Radim Vrbata (ARI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:22
Martin Hanzal (ARI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:58
Tři hvězdy utkání

1. Bo Horvat (VAN) 1+2
2. Sven Baertschi (VAN) 1+2
3. Ryan Miller (VAN) 31 zák., 1 gól, 97,2%
Statistiky: Střely na bránu: 36-25; Zablokované střely: 8-11; Vhazování: 44%-57%; Hity: 27-23; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné minuty: 4-4.
Christian Dvorak ve druhé třetině odpověděl na gól Svena Baertschiho ze čtvrté minuty utkání, jenže Arizona jako by se vyrovnáním nechala uchlácholit a v rozmezí pouhých 17 inkasovala dva góly, o které se postarali Loui Eriksson a Bo Horvat. Hladkou jízdu Vancouveru za vítězstvím poté završil čtvrtým gólem Alexandre Burrows, který vyhnal z brány Mikea Smithe. Louis Domingue sice ve zbytku utkání neinkasoval, Coyotes to ale nepomohlo. Konečný výsledek. Arizona Coyotes 1 Vancouver Canucks 4.
59:00
Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:00
Coyotes se na levé straně útočného pásma ocitali ve slibné šanci, kterou přerušilo postavení mimo hru.
57:40
Další pokus zaznamenal Loui Eriksson, Loui Domingue ale tentokrát puk ukryl ve svém náručí.
56:01
Bo Horvat před pár okamžiky mohl udělat tečku za dnešním utkáním, když střelou z mezikruží mířil nad lapačkou Louise Domingueho přesně do levého horního rohu brány, puk se ale nakonec od horní tyče odrazil zpět do hry!
55:11
V první i druhé třetině se na obou stranách jednou vylučovalo, v poslední části zatím nebyl udělen žádný trest a utkání se v poklidném tempu dohrává.
54:30
Louis Domingue si počkal, až k němu doklouže puk po nahození Canucks, a poté ho na ledě přikryl lapačkou.
53:06
Coyotes se dostali ke střele, Ryan Miller ale předvedl dobrý zákrok, po kterém přišla na řadu další přestávka.
51:43
Daniel Sedin na levém křídle vypálil od mantinelu, střela mu po přihrávce Henrika Sedina ale vůbec nesedla a zamířila o pořádný kus vedle vzdálenějšího pravého horního rohu brány. Jeho pokus byl navíc příliš vysoký.
50:20
Tobias Rieder nabral na levém křídle obrovskou rychlost a řítil se do samostatného úniku, v blízkosti vzdálenější pravé tyče ale nedokázal skvělého brankáře Ryana Millera překonat!
50:00
Hra je ve třetí třetině hodně plynula a do konce utkání zbývá odehrát přesně deset minut.
48:31
Hra byla po delší době přerušena a po krátké reklamní přestávce může zápas v Arizoně pokračovat.
47:25
Christian Dvorak krásně objel bránu a poté zpětnou přihrávkou našel Michaela Stona, který na vrcholu mezikruží napřáhl k prudké střele s příklepem, jeho následný pokus byl ale nepřesný a zamířil nad.
47:00
Daniel Sedin a Henrik Sedin na pravém křídle nic kloudného nevymysleli a Arizona se ubránila.
45:10
Lawson Crouse na pravém křídle spěchal za pukem, Ryan Miller ale proti němu skvěle vyjel ze své brány a vpádu ho před ním holí dopravil mimo hrozící nebezpečí! Dobré čtení hry.
44:37
Louis Domingue vyjel ze své svatyně a v blízkosti pravé tyče své brány holí přesně rozehrál.
44:01
Arizona vede na střely 31:21, co je jí to ale platné...
43:27
Radim Vrbata napřáhl v pravém kruhu pro vhazování k prudké střele s příklepem, kterou mířil mezi betony Ryana Millera, brankář Vancouveru si s ní ale dokázal poradil!
42:43
Arizona je v dnešním zápase střelecky aktivnější, přesto prohrává v třetí třetině tříbrankovým rozdílem.
41:15
Arizona Coyotes se nachází v západní konferenci i Pacifické divizi na posledním místě a po dnešním utkání na něm zřejmě zůstane. Domácí prohrávají 4:1.
40:05
V Gila River Areně začala závěrečná část utkání a Arizona už má pouhých dvacet minut na to, aby s ním něco udělala poté, co po vyrovnání na 1:1 inkasovala tři góly v řadě a dva z nich během 17 sekund.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 29-21; Zablokované střely: 6-8; Vhazování: 49%-51%; Hity: 22-17; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné min.: 4-4.
Třetí třetina začne přibližně v 6:05.
Christian Dvorak sice dokázal odpovědět po přestávce na úvodní gól Svena Baertschiho ze čtvrté minuty utkání, jenže vzápětí se v rozmezí pouhých 17 sekund prosadili Loui Eriksson a Bo Horvat. Arizona se neradovala z vyrovnávacího gólu příliš dlouho a vzápětí inkasovala počtvrté, když domácího brankářea Mike Smithe zaskočil nahozením mezi betony z levého křídla a ostrého úhlu Alexandre Burrows. Do brány se dostal náhradní brankář Louis Domingue, který zatím neinkasoval. Skóre po druhé třetině. Arizona Coyotes 1 Vancouver Canucks 4.
40:00
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
37:46
Hokejisté Arizony se dostali na pravém křídle ke střele, která zamířila vedle bližší pravé tyče.
36:13
Louis Domingue po nahození Canucks v blízkosti pravé tyče své brány přikryl puk na ledě lapačkou a po přerušení hry přichází na řadu reklamní přestávka.
35:48
Vyloučený Bo Horvat je zpět na ledě a Vancouver hraje po přečkání oslabení v plném počtu.
35:29
Nikita Trjamkin vyhodil puk podél střídaček za bránu Arizony a ani takhle přesilová hra využita nebude.
34:57
Max Domi na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu, jeho následná střela ale zamířila pouze do hrudi Ryana Millera, který puk vyrazil do rohu ledové plochy.
33:47
Bo Horvat u mantinelu zahákoval jednoho z protihráčů a také Arizona si zahraje druhou přesilovou hru.
33:34
Canucks to v rozpětí 15 sekund zkoušeli z pravého a poté levého kruhu pro vhazování, obě dvě střely ale skončily ve výstroji střídajícího Louise Domingua.
33:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát přesně 7 minut a Vancouver se během ní výrazně přiblížil výhře.
31:29
Christian Dvorak se v oslabení řítil do slibné brankové příležitosti, jenže se s pukem ocitl ze střeleckého úhlu a v blízkosti levé tyče ho nedokázal ve velké rychlosti zasunout do brány.
31:14
Troy Stecher vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho střela zamířila vedle vzdálenější levé tyče.
30:19
Max Domi usedl na trestnou lavici za hákování a Vancouver si zahraje v dnešním zápase druhou přesilovou hru, přičemž první využít nedokázal.
29:04
Vancouveru Canucks se tentokrát nepodařilo rozehrát a podél střídaček poslal puk na zakázané uvolnění.
28:33
Ryan Miller v úvodu druhé třetiny předvedl několik skvělých zákroků a nyní je delší dobu bez práce, a tak si alespoň vyjel za bránu pro nahození Arizony, aby svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou.
26:49
Střídání v týmu Arizona Coyotes: ze hřiště odchází Mike Smith, přichází Louis Domingue.
26:49
Vancouver právě vstřelil branku!
ALEXANDRE BURROWS na levé straně útočného pásma dojel puk po nepřesné střele Svena Baertschiho z pravého kruhu pro vhazování a poté ho na první pohled nenápadně nahodil na bránu, jeho nahození ale prošlo mezi betony Mikea Smithe k překvapení všech do brány – 1:4. Asistence: Sven Baertschi a Bo Horvat.
26:11
Michael Chaput nebezpečně vypálil z levého kruhu pro vhazování a Mike Smith jeho pokus ukryl po pěkném zákroku ve své lapačce!
25:58
Oba týmy se v rychlém sledu dostaly do střeleckých pozic, žádná z nich ale pátým gólem neskončila.
23:35
Alexandre Burrows našel před bránou BO HORVATA, který mezi betony bezmocného Mikea Smithe zamířil z blízkosti do sítě. Vancouver Canucks vstřelili v rozmezí pouhých 17 sekund dva góly a vede na ledě Arizony 3:1! Asistence: Alexandre Burrows a Sven Baertschi.
23:18
LOUI ERIKSSON si najel před bránu na přihrávku Markuse Granlunda od zadního mantinelu a po ledě zamířil prudkou střelou ke vzdálenější pravé tyči. Asistence: Markus Granlund a Luca Sbisa.
21:37
Coyotes vstoupili do druhé třetiny pořádně zostra a zasypali Ryana Millera několika střelami, ta poslední z pravého křídla ale skončila na jeho výstroji.
20:58
Arizona právě vstřelila branku!
Anthony DeAngelo z pravého křídla nahodil puk před bránu, kde kotouč mířící pod horní tyč skvěle tečoval CHRISTIAN DVORAK a usměrnil ho pod lapačkou Ryana Millera k pravé tyči. Asistence: Anthony DeAngelo a Alex Goligoski.
20:39
Max Domi tentokrát sám vypálil z pravého kruhu pro vhazování, jeho pokus ale zamířil pouze do náruče Ryana Millera, který v rychlém sledu v bráně hostujícího Vancouver předvedl dva jisté zákroky.
20:18
Max Domi roztáhl hru doleva a Martin Hanzal z levého kruhu pro vhazování prověřil pozornost Ryana Millera.
20:13
Vyloučený Alexandre Burrows se vrátil zpět na ledovou plochu a Vancouver stejně jako domácí přečkal první přesilovou hru v dnešním utkání.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 16-11; Zablokované střely: 1-3; Vhazování: 52%-48%; Hity: 7-11; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.
Druhá třetina začne přibližně v 5:06.
Brankář Ryan Miller během první třetiny předvedl několik úžasných zákroků, a tak Vancouver odchází do kabin spokojenější. Již po necelých čtyřech minutách se totiž na straně Canucks prosadil po krásné Horvatově přihrávce Sven Baertschi. Skóre po první třetině. Arizona Coyotes 0 Vancouver Canucks 1.
20:00
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:51
Coyotes se ocitli v blízkosti levé tyče v dobré šanci, jejich střela ale zamířila pouze do hrudi Ryana Millera, který nadále drží čisté konto poté, co jejich střelu vyrazil mimo a připsal si další úspěšný zákrok.
18:11
Radim Vrbata byl v útočném pásmu u mantinelu zezadu podražen Alexandrem Burrowsem a Arizona si v závěru první třetiny zahraje první přesilovou hru.
17:31
Connor Murphy pálil z levého kruhu pro vhazování na vzdálenější pravou tyč, u ní byl ale připraven Ryan Miller, který puk podržel ve své výstroji.
16:15
Jeden z hráčů Vancouveru se ocitl v blízkosti levé tyče po nahozeném puku od modré čáry ve slibné šanci, z blízkosti ale zamířil pouze do hrudi Mikea Smithe.
15:56
Hra byla přerušena a na střely je to vyrovnané 10:10. Na góly ovšem vede hostující Vancouver 1:0.
15:18
Shane Doan se ocitl před bránou v obrovské šanci, jeho následná střela ale trefila levý beton ležícího Ryana Millera, který předvedl výtečný zákrok a podržel Vancouver Canucks nad vodou!
14:48
Před bránou Ryana Millera vznikl po nepříjemně tečované střele obrovský závar, brankář hostujícího Vancouveru Canucks ale dokázal puk zkrotit ve své výstroji a přerušil hru!
14:00
Vancouver si vytvořil během přesilové hry dobrý tlak, vstřelit gól se mu ale nepodařilo a Lawson Crouse se vrátil po uplynutí dvouminutového trestu zpět na ledovou plochu. Canucks první přesilovou hru nevyužili.
12:16
Vancouver mohl rychle využít přesilovou hru, když se po zákroku Mikea Smithe ocitl před bránou v obrovské šanci sám Troy Stecher, jenže bekhendem zamířil z blízkosti nad!
11:59
Lawson Crouse zezadu sekl jednou rukou Troye Stechera a na dvě minuty usedl na trestnou lavici.
11:48
Brendan Gaunce na levém křídle vypálil ve velké rychlosti do výstroje Mikea Smithe a vzápětí po nekontrolovaném pádu narazil nepříjemně do mantinelu! Zřejmě ale bude v pořádku.
11:01
Anthony Duclair nebezpečně pálil z pravého kruhu pro vhazování směrem do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Ryan Miller ale předvedl skvělý zákrok a holí puk vyrazil do ochranné sítě! Vancouver stále vede 1:0.
10:26
Daniel Sedin zkusil vypálit na pravém křídle, jeho tvrdá rána ale zamířila vedle bližší pravé tyče.
09:35
Ryan White na pravém křídle tvrdě vypálil od mantinelu a jeho následná střela zamířila těsně vedle vzdálenějšího levého horního rohu brány. Ryan Miller ale jeho pokus jistil vyrážečkou a nakonec nezasáhl.
07:42
Domácí hokejisté nevymýšleli nic složitého a v blízkosti útočné modré čáry napálili puk na Ryana Millera, který byl pozorný a následný pokus ukryl ve svém náručí.
07:24
Střela Arizony z levého křídla byla přizvednuta do ochranné sítě a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Za okamžik bude utkání pokračovat.
06:51
Canucks se tentokrát nepodařilo rozehrát na pravém křídle a puk podél střídaček zamířil na zakázané uvolnění, po kterém se hra přestěhovala před Ryana Millera, který v úvodu utkání předvedl skvělý zákrok.
05:00
Michael Chaput se ocitl mezi kruhy pro vhazování ve skvělé šanci, jeho střela ale zamířila vedle levého horního rohu brány. Dobrou přihrávkou se prezentoval Markus Granlund. Domácí vstoupili do zápasu skvěle.
03:08
Bo Horvat krásnou přihrávkou z levého křídla napříč brankovištěm našel v blízkosti levé tyče SVENA BAERTSCHIHO, který bez přípravy zamířil nad pravým betonem Mikea Smithe do brány. Vancouver vede 1:0! Asistence: Bo Horvat.
02:47
Alex Goligoski nebezpečně vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování směrem do levého horního rohu brány, Ryan Miller ale vytáhl skvělý zákrok a vyrážečkou puk vyrazil do ochranné sítě! Arizona se málem ujala vedení.
01:24
V dresu Vancouveru Canucks si dnes odbývá debut útočník Joseph LaBate, který byl povolán z AHL.
00:09
V Gila River Areně právě začalo utkání mezi Arizonou a Vancouverem a puk po pouhých devíti sekundách skončil na střídačce hostujících hráčů Canucks.
00:01
Základní pětky obou týmů nastoupili na ledovou plochu a po zaznění kanadské a americké hymny bude vše připraveno k zahájení zápasu, v němž Arizona Coyotes hostí na domácím ledě Vancouver Canucks.

Arizona Coyotes: M. Smith (27. Domingue) – Ekman-Larsson (A), C. Murphy, Goligoski, DeAngelo, Chychrun, Michael Stone – Domi, Hanzal (A), Vrbata – Rieder, Martinook, Doan (C) – J. McGinn, Dvorak, Duclair – Crouse, Dauphin, White. Hlavní trenér: Dave Tippett.

Vancouver Canucks: R. Miller (Markström) – Edler, Stecher, B. Hutton, Gudbranson, Sbisa, Trjamkin – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Brandon Sutter – Baertschi, Horvat, Burrows (A) – Markus Granlund, Chaput, Eriksson – Skille, B. Gaunce, Megna. Hlavní trenér: Willie Desjardins.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Justin StPierre. Čároví: Brandon Gawryletz, Matt MacPherson.

Radim Vrbata (ARI) 6+6, +/- -1
Martin Hanzal (ARI) 3+4, +/- -4
Vzájemné zápasy

18.11.16 Vancouver Canucks – Arizona Coyotes 3:2
04.10.16 Vancouver Canucks – Arizona Coyotes 2:4
Vancouver Canucks

Vancouver má během posledních šesti zápasů výsledky jako na houpačce, když po výhře vzápětí následovala prohra. Canucks se ve východní konferenci i pacifické divizi nachází těsně nad Arizonou, kterou 18. listopadu porazili po prodloužení 3:2. Vítězný gól vstřelil z trestného střílení obránce Ben Hutton. V bráně Vancouveru by měl začít Ryan Miller, jehož průměr gólu na zápas činí 1,58 a během posledních deseti zápasů má proti Arizoně úspěšnost zákroků 94,8%. Daniel a Henrik Sedin během 60 zápasů proti Coyotes nasbírali celkem 95 bodů za 25 gólů a 70 asistencí.
Arizona Coyotes

V bráně Arizony proti Vancouveru začne brankář Mike Smith, který se poprvé v letošní sezóně představí mezi třemi tyčemi ve dvou zápasech v řadě. Smith se vrátil do brány 17. listopadu proti Calgary poté, co musel vynechat 12 zápasů kvůli zranění v dolní části těla. Coyotes prohráli 6 z posledních 8 zápasů a v západní konferenci jim patří poslední místo, stejně jako v pacifické divizi. Kapitán Shane Doan je blízko překonání rekordu Thomase Steena, od kterého ho dělí pouze jedna asistence. Pokud se mu to pořadí, s 554 body se stane nejlepším hráčem v historii organizace.
Po souboji Metropolitní divize mezi New Yorkem Rangers a Pittsburgem Penguins se ve čtvrtek brzo ráno odehraje zajímavé střetnutí také v Pacifické divizi, ve které Arizona Coyotes vyzve v domácí Gila River Areně hostující Vancouver Canucks. Ani jednomu celku se nedaří a kromě dna pacifické divize se nachází na posledních místech i v západní konferenci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.