:00 – Canadian Tire Centre:
Ottawa Senators – Boston Bruins 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Stav série: 1 – 0 BOS

Branky a nahrávky: 31. B. Ryan (E. Karlsson) – 45. Vatrano (Riley Nash, McQuaid), 58. Marchand (Bergeron, Pastrňák)

A2: Ottawa Senators

Senators nevyužili výhodu prvního mečbolu, druhý budou mít k dispozici dnes na ledě soupeře. Senátoři přitom vedli v zápase číslo pět po brankách Marka Stonea a Jean-Gabriela Pageau 2:0, vedení ale udržet nedokázali.
V sérii měli zatím k dispozici osmnáct početních výhod, pět v minulém zápase. Jejich % využití přesilovek je 16,7. Ottawa zvládá dobře oslabení – v tomto ohledu je celkově pátá, zároveň ale první mezi týmy, které ještě usilují o Stanley Cup.
Tahounem týmu je zatím Derick Brassard, který si stihl v sérii připsat 6 bodů (2+4). O bod méně mají kapitán Erik Karlsson a zkušený Bobby Ryan.

Týmoví lídři

A3: Boston Bruins

Bruins vyhráli páté utkání na ledě Ottawy Senators 3:2 ve druhém prodloužení a dokázali tak sérii vrátit ještě zpět na svůj led. Hrdinou zápasu se stal útočník Sean Kuraly. V 38. minutě nejprve srovnával skóre na 2:2 svou vůbec první trefou v kariéře, v 91. minutě pak rozhodl o výhře svého týmu.
Svěřenci Bruce Cassidyho ubránili v minulém utkání všech pět přesilových her Senators. V sérii zatím dokázali ubránit 83,3% přesilovek soupeře.
Dobrými výkony se zatím prezentuje David Pastrňák (2+2). Další z Čechů, David Krejčí, musel ze zápasu číslo pět odstoupit kvůli zranění. Jeho dnešní start je nejistý.

Body: David Pastrňák (PK) 4 body

Góly: David Pastrňák (PK) 2 góly

Asist.: David Backes (PK) 3 asistence

+/-: David Backes (PK) +/-:2

Výhry: Tuuka Rask (B) 2 výhry
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje! Play-off zámořské National Hockey League je v plném proudu, některé týmy si již dokonce stihly zajistit postup do druhého kola. Dnešní noc nabízí dvě utkání. Zde budete moci sledovat šestý zápas čtvrtfinále Východní konference mezi Bostonem Bruins a Ottawou Senators. Úvodní vhazování bude v TD Garden vhozeno již krátce po 21. hodině! Přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.