2. hvězda: Carter Hutton (STL) 22 zákroků, 1 obdržený gól, 95,7%
3. hvězda: Louis Domingue (ARI) 40 zákroků, 2 obdržené góly, 95,2%

Hity: 34 – 17
Vyhraná vhazování (%): 48 – 53
Využité přesilové hry: 1/3 – 1/3
Trestné minuty: 6 – 6
Utkání mezi Coyotes a Blues právě skončilo. Z dvou bodů se mohou radovat hráči hostujícího celku. Vítěznou branku vstřelil v 23. minutě Vladimir Tarasenko. Za St. Louis se ještě prosadili Patrik Berglund a David Perron, jedinou branku Arizony vstřelil při přesilové hře obránce Alex Goligoski. Na vítězství Blues 3:1 se také značně podílel Carter Hutton, který si připsal 22 úspěšných zákroků.
59:40
St. Louis právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Berglund přihrál na DAVIDA PERRONA, který následně poslal puk do prázdné branky. Asistence: Patrik Berglund, Alex Pietrangelo.
59:26
Domingue opouští svou branku, Arizona to zkouší v šesti!
59:03
Pietrangelova střela z pravého kruhu pro vhazování končí v lapačce Domingua.
59:01
Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!
58:32
Domácí si komplikují situaci, je tu totiž přesilová hra pro Blues. Vhazování po pravici Louise Domingua.
58:32
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Dvorak – 2 min., držení protihráče).
58:25
Signalizovaný trest pro Coyotes.
58:01
Vyhrané vhazování Berglunda a Domingueovu pozornost ihned vyzkoušel David Perron. Vhazovat se bude znovu po levici brankáře Coyotes.
57:55
Je tu další icing domácího celku.
57:12
Rozhodčí pískají zakázané uvolnění Arizony.
56:53
De Angelova střela od modré, Hutton zasahuje.
56:31
Velká šance také na druhé straně! Olivera Ekmana-Larssona však vychytal lapačkou Carter Hutton.
56:09
Další Paraykova střela od modré čáry, kotouč po Domingueově zákroku skončil jen těsně vedle branky!
55:58
Paraykova střela od modré čáry, Domingue má puk pod kontrolou. Na řadě je další z reklamních přestávek.
55:02
Domingue vyráží Steenovu střelu z mezikruží.
54:55
Druhou asistenci si na Goligoskiho trefu připsal Clayton Keller, pro něhož je to první bod v kariéře, a to dnes hraje teprve druhé utkání v NHL!
54:37
Arizona právě vstřelila branku!
Coyotes snižují! Přesilovou hru využívá ALEX GOLIGOSKI, pro něhož je to šestá branka v sezoně. Asistence: Christian Dvorak, Clayton Keller.
54:25
Hutton vyráží Vrbatovu střelu.
54:12
První minuta Pääjärviho trestu je pryč, Hutton zatím zasahovat nemusel.
53:11
53:11
Po reklamní přestávce začne třetí početní výhoda Arizony.
53:11
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Magnus Pääjärvi – 2 min., vysoká hůl).
52:59
Pääjärviho útočná akce zastavena obranou kojotů.
52:41
Peter Holland a Patrik Berglund na vhazování po levici Domingua.
52:25
Nepřesná rozehrávka Ekmana-Larssona, k puku se tak znovu dostávají Blues.
52:02
A přichází další icing domácích.
51:36
Zakázané uvolnění Coyotes, vhazovat se tak bude v jejich obranném pásmu, konkrétně po levici Louise Domingua.
51:16
Anthony DeAngelo rozjíždí útočnou akci z obranné třetiny svého týmu.
50:04
49:46
Po střele Tarasenka má již gólman Coyotes na svém kontě 33 zákroků!
49:17
Chytrá přihrávka Sanforda na Peitrangela, který střílel z první. Domingue byl však připraven a vhazovat se následně bude po jeho pravé ruce.
49:05
Začala druhá minuta Hollandova trestu.
48:38
Berglundova křižná přihrávka na Parayka, po jehož střele má Domingue puk v náručí.
48:04
Blues si zahrají druhou přesilovou hru v zápase. Navýší své vedení?
48:04
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Peter Holland – 2 min., krosček).
47:39
Na druhé straně to zkoušel bekhendem Jooris, Hutton vyrazil.
47:17
Edmundsonova střela od modré končí na zadním mantinelu za Domingueovou brankou.
46:49
Konec reklamní přestávky, Burmistrov a Steen na vhazování po levici Cartera Huttona.
46:49
Burmistrov vyhrál vhazování proti Berglundovi a ihned vyzkoušel Huttonovu pozornost. Hra je následně přerušena a je tu první reklamní přestávka třetí třetiny.
46:44
Rozehrávka Blues končí zakázaným uvolněním.
46:35
Schmaltz s kotoučem za Huttonovou brankou.
45:30
Pietrangelovu střelu tečoval Perron mimo Domingueovu branku.
44:59
Blues s kotoučem ve své obranné třetině.
43:55
Bortuzzo zblokoval před brankou Murphyho střelu, Hutton tak nyní zasahovat nemusel.
43:29
Hutton kryje střelu Ekmana-Larssona od mantinelu. Vhazování po pravici brankáře St. Louis.
43:09
Tobias Rieder dostal přihrávku od DeAngela a dostal se do samostatného úniku! Hutton však svůj tým podržel.
43:04
42:52
Druhá minuta přesilové hry Arizoně moc nevychází, zdá se, že se Blues již ubrání.
42:05
Začíná druhá minuta Paraykova trestu, Coyotes mají zatím při početní výhodě jednu střelu na branku.
41:34
Hutton vyráží pokus Ekmana-Larssona.
41:04
Druhá přesilová hra pro Coyotes. Budou v tomto případě úspěšní?
41:04
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Colton Parayko – 2 min., hrubost).
40:29
Střela Maxe Domiho od modré, Hutton má puk v rukavici. Vhazovat se bude po levici brankáře Blues.
40:09
Bekhend Berglunda mimo Domingueovu branku.
40:01
Hráči se vrací zpět na ledovou plochu Gila River Areny a to znamená jediné – třetí třetina mezi Coyotes a Blues začne za pár okamžiků!
Nejvíce času na ledě zatím strávil obránce Coyotes Oliver Ekman-Larsson – 15 minut a 53 vteřin.
Na straně Blues má nejvíce odehráno kapitán, obránce Alex Pietrangelo – 15 minut a 26 vteřin.

Trestné minuty: 2 – 2
Druhá dvacetiminutovka utkání mezi Coyotes a Blues je již minulostí. Hosté ze St. Louis se dostali v 23. minutě do dvoubrankového vedení zásluhou jejich nejproduktivnějšího hráče a zároveň nejlepšího střelce Vladimira Tarasenka. Po dvou třetinách tak platí skóre 2:0 pro Blues.
40:00
39:53
Murphy zblokoval Pietrangelovu střelu.
39:26
Perron přihrál Steenovi, střelu druhého jmenovaného kryl Louis Domingue.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:07
Sanfordova jedovatá střela, Domingue vyráží betonem.
37:02
Duclairova střela z pravého kruhu pro vhazování zamířila mimo tři tyče.
36:31
36:05
Střela DeAngela nad Huttonovu branku.
35:32
Polovina Jakupova trestu za námi, Hutton zatím bez práce.
35:15
Hra je přerušena pro hru vysokou holí. Vhazovat se bude v obranném pásmu Coyotes.
34:31
Alexander Burmistrov a Alexander Steen na vhazování po levici Cartera Huttona.
34:31
Po reklamní přestávce si první přesilovou hru zahrají hráči Arizony.
34:31
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Nail Jakupov – 2 min., podražení).
34:01
Reaves nyní pomohl svému brankáři, když zblokoval Goligoskiho pokus.
33:31
Do zajímavé šance se dostal Ryan Reaves! Domingue si však pohlídal jeho bekhendový pokus.
32:51
Parayko nabil Berglundovi, jeho střela však zamířila mimo Domingueovu branku.
32:02
Bouwmeester rozjíždí od Huttonovy branky útočnou akci Blues.
31:22
Hollandova střela z mezikruží míjí Huttonovu branku.
31:15
Útočnou akci kojotů zastavuje ofsajd.
30:47
Reaves zblokoval Perliniho střelu do ochranné sítě, vhazovat se tak znovu bude v obranné zóně Blues.
30:27
30:27
Krátce po polovině druhé dvacetiminutovky vedou Blues v Arizoně po brankách Berglunda a Tarasenka 2:0.
Blues svého soupeře výrázně přehrávají. Na střelecké pokusy vedou 26:10.
30:27
Střele Ekmana-Larssona končí v rukavici Huttona. Na řadě je reklamní přestávka.
30:09
Střela Radima Vrbaty zamířila mimo tři tyče.
29:27
Za Huttonovou brankou bojuje o puk hned několik hráčů.
29:11
Coyotes vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
28:51
Střela Tarasenka z levého kruhu pro vhazování míjí Domingueovu branku.
27:25
Tvrdý hit DeAngela na Barbaševa v neutrální zóně!
26:37
Střelu Alexe Goligoskiho od modré čáry vyráží Hutton vyrážečkou do ochranné sítě.
26:17
Konec reklamní přestávka, Jooris a Upshall na vhazování po pravici Domingua.
26:17
Až nyní. Magnus Pääjärvi vyzkoušel Domingua z pravého kruhu pro vhazování, brankář Arizony byl však na svém místě. Následuje reklamní přestávka.
25:51
Druhý útok Blues se i nadále drží v útočném pásmu, žádná střela nepřichází.
25:17
Berglund dával kotouč před branku, nikdo z jeho spoluhráčů se však k puku nedostal.
25:10
Bortuzzovu střelu od mantinelu vyráží Domingue betony mimo.
24:34
Puk končí na střídačce St. Louis, další vhazování proběhne ve středním pásmu.
24:22
Parayko napřáhl na modré k prudké ráně, Domingueovi se nakonec podařil kotouč zkrotit.
24:13
Rozhodčí pískají zakázané uvolnění kojotů.
23:55
Domiho nepřesná přihrávka, k puku se tak dostává soupeř.
23:27
Schmaltzova střela od modré, Domingue má puk v lapačce a následně se bude vhazovat po jeho levé ruce.
22:54
Dulairova střela zblokována Edmundsonem do ochranné sítě. Vhazování po levici Cartera Huttona.
22:25
Blues vedou o dvě branky! Bouwmeesterovu střelu od modré sice Domingue vyrazil, k dorážce se však dostal VLADIMIR TARASENKO a právě on uklidil kotouč za záda brankáře Coyotes. Pro ruského útočníka šestatřicátá branka sezony. Asistence: Alexander Steen, Jay Bouwmeester.
22:15
Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se tak bude v jejich obranném pásmu.
21:27
20:52
Pietrangelova střela od modré, Domingue vyráží.
20:01
Přestávka po první třetina pomalu končí. Hráči jsou již zpět na ledové ploše Gila River Areny, druhá třetina tak za malou chvíli začne!

Trestné minuty: 2 – 0
První třetina tohoto utkání je tedy za námi. Padla v ní jedna branka. Skóre otevřel krátce před polovinou první třetiny centr druhého útoku Blues Patrik Berglund. Po prvních dvaceti minutách tak platí, že St. Louis vede na ledě Arizony 1:0.
20:00
19:58
V závěru první periody ještě velká šance Blues! Střelu Sanforda vyrazil Domingue jen k Schwartzovi, kterého následně skvěle vychytal!
19:27
První přesilová hra v utkání pro Blues. Jooris a Schwartz na vhazování po pravici Louise Domingua
19:27
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Radim Vrbata – 2 min., podražení).
19:01
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:06
Joorisova střela, Hutton má další zákrok.
17:37
Anthony DeAngelo čeká s kotoučem za vlastní brankou až jeho spoluhráči dostřídají.
16:52
Burmistrovova nebezpečná střela z pravého kruhu pro vhazování, Hutton stěží vyráží!
16:35
Teprve pátý střelecký pokus kojotů v první třetině. Schennovu střelu od modré má Hutton v náručí.
16:01
Domingue přikryl puk pod svou rukavici a vhazovat se tak bude v obranném pásmu Coyotes.
15:51
Kapitán Blues Alex Pietrangelo vyčkává s kotoučem ve obranné třetině svého týmu.
14:48
Bortuzzo pálil od modré z první, trefil však jen bránícího Joorise.
14:06
Konec reklamní přestávky, Holland a Beglund na vhazování po levici Louise Domingua.
14:06
Perronova střela jen do rukavice Domingua, na řadě je další z reklamních přestávek.
13:11
Na druhé straně to zkoušel Murphy, jeho střela však Huttona neohrozila.
12:23
Bekhend Jakupova, Domingue vyráží.
12:02
Krátce po polovině první třetiny vedou Blues v Arizoně zásluhou Patrika Berglunda 1:0.
Na střelecké pokusy aktivnější Blues (8:3).
12:02
Hra je přerušena a následuje další reklamní přestávka.
11:09
Tarasenkova střela z úhlu Domingua nepřekvapila.
10:53
Peter Holland se dostal do velmi slibné příležitosti, avšak nedokázal dát střele potřebnou razanci, Hutton zasáhl levým betonem.
10:07
Brodziakova střela mimo Domingueovu branku.
09:39
Vhazování po levici Cartera Huttona.
09:16
Je tu první branka zápasu! Krásnou kombinaci Blues zakončuje pod horní tyč PATRIK BERGLUND, Domingue byl v tomto případě bez šance. Pro Berglunda je to dvaadvacátá branka sezony. Asistence: Magnus Pääjärvi, Colton Parayko.
08:42
Murphyho střela od modré, Hutton má puk v náručí. Vhazovat se bude po levici brankáře Blues.
08:19
08:19
Kotouč končí v ochozech, je tu první reklamní přestávka.
07:56
Nyní již Hutton musel zasahovat poté, co od modré vypálil Radim Vrbata.
07:47
Střela Maxe Domiho z mezikruží zamířila mimo Huttonovu branku.
07:25
Další střelecký pokus Upshalla, Domingue vyráží levým betonem.
05:58
Bouwmeester se vrací pro kotouč k Huttonově brance a právě odtud může začít další útočná akce St. Louis.
05:03
Vrbata zblokoval Edmundsonovu střelu, Domingue tak nyní zasahovat nemusel.
04:24
První velká šance zápasu! Za obranu domácích se dostal Scottie Upshall, Domingue však jeho střelu dokázal vyrazit!
03:22
Blues se dostávají do postavení mimo hru.
02:54
Od modré čáry střílel Robert Bortuzzo, Domingue připsal již čtvrtý zákrok a následně se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
02:41
Goligoskiho špatná rozehrávka, k puku se dostává Sanford.
02:24
Puk končí v hledišti, vhazovat se bude ve středovém kruhu.
01:32
Na druhé straně pálil z levého kruhu pro vhazování Scottie Upshall, Domingue byl pozorný.
01:22
Perliniho střela zblokována Paraykem, Hutton tak zasahovat nemusel.
00:42
Domácí vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude v jejich obranném pásmu.
00:36
Vhazování po levici Louise Domingua.
00:31
Bouwmeesterova střela od modré, Domingue vyráží a zapisuje první zákrok v utkání.
00:01
V Gila River Areně je již vše připraveno k úvodnímu vhazování, utkání mezi Arizonou Coyotes a St. Louis Blues tak může začít!
St. Louis Blues si může dnes zajistit postup do play-off v případě, že dnes vyhraje na ledě Arizony a zároveň Los Angeles Kings připíše porážku s Calgary Flames.
Pak je zde ještě jeden scénář: Blues získají na ledě Coyotes jeden bod a Los Angeles Kings prohrají v Calgary po řádné hrací době. I v takovémto případě by si svěřenci Mika Yea zajistili postup do bojů o Stanley Cup již dnes.

Z:27 V:11 P:8 OG:53 PR:2,40 ÚS(%):91,1 SO:4

Arizona Coyotes: Domingue (M. Smith) – Ekman-Larsson, C. Murphy, Goligoski, DeAngelo, Chychrun, Schenn – Domi, Burmistrov, Duclair – Perlini, Martinook, Rieder – Keller, Dvorak, Vrbata – Crouse, Holland, Jooris.

St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Bouwmeester, Pietrangelo, Edmundson, Parayko, Schmaltz, Bortuzzo – Schwartz, Steen, Tarasenko – Pääjärvi, Berglund, Perron – Sanford, Barbašev, Jakupov – Upshall, Brodziak, Reaves.

Rozhodčí: Chris Rooney, Chris Lee – Trent Knorr, Tony Sericolo.

St. Louis Blues (41-28-6)

Blues momentálně drží druhou divokou kartu na Západě. Na svém kontě mají 88 bodů a mají náskok 11 bodů na Los Angeles Kings.
V posledních zápasech se navíc mohou svěřenci Mika Yea pyšnit velmi slušnou formou. Z posledních deseti zápasů totiž vyhráli hned osm! V minulém utkání porazili svého dnešního soupeře, Arizonu Coyotes 4:1. Tři kanadské body zaznamenali útočníci Jaden Schwart (2+1) a Vladimir Tarasenko (1+2). Vítěznou branku pak vstřelil kapitán Blues Alex Pietrangelo. Mezi tři tyče se postavil Jake Allen a zaznamenal tak svou třicátou výhru v této sezoně.
St. Louis zbývá do konce základní části odehrát sedm zápasů.