Jaromír Jágr (FLA) 1+0, 4 střely, čas na ledě 16:46.

Trestné minuty: 31 – 37
Využité přesilové hry: 2/4 – 0/1
Bodyčky: 16 – 15
Vyhraná vhazování: 45% – 55%.
Je dobojováno! Fanoušci, kteří navštívili First Niagara Center, se dnes rozhodně nenudili. K vidění totiž bylo hned jedenáct branek a také tříkolový pěstní souboj mezi Alexem Petrovicem a Evanderem Kanem. Panteři si v druhé polovině úvodní třetiny vypracovali tříbrankový náskok a ten si udrželi až do samotného klaksonu. Sabres se v průběhu utkání dvakrát dotáhli na rozdíl dvou branek, ale na dostřel jediné trefy se nedostali ani jednou. Florida si díky dvěma bodům upevnila svou první příčku v Atlantické divizi a druhé místo ve Východní konferenci. Buffalo naopak prohrálo potřetí v řadě a v blízké době se na východě může propadnout na poslední šestnáctou pozici.
59:53
Luongo zastavil nahození z opačné poloviny hřiště a udělal tak definitivní tečku za tímto zápasem.
59:27
Sabres se ještě sympaticky snaží snížit, jenomže hostující obrana je drží u hrazení.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:44
Utkání je definitivně rozhodnuté, v posledních vteřinách už o nic nepůjde, což dokazuje i hromadný odchod fanoušků.
58:03
Florida právě vstřelila branku!
Risk s prázdnou brankou se Buffalu nevyplatil. Jokinen z rohu obranného pásma dloubl puk k červené čáře, odkud se i přes teč obránce trefil REILLY SMITH. Asistence: Jussi Jokinen.
57:47
Bogosianova dělovka z delší vzdálenosti přesná nebyla, McGinn poté zpoza branky nahrál O´Reillymu, ale ten nenašel skulinku ve výstroji Luonga.
57:35
Domácí nemají co ztratit a posílají do hry šestého hráče do pole!
57:17
Sabres právě vstřelili branku!
Necelé tři minuty před koncem třetí třetiny je zaděláno na dramatickou koncovku! Legwand kvůli Ekbladovi přišel o hůl, puk si ale přesto našel cestu k levému mantinelu, odkud se svým prvním gólem v sezóně prosadil MIKE WEBER. Asistence: David Legwand, Cody Franson.
57:04
Foligno si dal puk na bekhend, branku ale minul, což vzápětí zopakoval také Franson.
56:28
Aaron Ekblad v tomto zápase moc vidět není, nyní však o sobě dal vědět díky slaboučké střele z osy hřiště.
55:55
Eichel se vyhnal ze střelecké pozice do rohu útočného pásma, kde ho dvojice Panterů obrala o puk.
55:29
Obsazený Pirri si všiml na pravé straně volného Shawa, který nikým nehlídaný vystřelil nepřesně.
54:54
Dvougólový Reinhart posunul puk na modrou, odkud pálil Pysyk a Luongo musel zasáhnout vyrážečkou.
54:32
Johnson o pár sekund později zneškodnil švih Dereka MacKenzieho a odstartoval další reklamní přestávku.
54:23
54:04
Kombinaci Panterů zakončil od modré čáry Campbell a dorážející Jágr, který však nepřidal svůj dnešní druhý zásah.
53:32
Jokinenovi se před modrou čárou postavil do cesty jeden z obránců a Jágr mezitím vjel do ofsajdu.
53:09
Smithova přihrávka minula Bjugstada a prošla až k obráncům Šavlí.
52:51
A to hned nadvakrát, kotouč se nachází u branky Roberta Luonga.
52:31
Panteři mají k dispozici vůbec první přesilovou hru v zápase. V jejím úvodu domácí rychle vyhodili.
52:23
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Foligno – 2 min., nedovolené bránění).
52:21
A následně z důvodu zakázaného uvolnění Panthers...
52:12
Chvíli po reklamní přestávce se pro změnu přerušuje kvůli domácímu ofsajdu.
52:03
Alex Petrovic a Evander Kane potřetí! Tito dva borci opět shodili rukavice a po další přetahované automaticky dostávají trest do konce zápasu!
52:03
51:52
Ti sice pobyli na útočné polovině, jenže kotouč měli pod kontrolou domácí.
51:31
Jokinen jen nahodil a odjel na střídačku. Hosté mají na ledě útok s Wilsonem, Pirrim a Shawem.
50:11
Domácí mužstvo ještě vykřesalo jiskřičku naděje! Gorges z levého konce hřiště trefil zadní mantinel, po kterém puk prosvištěl doprava k EVANDERU KANEOVI, jehož nenápadnou střelu švihem Luongo podcenil a mezi betony pustil kotouč za svá záda. Asistence: Josh Gorges.
49:49
49:37
Kane zpoza branky poslal puk do brankoviště, ve kterém ho Gionta naněkolikrát neprotlačil za beton Luonga.
49:14
Pěknou souhru na jeden dotek trochu zbrzdilo horší zpracování Ristolainena, který přesto vystřelil a donutil Luonga zasáhnout.
48:57
Ristolainen míjí.
48:17
Reinhart měl v pravém kruhu spoustu místa, nabídka na teč McGinna však úspěch nepřinesla.
47:59
Panteři odstartovali oslabení nejlepším možným způsobem a odpálili puk přes všechny čáry.
47:49
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Regner – 2 min., hákování).
47:40
Sabres mají ponechanou výhodu, v níž se usadili v útočné třetině, ale do žádné šance se nedostali.
47:13
Johnson byl po dalším vhazování znovu připraven, Bjugstad nasměřoval puk na Kampfera, který sedmý gól Panterů nepřidal.
47:10
Jaromír Jágr rychlou přihrávkou nastartoval Huberdeaua, proti jehož forhendovému blafáku vytasil Johnson pravý beton!
46:41
Laciné zakázané uvolnění Floridy posouvá hru do útočného pásma Sabres.
46:23
Thorntonova teč dalekonosné střely mimo tři tyče nesměřovala.
45:52
Campbell si dojel pro přihrávku z pravé strany, ale prudkým švihem Johnsonovu klec přestřelil.
45:32
Shaw hledal mezi kruhy Pirriho, ale ten dostal kotouč za paty a kus černé gumy skončil až v rohu.
45:07
V komorní atmosféře se hraje hodně podprůměrný hokej, nic na tom nezměnila ani Kampferova střela ze středního pásma.
44:34
Hosté dostali puk do středního pásma, což jim s blížícím se koncem zápasu naprosto vyhovuje.
44:03
Další propagační zákrok Roberta Luonga, na kterého vyslal slabou střelu Moulson.
43:31
Florida si je vědoma svého náskoku a do útoku se zatím ve třetí třetině vůbec nežene.
43:11
Zakázané uvolnění Floridy.
42:34
O´Reilly měl při pohybu vzad těžkou pozici na střelu, pomalu letící puk tak Luongo lehce vyrazil.
42:23
MacKenzie rybičkou skočil do očekávané střely Ristolainena a opět poslal puk mimo hřiště.
41:44
Pysykovu ránu příklepem srazil Shaw do středního pásma, kde už čekali další hráči Buffala.
41:03
Rasmus Ristolainen nahodil kotouč od modré čáry, ale jediná síť, kterou rozvlnil, byla ta nad mantinely.
40:31
Panthers vyhráli vhazování v obranném pásmu, na Jokinenovu přihrávku si z druhé vlny najel Dmitrij Kulikov, ale Johnson našel puk pod sebou.
40:22
Závěrečnou třetinu načal Zach Bogosian a jeho švih zpoza levého kruhu, se kterým neměl Luongo problém.

Vyhraná vhazování: 46% – 54%.
Prostřední dvacetiminutovka byla prošpikovaná zajímavými momenty. Florida nejprve zvýšila na 4:0, aby se Šavle zásluhou Reinharta dotáhly zpět na dvoubrankový rozdíl. Ten však byl znovu navýšen, když náhradního brankáře Chada Johnsona překonali Brandon Pirri a Jaromír Jágr. Panteři tedy půjdou do třetí třetiny s pohodlným náskokem a Buffalo se bude muset pokusit o obrat z říše snů.
40:00
39:53
Zřejmě poslední buly druhé třetiny nastane po zakázaném uvolnění Šavlí.
39:37
A znovu, dnes už asi podesáté vyletěl kotouč mimo hřiště. Následuje buly po pravici Luonga.
39:12
Domácí kapitán Brian Gionta to vzal na sebe, jenže obránci už poněkolikáté střelu zablokovali.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:47
Hosté stále nemají dost, po bekhendovém zakončení Jokinena se do šance dostal i Shaw, ale stav zůstává zatím nezměněn.
37:53
Panteři skórují pošesté a pravděpodobně potvrzují své dnešní vítězství! JAROMÍR JÁGR zavezl puk za modrou čáru, aby si jej bleskurychle vyměnil s Huberdeauem a nakonec z první uklidil puk k bližší tyči mimo dosah levé nohy Chada Johnsona. Asistence: Jonathan Huberdeau, Aaron Ekblad.
37:38
Jágr převzal pas od Bjugstada a nahrál mezi kruhy Huberdeauovi, kterého Johnson vychytal.
37:08
Hrálo se jen dvě vteřiny, puk se po vhazování odrazil směrem k Luongovi, který si jej ponechal pod lapačkou.
37:06
Hra se nám poněkud rozkouskovala, časomíru tentokrát zastavilo zakázané uvolnění Floridy.
36:53
Rozhodčí si ve středním pásmu všimli přihrávky rukou a opět přerušili hru.
36:39
Evander Kane se po dvou šarvátkách připomněl také zakončením, které bylo sražené do ochranné sítě lemující útočnou třetinu Šavlí.
36:18
Shaw poslal puk do hrudníku Johnsona, jenž přerušil hru. Před koncovkou druhé třetiny přichází na řadu reklamní přestávka.
36:07
A další zablokovaná střela, z pravého kruhu tentokrát k Johnsonovi nedostal puk Pirri.
35:47
Kulikov to dvakrát zkoušel od modré, obě střely však domácí obrana zablokovala.
35:25
Bogosian nerozehrál zpoza branky vůbec dobře, Smith zachytil puk a Florida získala útočné pásmo.
34:28
Ristolainen nejprve zblízka zakončil a poté několik vteřin ležel na kotouči. Sudí se neměli k přerušení a hra nakonec pokračovala.
33:49
Legwand se natlačil před hostujícího hráče, který ho poslal k zemi zákrokem na hraně pravidel, ale sudí zůstali ledově klidní.
33:31
Oba týmy v posledních vteřinách puky pouze nahazují, čímž je prakticky odevzdávají soupeřům.
32:54
Regnerovo nenápadné nahození se od mantinelu odrazilo do brankoviště, Johnson však chybu nepřipustil.
32:03
Huberdeau získal kotouč a poslel jej do druhé vlny, ovšem Shaw tvrdou střelou minul.
31:53
31:40
Franson je s kotoučem za svou brankou a z této přesilovky Sabres pravděpodobně nic nebude.
31:22
Trocheckovi se vyhození nepovedlo, Moulson však puk zachytil až ve středním pásmu.
30:44
Ofsajd Sabres.
30:38
Jen co se Sabres dostali do útočného pásma, tak hosté znovu dostali puk do bezpečí.
30:00
V polovině zápasu po vhazování tvrdě vystřelil Eichel, ale Luongo dostal puk do rohu, načež jeho kolegové vyhodili.
29:53
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jágr – 2 min., hákování).
29:53
A máme tu odvetu za předchozí šarvátku! Kane si to znovu rozdal s Petrovicem, kterého po krátkém přetahování povalil na zem. Oba rohovníci si jdou znovu na pět minut zchladit hlavy.
29:53
29:53
29:47
Sabres si zahrají třetí přesilovku, v ponechané výhodě mezitím pálil Foligno, ale Johnson odolal.
29:21
Jágr se vrátil do obranného pásma a vypomohl při rozehrávce, po které se domácí rychle vrátili k puku.
28:50
Návrat do útoku se Šavlím nevyvedl, ze špatné přihrávky resultovalo zakázané uvolnění a buly před Johnsonem.
28:37
Wilson ukončil následný nápor Buffala chytrým vyhozením do středního pásma.
27:39
A je to znovu o tři góly. V této sezóně zatím nepříliš produktivní BRANDON PIRRI v předbrankovém prostoru tečoval střelu Briana Campbella a popáté rozradostnil střídačku Panterů. Asistence: Brian Campbell, Quinton Howden.
27:30
Shaw bekhendem našel Howdena, jenž mu puk vrátil, ale křídelník Panterů se zblízka neprosadil.
26:55
Levý beton Roberta Luonga byl znovu v permanenci, když od modré čáry vystřelil obránce McCabe.
26:16
Gorges vypálil od modré, u vyraženého kotouče byl nejrychleji Catenacci, který zblízka vystřelil nad horní tyč.
26:10
Zakázané uvolnění Panthers.
25:17
Zpět na třígólový rozdíl mohl zvýšit Huberdeau, jenomže z ostrého úhlu minul prostor branky.
25:04
Šavle využívají i druhou přesilovku a snižují na rozdíl dvou branek! Svůj druhý gól v zápase si připisuje SAM REINHART, který stál u pravé tyče a z bezprostřední blízkosti nohou přesměroval O´Reillyho přihrávku do branky.Platnost gólu po krátké konzultaci potvrdil i videorozhodčí. Asistence: Ryan O´Reilly, Jack Eichel.
24:49
Domácí se znovu usadili v útočném pásmu a vyměňují si jednu přihrávku za druhou.
24:22
MacKenzie byl v oslabení zcela sám u červené čáry, kvůli špatnému zpracování se však do dalšího brejku nedostal.
23:59
Zatím ne, Panteři se osvobodili a dostali puk na druhý konec hrací plochy.
23:46
Sabres mají k dispozici druhou přesilovou hru. Tu první před chvíli využili, podaří se jim to i nyní?
23:23
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Wilson – 2 min., podražení).
22:59
MacKenzie nabral výbornou rychlost, prosmýkl se mezi obránci, ale v úniku neuspěl.
22:32
Bjugstad převzal přihrávku do jízdy, jenže u střídačky byl rychle zastavený jedním z beků Buffala.
21:49
Po pěti gólech se fanoušci dočkali také pěstního souboje! Kane tvrdě narazil do Petrovica, který si nenechal nic líbit a rozhodl se mu pomstít. Bitka nakonec skončila nerozhodně, což nic nemění na tom, že si oba hráči na pět minut odpočinou.
21:49
21:41
Petrovic špatně rozehrál v nebezpečném prostoru, Gionta se tak náhle zjevil v solidní šanci, ovšem na Luonga tentokrát nevyzrál.
21:09
Gólové hody pokračují! Ristolainenova nepřesná střela od modré čáry se od zadního hrazení odrazila před branku, kde číhal SAM REINHART a protlačil puk mezi levou tyčkou a betonem přesunujícího se Luonga. Asistence: Rasmus Ristolainen, Ryan O´Reilly.
20:57
Na konci pěkné souhry Šavlí stal v pravém kruhu stojící Eichel, ovšem Luongo puk vyrazil.
20:34
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Regner – 2 min., držení protihráče).
20:22
Robin Lehner se po přestávce ani nestihl zapotit a už znovu opouští brankoviště Buffala. Čtyřikrát překonaného Švéda nahrazuje Chad Johnson.
20:22
Hosté navazují na povedený závěr první třetiny a 22 sekund po zahájení prostřední části počtvrté skórují! Bjugstad vyhrál vhazování za sebe pro ALEXE PETROVICE, jehož střela příklepem ideálně zamířila k bližší tyči, kam nemohl Lehner dosáhnout. Asistence: Nick Bjugstad.
20:14
Bjugstad vyhrál vhazování a poté se s Jágrem natlačil k brankovišti, avšak Lehner ve spolupráci s obránci situaci vyřešil.

Bodyčky: 7 – 7
Úvodní dvacetiminutovka nenabídla nijak atraktivní hokej, ale Panteři po ní i přesto vedou už o tři branky. Po vyrovnaném úvodu otevřel skóre Smith, na kterého o tři minuty později navázal obránce Campbell. Dost možná klíčový gól se těsně před sirénou povedlo vstřelit Jokinenovi, díky kterému je Florida na nejlepší cestě za dvěma body.
20:00
19:35
Panteři v závěru třetiny přidávají třetí branku a udělali důležitý krok k vítězství! Vincent Trocheck dojel nahozený kotouč a před Bogosianem zadovkou nahrál Smithovi, jenž z první předložil puk mezi kruhy JUSSIMU JOKINENOVI, který potřetí překonal už téměř ležícího Lehnera. Asistence: Reilly Smith, Vincent Trocheck.
19:07
Rergner zkusil své štěstí při střele od modré. Ta nebyla vůbec špatná, ale teč Lehnera nasměrovala puk nad mantinely.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:21
Pirri nahodil od červené čáry, ovšem Lehner nohou posunul puk na hokejky svých spoluhráčů.
18:01
Bjugstad už mířil přesněji, ale beton Lehnera nenechal kotouč projít za brankovou čáru.
17:53
Jágr prokázal dobré krytí kotouče a přenechal jej Kulikovovi, jenž zpoza pravého kruhu minul domácí klec.
17:29
McCabe posunul puk do středního pásma O´Reillymu, který kotouč jenom posunul do brankoviště a Luongo se rozhodl neriskovat rozehrávku.
17:21
Zakázané uvolnění Buffala.
17:06
Thornton vyjel zpoza branky a z pravé strany otestoval pozornost Robina Lehnera.
16:34
Luongo zaváhal za svou brankou, ale domácí jeho pochybení nikterak nepotrestali.
15:58
Hosté z Trocheckova vyhraného vhazování nic nevytěžili, po icingu se bude znovu vhazovat po pravici Luonga.
15:49
Pokus Kanea byl zablokován a sražený puk se dotkl ochranné sítě. Sudí přerušili hru a zahájili tak reklamní přestávku.
15:21
Domácí tým střídal, Foligno tak byl v útočném pásmu zcela sám a neměl šanci kotouč udržet.
14:45
Hosté v útočném pásmu aktivně napadali, ale chvíli volný puk nakonec neukořistili.
14:14
Smith se vydal na hodně drzý průnik středem hřiště, ovšem kousek za modrou čárou o puk přišel.
13:54
První formace Floridy ještě zůstala na ledě, jenže Sabres dostali kotouč až za branku Luonga.
13:29
Jágr s pukem na holi nikam nespěchal, Bjugstad mezitím přejel modrou čáru a zavinil tak ofsajd Panthers.
13:14
Huberdeau se na ose hřiště mezi třemi soupeři neprosadil, pokus o kolmou přihrávku však domácím nevyšel a brejk se nekonal.
12:55
Zakázané uvolnění Floridy se nepíská, Ristolainen musí hrát a vymýšlet rozehrávku další akce.
12:42
Panteři se na nějakou dobu usadili v útočné třetině, ale k žádnému zakončení se nedostali.
11:47
O rychlou odpověď se pokusil navrátilec do sestavy Marcus Foligno, jenomže Luongo na puk dobře viděl a zasáhl.
10:45
A hosté rychle unikají do vedení o dvě branky! Petrovic od modré čáry přihrál na levou stranu BRIANU CAMPBELLOVI, jehož střelu možná ještě tečoval Jágr a Lehnerovi, který toho asi moc neviděl, proletěl puk mezi vyrážečkou a pravou tyčí do brány. Asistence: Alex Petrovic, Nick Bjugstad.
10:16
Ani jedno ze dvou nahozené domácím kýžené ovoce nepřineslo, Panteři se lehce ubránili.
09:49
Domácí uklidňují hru a kontrolují kotouč ve vlastním obranném pásmu.
09:25
Na druhém konci hřiště chtěl Lehnera překvapit Thornthon, který z nulového úhlu nepřidal druhou branku Panterů.
08:56
Už to vypadalo, že útok Buffala je u konce, když se kotouče ještě chopil Eichel a z levé strany vystrašil Luonga.
08:34
Ve středním pásmu protečovaný puk Robin Lehner raději schoval pod lapačkou a přerušil hru.
07:40
Papírový favorit zápasu se v osmé minutě dostává do vedení! Jokinen nahrál z blízkosti levého mantinelu na vrcholek pravého kruhu REILLYMU SMITHOVI, na jehož dělovku k horní tyči neměl Lehner nárok. Asistence: Jussi Jokinen, Vincent Trocheck.
06:58
Huberdeau neprošel přes červenou čáru, ještě před ozbrojením však nahodil do útočného pásma, kde o puk bojuje Jágr.
06:32
Tempo hry po solidním úvodu dosti opadlo, Sabres nezkrotili skákavý kotouč a je z toho další zakázané uvolnění.
06:07
Gionta to zkusil z otočky, ovšem trefil předním stojícího Thorntona, od něhož se puk odrazil k lapačce Luonga. Následuje reklamní pauza.
05:30
Gorgesovi střela od modré moc nesedla, skákavý puk ale i tak udělal padajícímu Luongovi velké problémy.
05:17
Smith se na pravé straně hezky obtočil kolem soupeře a nahrál na modrou čáru Petrovicovi, jehož ránu z první schoval Lehner ve své výstroji.
04:47
Eichel chtěl projít podél levého mantinelu, kde ho ale výborně odstavil Regner, jenž hraje teprve svůj druhý zápas v NHL.
04:20
Bjugstadovi u útočné modré utekl kotouč a jeho spoluhráči se museli vrátit na vlastní polovinu.
03:44
O´Reilly aktivně napadal a získal puk pro domácí, za které střílel Gorges, jenže Luongo moc práce neměl.
03:01
Puk se od zadního mantinelu odrazil do levého kruhu, kde byl MacKenzie, ale ten nepříliš prudkou střelou k bližší tyči neuspěl.
02:54
Legwandovu přihrávku jeden z domácích nezpracoval, Buffalu tak puk utekl na smolné zakázané uvolnění.
02:37
Kane byl na pravém křídle dlouho neatakován, střela přes obránce však skončila na hokejce Luonga, od které kotouč vyletěl do ochranné sítě.
02:14
Dění se rychle přesunulo na druhý konec hřiště, Kapferova střela zápěstím však Lehnera nezaskočila.
01:49
Weber dostal přihrávku na levý konec modré čáry, odkud ale nezamířil mezi tři tyče.
01:31
Trocheckova přihrávla z levé strany byla nepřesná, kotouč skončil v rohu, kde bylo hned několik domácích hráčů.
01:11
Sabres se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění, po kterém se však puk přesunul před Luonga.
01:05
Jokinenovi střela nesedla, kotouč se vznesl vysoko do vzduchu a Lehner jej v pohodě odrazil vyrážečkou.
00:42
Svůj první zákrok má za sebou také Robin Lehner. Campbell zpoza branky našel Jágra, který zblízka domácího gólmana nepropálil.
00:11
Pysykovu úvodní navštívenku Luongo v pohodě chytil, na čemž nic nezměnila ani následná rozmíška před brankou.
00:06
Hned po šesti vteřinách hry se poprvé přerušuje, Bjugstad sice vyhrál vhazování, ale jeho spoluhráč špatně rozehrál a vyhodil na icing.
00:01

Buffalo Sabres: Lehner (Johnson) – Ristolainen, Gorges (A), Bogosian, McCabe, Pysyk, Weber – Reinhart, O´Reilly (A), McGinn – Moulson, Eichel, Foligno – Gionta (C), Reinhart, Kane – Legwand, Catenacci, Deslauriers.

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Kulikov, Petrovic, Campbell (A), Regner, Kampfer – Jágr, Bjugstad, Huberdeau – Smith, Trocheck, Jokinen (A) – Shaw, Wilson, Pirri – Thornton, MacKenzie (A), Howden.

Rozhodčí: Luxmore, Morton – Brisebois, Miller.
Československá stopa v utkání

Jaromír Jágr (FLA)
Útočník, 43 let, 50 zápasů, 37 bodů (16+21).

Florida Panthers

Panteři prozatím zažívají sezónu z říše snů a ve Východní konferenci sídlí na skvělém druhém místě. Náskok na další týmy se však Floridě zúžil, jelikož z posledních dvou zápasů s Pittsburghem a Detroitem získala parta okolo českého veterána Jaromíra Jágra jediný bod. Panthers se znovu budou muset vypořádat s absencí dvou důležitých obránců, ke zraněnému kapitánovi Williemu Mitchellovi se totiž přidal i Erik Gudbranson, kterého zastupuje šestadvacetiletý ligový nováček Brent Regner.

Nejproduktivnější hráči:
• J. Jágr – 37 bodů (16+21)
• J. Huberdeau – 37 bodů (10+27)
• A. Barkov – 35 bodů (16+19).
Buffalo Sabres

Od Šavlí se toho před sezónou příliš neočekávalo, a tak jejich aktuální postavení není pro nikoho žádné velké překvapení. Týmu z Buffala ve Východní konferenci patří až čtrnácté místo, přičemž ztráta na osmou pozici je už dvanáctibodová. Dnešní soupeř ze slunné Floridy je pro Sabres těžkou překážkou, Florida totiž nebodovala pouze v jednom z posledních jedenácti vzájemných soubojů.

• R. O´Reilly – 43 bodů (17+26)
• J. Eichel – 35 bodů (16+19)
• R. Ristolainen – 32 bodů (8+24).
Všem hokejovým příznivcům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od jedné hodiny se můžeme těšit na utkání mezi týmy Buffalo Sabres a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.