Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:11
Tři hvězdy utkání:

1. Nate Thompson (ANA) 1+0
2. P.K. Subban (NSH) 1+0
3. Rickard Rakell (ANA) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 34-37; Zablokované střely: 19-20; Vhazování: 47%-53%; Hity: 30-30; Přesilové hry: 0/5-0/2; Trestné minuty: 4-10.
Anaheim vstupoval do třetí části po gólu Rickarda Rakella v první a Nicka Ritchieho ve druhé s dvoubrankovým vedení a vypadalo to, že zvítězí, jenže poté přišlo sníženi P.K. Subbana a přesilová hra Nashvillu 5 na 3. Predators ji sice využít nedokázali, trest za hloupé fauly ale přišel 35 sekund před koncem, když z dorážky vyrovnal Filip Forsberg. Série deseti domácích výher Predators v playoff ale nakonec přece jen skončila, když si v polovině prodloužení nešťastně srazil nahození Coreyho Perryho do vlastní branky P.K. Subban. Konečný výsledek: Nashville Predators 2 Anaheim Ducks 3.
70:45
Anaheim právě vstřelil branku!
Nate Thompson si najel před bránu na prudké nahození COREYHO PERRYHO z pravého rohu útočného pásma, nakonec se ale puk odrazil na přední tyči nad levé rameno Pekky Rinneho od čepele hole P.K. Subbana! Ducks vítězí po prodloužení a ukončují sérii 10 domácích výher Predators v playoff v řadě. Stav série je na západě vyrovnaný 2:2. Bez asistence.
69:59
Hampus Lindholm na levém křídle vypálil od hrazení a Pekka Rinne vkleče nadvakrát jeho pokus zastavil. Po přerušení hry mají oba týmy chvilku na oddech.
69:43
Nick Ritchie se pokusil vstřelit svůj druhý gól v utkání a rozhodnout, jeho střela ale byla sražena vedle bližšího levého horního rohu brány a skončila na ochranném skle.
69:04
Roman Josi na levé straně od modré čáry zápěstím nahazoval puk na přední tyč, kde nedošlo k žádné teči a John Gibson bez problému puk vyrážečkou vytěsnil do rohu.
68:52
Kevin Bieksa u střídaček po přerušení hry strčil do Yannicka Webera, který zachoval chladnou hlavu.
68:19
Viktor Arvidsson na pravém křídle vypálil od hrazení a jeho pokus těsně nad ledem mířící ke vzdálenější levé tyči John Gibson výborně vykopl pravým betonem.
68:05
Na opačné straně pálil na levé straně od hrazení Cam Fowler a jeho pokus mířil přesně do vzdálenějšího pravého horní rohu brány, Pekka Rinne ale předvedl pěkný semafor.
67:26
Pontus Åberg se ocitl v blízkosti levé tyče ve velké šanci, jenže jeho následná střela zápěstím z blízkosti zamířila vedle vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Obrovská šance.
67:20
Ryan Ellis podržel puk za bránou a počkal, až jeho spoluhráči v klidu dostřídají.
66:30
Filip Forsberg se před pár okamžiky ocitl v blízkosti levé tyče po odrazu puku od hrazení za bránou ve velké šanci a bekhendem se chystal puk zamést do sítě, jenže Kevin Bieksa se mu vrhl pod nohy a nataženou holí mu puk vypíchl!
65:03
Rickard Rakell odmítl ukončit prodloužení, když se po střele z mezikruží a zákroku Pekka Rinneho dostal k dorážce, jeho druhý pokus ale skončil na levé tyče a odrazil se od ní do hry!
64:47
P.A. Parenteau nedokázal podél střídaček přesně rozehrát a domácí nemohou po zakázaném uvolnění střídat, čehož by mohli hokejisté Anaheimu využít.
64:23
V prodloužení jsou to pořádné nervy. Fanoušci Predators stojí na nohou a drží palce svému týmu, který dnes usiluje o jedenácté domácí vítězství v playoff v řadě!
64:10
Rickard Rakell zkusil štěstí z levého kruhu pro vhazování a po zpětné přihrávce zpoza brány mířil mezi betony Pekka Rinneho, brankář Predators byl ale na přední tyči připravený a rychle skočil po volném puku.
64:05
Corey Perry mohl udeřit na opačné straně ledové plochy, jeho prudká střela od hrazení ale na pravém křídle minula přední tyč a Pekka Rinne zasahovat nemusel.
63:04
Filip Forsberg vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a puk se od clonícího Kevina Bieksy odrazil vedle vzdálenější pravé tyče. Nyní příliš mnoho nechybělo.
62:27
James Neal se snažil u levé tyče najet před bránu, což se mu podařilo, ale bez puku.
62:05
Matt Irwin vypálil tvrdě od modré čáry, jeho střela letící těsně nad ledem ale byla v mezikruží zablokována.
61:17
Mattias Ekholm na levém křídle vypálil od hrazení, jeho střela ale byla sražena vedle přední tyče za bránu.
60:41
Další přerušení hry, tentokrát po zakázaném uvolnění Predators, kterým se nepodařilo rozehrát na levé straně.
60:34
Andrew Cogliano se snažil projít do útočného pásma mezi dvěma protihráči, útočnou snahu Ducks ale zastavilo postavení mimo hru. Vhazování ve středním pásmu.
60:01
V Bridgestone Areně začalo prodloužení, kterého jsou diváci svědky ve finále Západní konference již potřetí během čtyř zápasů.
60:01
Statistiky po třetí třetině: Střely na bránu: 31-31; Zablokované střely: 18-15; Vhazování: 44%-56%; Hity: 27-28; Přesilové hry: 0/5-0/2; Trestné minuty: 4-10.
Prodloužení začne přibližně v 5:03.
Anaheim vedl zásluhou Rickarda Rakella a Nicka Ritchieho 2:0 a v závěru utkání po snížení v podání P.K. Subbana přečkal oslabení 5 na 3. Šestatřicet sekund před koncem třetí třetiny ale dokázal vyrovnat Filip Forsberg a po obrovském kolapsu Ducks, kteří zbytečně faulovali, nás čeká prodloužení. Skóre po třetí třetině: Nashville Predators 2 Anaheim Ducks 2.
60:00
59:25
Nashville právě vstřelil branku!
V Bridgestone Areně je vyrovnáno! FILIP FORSBERG si v blízkosti levé tyče najel na zpětnou přihrávku Viktora Arvidssona zpoza brány a jeho první pokus sice skončil na pravém betonu Johna Gibsona, druhý už ale prošel mezi jeho betony po ledě do brány! Predators doma předvedli comeback! Dokáží druhý zápas otočit? Asistence: Viktor Arvidsson a James Neal.
59:00
Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:57
John Gibson byl u své levé tyče včas a střelu Predators od modré čáry bez problému ukryl v náručí.
58:07
Pekka Rinne zůstal na půli cesty z brány a po zablokované střele Matthiase Ekholma naskočil na střídačku! Preds to zkouší bez brankáře.
57:22
Vzápětí se vrátil z vězení Josh Manson a Ducks v závěru utkání přečkali přesilovou hru Predators 5 na 3! Klíčový moment dnešního zápasu číslo 4.
56:53
Vyloučený Kevin Bieksa naskočil po dalším vyhození Ducks zpět na led a Anaheim již brání ve čtyřech.
56:37
P. K. Subban napřáhl na vrcholu prostoru mezi kruhy pro vhazování k prudké ráně s příklepem. Ani jeho pokus se ale mezi tři tyče nevešel, když zamířil nad.
56:21
James Neal v pravém kruhu pro vhazování zamíchal s pukem, jeho střela ale minula bližší horní roh brány.
55:53
Sami Vatanen odvedl v obranném pásmu skvělou práci a poté podél střídaček puk vyhodil.
55:22
Josh Manson dostal dvě minuty za nedovolené bránění Jamese Neala a Predators si zahrají přesilovou hru 5 na 3, která potrvá 1 minutu a 31 sekund! Domácí si vzali oddechový čas.
54:53
Kevin Bieksa fauloval Filipa Forsberga a dostal dvě minuty za vysokou hůl. Predators si po krátké reklamní přestávce a gólu na 2:1 zahrají čtvrtou přesilovou hru.
53:33
P. K. SUBBAN si na pravém křídle zpracoval rukavicí zpětnou přihrávku Colina Wilsona podél hrazení a od modré čáry napřáhl k prudké střele s příklepem, která prošla hradbou těl a nad lapačkou Johna Gibsona zamířila k přední pravé tyči! Predators konečně propálili Johna Gibsona! Asistence: Colin Wilson a Viktor Arvidsson.
53:25
Vyloučený Ondřej Kaše je zpět na ledě a Predators nevyužili ani jednu ze tří přesilových her.
53:06
Obrovská šance Predators! Filip Forsberg mohl v blízkosti pravé tyče dorážet puk z kruhu pro vhazování do odkryté brány, jenže trefil pouze tyč. Zatímco dorážka jeho spoluhráče z mezikruží skončila na výstroji sedícího Johna Gibsona!
52:36
Roman Josi vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a po sražené střele a bekhendové dorážce jednoho z jeho spoluhráčů puk zmrazil ve své lapačce.
52:15
Predators se snažili na levém křídle zavést puk do útočného pásma, jenže se ocitli v postavení mimo hru.
51:25
Colton Sissons ve středním pásmu uhýbal vestoje rozjetému Ondřejovi Kašemu, který podrazil kolenem jeho levou nohu. Další přesilová hra pro Preds.
51:07
Pekka Rinne nejprve zasáhl dobře proti střele od modré čáry a poté jako štika skočil po volném puku, který vleže sevřel mezi rukavice. Po přerušení hry následuje reklamní přestávka.
50:02
Corey Perry už se také vrátil z trestné lavice a ani jeden z týmů dnes nedokázal využít ani jednu ze dvou přesilových her. Nutno dodat, že druhá Predators nebyla úplná.
49:47
Predators se dostali během přesilové hry ke dvěma dobrým střelám, John Gibson ale obě vyrazil.
48:20
Vyloučený P.K. Subban se vrátil z vězení zpět na led a začíná zkrácená přesilová hra Nashvillu.
48:02
Corey Perry operoval za bránou a poté v blízkosti pravé tyče vysekl hůl z rukou Ryana Ellise. Vyloučení a hra 4 na 4, po které si zahrají přesilovou hru Predators.
47:01
Ryan Getzlaf si na levém křídle vyměnil puk s Ryanem Keslerem a krásnou přihrávkou z ostrého úhlu našel před bránou Jakoba Silfverberga, který si stáhl puk rychle na bekhend a snažil se ho zasunout k levé tyči, jenže Pekka Rinne dokázal vleže puk vyrazit!
46:20
P. K. Subban ihned po vhazování v obranném pásmu Preds udeřil loktem do obličeje Rickarda Rakella stojícího těsně za ním a dostal dvě minuty. Ducks si zahrají druhou přesilovou hru.
46:16
Tlak Predators ani Ducks třetí gól nepřinesl a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Za chvíli jsme zpět.
46:08
Hampus Lindholm dnes hraje skvělý zápas a nyní mohl vstřelit gól, když jeho táhlá střela od modré čáry těsně nad ledem mířila k levé tyči, Pekka Rinne ji ale pravým betonem vykopl.
45:08
P. K. Subban nepříjemně vypálil od modré čáry a jeho střela byla sražena těsně před bránou k ledu, John Gibson ale předvedl skvělý rozštěp a puk vyrazil mimo! Predators se poté snažili dostat k dorážce, kotouč ale neprošel na bránu.
44:06
Andrew Cogliano na vrcholu pravého kruhu pro vhazování vypálil po ledě zápěstím a jeho pokus mířil mezi betony Pekka Rinneho, brankář Preds je ale včas sevřel a puk vyrazil.
43:47
Tempu zápasu vůbec nepřidává časté přerušování. Nashville opět podél střídaček vyhodil puk na zakázané uvolnění.
43:28
Hampus Lindholm přímo po vhazování vypálil z levého kruhu pro vhazování, Pekka Rinne byl ale na přední tyči připravený a puk hrudí vyrazil. Třetí část je zatím jinak vlažná.
43:21
Několik sekund se hrálo bez přerušení, poté ale Predators nepřesně rozehráli podél střídaček a kolmá přihrávka skončila na dalším zakázaném uvolnění.
42:15
Predators opět uspěli na vhazování a vydali se po pravém křídle na steč, těsně před útočnou modrou čárou jim ale byla odpískána přihrávka rukou. Další přerušení.
42:08
Colin Wilson nedokázal podél střídaček přesně rozehrát a puk skončil na zakázaném uvolnění.
41:46
Yannick Weber čekal, že se bude pískat zakázané uvolnění proti Ducks, nakonec ale musel za bránou hrát.
41:05
Hra je v úvodu třetí třetiny často přerušována. Predators se snažili prosadit podél střídaček, kde byl puk sražen mimo ledovou plochu, a vhazovalo se ve středovém kruhu.
40:52
Predators vyhodili puk na zakázané uvolnění, vhazování v obranném pásmu ovšem vyhráli a mohli se vydat vpřed.
40:32
Predators v první třetině vyslali na bránu Johna Gibsona pouhé dvě střely, zatímco ve druhé hned osmnáct.
40:01
Anaheim vede v Bridgestone Areně po dvou třetinách 2:0 a dvacet minut ho dělí od vyrovnání série na 2:2.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 20-26; Zablokované střely: 13-6; Vhazování: 50%-50%; Hity: 22-23; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné min.: 2-2.
Třetí třetina začne přibližně v 4:02.
Anaheim dokázal odpovědět na úvodní prohru v sérii a vypadá to, že se mu podaří odpovědět i na druhou porážku v prodloužení. Ducks vedou po čtyřiceti minutách v Bridgestone Areně v zápase číslo 4 o dvě branky, když na úvodní gól Rickarda Rakella navázal po přestávce Nick Ritchie. Rozdíl mohl být ještě větší, Ryan Kesler ale z dorážky a velké blízkosti trefil pravou tyč. Predators sice ve druhé části přidali, za svou snahu ale zatím odměněni nebyli. Skóre po druhé třetině: Nashville Predators 0 Anaheim Ducks 2.
40:00
39:20
Pekka Rinne se vydal za bránu, aby rozehrál, a byl tvrdě naražen na hrazení. Z hlediště Bridgestone Areny se ozvalo bučení, Josh Manson ovšem vyloučen nebyl.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
37:54
James Neal se u pravé tyče rychle otočil s pukem a poté se ho z blízkosti snažil zasunout mezi betony Johna Gibsona, brankář Anaheimu ale zavřel dveře a puk vyrazil.
36:57
Ryan Getzlaf na levé straně vypálil z úhlu od hrazení a pozorný Pekka Rinne puk hrudí vyrazil mimo svou bránu.
36:30
Predators se po vhazování dostali v blízkosti pravé tyče ke střele a vypadalo to, že John Gibson puk levým ramenem vyrazil za svou bránu. Další dobrý zákrok.
36:01
Roman Josi na levé straně prudce vypálil od modré čáry, John Gibson měl ovšem dobrý výhled a bez problému jeho táhlý pokus ukryl ve své lapačce. Hra byla přerušena.
35:49
Ducks se nepodařilo rozehrát a puk skončil na zakázaném uvolnění. Predators přidali, jsou ale stále bez gólu.
35:35
Ryan Johansen schytal nepříjemný úder, který nyní rozdýchává na střídačce. Bude ale zřejmě v pořádku.
34:21
Ryan Ellis na pravém křídle v rychlém sledu dvakrát prudce vypálil, obě jeho střely ale minuly vzdálenější tyč.
34:06
Ducks vyhodili puk na zakázané uvolnění a po krátké reklamní přestávce následuje vhazování před Johnem Gibsonem.
33:57
Corey Perry na pravé straně zakončil rychlý protiútok Ducks, střelou z ostrého úhlu ale Pekka Rinneho nepropálil.
32:36
Andrew Cogliano před bránou skvěle tečoval puk po nahození z pravého křídla, Pekka Rinne ale mezi betony kotouč do sítě nepropustil, když předvedl fantastický rozštěp! K dorážce se poté dostal v blízkosti pravé tyče Ryan Kesler, jehož pokus z blízkosti orazítkoval brankovou konstrukci! Obrovská příležitost!
32:20
Roman Josi rychle vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a John Gibson znovu sevřel puk ve výstroji.
31:53
Ryan Ellis ihned po vhazování vypálil od modré čáry a jeho pokus mířil těsně nad ledem přesně ke vzdálenější levé tyči, John Gibson ale šel rychle do kolen a pravým betonem puk vykopl! Následná dorážka minula pravou tyč.
31:47
James Neal využil volného prostoru na levém křídle ke střele od hrazení, kterou na přední tyči bez problému sevřel ve své výstroji připravený John Gibson.
31:21
Corey Perry na pravé straně vypálil u hrazení z vrcholu kruhu pro vhazování a dobře mířil pod horní tyč, Pekka Rinne měl ale dobrý výhled a puk sevřel mezi lapačkou a vyrážečkou.
30:31
P. K. Subban po krátké reklamní přestávce a vyhraném vhazování na pravém křídle prudce vypálil od modré čáry, jeho projektil ale dobře detekoval John Gibson a přerušil hru.
30:22
NICK RITCHIE na pravé straně zavezl puk do útočného pásma a na vrcholu kruhu pro vhazování prudce zabrzdil. Poté následovala krásná střela zápěstím, která vedle levé brusle clonícího Romana Josiho zamířila nad lapačkou Pekka Rinneho do bližšího pravého horního rohu brány! Ducks odskočili v Bridgestone Areně na rozdíl dvou gólů. Predators doma prohrávají 2:0. Asistence: Nate Thompson a Sami Vatanen.
29:08
Ducks se nepodařilo rozehrát a po zakázaném uvolnění se hra vrátila zpět před Johna Gibsona.
28:40
Mike Fisher na levé straně vypálil prudce od hrazení a připravený John Gibson šel na bližší tyči rychle do kolen, aby puk sevřenými betony vyrazil. Predators zvýšili výrazně obrátky.
27:57
Josh Manson na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu od hrazení a Pekka Rinne na přední tyči po snadném zákroku hrudí ukryl puk ve své lapačce. Následuje reklamní přestávka.
26:58
Hra má ve druhé třetině obrovské tempo a hra Predators ožila, společně s ní i fanoušci, kteří v Bridgestone Areně jednohlasně skandovali: "Let's go Preds, let's go Preds!"
25:46
Roman Josi na levém křídle vypálil od hrazení a John Gibson si po vyražení puku připsal další zákrok. Na opačné straně pálil od modré čáry zřejmě Brandon Montour, Pekka Rinne byl ale u své levé tyče připravený a po zákroku rychle rozehrál.
24:48
Mattias Ekholm na levém křídle nabral obrovskou rychlost a z úhlu napřáhl k prudké střele, kterou John Gibson po rychlém zakleknutí na přední tyči vyrazil sevřenými betony.
24:05
P.A. Parenteau na pravém křídle vypálil z kruhu pro vhazování a John Gibson puk vyrazil do ochranné sítě.
22:40
P. K. Subban napřáhl na pravém křídle ke tvrdé střele s příklepem, která od modré čáry mířila k přední tyči, nakonec ale byla zablokována. John Gibson zasahovat nemusel.
22:10
Filip Forsberg nedokázal těsně před bránou zpracovat ideálně puk, který se mu zamotal pod brusle, přesto ho na poslední chvíli dokázal usměrnit směrem k pravé tyči, John Gibson ale předvedl spektakulární zákrok, když vleže puk levým betonem vytáhl do rohu ledové plochy! Velké příležitosti předcházel jeho parádní průnik.
21:14
Ducks se snažili vypálit na pravém křídle z ostrého úhlu, jejich střela ale byla sražena a Pekka Rinne u své levé tyče puk rychle zmrazil na ledě pod lapačkou.
20:41
Filip Forsberg na pravém křídle dobře vypálil od hrazení a John Gibson na přední tyči jeho pokus vykopl levým betonem. Vzápětí to zkoušel z podobného místa Calle Järnkrok, také s jeho střelou po zpětném oblouku si ale brankáře Ducks poradil a vyrazil ji! Ostrý začátek v podání Preds, kteří se během první minuty druhé třetiny dostali ke dvěma střelám, tedy stejnému počtu střel, jako celé první třetiny!
20:01
Ryan Kesler a Ryan Johansen se proti sobě postavili na vhazování, které vyhrál domácí útočník, a v Bridgestone Areně právě začala druhá třetina. Predators prohrávají 1:0.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 2-14; Zablokované střely: 9-4; Vhazování: 47%-53%; Hity: 13-13; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.
Druhá třetina začne přibližně ve 3:03.
Nashville měl hodně pomalý vstup do zápasu, na což nakonec doplatil, když v polovině první třetiny líně střídal a po krásné kolmé přihrávce od Cama Fowlera se prosadil Rickard Rakell. Oba týmy si poté zahrály jednu přesilovou hru, kterou nevyužily. Predators doma prohrávají a stejně jako v zápase číslo 3 budou muset zápas otáčet. Ve hře je Ondřej Kaše. Skóre po první třetině: Nashville Predators 0 Anaheim Ducks 1.
20:00
19:57
Vyloučený Ryan Getzlaf je zpět na ledě a končí přesilová hra Nashvillu, stejně jako úvodní třetina dnešního zápasu.
19:52
Predators na levé straně zaváželi puk do útočného pásma, jenže se ocitli v postavení mimo hru v době, kdy do konce přesilové hry zbývá odehrát necelých 5 sekund.
19:10
Ryan Johansen na vrcholu levého kruhu pro vhazování po reklamní přestávce v přesilové hře napřáhl k prudké střele zápěstím, která zasvištěla vedle vzdálenější pravé tyče.
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
17:57
Filip Forsberg podél střídaček zavážel puk do útočného pásma a v blízkosti modré čáry ho zezadu fauloval Ryan Getzlaf, který půjde na trestnou lavici za krosček. Také Predators si v závěru první třetiny vyzkouší přesilovou hru.
17:40
Corey Perry nabral na pravém křídle velkou rychlost a na vrcholu kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele, proti které Pekka Rinne vyjel ze své brány a dokázal ji vyrazit.
15:54
Vyloučený Filip Forsberg naskočil zpět na led a Predators úspěšně přečkali oslabení. Domácí podržel Pekka Rinne.
15:40
Hampus Lindholm na levé straně od modré čáry mířil přesně do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Pekka Rinne ale zřejmě dokázal puk lapačkou vytěsnit mimo! Kotouč každopádně skončil vedle.
15:04
Další šanci měl Sami Vatanen, který na pravém křídle vypálil od modré čáry směrem na přední tyč, a Pekka Rinne si připsal po zákroku hrudí další dobrý zákrok.
14:18
Faulovaný Ryan Kesler si najel na krásnou diagonální přihrávku z pravého křídla a na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl ke krásné táhlé střele zápěstím, která mířila do bližšího levého horního rohu brány, Pekka Rinne ji ale vyrážečkou vytáhl nad!
13:54
Ryan Kesler si mezi kruhy pro vhazování najížděl před bránu, kde ho krosčekem fauloval Filip Forsberg. Predators před pár okamžiky inkasovali a nyní musí čelit oslabení.
11:58
Andrew Cogliano na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu a Pekka Rinne na přední tyči puk zmrazil v lapačce.
11:30
Cam Fowler využil pomalého střídání Nashvillu a krásnou kolmou přihrávkou z obranného pásma našel na levém křídle RICKARDA RAKELLA, který udělal od modré čáry pěkný oblouk směrem do útočného pásma a před vrcholem kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která nad pravým betonem Pekka Rinneho zamířila k přední levé tyči! Anaheim stejně jako v zápase číslo 3 vede v Nashvillu 1:0! Domácí budou muset otáčet. Asistence: Cam Fowler.
10:43
Ducks na levém křídle vypálili od modré čáry a jejich střela byla přizvednuta do ochranné sítě. Hra byla znovu přerušena a v Bridgestone Areně dostává prostor reklamní přestávka.
10:36
James Neal mířil na levém křídle podél hrazení za nahozeným pukem a Kevin Bieksa ho pěkně přišpendlil na mantinel.
09:54
John Gisbon počkal, až k němu doklouže puk, a poté ho přikryl na ledě lapačkou. Hra byla přerušena.
09:00
Brandon Montour na pravém křídle vypálil ihned po vhazování od modré čáry a dobře mířil na lapačku Pekka Rinneho, brankář domácího Nashvillu ale dokázal puk rukavicí vyrazit!
08:32
Viktor Arvidsson na útočné modré čáře ztratil stabilitu a vkleče puk nahodil po ledě směrem k pravé tyči, kde John Gibson bez problému rozehrál holí. V útočném pásmu Preds nebyl nikdo.
08:02
P. K. Subban zkusil na pravém křídle od hrazení zamířit do bližšího horního rohu brány, jeho pokus byl ale zablokován.
07:52
Ryan Ellis na pravém křídle vypálil tvrdě od modré čáry, na přední tyči stál ale dobře postavený Jakob Silfverberg, od něhož se puk odrazil do ochranné sítě a hra byla přerušena.
07:32
Ducks tvrdě vypálili od modré čáry a po zákroku Pekka Rinneho, který puk bez problému lapil do své náruče, přichází na řadu první reklamní přestávka. Zatím jsme se gólu nedočkali.
06:09
Rickard Rakell z pravého křídla a úhlu poslal puk před bránu, kde ho nebezpečně usměrňoval v rychlosti po ledě k levé tyči Cam Fowler, Pekka Rinne ale předvedl fantastický zákrok a reflex, když puk pravým betonem vykopl!
05:55
Viktor Arvidsson na pravém křídle také pálil od hrazení, na přední tyči ale našel pouze náruč připraveného Johna Gibsona.
05:32
Jakob Silfverberg na pravém křídle z úhlu dobře vypálil zápěstím a mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, jeho střela ale nebyla dostatečně prudká na to, aby ji Pekka Rinne nedokázal vyrážečkou vyrazit mimo.
04:35
James Neal za bránou předvedl tvrdý hit a poté puk nebezpečně posílal zpoza ní do brankoviště, žádný z jeho spoluhráčů se ale do zakončení nedostal a John Gibson u své levé tyče holí zametl puk za bránu.
03:45
Rickard Rakell pálil z mezikruží o něco nebezpečněji a jeho střela těsně nad ledem mířila k pravé tyči, Pekka Rinne ale proti ní skvěle vytasil svůj levý beton, kterým puk vyrazil.
02:54
Hampus Lindholm se dokázal podél hrazení na pravém křídle protáhnout ke střele, jeho pokus z ostrého úhlu ale nenadělal Pekka Rinnemu příliš velké starosti, když ji hrudí vyrazil.
02:05
Antoine Vermette roztáhl hru doleva na Ondřeje Kašeho, který mu puk vrátil, a první jmenovaný hráč vypálil bez přípravy. Jeho střela letící těsně nad ledem ale byla sražena vedle pravé tyče.
01:03
Nashville vyhrál doma v playoff deset zápasů v řadě a dnes určitě bude chtít do zápasu vstoupit lépe, než do toho posledního, ve kterém musel utkání otáčet.
00:50
Predators se poprvé v zápase vydali směrem vpřed, jenže jejich útočnou snahu na pravé straně zastavilo postavení mimo hru.
00:31
Ryan Kesler z vrcholu mezikruží zamířil vedle pravého horního rohu brány a hra byla poprvé přerušena poté, co puk skončil v ochranné síti.
00:04
Ducks vyhráli úvodní vhazování a čtvrtý zápas finálové série Západní konference bylo právě zahájeno! Predators vedou v sérii 2:1 a hokejisté Anaheimu potřebují nutně zvítězit.
00:01
Kelly Clarkson právě předstoupila před fanoušky v Bridgestone Areně, aby zazpívala americkou národní hymnu. Do začátku čtvrtého zápasu finále Západní konference zbývá jen pár okamžiků! Začínáme!

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (A), Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Forsberg, Johansen, Arvidsson – Åberg, Fisher (C), Watson – C. Wilson, Järnkrok, Neal (A) – McLeod, Sissons, Parenteau. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Montour, Bieksa, Manson – N. Ritchie (C), Getzlaf, O. Kaše – Cogliano (A), Kesler, Silfverberg – Rakell, Vermette (A), Perry – Wagner, N. Thompson, Boll. Hlavní trenér: Randy Carlyle.

Rozhodčí: Chris Rooney, Kelly Sutherland. Čároví: Pierre Racicot, Brian Murphy.
Česká stopa v utkání (statistiky v playoff):

Ondřej Kaše (ANA) 1+0, +/- +2
Vzájemné zápasy finálové série (Západ):

13.05.2017 Anaheim – Nashville 2:3 po prodl.
Vítězný gól zápasu č. 1: James Neal
15.05.2017 Anaheim – Nashville 5:3
Vítězný gól zápasu č. 2: Nich Ritchie
17.05.2017 Nashville – Anaheim 2:1
Vítězný gól zápasu č. 3: Roman Josi
ANAHEIM DUCKS

Z pohledu Anaheimu je scénář jasný, v zápase číslo 4 za každou cenu zvítězit a před návratem domů se vyhnout hrozbě vyřazení před branami finále Stanley Cupu. Ducks se pořádně rozjeli a v playoff vyhráli tři zápasy v řadě, dva proti Edmontonu ve druhém kole a ve finále Západní konference jeden proti Nashvillu. Anaheim se pokusí zopakovat to, co se žádnému jinému týmu kromě něho nepodařilo. Predators v playoff neprohráli na domácím ledě od 21. dubna 2016, kdy je porazili právě hokejisté Anaheimu Ducks.

Nejproduktivnější hráči v playoff

1. Ryan Getzlaf 18 bodů (8+10)
2. Jakob Silfverberg 13 bodů (9+4)
3. Rickard Rakell 12 bodů (6+6)
NASHVILLE PREDATORS

Nashville se v pátek v noci podruhé představí ve finále Západní konference v Bridgestone Areně proti Anaheimu a v případě vítězství se může ujmout vedení v sérii 3:1. Predators v posledním utkání před svými fanoušky dokonali po fantastickém závěru obrat a zaznamenali v playoff 10. domácí vítězství v řadě. Filip Forsberg vyrovnal v zápase číslo 3 necelé tři minuty před koncem na 1:1 a v prodloužení rozhodl obránce Roman Josi. Nashville spoléhá především na silnou ofenzivu. Ačkoliv třetí zápas skončil po prodloužení těsně 2:1, Preds ve třetí části vstřelili dva góly, které nebyly uznány kvůli nedovolenému bránění brankáře.

1. Ryan Johansen 13 bodů (3+10)
2. Filip Forsberg 11 bodů (6+5)
3. Roman Josi 10 bodů (5+5)
Anaheim si po úvodní prohře po prodloužení spravil chuť v zápase číslo 2, ve kterém porazil Nashville 5:3. V posledním utkání se ovšem z výhry radovali Predators, kteří tak do druhého domácího zápasu v Bridgestone Areně budou vstupovat s vedením ve finálové sérii Západní konference 2:1. Pokud Nashville zvítězí před svými fanoušky podruhé v řadě, Ducks už budou mít "nůž na krku". Jak zápas číslo 4 dopadne?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.