Ondřej Kaše (ANA) 1+0, 4 střely, čas na ledě 13:39
Tři hvězdy utkání:
1. Colton Sissons (NSH) 3+0
2. Austin Watson (NSH) 2+0
3. Pontus Åberg (NSH) 0+2
Hrdinou zápasu se stal Pekka Rinne, který zastavil 38 střel soupeře. Na druhé straně zcela opačné pocity prožívá zkušený Ryan Getzlaf. "Tohle jsou nejhorší pocity, které může hokejista mít. Celou sezónu jsme tvrdě pracovali, nevypustili ani jeden zápas a nyní jsme prohráli a sezóna končí. Jsem hodně zklamaný, těžko se hledají slova".
Fanoušci Nashvillu budou triumf v Konferenci slavit hodně dlouho, jisté oslavy budou mít také hráči. Ovšem nic bujarého to asi nebude, neboť velké finále NHL 2016-2017 startuje 29. května a prvním finalistou je tým Nashville Predators.
Nashville Predators tak tak proklouzl do Play-off, po dlouhodobé části skončil v tabulce celé soutěže sedmnáctý. 4:0 na zápasy poradil Chicago, ve druhém kole si poradil v šesti zápasech se St. Louis Blues a nyní rovněž v šesti duelech přehrál Anaheim. Šťastná šestka dvakrát zafungovala a Predators pokračují v Play-off.
Anaheim Ducks odehrál zvláštní sezónu, v základní části se mu dařilo, skončil šestý nejlepší v celé soutěži. V Play-off se mohl v klíčových zápasech spolehnout na svého brankáře i produktivní útočníky. Ducks však v sérii s Nashvillem nedokázali vyhrát, prohráli 2:4 na zápasy a sezóna pro ně končí. Velký smutek nyní převládá.
A je to tady, domácí tým poprvé v klubové historii postupuje do finále NHL. Série končí výhrou Nashvillu 4:2. Obrovská radost na straně domácích a zklamání na straně hostů. Zejména pro velezkušenou dvojici Corey Perry a Ryan Getzlaf není tento konec sezóny snadný.
59:53
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Bieksa – 2 min., hrubost). Hostující hráč odešel do kabiny a tunel, kterým šel schytal několik tvrdých ran.
59:53
Tak ještě jedna potyčka, hokejisté Ducks evidentně neunesli porážku a snaží se o zlepšení nálady alespoň bitkami.
59:50
Hosté mají kotouč za svou brankou, domácí slaví.
59:36
Konec zápasu se blíží.
59:20
Hosté už nemají čas, sílu a snad ani náladu něco s výsledkem udělat.
59:00
Poslední minuta hry byla oznámena a fanoušci opět skandují, poskakují, radují se.
58:30
90 sekund nás dělí od historického momentu, Nashville poprvé v historii klubu postoupí do finále NHL.
58:26
Nashville právě vstřelil branku!
Zmar hostů, euforie domácích. Do prázdné branky se trefuje AUSTIN WATSON a generální manažer domácích je evidentně hodně spokojený. Asistence: Ryan Ellis.
58:14
Mnoho času už Ducks nemají.
58:00
Hosté opět bez brankáře, zkouší to v šesti.
57:38
Hostující brankář opustil branku, což se ale nevyplatilo. Kotouč do odkryté klece poslal zkušený FILIP FORSBERG. Domácí fanoušci jsou nadšení.
57:32
Dvě a půl minuty, býti skalním fanouškem Predators asi nyní není úplně snadné.
57:22
Colton Sissons zaznamenal hattrick, na ledovou plochu během komerční přestávky přilétly klasicky kšiltovky, ale také pořádně velká ryba.
57:22
Brandon Montour dobře vystřelil, ale jeho pokus kryje domácí Pekka Rinne. Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
57:00
Tři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny.
56:37
Všichni fanoušci stojí, není mnoho vidět, atmosféra je parádní, hala se třese v základech.
56:13
Jakob Silfverberg čekal před brankou, Hampus Lindholm se ale rozhodl pro přímou střelu, branku minul.
55:30
Domácí fanoušci fandí jak jen to jde, nyní je řada na Anaheimu, aby se pokusil odpovědět. Domácí hrají výtečně, historicky první účast ve finále NHL je velmi blízko.
54:00
Gól! Domácí vedou, přečkali oslabení a nyní udeřili. Colton Sissons odvedl pořádný kus práce, dostal kotouč do útočného pásma, přenechal ho spoluhráči a uvolnil se u druhé tyčky! Pak Calle Järnkrok poslal přesný pas a COLTON SISSONS zakončoval přesně! Neuvěřitelný zápas sledujeme. Asistence: Calle Järnkrok.
53:36
Nashville posílá kotouč až za branku soupeře, oslabení se blíží ke konci.
53:27
Kotouč jeden z domácích hráčů vyhodil mimo hrací plochu, ale bylo to s těčí, a tak se nevylučuje.
53:18
Ještě 39 vteřin přesilové hry zbývá, sledujeme dramatickou pasáž hry.
53:10
Viktor Arvidsson to zkoušel při vlastním oslabení, ale do výraznější šance se probojovat nedokázal.
52:50
Domácí se zatím zodpovědně brání, hosté se nemohou probojovat do útočného pásma.
52:20
Jakob Silfverberg dobře vystřelil, jeho pokus kryje domácí brankář.
51:57
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Roman Josi – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
51:40
James Neal zabojoval o puk v útočném pásmu, ale proti přesile mnoho šancí neměl.
51:14
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek nechce chybovat. Domácí fanoušci jsou poněkud smutní z průběhu zápasu, zejména pak z posledních minut.
50:42
Sami Vatanen má kotouč za svou brankou, čeká na dostřídání spoluhráčů. Hosté se nikam neženou.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný.
49:50
P. K. Subban velmi dobře vystřelil, ale brankáře nepřekonal, na druhé straně pak nebezpečně pálil Ondřej Kaše.
49:35
Anaheim Ducks odehrál jen na icing, vhazovat se tak bude před brankou hostů. Ti vyhráli buly, a tak mohou pokračovat ve hře.
49:12
Ryan Kesler se probojoval k dobrému zakončení, jeho ránu vyrazil domácí brankář mimo branku. Následně je hra přerušena.
49:00
Domácí celek přišel o dvoubrankové vedení, a tak je stav zápasu vyrovnaný.
48:52
Anaheim právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno, z ničeho nic se prosazují hosté. Tvrdou ránou od modré čáry prostřelil vše co stálo v cestě CAM FOWLER. Asistence: Sami Vatanen.
48:42
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácích.
48:17
Fanoušci se opět hlasitě ozývají, a tak mají domácí hokejisté k dispozici velkou podporu.
47:40
Filip Forsberg velmi dobře vystřelil, jeho pokus pořádně vystrašil brankáře soupeře. Jonathan Bernier přišel při zákroku o hokejku, následně si ji vzal zpět.
47:10
Andrew Cogliano a Ryan Kesler se dostali do postavení mimo hru. Následovat bude komerční přestávka.
46:43
Calle Järnkrok se na druhé straně probojoval do útočného pásma, hledal najetého spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.
46:17
Ducks se snadněji dostávají do útočného pásma, Cam Fowler to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus byl zablokovaný.
45:46
Rozdíl ve skóre je znovu minimální, sledujeme dramatickou hokejovou bitvu plnou krásných momentů.
45:00
Šťastná branka pro hostující celek. Kotouč se po střele odrazil od mantinelu za branku, dostal se do míst, kde byl CHRIS WAGNER. Vystřelil do domácího brankáře, od kterého se puk odrazil za brankovou čáru. Asistence: Nicolas Kerdiles, Antoine Vermette.
44:07
Anaheim už musí hru otevřít, prohrává o dva góly a konec sezóny je velmi blízko. Domácí celek pokračuje v taktické hře, aktivně přistupuje k soupeřům. Ti tak nemají mnoho času na zakončení.
43:00
Tři minuty hry ve třetí třetině jsme čekali na gól. K velké radosti publika se prosazují domácí. Natřikrát kotouč za brankovou čáru dostal COLTON SISSON. Asistence: Pontus Åberg, Filip Forsberg.
42:18
Corey Perry si velmi dobře počínal před vlastní brankou, následně dostal hru do útočného pásma a brankář domácích musel být pozorný.
41:47
Mnoho šancí ve třetí třetině zatím k vidění není, domácí celek hraje velmi dobře takticky.
41:10
Anaheim se pokoušel o rychlou protiakci, ale přihrávka nebyla přesná, a tak se bude znovu po zakázaném uvolnění vhazovat před brankou Berniera.
40:59
Buly v domácím útočném pásmu, brankář Ducks musí být pozorný.
40:41
Dostáváme se do třetí třetiny, domácí stále vedou o jednu branku a pokud vyhrají, postoupí do finále Stanley Cupu.
40:22
Corey Perry se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus dokázal celkem snadno brankář zastavit.
40:01
Ve druhé třetině se podařilo hostujícímu týmu snížit, po pěkné přihrávce se prosadil Ondřej Kaše. Domácí tak stále vedou, ale už jen o jednu branku. Střelecky jsou hosté jednoznačně aktivnější.
40:00
39:32
Kotouč vypadl z hrací plochy, necelou půlminutu hry před koncem druhé třetiny se bude vhazovat před brankou Ducks.
39:17
Vernon Fiddler se dostal do výborné střelecké pozice, brankáře soupeře však překonat nedokázal.
38:53
Miika Salomäki se prokličkoval až do zakončení, jeho rána končí vysoko nad brankou.
38:14
Formace hostů nyní drží domácí ve vlastním obranném pásmu. Tlak Ducks je velký. Andrew Cogliano vypálil a Pekka Rinne pozorný.
37:53
Ondřej Kaše vypálil a domácí gólman byl pozorný. Následně obránci už dorážky nedovolili.
37:25
Ryan Getzlaf vedl další akci, pokračoval Kaše, který vracel kotouč spoluhráči. Kombinace byla pěkná, ale nepřesná.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:41
Ryan Getzlaf vyváží kotouč z obranného pásma do útočného. Následně Calle Järnkrok velmi dobře bojoval o puk. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
36:15
Hostující celek zlepšil svou hru, hraje aktivně a přímočaře. Domácí mají velké problémy, ale zatím se zvládají bránit.
35:38
Josh Manson dobře vypálil, domácí brankář Pekka Rinne kryje jeho pokus a dorážky nedovolil.
35:27
35:11
Nicolas Kerdiles vypálil od modré čáry, ale jeho pokus nebyl vůbec přesný. Následně se puk dostal za branku Ducks.
34:26
Mattias Ekholm vyhazuje přes všechny čáry, hosté tak musí podnikat další útočný výpad až od své branky, na ledě je Corey Perry a Ondřej Kaše. Dvojice, která dala první gól Ducks.
34:15
Hra je znovu přerušena. Hostující celek se nemůže stabilněji probojovat do útočného pásma. Domácí defenziva podává dobrý výkon.
33:46
Anaheim se usadil v útočném pásmu. Pekka Rinne musel zasahovat proti střele soupeře, kotouč končí mimo hrací plochu, vhazovat se tak bude před brankou Predators.
33:30
Hostující celek se může pokusit o vyrovnání, k dispozici má přesilovou hru.
33:27
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Frédérick Gaudreau – 2 min., vražení na hrazení).
33:10
Hosté mají ponechanou výhodu.
32:46
Viktor Arvidsson vypálil, jeho pokus byl tečovaný a puk končí mimo branku.
32:10
Domácí vybojovali po buly ve střední třetině kotouč, akci vedl Calle Järnkrok, ale jeho přihrávka na spoluhráče před brankou nebyla povedená.
31:23
Pekka Rinne dává kotouč za vlastní branku, tam je Ryan Ellis čekající na dostřídání spoluhráčů. Po bleskově akce se do zakončení dostal Viktor Arvidsson, ale nedokázal přesněji zakončit.
30:35
Hra je přerušena pro postavení mimo hru, domácí hokejisté se dostali do útočného pásma v rozporu s pravidly, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
30:14
Vhazovalo se před domácí brankou, ale Nashville vybojoval kotouč, a tak nebezpečí brance nehrozilo. To už později, kdy vystřelil zkušený hostující Corey Perry. Pekka Rinne kryje jeho pokus. Komerční přestávka.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. 6:20, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou hosté, ale dokázali se prosadit jen jednou.
29:34
Opět se hlasitě ozývají domácí fanoušci, atmosféra je parádní během tohoto zápasu.
29:11
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit. K vidění je mnoho osobních soubojů na hranici pravidel.
28:50
Kevin Bieksa se dostal k další ráně od modré čáry, ale ani tentokrát nedokázal zamířit přesněji.
28:19
Dvě střely na branku domácí brankář během oslabení kryl, a tak stále platí vedení Nashvillu.
27:47
Hampus Lindholm se probojoval do střelecké pozice, jeho rána bez přípravy od modré čáry nebyla přesná.
27:19
Polovina oslabení už domácí celek zvládl, druhá minuta je před ním. Zatím si hosté vyloženou střeleckou pozici vypracovat nedokázali.
26:30
Roman Josi vyhazuje kotouč přes všechny čáry, a tak jeho spoluhráči mají čas na vydýchání. Následně se rychle dostávají hosté do útočného pásma.
26:24
Cam Fowler vypálil od modré čáry a domácí brankář jeho pokus, který nebyl tečovaný, celkem snadno kryl.
26:19
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Austin Watson – 2 min., vysoká hůl).
25:35
Mattias Ekholm má kotouč na útočné modré, následně se probojoval do zakončení, s jeho pokusem si dokázal brankář poradit. Dobré čtení hry od gólmana Ducks.
24:43
Hostující celek se konečně dokázal prosadit. Po pěkné kombinaci je sníženo. Ryan Getzlaf našel výbornou přihrávkou zcela volného spoluhráče, tím byl ONDŘEJ KAŠE, který celkem snadno zakončoval do odkryté branky. Asistence: Ryan Getzlaf a Sami Vatanen.
24:30
Sledujeme rychlou pasáž hry, více ze hry mají hosté, ale nemohou svou převahu vyjádřit gólově.
23:25
Hampus Lindholm vedl další útočnou akci Anaheimu, ale domácí defenziva hraje zodpovědně a nedává soupeři mnoho času na zakončení.
23:25
Chris Wagner se zkoušel probojovat do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus na poslední chvíli zastavil jeden z obránců Nashvillu.
22:41
P. K. Subban získává kotouč ve svém obranném pásmu, odkud může založit útočnou akci. Mnoho šancí ale domácí nyní nemají, hosté hrají zodpovědně.
22:20
Predators museli tlak soupeře ukončit, a tak jeden z obránců vystřelil přes všechny čáry.
22:01
Ryan Getzlaf bojoval o kotouč v útočném pásmu, ale proti přesile mnoho šancí neměl. Skvěle vstoupili hosté do druhého poločasu.
21:11
Brandon Montour se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus z ostrého úhlu udělala brankář domácích velké problémy. Hosté vstoupili do druhé třetiny velmi dobře.
20:53
Nadvakrát vypálil hostující Hampus Lindholm, ale ani jeden jeho pokus nebyl dostatečně důrazný.
20:25
Ondřej Kaše se probojoval do střelecké pozice, domácí Pekka Rinne musel být pozorný. Podržel kotouč, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.
20:15
Zápas, ve kterém jsme zatím viděli dva góly, pokračuje druhou třetinou.
20:01
Výborný start do zápasu měli domácí, ze čtyř střel vstřelili dvě branky, a tak po první třetině vedou 2:0. Hosté jsou střelecky aktivnější, ale s koncovkou mají velké problémy. Navíc se nechal vyloučit do konce zápasu Nick Ritchie.
20:00
19:51
Kevin Bieksa se jako obránce dostal do dobré střelecké pozice, branku ale trefit ránou bez přípravy nedokázal.
19:19
Roman Josi čeká za svou klecí na vhodný moment pro založení útočné akce, což se mu nedaří, puk ale jeho spoluhráč protečoval tak, aby z toho nebyl icing.
19:00
Cam Fowler má kotouč pod kontrolou za svou brankou, nikam se nežene, čeká na dostřídání spoluhráčů.
18:27
Souboje o kotouč probíhají ve středním pásmu, mnoho šancí nyní k vidění není. Ducks hrají tak, aby v prvním dějství už neinkasovali další gól.
18:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, střelecky jsou aktivnější hosté 11:4.
17:27
Komerční přestávka.
16:38
16:37
Vteřinu před vypršením pětiminutového trestu se dostali hosté do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
16:17
Roman Josi vedl další akci svého celku, výborně ho odstavil před brankou Josh Manson, který uklidnil hru.
15:44
Colin Wilson dostal kotouč do útočného pásma, ale dlouhou dobu tam nebyl, neboť hosté bleskově vyhodili přes všechny čáry.
15:04
Další formaci posílá domácí kouč na led, fanoušci jsou poněkud nespokojení, jejich oblíbenci se zatím do střelecké pozice nedostali.
14:27
Něco přes dvě minuty zbývá do konce přesilové hry Predators. Domácí jsou zatím bezradní.
13:50
P. K. Subban neudržel modrou čáru a musí se rychle vracet za svou branku pro kotouč. Aktivně hrají hráči Ducks oslabení. Forčekují poměrně vysoko, a tak to nemají domácí snadné.
13:30
Zatím se domácí celek do žádné velké šance nedostal, naopak se musel bránit při akci soupeře.
12:50
Momentálně ale hrají Ducks dobře a nedávají soupeři prostor, aby se stabilně dostal do útočného pásma. Nashville má před sebou dost možná klíčovou pasáž zápasu i celé série.
12:30
Dlouhou přesilovku mají domácí, kteří se tak mohou pokusit navýšit své vedení.
12:03
Hosté při vlastní oslabení se dostali do vyložené střelecké pozice, Josh Manson získal kotouč mezi kruhy, jeho ránu tak tak vyrazil brankář domácích mimo hrací plochu.
11:38
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 5 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).
11:38
Hra je přerušena, komerční přestávka bude následovat.
11:00
Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Anaheimu, který není ve snadné pozici. Prohra ho dělí od vyřazení, nyní prohrává 0:2.
10:35
Domácí fanoušci jsou velmi hlasití, není slyšet vlastního slova. Atmosféra je parádní.
09:55
Colin Wilson opět skvěle pracoval před brankou, dostal se do střelecké pozice a tvrdě vystřelil, Jonathan Bernier byl pozorný a kryje jeho pokus.
08:47
Třetí domácí střela na branku, druhý gól, tentokrát po rychlé předávce kotouče vystřelil COLTON SISSONS a trefil se přesně mezi ruku a beton brankáře soupeře. Gólman Ducks není vůbec ve snadné pozici. Asistence: Pontus Åberg, Filip Forsberg.
08:26
Colton Sissons zkoušel projít podél mantinelu, ale jeho pokus nebyl úspěšný, hostující obránce se dokázal vrátit.
08:01
Sledujeme hokej, který se hraje ve velké rychlosti, o osobní souboje rozhodně není nouze. Diváci se baví královsky.
07:40
Mattias Ekholm se dostal do problémů, výborně ve středním pásmu k němu přistoupil Antoine Vermette.
07:32
07:08
P. K. Subban se z trestné lavice bleskově zapojil do hry, dostal se do útočného pásma, ale k zakončení se domácí neprobojovali.
06:57
06:39
Frédérick Gaudreau se dostal do útočného pásma, uvolnil se Roman Josi, ale přihrávka se k němu nedostala.
06:17
Anaheim se nedokázal probojovat do útočného pásma, a tak hrají domácí hokejisté.
05:53
Ještě 64 sekund se bude hrát čtyři na čtyři. Tento styl hry vyhovuje více domácím, kteří se snaží přidat další branku, zatím ale marně hledají cestu k zakončení.
05:24
Hampus Lindholm má puk za svou brankou, čeká na vhodný moment pro založení útočné akce. Colton Sissons ale hodně aktivně vybojoval kotouč, zkoušel se dostat do útočného pásma. Ale dostal se jen do postavení mimo hru.
05:22
Bude se hrát čtyři na čtyři, a pak zkrácená přesilovka domácích.
05:22
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Kesler – 2 min., nedovolené bránění).
05:04
Sledujeme úvodní přesilovou hru v zápase, Jakob Silfverberg operuje v útočném pásmu. Sami Vatanen se k zakončení nedostal.
04:57
Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., krosček).
04:25
Cam Fowler skvěle našel Nicka Ritchieho, který mohl zakončovat do odkryté branky, Austin Watson na poslední chvíli dokázal kotouč poslat na icing. Matt Irwin byl na brankové čáře a jistil případné zakončení.
03:51
Ryan Kesler vybojoval kotouč za svou brankou, a tak otáčí směr hry. Andrew Cogliano vyvezl kotouč do útočného pásma, ale neměl komu přihrát, akce tak končí.
03:25
Calle Järnkrok velmi dobře zabojoval o kotouč v útočném pásmu, za sborového fandění domácích fans.
03:18
Ryan Getzlaf se střetl s protihráčem, následně je hra přerušena pro postavení mimo hru. Od úvodní minuty je zápas vyhrocený. Vůbec poprvé dnes může série skončit.
03:00
Domácí celek se jako první prosadil k velké radosti publika tak vedou Predátoři.
01:21
První domácí střela na branku končí gólem. AUSTIN WATSON vystřelil z oblasti kruhu, Andrew Cogliano si nešťastně tečoval kotouč do vlastní branky. Velká zkouška pro Ducks, kteří bleskově prohrávají. Asistence: Yannick Weber a Frédérick Gaudreau.
00:48
Andrew Cogliano si vybruslil do dobré střelecké pozice. Nejprve branku minul, pak se k němu rychle kotouč vrátil, ale odkrytou část branky netrefil. První velká příležitost.
00:30
Ryan Getzlaf vlétl do útočného pásma jako vítr, po jeho zakončení musel zasahovat domácí brankář. Úvod zápasu se více povedl hostujícímu celku.
00:05
Pekka Rinne se zapojuje do rozehrávky svého týmu. Následně musel zasahovat po střele zkušeného Coreyho Perryho.
00:01
Bridgestone Arena je zaplněná do posledního místa, atmosféra je parádní. Za malý moment bude vhozeno úvodní buly.
Zápas začne později.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Forsberg, Sissons, Åberg – Arvidsson, Järnkrok, Neal – C. Wilson, F. Gaudreau, Watson – McLeod, Fiddler, Salomäki.

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Montour, Bieksa, Manson – N. Ritchie, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Wagner, N. Thompson, O. Kaše – Vermette, Boll, Kerdiles..
V tomto zápase mohou hokejisté Nashvillu postoupit do finále Stanley Cupu 2017. Proti budou hosté z Anaheimu, kteří do zápasu musí dát úplně všechno. Už není na co šetřit síly. Utkání slibuje zajímavý hokej plný emotivních a dramatických momentů.
Anaheim Ducks – Nashville Predators 1:3
(0:0, 1:1, 0:2) Stav série: 2:3

Branky a nahrávky: 33. Wagner (Montour, Silfverberg) – 40. C. Wilson (Sissons, P. K. Subban), 52. Åberg (Forsberg, Ekholm), 60. Watson

Anaheim Ducks: Gibson (21. Bernier) – Fowler, Manson, H. Lindholm, Montour, Vatanen, Bieksa – N. Ritchie, Getzlaf (C), O. Kaše – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – Wagner, N. Thompson, Perry (A) – Kerdiles, Vermette, Boll. Hlavní trenér: Randy Carlyle.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (A), Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Forsberg, Järnkrok, Arvidsson – Åberg, Sissons, Watson – Salomäki, C. Wilson, Neal (A) – McLeod, Fiddler, F. Gaudreau. Hlavní trenér: Peter Laviolette.
Rozhodčí: Jean Hebert, Dan O'Rourke. Čároví: Derek Amell, Jonny Murray
4. zápas Nashville Predators – Anaheim Ducks 2:3
(0:1, 0:1, 2:0 – 0:1) Stav série: 2:2

Branky a nahrávky: 54. P. K. Subban (C. Wilson, Arvidsson), 60. Forsberg (Arvidsson, Neal) – 12. Rakell (Fowler), 31. N. Ritchie (N. Thompson, Vatanen), 71. Perry

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (A), Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Forsberg, Johansen, Arvidsson – Åberg, Fisher (C), Watson – C. Wilson, Järnkrok, Neal (A) – McLeod, Sissons, Parenteau. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Montour, Bieksa, Manson – N. Ritchie (C), Getzlaf, O. Kaše – Cogliano (A), Kesler, Silfverberg – Rakell, Vermette (A), Perry – Wagner, N. Thompson, Boll. Hlavní trenér: Randy Carlyle.
3. zápas Nashville Predators – Anaheim Ducks 2:1
(0:0, 0:1, 2:0) Stav série: 2:1

Branky a nahrávky: 44. Forsberg (Ellis), 58. Josi – 36. Perry (Rakell, Vatanen)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi, P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Irwin – Arvidsson, Johansen, Forsberg – Åberg, Fisher (C), C. Wilson – Neal (A), Järnkrok, Sissons – Watson, Fiddler, McLeod – Zolnierczyk.

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Vatanen, Fowler, Montour, H. Lindholm, Manson, Theodore – O. Kaše, Getzlaf (C), N. Ritchie – Silfverberg, Kesler (A), Cogliano – Perry (A), Vermette, Rakell – Boll, N. Thompson, Wagner.
2. zápas Anaheim Ducks – Nashville Predators 5:3
(1:2, 3:1, 1:0) Stav série: 1:1

Branky a nahrávky: 19. Vatanen (Getzlaf, Kesler), 21. Silfverberg (Rakell, Fowler), 31. O. Kaše (Theodore, Manson), 38. N. Ritchie (Getzlaf, Montour), 60. Vermette (Getzlaf, Fowler) – 5. Johansen (Arvidsson), 9. Neal (Johansen, Ekholm), 28. Forsberg (Arvidsson)

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Vatanen, Fowler, H. Lindholm, Montour, Manson, Theodore – Perry, Getzlaf, Rakell – Kesler, Cogliano, O. Kaše – Vermette, N. Ritchie, Boll – N. Thompson, Wagner, Silfverberg.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi, P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Irwin – Arvidsson, Johansen, Forsberg – Åberg, Fisher, Sissons – Neal, Järnkrok, C. Wilson – Watson, Fiddler, McLeod.
1. zápas Anaheim Ducks – Nashville Predators 2:3
(1:1, 0:1, 1:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Silfverberg, 48. H. Lindholm (N. Thompson) – 13. Forsberg (Irwin, Johansen), 23. Watson (Johansen, Ekholm), 70. Neal (P. K. Subban, Ekholm)

Anaheim Ducks: Gibson – Vatanen, Fowler, Montour, H. Lindholm, Manson, Theodore – Perry (A), Getzlaf (C), Rakell – Silfverberg, Kesler (A), Cogliano – O. Kaše, Vermette, N. Ritchie – L. Shaw, N. Thompson, Wagner.

Nashville Predators: Rinne – Ellis, Josi (A), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Irwin – Arvidsson, Johansen, Forsberg – C. Smith, Fisher (C), Sissons – Neal (A), Järnkrok, C. Wilson – Watson, Fiddler, McLeod.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Nashville Predators a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.