Já vám děkuji za pozornost a přeji krásný start do nového týdne.

1. Erik Haula (MNS) – 1+2
2. Ryan Carter (MNS) – 1+1
3. Jason Pominville (MNS) – 1+2
Tak toto bylo opravdu parádní utkání!
Domácí se dostali do vedení po důrazné akci již ve čtvrté minutě, když se prosadil Matt Dumba. Druhou branku přidali domácí v osmé minutě, kdy se prosadil Thomas Vanek. Ten tečoval střelu od modré čáry.

Na 3:0 zvyšoval Nino Niederreiter, který zakončoval krásnou kombinaci domácích hokejistů. Stejný hokejista následně připravil čtvrtou branku pro Jasona Pominvilla, který se prosadil z mezikruží střelou k o tyčku!

Dvě branky dali domácí také ve třetí třetině. Ve třiačtyřicáté minutě zvyšoval na rozdíl již pěti branek Ryan Carter, který nadvakrát překonal náhradníka Scotta Darlinga. Sedm minut před koncem sice po pěkné akci snižoval střelou do prázdné branky Patrick Kane, který ale o minutu později fauloval Erica Haulu, jenž zakončoval do prázdné branky. Tento prohřešek byl potrestán technickou brankou.

Minnesota tak na vlastním ledě ve speciálním utkání v rámci Stadium Series přímo ztrapnila posledního ligového mistra a udělal důležitý krok směrem k play-off!

Střely na branku: 32:32
59:46
V posledních sekundách byl vidět ještě jeden malý pěstní souboj, kterých dneska bylo opravdu hodně. Nevylučuje se a nic to neřeší. Minnesota vítězí!
59:26
Ještě dva pokusy od modré čáry z pohledu hostů. Finální střela byla nakonec zblokována bránícím Charlie Coylem.
58:43
Dílo mohl dokonat Charlie Coyle, jenž se hnal sám na branku. Svým bekhendem se mu ovšem nepovedlo překonat připraveného Darlinga!
58:07
Rozeběhly se poslední dvě minuty tohoto speciálního střetnutí, které bude pro jeden celek skvělým výsledkem a pro druhý naprostou potupou.
57:27
Nyní se do útoku dostali domácí, kteří to ještě zkoušejí pokusy od modré čáry a ze střední vzdálenosti.
56:52
Blackhawks nyní kombinují v útočné třetině, ale ke střele se jim zatím nepovedlo dostat. Minnesota utkání již dohraje v klidném tempu.
55:59
K puku se před brankou dostal jeden z hostů, který byl na pravém kruhu v dobré pozici. Bekhendovým pokusem se mu ovšem nepovedlo skórovat.
55:31
Utkání se dohrává v poklidném tempu. Hosté by rádi skórovali a upravili alespoň skóre na přijatelnější stav. To se zatím ale nedaří.
54:51
Velký závar před brankou Hawks nakonec nekončí brankou, která by zvýraznila utrpení posledního mistra ligy v tomto utkání.
53:49
Minnesota právě vstřelila branku!
Risk s prázdnou klecí je nakonec potrestán! Patrick Kane nejdříve špatně přihrál a následně fauloval ERIKA HAULU. Ten sice puk do branky nedostal, ale rozhodčí branku posoudil jako technickou! Bez asistence.
53:14
Po střele z pravého kruhu se do sebe pustila většina hráčů. Pěstní souboj obstaral Carter se Shawem, kteří dostávají dvouminutové tresty.
53:06
Minnesota vyhodila puk na zakázané uvolnění a trenér Hawks se rozhodl odvolat brankáře Darlinga! Zajímavý tah.
52:49
Bojuje se za brankou Devana Dubnyka, kde je v souboji o puk hned několik hráčů a vidíme urputný souboj.
52:05
Chicago právě vstřelilo branku!
Hodně se chtěl prosadit nejproduktivnější hráč soutěže, až se mu to povedlo. PATRICK KANE nejdříve od modré čáry branku nedal, ale následně si sjel k levé tyčce, kam dostal přesnou přihrávku a snížil stav utkání! Asistence: Trevor van Riemsdyk, Jonathan Toews.
51:15
Utkání se aktuálně spíše dohrává. O vítězi je rozhodnuto, Minnesota se již nikam nežene a zoufalé ataky Chicaga nejsou nebezpečné.
50:25
Další dvě střely musel likvidovat náhradní brankář Chicaga Blackhawks, Scott Darling. V obou případech si ale počínal dobře.
Dnešní utkání sleduje 50 426 diváků!
50:08
Po levé straně zahrozil Zach Parise, ale jeho ránu dokázal Darling pohotově zachytit. Puk sice pod kontrolou neměl, ale rozhodčí hru přerušil.
49:27
Patrick Kane posunul puk na pravé křídle, kde se ale hostujícím hokejistům nepovedlo zakončit. Puk Minnesota vyhazuje.
48:55
Před branku se sice dostali, ale zakončit se jim nepovedlo. Bránící hráči Wild následně puk poslali do bezpečí.
48:17
Po ofsajdovém postavení hostujícího celku se bude vhazovat ve středním pásmu. Uvidíme, jestli se Hawks podaří alespoň skórovat.
47:25
Od modré čáry zkoušel pozornost zatím nepřekonaného Dubnyka Viktod Svedberg. Ten ale nedokázal překonat Dubnyka jako první.
46:42
Zach Parise se prodíral po pravé straně a následně nabízel puk přihrávkou před branku. Tam se ale Mikael Granlund nedokázal prosadit.
45:59
Nino Niederreiter se vyhnul obraně a hnal se sám na brankáře. Napřáhl ke střele, ale v poslední moment mu puk vypíchl bránící Seabrook.
45:18
Nyní se puk dostal před branku na hokejku Jonathana Toewse, který si ale neposednou černou gumu nedokázal zpracovat.
44:45
Hosté se pokoušeli dostat se do střelecké pozice, ale Minnesota hraje skvěle na všech pozicích. Daří se jim naprosto vše.
44:07
Po levé straně zahrozil Nino Niederreiter, kterému se ale následně nepovedlo projít až do střelecké pozice.
43:33
Naopak domácí hrají v naprosté pohodě a užívají si toto povedené utkání, které jim těžko uteče. Kombinují ve středním pásmu.
42:56
Chicago je kompletně na kolenou, toto se jim už nepovede zdramatizovat, či otočit. Puk se jim nyní povedlo vyhodit jen za branku Dubnyka.
42:25
Inkasuje ovšem také Scott Darling! Marco Scandella poslal střílenou přihrávku na hokejku RYANA CARTERA, který se sice svým prvním pokusem neprosadil. Následná dorážka ovšem skončila za zády hostujícího brankáře! Asistence: Marco Scandella, Jared Stoll.
42:09
Hosté se ovšem snažení. Andrew Desjardins to nyní zkoušel z levé strany po rychlé otočce. Branku se mu ovšem nepovedlo ohrozit.
41:18
Patrick Kane není v úplně ideálním rozpoložení. Nyní se mu na modré čáře nepovedlo zpracovat naprosto snadnou přihrávku od jednoho ze svých spoluhráčů.
40:31
K první střele se dostali hosté, ale střela z levé strany nebyla pro brankáře Dubnyka velkým oříškem. Pokračuje se aktivitou Minnesoty.
40:01
Do třetí třetiny nastupuje místo Coreyho Crawforda Scott Darling. Povede se mu vynulovat střelce Minnesoty?
Jeremy Roenick, jeden z bývalých skvělých hokejistů, který se dokonce účastnil včerejšího utkání veteránů v dresu Chicaga, zpovídal čtyřiadevadesátiletého rekreačního hokejistu. Zároveň mu vyjádřil svůj respekt.
Druhá třetina končí stejným poměrem, jako ta první. Minnesota si s Chicagem naprosto hraje a zaslouženě vede. Na 3:0 zvyšoval Nino Niederreiter, který zakončoval krásnou kombinaci domácích hokejistů. Stejný hokejista následně připravil čtvrtou branku pro Jasona Pominvilla, který se prosadil z mezikruží střelou k o tyčku!

Střely na branku: 23:20
40:00
40:00
Střela obránce Ryana Sutera se odrazila od zadního mantinelu před branku. Tam zakončoval Nino Niederreiter, který přidal pátou branku. Ovšem jen nějaké tři setiny po uplynutí času!
39:20
Druhou branku zkoušel přidat Jason Pominville, ale svižnou ránou zápěstím z pravého kruhá nedokázal trefit branku hostujícího brankáře.
38:34
Teuvo Teräväinen uzmul puk před brankou svého brankáře a zaútočil s ním. Vše bylo zakončeno technickou střelou, která ale branku Dubnyka neohrozila.
38:08
První náznak šance byl neúspěšný. Jeden z hráčů byl v útočném pásmu dříve, než puk, a tak se píská ofsajd.
37:50
Koivu je zpátky na ledě a může pokračovat přesilovka jeho celku, která mohla být delší nebýt jeho zbytečného vyloučení.
37:05
Po střele obránce Seabrooka to zkoušel bekhendovým pokusem Panarin, kterému se ale nepovedlo nakonec trefit puk ideálně.
36:28
Po přejetí pásmo to ale v další akci zkoušel Artěmij Panarin. Ten se odhodlal ke střele přes obránce, ale jeho pokus skončil jen nad brankou Dubnyka.
36:12
Patrick Kane najel do útočné třetiny a následně poslal puk na modrou čáru. Trevor van Riemsdyk ovšem přebral puk až za modrou čárou, a tak se píská ofsajd.
35:48
Přesilovka domácích se o něco zkrátí. Mikko Koivu si v útočném snažení pomohl nedovoleně, když sekl jednoho z hostujících hráčů do hokejky.
35:30
Začít musí ovšem od své branky. Hawks totiž vyhráli vhazování a puk poslali za branku Devana Dubnyka.
35:14
Následuje tedy pětiminutová přesilovka pro domácí hokejisty, kteří mohou toto utkání rozhodnout v dlouhé přesilovce trvající do konce této třetiny.
35:14
Jason Zucker se z ledu zvedl až nyní. Mezitím Michal Rozsíval opustil stadion a utkání pro něj skončilo. Stejně jako pro atakovaného Zuckera.
35:14
Michal Rozsíval tvrdě atakoval Jasona Zuckera. Ten měl při rozehře hlavu dole a postupoval dopředu. Český obránce jej atakoval ramenem a dostane menší trest.
34:58
Následně se ale Minnesota dvakrát osvobodila, a tak je přesilovka hostů u konce. Chicago bude ještě litovat, že se jim nepovedlo nic vymyslet.
34:08
Hosté jsou nebezpeční rány od modré čáry. Devan Dubnyk musel řešit dvě nebezpečné střely, ale ani jedna neskončila úspěchem pro Chicago.
33:45
Od modré to zkusil Brent Seabrook, ale jeho pokus skončil jen na hokejce jeho spoluhráče. Ten lépe nedokázal zakončit.
33:15
Na trestné lavici již sedí Ryan Carter, který si dle sudích počínal nejvíce nedovoleně. Následovat tak bude přesilovka pro hosty, která je může dostat zpět do hry.
33:15
Po závaru před brankou Dubnyka, které po střele od modré čáry neskončilo brankou, následovala šarvátka. Domácím se nelíbilo osekávání brankáře.
32:30
Teuvo Teräväinen se hnal do dobré pozice a již byl před brankou Devana Dubnyka. Na poslední chvíli mu ovšem pod nohy skočil bránící hráč a puk odehrál.
32:01
Dobrou přihrávku mezi kruhy dostal obránce Duncan Keith, který se s pukem prodral do střelecké pozice, ale Dubnyka se mu nepovedlo překonat.
31:24
Po souboji ve středním pásmu se objevil kotouč mimo ledovou plochu. Vhazovat se tak bude poblíž modré čáry Blackhawks.
31:11
Před další komerční pauzou je stav utkání již téměř jednoznačný. Domácí hokejisté na vlastním ledě vedou již 4:0 a kráčí za pohodlným vítězstvím.
30:26
A pokračuje výborné utkání z domácí strany. Nino Niederreiter vyhrál souboj za brankou s Michalem Rozsívalem a posunul puk mezi kruhy. Tam byl připraven JASON POMINVILLE, který střelou o tyčku skóroval a připsal si třetí bod v utkání! Asistence: Nino Niederreiter, Erik Haula.
29:43
Hned po buly se chtěl prosadit snažící se Panarin. Tomu se ale nepovedlo z levé strany dostat puk do branky. Chicago nezažívá úplně povedeý večer.
29:27
Charlie Coyle najel s pukem do útočné třetiny po pravé straně a následně puk poslal do brankoviště. Tam několikrát zakončovali Parise se Scandellou, ale ani jednomu se nepovedlo překonat brankáře!
29:10
Již po skončení přesilové hry to zkoušel z pravého kruhu talentovaný útočník Panarin. Jeho střela tahem ale skončila lehkým zákrokem pro Dubnyka.
28:42
Následné snažení domácích hokejistů bylo ukončeno odebráním puku a následním vyhozením mimo ledovou plochu. Jeremy Roenick si v publiku užívá s fanoušky.
28:33
Po dlouhé době se domácí dostali do nějaké šance. Miikko Koivu si najel po pravé straně až před branku, kde se mu ovšem nepovedlo překonat Crawforda střelou pod víko!
27:36
Teuvo Teräväinen následně vybojoval útočné pásmo a také vhazování svou svižnou střelou. Dubnyk se ovšem dnes rozhodl, že branky pouštět nebude.
27:18
Domácím se stále nedaří cokoliv udělat a hosté kombinují na útočné polovině, respektive za brankou Devana Dubnyka.
26:55
K první střele se ale dostali hosté. Ti s pukem najeli do útočné třetiny a nahozením na Dubnykovo branku vybojovali útočné pásmo.
26:37
Corey Crawford dostane dvouminutový trest poté, co se před jeho branku prodíral Coyle. Toho následně podrazil a bude tak potrestán.
25:58
Velká šance! Do přečíslení se dostali domácí a Thomas Vanek dostával puk před branku. Crawford ale drží naděje svého celku!
25:35
Jason Zucker zachytil rozehrávku Hawks a hnal se sám na brankáře. Nakonec se ale ke střele nedostal, puk mu ujel a skončil u Crawforda.
24:56
Minnesota je i nadále velice aktivním celkem! Po střele jednoho z domácích zakončoval bekhendem Ryan Carter, který ale nedokázal puk zvednout přes beton Crawforda!
24:26
Domácím se rychle povedlo projít do útočné třetiny, kde byli ale následně obráni o kotouč. Mrzet je to ale nemuselo, hosté touš vyhodili na icing.
24:03
Minnesota se nyní osvobodila jen za cenu zakázaného uvolnění, a tak se bude vhazovat před Devanem Dubnykem.
23:15
Hosté už ztrácejí tři branky, ale i tak se snaží, co nejrychleji utkání snížit. Pokus zpoza branky ovšem nebyl úspěšný, Dubnyk byl připraven.
22:26
Třetí branka v síti brankáře Crawforda! Nejdříve pálil Ryan Suter vedle, ale akce pokračovala. Po krásné akci se puk dostal na pravou stranu, odkud se střelou do odkryté branky prosadil NINO NIEDERREITER! Asistence: Erik Haula, Jason Pominville.
21:36
Následné vyhození k brance Devana Dubnyka skončila na zakázaném uvolnění. Vhazovat se tak bude před brankou Crawforda.
21:02
Nyní se domácí musí do útoku dostat od vlastní branky. V momentě, kdy z přesilovky zbývají poslední sekundy. Tato se jim nepovede zužitkovat.
20:47
Obrovská šance i na straně druhé. Puk dostal skrz brankoviště Nino Niederreiter, jehož ránu dokázal brankář Crawford skvěle chytit!
20:18
Domácí sice hrají přesilovku, ale do šance se dostalo Chicago. Puk před branku dostal Anisimov, ale ten z otočky trefil jen boční síť!
20:01
Na stadioně aktuálně probíhá koncert skupiny Cheap Trick. Všichni si to užívají a panuje skvělá atmosféra. Vidíme tedy nejen kvalitní hokej!
První třetina dnešního speciálního utkání končí. Domácí se dostali do vedení po důrazné akci již ve čtvrté minutě, když se prosadil Matt Dumba. Druhou branku přidal domácí v osmé minutě, kdy se prosadil Thomas Vanek. Ten tečoval střelu od modré čáry. Hraje se rychlé a tvrdé utkání, které zatím ovládá domácí celek. Jak tomu bude nadále?

Střely na branku: 11:9
20:00
19:39
Domácí sice usilovně kombinovali, ale nakonec se jim nepovedlo pul udržet v pásmu a Hjalmarsson jej vyhodil přes všechny čáry.
19:09
Brentu Seabrookovi utekl Eric Haula a ve stejný moment ztratil také hokejku. Jediné, co ho napadlo, bylo domácího hráče přidržet. Dvě minuty pro obránce Hawks.
18:32
První třetina se dohrává aktivní hrou ve středním pásmu. Hraje se o každý kus ledu, domácí hrají skvěle a hosty do větších šancí nepouští.
17:51
Nakonec se do útočné třetiny prodrali domácí, kteří tam sice nic nevymysleli, ale ušetřili se od tlaku hostujícího celku.
17:10
Domácí sice hrají v plném počtu, ale banda kolem Jonathana Toewse i nadále aktivní v útočném pásmu. V přesilovce velkou šanci neměli.
16:25
Chicago kombinovalo na modré čáře, ale následně byla zachycena přihrávka Ericem Haulou, který puk poslal z obranné třetiny do střední.
15:34
Patrick Kane našel z pravé strany volného Panarina, kterého střela ovšem skončila jen nad brankou Devana Dubnyka. Pokračuje se tlakem hostů.
15:07
Ti se ale moc daleko nedostali. Zach Parise za brankou napadl krosčekem zezadu Hjalmarssona. Dostává tak po právu dvě minuty.
14:52
Po buly to zkoušel Niklas Hjalmarsson, který ale trefil jen dobře postaveného obráne a do útoku míří domácí hokejisté.
14:40
Devan Dubnyk následně ukryl ve své lapačce nahození Patricka Kanea ze středního pásma. Nejproduktivnější hráč měl v úmyslu vybojovat útočné pásmo.
14:18
Do útočné třetiny najel Artěmij Panarin, který následně posouval puk na modrou čáru. Dělovka Brenta Seabrooka byla ale ztečována jen nad branku. Následuje komeční pauza.
13:46
Duncan Keith následně poslal puk od modré čáry přímo na hokejku Andrewa Shawa. Tomu se povedlo puk tečovat, ale následně zbytečně do Dubnyka píchl. Strhla se mela, která se ale obešla bez trestů.
13:19
Po odpískání zakázaného uvolnění překvapoval brankáře Dubnyka Toews. Ten objel branku, ale domácího brankáře nepřekonal.
12:58
Následně se prodíral opět Carter, nyní ovšem po levé straně. Hned za modrou čárou mu ovšem vystavili stopku bránící hráči Blackhawks.
12:43
Branku objel Ryan Carter, který puk do branky posílal z levé strany. Brankáře Crawforda touto přízemní střelou ale nedokázal překonat.
12:11
A další vyhození. Druhá přesilovka Minnesoty končí neúspěchem. Nepovedlo se jí poslat jedinou střelu, v té minulé jich poslala celkem čtyři.
11:36
Domácí se tam nyní prodrali, ale puk jim byl za brankou odebrán. Jeden z hostů následně puk vyhodil v momentě, kdy z přesilovky zbývá posledních třicet sekund.
10:57
Stále se domácím Wild nepovedlo dostat do útočné třetiny. Jejich snažení je nyní mnohem více bráněno a Hawks hrají zatím hodně zodpovědně.
10:28
Hned začátkem přesilovky se povedlo hostům vyhodit puk pryč z pásma. Niklas Hjmalmarsson jej poslal pryč o mantinel.
10:15
Jonathan Toews dostává dvouminutový trest za napadení brankáře a Minnesota tak bude mít další šanci na skórování.
10:15
Andrew Shaw se lehce dotkl masky Devana Dubnyka a rozhodčí tak odpískal jeho faul. Branka Jonathana Toewse tak nebyla uznána!
09:53
Opět ale útočili domácí, kterým ale nyní přihrávka zpoza branky před ní nevyšla. Následuje útočný výpad Chicaga.
09:10
Hawks ovšem musejí opět od své branky, kde se objevil puk po nahození od domácích hráčů. Uvidíme, jak se s touto situaci hokejisté poperou.
08:18
Rychlý útok domácích nebyl zakončen třetí brankou. K puku se dostávají hosté, kteří budou chtít stav utkání minimálně snížit.
07:37
Duncan Keith dostal přesnou přihrávku do prostoru mezi kruhy, odkud se mu ovšem nepovedlo trefit branku Devana Dubnyka.
07:10
Tak to je motivace od domácích, to je vstup do utkání! Po vyhrané buly se puk dostal na hokejku Jasona Pominvilleho, jehož ránu před brankou skvěle tečoval rakouský útočník THOMAS VANEK! Crawford tuto střelu nemohl zlikvidovat! Asistence: Jason Pominville, Mike Reilly.
06:29
A po následném neúspěšném snažení se hostujícímu celku povedlo puk poslat mimo obrannou třetinu a osvobodit se tak.
06:00
Mikko Koivu posílal puk z pravého kruhu před branku, kde se ovšem nepovedlo ani jednomu z hráčů v zeleném puk poslat do branky.
05:29
Minnesotě se ale prvotní tlak nepovede. Hawks vyhráli buly a puk poslali mimo ohrožení branky svého brankáře.
05:17
Matt Dumba a Philipp Danault dostávají tresty za střet. Hostující hráč ale dostal ještě trest navíc, a tak je tu přesilovka pro domácí.
05:17
A máme tu první potyčku! U střídačky Hawks si vyšlápl Matt Dumba na hostujícího Desjardinse a následovala potyčka mezi hráči. Bude se vylučovat.
04:48
Minnesota se dostala do dalšího snažení. Přihrávka zpoza klece před ní byla ovšem bránícími hráči ztečována a skončila mimo ohrožení branky.
04:17
Zahozili ovšem i hosté! Teemu Teräväinen našel přihrávkou před branku najíždějícího Niklase Hjalmarssona, kterému se nepovedlo brankáře překonat!
03:25
Krásná akce domácích hokejistů končí úvodní brankou Wild! Ryan Carter se hnal sám na brankáře Crawforda, který oba jeho pokusy dokázal zlikvidovat. Poté ale agresivně přijel MATT DUMBA, který puk poslal za záda dezorientovaného brankáře! Asistence: Ryan Carter, Justin Fontaine.
03:12
Rozehrávka domácích zpoza své branky skončila jen na střídačce. Ve středním pásmu byl totiž puk ztečován a vhazovat se bude před Dubnykem.
02:38
Střelecky aktivní Ryan Suter pálil směrem na branku Crawforda, ale ten si poradil i s dalším pokusem mířící na jeho branku.
02:22
Stále vidíme kombinaci hostujícího celku, který se pokouší ovládnout hru přesnými přihrávky. Nyní ale čeká na ideální moment pro útok.
01:40
Blackhawks aktuálně kontrolují hrou za svou brankou a pomalu se budou chtít dostat s pukem do útoku.
01:03
Od modré čáry napřáhl obránce Ryan Suter, ale jeho rychlý pokus dokázal brankář Crawford vyrazit mimo svou branku.
00:34
Jonathan Toews následně na druhé straně zkoušel za brankou zakombinovat s obráncem Keithem, ale ten jeho přihrávku nezachytil.
00:11
Tak to byla hned velká šance! Charlie Coyle dostal puk a po pravé straně projel do útočné třetiny. Střelu před brankou mu ale na poslední chvíli překazil jeden z obránců Hawks.
00:01
Malé děti odpočítali odkrytí chorea, kde bylo napsáno "Lets Play Hockey". Nyní se ale na tento sport můžeme soustředit! Pojďme na to.
Jazmine Sullivan aktuálně na ledě zpívá americkou hymnu, která zní po celém stadioně v Minneapolis. Kamery se ale spíše zajímají o hráče obou celků, jenž jsou nastoupeni na ledě. Nechybí ani vojáci, kteří salutují.
Za mnohem většího hukotu následuje příchod také domácích hokejistů, jenž na led vcházejí dlouhou uličkou, která začíná hořlavou brankou.
Stadionem aktuálně zní symfonie, či nějaká hudba z trubek minnesotského orchestru. Mezitím na led přicházejí hokejisté Blackhawks.
Krásný nedělní večer přeji všem hokejovým nadšencům a šílencům! Stadium Series začíná prvním utkáním, kterým bude utkání mezi domácí Minnesotou a posledním držitelem Stanley Cupu, Chicagem! Start utkání se o pár minut zpozdí, ale pak může začít utkání pod otevřeným nebem!

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter, Dumba, Prosser, Reilly, Folin – Coyle, Koivu, Parise – Vanek, Granlund, Zucker – Pominville, Haula, Niederreiter – Fontaine, Stoll, Carter

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith, Seabrook, van Riemsdyk, Rozsíval, Gustafsson – Pánik, Toews, Shaw – Kane, Anisimov, Panarin – Teräväinen, Danault, Desjardins – Hinostroza, Rasmussen, Mashinter

Rozhodčí: Kozari, Lee – Mach, Galloway.
Předpokládané sestavy

Minnesota: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter, Dumba, Prosser, Reilly, Folin – Coyle, Koivu, Parise – Vanek, Granlund, Zucker – Pominville, Haula, Niederreiter – Fontaine, Stoll, Carter

Chicago: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith, Seabrook, van Riemsdyk, Rozsíval, Gustafsson – Pánik, Toews, Shaw – Kane, Anisimov, Panarin – Teräväinen, Danault, Desjardins – Hinostroza, Rasmussen, Mashinter
Zápas na TCF Bank Stadium začne ve 21:30, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Chicago Blackhawks

Hosté jsou na tom tabulkově o mnoho lépe. V Centrální divizi jim patří první místo, když v 61 zápasech nasbírali 81 bodů. I Chicagu se v posledních zápasech dařilo, což jako poslední poznal New York Rangers, který doma prohrál 3:5. Hattrickem se blýskl Panarin, další góly přidali Desjardins a Shaw.

Minnesota Wild

Domácí jsou momentálně na šestém místě Centrální divize se ziskem 62 bodů z 58 utkání. Play off ale není utopií, neboť tým ztrácí pouhé dva body na Colorado, které drží druhou wild card pro Západní konferenci. Plusem je momentální forma, klub si z venkovního třízápasového tripu přivezl plný počet šesti bodů. Jako poslední se o síle Minnesoty přesvědčil Edmonton, který doma prohrál 2:5. O branky hostů se postarali Pominville, Dumba, Vanek, Granlund a Coyle.

Minnesota – Washington 3:4
Minnesota – Boston 2:4
Vancouver – Minnesota 2:5
Calgary – Minnesota 3:5
Edmonton – Minnesota 2:5
Stadium Series jsou zápasy, hrané na stadionech pro americký fotbal a baseball a stejně jako Winter Classic se těší velkému zájmu diváků. Pro Minnesotu to bude ve Stadium Series premiéra, Chicago už podobný zápas hrálo v roce 2014.