Tři hvězdy utkání:
1. Pekka Rinne (NSH) 38 zák., 2 góly, 95%
2. Mikka Salomäki (NSH) 1+0
3. Shea Webber (NSH) 1+0
Anaheim vyslal na Rinneho třikrát více střel během třetí třetiny, nežli Nashville na Chudobina, přesto dokázali Kačeři pouze jednou skórovat. Vyrovnat už se jim ale nepodařilo a proto odchází z dnešního zápasu jako poražení. Finský gólman ve službách Predátorů zlikvidoval 38 zákroků z celkových čtyřiceti a měl výrazný podíl na dnešní výhře domácích.
59:29
Fisher zblokoval střelu Getzlafa.
59:00
Kačeři zkoušejí hru bez brankáře.
58:33
Vatanen z kruhu nedokázal propálit Rinneho. Důležitý zákrok domácího brankáře.
58:01
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:11
Jones mohl pojistit vedení Nashvillu , ale jeho střelu zápěstím Chudobin zneškodnil.
55:58
Hosté jsou kompletní.
55:07
Stejně dobře si ale na druhé straně počínal Rinne proti Keslerovi.
54:46
Chudobin drží naděje Anaheimu, když nyní vychytal Smithe.
53:58
Nyní ale dostává dvě minuty za sekání Bieksa (ANA). Očekávaný závěrečný tlak hostů tak zatím nepřijde.
53:03
Maroon po delší době prověřil Rinneho svou střelou zápěstím.
51:13
Gólman Nashvillu teď vyřešil schrumář před svým brankovištěm včasným pokrytím kotouče.
50:22
Domácí jsou v plném počtu.
50:00
Až nyní proti Lindholmovi.
49:30
Více jak minuta z trestu je pryč a Rinne zatím nemusel zasahovat.
48:22
Za podražení dostává dvě minuty Forsberg (NSH).
48:00
A jen tak ho neohrozí, poněvadž domácí půjdou do čtyř.
47:00
Nashville od začátku třetí třetiny ještě neohrozil Chudobina.
45:33
Anaheim právě vstřelil branku!
Bieksovu střelu po ledě vyrazil Rinne pouze před sebe. K puku se poté dostal nejrychleji MIKE SANTORELLI, který nadzvedl puk přes ležícího domácího gólmana a vrací tak svůj tým zpět do zápasu. Asistence: Kevin Bieksa, Chris Stewart.
44:10
Horcoff dostal přihrávku na kruhy. Střelu příklepem ale nesměroval pouze do Rinneho.
43:31
Hostům se ale přesilovka vůbec nevydařila. Nashville je v plném počtu.
41:31
James Neal (NSH) dnes podruhé usedá na trestnou lavici, tentokrát za podražení.
40:01
Anaheim je sice střelecky aktivnějším týmem a to výrazně. V této statistice vede 27 ku 17, ale hokej se hraje na góly a ten naopak přidal Nashville, když Salomäki šikovně tečoval nahození Ekholma, čímž vyhnal Andersena z branky. Třetí třetina začne ve 4:06.
40:00
39:01
Poslední minuta druhé třetiny.
37:51
Nashville je kompletní.
36:50
Domácí jeli v úniku dvou proti jednomu, ale Bourque trestuhodně přestřelil z nadějné pozice.
35:51
Ekholm (NSH) dostává dvě minuty za hrubost.
35:49
Zakázané uvolnění Nashvillu.
34:18
Kačeři hrají v v plném počtu.
34:00
Opět musí Nashville až před svou branku pro kotouč.
33:10
Kačerům se daří vyhodit puk až k domácímu gólmanovi.
32:41
Rinne raději uschoval puk v lapačce.
32:18
Perry (ANA) navíc dostává dvě minuty za hru vysokou holí.
32:18
Střelu Jarnkroka našel Chudobin uschovanou ve svém dresu.
31:20
30:11
Hostům se daří vyhodit puk do bezpečné zóny.
29:20
Právě Hagelin (ANA) dostává dvě minuty za podražení.
29:09
Mezi kruhy dostal nabito Hagelin, ale ani nadvakrát nepřekonal finského gólmana ve službách Nashvillu. Hosté poté nedokázali dostat puk ani do odkryté domácí brány.
28:13
Perry se pokusil o odpověď. z úhlu ale Rinneho nepřekvapil.
26:13
Pro Andersena už byl třetí gól posledním momentem v zápase a mezi třemi tyčemi jej střída Chudobin.
26:13
Nashville právě vstřelil branku!
Predátoři navyšují své vedení. Hostům se nepodařilo vyhodit kotouč ze své třetiny, když u mantinelu zachytil puk Ekholm, jehož nahození tečoval mezi betony Andersena MIKKA SALOMÄKI. Asistence: Mathias Ekholm.
25:35
Rinne však po celé dvě minuty nemusel zasahovat. Neal se vrací zpátky na led.
24:24
Tato přesilovka je v podání Kačerů lepší, ale jejich střely jsou zatím nepřesné.
23:35
Za nedovolené bránění je nyní vykázán na trestnou lavici Neal (NSH).
23:28
Útočnou akci Anaheimu zastavuje postavení mimo hru.
22:00
Početní výhoda se ale Kačerům vůbec nepovedla.
20:01
Zajímavý průběh měla úvodní část. Na první gól jsme si museli sice počkat až do poloviny třetiny, kdy se prosadil z přesilovky Weber, ale na něj dokázal rychle odpovědět Rakell. Kutiźní moment ale přišel sedm minut před koncem, kdy nahození Neala ze středního pásma skončilo k překvapení všech až v hostující brance. Druhá třtina začne ve 3:06.
20:00
20:00
Začátek první třetiny začnou hosté přesilovkou. Jakcman (NSH) neudržel nervy na uzdě a dostává za to dvě minuty.
19:01
Poslední minuta první třetiny.
17:10
Getzlaf hledal Perryho, nakonec sám skončil s kotoučem v rohu.
16:05
Kačeři jsou v plném počtu.
15:06
Půlka z trestu Ritchieho je pryč a hraje se převážně před Rinnem.
14:36
Anaheimu se daří vyhodit puk.
14:05
Ritchie (ANA) si půjde odsedět dvě minuty za držení hole Jonese.
13:13
Nyní ale pouští Andersen gól, na který jen tak nezapomene. JAMES NEAL původně jenom vyvážel kotouč a nahaozval na hostujícího gólmana. Ten ale nestihl sklapnout své betony včas a žabičku od poloviny hřiště pustil mezi svými chrániči do brány. Bez asistence.
12:30
Hosté ožili a rázem se hraje pouze před Rinnem.
10:47
Vedení Nashvillu netrvalo ale dlouho. RICKARD RATANEN dostal dostatek volného prostoru u mantinelu, aby nabral rychlost a nakonec se obtočil kolem branky, když Rinne nestihl dát beton ke své druhé tyči. Asistence: Cam Fowler, Sami Vatanen.
09:33
Prodlouženou početní výhodu již domácí hokejisté využívají. Od Ribeira se puk dostal na modrouk Josimu, který hru přesunul na druhou stranu, kde čekal již SHEA WEBER, aby svou dělovkou propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Roman Josi, Mike Ribeiro.
08:53
Za hákování usedá k Ritchiemu Hagelin (ANA). Predátoři tak budou mít krátkou přesilovku 5 na 3.
08:40
Znovu musí domácí pro kotouč až ke své bráně
08:00
Hostům se však daří vyhodit puk do bezpečí.
07:06
Premiérovou přesilovku si zahraje Nashville. Ritchie (ANA) dostává dvě minuty za sekání.
06:30
Stewart od mantinelu posílal puk před branku, kam si najel Ritchie. Z první a těsné blízkosti ale poslal puk pouze do do domácího finského gólmana.
05:32
Icingu se dopouští tentokrát domácí tým.
04:21
Rinne si až nyní připisuje první zákrok a hned musel čelit z bezprostřední blízkosti Horcoffovi, kterému před brankoviště adresoval puk Hagelin.
03:00
Bourque byl sám v útočném pásmu, tak alespoň od mantinelu prověřil pozornost Andersena,
01:50
Kačeři se nemohou zatím dostat z tlaku Predátorů.
00:53
Fisher se objevil sám před Andersenem, ale neměl čas na zakončení, tak poslal puk pouze do betonů hostujícího gólmana.