Využité přesilové hry: 1/7 – 0/4
Góly v oslabení: 1 – 0
Bodyčky: 30 – 21
Vyhraná vhazování: 44% – 56%.
Je dobojováno. Philadelphia v úvodu druhé třetiny prohrávala 1:3, poté ale nabrala druhý dech a vůbec na sobě nenechávala znát, že ještě včera odehrála utkání v Los Angeles. Trefy Simmondse a Reada poslaly zápas do prodloužení. V něm si hosté vypracovali několik výtečných šancí, které ale nevyužili a to je ve výsledku může hodně mrzet, z ojedinělého útoku totiž strhl výhru na stranu Arizony Oliver Ekman-Larsson, jenž hned v úvodu sezóny zapsal do statistiky další vítězný gól, kterých v loňském ročníku vstřelil hned osm!
63:12
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min. + osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
63:12
Arizona právě vstřelila branku!
Je konec! Domácí byli v oslabení dobré dvě minuty uzamčení před Smithem, přesto to jsou oni, kteří se mohou radovat z vítězství! Radim Vrbata ze zadního mantinelu přihrál do pravého kruhu Hanzalovi, jenž přenesl hru doleva k OLIVERU EKMANU-LARSSONOVI. Ten si dal záležet na střele k bližší tyči a nedal Masonovi šanci zasáhnout. Asistence: Martin Hanzal, Radim Vrbata.
62:54
Rozhodčí signalizuje trest na hostující straně, domácí ale ještě hrají v ponechané výhodě!
62:44
Až nyní se Coyotes poprvé dostali na útočnou polovinu, opět u toho byli Hanzal s Vrbatou.
62:16
Voráčkova dělovka zpoza levého kruhu možná trefila Smithe do přilby, hra každopádně pokračuje.
61:54
Andrew MacDonald križnou přihrávkou našel u vzdálenější tyče Reada, proti kterému se Smith stihl bleskurychle přesunout a vytasil svůj pravý beton!
61:36
Max Domi obětavě zablokoval pokus MacDonalda. Philadelphia přesto pokračuje v drtivém náporu, jako by hrála v přesilové hře!
61:15
Simmondsova dělová střela zápěstím prosvištěla nad horní tyčí Smithovy klece.
60:44
Gostisbehere napřáhl z podobné pozice, Smith však dalším zákrokem udržel domácí tým ve hře o vítězství.
60:23
Murphy bravurně vystínoval neustále kličkujícího Girouxe, ten si přesto našel prostor pro vyraženou střelu z levého kruhu.
60:05
Flyers začali prodloužení se dvěma útočníky, domácí naopak nastupují s dvěma obránci.
60:01
Dramatická třetí třetina rozhodnutí nepřinesla. Ba naopak, Philadelphia v ní dokázala vyrovnat a gólem Reada si zajistila z tohoto zajímavého utkání alespoň bod. O majiteli toho druhého rozhodne pětiminutové prodloužení, případně až samostatné nájezdy.
60:00
59:50
Jako blesk z čistého nebe přilétla z pravého mantinelu velmi nečekaná jedovka z hole Whitea, Steve Mason svou branku ale uchránil.
59:35
Tohle byl z hostující strany hodně zadrbaný protiútok dvou na jednoho, Couturiera po přechodu modré čáry zastavil ofsajd.
59:05
Doan mezi střídačkami připravil Simmondse o helmu, hra ale pokračuje rozehrávkou Murphyho s Ekmanem-Larssonem.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:27
Manning napálil kotouč ještě ze středního pásma, Smithe v nedbalkách ale nenachytal.
58:06
Chychrun je zpět ve hře, nyní založil akci, kterou z pravého křídla zakončoval Hanzal, nicméně Mason předvedl jistý zákrok.
57:46
57:10
Výbornou práci odvedl Richardson, jenž dobrých patnáct sekund udržel kotouč v ofenzivním pásmu Arizony.
56:41
Gostisbehere předvedl mohutný nápřah, ani tem mu ale nepomohl k přesnějšímu zakončení, které by ohrozilo Smithe.
56:12
Dauphin vytlačil hosty ven z domácího obranného pásma, kam se ale Letci velmi rychle vrátili.
55:49
Velký bojovník Martinook znovu ukázal, proč je v oslabení tak platný, pohotovým vyhození vrátil puk do bezpečí.
55:25
Úvod oslabení Kojoti zvládli na výbornou, hostující hráče zahnali na jejich obrannou polovinu.
55:14
Travis Konecny byl podražený Radimem Vrbatou, který bude v následujících minutách trnout na trestné lavici. Flyers mají ideální možnost k tomu, aby se poprvé v zápase dostali do vedení.
55:03
Mohutně se nyní ozývají fanoušci Philadelphie, kteří se hlasitým skandováním snaží svým oblíbencům vlít čerstvou krev do žil.
54:48
Voráček potáhl puk po pravé straně, z kruhu pro vhazování ale nevtěsnal střelu mezi tři tyče.
54:21
Hra se v těchto okamžicích přelévá ze strany na stranu. Tvrdit, že uvidíme prodloužení, je pět minut před koncem třetí třetiny stále hodně odvážné.
53:58
Po nezdařilé přesilovce nebezpečně pálil navrátilec Simmonds, Mike Smith ale proti této jedovce zasahovat nemusel.
53:42
53:11
A opět nepřesné zakončení, zasloužil Ekman-Larsson, který vzápětí trefil jen předním clonícího Provorova.
52:57
Ekman-Larsson přihrál podél modré čáry McBainovi, jehož sraženou střelu dorážel Doan mimo tři tyče.
52:48
Tato přesilovka zatím není z domácího pohledu vydařená, opět se hraje spíše v blízkosti Smithe.
52:19
Letci dlouho drželi domácí hráče daleko od Masona, kterého otestoval až Domi, který zamířil doprostřed branky.
51:57
51:42
Wayne Simmonds u mantinelu hodně zvedl ruce v souboji s Ekmanem-Larssonem a za faul loktem zaslouženě odjíždí vychladnout na trestnou lavici.
51:16
Vrbata s Hanzalem a Domim dnes tvoří jednoznačně neaktivnější útok Arizony, nyní se ale k žádné větší šanci nedostali, Vrbatův pokus si Mason pohlídal.
50:42
Po krátké pauze se pokračuje v ehře, Bellemare vyhrál buly před vlastním gólmanem a vzápětím sám zakončil, na překonání Smithe to ale nestačilo.
50:21
Jakob Chychrun v doprovodu kapitána Doana a týmového lékaře odjel mimo hřiště a odkulhal rovnou do kabiny. Dave Tippett určitě doufá, že to není nic vážného, jeho tým už tak nemůže počítat s dalšími dvěma beky, kteří jsou mimo hru.
50:21
Nakonec z toho nic nebylo, Philadelphii byl kvůli špatné rozehrávce odpískán icing, po němž velmi nepříjemně narazil do mantinelu ve sprintu přistrčení Chychrun. Velký talent domácí defenzívy narazil do hrazení nohama na před, což asi odnesly kotníky.
49:50
Manning čeká za Masonem na dostřídání hráčů ve světlých dresech. Smith se tak může těšit na příchod útočících protihráčů.
49:15
Hanzal však vyhrál vhazování a Coyotes tak mohli vystřídat. Do útoku se s pukem ale nepodívali.
48:59
No, Arizona má stále co dělat, aby přežila neustálý nápor hráčů Flyers. Po icingu se hra opět stěhuje před domácí branku.
48:43
Simmonds se hodně pomalým tempem přesunul až k modré čáře a svižnou střelou zápěstím vystrašil Smithe, jenž toho zřejmě moc neviděl.
48:03
Martinook nahradil na buly Richardsona a proti Girouxovi neuspěl. Kotouč však vzápětí vyletěl do hlediště a znovu se tak bude vhazovat ve středním pásmu.
47:51
Krátce po Weiseho nepřesné střele si domácí hráči přihráli rukou, což pozornosti rozhodčím neuniklo. Hra je přerušena a následuje reklamní pauza.
47:33
White jen posunul puk do hloubi pole a odjel za svými spoluhráči střídat. To samé činí i hosté, a tak se bude rozehrávat zpoza hostující svatyně.
47:07
Na druhé straně už poněkolikáté pálil od modré Goligoski, Mason mu ani v tomto případě ale radost neudělal.
46:44
Ekman-Larsson se velmi rychle vrátil s rozjetým Simmondsem, který sice vystřelil, ale Smithe to ohrozit nemohlo.
46:27
Domi s Vrbatou a Hanzalou tahali puk po hrazení tak dlouho, až se do puku opřel Vrbata a z těžkého úhlu vybídl k teči Domiho, který ale puk do sítě nedostal.
45:55
Domi protečoval kotouč do domácího útočného pásma, ve kterém se snaží napadat Hanzalova první formace.
45:32
Streit nenápadně přihrával z levého konce hřiště, puk ale jen projel předbrankovým prostorem až do rohu hřiště.
45:03
McBain prudce napálil puk z velké dálky, Mason se však překvapit nenechal a po zásahu rozjel nový útok Flyers.
44:36
Philadelphia právě vstřelila branku!
Z velké převahy Flyers resultuje vyrovnání, které je nutno dodat naprosto zasloužené. Na začátku celé akce byl Brandon Manning, který nahrál do středního pásma Konecnymu. Ten zpoza červené čáry trochu šťastně uvolnil MATTA READA a ten po objetí Chychruna zkušeně přehodil padajícího Smithe. Asistence: Travis Konecny, Brandon Manning.
44:18
Ostřelování domácí branky pokračovalo i po návratu Doana do hry, Couturier ani Gostisbehere se svými pokusy ale neuspěli.
43:51
43:37
Schenn se postavil před Voráčka a zastavil jeho pokus o střelu švihem. Flyers však ještě mohou kombinovat před Smithem.
43:14
Hráči Philadelphie překombinovali svou akci v útočnému pásmu, o které po jedné nepřesné přihrávce přišli.
42:44
Martinook stejně jako u poslední domácí trefy málem vypíchl puk Gostisbeheremu, který nastalou situaci tentokrát vyřešil bezchybně.
42:23
42:08
Letci se po vyhraném buly sami vyhnali z útočného pásma, v tom obranném nyní rozehrává Mark Streit a čeká na začátek hostující přesilovky.
41:51
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Shane Doan – 2 min., hákování).
41:29
A další zákrok pro hostujícího gólmana, který tentokrát vyrazil přízemní dalekonosný pokus Ekmana-Larssona.
41:06
Goligoski napřáhl od modré, puk se po teči odrazil odrazil od ledové plochy a přistál na hrudníku Stevea Masona.
40:54
Flyers rychle dostali puk do bezpečí, za vlastní branku si musel pro kotouč dojet Oliver Ekman-Larsson. Touš ale opustil hrací plochu a hra musela být přerušena.
40:23
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., hákování).
40:20
Hodně aktivní Martin Hanzal tečoval prudkou ránu z hoel Schenna, kotouč ale přesměroval jen do míst, které si Mason pohlídal.

Vyhraná vhazování: 45% – 55%.
Druhá třetině začala pro Coyotes nejlepším možným způsobem, v oslabení totiž domácí vedení navýšil Brad Richardson. Na jeho branku ale v sedmadvacáté minutě zareagoval Wayne Simmonds, jehož trefa stála u zrodu poměrně velké herní převahy Flyers. Těm se vyrovnat zatím nepodařilo, nicméně před třetí třetinou ještě rozhodně nejsou bez šance na vítězství.
40:00
39:57
V samotném závěru prostřední části ještě dostal přihrávku do jízdy německý talent Rieder, Gostisbehere ho ale výborně zakřižoval a nepustil k hrozící střele.
39:19
Domiho nahození po mantinelu zastavil Streit, jeho spoluhráči kotouč poměrně rychle ztratili, to samé ale platilo i o protiakci hráčů ve vínových dresech.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:57
Úspěšnější byl francouzský centr Flyers, hostující pětice tak může v poklidu pustit na led čerstvé síly.
38:38
Zakázané uvolnění Philadelphie znemožňuje hostům střídat, po pravici Masona si to na buly rozdají Vrbata a Bellemare.
38:18
Teď to vzal Shane Doan na sebe, rychlou střelou však o nějaký ten kousek minul branku Letců.
37:51
Doan se zastavil vedle levého kruhu, přihrávka do jízdy Martinooka ale hosté zablokovali do rohu, kam se sjelo hned pět hráčů.
37:30
I přes tuto akci jsou v posledních minutách mnohem aktivnější a rychlejší hráči Philadelphie, která si jde za vyrovnáním.
36:54
No tak to byla výborná šance Arizony! White ještě z vlastní třetiny bekhendovým nahozením přihrál přesně před Riedera, který si na modré čáře zpracoval puk a rychlou střelou donutil Masona vyrazit puk k Dauphinovi, který měl před sebou prázdnou branku, při snaze vystřelit ale promáchl.
36:27
Potlesk zaplněných ochozů si teď vysloužil parádní semafor Smithe, jenž si smlsnul na Konecnyho střele zápěstím z osy hřiště.
36:03
Voráček se rychle otočil v pravém kruhu a zakončil. Před smithen ještě clonil Couturier, kýžený efekt to ale nemělo.
35:45
Po reklamní pauze se pokračuje ve hře, Vrbata na Goligoského přihrávku ve středním pásmu nedosáhl a dopředu opět míří Letci.
35:23
Hosté přenesli hru na pravou stranu, Couturier ale měl problémy se zpracováním a Voráček mu mezitím vjel do postavení mimo hru.
34:49
Až teď se Kojotům povedlo dostat puk mimo útočné pásmo, výraznou měrou se o to zasloužil i rozehrávající Smith.
34:26
Flyers udrželi puk v rohu kluziště, do míst, odkud se dá vystřelit, se ale už několik vteřin nemohou dostat.
33:58
Giroux si v levém kruhu šteloval puk na střelu, Murphy ho ale odclonil až k zadnímu mantinelu a nenechal Smithe ve štychu.
33:40
White zablokoval dělovku MacDonalda a odrazil puk do středního pásma. Do útočného se už domácí nedostali, Martinook vjel do ofsajdu.
33:25
Unavená pětice Kojotů se osvobodila jen částečně, po odpálení na icing totiž nemůže střídat.
33:15
Provorov si řekl o přihrávku na modrou čáru, ze které ale švihem trefil jen zadní mantinel u branky Arizony.
32:37
Chychrun přišpendlil Reada na mantinel a na několik vteřin tím otupil snahu v posledních vteřinách nebezpečné Philadelphie.
31:59
Geniální přihrávku Voráčka převzal v opuštěném předbrankovém prostoru Matt Read, Smith jeho zakončení ale za svá záda nepustil.
31:36
Konecneho vyraženou střelu ihned dorážel Gostisbehere, i s tímto pokusem si ale Mike Smith poradil a Yotes se rychle dostali aspoň mezi modré čáry.
31:21
Goligoski získal puk v braně a předal jej Hanzalovi, jenž přihrávkou do jízdy uvolnil Domiho, ale toho Mason vychytal.
30:38
Oliver Ekman-Larsson zatím v koncovce tápe, nyní jeho střelu už nikdo neblokoval, letěla ale vedle branky.
30:18
Jeden z hostujících hráčů šikovně vyhodil puk z vlastního pásma, odpískání zakázaného uvolnění ale nehrozilo, do hry se musel zapojit Smith.
30:08
Rieder uspěl v obležení dvou protihráčů a z rohu přihrál k modré čáry Connoru Murphymu, jehož nepříliš tvrdou střelu Mason zpacifikoval.
29:40
Voráček dojel vyhozený kotouč jako první a zajistil svému týmu pobyt v útočném pásmu. Z něj Letce ale vyhnal sám český útočník s třiadevadesátkou na dresu.
29:07
28:56
Dvorak z osy hřiště přihrál doleva volnému McBainovi, jenž ale v závěru přesilovky neměl přesně seřízená mířidla.
28:29
Domácí opět zvolili přihrávku do těsné blízkosti Masona k urostlému Hanzalovi. Ten se tentokrát dostal k bekhendovému zakončení, jenže z několika málo centimetrů puk za brankáře nepropasíroval.
28:10
Ekman-Larsson v těžké pozici přece jenom zakončil, po teči od obránce se u branky tlačil k dorážce Vrbata, leč bezúspěšně.
27:44
Domi z pravého kruhu zřejmě hledal v brankovišti Hanzala, ale ten neměl ani desetinku času k pokusu o zakončení.
27:20
Philadelphia velmi rychle získala kotouč do své moci a vyhodila jej do bezpečné části kluziště.
27:07
Mark Streit u obranné modré čáry skočil po kotouči, se kterým ale zároveň trefil i Doana a je tak vyloučen na dvě minuty za podražení.
26:44
Domácí se provinili přihrávkou rukou. Hra je přerušena a na řadu přichází dvouminutová reklamní pauza, která nyní přijde vhod spíše Arizoně.
26:16
Letci podruhé skórují a dotahují se na rozdíl jediné trefy. Giroux se parádně uvolnil na ose hřiště, svou střelou pak trefil jen Smithe, ten kotouč ale vyrazil před WAYNE SIMMONDSE a ten už při pohotové dorážce nezaváhal. Asistence: Claude Giroux.
25:34
Schenn se vrhl po kotouči a ještě udržel pásmo pro Kojoty, které v těchto chvílích hosté ale důrazně brání a drží mimo palebné pozice.
25:03
Ekman-Larsson přebral kotouč za brankou, nahozením vpřed ale zavinil zakázané uvolnění.
24:31
Hanzal se vrátil až do rohu obranného pásma Arizony a získal kotouč na domácí hokejky. Na nich kus gumy ale vydržel jen pár sekund.
23:57
Čárový rozhodčí signalizuje hostující ofsajd, hráči Philadelphie tak musí opustit útočné pásmo, jinak se bude pískat.
23:46
Okamžitě po Bellemarem vyhraném buly pálil z voleje Mark Streit, nicméně domácí brankář znovu výtečně zakročil a přerušil hru.
23:40
Simmonds z pravého strany přihrál před branku, kde byli Raffl s GIrouxem, ani jeden z nich ale pořádně zakončit nedokázali.
23:03
Během čtyř vteřin se Coyotes dostali do slibné palebné pozice, přihrávku z vlastního pásma převzal Doan, z levého kruhu však trefil jen Masona.
22:33
Smithovi úplně nevyšla rozehrávka, Crouse se ocitl pod tlakem napadajících soupeřů, ale nakonec situaci s přehledem zvládl.
22:01
Vrbata zavezl puk do útočného pásma a přihrál do pravého kruhu Domimu. Ten možná ještě hledal u druhé tyče McBaina, ovšem Flyers se v nepřehledné situaci ubránili.
21:47
Volný puk skončil mezi kruhem a modrou čarou u Provorova, ani ruský obránce ale nezamířil mezi tři tyče.
21:18
21:12
Shayne Gostisbehere chtěl své zaváhání odčinit, střelou od modré čáry ale nevyzrál na pozorného Smithe v brance Arizony.
20:17
Tak to je fantastický start do druhé třetiny v domácím podání! Gostisbehere pokazil pozvolnou rozehrávku, ke kotouči se díky posunutí od Martinooka prodral BRAD RICHARDSON a v oslabení nikým nehlídaný zakončil nechytatelně k tyči do protipohybu Masona. Asistence: Jordan Martinook.

Vyhraná vhazování: 48% – 52%.
Prvních dvacet minut hry je minulostí. Arizona vstoupila do zápasu a celé sezóny velmi dobře, z třetí přesilovky se díky svému lídrovi Doanovi dostala do vedení a v jeden moment vedla na střely již 8:2. Flyers se však dostali do hry a ve třinácté minutě Rafflovou tečí vyrovnali na 1:1. O pár sekund později rozhodčí neuznali další hostující trefu a naopak sledovali branku Kojotů, kterou z dorážky vstřelil Martin Hanzal.
20:00
19:50
Simmonds po souhře s Voráčkem z pravého kruhu netrefil cíl, vzápětí se neujala střela Gostisbeherea a domácí vyhodili.
19:29
Murphy převzal přihrávku od Smithe a okamžitě vyhodil kotouč až do rohu u branky Philadelphie.
19:18
Už potřetí se vylučuje kvůli špatnému střídání a velkému počtu hráčů na ledě. Po dvou chybách na straně Flyers tentokrát pyká Arizona. Trest si odsedí zatím neviditelný Duclair.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:39
Rozjetý Hanzal při napadání minul u protihráče a ve velké rychlosti narazil do mantinelu. Svůj pohyb naštěstí měl pod kontrolou a může pokračovat ve hře.
18:09
Smith zastavil nahození ze středního pásma a nyní sleduje rozehrávku Murphyho a Olivera Ekmana-Larssona.
17:42
Gostisbehere u modré přenechal kotouč podobně osamocenému Schultzovi, jehož rychlá střela byla zablokovaná do ochranné sítě.
17:14
Giroux z rohu přihrál za Smithovu branku, Simmondse tam ale odzbrojil McBain, nový to muž v defenzívě Coyotes.
16:41
Jeho trvání ale mělo jepičí život, ani jeden z týmů se teď nedokáže na delší dobu usadit v ofenzivní zóně.
16:10
Manning se vrátil do vlastní třetiny pro částečné vyhození Arizony a společně se svými spoluhráči rozjel nový útok Flyers.
15:26
Zničeho nic se proti jednomu obránci řítili Hanzal s Domim. Český útočník se rozhodl pro přihrávku, ta ale byla tečovaná a kanadský šikula se tak k pořádné střele nedostal.
15:16
Dnes poprvé dal o sobě vědět Travis Konecny, který na pravé straně přebruslil Goligoského, nicméně Smith viditelnou střelu k bližší tyči pokryl.
14:17
Hned z následné akce naopak udeřilo na domácí straně! Max Domi z červené čáry přenesl hru doprava k Chychrunovi, jenž branku netrefil, sám si puk ale dojel a zpoza klece ho poslal pod beton Masona. Maskovaný muž Flyers však neměl hrací předmět pod kontrolou a na dorážku důrazného MARTINA HANZALA už nestačil. Asistence: Jakob Chychrun, Max Domi.
14:00
Důležité rozhodnutí pro psychiku domácího týmu! Sudí branku skutečně neuznali a pokračovat se tak bude za nerozhodného stavu 1:1.
13:59
Celá situace se ještě zkoumá u videa. V opakovaných záběrech však kotouč zmizel ve výstroji domácího gólmana, a tak by branka neměla být uznána.
13:59
Už už to vypadalo, že se Flyers dostanou do vedení! Ještě nedávný člen domácího týmu Boyd Gordon z nulového úhlu zakončil do Smithe, který při nejistém zákroku netušil, kde má puk, rozhodčí při jeho pohybu vzad ale neviděli kotouč za brankovou čarou.
13:30
Philadelphia je při chutí a nyní už několik desítek sekund opět operuje v útočném pásmu.
12:31
Ve třinácté minutě se poprvé raduje i skupinka hostujících fanoušků! První inkasovaná branka Kojotů resultovala z hodně nenápadné a jednoduché situace, Schultzovo zakončení od modré čáry před brankovištěm tečoval MICHAEL RAFFL a přesměroval puk mimo dosah Smithe. Asistence: NIck Schultz, Brandon Manning.
12:04
Obránci Letců uklidňují hru a několika přihrávkami velmi pozvolna rozehrávají před vlastní brankou.
11:41
Murphy se na modré opřel do střely zápěstím, jež si ale nenašla cestičku mezi tři tyče branky Flyers.
11:27
Jeden z hostujících hokejistů trefil puk vysokou holí, hra je přerušena a následuje vhazování po pravé ruce Masona.
11:13
Gostisbehere se vydal na hodně nenápadný výlet, jenž zakončil střelou do Smithových betonů. Od těch se ale kotouč odrazil přímo do protipohybu VandeVeldeho, jehož dorážku ale kanadský gólman ve službách Coyotes rovněž zlikvidoval.
10:38
Po nahození Dauphina byl k vidění souboj u zadního mantinelu, který po několika sekundách dopadl lépe pro Philadelphii.
09:58
Před rozjetým Voráčkem zasáhl u modré čáry Luke Schenn, český útočník se do hry zatím příliš nedostal.
09:33
Třetí zákrok pro Smithe přišel po střele Girouxe, který měl u pravého mantinelu hodně volného prostoru, ale střelou švihem domácího brankáře nevyvedl z míry.
08:49
Velmi slušně zaplněné tribuny se mohou radovat, rozhodčí se rozhodli branku uznat a Arizona tak vede 1:0!
08:49
Tak pozor! Hostující lavička si vyžádala kontrolu u videa, které by mělo odhalit Dvorakovo nedovolené bránění Masonovi.
08:49
Tak tomu se říká bleskově využitá přesilová hra! První branku Kojotů v sezóny stylově dává čtyřicetiletá legenda SHANE DOAN! Ten zužitkoval Goligoského přihrávku z levého kruhu, ve změti těl si hodil puk na bekhend a tím jej zvedl nad beton přesunujícího se Masona. Asistence: Alex Goligoski, Christian Dvorak.
08:45
Běží devátá minuta zápasu a Nick Cousis už potřetí usedá na trestnou lavici. Poprvé za to ale může on sám, když trefil protihráče vysokou holí do obličeje.
08:24
Další hostující střelu zablokoval Vrbata, jeden z domácích zadáků nyní za brankou čeká na vhodný moment pro rozehrávku.
08:14
Chvilkový nápor Flyers ještě může pokračovat, Kojoti se zmohli jen na vyhození přes všechny čáry.
07:59
Nakonec z toho byla jen jedna tvrdá střela McDonalda, jehož dělovku k vzdálenější tyči schoval roztažený Smith do lapačky.
07:49
Philadelphia se usídlila v útočné třetině a navíc má tu výhodu, že Crouse přišel o hokejku.
07:29
Domácí potvrdili převahu na vhazování, White ranou z nulového úhlu Masona nepřekvapil, od modré vzápětí nepřesně vypálil Luke Schenn.
07:14
Strážce hostující branky si chvíli po buly našel odražený kotouč a u pravé tyče raději znovu zastavil časomíru v Gila River Aréně.
07:01
Brad Richardson v situaci tři na tři nezvolil přihrávku do křídla, nýbrž střelu z osy hřiště, kterou ale Masonovu klec přestřelil.
06:49
Švýcarský obránce Streit to zkusil táhlou střelou zápěstím, tu však někdo v mezikruží tečoval až nad hrazení.
06:44
06:34
A ještě jedno vysvobození Kojotů, o které se tentokrát postaral novic v obraně Chychrun.
06:13
Richardson vyhazuje kotouč k vzdálenému konci hřiště, Flyers tak přichází o útočné pásmo.
05:41
Wayne Simmonds si na vrcholku pravého kruhu počkal na dlouhou přihrávku z opačné strany, jenže střelou golfákem branku minul.
05:13
Gostisbehere v rozjeté přesilové vystřelil od modré a hodně překvapil nic netušícího Smithe, který šťastně vyrazil puk maskou.
04:52
04:44
Přesilové hra Arizony končí, v jednom z mnoha soubojů před brankou Ekman-Larsson narazil do VandeVeldeho a vysloužil si trest za nedovolené bránění.
04:32
Ekman-Larsson zadovkou na modrou čáru nabil Goligoskému, který tvrdou střelou z první ale minul branku!
04:05
Kojoti dobře krouží v útočném pásmu, Hanzal se po pasu od Domiho natlačil před branku ale zblízka Masona nepřekonal.
03:40
Vrbata ukradl puk nejistému VandeVeldemu a přihrál doleva k Hanzalovi, jehož solidní pokus ale Mason vytěsnil mimo tři tyče.
03:15
Ve čtyřech to Flyers ale zatím jde, jeden z hostů vyhodil puk až za branku Arizony.
02:52
Historie se opakuje! Letci opět pokazili střídání a podruhé za necelé tři minuty hráli v šest! Nick Cousins se tak po krátké chvíli vrací na trestnou lavici.
02:35
02:28
Coyotes uspěli i na dalším vhazování, díky Dvorakovi se před levým kruhem dostal ke střele švihem Rieder, ovšem Mason na kotouč dobře viděl a zakročil.
02:19
Nick Schultz vložil hůl do střely švédského zadáka Olivera Ekmana-Larssona a srazil kotouč do ochranné sítě.
01:46
Navrátilec do Arizony Radim Vrbata šikovně tečoval prudkou střelu od modré čáry, nicméně Mason stihl zareagovat a puk vyrazit.
01:10
Vrbata Domiho přihrávku nezpracoval a hosté se opět jednoduše osvobodili, na kotouč si sáhl i Mike Smith.
00:46
Hanzal vyhrál vhazování pro Ekmana-Larssona, jehož pokus ale obránci zablokovali a záhy dostali puk do středního pásma.
00:35
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Nick Cousins.
00:23
Jordan Martinook vyjel zpoza branky a plácl do nepokrytého kotouče. Stejně jako při pokusu Doana ale Mason zasáhl.
00:01
A ještě čestné vhazování mezi hokejky Girouxe a Doana, které provede bývalý vynikající brankář Nikolaj Chabibulin.
Představení domácích hráčů pro sezónu 2016/17 je u konce. Od zahájení utkání nás dělí už jen hymna Spojených států amerických.

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Murphy, Ekman-Larsson, Schenn, Goligoski, McBain, Chychrun – Vrbata, Hanzal, Domi – Duclair, Dvorak, Rieder – Doan (C), Richardson, Martinook – White, Dauphin, Crouse.

Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – MacDonald, Gostisbehere, Streit, Provorov, N. Schultz, Manning – Simmonds, Giroux (C), Raffl – Voráček, Couturier, Konecny – Weise, Bellemare, Cousins – Read, Gordon, VandeVelde.

27.02.2016 Philadelphia – Arizona 4:2
28.01.2015 Philadelphia – Arizona 4:3 sn.
30.12.2014 Arizona – Philadelphia 4:2
05.01.2014 Arizona – Philadelphia 3:5.
Philadelphia Flyers

Letci mají v nohách nejenom osm přátelských utkání, ale také včerejší utkání na ledě Los Angeles, kde díky vydařené druhé třetině zvítězili 4:2. Do tohoto střetnutí poprvé naskočili i posily Boyd Gordon, Dale Weise a mladičký talent Travis Konecny. Z pensylvánského klubu během léta naopak odešli R.J. Umberger, Ryan White, Jevgenij Medvěděv či Sam Gagner. Ještě pět utkání navíc za Flyers nebude moci nastoupit distancovaný zadák Radko Gudas.
Arizona Coyotes

Kojoti pod taktovkou Johna Chayky před minulou sezónou omladili kádr a vydrápali se z nejspodnějších pater tabulky. Play-off Arizoně o deset bodů uteklo, přesto tým z Glendale splnil svůj cíl a může věřit v ještě světlejší zítřky. Soupisku Coyotes doplnili další talentování mladíci, Lawson Crouse, Laurent Dauphin, Christian Dvorak, Dylan Strome a Jakob Chychrun. Dočasně naopak skončil Zbyněk Michálek, který byl poslán na farmu, staronovým útočníkem tohoto týmu se naopak stal Radim Vrbata.
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od tří hodin se můžeme těšit na utkání mezi domácí Arizonou Coyotes a hosty z Philadelphie Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.