Penguins za sebou mají hodně nešťastný zápas. Kromě porážky v prodloužení přišli o kapitána Sidneyho Crosbyho, kterého v úvodu utkání krosčekoval do hlavy Niskanen. Po tom, co si kanadská hvězda v minulosti s otřesy mozku vytrpěla, je každý úder na hlavu v jeho případě velmi nepříjemný. Crosby si navíc při pádu otočil nohu a je tedy otázkou, jaké zranění pro něho bude mít horší následky. Na oficiální zprávy z tábora Pittsburghu si ještě musíme počkat. Vzhledem k rozsáhlé marodce v kádru Tučňáků se však může jednat klidně o klíčový moment série, ztráta nejlepšího střelce a tahouna už může být pro pensylvánské mužstvo fatální.
Tři hvězdy utkání:
Kevin Shattenkirk (WSH) 1+0
Nicklas Bäckström (WSH) 1+1
Jevgenij Malkin (PIT) 1+1
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 30:33 (8:9, 15:11, 6:11 – 1:2)
Zblokované střely – 18:14
Vyhraná vhazování – 36:31
Trestné minuty – 14:23
Hity – 36:31
Hokejisté Washingtonu ztratili v závěru třetí třetiny dvoubrankový náskok, ale mrzet je to nakonec nemusí! V prodloužení se totiž radují oni. Domácí obránce Trevor Daley zastavil únik Johanssona jen za cenu faulu a na následné oslabení Pens doplatili. V čase 63:13 rozhodl o první výhře Caps v sérii Kevin Shattenkirk.

Stav série – 2:1.
63:13
Washington právě vstřelil branku!
Capitals nakonec přeci jen vítězí! Hrdinou fanoušků Washingtonu se stává obránce KEVIN SHATTENKIRK, který na modré čáře šikovně počkal se střelou, schoval ji za clonícího T. J. Oshieho a puk zaplul nad Fleuryho vyrážečkou do sítě – 2:3. Asistence: Nicklas Bäckström a Jevgenij Kuzněcov.
62:52
Domácím se podařilo na úvod oslabení vyhodit.
62:40
Fleury si ještě vyžádal drobnou´opravu pravé brusle, která probíhá u střídačky Pittsburghu.
62:40
Výborně to udělal Marcus Johansson, který se natlačil před Trevora Daleyho a ten jej musel faulovat. Domácí obránce je vyloučen za držení.
62:10
S jednoduchým bekhendovým nahozením Schmidta si v pohodě poradil Fleury. Zdá se, že hosté už rozdýchali ztrátu dvougólového náskoku.
61:26
André Burakovski vybojoval v rohu kluziště puk a vyjel s ním až na pravý kruh. Zápěstím vystřelil nepřesně.
61:02
Phil Kessel vzal puk ve své obranné třetině a dovezl ho až do útočného pásma. Branku Washingtonu však netrefil.
60:44
Ránu Jevgenije Kuzněcova srazil do ochranné sítě obránce Dumoulin.
60:01
Statistiky po 3. třetině:
Střely na branku – 29:31 (8:9, 15:11, 6:11)
Zblokované střely – 14:14
Vyhraná vhazování – 34:28
Trestné minuty – 12:23
Prodloužení začne přibližně ve 4:39.
To byl závěr! Dlouho to vypadalo, že Capitals míří za snížením stavu série. Ve třetí části byli většinu času lepším týmem a v 50. minutě navíc zvýšil na rozdíl dvou branek Jevgenij Kuzněcov. Penguins však v závěru sebrali poslední zbytky sil, odvolali brankáře a dvěma zásahy v předposlední minutě dokázali dostat ztracený zápas do prodloužení! Nejprve prolomil střelecké trápení svého týmu Jevgenij Malkin a 65 sekund před koncem srovnal Justin Schultz. Fanoušci Pittsburghu jsou nyní v euforii a domácí hokejisté půjdou do začátku prodloužení s psychickou převahou.
60:00
59:27
Fanoušci Penguins ironicky vyvolávají jméno hostujícího brankáře. Pens jsou najednou na koni!
58:55
Pittsburgh právě vstřelil branku!
To je neuvěřitelné! Domácím to ve třetí třetině vůbec nelepilo, ale přesto v jejím závěru mažou dvoubrankové manko! Do přihrávky Malkina se na ose hřiště opřel JUSTIN SCHULTZ a kotouč, který tečoval bránící Oshie, zapadl za záda Bradena Holtbyho. Asi životní trefa zadáka Pens. Asistence: Jevgenij Malkin a Chris Kunitz.
58:26
Domácí to opět zkoušejí v šesti, Fleury je tedy na střídačce!
58:26
Domácí trenér Sullivan si bere oddechový čas!
58:07
Přeci jen je tu zápletka! Phil Kessel nahrál na pravý kruh JEVGENIJOVI MALKINOVI, který z voleje zamířil k bližší tyčce Holtbyho svatyně – 1:2. Asistence: Phil Kessel a Justin Schultz.
58:01
Poslední dvě minuty, domácí jsou usazeni v útočném pásmu.
57:05
Hostující vyhození jen těsně minulo odkrytou branku Pittsburghu! Je z toho tedy pouze icing.
56:56
Domácí to zkoušejí s prázdnou brankou! Z pravého kruhu pálil Justin Schultz, ale puk se odrazil mimo od těla clonícího Guentzela.
56:38
Puk se odrazil do prostoru střídaček. Ještě jedna reklamní přestávka. Domácí už mají málo času a navíc ani nejsou v žádném tlaku.
55:41
Druhý zákrok Holtbyho v této třetině. Nahození Iana Cola ale dobře viděl a neměl s ním problémy.
54:58
Pens ve třetí třetině trefili prostor mezi tyčemi jen jednou. To je na tým, který prohrává, opravdu šílené číslo.
54:26
Matt Cullen objel hostující branku a bekhendem nahrnul puk do brankoviště. Tam ho přikryl Holtby, jenž nemá ve třetí části moc práce. Následuje reklamní pauza.
53:52
Už se hraje dlouho bez přerušení. Pro puk si vyjel za banku Fleury.
52:58
Vypadá to, že Penguins už nemají síly. Po odstoupení Crosbyho a Shearyho točí jen tři útoky.
51:30
Kouzněcov tečoval střelu svého spoluhráče a Fleury si připisuje další zákrok.
50:43
Domácí už to budou mít velmi těžké. Prohrávají o dva góly a ve třetí třetině jsou navíc horší než soupeř.
49:46
Hosté odskakují na dvougólový rozdíl! Hosté parádně sehráli přečíslení 3 na 2. Justin Williams nahrál mezi kruhy Marcusovi Johanssonovi, který místo střely ještě předložil kotouč na zadní tyčku JEVGENIJOVI KUZNĚCOVOVI. Fleury dělal co mohl, když do odkryté poloviny branky natlačil betony a dal nad ně lapačku, ale Kuzněcov měl dost času na to, aby si počkal a domácího gólmana přehodil. Asistence: Marcus Johansson a Justin Williams.
49:16
Dumoulin přenesl hru na Trevora Daleyho, který střílel z pravého kruhu. Branku přestřelil.
48:41
Na kruhu se dostal k puku Jake Guentzel a projel s ním až před Holtbyho. Gólmana Washingtonu ale nepřekonal.
48:15
Hosté vedou v téhle třetině na střely už 9:0!
48:09
Marc-Andre Fleury drží svůj tým ve hře! Domácí gólman stačil levým betonem zastavit puk, který viděl na poslední chvíli a za svá záda nepustil ani dorážku útočníka Washingtonu.
47:46
47:25
Od modré pálil po buly Orlov, Fleury jeho pokus vyráží.
47:21
Alex Ovečkin se konečně dostal ke své oblíbené střele z levého kruhu. Puk končí ve výstroji Fleuryho.
46:39
Ani teď se hosté v útočném pásmu nezabydleli. Vyhazuje Määttä.
46:16
Domácí vyhazují až za branku soupeře.
45:44
Je z toho přesilovka pro hostující tým! Jevgenij Malkin dostává trest za vražení a Chris Kunitz za nedovolené bránění! Na straně Caps je vyloučen pouze Tom Wilson za napadení. Kouč Pens Mike Sullivan si ještě vyžádal od sucích vysvětlení, ale ti své rozhodnutí nebudou měnit.
45:44
45:44
45:44
A je tu šarvátka! U mantinelu se nám vytvořila hromada, která připomíná spíše ragbyový mlýn. Uvidíme, co na to rozhodčí.
44:28
Domácí už jsou v plném počtu.
44:18
John Carlson se nyní ke střele dostal, ale zamířil nad branku.
43:50
Domácí teď brání velmi dobře a nenechávají soupeře pálit z nebezpečných pozic.
42:58
Matt Cullen vyrážel ve vlastním oslabení dopředu, ovšem byl ještě dostižen bránícími hráči.
42:42
Fleury dnes předvedl druhý zákrok, který můžeme zařadit do kategorie zázračných! Puk se odrazil na pravý kruh k Marcusovi Johanssonovi, který střílel do odkryté branky, ale domácí gólman tygřím skokem zabránil gólu!
42:27
Olli Määttä krosčekoval právě Burakovskiho a domácí se budou bránit v oslabení.
42:20
Po Burakovskiho uvolnění střílel z ostrého úhlu Kevin Shattenkirk. Fleury byl pozorný.
41:57
Puk končí někde v hledišti a vhazovat se bude ve středovém kruhu.
41:08
Hosté začali třetí část hry poměrně aktivně. Z levého kruhu střílel Tom Wilson a Fleury nadvakrát přikryl kotouč.
40:12
Hned v úvodu třetiny si na puk sáhl Fleury. Zkoušel to T. J. Oshie.
Hity – 24:24
Ve druhé třetině se skóre nezměnilo a Nicklas Bäckström tak zůstává jediným střelcem zápasu. Domácí se přitom krátce po přestávce radovali z vyrovnání, ovšem byť platnost Kunitzova zásahu video nejprve potvrdilo, tak po challenge hostujícího kouče Barryho Trotze branka nakonec uznána nebyla. Další příležitosti Pens pak pochytal dnes výborný Holtby a v závěru periody se zaskvěl také Marc-Andre Fleury, který fantastickým zákrokem holí ukradl gól Kuzněcovovi.
40:00
39:58
Jay Beagle v úplném závěru třetiny obkroužil branku a našel najíždějícího obránce Brookse Orpika. Tomu však střela z první nesedla.
39:01
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:33
Jevgenij Kuzněcov se už radoval, ale Marc-Andre Fleury stačil zastavit jeho dorážku Johanssonovy střely, která již mířila do prázdné klece, těsně před brankovou čarou hokejkou! Neskutečný zákrok brankáře Pittsburghu!
38:10
Hosté otočili hru na druhou stranu a Nicklas Bäckström zase donutil Fleuryho přerušit hru.
37:53
Z levého kruhu střílel Nick Bonino. Trefil jen dobře postaveného Holtbyho.
37:42
Pokus Dmitrije Orlova skončil v lapačce brankáře Fleuryho. Hosté získali buly v útočném pásmu.
37:18
Ani z téhle přesilovky Pens vyrovnání nevytěžili, Capitals jsou v plném počtu.
36:50
Hosté se osvobodili.
36:14
Patric Hörnqvist zamířil zblízka jen do ramene Holtbyho a Jake Guentzel netrefil před odkrytou brankou skákavý puk!
35:46
Carlson vyhazuje.
35:40
Další z jistých zákroků Bradena Holtbyho. Ten pokryl střelu Malkina z pravého kruhu a před číhajícím Hörnqvistem kotouč přikryl.
35:17
A za zákrok na Cola se bude vylučovat. Jevgenij Kuzněcov – 2 minuty, držení.
35:13
Po souboji v rohu hřiště skončil na mantinelu Ian Cole. Z ledu se ale zvedl, tak snad bude vše v pořádku.
34:38
Puk končí v lapačce Fleuryho. Následuje reklamní přestávka.
34:11
Hosté jsou v plném počtu. Tahle přesilovka ale byla ze strany Pens mnohem lepší, než ta předchozí.
34:01
Chris Kunitz byl až příliš blízko Holtbymu. Ten měl betony přesně tam, kde bylo potřeba.
33:38
Holtby i nadále přitahuje kotouče. Phil Kessel našel křížným pasem Jevgenije Malkina, ovšem Holtby se přilepil ke své tyčce a nedal ruskému útočníkovi šanci skórovat.
33:10
Teď už se hosté osvobodili.
32:48
Braden Holtby si pohlídal střelu Kessela z vrcholu levého kruhu a hned se dokázal přesunout proti dalšímu pokusu Malkina!
32:09
Za podražení je vyloučen Jevgenij Kuzněcov. Po reklamní pauze začne další přesilovka Pittsburghu.
31:04
Phil Kessel hledal před branku najíždějícího Jevgenije Malkina, ten na puk nedosáhl.
30:09
Bekhendovou střelu Carla Hagelina vyráží Holtby. Ten je dnes zatím velmi spolehlivý.
29:04
Od modré vypálil Nate Schmidt, Fleury vyráží kotouč za svou branku.
28:50
Alexandr Ovečkin si počkal na najíždějícího T. J. Oshieho, který se prokličkoval až před Fleuryho. Jeho střela ale byla zablokována.
28:13
Hosté jsou v plném počtu. Hokejisté Pittsburghu v této přesilovce nepředvedli vůbec nic.
27:18
Domácí se zatím nemohou usadit v útočném pásmu. Zdá se, že Crosby na přesilovkách hodně schází.
26:58
Opět je kotouč až u Fleuryho, který rozehrává.
26:40
Hosté vyhodili puk až za branku Tučňáků.
26:12
Bude se ale vylučovat. Za držení Malkinovy hole je potrestán Brooks Orpik. Rus ještě schytal úder ramenem a odjel na střídačku v bolestivém předklonu.
26:12
Po akci po ose Kessel – Malkin a Bryan Rust byl sám před Holtbym posledně jmenovaný. Forhendovou kličku nedotáhl do konce a Holtby ani nemusel zasahovat.
25:34
Nate Schmidt odehrál puk přes hůl napadajícího hráče mezi střídačky. Vhazuje se v útočném pásmu Pens.
25:28
V postavení mimo hru se ocitli domácí.
25:06
Sledujeme další výtečný duel této série. Momenty, o kterých se bude ještě dlouho mluvit, mu rozhodně nescházejí.
24:09
Chris Kunitz nedokázal dorazit puk za sedícího Hotbyho! Druhou dorážku domácího útočníka pak zblokoval obránce a puk se obloučkem snesl do lapačky brankáře Washingtonu.
23:05
Střelu Nateho Schmidte zablokoval domácí obránce Dumoulin. Předtím měl daleko větší šanci T. J. Oshie, proti jehož dvojité dorážce dokázal zasáhnout Fleury!
22:24
Domácí v tomhle zápase nemají štěstí! Conor Sheary se nešťastně srazil s Patricem Hörnqvistem a po střetu s ramenem spoluhráče utrpěl krvavé zranění v obličeji. Uvidíme, zda Pens neztratili dalšího hráče.
21:05
Vše je jinak! Hostující kouč Trotz si ještě vyžádal challenge, když reklamoval nedovolené bránění brankáři! Rozhodčí mu dal po dalším přezkoumání videa zapravdu. Branka je tedy nakonec anulována a Capitals stále vedou 1:0.
21:05
Tučňáci se dostali do přečíslení 3 na 2, které řešil Jevgenij Malkin přihrávkou na před branku najíždějícího Chrise Kunitze. Ten puk dopravil za brankovou čáru bruslí, ale o úmyslném kopnutí se rozhodně mluvit nedalo. Zhruba v momentě, kdy překročil puk brankovou čáru, byla klec Capitals vychýlena ze svého postavení, a možná i proto si rozhodčí ještě zavolali do centrály v Torontu, ovšem gól platí.
20:53
Úvod druhé třetiny se nese v trochu opatrnějším duchu. Ani jeden z týmů si nepřipsal střelu na branku.
Další třetina začne přibližně ve 2:40.
První třetina je za námi! Pens přišli hned v 6. minutě o svého kapitána Sidneyho Crosbyho, kterého vyřadil ze hry krosčekem na hlavu Matt Niskanen. Americký obránce sice obdržel trest na 5 minut + do konce utkání, ale domácí dlouhou přesilovku nevyužili. Později navíc Tučňákům ukradl jasný gól Daniel Winnik, jenž zaskočil při Rustově dorážce na brankové čáře za již překonaného Holtbyho. Ve 14. minutě se tak prosadili hosté. V přesilovce 5 na 3 si srazil přihrávku Nicklase Bäckströma do vlastní sítě Ian Cole. Na tuhle třetinu tak budou chtít hráči Pittsburghu asi co nejrychleji zapomenout.
20:00
19:54
Ještě jedna velká šance domácích v samém závěru třetiny! Z mezikruží vypálil Tom Kühnhackl a Holtby puk vyrazil okrajem lapačky.
19:24
Po pravé straně si to namířil dopředu Phil Kessel. Holtby vytěsnil jeho střelu koncem hole.
19:00
Začala poslední minuta první části zápasu.
18:02
Hosty teď podržel Braden Holtby! Bryan Rust se na něho řítil sám, ale brankář Caps si zakončení mezi betony pohlídal.
17:43
Ron Hansey puk za branku soupeře, kde o něj jeho spoluhráči bojují.
17:10
Fleury vyrazil ze své branky a byl u puku dříve, než dotírající protihráč. Domácí brankář přerušil hru.
16:26
Jevgenij Malkin trefil u mantinelu Oshieho. Domácí ukazují, že ani oni se nebudou se soupeřem nijak mazat.
15:34
Útočnou snahu Washingtonu přerušil Fleury, který si pohlídal střelu Winnika a následně puk přikryl lapačkou. Následuje reklamní přestávka.
15:01
Chris Kunitz hledal rozjetého Malkina. Tomu však puk odskočil z hole.
14:12
V klasické početní výhodě se už Caps neprosadili. Domácí jsou v pěti.
13:05
Hosté ve dvojnásobné přesilovce otevírají skóre! NICKLAS BÄCKSTRÖM chtěl přihrávat na vzdálenější tyčku Oshiemu, ale Fleury kotouč vyrazil holí do obránce Iana Cola, od jehož levé nohy se nešťastně odrazil za brankovou čáru. Asistence: Alexandr Ovečkin a Justin Williams.
12:51
Ovečkin už číhá na svém levém kruhu, ale zatím se nedočkal přihrávky.
12:11
Bryan Rust poslal puk do hlediště a domácí jdou do tří! Velká šance Washingtonu na vstřelení vedoucí branky.
11:28
Carl Hagelin zasáhl Carlsona vysokou holí a přesilovku si zahrají i hosté.
10:25
Hosté jsou v plném počtu. Pens tak Niskanenův faul na svého kapitána nepotrestali.
10:16
Tohle bylo blízko! Po akci Connora Shearyho se dostal k dorážce Nick Bonino a puk skončil na tyčce! Zamést do zcela prázdné klece ho mohl Bryan Rust, ale zcela jasnému gólu zabránil Daniel Winnik, který do dorážky Rusta stačil vložit hůl a nametl kotouč pod ležícího Holtbyho!
09:57
Hosté se dobře brání a nyní se jim podařilo i vyhodit.
08:34
Domácí jsou v plném počtu a ještě jim zbývá solidní část z trestu Niskanena.
08:25
Marc-Andre Fleury má v play off skvělou formu! Domácí gólman nyní vychytal Nicklase Bäckströma, který si před ním přehodil puk na bekhend.
07:58
Hosté v postavení mimo hru. Následuje reklamní přestávka.
07:34
Ani jeden z týmů zatím větší prostor na ledě nevyužil. Nikdo nechce udělat chybu, která by soupeře nastartovala.
06:33
Vyloučen je nakonec jen Jevgenij Malkin, který dostal trest za sevření kotouče v rukavici. Dvě minuty se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.
06:33
A už se to řeže! Malkin vpadl do brankoviště soupeře a máme tu hromadnou šarvátku.
06:25
Nakonec z toho byla rána Jevgenije Malkina. Holtby se proti ní stačil přesunout.
06:14
Domácí se usadili v útočném pásmu, uvidíme, co vymyslí.
05:24
Matt Niskanen za svůj zákrok dostává trest na pět minut + do konce utkání!
05:24
Na led musel i lékař. Crosby se s pomocí spoluhráčů zvedl z ledu a pomalu odjíždí směrem k vratům, které vedou do útrob stadionu. Nechci být špatným prorokem, ale největší hvězda Pens dnes zřejmě dohrála.
05:24
Pozor, na ledě zůstává bezvládně ležet Sidney Crosby, kterého trefil Matt Niskanen. S domácím kapitánem to nevypadá dobře!
04:12
Jevgenij Kuzněcov se ocitl sám před brankou Tučňáků! Skvělou práci však odvedl Ron Hainsey, jenž puk ruskému útočníkovi při bekhendové kličce vypíchl!
04:00
Zakázané uvolnění Washingtonu. Vhazuje se před Bradenem Holtbym.
03:43
Caps se snaží hrát důrazně a aktivně. Nahození Winnika bylo sraženo do ochranné sítě.
03:27
Od pravého mantinelu pálil Tom Wilson. Marc-Andre Fleury si sáhl pro puk lapačkou.
02:48
Teď už Fleury musel zasahovat. Domácí gólman přikryl puk po pokusu T. J. Oshieho.
02:28
Alzner u mantinelu zachytil domácí rozehrávku a posunul puk před branku na Andrého Burakovskyho. Ten si přehodil kotouč na bekhend, ale klec Tučňáků netrefil.
01:40
Domácí zahráli na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Fleurym.
00:50
Holtby si připisuje první zákrok. Vyrazil bekhendový pokus Trevora Daleyho.
00:30
Fanoušci Pittsburghu spustili ironické skandování Holtby, Holtby, kterým se snaží rozhodit hostujícího gólmana.
00:01
Aktéři zápasu již nastupují na ledovou plochu PPG Paints Areny. Za malou chvíli zazní národní hymna USA.

Pittsburgh Penguins: M.-A. Fleury (Jarry) – Hainsey, Dumoulin, Määttä, Daley, J. Schultz, Cole – Hörnqvist, Crosby (C), Guentzel – Kessel, Malkin (A), Kunitz (A) – Rust, Bonino, Sheary – Kühnhackl, Cullen, Hagelin.

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Schmidt, Carlson, Niskanen, Orlov, Shattenkirk, Orpik (A), Alzner – Oshie, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Williams, Kuzněcov, Ma. Johansson – T. Wilson, Eller, Burakovsky – Beagle, Winnik.

Rozhodčí: Meier, Watson – Racicot, MacPherson.
V sestavě Pittsburghu dnes bude pravděpodobně scházet švédský útočník Patric Hörnqvist. Ten byl v závěru první třetiny druhého zápasu série nepříjemně zasažen kotoučem do nohy po střele Johna Carlsona a musel z utkání odstoupit.

Průběh série – 2:0 na zápasy:
Oba hlavní protagonisté série, Sidney Crosby a Alexandr Ovečkin, byli v prvních dvou zápasech hodně vidět. Ovečkin zaznamenal gól a dvě přihrávky a Crosby byl na tom ještě o gól lépe. Důležitější ale je, že Penguins se daří mnohem více jako týmu, a proto si přivezli z Washingtonu dvě výhry.

Tučňáci se mohou opřít o brankáře Marca-Andreho Fleuryho, který byl přitom jednu chvíli už na odpis a v závěru přestupního termínu se nahlas hovořilo o jeho trejdu. Na to však nedošlo a v Pittsburghu si mohou gratulovat. Po zranění Matta Murrayho, jenž loni dovedl tým ke Stanley Cupu, totiž Fleury nevynechal v play off zatím jediný zápas a je svému pro Pens velkou oporou. V ostře sledované sérii zatím jasně přechytává jedničku Capitals Bradena Holtbyho. Ovečkin a spol. svého soupeře v obou duelech výrazně přestříleli (35:21, 36:24), přesto ani jeden z nich nedokázali vyhrát.

1. zápas: Washington – Pittsburgh 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 39. Ovečkin (Eller, Oshie), 49. Kuzněcov (Niskanen) – 21. Crosby (Guentzel, Hörnqvist), 22. Crosby (Hörnqvist, Määttä), 53. Bonino (S. Wilson, J. Schultz)

2. zápas: Washington – Pittsburgh 2:6 (0:0, 1:3, 1:3)
Branky a nahrávky: 23. Niskanen (Ovečkin, Bäckström), 44. Bäckström (Ovečkin, Oshie) – 22. Cullen, 34. Kessel (Crosby, Guentzel), 37. Guentzel (Crosby), 43. Kessel (J. Schultz, Malkin), 46. Malkin (Cole, Kessel), 60. Guentzel (Cullen, Määttä)
Srdečně zde vítám všechny fanoušky toho nejlepšího hokeje, který se hraje v NHL! Dnes v noci je na programu třetí epizoda letošního ročníku hokejových Star Wars, tedy třetí utkání semifinálové série Východní konference mezi Pittsburghem Penguins a Washingtonem Capitals. V bitvě superhvězd Sidney Crosby vs Alexandr Ovečkin má zatím navrch kapitán Tučňáků, kteří si z hlavního města USA přivezli vedení 2:0 na zápasy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.