Jiří Tlustý (NJD) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:09
Radim Vrbata (VAN) – 0+0, 6 střel, čas na ledě 21:28

Hvězdy utkání

1. Kyle Palmieri (NJD) – 1+1
2. Adam Henrique (NJD) – 1+1
3. Sven Baertschi (VAN) – 1+1
Domácí nakonec krásnou brankou v prodloužení rozhodují tento zápas. Já se s Vámi loučím, hezký začínající nový týden!
63:33
Devils právě vstřelili branku!
New Jersey rozhoduje zápas při početní výhodě v prodloužení. Na modré se k puku dostal Cammalleri, který naznačil střelu a krásně našel na pravém křídle KYLA PALMIERIHO, jehož střela z úhlu trefila odkrytou klec. Asistence: Mike Cammalleri, Lee Stempniak.
62:59
Hosté hrají velmi obětavě, zatím se dobře brání.
62:23
Bartkowski vyváží puk až na polovinu soupeře.
62:14
Hamhuis (VANú je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
61:27
Radim Vrbata teď pospíchal do obrany, nakonec se mu podařilo získat puk pro svůj tým.
61:02
Domácí brankář rozehrál přímo na hůl Vrbaty, ten toho ovšem nedokázal využít.
60:39
Po icingu Ďáblů se hra přesouvá před Kinkaida.
60:12
Hosté začínají s pukem na svých holích.
60:01
Začalo prodloužení.
Ve třetí třetině branka nepadla, a tak přijde na řadu prodloužení!
60:00
Třetí třetina skončila.
59:23
Další útočnou snahu bratří Sedinů zastavil ofsajd.
58:42
58:09
Kalinin mohl rozhodnout tento zápas, když jen sám na Millera. Ruský útočník puk poslal po bekhendovém blafáku pouze vedle levé tyče!
58:03
Nakonec se však daří hostům vyhodit.
57:40
Domácí se drží v pásmu, formace Kosaten je velmi unavená.
56:42
Horvat (VAN) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
56:05
Tlustý nedokázal projít podél levého mantinelu.
55:22
Nahození McCanna z kraje pásma pohodlně chytá do lapačky Kinkaid.
54:55
53:57
Tentokrát Burrows střílel z pravé strany, jenže branku soupeře netrefil.
53:27
Burrows přišel o puk, domácí opět vyhazují.
52:42
Canuck musí opět začít zpoza své branky.
51:53
Edlerova střela zápěstím od modré se mezi tři tyče nevešla.
50:58
Už dlouho se bojuje o puk v pásmu Devils.
49:56
Larsson (NJD) atakoval v rohu hřiště vermi tvrdě McCanna, za což inkasuje 5 minut + trest do konce utkání za nedovolené bránění.
49:11
Biega nahodil puk pouze do zadního mantinelu.
48:38
Hansena zastavuje ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.
47:43
Tato herní část je velmi opatrná, ani jeden z týmů příliš neútočí.
46:38
Domácí zkoušeli nahodit puk do útočného pásma, ten ovšem sbírá Edler.
45:36
44:47
Weber od modré dvakrát po sobě střílel jen do připraveného Kinkaida.
44:19
Puk letí až k Millerovi, který pomáhá s rozehrávkou.
43:35
Josefson (NJD) je vyloučen na 2 minuty za podražení.
42:43
Severson rozehrává puk z vlastního pásma.
41:49
Baertschi si najel na střel pásma, odkud vyslal střelu jen do zadního mantinelu.
40:49
Odpískáno zakázané uvolnění domácího celku.
40:43
40:20
Devils dělají vysokým napadaním svému soupeři problémy.
40:01
Tato třetina přinesla velmi vyhecovaný hokej. Viděli jsme hned několik bitek a spoustu vyloučení. Hostům se v této periodě podařilo dotáhnout soupeřův náskok díky gólům Edlera a Baertschiho. O jedinou branku domácích v této třetině se postaral Kalinin hned v úvodu.
Další třetina začne přibližně v 1:17.
40:00
39:35
Hosté jsou v plném počtu, domácí ve čtyřech.
39:01
Vrbata dostal přihrávku před branku, kde skvěle vykoupal domácího brankáře, avšak nedokázal puk zasunout do brány. Kinkaid sáhl lapačkou na brankovou čáru a puk senzačně zachytil!
38:42
I domácí si zahrají oslabení ve třech. Larsson (NJD) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
38:30
Biega z plné jízdy napálil jen připraveného Kinkaida.
37:35
Palmieri (NJD) a D. Sedin (VAN) jsou vyloučeni na 2 minuty za hrubost.
37:35
Na druhé straně Daniel Sedin sekl po odpískání Kinkaida, což pomstil Palmieri tím, že drzého švéda poslal k ledu.
36:52
36:25
Hosté jsou ve čtyřech.
36:15
Po střele jednoho z domácích borců se strhla před bránou Millera strkanice, která se ovšem obejde bez vyloučení.
35:45
Kosatky zatím brání velmi zodpovědně.
34:52
Hosté jdou do tří, Edler (VAN) je vyloučen na 2 minuty za naražení na hrazení.
34:24
Weber (VAN) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
34:11
Farnham (NJD) a Virtanen (VAN) jsou vyloučeni na 5 minut za rvačku.
34:11
Farnham se popral s Virtanenem, kterého ze spárů domácího borce osvobodili až rozhodčí.
34:06
Vancouver právě vstřelil branku!
Bojovnost hostům přináší ovoce. Horvat vybojoval puk za domácí bránou, předal ho Huttonovi, který našel přihrávkou přes brankoviště najetého SVENA BAERTSCHIHO, jemuž nedělalo ždáné problémy puk uklidil do odkryté klece. Asistence: Ben Hutton, Bo Horvat.
33:47
Domácí dlouho kombinovali v útočném pásmu, nakonec ale o puk přišel Stempniak.
33:02
Domácí svého soupeře v této periodě výrazně přestříleli.
32:04
Tootoo (NJD) a Dorsett (VAN) jsou vyloučeni na 5 minut za rvačku. Oba borci ještě vyfasovali 10minutový osobní trest.
32:04
Domácí borec Tootoo se pustil do Dorsetta, který si připisuje druhou branku během dvou utkání. Eskymák Tootoo měl ovšem v této bitce navrch!
31:57
Hosté ovšem téměř okamžitě snižují. Nahozený puk projel po mantinelu až na levou stranu k ALEXANDERU EDLEROVI, jehož střela od hrazení dokázala zaskočit domácího brankáře. Bez asistence.
30:31
Domácí odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek. JERGEJ KALININ se ujal puku v rohu, vyjel si na pravý kruh, odkud překonal Millera přízemní střelou. Asistence: Kyle Palmieri, Adam Larsson.
30:14
30:05
Velkou šanci měli domácí, jenže pokus Farnhama se nejdříve odrazil o tyč, následně puk v brankovišti skvěle zalehl Miller.
29:47
Domácí dlouho kombinují v útočném pásmu, avšak velkou příležitost si nedokáží vytvořit.
28:14
Horvat (VAN) je vyloučen na 2 minuty za hákování.
27:11
Rána McCanna mířila pouze do středu branky, kde byl připravený strážce domácí svatyně.
25:54
Zjac nabil mezi kruhy Kaliniovi, jehož střelu z první zastavil připravený Miller.
25:32
Virtanenovu střelu z otočky už drží domácí brankář na svém hrudním chrániči.
24:39
Schlemko od modré čáry minul hostující klec.
24:10
Higgins se nedokázal vykličkovat od pravého mantinelu.
23:21
Nahození přes celé hřiště mířilo na branku, a tak ho raději Kinkaid přikryl.
22:05
Střelu TooTooa vyráží hostující brankář před sebe. Nikdo, kdo by mohl dorážet ovšem není v blízkosti.
20:52
Stempniak z pravého křídla minul klec Canucks.
20:28
Kinkaid zasáhl puk maskou, s kterou má nyní nějaké problémy. Rozhodčí helmu odvážejí na opravu na střídačku domácích.
20:11
20:01
První třetinu vyhráli domácí, kteří skórovali zásluhou Henriqueho a Cammalleriho. O jedinou platnou branku hostí se postaral Higgins. Druhý gól Canuck vstřelil Virtanen, ten ovšem nemohl být uznán, protože Burrows bránil brankáři.
Další třetina začne přibližně v 0:08.
20:00
19:39
Puk letí až za bránu Vancouveru.
19:06
Daniel Sedin vymyslel skvělou akci pro Vrbatu, jenže čský útočník z bezprostřední blízkosti minul!
18:32
Mohl padnout druhý gól v oslabení. Henrique upláchl po pravém křídle hostující obraně a naservíroval puk před prázdnou branku Zajacovi, ten ovšem trefil jen levou tyč!
18:11
Greene (NJD) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
17:37
Domácí brankář byl podruhé překonán, když po zmatku před domácí bránou objel klec Virtanen a zasunul do ní přesně puk! Domácí trenér ovšem požádal o video, ve kterém se zjistilo, že Burrows bránil Kinkaidovi v přesunu v brankovišti. To byl důvod, kvůli kterému druhá branka Canuck nebyla uznána!
16:32
Domácí jdou do vedení. Henrique poslal do přečíslení Stempniaka, jehož přihrávka vystavila MIKA CAMMALLERIHO tváří v tvář Millerovi. Domácí útočník si počínal výborně a dlouhou kličkou překonal hostujícího brankáře. Asistence: Lee Stempniak, Adam Henrique.
15:52
Po icingu Devils se bude vhazovat před Kinkaidem.
14:50
Sledujeme velmi nepohledný hokej, který zdobí příliš mnoho chyb.
13:40
Počer střel: New Jersey – 4, Vancouver – 11.
13:06
12:42
Zajac (NJD) a Burrows (VAN) jsou vyloučeni na 2 minuty za hrubost.
12:34
Kinkaid střelu od modré vyráží, následně jeho spoluhráči odpalují puk do bezpečné vzdálenosti.
11:34
Edler nedokázal střelu po přihrávce přes šíři pásma vtěsnat mezi tři tyče.
11:06
Tootoo (NJD) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
10:49
Ihned po buly mířila na domácího brankáře střela, ta ovšem nenandělala Kinkaidovi problémy.
10:29
Larsson nahodil puk do útočného pásma, jenže Palmieri ho nedokázal vybojovat.
09:39
Merrill dlouho držel puk za domácí bránou, nakonec však o něj přišel.
08:26
Nahození Biegy od modré nemělo potřebné parametry pro ohrožení domácí brány.
07:26
Kosatky začínají další akci za vlastní bránou.
06:40
05:18
Domácí dokázali vyrovnat ve vlastním oslabení. Po chybě Edlera se hnal do přečíslení Zajac, který předložil puk před hostujícího brankáře ADAMU HENRIQUEMU, jehož střela mířila přesně do skulinky mezi betony. Asistence: Travis Zajac.
04:59
Stempniak vyhazuje puk až za bránu Millera.
04:40
Severson (NJD) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
04:03
Hamhuisovo nahození sbírá obrana Ďáblů.
02:20
Hosté se dostávají hned v úvodu do vedení. McCannův průnik byl zastaven, ale puk se zamotal mezi brusle jednoho z domácích zadáků, a tak se ho ujal CHRIS HIGGINS, který z otočky poslal černou gumu mezi betony mladého gólmana. Asistence: Jared McCann.
02:09
Po nahození McCanna raději Kinkaid přerušil hru.
01:30
Pokus Bartkowského mířil jen do zadního mantinelu za domácí klecí.
01:10
Tlustý se nedokázal prosmýknout podél pravého mantinelu.
00:27
Zajac poprvé prověřil Millera, ten ovšem jeho střelu z mezikruží dokázal zkrotit.
00:01

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Larsson, Greene, Severson, Moore, Schlemko, Merrill – Stempniak, Henrique, Cammalleri – Palmieri, Zajac, Tlustý – Tootoo, Josefson, Kalinin – O´Neill, Gionta, Farnham

Vancouver Canucks: Miller (Bachman) – Tanev, Edler, Bartkowski, Hamhuis, Weber, Hutton – Vrbata, H. Sedin, D. Sedin – Virtanen, Sutter, Burrows – Hansen, Horvat, Baertschi – Dorsett, McCann, Higgins.

Vancouver Canucks je na sedmé pozici ve své konferenci a má jen o jeden bod více, než jeho dnešní hostitel. Celek, který vede bratrská dvojice Sedinů má zasebou dvě prohry v řadě, a tak budou na ledě Devils usilovat o přerušení této série. Nejvíce bodů má Daniel Sedin (11), v závěsu je jeho bratr Henrik, který jich získal jen o dva méně.

New Jersey Devils je ve formě. Z posledních devíti zápasů prohráli jen dvakrát, jinak se hned sedmkrát radovali z vítězství. Naposledy si Ďáblové vyšlápli na obhájce titulu z Chicaga, nad kterým vedli již 4:0, ale nakonec utkání skončilo jen 4:2. Nejproduktivnějším hráčem je Mike Cammalleri, který nasbíral již dvanáct bodů za čtyři branky a dvojnásobný počet asistencí.
V dalším kole se proti sobě postaví New Jersey Devils a Vancouver Canucks. Devils jsou nabuzeni po výhře nad Chicagem, Vancouver naposledy prohrál na ledě Sabres. Utkání v Prudential Center začíná krátce po třiadvacáté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.