Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 8:42.

Střely na branku: 33 – 34 (13-6, 7-21, 13-7)
Trestné minuty: 13 – 13
Využité přesilové hry: 1/3 – 1/3
Bodyčky: 26 – 19
Vyhraná vhazování: 57% – 43%.
Je dobojováno! Anaheim po včerejší výhře v Los Angeles vlétl i do dnešního zápasu s Pittsburghem, jenže elán mu moc dlouho nevydržel, za což mohly především góly Malkina a Cullena z poloviny první třetiny. Jiskřičku naděje domácímu týmu ještě před přestávkou vykřesal Fowler, nicméně v dalších dvou třetinách už dominoval zejména Pittsburgh, který v úvodu posledního dějství odskočil do vedení 4:1 a tento slibný náskok už si vzít nenechal.
59:55
Ondřej Kaše se ještě chtěl předvést, přihrávku na modrou ale nedostal a nakonec měl co dělat, aby nevystavil spoluhráče do ofsajdu. Tak se sice nestalo, jenže Cramarossa poslední střelou už Murrayho nepřekonal.
59:30
V ochozech zůstalo už jen pár stovek fanoušků, ti hostující tak nyní neměli problém vytvořit Tučňákům domácí atmosféru a tradičním pokřikem jim poděkovali za předvedený výkon.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:50
Mansonovu vyraženou střelu z pravého kruhu dorážel rozjetý Bieksa, ani jeho dělovka ale za zády hostujícího gólmana neskončila.
58:18
Nic na tom nezměnil ani Ryan Garbutt, s jehož pokusem si Murray rovněž poradil a raději zastavil časomíru.
57:50
A není se čemu divit, utkání se už pouze dohrává. Tučňáci nemají důvod útočit a snaha Kačerů už taky není bůhvíjaká.
57:05
Většina příchozích fanoušků už zřejmě pochopila, že se žádné dramatické koncovky nedočkají a pomalu zamířili k východu. Tribuny v těchto chvílích už zejí prázdnotou.
56:37
Menší vzepětí Anaheimu žádnou vážnější šanci nepřineslo, Vatanen branku netrefil a Rakellovu následnou teč Murray se svými spoluhráči do branky nepustili.
56:03
55:40
Hostující Penguins na první pohled hodně zvolnili, v přesilové hře se ani netlačí do koncovky a v závěru třetí třetiny spíše jen šetří čas.
55:11
Další zakončení hostujícího zadáka s osmičkou na dresu už bylo nebezpečnější, střela švihem byla Hagelinem tečovaná a Bernier měl v posedu štěstí, že kotouč nesměřoval do prostoru mezi třemi tyčemi.
54:57
Tučňáci se usadili v útočném pásmu, po nikterak rychlé souhře to na sebe vzal Brian Dumoulin, který ale měl hodně vychýlenou mušku a zamířil téměř do mantinelu v rohu hřiště.
54:12
Po vhazování mezi Crosbym a Keslerem přišlo na řadu okamžité vyhození Kačerů, kteří se budou v následných chvílích snažit znemožnit Pittsburghu přidat šestou branku.
54:03
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sami Vatanen – 2 min., hákování).
53:44
Teď už to měl hostující brankář trochu složitější, Vermette pálil z pravé strany a Murray neposedný puk zkrotil před blížícím se Kašem až na několikátý pokus.
52:31
Švédský útočník Rickard Rakell je dnes skutečně při chuti, nyní se dostal minimálně ke svému pátému zakončení, nicméně Murrayho jeho rychlou střelu švihem vyrazil.
51:45
Jeden z hráčů Pittsburghu podle všeho přihrál rukou, sudí proto přerušili hru a nařídili vhazování po levici Matta Murrayho.
51:20
Chytré řešení domácích trenérů. Pětkrát překonaný, a navíc možná neúplně zdravotně způsobilý John Gibson během reklamní pauzy zamířil na střídačku a pustil do branky Jonathana Berniera, který si může připsat alespoň pár odchytaných minut.
50:55
Na Kačerech začíná být hodně znát, že mají v nohou včerejší duel na půdě LA Kings. Většina hráčů působí ospalým dojmem, Penguins navíc nemají důvod nikam spěchat, a tak tempo hry dosti opadlo.
50:19
Jako bych to přivolal, Kunitz potřeboval vystřídat, a tak jenom odevzdal puk domácím hráčům ve středním pásmu. Z pravé strany to vzápětí zkusil Kaše, nicméně Murray ho ze tří metrů vychytal.
48:49
Joseph Kramarossa se dostal ke dvěma střelám, napoprvé ale trefil Murrayho a z dorážky jeho klec už netrefil.
48:27
Po solidní první třetině se ze hry bohužel trochu vytratil Ondřej Kaše, který měl v úvodu zápasu dvě dobré příležitosti, ale od té doby už o sobě výrazněji vědět nedal.
47:14
Pittsburgh právě vstřelil branku!
V osmačtyřicáté minutě se zdá být o osudu zápasu rozhodnuto! Sidney Crosby zprava přihrál do mezikruží Hagelinovi, který odkrytou část branky rovněž minul. Jeden z domácích hráčů pak ale nešikovně vrátil kotouč za branku, kde se ho Hagelin znovu ujal a přenechal ho Crosbymu. Ten znovu prokázal fantastický přehled a tentokrát dostal do šance PATRICA HORNQVISTA, který už se z předbrankového prostoru nemýlil. Asistence: Sidney Crosby, Carl Hagelin.
46:37
Chris Kunitz nevyužil menší zaváhání nezorientovaného zadáka Ducks a poměrně volný vystřelil hodně vedle klece.
46:07
A další propagační zákrok pro amerického brankáře Anaheimu, který schoval do své lapačky nepříliš ambiciózní pokus Iana Colea a odstartoval tím reklamní pauzu.
45:21
Hostující forvard Scott Wilson nabral ve středním pásmu solidní rychlost, vepředu ale neměl žádnou podporu od spoluhráčů, a tak se rozhodl pro jednoduchou střelu, kterou pro svůj tým alespoň získal útočné pásmo.
45:08
Silfverberg si před levým kruhem připravil puk na střelou zápěstím, kterou nasměroval puk jen doprostřed branky k připravenému Murraymu.
44:14
Trevor Daley měl u modré spoustu času a prostoru na střelu, kterou ale trefil předním blokujícího Cramarossu, jenž svým obětavým zákrokem usnadnil práci Gibsonovi.
43:06
Garbutt během několika vteřin důrazně dohrál Cullena a Letanga, čímž napomohl vybojovat puk pro Kačery. Jejich postup ale narazil na ofsajd.
42:45
John Gibson po krátkém ošetření nakonec zůstal v brankovišti a nyní může poděkovat své pravé tyči, která zastavila střelu z Wilsonova nájezdu!
42:45
Scott Wilson se už řítil sám na branku, pod nohy mu ale nedovoleně padl Stoner a je z toho trestné střílení! Faulovaný hráč navíc nekontrolovatelně vletěl do Gibsona, který si zřejmě přivodil nějaké zranění.
41:27
Všechny plány domácího týmu na případné vyrovnání v této chvíli zřejmě selhaly! Justin Schultz z pravého křídla jen tak nahodil kotouč na branku, což by Gibsona podle všeho příliš neohrozila. Kotouč v letu ale ještě tečoval KRIS LETANG a poslal jej mimo dosah gólmana Ducks. Asistence: Justin Schultz.
41:05
40:34
Rickard Rakell pokračuje ve své dnešní střelecké aktivitě, další ránu z pravého kruhu ale Murray horní části těla vyrazil do bezpečí.
40:05
Ze třetí třetiny uteklo jen pět vteřin, při hře čtyři na čtyři vjel jeden z domácích hokejistů do postaven mimo hru.
40:01
Střely na branku po 2. třetině: 20 – 27 (13-6, 7-21)
Prostřední dvacetiminutovka byla o něco klidnější, o vstřelenou branku však diváci ochuzeni nebyli. Většina z přítomných fandů z poslední změny skóre ale radost neměla, v sedmatřicáté minutě totiž navýšil hostující vedení Bryan Rust. Kačeři tedy před třetí třetinou prohrávají o dva góly a bude zajímavé sledovat, zda po včerejším utkání na ledě Los Angeles ještě najdou dostatek sil na to, aby dokázali Penguins zkomplikovat cestu za vítězstvím.
40:00
39:57
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Kesler – 2 min., podražení).
39:54
Keslerovo zakončení Murray stihl pouze vyrazit, z pravého kruhu tak mohli pálit Perry, jenže také on narazil na rozchytaného Kanaďana ve službách Pittsburghu.
39:19
Penguins odstartovali své oslabení pohodlným vyhozením přes všechny čáry, domácí musí zakládat akci zpoza vlastní branky.
39:05
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Jevgenij Malkin – 2 min., nedovolené bránění).
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:57
Kessler v obranné třetině zachytil Silfverbergovu přihrávku z krátkého mantinelu a získal kotouč na hostující hokejky.
38:22
Hosté z této výhody kvůli prohraném buly nic nevytěžili, při následné protiakci Kačerů ale mohli být v klidu, neboť muže v oranžovém zastavil ofsajd.
38:12
Poměrně zbytečný icing Ducks nyní zapříčinil hromadné stěhování hráčů do útočného pásma Pittsburghu.
37:43
Fowler z pravé strany nahazoval puk směrem na branku, Määttä ho přitom mírně tečoval a mírně vystrašil Murrayho, který muse rychle reagovat.
37:13
Chris Letang přišel s dalším nášupem, nicméně Gibson si jeho další prudkou ránu z osy hřiště tentokrát pohlídal.
36:42
Tučňáci si berou dvoubrankové vedení zpět! Letangovu z osy hřiště Gibson vyrazil pouze k Boninovi, jehož bekhendovou dorážku si domácí gólman lapačkou srazil do horní tyče. Od ní se puk ale odrazil zpět do brankoviště, kde číhal BRYAN RUST a Bieksou neuhlídaný z bezprostřední blízkosti propasíroval touš do branky. Asistence: Nick Bonino, Kris Letang.
36:03
Mansonovu dělovku od modré v mezikruží nechtěně zastavil právě Sgarbossa, jenž se po trefení pukem hodně těžce zvedal z ledové plochy, ale po chvíli se přesto vrátil do hry.
35:49
Ducks se zaměřili na bránění obranné modré čáry, kde kotouč také získali. Následný pokus Sgarbossy však rozvlnil jen síť nad mantinely v útočné třetině Anaheimu.
35:25
Penguins stále drží kotouč, zatím ale na vlastní polovině, kde je domácí hráči ani příliš nenapadají.
34:47
Garbutt v rohu vydoloval puk pro Schultze, jenž přihrávkou přes šířku hřiště vyzval ke střele Colea, ale ten nezamířil mezi tři tyče.
34:20
Po reklamní pauze se hra opět přesunula před Murrayho, který ve svém brankovišti musel zasahovat proti sražené střele Fowlera.
33:56
Wilson potáhl puk po levém křídle a spíše propagační střelou donutil Gibsona vyrazit puk k ose hřiště. Tam se objevil rozjetý Schultz, jehož dělovku domácí strážce branky ale rovněž zneškodnil.
33:07
Tentýž hráč se v podobné pozici objevil i o pár sekund později, kotouč tentokrát nikdo netečoval, leč Murrayho přesto neohrozil.
32:30
Kesler to zkusil prudkým švihem z pravého kruhu, avšak jeden z obránců jeho pokus srazil mimo prostor Murrayho branky.
31:39
31:30
Ani on ale k proměnění této početní výhody nepomohl, Pittsburgh za pár vteřin už opět bude kompletní.
31:14
Důvěru v přesilové hře dostal také Ondřej Kaše, který ve své premiéře dostává poměrně hodně času na ledě.
30:51
Z pravého konce hřiště to tentokrát zkoušel Jakob SIlfverberg, ani on na Murrayho ale nevyzrál, gólman Tučňáků kotouč snadno zastavil.
30:35
Proti Rickardu Rakellovi už ano, moc práce přitom ale neměl a Penguins vzápětí opět vyhodili puk na opačný konec hřiště.
30:10
Vatanen po hostujícím vyhození zavezl kotouč zpět do útočného pásma, kde svůj průnik ale nedotáhl a Murray zasahovat nemusel.
29:48
Kačeři se tedy mohou pokusit přidat druhou přesilovkovou trefu. Krátce po buly pálil Fowler, ovšem tečovaný puk zaplul do Murrayho výstroje.
29:39
Diváci v Honda Center jsou na nohou! Bývalý spoluhráči z Columbusu, Tom Sestito a Jared Boll předvedli parádní šarvátku, která trvala několik desítek vteřin, ale nakonec zůstala bez vítěze. Oba hráči pochopitelně inkasují pětiminutové tresty, ke kterým jsou přidány dvě minuty pro Sestita za předešlou hrubost.
29:39
28:41
Ducks se po dlouhé době ukázali na útočné polovině, trvalo to ale jen pár jednotek vteřin a nyní už opět musí operovat před Gibsonovou brankou.
27:44
Znovu v akci Kessel, po jehož ztečované přihrávce stál před brankou Kunitz, kterému se však ze vzduchu nepovedlo přesměrovat puk mezi tři tyče.
27:31
Puk zmizel v ochranné síti a domácí si mohou končeně oddechnout. Odpočinout si mohou i díky reklamní pauze.
27:19
Crosby dobře pokryl kotouč a předal ho Dumoulinovi. Ten přihrávkou z otočky našel v pravém kruhu volného Kessela, jenž bohužel pro hosty napálil jen dobře postaveného Gibsona.
26:53
Dumoulin přijel ze střídačky a na modré ještě udržel pásmo pro Penguins, kteří pokračují ve chvilkovém náporu.
26:17
Anaheimu několikrát za sebou v řadě nevyšla rozehrávka, jednu z přihrávek vystihl Hornqvist, který ve výtečné pozici trefil pouze vytasený levý beton Gibsona!
25:27
Bonino uspěl na následném vhazování a ihned připravil střelu pro Trevora Daleho, který ale branku o velký kus netrefil.
25:24
Kessela nepřesná střela příliš mrzet nemusí, domácí se totiž osvobodili jen za cenu vyhození na zakázané uvolnění.
24:24
Kaše ve středním pásmu udržel puk na domácích hokejkách, v tom útočném se ale Kačeři k ničemu nedostali.
23:40
Velké vzrušení před Murraym vyrovnávající trefou neskončilo, Vermette minul a Rakell poté ve dvou příležitostech rovněž neuspěl. Nehlídaný kotouč poskakoval po brankovišti, ale za brankovou čáru jej nikdo dorazit nestihl!
22:39
22:26
Penguins se napodruhé nastěhovali do útočné třetiny, jenže ani tentokrát nic nevymysleli, Kunitz mířil nepřesně a Letangův propagační pokus Gibson zlikvidoval.
21:50
Hosté rozehráli svou úvodní přesilovku, ve které ale ještě nevystřelili a naopak čelili pokusu Silfverberga, který musel vyrazit až Murray.
20:39
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Antoine Vermette – 2 min., držení protihráče).
20:01
Střely na branku po 1. třetině: 13 – 6.
Úvodní třetina zápasu mezi Kačery a Tučňáky rozhodně nenudila! Diváci v ní viděli tři góly a další řadu šancí na obou stranách. Jednu z nich si v samotném úvodu vytvořil i domácí debutant Ondřej Kaše, nicméně první gól záhy padl druhé straně. Na Malkinovu otevírací trefu v jedenácté minutě z podobné akce navázal dnešní oslavenec Cullen, ovšem Anaheim se ještě před přestávkou zmátořil a po snížení Fowlera byl několikrát blízko vyrovnání. Na to si kvůli výbornému Murraymu ale domácí ještě budou muset nějakou chvíli počkat.
20:00
19:43
Ducks po prohraném buly propadli ve středním pásmu, z čehož těžil Sidney Crosby. Ten vypálil zápěstím z levého kruhu a jen o milimetry minul horní tyč!
19:14
Nevynucené zakázané uvolnění Pittsburghu v závěru úvodní části ještě vrací hru do blízkosti Murrayho, jenž se teď, podobně jako v prvních minutách, rozhodně nenudí.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:47
Jeden z domácích hráčů se rychle otočil v prostoru vedle branky a poslal puk do ohně, kde ale nenašel žádného ze svých kolegů.
18:15
Patric Hornqvist si u levého mantinelu nabral hrací předmět na bekhendovou část hole, kterou ale vystřelil jen do nachystané lapačky Johna Gibsona.
17:54
Penguins se z obranného sevření ale vymanili a sami zahrozili, Sestito recept na Gibsona ale nenašel a puk vzápětí skončil až mezi diváky.
17:37
Probouzí se také domácí publikum, které teď mohutným skandováním žene Kačery za vyrovnáním!
16:58
Keslerova nepřesná střela se od krátkého mantinelu odrazila na modoru čáru, odkud dvakrát pálil Stoner, jenže Murray v obou případech kotouč vyrazil do bezpečí.
16:26
Muži v oranžových dresech byli po prvním gólu až příliš nabuzeni a při dalším přechodu do útoku porušili pravidlo o ofsajdu.
15:49
Anaheim právě vstřelil branku!
Ducks první přesilovku ale využívají, k čemuž jim stačila jedna jediná střela od modré! Tu ze své hokejky vyslal CAM FOWLER, načež Murray pravděpodobně neviděl přes několik clonících hráčů a kotouč mu prošel mezi betonem a lapačkou do sítě. Asistence: Sami Vatanen, Ryan Kesler.
15:05
Bonino v obranném pásmu vyhrál vhazování nad Keslerem a umožnil hostům rychle vyhodit kotouč přes všechny čáry až ke Gibsonovi.
14:48
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Chris Kunitz – 2 min., sekání).
14:40
Kačeři teď byli hodně blízko korigující trefě! Faulovaný Kevin Bieksa to udělal výborně, prokličkoval se až do předbrankového prostoru, odkud ale trefil tyč! V následném zmatku pak pálil i Fowler, jenomže Murray celou situaci vyřešil dobrým zákrokem.
14:12
Bonino zablokoval Määttäho nahození, kotouč ale ještě stihl přidat Daleymu, jenž ze solidní pozice vůbec netrefil domácí branku.
13:32
Määttä vložil hokejku před střílejícího Silfverberga a nadzvedl kotouč až do ochranné sítě v útočném pásmu Anaheimu.
13:21
Letang byl při Fehrově nerychlém postupu příliš netrpělivý a přejel útočnou modrou ještě před kotoučem – ofsajd.
12:52
Za nahozením Vatanena spěchal Wagner, před kterým ale včas zakročil Murray a přerušil hru. Na řadu přichází reklamní pauza.
11:52
Perry v pravém kruhu zvolil místo střely zadovku na Rakella, po jehož švihu Murray vůbec netušil, že má puk vedle sebe, avšak žádný z domácích hráčů nebyl dostatečně blízko na to, aby ho mohl dorazit do sítě.
11:17
Penguins se před Gibsona ale zadarmo vrací, Kačerům totiž nevyšla rozehrávka a z ní se vyklubal icing.
10:59
Kunitz bez rychlosti projel až do útočné třetiny, přihrávku podél pravého mantinelu ale nezkrotil Dumoulin a hosté o puk rychle přišli.
10:24
Muži v pruhovaných trikotech žádný ofsajd neodhalili, Cullenův gól platí a pokračovat se tak bude za stavu 0:2!
10:24
Tak pozor, tato narozeninová párty nakonec nemusí být vůbec veselá. Domácí lavička si vyžádala kontrolu u videa, která by měla odhalit Sestitův ofsajd.
10:24
A máme tady druhý zásah Penguins, kteří v Anaheimu zničeho nic vedou už dvě branky! Své dnešní narozeniny nyní parádně oslavil MATT CULLEN! Fehrovo nahození z obranného pásma na modré čáře zpracoval Sestito a přihrávkou z otočky poslal kotouč před novopečeného čtyřicátníka, jenž z vrcholku pravého kruhu příklepem uklidil kotouč za záda bezmocného Gibsona! Asistence: Tim Sestito, Eric Fehr.
09:31
A opět přerušení hry. Bývalý Kačer Hagelin nezpracoval razantní přihrávku do jízdy a pouze jej protečoval na domácí střídačku.
09:20
Na druhé straně vylétl kotouč do ochranné sítě a hra tedy musela být znovu přerušena. Následuje vhazování po pravici Matta Murrayho.
09:04
Tučňákům v dalším útoku utekl kotouč k brance, kde si jej Gibson přivlastnil a pro jistotu přerušil hru.
08:43
Malkin roztáhl hru na pravou stranu, odkud dostal od Kessela kotouč zpátky, jenže před brankou svou bekhendovou střelou narazil na pozorného Gibsona.
07:57
Tým Anaheimu dostal díky reklamní pauze dostatek času na oklepání se. Po rozehrávce ve středním pásmu se ale provinil postavením mimo hru.
07:41
Tučňáci dosud nic nepředvedli, nicméně v osmé minutě se z první šance dostávají do vedení! Kessel převzal přihrávku od Kunitze a levé části hřiště našel na druhé straně trestuhodně volného JEVGENIJE MALKINA, který vypálil z první a přesunující se Gibson v pádu na kotouč nedosáhl. Asistence: Phil Kessel, Chris Kunitz.
06:56
Perryho nahození ze středního pásma zastavil Murray, po jehož rozehrávce ale Pittsburgh zahrál jen na zakázané uvolnění.
06:12
Crosbyho přihrávka zpoza domácí branky nenašla žádného hráče v bílém dresu, Penguins přišli o pásmo a poslušně odjeli střídat.
05:28
Před levým kruhem pro vhazování předvedl své zakončení zápěstím Hagelin, do jehož střely se ještě vkládal Rust, ale kotouč doletěl jen k zadnímu mantinelu.
04:53
Kesselova přihrávka do druhé vlny byla pro jeho spoluhráče příliš prudká, na druhou stranu se po levém křídle opět hnal Kaše, kterého si obrana Penguins tentokrát pohlídala.
04:24
Kesler z domácího pohledu urychlil přechod do útoku, nicméně Silfverbergovo zakončení na poslední chvíli srazil do bezpečí Daley.
03:55
Kevin Bieksa napřáhl z delší vzdálenosti, ovšem betony Murray kotouč za brankovou čáru nepustily.
03:24
Letang s Wilsonem ztratili puk ještě v obranném pásmu, Rakell se díky tomu ocitl v nečekané šanci, při které ale branku netrefil.
02:44
Tučňáci se zatím na ledě hledají, Murray si připsal další zákrok, když z bezprostřední blízkosti vychytal ujetého Sgarbossu.
01:42
Ondřej Kaše se ve svém prvním střídání v kariéře natlačil před Colea, z pravého kruhu svůj výpad ale nezakončil střelou, která by překonala Murrayho.
00:58
Druhý výpad domácího týmu už gólman Penguins řešit musel, Andrew Cogliano ranou z levého kruhu ale kotouč do sítě nepropasíroval.
00:26
Do prvního útoku se okamžitě vrhli Kačeři, premiérová střela od modré čáry však Murrayho ještě nezaměstnala.
00:01

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Manson, Fowler, Vatanen, Stoner, Bieksa, Theodore – Perry, Rakell, Vermette – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Kaše, Wagner, Cramarossa – Boll, Sgarbossa, Garbutt.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (M.-A. Fleury) – Letang, Dumoulin, Daley, Määttä, J. Schultz, Cole – Hörnqvist, Crosby (C), S. Wilson – Kessel, Malkin, Kunitz – Rust, Bonino, Hagelin – Fehr, Cullen, Sestito.

Rozhodčí: Chmielewski, Leggo – Murchison, Sericolo.
Vzájemné zápasy

16.10.2016 Pittsburgh - Anaheim 3:2
09.02.2016 Pittsburgh - Anaheim 6:2
07.12.2015 Anaheim - Pittsburgh 2:1
07.03.2015 Anaheim – Pittsburgh 2:5
10.10.2014 Pittsburgh - Anaheim 6:4.
Penguins mají po devíti odehraných zápasech jednu z nejhorších obran ve Východní konferenci. Ani sedmadvacet inkasovaných branek jim ale nezabránilo vyhrát tři poslední zápasy, díky čemuž se vyšplhali až na aktuální pátou příčku. Naopak Anaheimu začátek sezóny už vcelku tradičně nevyšel, na úvodním pětizápasovém tripu získal pouhé tři body a na západě se usadili ve spodních patrech tabulky. Z posledních šesti duelů však Kačeři jednou jedinkrát nebodovali a díky včerejší výhře nad Los Angeles postoupili už na šestou pozici.
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od půl čtvrté ráno se můžeme těšit na duel mezi domácím Anaheimem Ducks a hosty z Pittsburghu Penguins!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.