Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:40
Roman Polák (SJS) 0+0,0 střel, čas na ledě 20:18
Tři hvězdy utkání:
1. Logan Couture (SJS) 3+0
2. Chris Higgins (VAN) 1+0
3. Joe Pavelski (SJS) 1+1
Hostující celek vyhrává o tři branky a získává body z dnešního zápasu. Velkou zásluhu na tom má Logan Couture, který vstřelil hattrick.
59:44
San Jose právě vstřelilo branku!
Do prázdné branky se trefuje LOGAN COUTURE, který tak zaznamenal svůj první hattrick v NHL. Čepice letí na led.
59:33
Jeden z hostujících hráčů přes celé kluziště prázdnou branku minul
59:00
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:30
Domácí se snaží, ale nemohou se dostat do dobré střelecké pozice, San Jose velmi dobře brání.
57:50
Domácí hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.
57:44
James Reimer drží hostující tým, nyní si dokázal poradit s pokusem Webera.
57:31
57:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:51
Domácí brankář si poradil se střelou zápěstím, kterou vyslal Joonas Donskoi.
56:20
Ránu Logana Couturea zblokoval obětavě Bo Horvat.
55:31
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Sedin D. – 2 min., vražení na hrazení).
55:24
Tomáš Hertl ani na dvakrát neprostřelil domácího brankáře. Markström ho vychytal. Český hráč podává dobrý výkon dnes.
55:17
54:28
Joonas Donskoi střelou zápěstím nedokázal prostřelit brankáře Canucks.
54:01
Gól v přesilové hře pět na tři. Pavelski našel před brankou spoluhráče, LOGAN COUTURE se prosazuje střelou mezi betony domácího brankáře. Rána se mu asi nepovedla podle představ, ale na vstřelené gólu to stačilo. Asistence: Joe Pavelski, Patrick Merleau.
53:50
San Jose hraje aktivně, domácí se tak tak brání.
53:17
Přesilovou hru pět na tři budou hrát hosté poměrně dlouho, to by mohl být klíčový moment zápasu.
53:17
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Granlund – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
53:00
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Bartkowski – 2 min., vysoká hůl).
52:27
Dvakrát se dokázali domácí dostal ke střele, ani jeden pokus však nebyl dostatečně důrazný.
51:21
Reimer zasahuje po střele Burrowse, následuje komerční přestávka.
51:02
Joe Thornton se prokličkoval až před branku. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu. Domácí gólman tuto šanci zlikvidoval.
50:06
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, kterou načíná hostující Nick Spaling střelou mimo tři tyče.
49:20
Nejprve Jannik Hansen minul branku Reimera, poté na druhé straně neuspěl proti Markströmovi Tommy Wingels.
48:10
Joe Thornton se dostal do dobré střelecké pozice, v níž nedokázal prostřelit domácího brankáře.
47:02
Puk skončil na střídačce domácích, následuje komerční přestávka v probíhající 48. minutě.
46:35
K vidění je velké množství osobních soubojů, ani jeden tým nyní nechce udělat chybu.
45:15
Domácí Jared McCann svůj pokus namířil velmi mimo prostor vymezený třemi tyčemi.
44:25
Postavení mimo hru pro hostující tým.
44:17
Před Jamesem Reimerem tečoval puk Chris Higgins, ale brankáře překonat nedokázal.
43:39
Justin Braun, který byl před malou chvílí na trestné lavici, nyní dostal prostor na ledě a využil ho k nepřesné střele.
43:08
Brenden Dillon se dostal ke střele zápěstím, s níž si brankář Jacob Markström dokázal poradit.
42:46
42:00
Velmi dobře sehráli domácí první polovinu přesilové hry, dostali se do několika dobrých šancí, ty ale využít nedokázali.
41:35
Sven Baertschi se probojoval ke střele zápěstím, brankář Reimer pozorný a jeho pokus kryje.
40:46
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Braun – 2 min., hákování).
40:31
Baertschi dokázal zblokovat ránu Brenta Burnse.
40:13
Tomáš Hertl si počkal na Webera a tvrdě ale čistě ho atakoval.
40:01
Jedenáct sekund před koncem druhé třetiny se dokázali prosadit hosté, kteří tak vedou po čtyřiceti minutách o jednu branku.
40:00
39:49
Hosté jdou do vedení v závěru druhé třetiny. LOGAN COUTURE byl aktivní před brankou, dokázal zužitkovat důraz v koncovce a po přihrávce Spalinga posílá Sharks do vedení. Asistence: Nick Spaling.
39:00
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:50
Daniel Sedin to zkoušel takřka z nulového úhlu, na brankáře Jamese Reimera si nepřišel.
37:35
Sledujeme hodně vyrovnaný zápas, klíčovou roli hrají brankáři, který podávají velmi dobrý výkon. Domácí a hostující gólman patří k ozdobám tohoto klání.
37:27
Aktivně napadá první domácí formace, ke střele se sice nedostala, ale rozehrávku soupeři řádně znepříjemnila.
36:59
San Jose od své branky zakládá další akci, domácí ale vrací puk za branku Reimera.
35:47
Hostující tým je aktivnější, nyní zůstal v předbrankovém prostoru volný Joe Thornton, jehož rána přesná nebyla.
34:37
Po delší době registrujeme střelu na branku, jejím autorem je hostující Chris Tierney, domácí brankář si dokázal poradit.
33:06
Markström nyní musel být pozorný, protože před ním zůstal nepokrytý Melker Karlsson.
32:19
Ránu Daniela Sedina dokázal zblokovat Joe Pavelski.
32:04
Hra je přerušena, za stavu vyrovnaného následuje komerční přestávka.
31:55
Biegova rána snadnou prací pro hostujícího brankáře, který si dokázal poradit.
31:40
Hodně dlouho se hraje bez přerušení, Daniel Sedin nyní ránou z první ohrozil branku hostujícího celku.
30:56
Dainius Zubrus vystrašil brankáře domácího týmu jedovatou střelou. Maskovaný muž dokázal zasáhnout.
30:07
Domácí se dostali do zakončení, jmenovitě Jared McCann střelou zápěstím nepřekonal Reimera v brance San Jose.
30:00
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu.
29:15
Wingels ani Marleau své šance nevyužili. Zejména prvně jmenovaný si počínal velmi dobře. Ale brankář Jacob Markström byl pozorný.
28:33
Joe Pavelski se dostal do dobré střelecké pozice, ale brankáře domácích překonat střelou z první nedokázal.
27:00
Bekhendovou střelou neuspěl hostující Nick Spaling.
26:21
Vancouver právě vstřelil branku!
Domácí vyrovnávají gólem v oslabení. Ve vlastním obranném pásmu k puku dostal CHRIS HIGGINS, který se dostal do brejku dva na jednoho. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu a volba to byla dobrá. Bez asistence.
26:12
Hodně málo San Jose během dlouhé přesilovky střílí. Druhou ránu na branku vyslal Burns.
25:13
Melker Karlsson byl před brankou na malý moment volný, svou šanci ale nedokázal proměnit.
24:34
Brent Burns tentokrát pálil už přesněji, ale nepřekonal brankáře domácích.
22:53
V přesilovce se do šance dostal Brent Burns, jehož pokus mířil mimo branku.
22:01
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Virtanen – 5 min. + osobní trest do konce utkání, nedovolené bránění).
20:46
Odpovědět chtěl rychle Ben Hutton, ale jeho ale pokus byl velmi nepřesný.
20:20
Bleskově jdou hosté do vedení. Střelu Brunse dorazil za brankovou čáru JOE PAVELSKI. Střelecky méně aktivní tým se dostává do vedení. Asistence: Brent Burns, Joe Thornton.
20:01
V první třetině jsme branku neviděli, oba týmy jsou tak do kabin za stavu 0:0. 13:6 na střely v této třetině.
20:00
19:33
Logan Couture si obhodil obránce a dostal se do zakončení, se kterým si domácí brankář dokázal poradit. Následně neuspěl ani Spaling.
18:40
Rána Romana Poláka nebyla z kategorie nejpřesnějších.
18:10
Yannick Weber trefil štangli střelou z první. Velká šance domácích.
17:57
Domácí Jared McCann střelou zápěstím řádně protáhl brankáře Sharks.
17:30
Emerson Etem se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale přes Dylana DeMela nevystřelil.
17:00
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:36
Jake Virtanen si počkal na Logana Couturea a do osobního souboje šel naplno.
15:55
První formace domácích se teprve nyní výrazněji prosazuje, tlak v útočném pásmu zakončil střelou Danil Sedin. Brankář San Jose si s jeho pokusem dokázal poradit.
15:12
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Haley – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Pedan – 5 min., bitka).
15:12
14:46
Desátou střelu Canucks má na svědomí Bo Horvat, jehož pokus zápěstím zastavil brankář San Jose. Následuje komerční přestávka.
14:00
Dostáváme se do finální části úvodní třetiny a na první branku stále čekáme, střelecky aktivnější jsou domácí, v tomto ohledu vedou 9:4.
13:49
Hostující Nick Spaling nedokázal branku trefit přesněji, jeho rána postrádala důraz.
13:33
Brent Burns střelou zápěstím trefil jen prostor, kde byl pozorný Jacob Markström. Čtvrtá střela, která na něj dnes mířila.
12:39
Jen díky brankářům je stav zápasu stále bezbrankový. Nyní James Reimer vychytal Burrowse v dobré pozici.
11:45
Joonas Donskoi ani Tommy Wingels nedokázali střelami zápěstím výrazněji potrápit domácího brankáře, který v pohodě obě střely kryje. Následuje komerční přestávka.
11:00
Emerson Etem stelou zápěstím trefil jen Jamese Reimera, který celkem v pohodě zasáhl.
10:15
Andrey Pedan se dostal do střelecké pozice a také vypálil. Jeho pokus však tečoval mimo branku Joe Pavelski.
09:04
Haumuisovu ránu kryje brankář San Jose, který viděl na pokus od modré čáry.
08:45
08:00
Přesilovou hru hrají domácí špatně, nemohou se stabilně probojovat do střeleckých pozic a útočné pásmo rovněž nedokáží udržet.
07:11
Na druhé straně v oslabení to zkusil Nick Spaling, jehož rána končí v místě, kde "operoval" Markström.
07:11
Sven Baertschi v dobré pozici trefil jen brankáře soupeře, který tak svůj tým drží.
06:45
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Polák – 2 min., nedovolené bránění).
06:20
Největší šanci neproměnil Joonas Donskoi v první minutě.
05:50
Burrows se k zakončení rychlé akce domácích nedostal, finální přihrávka postrádala přesnost.
05:30
Michael Haley si počkal na Alexe Biegu a dal mu pořádný strom. Oba hráči pokračují dál ve střídání.
04:26
Alex Biega ani nadvakrát nedokázal prostřelit defenzivní val hostujícího celku. Konkrétně oba jeho pokusy narazily na Brendena Dillona.
02:25
Čtvrtá domácí střela na branku soupeře, jejím autorem je Jared McCannn. Rána zápěstím však byla snadným soustem pro Reimera.
02:03
Vancouver je při chuti, Brenden Gaunce střelou zápěstím nedokázal prostřelit brankáře.
01:45
Domácí tým je nyní aktivnější, další zakončení Canuck má na svědomí Jake Virtanen, jehož ránu zápěstím kryje brankář Reimer.
01:01
James Reimer zasahuje proti ráně, kterou vyslal Chris Higgins.
00:50
První střela na branku končí na brankové konstrukci. Joonas Donskoi střelou z kruhu trefil štangli.
00:01
Zápas začne o něco později.

Vancouver Canucks: Markström (Miller) – Weber, Hamhuis, Pedan, Hutton, Biega, Bartkowski – Hansen, Sedin H., Sedin D. – Virtanen, Granlund, Beartschi – Etem, Horvat, Higgins – Burrows, Gauce, McCann

San Jose Sharks: Reimer (Jones) – Burns, Martin, Braun, DeMelo, Polák, Dillon – Pavelski, Thornon, Hertl – Spaling, Couture, Donskoi – Wingels, Marleau, Karlsson – Zubrus, Tierney, Haley.
Obránce Christopher Tanev (zdranění v horní části těla) a útočník Markus Granlund (zranění v horní části těla) se v pondělí vrátili do tréninku. Prvně jmenovaný by se podle slov kouče mohl vrátit již dnes do zápasové zátěže.
San Jose ukončilo třízápasovou sérii porážek, když v pondělí porazilo Los Angeles. V týmu panuje spokojenost "Užívám si každý zápas, jsem moc rád, že jsem ve formaci s Pavelskim a Hertlem," nechal se slyšet Joe Thornton. San Jose vyhrálo 25 zápasů na ledě soupeře, čímž vyrovnalo rekord Capitals.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a San Jose Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.