Loučí se s Vámi Michal Belšán, děkuji za pozornost. Přeji krásné ráno a budu se na Vás těšit večer u extraligového duelu mezi Plzní a Vítkovicemi, na počtenou!
Pavel Zacha (NJD) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:08
1. Ryan Kesler (ANA) 1+0
2. Ryan Getzlaf (ANA) 0+1
3. Kyle Quincey (NJD) 1+1
A je hotovo! Anaheim dnes zvládl skvělý obrat a porazil New Jersey 3:2.

První třetina skončila bez branek, pytel s góly se roztrhl až během té druhé. Ve 31. minutě otevřel skóre utkání po střele Kylea Quinceyho Devante Smith-Pelly, který puk tečoval. O pár minut později znovu pálil Kyle Quincey, tentokráte se již jednalo o čistý průstřel a zdálo se, že Devils si dojdou pro šestou výhru v řadě.

Jenomže zdání klame... V čase 37:24 skóroval Rickard Rakell a 16 sekund nato srovnával na 2:2 Jakob Silfverberg. Třetí třetina tak byla velmi napínavá, dominantnější v ní ale byli hosté. Přesto to nakonec byli Ducks, kteří se dočkali vítězného zásahu – v 57. minutě se o něj postaral Ryan Kesler.

Střely: 23:29 (8:8, 9:9, 6:12)
59:53
Po pokusu Beaua Bennetta se k touši dostal Kevin Bieksa, jenž jej nekompromisně napálil přes všechny čáry! Sedm sekund a čtyři desetiny do konce třetí třetiny... Nebo zápasu?
59:30
Vernon Fiddler vyhrál buly čistým způsobem, ale pouze do středního pásma, což hostům komplikue situaci.
59:26
A máme tu další zakázané uvolnění Ducks, tentokráte na něj hrací předmět poslal Ryan Getzlaf. Ustojí domácí tlak soupeře?
Dnešní utkání sleduje 14 954 diváků.
59:08
New Jersey se nemůže dostat do útočného pásma po ztrátě kotouče, Anaheim se momentálně brání velmi dobře.
58:52
Jakob Silfverberg přemýšlel, že chvíli podrží puk, nakonec se však pokusil branku trefit. Minul – zakázané uvolnění.
58:43
Tu vyhráli Devils a Schneider znovu míří z brány, New Jersey pak do útoku!
58:38
Cory Schneider se prozatím raději vrací do branky, ale je už připraven promptně vyrazit zpět na střídačku. Záležet bude na buly.
58:38
Hostující trenér John Hynes reaguje na přerušení hry oddechovým časem. Jeho asistent Geoff Ward udílí pokyny šestici hráčů, kteří budou na ledě.
58:38
Ďáblové dobře kombinovali v útočném pásmu, ale P.A. Parenteau se při zpracovávání přihrávky dopustil ofsajdu.
58:31
58:25
Cory Schneider míří na střídačku, New Jersey se o vyrovnání pokusí se šesti hráči!
58:08
Nahození Johna Moorea bylo zblokováno Samim Vatanenem a Ducks znovu dokázali poslat puk přes všechny čáry!
57:26
Getzlaf se dostal ke kotouči v rohu obranného pásma a poslal jej co nejdále od brány svého týmu.
57:12
Jonathan Bernier působí velice jistě, poradil si totiž i s další střelou Seversona. Nejproduktivnější obránce (a druhý nejproduktivnější hráč) Devils mířil do jeho lapačky.
56:55
Anaheim se dokázal osvobodit výhozem a může si tak nachvíli odpočinout.
56:41
Tvrdou ránu Damona Seversona vyrazil Bernier vyrážečkou do ochranné sítě, buly se tedy bude opakovat ve stejném pásmu.
56:31
Nyní je pro Devils ten správný čas zlomit špatné přesilovky. Pavel Zacha byl podražen Joshem Mansonem (ANA) a New Jersey dostává početní výhodu.
56:20
Anaheim právě vstřelil branku!
Tak tohle je velký šok pro Ďábly, kteří byli ve třetí třetině lepším týmem, ale nyní inkasují! Jakob Silfverberg poslal touš do předbrankového prostoru, kde ho do branky zvládl bekhendem dorazit RYAN KESLER. Pro něj to je šestá branka v posledních šesti zápasech, ale hlavně tak dovršil velký obrat Anaheimu. Asistence: Jakob Silfverberg a Josh Manson.
56:06
Na druhé straně zkusil své štěstí střelec Rickard Rakell, nicméně Cory Schneider rovněž řekl ne.
55:38
Další dobrá šance pro ruského forvarda! Ten zůstal zcela osamocený před brankou, kde byl donucen k zakončení bekhendem – Jonathan Bernier ale znovu stál ve správný čas na správném místě.
55:24
Tak tohle byla parádní rychlost od Sergeje Kalinina, který se rozjel z obranného pásma ihned po buly a sám dokázal akci zakončit. Jonathan Bernier ale znovu odolal.
55:16
Poslední komerční přestávka v utkání.
55:16
Na druhé straně donutil Antoine Vermette k pozornému zásahu lapačkou Coryho Schneidera! Ten to zvládl.
55:00
Ben Lovejoy to zkusil po pasu od Zachy zpoza branky, Bernier se včas přesunul a puk dokázal vytěsnit.
54:37
Pavel Zacha nechal Palmieriho rozjet útočnou akci a hosté se přesunuli do útočného pásma, kde v této třetině tráví dost času.
53:38
Velmi napínavá třetí třetina se pomalu chýlí ke konci. Andy Greene momentálně drží hrací předmět za brankou svého celku a vyčkává, až spoluhráči dostřídají.
52:58
Corey Perry míchal s kotoučem za brankou Coryho Schneidera, spoluhráčům ale přihrát nemohl, jelikož byli dobře pokrytí.
52:18
Tak tohle byla velmi dobrá teč Reida Bouchera! Šikovný forvard škrtnul nahození Moorea od modré čáry, bohužel pro Devils přímo do betonu Jonathana Berniera.
52:12
Zakázané uvolnění Anaheimu, kterému předcházel další hit ze strany domácích – Chris Wagner poslal k zemi Smith-Pellyho.
51:52
Ryan Getzlaf vystavil při napadání pěkný hit Josefsonovi, Devils ale přesto udrželi puk ve své moci.
50:49
Beau Bennett zachytil přihrávku Joshe Mansona a založil akci New Jersey, jenomže v útočném pásmu k hostům rychle přistupovali obránci Ducks.
50:06
Ofsajd Anaheimu a máme tu komerční přestávku.
49:43
Na jedné straně Ritchie s Wagnerem, na druhé Bennett s Parenteauem – oba páry se snažily o zajímavé kombinace, ale neuspěly.
49:26
Hra pokračuje v plném počtu hráčů na obou stranách. Anaheim se nyní provinil zakázaným uvolněním.
49:15
Velmi se s rozhodčími hádali také kapitáni Getzlaf s Greenem. Zřejmě se ale nakonec vylučovat nebude, což je hodně překvapivé.
49:15
Rozhodčí se ještě radí, jestli budou udělovat tresty.
49:15
A vše ještě pokračuje u mantinelu, kde se do šarvátky velmi aktivně pouští hlavně Vernon Fiddler s Kevinem Bieksou. Vše způsobil Cogliano, který zcela zbytečně osprchoval Schneidera.
49:15
Jenže ta úspěchem neskončila a dopředu opět chtěli domácí. Po nahození Bieksy podržel brankář Devils kotouč a strhla se menší strkanice.
48:37
Cory Schneider měl práci při nahození Coreyho Perryho ze středního pásma, které bylo velice prudké. Nakonec ho ale zkrotil a zakládá akci pro svůj celek.
47:51
Zakázané uvolnění Anaheimu.
47:44
Potlesk pro Jonathana Berniera! Ten nyní naprosto suverénně a v poklidu lapil poměrně tvrdý pokus Quinceyho od modré.
47:40
John Moore na modré nabil svému dnešnímu kolegovi Quinceymu, jenž branku netrefil. Krátce nato se před ní dostal puk znovu a Jonathan Bernier už ho raději pokryl, aby zařídil komerční přestávku.
46:52
Travis Zajac nahazoval kotouč před bránu, kam si najížděl Sergej Kalinin. Brankář Bernier ale akci New Jersey zabránil dobrým zákrokem betonem.
46:35
46:18
Kyle Palmieri opět obdržel přihrávku na levou stranu a nebezpečně pálil, bohužel pro hosty mířil nepřesně a Ducks poté vyhodili.
45:58
Zprava se Berniera snažil překvapit Beau Bennett, domácí brankář se ale nedal a puk vyrazil mezi diváky na tribunu!
45:37
P.A. Parenteau v nadějné pozici našel Reida Bouchera, který z voleje trefil pouze přesouvajícího se Jonathana Berniera! Dobrý zákrok gólmana Anaheimu.
45:04
Znovu Palmieri, nyní pálil dělovkou, ale ta byla zblokována Korbinianem Holzerem a Ryan Getzlaf vyrazil do protiútoku. V útočném pásmu nabíjel Ryanu Keslerovi, jehož pokus byl sražen do ochranné sítě!
44:38
Zajac vyhrál vhazování přímo na Palmieriho, který střílel zápěstím – Jonathan Bernier ale puk vyrazil do bezpečí.
44:35
New Jersey si zahraje druhou přesilovku v utkání. Josh Manson (ANA) se provinil hákováním Travise Zajaca ve středním pásmu.
44:01
Na levé straně u mantinelu se snažil prosadit Ryan Kesler, moc prostoru na to ovšem neměl.
43:19
Andy Greene se zleva pokusil vrátit puk před branku Anaheimu, což ovšem neprošlo. Obrana Ducks byla dobře organizovaná.
43:05
Sergej Kalinin už si zpracovával těžkou přihrávku za modrou čárou, když jeho snahu kvůli ofsajdu ukončil rozhodčí.
42:38
Kyle Quincey poslal střílenou přihrávku na pravé křídlo, odkud pálil Reid Boucher. Branku Berniera ale neměl nastavenou ve svých mířidlech.
41:43
Kyle Palmieri při kličce na modré čáře ztratil kotouč a vystavil svůj tým ofsajdovému postavení.
41:31
Hokej je z obou stran velmi opatrný, z té hostující ovšem poměrně nervózní. A i proto vidíme icing Devils.
40:55
Sami Vatanen se dostal do útočného pásma a střílel z pravé strany. Pokus mu zblokoval John Moore, jemuž se při tom zlomila hokejka.
40:31
Ducks nevyužili zaváhání v obraně Devils, kteří se tak přesunuli do protiútoku. Kombinace první lajny ale kýžené ovoce nepřinesla.
40:14
Úvodní buly patřila Anaheimu, o vítězství se postaral Ryan Kesler. Ducks se ihned pustili do pásma, ale puk skončil na tribuně.
40:01
Druhá třetina se pro Ducks nevyvíjela vůbec dobře, když po gólech Smith-Pellyho a Quinceyho prohrávali již o dva góly. Posléze ale během 16 vteřin skórovali Rakell se Silfverbergem a stav zápasu je momentálně 2:2! Čeká nás tedy ještě velké drama.

Střely: 17:17 (9:9 v této třetině)
Další třetina začne přibližně v 6:05.
40:00
39:13
Nyní se ale Andrew Cogliano s Ryanem Keslerem dostali do ofsajdu, tudíž akce Ducks byla okamžitě ukončena.
38:50
A v domácí hale pochopitelně nyní panuje spokojenost. Anaheim velmi dobře pracuje a je silnější na kotouči.
37:40
No tak to je naprosto parádní práce domácího Anaheimu, který 16 sekund po snížení srovnává na 2:2! JAKOB SILFVERBERG zůstal zcela osamocený na hranici pravého kruhu pro vhazování, Andrew Cogliano ho po chybě Jona Merrilla dobře vybídnul ke střele a švédský útočník tím nepohrdl. Cory Schneider nedokázal tuto povedenou střelu švihem zachytit a začínáme znovu od začátku! Asistence: Andrew Cogliano a Korbinian Holzer.
37:24
Jiskra naděje pro domácí celek! Ryan Getzlaf se opět ukázal jako špičkový nahrávač, když v dobré pozici mezi kruhy našel RICKARDA RAKELLA, jehož střela propadla Corymu Schneiderovi pod rukou do branky. Pátý gól v devátém utkání sezony pro Rakella! Asistence: Ryan Getzlaf.
36:51
Pokus Henriquea byl ztečován do ochranné sítě a máme tu komerční přestávku. Během ní se budou muset Ducks zamyslet nad svým výkonem.
36:34
Sergej Kalinin využíval svých parametrů a vybruslil si před bránu, kde zakončoval z otočky. Naštěstí pro Ducks nemířil přesně.
36:01
Zakázané uvolnění New Jersey Devils, hra se vrací před Coryho Schneidera.
35:53
Domácím se nyní vůbec nepodařil přechod přes střední pásmo a na jejich fanoušcích byla znát velká frustrace.
35:24
Ryan Getzlaf hledal před brankou připraveného Coreyho Perryho, nicméně toho velmi dobře tísnil kapitán Devils Andy Greene.
34:52
Na domácích je znát velký šok z inkasování druhé branky. Andrew Cogliano se sice snažil pouštět do aktivního napadání, ale nikdo ho v tom nepodpořil.
34:09
Gól ale platí, Devils tak vedou 2:0 a Anaheim přichází o možnost oddechového času!
34:09
Tak pozor, Ducks se ještě rozhodli vyžádat poradu u videa, reklamují totiž nedovolené bránění gólmana!
34:09
Devils právě vstřelili branku!
A druhá branka hostí, tak to je rána pro již tak potiché Honda Center! Pavel Zacha nahrál na modrou čáru, kde stál KYLE QUINCEY. A ten stejně jako u první branky napálil puk na branku a upravil tím stav zápasu na 2:0! Jonathan Bernier nestihl na tuto dělovku zareagovat. Asistence: Pavel Zacha a Adam Henrique.
33:36
A ten okamžitě po buly podržel kotouč pod lapačkou. Vhazování se tak zopakuje, ale spoluhráči mohou vystřídat.
33:35
New Jersey se z tlaku vymanilo výhozem puku na zakázané uvolnění. Buly po pravici Coryho Schneidera.
33:23
Hampus Lindholm po velmi dobré kombinaci svého celku střílel bekhendem z pravé strany, ale zamířil až moc vysoko.
32:30
Chris Wagner z rohu útočného pásma hledal své kamarády před brankou Devils, ale neuspěl. Obrana soupeře totiž byla lépe připravená.
32:14
Beau Bennett přišel u mantinelu o kotouč a o nahození z pravé strany se postaral Nick Ritchie, narazil ale na připraveného Coryho Schneidera.
31:41
Travis Zajac stál v ofsajdu, akce Devils tedy záhy skončila.
31:20
Anaheim nyní bude muset pochopitelně přidat na útočné aktivitě, nicméně zapomínat nemůže ani na obranu. Málem se tak stalo nyní – Boucher ale šance nevyužil.
30:32
A máme tu úvodní branku utkání, New Jersey otevírá skóre zápasu! Ukázková akce po vhazování skončila brankou – Kyle Quincey dostal nabito na modrou čáru a jeho rána trefila před brankou DEVANTEHO SMITH-PELLYHO, který se tedy trefuje proti svému bývalému celku. Devils vedou 1:0! Asistence: Kyle Quincey a John Moore.
30:28
Bývalý útočník Ducks Kyle Palmieri opět zkoušel své střelecké štěstí, touš byl ale sražen do ochranné sítě.
30:05
Při strkanici Palmieriho s Bieksou došlo k posunutí domácí branky, což vyvolalo přerušení hry a komerční přestávku.
29:55
A znovu totožná spolupráce – po odrazu od mantinelu mohl ještě dorážet Pavel Zacha, ale to už se nepovedlo!
29:32
Adam Henrique dobře nabil na modrou čáru Lovejoyovi, který však zamířil těsně vedle Bernierovy brány.
28:59
Vernon Fiddler se pokusil proniknout do útočného pásma a zakončit akci Devils. První úkol se mu povedlo splnit, ten druhý nikoliv. Přesto hosté zůstávají v tlaku.
28:17
Hampus Lindholm nevěděl, co provést s pukem, a tak prostě vystřelil – nicméně Cory Schneider byl na místě.
28:04
Andrew Cogliano a Jakob Silfverberg byli velmi rychlí, díky čemuž zvládli ohrozit Coryho Schneidera. Ten ale pozorně puk zachytil a posléze se před ním strhla první strkanice v dnešním utkání!
27:50
Ben Lovejoy od modré nahodil přímo na hruď Jonathana Berniera, který podržel puk a přerušil hru. Následuje komerční přestávka.
27:20
26:51
Velmi zajímavá příležitost Devils! Pokus Beaua Bennetta se od zadního mantinelu odrazil před bránu, kde byl Reid Boucher. Ten bekhendem ale trefil jen beton Jonathana Berniera!
26:09
Kyle Palmieri si dojel do lepší střelecké pozice v levém kruhu a zakončoval v pádu, trefil ale hokejku Bieksy. Od ní se touš odrazil do ochranné sítě.
25:55
Obrana Anaheimu si zatím počíná velmi dobře a soupeři neumožňuje usadit se v útočném pásmu. Trápení Devils v přesilovkách tak trvá...
25:20
Během toho došlo k faulu a New Jersey bude hrát první přesilovou hru. Za nedovolené bránění je vyloučen Hampus Lindholm (ANA).
25:20
Tak tohle byla obrovská šance pro Beaua Bennetta! Ten se dostal do samostatného úniku, udělal kličku do forhendu, ale branku nakonec přestřelil.
24:49
Ihned po buly obstaral desátý střelecký pokus Devils John Moore, nicméně puk poslal jen do pozorného Berniera.
24:44
A znovu chyba na domácí straně, která vede k zakázanému uvolnění. Svěřenci trenéra Carlylea tak opět nemohou vystřídat.
24:24
O dobrou narážečku s Pavlem Zachou se snažil Andy Greene, k úspěšné kombinaci ale bohužel pro hosty nedošlo.
24:06
Nahození Ryana Getzlafa skončilo pouze na zakázaném uvolnění, vhazovat se bude po pravé straně Jonathana Berniera.
23:48
Damon Severson nahodil puk před branku, kde stál Jacob Josefson. Současně s ním ale dva obránci Anaheimu, ti využili přesily a akci zabránili.
23:19
Anaheim pokračoval v tlaku i po přesilové hře, od modré dobře nahazoval Cam Fowler, naneštěstí pro Ducks přímo do lapačky brankáře hostí.
22:46
Chris Wagner díky dobrému napadání zachytil odražený puk v prostoru mezi kruhy a okamžitě střílel, mířidla si ale nestihl seřídit.
22:07
22:00
Jakob Silfverberg po dobrém pasu Vermettea pálil zprava, Schneiderův beton byl ale připraven!
21:34
Andy Greene nekompromisně napálil kotouč přes všechny čáry a Devils mohou poslat na ledovou plochu čerstvé borce.
21:11
Corey Perry šikovně nahrával před bránu opět na Getzlafa, nicméně do pasu jim vložil svou hokejku Ben Lovejoy.
20:55
Nyní se Ryan Getzlaf objevil v roli střelce, z levé strany ovšem branku Coryho Schneidera těsně minul.
20:35
Getzlaf chtěl přihrát na modrou Camu Fowlerovi, místo toho ale našel jen bránícího Bena Lovejoye, který puk vyhodil.
20:07
Na úvodním vhazování došlo k velké přetlačované, ze které vzešli vítězně Ducks. A nakonec z toho budou mít i přesilovou hru, Beau Bennett (NJD) je vyloučen za nedovolené bránění.
20:01
První třetina branku nepřinesla. Viděli jsme poměrně pěkný útočný hokej, nicméně jak Cory Schneider v brance Devils, tak Jonathan Bernier v brance Ducks zatím podávají velmi slušné výkony.

Střely: 8:8
Další třetina začne přibližně v 5:03.
20:00
19:59
Cam Fowler velice dobře nahodil puk do předbrankového prostoru, kde se o dorážku snažila hned trojice hráčů Anaheimu! Cory Schneider spolu s obranou ale dokázali situaci ustát.
19:38
Ta se ale vůbec nepodařila a kupředu šel domácí Anaheim, přihrávka Ryana Getzlafa ale byla sražena mezi diváky.
19:27
Do menšího pressu se dostali Severson s Greenem, přesto dokázali založit útočnou akci svého celku.
18:49
Hra se nyní poměrně uklidnila, oba celky se snaží zakládat útočné akce, ale obrany mají zároveň dobře organizované.
17:51
Nahození Kevina Bieksy sice bylo rychle provedené, ale i kvůli tomu ofsajdové. Aktuálně nejúspěšnější muž na vhazování v lize Antoine Vermette tedy v akci nemohl pokračovat.
17:44
Nick Ritchie měl dosti prostoru u levého mantinelu k zakončení, které však Schneider v poklidu vytěsnil do ochranné sítě.
17:26
Cam Fowler přihrál Ritchiemu rukou, což pravidla samozřejmě neumožňují. Vhazovat se bude před útočným pásmem svěřenců trenéra Johna Hynese.
17:11
Beau Bennett chtěl zaskočit Jonathana Berniera zakončením zpoza branky. Domácí gólman ale stačil přesunout svůj beton k tyči.
16:32
Šikovné nahození Andrewa Cogliana do předbrankového prostoru s menšími obtížemi obrana New Jersey odpálila do rohu.
16:23
Ačkoliv si Cory Schneider mohl poslední minuty stěžovat na nedostatek práce, tak nyní prokázal skvělou připravenost! V levém kruhu pro vhazování zůstal Corey Perry, jeho dělovku ale hostující brankář lapil.
16:08
Korninian Holzer nahodil puk za branku Coryho Schneidera, který si pro něj dojel – a aspoň tak byl po delší době zaměstnán.
15:23
Nahození Ďáblů skončilo jen na střídačce Anaheimu, vhazovat se tak bude opět na stejném místě – před jejich útočným pásmem.
15:14
Cramarossa se velmi nešťastně srazil se spoluhráčem Rickardem Rakellem, což způsobilo jeho zranění. Uvidíme, jestli se ještě vrátí do utkání.
15:14
Nick Lappin se ale dostal do ofsajdu, tudíž v ničem pokračovat nemohl. Před komerční přestávkou do šatny kulhá Joseph Cramarossa, moc dobře to s ním nevypadá...
15:00
Nahození domácích do útočného pásma dojel pouze obránce New Jersey Damon Severson, který se pokusí založit další akci.
14:13
Sezonní debut Jona Merrilla okořenil útočný tlak New Jersey, který právě tento bek založil. Nic z toho však nebylo, defenziva Ducks zapracovala pozorně.
13:40
A další jistý zákrok Jonathana Berniera, tentokráte po nahození Bena Lovejoye. Devils se snaží na branku pálit ze všech pozic.
13:28
Teď měl domácí brankář náročnou práci. Šikovně od modré čáry totiž nahodil Kyle Quincey, Bernierovi puk vypadl a k dorážce se snažil dostat Zajac. Naštěstí pro domácí si toho brankář všiml včas.
13:01
Bernier před napadajícím Henriquem podržel kotouč a máme tu další přerušení hry, které vyvolá komerční přestávku.
12:31
Díky dobré práci Reida Bouchera dorážel Devante Smith-Pelly, ale Jonathan Bernier si obě situace velmi povedeně pohlídal. Zajímavé šance pro Devils!
12:12
Další zbytečné zakázané uvolnění pro Anaheim Ducks. Ti rozehrávali zpoza své branky, ale pas přes všechny čáry nikdo netečoval.
11:25
Anaheim ale nadále operuje v útoku, konkrétně tedy u mantinelů za brankou, kde však těžce něco vymyslí.
10:48
10:18
Výbornou práci odvedl Sergej Kalinin, který skvěle napadal Hampuse Lindholma. Ten tak měl velké problémy s rozehrávkou.
09:50
Pavel Zacha s Travisem Zajacem odvedli dobrou práci a vyvezli puk až ke svatyni Jonathana Berniera, kde ho Devils vidí rádi.
09:25
Cam Fowler se nyní od modré čáry postaral o nebezpečnou střelu, která před brankou byla lehce tečována, ale až příliš vysoko.
09:06
Andy Greene hned v úvodu oslabení vyhodil puk a Cam Fowler měl rozehrávat zpoza branky. Nakonec to nechal na Vatanenovi, který zahrál puk jen na zakázané uvolnění.
08:48
Čtvrtá formace Anaheimu se dobře dostala do útočného pásma a vybojovala přesilovou hru. Adam Henrique (NJD) se provinil krosčekem.
08:00
Beau Bennett byl nachytán v ofsajdu a máme tu komerční přestávku zatím velmi pohledného duelu.
07:40
Anaheim se dlouho drží v útočném pásmu a obléhá branku Devils, ve které ovšem stojí Cory Schneider. Oba brankář zatím mají čtyři zásahy.
07:09
Corey Perry se postaral o první vážnější šanci svého týmu! Zůstal zcela osamocený v dobrém střeleckém prostoru, ale recept na Coryho Schneidera nenašel. Americký gólman vytáhl velmi dobrý zákrok špičkou betonu!
06:50
Palmieri si nyní zahrál na fotbalistu a šlo mu to poměrně dobře. Dvakrát si přikopl kotouč, který se posléze dostal k Zachovi, ten o něj ale přišel.
06:26
Těsně po přejetí modré čáry velice tvrdě vypálil Kyle Palmieri, Jonathan Bernier si proti tomuto pokusu ale vyjel z branky a puk vyrazil. Spoluhráči ho pak odpálili na icing.
05:35
Po střele Hampuse Lindholma, která byla sražená, se k dorážce snažila dostat dvojice hráčů Anaheimu. Neuspěla, protože kotouč se odrazil do jiných prostor, než bylo pro domácí potřeba.
05:07
Nick Lappin postupoval podél pravého mantinelu, ale v rozhodující moment se mu zlomila hokejka, takže z akce nebylo nic.
04:30
New Jersey se rozjíždělo pomalu, nyní je však nebezpečnějším týmem. Parenteau zkoušel své štěstí bekhendem, trefil jen betony domácího gólmana.
04:04
Kyle Palmieri s Pavlem Zachou operovali v předbrankovém prostoru, Berniera ale dokázali zachránit spoluhráči v obraně, kteří Ďáblům zabránili ve střele.
03:25
První zajímavá šance utkání – měli ji hostující Devils! Adam Henrique v přečíslení skrze obránce přihrával žabičkou na Pavla Zachu, který ale bekhendem nedokázal kotouč ze vzduchu trefit.
02:44
Po nahození Reida Bouchera v pohodě zakročil Jonathan Bernier, který zároveň přerušil hru.
02:24
Nahození Smith-Pellyho z pravého křídla byl donucen Jonathan Bernier vyrazit do bezpečí, první zákrok pro domácího brankáře.
01:58
Beau Bennett se snažil bekhendem nahrát do rohu na P.A. Parenteaua, toho si však obránci Ducks dobře pohlídali.
01:36
Do útoku poprvé chtěli vyrazit Devils, ale zastavil je ofsajd.
01:26
Pro nahození Silfverberga si chtěl dojet Cogliano, nicméně měl k tomu daleko. Domácí posléze nahazovali znovu, tentokráte ovšem trefili střídačku.
00:47
Joseph Cramarossa odváděl fantastickou práci při napadání rozehrávky New Jersey a dostal se ke střele z mezikruží, ta úspěch ale neslavila. Anaheim vlétl do zápasu jako uragán.
00:30
Další akci chtěl nahozením založit Ryan Getzlaf, během toho však trefil bránícího Smith-Pellyho, od nějž se touš odrazil na tribunu.
00:07
Hned po vhazování se domácí pustili do útočné akce, zprava nebezpečně pálil Corey Perry, nicméně Schneider vytěsnil puk do ochranné sítě.
00:01
Oba celky už se pomalu chystají na úvodní buly, pojďme na to!

Anaheim Ducks: Bernier (Gibson) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Holzer, Bieksa – N. Ritchie, Getzlaf (C), Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Cramarossa, Vermette, Rakell – Garbutt, Wagner, Boll.

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, Merrill, Lovejoy, J. Moore, Quincey – B. Bennett, Zajac, Parenteau – Zacha, Henrique, Palmieri – Boucher, Josefson, Smith-Pelly – Kalinin, Fiddler, Lappin.

Rozhodčí: Rank, St. Laurent – Cormier, Gibbons.
Československá stopa v týmech
Pavel Zacha (NJD) – 15 zápasů, 1+3
New Jersey Devils
Devils jsou zatím překvapivě jedním z nejlepších týmů v lize, alespoň co se bodového zisku týče. Ačkoliv odehráli oproti ostatním málo zápasů (15), už v nich získali 21 bodů a skóre 37:31. Mají velmi silnou obrannou hru a drží první místo v Divoké kartě.

Nyní je čeká druhé utkání na čtyřzápasovém tripu. V úvodu porazili Dallas, po utkání s Anaheimem se ještě představí v Los Angeles a v San Jose.

Výhra nad Dallasem byla pro Ďábly velmi cenná. Skóre otevřel Damon Severson, domácí srovnali, ale v prodloužení po 44 sekundách rozhodl Adam Henrique. New Jersey navíc hrálo velmi dobře.

Nejproduktivnějším hráčem je Taylor Hall, který ve 14 duelech dal pět branek a přidal sedm asistencí. Včera Devils však informovali, že týmu bude zhruba měsíc chybět. Stejně bodů má ale i obránce Damon Severson (3+9).

V brance je jasnou jedničkou Cory Schneider (12 zápasů, 92,9%), ale ani náhradník Keith Kinkaid si zatím nevedl vůbec špatně (3 zápasy, 94,4%).
Anaheim Ducks
Lídr Pacifické divize. Tak tímhle titulem se Ducks zatím pyšnit mohou. Po odehrání 17 zápasů mají na kontě 19 bodů a se skóre 45:41 se drží na prvním místě, zajímavostí však je, že v druhé konferenci by jim to vůbec nestačilo na postup!

Nynější období je pro Anaheim velice příjemné. Pět zápasů v řadě hrají na domácím ledě. Po výhře nad Edmontonem přivítají postupně New Jersey, Los Angeles, Islanders a Chicago.

Naposledy si poradili právě s Oilers, které porazili v poměru 4:1. O góly Ducks se postarali Nick Ritchie, Cam Fowler, Ryan Kesler a Antoine Vermette.

Nejproduktivnějším hráčem týmu je s bilancí 4+11 Corey Perry. Nejlepším střelcem je pak se sedmi zásahy Ryan Kesler, nejvíce asistencí, tedy třináct, posbíral Ryan Getzlaf. Brankářskou jedničkou je John Gibson (14 zápasů, 90,9%), záda mu kryje Jonathan Bernier (6 zápasů, 93,4%).
Krásné ráno dámy a pánové, máme tu znovu utkání NHL. Duelem mezi týmy Anaheim Ducks a New Jersey Devils Vás bude provázet Michal Belšán, přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.