To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších utkání se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:4
Utkání je u konce a body zůstávají v Buffalu. Poslední třetina byla na góly nejbohatší. Ve 43. minutě upravil na 3:1 Evander Kane, jenže ve 47. minutě snížil Max Domi a dal utkání další zápletku. V 52. minutě zvýšil náskok Buffala Marcus Foligno, jenže o pár vteřin později se puk ocitl za Johnsonovými zády a vypadalo to na pokračování dramatu. Trenér domácích si však vzal challenge, která odhalila zákrok na gólmana, gól tedy neplatil. Z toho se už Arizona neoklepala a navíc v poslední minutě inkasovala do prázdné branky, když se dnes podruhé trefil Evander Kane. Buffalo tak zvítězilo 5:2 a pokračuje ve vlně dobrých výsledků. Naopak Arizona potřetí v řadě inkasovala pět branek.
59:35
Domácí drží puk na hokejkách a kontrolují závěrečné okamžiky utkání.
59:08
Sabres právě vstřelili branku!
Je definitivně rozhodnuto, neboť domácí vybojovali puk a EVANDER KANE jej poslal přesně do opuštěné brány. Asistence: Cody Franson, Ryan O'Reilly.
58:42
Až teď, Smith je na střídačce.
58:10
Arizona se nemůže vymanit z vlastního pásma, o případné power-play zatím nemůže být řeč.
57:12
Rána Riedera přes obránce skončila na zadním mantinelu, Johnson pouze kontroloval.
56:45
Domácí pouze posunuli puk z vlastního pásma a rychle odchází střídat.
55:27
Domiho přihrávka na levou stranu byla zachycena, dopředu už jde Buffalo.
54:54
Zakázané uvolnění Arizony, hra se stěhuje před Smithe.
53:45
Individuální akcí se blýskl hostující Elliott, prokličkoval se až do útočného pásma, jeho následnou střelu ale pokryl připravený Johnson.
52:44
Domácí se vydali do rychlého brejku, byli tam hned ve čtyřech, tvrdou ránu vyslal Bogosian, těsně ale minul Smithovu branku.
52:03
Challenge byla úspěšná, Grossmannův gól neplatí. Těsně před zakončením totiž Hanzal atakoval Johnsonovu lapačku. Stav je i nadále 4:2.
52:03
Puk je v brance Buffala, bylo by tu tak velice rychlé snížení, ale trenér Dan Bylsma využil challenge a nechal prověřit situaci před zakončením, zda tam nebylo provinění hostujících barev.
51:44
Buffalo opět vede o dvě branky. Po rychlém kontru posunul Deslauriers na MARCUSE FOLIGNA a ten okamžitě pálil ze záporného úhlu. Smith neudržel puk na výstroji a ten mu tak zapadl za brankovou čáru. Asistence: Nicolas Deslauriers, David Legwand.
50:44
Reinhart dostal od hostující obrany až příliš mnoho prostoru, takže si najel do pozice a zápěstím vyzkoušel Smithovu připravenost. Ten vyrazil.
50:06
Rána Ekmana-Larssona také skončila vedle, hraje se teď velice svižný hokej.
48:37
Pěknou přihrávku zpoza branky dostal domácí Girgensons, jeho rána z první ovšem skončila vedle.
47:47
Domácí pouze posunuli puk pryč z vlastního pásma, nyní přenechávají iniciativu soupeři.
46:42
Arizona právě vstřelila branku!
A máme tu snížení! Ihned po buly se puk dostal na hůl MAXE DOMIHO a ten z vrcholu kruhu pro vhazování prostřelil Johnsona. Jeho lapačka máchla naprázdno. Bez asistence.
46:37
Trocha nepřesností, píská se zakázané uvolnění Buffala.
45:57
Buffalo opět zaútočilo po pravé straně, nyní prostoru využil Reinhart a vyslal na Smithe tvrdou střelu. Ten dobře vykryl úhel a schoval puk ve své výstroji.
44:03
Zprava pálil Eichel, jeho ránu vyrazil Smith do rohu kluziště.
44:02
Buffalo je v plném počtu.
43:58
Ofsajd hostů. Rozhodčí navíc v přerušené hře museli od sebe dělit Kanea a Domiho, mezi nimi to už vypadalo na potyčku.
43:35
Pokračuje přesilovka Arizony, Johnson je ale nyní skutečnou oporou svého týmu, poradil si i se střelou Stonea z pravého kruhu pro vhazování.
42:40
Tohle hostům nevyšlo. Sami trefili na začátku přesilovky tyčku, jenže udeřilo na druhé straně. Arizona ztratila ve středním pásmu puk, toho se zmocnil EVANDER KANE a své sólo proměnil nekompromisní střelou. Asistence: Zemgus Girgensons.
42:02
Marcus Foligno trefil Ekmana-Larssona hokejkou do krku a za hru vysokou holí odchází na trestnou lavici. Přesilovka pro Arizonu.
41:50
Na Johnsona to zkoušel Ekman-Larsson, gólman Buffala puk kryl a přerušil hru.
40:45
Buffalo v útočném pásmu, nakonec z toho bylo zašlápnutí u pravého mantinelu.

Trestné minuty: 4:4
Je za námi čtyřicet minut hry a ve druhé části se domácím hokejistům podařil obrat ve skóre. Nejprve ve 28. minutě srovnal Sam Reinhart, když využil své rychlé a šikovné ruce a vedoucí branku pak dal ve 34. minutě svižnou ranou Jamie McGinn. Arizona v této části zápasu nebyla tak nebezpečná, ale nemusí zoufat, stále je před námi třetí třetina.
40:00
39:39
Kane je zpátky ve hře, oba týmy tak hrají v plném počtu.
38:53
V oslabení vyvezl puk O'Reilly, do zakončení se ale necpal, spokojil se s ušetřením času.
38:25
Další těžkou ránu na něj vyslal Ekman-Larsson, Johnson si poradil i s touto střelou z mezikruží.
38:14
Johnson si se střelou Boedkera poradil, přerušil hru a pomohl tak svým spoluhráčům vydechnout.
37:39
Nyní si přesilovou hru vyzkouší hosté, na trestnou lavici se s dvouminutovým trestem za nedovolené bránění vypravil Evander Kane.
37:12
Puk je mimo pásmo Arizony a Downie se vrací do hry. Přesilovka domácích je u konce.
36:21
Girgensons zahajuje akci Buffala ve vlastním pásmu, této přesilovce schází tempo.
36:01
Tohle už domácí na modré nestihli, Kane už hrál ve středním pásmu – postavení mimo hru.
35:12
Steve Downie si pak ještě vyšlápl na Legwanda a za tohle dostal dvě minuty za hrubost. Buffalo si tak zahraje přesilovku.
35:12
Stále ale nehrajeme, neboť za domácí brankou musí rozhodčí trhat rozvášněné kohouty. Počátek lze hledat v hitu na Michálka, neboť v hledáčku hostů je Nicolas Deslauriers.
35:12
Už se ale vše přesunulo na druhou stranu a Johnson si musel poradit s nepříjemnou střelou od modré čáry. Nadvakrát to zvládl.
34:45
Buffalo je teď ráži a opět se hraje před Smithem.
33:33
Tlak domácích přinesl své ovoce a Buffalo už vede. Smith dokázal odolat výpadu Reinharta, ale o pár vteřin později už kapituloval, když ze střední vzdálenosti napřáhl JAMIE McGINN a dokonale jej prostřelil. Asistence: Jack Eichel, Carlo Colaiacovo.
32:48
O'Reilly s Kanem málem vybojovali puk u levého mantinelu, hosté se nakonec zvládli ubránit a dostali puk do středního pásma.
32:05
Nyní to byla parádní pasáž, po které domácí fanoušci spokojeně aplaudují. Hráči Buffala skřípli soupeře v pásmu a nebyli daleko od vedoucího gólu. Smith ovšem ukázal další skvělé zákroky na brankové čáře a udržel tak nerozhodný stav.
31:12
A Larsson se dokonce dostal do sóla. Puk ovšem dohnal až těsně před Smithem a nedokázal jej tak vymíchat a blafákem zasunout. Gólman Arizony zasáhl pravým betonem!
31:05
Přesilovka je u konce, Larsson je na ledě.
30:52
A teď se hosté dokonce dopustili ofsajdu. Sami se tak zbavili možnosti se usadit v pásmu.
30:40
Gionta opět vyhazuje až ke Smithovi.
30:17
Hosté se sice na chvíli usadili v pásmu, to už ovšem neplatí. Tahle přesilovka jim moc nejde.
29:36
Legwandovi se podařilo svým bekhendem vyhodit puk přes všechny čáry.
29:05
Přesilovka pro Arizonu, dvouminutový trest za hákování dostal Johan Larsson.
28:45
Najednou je domácích plný led a Smith se má co ohánět.
27:17
Je srovnáno a to opravdu povedeným způsobem. Po menších zmatcích před Smithem se puku zmocnil SAM REINHART, předvedl rychlé ruce a ze záporného úhlu dokázal najít za Smithem mezírku a puk zasunul za brankovou čáru. Asistence: Rasmus Ristolainen, Josh Gorges.
26:48
Za zákrok se vylučovat nebude, pokračuje se v pěti na obou stranách.
26:48
Co je ale hlavní, Zbyněk Michálek se sám zvedl a odjel na střídačku.
26:48
Deslauriers si v rohu kluziště vyšlápl na Michálka a ten nyní leží otřesený na ledové ploše. Na viníka střetu okamžitě vystartovali hostující hráči a vznikla menší rozmíška.
25:47
Teď už Girgensons vystřelil, a to z levého kruhu. Smith jeho pokus vyrazil do rohu.
25:21
Girgensonsovi střela od modré nesedla, vznikl z toho nepovedený a hlavně slabý pokus.
24:20
Nevyšla ani akce Kanea, který se snažil najít najíždějícího Reinharta. Toho si hostující obrana dobře pohlídala a k puku nepustila.
23:44
Deslauriers měl k Folignově nahození dost daleko, puku se nakonec chopili hosté vyvezli jej do bezpečí.
22:56
Málem to bylo 0:2! Zprava si totiž do pásma najel Duclair, jeho střela ale pouze zacinkala na zadní Johnsonovu tyčku! Slibná šance Arizony.
22:09
Ta ovšem skončila za brankou, Smith čeká na spoluhráče, aby mohl rozehrát.
21:48
Eichel vybojoval na Chipchurovi puk a založil protiakci Buffala.
21:15
Druhá třetina začala několika souboji u mantinelu v pásmu Buffala.

Trestné minuty: 0:2
Je za námi první třetina, ve které jsme neviděli kdovíjak akční hokej. Úvod měli lepší domácí, zejména v přesilovce si dokázali vypracovat několik akcí, ale gól nedali. Ten padl na druhé straně, když se v 15. minutě dostal do sóla Max Domi a blafákem nedal Johnsonovi šanci na zákrok. Stav po první třetině je tak 0:1.
20:00
19:27
Arizona v náznaku akce. Po pravé straně se o průnik pokoušel Boedker, přes Girgensonse ale neměl moc šancí přejít.
18:31
Smith hodlal rozehrát do rychlého kontru, puk nakonec skončil až za Johnsonem. Byla v tom ovšem teč, takže se zakázané uvolnění nepíská.
18:01
Po pravé straně si najížděl domácí Reinhart, po souboji u mantinelu však padl k ledu a o puk přišel.
17:31
Domi posunul na Hanzala, jeho přízemní střela prolétla těsně kolem Johnsonovy branky.
16:47
Downie sice zachytil vyhození domácích z pásma, sám se ovšem s pukem dostal pouze kousek za modrou.
15:26
O protiakci se pokusil Eichel. Nejprve mu nevyšel průnik středem a tak si vybruslil na modrou a odtud vyslal na Smithe štiplavé nahození. Gólman Arizony si poradil.
14:28
Hosté jdou do vedení! Do sóla se na levé straně dostal MAX DOMI, sjel si na střed a i když byl faulován Fransonem, dokázal překonat Johnsona bekhendovým blafákem. Asistence: Martin Hanzal, Stefan Elliott.
14:02
Od levého mantinelu pálil z otočky Gordon, domácí gólman vytěsnil puk do rohu kluziště.
13:05
Ve hře je hodně nepřesností, akci nezaložil ani domácí Gionta, jehož pas byl ve středním pásmu sražen.
11:54
Domi byl mezi kruhy a snažil se trefit odražený puk, podle představ se mu to nepovedlo ani na dva pokusy.
11:45
Ekman-Larsson poslal na branku Buffala prudké nahození a Johnson měl docela dost práce. Nakonec puk zkrotil a přerušil hru.
11:00
Domi pouze poslal puk do útočného pásma a se svými spoluhráči odjel střídat.
10:19
Nepřesná rozehrávka Arizony, puk skončil za Johnsonem, Buffalo zahajuje protiakci.
09:34
Přihrávka rukou, nahození McGinna už bylo zbytečné.
08:51
Přes obránce pálil Chipchura, jemná teč způsobila, že puk skončil za brankou na zadním mantinelu.
07:45
Hosté ale pokračovali v útočení a najednou měl trochu odkrytou bránu Domi. Tu ale netrefil.
07:20
Hanzal dostal z rohu puk před Johnsona, jenže tam scházeli jeho spoluhráči, akce Arizony tak neměla úspěšný konec.
06:54
Gorgesovu ránu od modré Smith moc dobře viděl, dokázal proto zareagovat a puk vyrazil mimo ledovou plochu.
06:19
Arizona se ubránila a hraje v plném počtu.
06:05
Ristolainen neudržel pásmo, hosté se s pukem dostali alespoň kousek za modrou čáru.
05:54
Po rychlé přihrávce pálil z levého kruhu Moulson, jeho ránu Smith dokázal ztlumit.
04:51
Hostům se podařilo vyhodit přes všechny čáry, Buffalo začíná od Johnsona.
04:19
Je tu první vyloučení, za podražení si jde odpočinout hostující Anthony Duclair. Přesilovka pro Buffalo.
03:53
Zprava to zkusil i Eichel, dostal se ale příliš blízko Smithovi a nedokázal usměrnit puk k zadní tyčce.
03:23
Na druhé straně se do rychlého brejku vydal Kane, jenže při pokusu o kličku na středu uklouzl a za ním dojíždějící O'Reilly Smithe bekhendovou střelou nepřekvapil.
03:03
Boedker nahazoval od modré čáry, puk skončil v hloučku hráčů před Johnsonem.
02:33
Deslauriers neprošel přes obránce, puk mu mezitím ujel a skončil na hokejkách hostujících hráčů.
01:40
Johnson zachytil za brankou nahození ze středního pásma a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
00:47
Hosté se drží v útočném pásmu, u mantinelu bojuje o puk Chipchura.
00:01

Buffalo Sabres: Johnson (Ulmark) – Ristolainen, Gorges, Bogosian, Colaiacovo, Franson, McCabe – Reinhart, O'Reilly, Kane – McGinn, Eichel, Gionta – Moulson, Girgensons, Larsson – Foligno, Legwand, Deslauriers. Trenér: Dan Bylsma.

Arizona Coyotes: Smith (Lindbäck) – Stone, Ekman-Larsson, Michálek, Dahlbeck, Elliott, Grossman – Boedker, Hanzal, Domi – Duclair, Vermette, Rieder – Downie, Scott, Martinook – Chipchura, Gordon, Richardson. Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Leggo, O'Halloran – Amell, Driscoll.
Úvodní buly vhodí zástupci organizačního výboru MSJ 2018, které se uskuteční v Buffalu.
Zápas nám, jak je již zvykem, začne o pár minutek později.
Zápas ve First Niagara Center začne v jednu hodinu ráno, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Arizona Coyotes

Hostům patří třetí příčka v Pacifické divizi, když v 25 zápasech posbírali celkem 27 bodů. Arizona je dnes uprostřed pětizápasového tripu a zatím to není žádná sláva, neboť tým oba zápasy prohrál. Naposledy se tak stalo v Detroitu po výsledku 1:5. Jedinou branku vsítil Martinook.

Buffalo Sabres

Domácí tým je momentálně na sedmém místě Atlantické divize se ziskem 23 bodů z 25 zápasů. Buffalo se vrátilo z krátkého dvouzápasového výletu, ve kterém získal tři body. Naposledy se mužstvo představilo v Detroitu, kde prohrálo 4:5 po samostatných nájezdech. O dvě branky se postaral Kane, po jedné přidali Girgensons a Bogosian.

Buffalo – St. Louis 1:2
Buffalo – Nashville 2:3
Buffalo – Carolina 4:1
Nashville – Buffalo 1:4
Detroit – Buffalo 5:4 sn
Dobré ráno u NHL. Dnes se společně podíváme na duel mezi týmy Buffalo Sabres a Arizona Coyotes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.