Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 5 střel, čas na ledě 34:06
2. Pekka Rinne (NSH) 44 zák., 3 góly, 93.6%

Trestné minuty: 12 – 12
Využité přesilové hry: 0/5 – 1/5
Bodyčky: 39 – 34
Vyhraná vhazování: 57% – 43%.
Panečku, to byl zápas! V základní hrací době si oba týmy prohodily vedení a za stavu 3:3 se šlo do prodloužení. To trvalo dlouhých 51 minut a 12 sekund, když o vítězství Nashvillu rozhodl dorážející Mike Fisher. San Jose tak ve smutné atmosféře čeká noční let do Kalifornie, tato porážka bude Žraloky určitě bude hodně mrzet.
111:12
Nashville právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, Predátoři ve svém nejdelším zápase v historii vítězí a srovnávají stav série na 2:2! Martin Jones špatně rozehrál, Ellisovu střelu zpoza kruhů poté vyrazil pouze před sebe a dorážející MIKE FISHER rozpoutal v Bridgestone aréně erupci nadšení! Asistence: Ryan Ellis, Colin Wilson.
110:54
V jednu hodinu v noci o sobě dávají vědět domácí fanoušci, kteří dávají svým oblíbencům potřebnou energii.
110:33
Johansen našel před brankou Smithe, jenže Polák s Burnsem jej nenechali pořádně zakončit. Hosté tak nepříjemnou situaci zvládli a vyhodili puk do bezpečí.
110:12
Krátce po skončení domácí oslabení vznikl před Jonesem menší závar, ze kterého Fisher nevytěžil rozhodující úder.
109:59
109:19
Vlasic neudržel puk na hokejce a hráči San Jose k radosti fanoušků opustili útočné pásmo.
109:03
Couture z pravého kruhu poslal puk do druhé vlny, Burns však z dobré pozice opět netrefil domácí klec!
108:34
Couture převzal přihrávku zpoza branky, ale z levého mantinelu puk do branky nedostal. Domácí vzápětí vyhodili.
108:02
Pavelski vyhrál vhazování pro Marleaua, který posunul puk na Burnse a ten svou osmou ranou v zápase zaměstnal Rinneho.
107:59
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Shea Weber – 2 min., nedovolené bránění).
107:54
Rinne byl ve svém brankovišti po faulu na zádech, Burns přesto odkrytou branku netrefil.
107:18
To byla velká šance pro domácí! Wilson se dostal za všechny obránce San Jose a jel sám na Jonese, kterého bekhendovým blafákem nepřekonal a záhy bleskurychle zmizel na své střídačce.
106:42
Žraloci mají na ledě svůj první útok, Braunova střela od modré ale gólové parametry neměla.
106:42
Zakázané uvolnění Nashvillu. Hokejový maratón pokračuje!
106:21
Wilson nahrál na modrou Ellisovi, který taktéž nedostal puk až na soupeřova brankáře.
105:47
Ward vystřelil z nulového úhlu, jenže kotouč přes brusli jednoho z obránců k Rinnemu neprošel.
105:13
Preds se sami vyhnali z prostoru před Jonesem a další akci rozehrávají z vlastního pásma.
104:49
Arvidsson zasáhl kotouč vysokou holí a hra je přerušena.
104:30
A další icing San Jose. Thornton a spol tak budou muset opět sáhnout do svého reservoáru sil.
104:02
Thornton si rukavicí sklepl kotouč pod sebe a vypálil zpoza kruhů do betonu pozorného Rinneho.
103:34
Zakázané uvolnění San Jose znamená vhazování na levé straně domácího útočného pásma.
103:17
V úvodu jedenácté desetiminutovky se hraje v poklidném tempu, na nějakou výraznější šanci stále čekáme.
102:38
Rinne se vydal za svou branku a založil krátce trvající útok Predátorů, Forsberg na nahozený kotouč nedosáhl.
101:52
Na fanoušcích už jde také znát únava, většina z nich přesto zůstává na svých místech i pozdě v noci.
101:22
Thorntonovu střelu z mírného nápřahu zablokoval Sissons a vymohl tím svému brankáři.
100:57
Tierneyho střela rozvlnila pouze ochrannou síť, která visí kolem útočného pásma Sharks.
100:39
Braunovi zakončení příliš nesedlo a sám se musel rychle vracet, aby zamezil Wilsonovi zahrozit.
100:13
Hned po třinácti vteřinách třetího prodloužení se přerušuje kvůli přihrávce rukou.
100:01
Začalo třetí prodloužení.
Ani sto minut hry o vítězi nerozhodlo a fanoušci, kteří se rozhodli navštívit 4. semifinále Západní konference, si můžou říct, že se jim zakoupení vstupenky vyplatilo, neboť je čeká už šestá dvacetiminutovka. S ranním příchodem do práce nebo školy už to ale bude horší, třetí prodloužení totiž začne zhruba v 0:44 místního času.
100:00
Druhé prodloužení skončilo.
99:57
99:49
Jackman u mantinelu zašlápl kotouč a rozhodčí po dlouhé bitvě přerušil hru. Čtrnáct sekund před sirénou si však domácí budou muset poradit s vhazováním po levici Rinneho.
99:10
Gaustad dloubl kotouč k červené čáře a pomalu to vypadá, že nás nemine ani třetí prodloužení.
99:00
Poslední minuta druhého prodloužení.
98:33
Thornton zastavil letící puk a nabil na modrou čáru, ze které netrefil branku Burns.
98:19
Preds začali důležité oslabení výborně a dostali kotouč alespoň k červené čáře.
97:57
Oddechový čas pro hosty.
97:57
Pozor pozor! Shea Weber fauloval Martina a v závěru druhého prodloužení přichází na řadu přesilovka pro San Jose.
97:37
Po delší době zasahoval také Jones, který ale nemohl mít se slabou střelou z osy hřiště žádný problém.
97:03
Karlsson přenechal puk Polákovi, který se ale ke střele od modré čáry neodhodlal a hosté vzápětí přišli o kotouč.
96:33
Marleau si taktéž vylámal zuby na Rinnem, který k radosti domácích fanoušků přerušil hru.
96:09
To snad není možné! Tomáš Hertl se po přihrávce z pravé strany ocitl v další gólovce, jenže český útočník ani nyní nedokázal překonat Rinneho.
95:39
Wingels to zkusil z pravé strany, kotouč ještě tečoval Nieto, ale Rinne prokázal dobrý postřeh.
95:24
Ward s Donskoiem získali útočnou zónu pro hosty, kteří se snaží něco vymyslet.
94:51
Poměrně zbytečný icing San Jose posouvá hru do útočné třetiny Predátorů.
94:36
Braunovu střelu od modré čáry zlikvidoval Rinne efektním semaforem, po kterém raději přerušil hru.
94:06
Nahození Jarnkroka kontroloval Braun. Za hostující brankou vzápětí vyčkává Vlasic.
93:29
Domácí tahají puk po mantinelech, na ledě mezitím zůstává první formace Žraloků, kteří už toho mají plné zuby.
92:58
Thornton prohrál buly a Hertl se vzápětí vracel ze středního pásma do ofsajdu.
92:51
Zakázané uvolnění Nashvillu může pro domácí tým znamenat velké problémy. Unavená pětice Predátorů totiž nemůže střídat.
92:31
Neal vjel po pravé straně do útočného pásma, ve kterém však Predátoři vydrželi jen pár vteřin.
92:02
Kotouč vyletěl mimo hřiště. Hokejový maratón pokračuje vhazováním ve středním pásmu.
91:46
Čtvrtý útok San Jose vypracoval zakončení pro Brauna, ale Rinnemu vypomohl blokující spoluhráč.
91:07
Ekholm a Forsberg prověřili Jonesovu pozornost z obou stran, nicméně maskovaný muž v brance Sharks odolal.
90:42
Burns se štěstím udržel útočné pásmo a po přihrávce od svého kapitána sám zakončoval. Na rozhodnutí si ale ještě musíme počkat.
90:14
Krátce po vhazování Rinne čelil dvěma ranám od modré čáry, druhá z nich dokonce lízla brankovou konstrukci.
90:04
Na začátku desáté desetiminutovky nabral dobrou rychlost aktivní Pavelski, ovšem Rinne jeho únik zlikvidoval. Následuje reklamní pauza.
89:39
Smith se pokusil přihrát na najetého Arvidssona, jenže toho si obránci San Jose před Jonesem pohlídali.
89:17
Jones si počíhal na střelu Jonese a přerušil hru. Vhazuje se v útočném pásmu Predátorů.
88:47
Karlsson z pravé strany přihrál mezi kruhy, jenže Tierney z dobré pozice přestřelil domácí klec!
88:11
Salomäki roztáhl hru na levou stranu, zakončení jednoho z domácích ale srazil Polák.
87:43
Po nahození Brauna se před brankovištěm dostal k dorážce Hertl, ovšem domácí gólman zakročil pravým betonem.
87:28
Proti Pavelskimu zkušeně zahrál Weber, ovšem hosté přece jenom udrželi kotouč před Rinnem.
86:48
Burns zablokoval střelu z levé strany a sám dostal kotouč mimo obranné pásmo Sharks.
86:38
Ofsajd hostujícího celku.
86:20
Domácí forvard se dostal do šance, ale nepodařilo se mu zakončit.
83:35
Nealova střela orazítkovala zadní hrazení.
83:07
Brent Burns vyhazuje kotouč.
82:56
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Thornton – 2 min., vysoká hůl).
82:53
Bude se vylučovat.
82:27
Weber odehrál kotouč a byl tvrdě dohrán.
82:01
Domácí se dostali ven z pásma.
81:30
Arvidsson netrefil z mezikruží branku.
81:07
Smithova střela byla zblokována a puk se dostal ven z pásma.
80:45
Domácí vybojovali puk ve vlastním pásmu.
80:35
Hertl připravil velkou šanci pro Joa Pavelskiho, ten však opět neproměnil.
80:10
Začalo nám další prodloužení, aktivnější jsou zpočátku domácí.
80:01
Začalo druhé prodloužení.
Ani první prodloužení nerozhodlo, na rozhodující branku tak budeme muset počkat do druhého, či dalšího prodloužení.
80:00
Prodloužení skončilo.
79:44
Josiho střela těsně minula branku hostí!
79:27
Burns rozjíždí akci od vlastního brankáře.
78:55
Smithova střela domácímu forvardovi nesedla a Jones jen v poklidu vyráží.
78:45
Rinne přerušuje hru.
78:17
Hertl posílal puk do opuštěné branky, ale excelentní Pekka Rinne se přesunul a střelu vyrazil!
77:40
Domácí se opět musejí dostávat z vlastního pásma.
77:22
Dillonova střela nepřekvapila Rinneho a ten přerušuje hru.
77:00
Domácí opět usazeni před Jonesem.
76:34
Rinne se ocitl pod několika střelami, ale ani jedna si nenašla cestu za jho záda.
76:06
Výborný Rinne proti Vlasicově střele!
76:01
Braun vypálil od modré čáry a Rinne přerušuje hru.
75:32
A teď jsou to domácí, kteří diktují tempo hry, ale Jones odolává!
74:52
Domácí stále odolávají tlaku hostujících hokejistů.
74:10
Domácí se dostali pod mírný tlak, ale dokázali se ubránit.
73:16
Pavelski se po přechodu modré čáry odhodlal ke střela a jen těsně minul branku Rinneho!
73:00
Domácí se dopustili chyby v rozehrávce a je odpískáno zakázané uvolnění.
72:51
Roman Polák vybojoval kotouč v souboji za vlastní brankou a může rozehrát.
72:20
Vlasicova střela byla tečována, ale Rinne si i s touto možností poradil.
72:05
A máme tu další zakázané uvolnění San Jose.
71:46
Hertl se hnal do velké šance, kterou zakončoval Joe Pavelski, ale jeho střela skončila nad brankou a nakonec i mimo hřiště.
71:31
Zakázané uvolnění San Jose.
71:17
Ofsajd hostujícího celku. Následuje přestávka pro čištění ledu.
71:07
70:52
Kotouč u Pekky Rinneho.
70:46
Jones přikryl kotouč, hra přerušena.
70:33
Tlak domácího celku pokračuje, Jones zažívá těžké chvilky!
69:47
Karlsson se hnal mezi dva obránce, ale Ekholm si dokázal poradit a nedovolil mu cestu vpřed.
69:19
Neal zavaží puk do útočného pásma.
69:02
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Vlasic – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
68:16
Puk se po teči Neala odrazil vysoko nad branku hostujícího brankáře.
67:46
Martin rozjíždí další akci hostujícího celku.
67:35
Už se po delší době opět hraje.
67:34
Branka nemůže být uznána pro nedovolené bránění brankáře.
67:34
Bude se volat videorozhodčí.
67:34
Rozhodčí debatují s oběma kapitány.
67:34
Pavelski dostal puk do sítě, rozhodčí však rezolutně rozpažuje. Hlavní rozhodčí ukazuje, že gólu bylo dosaženo rukou.
67:06
Kotouč se nebezpečně odrážel před branku Jonese, ale i nepříjemný odraz nedokázal překvapit Jonese.
66:52
Hosté se provinili přihrávkou rukou.
66:30
Ofsajd hostí.
66:04
Rinne pod obrovským tlakem završeným několika šancemi, finský brankář však podržel svůj celek!
65:40
Rinne rozehrává společně s obránci.
64:37
Johansenn se dostal do velké šance, ale domácí centr nedokázal překonat Jonese! Jeho střelu zastavila tyč!
64:08
Velký závar před brankou RInneho, hosté se už radovali, ale kotouč na 90% zůstal před brankovou čárou.
63:43
Po velice vyhroceném začátku se utkání uklidnilo.
63:08
Hosté posílají puk k Rinnemu.
62:34
Arvidsson v další šanci nepřekonal Jonese!
62:15
Dvě nebezpečné střely šli na Jonese, ale ten odolává.
61:50
Polák předvedl opět další výborný obranný zákrok.
61:10
Couture hledal v situaci 3 na 2 svého spoluhráče, ale nedokázal najít jeho hokejku.
60:41
Pavelski ve velké šanci netrefil branku!
60:12
Hosté se ženou kupředu, cítí možnost získat tři mečboly.
60:01
Začalo prodloužení.
A jdeme do prodloužení! Třetí třetina nám přinesla dvě branky, nejprve se v přesilovce prosadil Brent Burns a hosté tak poprvé vedli. Necelé 4 minuty před koncem utkání vstřelil vyrovnávací branku James Neal a poslal tak utkání do prodloužení.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:41
Marleau mohl rozhodnout, ale před odkrytou brankou nedosáhl na kotouč!
59:26
Jones přerušuje hru.
59:21
Domácí si vytvářejí tlak na branku Jonese.
58:35
Můžeme vidět pohledný hokej, který však svazuje pevná obrana obou celků, které nenechávají svého soupeře vystřelit.
58:12
Domácí míří vpřed, směr branka Martina Jonese.
57:52
Fisher posílá puk do středního pásma a jde střídat.
57:26
Sharks, konkrétně tedy Burns rozjíždí akci hostujího celku.
56:50
Thornton dostal puk na střed útočného pásma a provětral betony Rinneho!
56:46
Hertl našel Pavelskiho, ten dostal puk do útočného pásma.
56:22
Jones nezaváhal a vyrazil nahození na svou branku.
56:00
Nashville se snaží využít nervozity Sharks a snaží se rychle ohrozit Jonese.
55:39
Hosté několikrát zaváhali v obraně, po několika odrazech se k puku dostal domácí sniper, JAMES NEAL, který se trefil přímo pod víko Jonesovi klece! Asistence: Ryan Ellis, Colin Wilson.
55:22
Domácí opět musejí začít od vlastní branky.
54:50
Hertl se dostal do velké šance, ale nedokázal trefit branku predátorů!
54:36
Puk v ochranné síti.
54:05
Paul Martin si v klidu pohrál s pukem a vyslal jej vstříc svému spoluhráči.
53:35
Domácí brankář lapil přihrávku a přerušil hru
53:25
Hertl, Thornton, Pavelski teď motají hlavu domácím bekům.
52:58
Fisher dohrál Romana Poláka, ten se však rychle oklepal.
52:31
Johansenn poslal puk do útočného pásma, kde jej sebral Brown a domácí jsou opět bez pásma.
52:06
Ward zbrzdil útočnou akci a je odpískán ofsajd.
51:38
Domácí opět musejí začít od branky, kterou stráží Pekka Rinne.
51:27
Zbržděná střela Josiho končí v lapačce Jonese.
51:23
Ekholmova střela končí v náručí brankáře Jonese.
51:17
Ekholm dostává puk na modrou čáru.
50:40
Roman Josi se natlačil do zakončení, ale nedokázal překonat brankáře Jonese.
50:28
Tlak domácích pokračuje.
49:46
Hosté poslali kotouč do středního pásma a spěchají střídat.
49:30
Domácí si vytvářejí tlak před brankou hostí.
49:16
Jones si připsal velice dobrý zákrok a podržel svůj celek.
48:55
Polák vypomohl v útočném pásmu, čímž zastavil útočnou akci domácího celku.
48:20
Za Jonesem opět zvonila branková konstrukce!
46:48
San Jose právě vstřelilo branku!
A hosté jdou poprvé v utkání do vedení! BRENT BURNS si narazil puk s Couturem, vypálil a jeho střela byla pravděpodobně tečována Romanem Josim a zapadla za záda Pekky Rinneho. Asistence: Logan Couture, Joe Thornton.
46:43
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Jackman – 2 min., faul kolenem).
46:39
Opět se bude vylučovat.
46:23
Další pokus domácích o útočnou akci končí na holi Nieta.
45:53
Domácí chtějí založit útočnou akci, což se jeim nedaří.
44:25
Josiho projektil končí za brankou Jonese, aneb domácí vyhazují.
44:05
Domácí úspěšně vyhazují.
44:01
43:56
Další střela kterou vypustil přes bránícího Webera Burns skončila v náručí Rinneho.
43:47
Burnsova střela minula branku.
43:43
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Salomäki – 2 min., vražení na hrazení).
43:33
Dobré napadání domácích oslavilo úspěch, poté přišli domácí o kotouč.
42:53
Rinne zastavuje puk za vlastní brankou a domácí rozjíždějí útočnou akci.
42:29
Jones lapil kotouč v lapačce a přerušuje hru.
41:48
Ward výborně zabránil na modré čáře v postupu vpřed. Domácí se tak stále trápí v přechodu.
40:58
Domácí dvakrát vypálili na Jonese, jednu střelu brankář v bílém vychytal, ta druhá jeho klec minula.
40:31
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Burns – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
40:27
Ellis našel Fishera před Jonesem, ale ten svůj tým podržel!
40:04
Domácí zahajují třetinu v přesilové hře a hned musejí začít od vlastní branky.
40:01
Máme za sebou druhou třetinu dnešního duelu. Druhá třetina nabídla jedinou branku a jsem si jist, že se o ní bude dlouho diskutovat. V pětatřicáté minutě se do puku opřel Donskoi a po teči obránce Ellise se puk octl za Rinnem. Vstřelené brance předcházela situace, která nebyla rozhodčími vyhodnocená, jako ofsajd, ačkoli to tak vypadalo.
40:00
39:39
Další vyhození hostujícího týmu.
39:20
Hosté se osvobozují.
39:00
Domácím byla neprávem odpískána přihrávka rukou. Hra pokračuje.
38:48
Weber vypálil a jeho střela byla zblokována mimo tři tyče.
38:36
Brown se v souboji s Fisherem dopustil faulem vysokou holí.
38:03
Forsberg svým napadáním ztěžuje práci obráncům.
37:29
Roman Polák výborně zakročil a obral svého soupeře o kotouč.
37:05
Karlsson se dostal k bekhendové střele, kterou našel Pekka Rinne v lapačce, Rinne si však nebyl jistý kde má puk.
36:52
Přihrávka rukou, hra se posouvá do středního pásma.
36:21
Domácí brankář Rinne pomáhá svým obráncům s rozehrávkou.
35:53
Burns uklidňuje hru v obranném pásmu, domácí dobře a aktivně napadají.
35:45
Couture se dostal do velké šance, ale Rinne podržel svůj tým.
35:12
Domácí se snaží o rychle vyrovnání, ale Jones podává stále lepší a lepší výkon.
34:09
Ačkoli to i přes opakované záběry vypadalo jako postavení mimo hru, tak je branka uznána. Paul Martin poslal kotouč na střed na hůl Vlasice, který nabil JOONASI DONSKOI, jehož střelu tečoval za záda Rinneho obránce Ellis. Asistence: Marc- Edouard Vlasic, Paul Martin.
34:09
Pozor! Domácí trenér si vyžádal Coach challenge, pro ofsajd při přechodu do útočného pásma.
33:57
Hosté stále v pásmu.
33:42
Vlasic kombinuje s Donskoiem a Martinem.
33:15
Domácí se opět osvobozují vyhozením do středního pásma.
32:49
Burns našel Marleaua mezi kruhy, ten ale minul klec Rinneho!
32:23
Domácí vyhazují až k Jonesovi.
32:09
Roman Josi vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro San Jose.
31:47
Hertl poslal kotouč na Dillona, ten zahajuje akci hostí.
31:17
Fisher se pokusil překvapit Jonese objetím branky, ale hostující golman se nenechal nachytat.
30:47
Chybná rozehrávka domácích nabídla šanci pro Tierneyho, ale ten nedokázal překonat Rinneho.
30:30
Neal dostal pas za obranu, ale nedokázal zpracovat kotouč a ten tak přikryl Jones!
29:48
Burns opět směřoval k Rinnemu, ale nepřešel přes modrou čáru.
29:30
Domácí dokázali odzbrojit Hertla v obranném pásmu a směřují vpřed.
28:34
Hra 4 na 4 oběma týmům svědčí, mohli jsme vidět několik šancí na obou stranách, ale skóre se nemění.
27:50
Fantastická akce Jamese Neala, který bohužel pro domácí nedokázal trefit odkrytou branku!
26:38
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Forsberg – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Wingels – 2 min., hrubost).
26:38
26:38
Jones zachránil domácí proti sražené střele Smitha, vzápětí se strhla menší šarvátka.
26:13
Brent Burns předvedl jak je schopným útočníkem a po své individuální šanci zavezl puk do útočného pásma.
25:58
Arvidsson prověřil Jonese, ten si poradil.
25:27
Zakázané uvolnění v podání San Jose.
24:48
Nieto prověřil vyrážečku Rinneho.
24:22
Burns opět zaútočil, ale o kotouč byl připraven a v obraně jej musí zastoupit Hertl.
23:46
Couture se dostal k puku před prázdnou brankou Nashvillu, ale nedokázal ji bekhendem trefit!
23:31
Mike Fisher se zjevil v brejku, ale jeho zakončení minulo hodní patra branky Jonese!
22:45
Wingels počkal na Dillona, ale jeho střela minula klec predátorů
22:29
Tomáš Hertl se projel podél hrazení a bekhendem prověřil pozornost finského mága v brance Nashvillu.
22:16
Domácí opět pokazili rozehrávku a puk doklouzal na zakázané uvolnění.
22:01
Kotouč doklouzal až do obranného pásma domácích, tam se jej chopil Ellis.
21:39
Až teď se dokázali domácí dostat do útočné třetiny a zavařit Jonesovi.
21:10
Domácí se hnali kupředu, ale přišli o kotoučů
20:53
Burnsova střela zablokovaná, kotouč se odrazil od rohu.
20:50
Zakázané uvolnění domácího celku.
20:30
Do druhé třetiny vletěli hosté, ale Rinne byl v brance pozorný.
20:01
Máme za sebou první třetinu dnešního čtvrtého utkání a již jsme mohli vidět tři branky. Nejprve se prosadil z dorážky Wilson. Na jeho branku odpověděl ve čtvrté minutě Brent Burns, která překvapil Rinneho. Vedení vrátil v polovině třetiny domácím Mike Fisher.
20:00
19:52
Domácí mají tlak, ale nemohou se dostat ke střele.
19:14
Burns dostal kotouč do podobné pozice jako při své brance, ale nedokázal tentokrát překonat Pekku Rinneho!
19:02
Jones si poradil s dorážkou z velkého úhlu.
18:50
Hosté v plném počtu. Jones si připisuje další zákrok.
18:15
Domácí se dostali do velké šance, ale brankáře hostí zachránila horní tyč!
18:05
Mohli jsme vidět velký závar před Jonesem, ale ten si poradil!
17:28
Máme tu další vyhození hostujícího týmu a domácí se musí probíjet do útočného pásma.
17:12
Hosté vyhazují
17:02
Ekholmova střela končí za brankou Jonese.
16:50
Burns podrazil Smitha a je vyloučen na 2 minuty
16:31
Hertl zavezl puk do třetiny a vzápětí byl tvrdě dohrán Weberem.
16:10
Ale obránci mu nepomohli a poslali kotouč na zakázané uvolnění.
15:58
Rinne pomáhá svým obráncům s rozehrávkou.
15:34
Nebezpečné nahození Smitha minulo branku Jonese.
15:05
Hosté získali kotouč a směřují vpřed směr Rinne.
14:29
Weber kombinuje s Ellisem ve vlastním pásmu, ti uklidňují hru.
13:48
Domácí se dostali před branku Jonese, ten si připsal dva úspěšné zákroky.
13:26
Domácím se nepovedlo přejít přes modrou čáru a je odpískán ofsajd.
13:04
Burnsovo nahození bylo tečováno mimo tři tyčky, hosté si vytvářejí tlak na branku Rinneho.
12:44
12:27
Forsberg svou střelou rozvlnil pouze boční síťku.
11:52
Domácí míří kupředu, Smith nahazuje do útočného pásma.
11:27
Fisher vyhrál vhazování tak šikovně, že domácí musejí pro kotouč až za branku Rinneho.
11:22
Icing San Jose.
11:20
Forsberg nedokázal zpracovat kotouč a ten se dostává na hokejky hostí.
09:50
Domácí předvedli parádní akci! Roman Josi přenechal kotouč, Jamesi Nealovi který vypáli, Jones výborně vyrazil kotouč ramenem , ale ten se dostal pouze na hokejku MIKA FISHERA, který dokázal trefit odkrytou branku. Asistence: James Neal, Roman Josi
09:10
Pavelski našel Thorntona, ale ten po přechodu přes modrou čáru ztratil kotouč.
08:46
Domácí směřují k Jonesovi, ale musejí se dobývat přes kompletní obranný val.
08:20
Wingels posílal puk před branku, ale nenašel nikoho v bílém dresu.
07:50
Hosté rozjíždějí útočnou akci a směřují k brance Rinneho.
07:36
Roman Polák neudržel nohu na modré čáře a je odpískán ofsajd. Následuje komerční přestávka.
07:00
Karlssonova střela ztečovana mimo, Rinne si může oddechnout.
06:42
Hra má obrovské tempo, Neal zavezl puk do pásma, ale byl o něj připraven.
05:57
Thornton hledal velice dlouho dobrou pozici, nakonec však přihrával na Warda, ale ten byl jeho pasem zaskočený a nezakončil!
05:29
Martin Jones musel zasahovat proti nepříjemné a skryté střele, ale poradil si.
05:08
Roman Polák drží kotouč v obranném pásmu.
04:35
Kotouč mimo hrací plochu, vhazovat se bude po pravici Rinneho.
04:13
Domácí se musí bránit v obranném pásmu, kde je zavřeli hráči Sharks.
03:08
A máme vyrovnáno! Velice nenápadná akce hostujícího celku! BRENT BURNS dostal kotouč na pravé křídlo a nenápadnou střelou překonal Pekku Rinneho. Asistence: Logan Couture, Paul Martin.
00:41
Domácí dvakrát udrželi pásmo a jdou do vedení! Ekholm napřáhl na modré čáře, puk před brankářem Jonesem zastavil domácí obránce Ryan Ellis a ten se odklouzal na hůl COLINA WILSONA, který neměl problém s posláním kotouče za záda Martina Jonese! Asistence: Mattias Ekholm, Ryan Ellis
00:12
Zakázané uvolnění hostí
00:01
Úvodní vhazování vyhráli domácí.
00:01
Je za námi hymna, startu utkání již nic nebrání!
Nyní následuje státní hymna USA.
Začátek utkání se již tradičně o něco posune.

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Ekholm, Ellis, Jackman, Bitetto – Forsberg, Johansenn, Craig Smith – Wilson, Fisher, Neal – Aberg, Järnkrök, Arvidsson – Salomäki, Gaustad, Sissons

San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Martin, Burns, Vlasic, Justin Braun, Dillon, Polák – Hertl, Thornton, Pavelski – Marleau, Couture, Ward – Nieto, Chris Tierney, Karlsson – Donskoi, Spaling, Wingels

Rozhodčí: Dwyer, Furlatt – Racicot, Amell.
Předpokládané sestavy:

San Jose Sharks
Žraloci vstoupili do letošního play-off přes Los Angeles Kings, které, trochu překvapivě, vyřadili 4:1 na utkání. Zajímavostí je, že až na poslední utkání, všechny zápasy skončili jednobrankovým rozdílem.

Bodování celku San Jose Sharks:
1. Brent Burns – 8 utkání, 11 bodů (2+9)
2. Joe Pavelski – 8 utkání, 10 bodů (6+4)
3. Logan Couture – 8 utkání, 10 bodů (4+6)

Brankoviště San Jose je ovládáno Martin Jones, ten odchytal všechna utkání svého celku.
Nashville Predators
Domácí celek se do druhého kola probojoval přes Anaheim, se kterým sehrál velice vyrovnanou sérii a tu rozhodlo až sedmé utkání, které vyhrál celek trenéra Petera Lavioletteho 2:1.

Pojďme se podívat na lídry bodování Preds:
1. Colin Wilson – 10 utkání, 8 bodů (3+5)
2. Shea Weber – 10 utkání, 7 bodů (3+4)
3. Ryan Johansen – 10 utkání, 7 bodů (3+4)
4. Roman Josi – 10 utkání, 8 bodů (0+7)

V brance predátorů vládne zcela jednoznačně, finský mág, Pekka Rinne, který nastoupil do všech utkání svého celku v play-off, jedinou vyjimku tvoří první utkání série, ve kterém na poslední minutu, za rozhodného stavu, přenechal své místo Huttonovi.
Průběh série
1. utkání:
Branky a nahrávky: 43. Hertl (Ward, Vlasic), 52. Ward (Donskoi, Burns), 56. Couture (Pavelski, Burns), 59. Couture (Spaling), 60. Wingels – 25. Fisher (Johansen, Ekholm), 59. Johansen (Josi, Wilson)

San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Vlasic, Braun, Burns, Martin, Dillon, Polák – Hertl, Thornton (A), Pavelski (C) – Donskoi, Couture (A), Ward – Nieto, Marleau, Karlsson – Spaling, Tierney, Wingels

Nashville Predators: Rinne (60. Hutton) – Weber (C), Josi, Ellis, Ekholm, Jackman, Bitetto – Järnkrök, Johansen, Neal (A) – Forsberg, Ribeiro, Nystrom – Wilson, Fisher (A), Arvidsson – Salomäki, Gaustad, Bass – Sissons

2. utkání:
Branky a nahrávky: 39. Couture (Pavelski, Burns), 58. Pavelski (Nieto, Thornton), 60. Thornton (Couture, Pavelski) – 53. Ekholm (Wilson, Josi), 60. Johansen (Josi, Fisher)
San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, Polák, Dillon – Pavelski (C), Thornton (A), Hertl – Ward, Couture (A), Donskoi – Karlsson, Marleau, Nieto – Wingels, Tierney, Spaling. Trenér: Peter DeBoer

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Ellis, Ekholm, Bitetto, Jackman – Neal (A), Johansen, Järnkrok – Smith, Ribeiro, Forsberg – Arvidsson, Fisher (A), Wilson – Salomäki, Gaustad, Sissons. Trenér: Peter Laviolette

3. utkání:
Branky a nahrávky: 26. Neal (Ekholm, Johansen), 35. Weber, 47. Wilson (Ellis, Fisher), 56. Forsberg (Josi, Weber) – 14. Marleau (Hertl, Vlasic)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Ellis, Ekholm, Bitetto, Jackman – Neal, Johansen, Järnkrok – Smith, Åberg, Forsberg – Arvidsson, Fisher, Wilson – Sissons, Gaustad, Salomäki.

San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Burns, Martin, Braun, Vlasic, Polák, Dillon – Pavelski, Thornton, Hertl – Ward, Couture, Donskoi – Karlsson, Marleau, Nieto – Wingels, Tierney, Spaling.
Vítejte u sledování čtvrtého utkání série druhého kola bojů o Stanley Cup 2016. Domácí Nashville v sérii prohrává 2:1 a dnes se bude snažit vyrovnat stav série na 2:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.