1. Jake Allen (STL) 21 zák., 1 gól, 95,5 %.
3. Jaden Schwartz (STL) 1+0.
Československá stopa v utkání:

Vladimír Sobotka (STL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 16:19.
Dmitrij Jaškin (STL) 1+0, 8 střel, čas na ledě 15:46.
Je konec! Hráči St. Louis vyhráli dnešní dramatický duel těsným výsledkem 2:1, rozhodující branku vstřelil Schwartz na začátku třetí části.

Nashville tedy nevyužil svůj první mečbol v sérii a za stavu 3:2 na zápasy se vrací na domácí led. Pro hosty to je tepve druhá porážka v letošním play-off.
59:52
Nashville buší, co to jen jde, hráči St. Louis se však obětavě brání. Do konce třetiny zbývají už jen vteřinky.
59:35
Zakázané uvolnění Blues. Hra se teď trochu kouskuje, což domácím vyhovuje asi víc. Vhazování před Allenem.
59:17
Puk skončil mimo hřiště, vhaovat se tak bude ve středním pásmu. To je velká komplikace pro hosty.
59:10
Hosté jsou nastěhovaní v útočném pásmu.
58:58
Domácí tým si bere oddechový čas.
58:58
Tarasenko poslal puk přes celé hřiště, rozhodčí píská zakázané uvolnění domácího týmu. Buly před Allenem.
58:28
Nashville se tlačí do útočného pásma, zatím se mu však nedaří usadit se před Allenem a rozjet nějakou kombinaci.
58:07
Vyhozený puk zamířil směrem k prázdné brance, po ledě klouzal však příliš pomalu. Ekholm ho bez potíží dojel a rozjíždí novou akci svého celku.
57:55
Rinne opouští svou branku, hosté to zkouší se šesti hráči v poli!
57:09
Vhazování v útočném pásmu Nashvillu. Začíná jít do tuhého, což cítí i fanoušci, kteří hlasitě povzbuzují domácí tým.
55:22
Blues si vypracovali dvě obrovské šance! Jednu zastavil výborný zákrok gólmana Rinneho, druhá skončila na mantinelu za brankou.
54:20
Forsberg dostal trochu prostoru podél levého mantinelu, čehož využil k rychlému výpadu a tvrdé střele, kterou Allen vyrazil mimo svou branku.
53:32
Jaškin se ocitl s pukem za brankou a rychlým výjezdem se pokusil nachytat Rinneho. Bílý beton brankáře však zapůsobil jako nepropustná hráz a udržel kotouč před čárou.
52:39
Lehterä se vřítil do pásma jak velká voda a tvrdou ranou od modré prověřil gólmana Predators. Dobrý pokus, skóre se však nemění.
51:41
Po souboji dvou hráčů v útočném pásmu Blues se puk poněkud překvapivě odrazil a poskakoval před Rinneho brankovištěm. Finský gólman ho proto raději přikryl a přerušil hru.
50:39
Třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny. Hosté nyní hrají s pukem na hokejkách, čas se jim pomalu krátí.
49:32
Blues se tlačí do útoku, Tarasenkova formace teď po vhazování pořádně zatopila obraně Nashvillu. Hokejisté s predátorem na hrudi nakonec všechno zvládli a velmi si oddechli, když dostali puk do středního pásma.
48:30
Blues se dostali do přečíslení tři na dva, které však nedokázali proměnit v gól. Následná Sobotkova střela skončila v ochranné síti za brankou Nashvillu.
47:46
Na druhé straně zasahuje Allen. Hra se přelévá ze strany na stranu, brankáři si tedy rozhodně nemohou stěžovat na nedostatek práce.
46:49
Perron si nabruslil do pravého kruhu pro vhazování a dobrou střelou prověřil Rinneho. Brankář Nashvillu však vytáhl ještě lepší zákrok a skryl puk do své lapačky.
46:23
Hosté s pukem ve středním pásmu.
45:15
Na druhé straně prověřil obránce Ellis domácího gólmana, ten bez větších potíží kryje. Vhazovat se bude v útočném pásmu Nashvillu.
44:30
Tarasenko tvrdou ranou prověřil Rinneho, finský brankář vyrazil puk ramenem těsně vedle své tyčky. V aréně to jen zahučelo.
43:48
Subban se vracel za svou branku pro kotouč, který sice dostihl, ale pod tlakem stíhajícího útočníka ho poslal jen k modré čáře.
41:49
Hosté se snaží o rychlou odpověď, domácí jsou však v laufu.
40:25
St. Louis právě vstřelilo branku!
Domácí vstupují do třetí části tím nejlepším možným způsobem a hned v první minutě si berou zpět vedení. Obránci Nashvillu si nepohlídali JADENA SCHWARTZE před brankou, domácí junák tak stihl vrátit do sítě vyražený kotouč. Asistence: Colton Parayko.
40:01
Ve druhé třetině začaly padat branky, k vítězství mají však oba týmy stále stejně daleko. Domácí se zásluhou Jaškina dostali do vedení, za hosty vyrovnal Neal v přesilové hře. V závěru třetiny byli aktivnější domácí, k čemuž jim pomohla i přesilovka. Další gól však už do přestávky nepadl.
Další třetina začne přibližně ve 4:03 .
40:00
39:32
Jaškin prověřil z pravé strany Rinneho, brankář hostí se však nenechal překvapit a kryje.
39:22
Nashville vyhazuje, domácí tedy musí opět začít ze svého vlastního pásma.
38:51
Blues tak dlouho kombinovali v útočném pásmu, až jim puk utekl do středního pásma.
38:17
Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., nedovolené bránění).
38:01
Domácí hokejisté se nadechli k tlaku a v těchto chvílích svírají svého soupeře.
37:49
Jeden z útočníků Blues se dostal do samostaného úniku, Rinne výborně vytěsnil jeho střelu mimo tři tyče!
36:44
Ellisovi se nepovedlo založení útočné akce, jeho dlouhá přihrávka končí zakázaným uvolněním. Vhazování před Rinneho brankou.
34:41
St. Louis hrají v plném počtu.
34:07
Hosté pokračují v přesilové hře, která má tentokrát už klasickou podobu.
33:50
Nashville právě vstřelil branku!
Predators využili přesilovku, je vyrovnáno! Útočná pětice hostů spustila v útočném pásmu kolotoč přihrávek. V jednu chvíli se puk dostal na modrou čáru k Subbanovi, který místo střely našel volného JAMESE NEALA před brankou. Útočník hostí puk okamžitě uklidil do sítě, Allen se nestihl přesunout. Asistence: P. K. Subban a Roman Josi.
32:41
Domácí se během jednoho střídání dopustili dvou faulů. Před Nashvillem se tedy náhle objevila velká šance na vyrovnání – dvouminutová přesilovka pět na tři.
32:41
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Alex Pietrangelo – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Patrik Berglund – 2 min., držení protihráče).
32:41
32:27
Hosté hrají v plném počtu.
31:53
Zprvu to vypadalo, že se hosté budou bránit celkem v pohodě. Hráči St. Louis však postupně začali utahovat šrouby a nakonec je z toho docela slušný tlak.
30:44
Nashville se ihned po vhazování osvobozuje.
30:27
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 min., držení protihráče).
30:27
Po krátké epizodě před Allenem se hra vrací zpět do útočného pásma St. Louis. Krátký, ale inzenzivní tlak zakončili domácí střelou od modré čáry, Rinne si puk našel a přerušuje hru.
29:24
Lehterä se vřítil do útočného pásma, jeho střela však minula branku. Rinne nemusel vůbec zasahovat.
28:19
Kotouč vypadl ze hřiště, cestou však byl tečován, takže se nebude vylučovat.
25:43
Fanoušci bouří, domácí se dostávají do vedení! Obránci Nashvillu nechali po vhazování před brankou DMITRIJE JAŠKINA, aniž by mu věnovali pozornost. Český útočník si pak našel vyražený kotouč a rychle jej poslal za bezmocného Rinneho. Asistence: Alex Pietrangelo a Vladimír Sobotka.
21:45
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Dmitrij Jaškin – 2 min., držení protihráče).
20:01
V první třetině jsme branku neviděli, přestože domácí měli zajímavou příležitost v podobě přesilové hry. Uvidíme tedy, co si pro nás obě mužstva nachystají do dalšího pokračování.
20:00
18:04
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 + 2 min., vysoká hůl).
17:54
Vyloučení v týmu Nashville Predators (James Neal – 2 min., vysoká hůl).
00:01
Z úvodních čtyř zápasů v sérii skončily hned tři rozdílem jediné branky, jednou vyhrál Nashville o dva góly.
Nashville Predators vede v sérii hrané na čtyři vítězné zápasy již 3:1, a tak má velkou šanci postoupit v bojích o Stanley Cup dál. V noci se hraje na ledě St. Louis Blues, které udělá maximum pro prodloužení sezóny alespoň o jeden zápas.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase play-off proti sobě nastoupí St. Louis Blues a Nashville Predators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.