Já se tedy s vámi pro dnešek loučím. Shane Doan dnes nejen že nedosáhl se svým týmem na body, ale nedokázal nasbírat ony dvě toužebné asistence, aby se dostal na dělené první místo v historickém pořadí nahrávek v organizaci Coyotes. Jednu však přidal, takže už mu stačí jen jedna jediná. Za pozornost při sledování dnešního online přenosu děkuje Jaroslav Svoboda a těším se zase brzo na počtenou.
3. Blake Wheeler (WPG) 1+0
Je za námi utkání, ve kterém Jets porazili Arizonu 3:2 po tuhém boji. Vidět byli oba českoslovenští hráči v zápase, Radim Vrbata dal gól a byl neustálou hrozbou pro soupeře, stejně jako hostující Marko Daňo, který tedy ale vyšel ze zápasu bez kanadského bodu.
59:58
Arizona právě vstřelila branku!
Tak přece se domácí ještě prosazují, když obrovský závar před brankou Jets zakončuje přesnou trefou TOBIAS RIEDER. Ale mám dojem, že už je opravdu pozdě na to, aby se Arizona dočkala vyrovnání. Asistence: Max Domi a Shane Doan.
59:43
Richardson neprostřelil Hellebuycka kolem tyče.
59:25
Ještě domácí drží pásmo.
59:10
Domácím se ale nedaří dostat ke střele, teď až Rieder, ale minul.
58:50
Teď se až dostala Arizona do útočného pásma a začíná power-play!
58:34
A zase kotouč až v obranném pásmu Kojotů, Domingue pořád v brance.
58:07
Až teď byla na chvíli Arizona u puku, ale už zas Byfuglien míří vpřed.
57:47
Vhazuje se u domácí branky a Kojotům tak odpadá i výraznější možnost odvolat Domingueho z branky.
57:47
Do brankoviště se za pukem natlačil Petan, ale kotouč skrze brankáře Domingueho do sítě neprostrčil! A ještě je tu strkanice a v ní zase Daňo!
57:27
Domácím se tak značně komplikuje vidina bodového zisku, navíc hosté jsou při chuti a kombinují už delší dobu v útočném pásmu.
56:46
Winnipeg právě vstřelil branku!
Obrovská chyba Ekman-Larssona, který při rozehrávce zpoza branky těsně kolem tyčky trefil hůl napadajícího Patrika Laineho a NICOLAJ EHLERS s nabídnutou příležitostí naložil nekompromisně – zavěsil pod břevno! Asistence: Patrik Laine.
56:15
Copp šel se svým spoluhráčem do zajímavé akce, ale přihrávku zablokoval Murphy a domácí získávají kotouč.
55:56
Ostrý souboj ze strany Duclaira za brankou Jets, vylučovat se nebude.
55:34
Domiho rána zablokovaná, následně Domimu utíká ještě kotouč do středního pásma.
54:48
Mark Scheifele trefuje tyč Domingueho branky!
54:25
Vrbata je na tom dnes stejně jako Daňo, možná ústřední postava hry Arizony, autor také jediné branky domácích. Teď znovu český forvard vlétl do útočného pásma a byl z toho závar před Hellebuyckem.
54:05
Znovu v akci aktivní a dnes hodně viditelný Marko Daňo, projel po pravé straně, když přebruslil jednoho z protihráčů, pak vyslal projektil a když viděl, že Domingue klepe kotouč z rukavice a chce rozehrávat, okamžitě se přiřítil před brankáře Arizony.
53:28
Dobře to udělal Marko Daňo, který si najel do koncovky, jeho ránu vychytal Domingue, ale Daňo se okamžitě snažil dorážet. A to už se nelíbilo protihráčům, vznikla tak malá strkanice u brankoviště.
52:54
Znovu se hra přesunula před branku Arizony a Jets se snaží rozhodnout co nejdřív.
52:03
Zakázané uvolnění Jets.
51:49
Už to vypadalo na přečíslení ze strany domácích, ale finální přihrávka byla hodně špatná.
51:18
Další zákrok Domingueho. A tentokrát se již přerušuje.
51:10
A ihned po návratu zavezl Byfuglien kotouč a po své neúspěšné střele ještě přihrával zpoza branky, ale ani rána Scheifeleho za zády připraveného Domingueho neskončila!
50:43
50:35
Podobná situace jako před chvílí, tentokrát Dvorak tečoval puk od Murphyho a hlavně šla rána mimo branku.
50:18
Domácí se nyní sami vyhnali z pásma.
49:50
Dvorak velmi dobře tečoval puk od Goligoskiho, výborný zákrok Hellebuycka!
49:35
Hosté se zatím úspěšně brání a dvakrát již vyhodili ven z pásma.
48:43
A bude se vylučovat! Dvě minuty dostane Dustin Byfuglien za nedovolené bránění Dvoraka, první přesilovka pro Arizonu.
48:43
A na druhé straně obrovská šance pro Duclaira, který byl chvíli sám před Helelbuyckem, ale neukličkoval ho!
48:28
Velká šance pro Ehlerse a Domingue skvěle zasahuje a drží naděje Kojotů!
48:02
To Vrbata pálil v útočném pásmu hned poté, co se dostal k puku, Hellebuyck střelu pokryl.
47:53
Ještě akce Winnipegu, ale Petan nezakončil u pravé tyče Domingueho branky.
47:12
Po vhazování v útočném pásmu jsou znovu u puku hosté.
47:00
A situaci uklidňuje ofsajd domácího celku. Tomu ale čas běží a přitom ve třetí třetině zatím dominují hře hosté.
46:49
Ehlers ještě pálí na závěr střídání prvního útoku, Domingue znovu zasahuje.
46:23
A přihrávka na Scheifeleho mezi kruhy postrádala přesnost.
46:14
Teď už prostřelil, ale Domingue zachraňuje.
46:09
Hosté pokračují v tlaku, Laine neprostřelil hráz těl před sebou.
45:48
Nebezpečnou střelu vyslal Lowry, minul však Domingueho branku.
44:47
Teď zase pálil Postma, ale jeho rána byla zablokována dřív, než vůbec k brance doletěla.
44:34
A dva pokusy od Byfugliena, poprvé mimo, podruhé zasahoval Domingue.
44:20
Hraje se dlouho bez přerušení, hosté nyní v útoku.
43:33
Ehlers získal v útočném pásmu kotouč a zkoušel ránu na vyrážečku, Domingue nemusel zasahovat.
43:15
Laine se vrátil pro kotouč až za svou branku, ale domácí tým vydoloval ještě v útočném pásmu puk do své moci a zahrozil, rána míří vedle.
42:38
Alexandr Burmistrov jen tak lehce nahodil hned po přejetí červené čáry, hosté střídají.
42:05
Tvrdá rána z mezikruží v podání Marka Daňa, Domingue si s tímto pokusem poradil!
41:46
Doan poslal krásnou přihrávku na Tobiase Riedera, který jel sám na Hellebuycka a zkusil procedit kotouč skulinkou mezi betony, neúspěšně!
41:37
Za brankou domácích napadal Petan, puk nezískal.
40:56
Ještě pokračoval první útok Winnipegu v akci, ale rána Morrisseye byla zablokována a Arizona opouští obranné pásmo.
40:10
Jets začínají pěkně zhurta, po deseti vteřinách pálí Lowry, Domingue vyráží jeho ránu do rohu kluziště.
40:01
Blíží se začátek třetí třetiny, domácí prohrávají 1:2 i přesto, že se jim daří bránit první formaci Jets s osmnáctibodovým Scheifelem a jedenáctigólovým Lainem.
Vhazování: 18:18
Máme za sebou druhou třetinu, ve které se skóre hnulo ve prospěch Jets! Winnipeg de facto využil vyloučení Jakoba Chychruna, byť gól padl vteřinu po jeho návratu na led. Z prostoru před brankovištěm se prosadil Blake Wheeler.
40:00
39:49
Lawson Crouse trefuje nejprve boční konstrukci, v druhém případě ale již nefalšovaně tyč, přitom Hellebuyck neměl absolutně šanci cokoliv vidět, před ním byli zaparkovaní dva hráči! Velmi blízko byla Arizona k vyrovnání stavu!
39:27
A hosté se po přechodu do útoku zase nedostali do koncovky. Arizona u puku.
38:54
Velmi dobrá pozice ke střelbě pro Duclaira, domácí útočník nakonec míjí branku Jets!
38:43
Hosté mají naopak problémy udržet se v útočném pásmu.
37:59
Domácí tým je v závěru druhé třetiny aktivnější, znovu pálil Murphy, jeho pokus zablokoval Scheifele, střelu Vrbaty již musel vyráážet Hellebuyck.
37:39
Prásk! Od modré vyslal tvrdý projektil na Hellebuycka Murphy, gólman Jets schoval jeho kotouč nadvakrát ve své výstroji.
37:13
To Chychrunův pokus měl zajímavější parametry, ale zase mířil mimo branku.
36:55
Tento klid narušuje Oliver Ekman-Larsson, jeho rána ale ani tak není nějak příliš nebezpečná a Connor Hellebuyck ji v klidu kryje.
36:29
Obdobně dopadají nynější akce hostů, takže máme nyní možnost sledovat poněkud hluché místo hry.
36:00
Dva pokusy Christiana Dvoraka dostat se do střelecké pozice, ani jeden nebyl úspěšný.
35:26
A do hry se vrací oba kohouti, kteří si oseděli pětiminutové tresty, tedy Luke Schenn a Chris Thorburn.
35:26
Naopak domácí zahrozili a Max Domi měl na hokejce zajímavou příležitost, Hellebuyck ale kotouč kryje a bude se vhazovat.
35:05
První útok hostů se snažil změnit něco na tom, že je dnes bodově nulový, ale Kojoti Laineho a spol. ke koncovce zase nepustili.
34:23
Vhazování vyhráli hosté, kteří se pak snažili i nahodit, jenže kotouč se po hrazení svezl až mimo ledovou plochu.
34:19
Winnipegu pískán ofsajd, byť jsem tedy názoru, že Ben Chiarot rozhodně zachytil kotouč ještě v útočném pásmu. Odpovídá tomu mírně udivená reakce nejen samotného zadáka Jets, ale i ostatních hráčů, včetně těch domácích.
33:58
Došlo ale k drobnému poškození ledové plochy, které se teď snaží zahladit rozhodčí.
33:58
Sotva hosté srovnali poměr střel na branku, za to domácí vzali a další střela míří na Hellebuycka, tentokrát z levého křídla pálil Laurent Dauphin, hostující brankář opět pozorný. Ještě se strhává před brankou Winnipegu malá strkanice, tresty se rozdávat nebudou.
33:30
Obrovská šance po Domiho přihrávce pro Jakoba Chychruna, ten ale na hranici brankoviště minul klec Connora Hellebuycka! Mohlo být znovu vyrovnáno!
33:14
Domácí se nyní dopustili zakázaného uvolnění a hra se stěhuje před Domingueho branku. Vhazovat se bude po levici domácího brankáře.
32:57
Znovu práce pro Hellebuycka, tentokrát to byl Dvorak, kdo střílel. Brankář Jets si situaci pohlídal a ani dorážející Domi na tom již nic nezměnil.
32:37
Ale po dlouhé době musí i Hellebuyck zasahovat. Nahození od modré trefuje pouze hruď brankáře Jets, autorem střely Anthony DeAngelo, který v minulém utkání proti Coloradu vstřelil ve své premiéře v NHL gól a stal se tak desátým hráčem v historii organizace, kterému se to podařilo.
32:07
Po krátkém výpadu domácích znovu veze hru do útoku Mark Scheifele.
31:37
Tvrdá rána Postmy a Domingue znovu zasahuje. Poměr střel je již vyrovnaný, 11:11! A hosté tedy potvrzují, že v druhé části hry jsou zatím jasně aktivnější.
31:19
Domácí jsou u kotouče a snaží se rozjet útočnou akci, Doanovi však utekl ve středním pásmu kotouč.
30:26
Tvrdá bomba Wheelera od modré minula branku domácího celku, navíc byla tečována! Domingue by již neměl nejmenší šanci zasáhnout.
30:22
Schenn opravdu, dle mého, vítězem této bitkařské vložky, na druhou stranu mu to nějakou výhodu při rozdělování trestů nedává. Oba bijci dostávají svorně pět trestných minut za bitku a jde se zase po reklamní přestávce hrát hokej.
30:22
30:22
Hrálo se čtyři vteřiny a už jsou v sobě Luke Schenn a Chris Thorburn, kteří poblíž červené čáry k nadšení publika předvádějí boxerskou vložku! Zdá se, že tady má mírně navrch obránce Kojotů!
30:18
Přesto se hosté dočkali! Vteřinu po návratu vyloučeného hráče na led se trefuje z prostoru před brankou BLAKE WHEELER, který vrací Jets vedení. Asistence: Nic Petan a Tyler Myers.
30:17
30:10
Nástupci ale také nenašli klid ke kombinaci.
29:41
A kotouč znovu míří ven z pásma, první útok Jets odchází střídat.
29:22
Až nyní, ale Laine a Scheifele nahánějí kotouč po mantinelu a nemají klid na kombinaci.
28:56
Dvakrát se pak Arizoně podařilo vyhodit, což jsou ušetřené vteřinky. Hostům se navíc nedaří dostat zpět do útočného pásma.
28:28
Přesto nakonec hosté udrželi pásmo a Sheifele pálil, trefil pouze spoluhráče před brankou.
28:19
Je to ale Arizona, kdo vyhrál úvodní buly.
28:17
V té první početní výhodě tedy vystřelil Winnipeg na branku jen jedinkrát, jestlipak teď bude aktivnější?
28:17
A bude k tomu mít i lepší podmínky, aspoň po dobu dvou minut. Winnipeg si totiž zahraje druhou přesilovou hru v zápase, když na dvě minuty na trestnou lavici odjíždí za držení protihráče Jakob Chychrun.
27:28
Další pokus hostů, Postma pálí, Domingue kryje! Tak se mi zdá, že Winnipeg začíná stupňovat tempo...
27:21
Na druhé straně kryje Domingue ránu Connora, následně Petan míjí branku.
26:52
Anthony Duclair ujížděl po pravé straně sám na Hellebuycka, ten si nakonec s jeho ránou poradil! Obrovská šance domácích, se kterou Duclair moc nenaložil i proto, že už byl dlouho na ledě a neměl potřebnou rychlost, takže musel pálit ještě z kruhů!
26:06
Marko Daňo pálí, ale vedle!
25:50
Fuuuuu! Connor Murphy teď ukázkovým hitem rozhodil Thorburna, který tedy dostal tvrdou pecku mezi kruhy!
25:40
A hosté se stále snaží projít do koncovky.
25:33
25:24
Nakonec si ale sáhne v tomto oslabení na kotouč i Domingue, tvrdá rána Myerse končí na jeho výstroji!
24:59
Teď už pálil Connor, ale vedle.
24:29
A když už Jets zavezli, Goligoski vyhazuje.
24:02
A další rána, tentokrát mimo branku Winnipegu. Hostům početní výhoda nezačíná ideálně.
23:53
Jenže v oslabení tlačí Kojoti, Hellebuyck musel pokrýt hodně nepříjemný pokus Crouseho!
23:33
Dvě minuty za hákování, které spíše bylo sekáním, dostane Brad Richardson.
23:20
A čeká nás první přesilovka, dle signalizace rozhodčích si ji zahraje Winnipeg.
23:07
Hostům stále chybí přesnější muška, Byfuglien vcelku o dost minul branku domácích.
22:47
A do zakončení se tlačil i Tobias Rieder, jeho pokus zamířil mimo rbranku.
22:19
Naopak Radim Vrbata prostě najel do útočného pásma a pak poslal příklep na Hellebuycka, na co vymýšlet nějaké kombinace a točit kotouč. Prostě šup, prásk... Tentokrát ránu českého útočníka Hellebuyck pokryl.
22:04
Ve druhé třetině zatím jasně více ze hry mají hosté, ale co z toho, když ještě nevystřelili na branku.
21:39
A domácí dostávají hru ven z pásma, další útok hostů bude zakládat zpoza vlastní branky Paul Postma.
21:20
Laine pak opravdu vystřelil, jenže zase jen mimo branku.
21:14
Teď se to snaží napravit Scheifele.
20:45
Domácí vyhazují na zakázané uvolnění. Zatím čekáme ze strany hostů na střeleckou aktivitu hlavně v podání prvního útoku, aktuálně nejlepšího v lize. Ten totiž ještě nevystřelil na branku.
20:32
Ani druhý pokus, tentokrát v podání Lowryho, Winnipegu nevyšel.
20:09
Hosté se neprotlačili do útočného pásma.
20:01
Ve středovém kruhu ještě komunikace rozhodčích s Radimem Vrbatou a Dustinem Byfuglienem...
Vše se chystá na začátek druhé třetiny, tak se nechme překvapit, jestli se dočkáme i v ní dalších branek.
Zajímavá je statistika úspěšnosti vhazování v obranném pásmu Arizony. Před brankou Kojotů se zatím vhazovalo třikrát, ve všech případech domácí tým buly vyhrál, když se o tento úspěch podělili Christian Dvorak (dvě vítězná buly) a Laurent Dauphin. I to, že hosté ani jednou nevyhráli buly v útočném pásmu, nejspíš ovlivnilo malou produkci střelby z jejich strany v první třetině.
TÝMOVÉ STATISTIKY UTKÁNÍ PO 1. TŘETINĚ:
Góly: 1:1
Střely: 8:3
Hity: 15:9
Bez vyloučení
Vhazování: 9:9
Radimu Vrbatovi tak již chybí pouze dva kanadské bodíky do oné jubilejní mety 300 kanadských bodů zaznamenaných během působení v organizaci Coyotes.
Máme za sebou úvodní třetinu, která nám přinesla dvě branky, ale kromě nich už toho moc zajímavého k vidění nebylo. Domácí inkasovali z první střely na branku, když se trefil Copp, naopak hosté neuhlídali v desáté minutě přihrávku Martinooka na Radima Vrbatu, který z dobré pozice propálil Hellebuycka. Je tedy srovnáno 1:1. Hosté vystřelili během první třetiny pouze tři střely na domácí branku, domácí mají na kontě osm střeleckých pokusů mířících mezi tyče.
20:00
19:22
Louis Domingue si vyjel hodně daleko z branky ve chvíli, kdy se za nahozeným kotoučem řítil Mark Scheifele. Brankář Kojotů byl na místě včas, ale i tak hosté ještě posílali přihrávku před prázdnou branku, tu však také zablokoval Domingue po cestě zpět do brankoviště.
18:49
Druhý pokus už byl nadějnější, ale Vrbata přišel o kotouč proti přesile a hosté otáčejí hru.
18:30
První pokus o přechod do útočného pásma nevyšel, tak to Arizona zkouší znovu, skrze obránce Chychruna.
18:03
Na modré čáře vysoko napřáhl Byfuglien, jeho projektil ale minul branku a končí na zadním hrazení, následně v držení Kojotů.
17:54
Zakázané uvolnění Arizony vrátí hru zpět před její branku.
17:38
Jenže Jets soupeře ke střele nepustili a naopak na druhé straně se na kruhu pokusil vypálil Brandon Tanev, jeho střela však určitě Domingueho neohrozí, je velmi nepřesná.
17:10
Vhazování u branky Arizony vyhráli domácí.
16:55
A do zakončení se neprotlačil ani Tobias Rieder, který to zkoušel na druhé straně mezi dvěma obránci Jets.
16:46
Zahrozili však hosté, kotouč ale míjí branku Domingueho.
16:25
Richardson se snaží v místech, odkud Martinook servíroval gólovou přihrávku Vrbatovi, vybojovat kotouč pro své spoluhráče.
16:11
A víc toho nebude, Jets nerozehráli přesně a je pískáno zakázané uvolnění.
15:59
Oba týmy střídaly ve chvíli, kdy se hra odvíjela poblíž střídaček, ze zmatku se snažili něco vytěžit domácí, zatím mají jen kotouč.
15:29
Akci hostů zase zastavila signalizace ofsajdu, takže Jets museli vyklidit pásmo. To už samozřejmě ale přišli o puk.
14:49
Do střelecké pozice se probíjel přes Enströma Christian Dvorak, ale nakonec trefil jen nohy svého soka.
14:36
Hosté nyní velmi dobře napadají rozehrávku domácích, Goligoski si ale nakonec poradil.
14:03
Na začátku patnácté minuty zápasu vedou domácí již 7:3 na střely, na góly tedy máme vyrovnáno.
14:03
Luke Schenn dostal od zadního mantinelu solidní přihrávku do prostoru mezi kruhy, ale střelecký moment prováhal a byl to autor první branky Jets Andrew Copp, kdo skočil do rány a zblokoval ji mimo kluziště.
13:50
Oba týmy za pochodu vystřídaly a hosté se teď musí bránit útočným aktivitám Kojotů.
13:10
Hosté stále tlačí soupeře v obraně, znovu se ke střele dostal Burmistrov, tentokrát už Domingue musel zasahovat. S pokusem útočníka Jets si však poradil.
12:50
Na druhé straně zkouší z pravé strany střílet Burmistrov, spoluhráč Marka Daňa ze čtvrtého útoku míjí branku.
12:16
Rychlý přechod přes střední pásmo zakončuje Martinook tvrdou ránou z levého křídla, Hellebuyck úspěšný.
12:11
Laine se od mantinelu do střelecké pozice nedostal, kotouč mají domácí a znovu obracejí hru.
11:39
Martinook si vylepšil statistiky na vhazování, ale i tak Arizona přichází v útočném pásmu o kotouč a hosté míří vpřed.
11:34
Po levé straně prošel do útoku Christian Dvorak, s jeho střelou si Hellebuyck poradil.
10:53
Již tři hity má na svém kontě domácí Ryan White, tři buly absolvoval jeho spoluhráč a autor gólové přihrávky před pár vteřinami Jordan Martinook, ani jedno vhazování však nevyhrál.
10:53
Jets ale musí s útočením přestat, na modré čáře je zastavuje ofsajdový přestupek. A následuje komerční přestávka.
10:48
Jenže Kojoti o kotouč přišli, a tak se hra pomalu vrací zpět do útočného pásma hostů.
10:21
Hosté zahrozili, snažili se protlačil kotouč do branky u pravé tyčky Domingueho branky, neúspěšně. Arizona přechází do útoku.
09:48
A domácí z nenápadné akce vyrovnávají! Martinook vybojoval u zadního mantinelu kotouč, ke kterému měl nejblíže RADIM VRBATA. A český forvard nic nevymýšlel, napřáhl a tvrdým příklepem propálil z prostoru pravého křídla z kruhů Hellebuycka! Je vyrovnáno! Asistence: Jordan Martinook a Jamie McGinn.
09:32
A následně se přerušuje, jeden z hráčů zahrál kotouč vysokou holí.
09:28
I Radim Vrbata pálí, český forvard míjí branku Jets.
08:55
Ale pak ujel po pravé straně Duclair, který před brankou Jets poslal křižnou přihrávku na Chychruna, jeho pokus ale Hellebuyck s přehledem pokryl.
08:26
Jenže Winnipeg je tím týmem, který více drží kotouč, znovu se hosté stěhují do útočného pásma.
08:01
Po vhazování v útočném pásmu se domácím podařilo rychle vytlačit hru až k brance Hellebuycka.
07:52
Teď už se tato čísla změnila, Winnipeg zaútočil a z pravé strany pálil Tyler Myers, jeho pokus Domingue vyráží nad mantinel.
07:21
V probíhající komerční přestávce jen kratičký pohled na statistiky, domácí vystřelili již tři pokusy na branku soupeře, Hellebuyck s žádným z nich neměl výraznější problémy. Pokud vůbec nějaké. Na druhé straně Louis Domingue zatím nemá žádný úspěšný zákrok, tedy Jets 1 střela = 1 gól.
07:21
Ani další ofenzivní pokus Kojotů nebyl zdařilý a hra se přerušuje.
06:33
A hostům se podařilo dostat hru ven z pásma.
06:12
Teď už pálil z pravého křídla Laurent Dauphin, ovšem s jeho pokusem neměl Connor Hellebuyck větší problémy.
05:30
Domácí se snaží rychle dostat ke gólové odpovědi, ale nedaří se jim usadit se na delší dobu v útočném pásmu.
04:50
Výborně zapracoval u mantinelu Enström, který podél hrazení poslal kotouč na Scheifeleho. Od něj dostal přihrávku do jízdy ANDREW COPP, který nic neřešil a po přejetí modré prostě vystřelil na levý beton domácího brankáře, kterému puk propadl do branky. Asistence: Mark Scheifele a Toby Enström.
04:43
Hra znovu ve středním pásmu, kde ale získávají hosté puk.
04:04
Domingue přidržel nahozený kotouč, počkal, až napadající hráč projede a pak rychle rozehrál puk svým spoluhráčům.
03:40
A další výpad Jets do útočné třetiny zastavuje hvizd rozhodčího, hosté se provinili ofsajdem.
03:18
Na chvíli zahrozil Winnipeg, ale Domingue stále nemá ostrý zákrok.
02:50
Po vyhraném buly pálil od modré Anthony DeAngelo, ale i jeho druhý pokus v utkání míjí branku.
02:42
Hellebuyck znovu musí zasahovat, ale ani pokus Crouseho nebyl nějak zázračně nebezpečný.
02:29
Teď již míří dopředu domácí hokejisté.
02:08
Nakonec zkoušel od modré střílet Postma, jeho pokus Luke Schenn zablokoval.
02:02
Poprvé v útočném pásmu i hosté, kteří začínají také kombinovat prostřednictvím dua Tanev – Lowry.
01:30
O něco přesnější už byl Jakob Chychrun, Hellebuyck si s jeho ránou od modré v poklidu poradil.
00:59
Anthony DeAngelo pálí, ale znovu jen vedle branky Winnipegu.
00:44
Nikolaj Ehlers nahodil a probíhá první střídání v zápase.
00:24
Zakázané uvolnění ze strany Jets.
00:16
Ekman-Larsson prvním střelcem zápasu, obránce domácích ale míjí branku.
00:03
Hosté vyhráli úvodní buly zápasu, nicméně Kojoti po pár vteřinkách získávají puk.
00:01
Jsem velice zvědav, jak se domácím podaří pohlídat první útok Jets s ofenzivními lídry soutěže, tedy nejproduktivnějším hráčem NHL Markem Scheifele a nejlepším střelcem soutěže, Patrikem Laine.
Dámy a pánové, ještě jednou hezký den při sledování utkání mezi Arizonou Coyotes a Winnipegem Jets. Začátek duelu se blíží, Gila River Arena v Glendale se plní a do začátku utkání zbývá již necelá čtvrthodina.

Arizona Coyotes: Domingue (Peters) – Ekman-Larsson, C. Murphy, Goligoski, DeAngelo, Chychrun, Schenn – J. McGinn, Martinook, Vrbata – Domi, Dvorak, Duclair – Rieder, Richardson, Doan – Crouse, Dauphin, White.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Byfuglien, Enström, Myers, Chiarot, Postma – Ehlers, Scheifele, Laine – Connor, Petan, Wheeler – Copp, Lowry, B. Tanev – Daňo, Burmistrov, Thorburn.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Brad Watson – Lonnie Cameron, Brandon Gawryletz.
Pokud by dnes Shane Doan navíc získal dvě asistence, dostane se v historických tabulkách organizace Arizony Coyotes na dělené první místo v počtu nahrávek, na úroveň Thomase Steena. Doan přitom ve vstřelených gólech a v kanadských bodech již v historických tabulkách organizace vévodí.
Blížící se hráčské milníky

S. Doan (ARI) – 3 góly do mety 400 branek v NHL
M. Perreault (WPG) – 2 asistence do mety 200 nahrávek v NHL
T. Myers (WPG) – 3 asistence do mety 200 nahrávek v NHL

D. Byfuglien (WPG) – 1 asistence do mety 200 nahrávek v organizaci Winnipegu Jets

26. ledna 2016
Góly: 7. Ehlers (Byfuglien, Wheeler), 14. Ehlers (Wheeler, Scheifele), 26. Byfuglien (Thorburn), 35. Ehlers (Wheeler), 38. Byfuglien (Myers) – 36. Richardson (Martinook), 60. Duclair (HANZAL).

Arizona Coyotes – Winnipeg Jets 4:2
31. prosince 2015
Góly: 10. Doan (Domi, Grossmann), 42. Tichonov (Stone, Murphy), 53. Ekman-Larsson (Boedker, Vermette), 60. Doan (Martinook, Richardson) – 4. Lowry (Burmistrov, Byfuglien), 48. Lowry.

Winnipeg Jets – Arizona Coyotes 3:2
21. listopadu 2015
Góly: 7. Scheifele, 33. Byfuglien (Copp), 52. Thorburn (Stafford, Pardy) – 10. Doan (Boedker, Vermette), 16. Murphy (Stone, Duclair).

Winnipeg Jets – Arizona Coyotes 4:3sn
18. ledna 2015
Góly: 5. Little (Ladd), 22. FROLÍK, 50. Byfuglien (Scheifele), rozh. nájezd Little – 8. Ekman-Larsson (Doan, HANZAL), 54. Korpikoski (Stone, Yandle), 57. Rieder (Vermette, Doan).

Arizona Coyotes – Winnipeg Jets 4:1
8. ledna 2015
Góly: 2. Boedker (Vermette, Doan), 4. Ekman-Larsson (Doan, Boedker), 36. Doan (Stone, Rieder), 49. Boedker (Summers, Vermette) – 47. Perreault (Ladd, Scheifele).
WINNIPEG JETS působí stejně jako Arizona v Západní konferenci, nicméně ve "vedlejší", Centrální divizi. Winnipeg je aktuálně na čtvrtém místě tabulky se ziskem 13 bodů, o skóre za Minnesotou. V posledním zápase rozstříleli Jets soupeře z Dallasu vysoko 8:2.

Nejproduktivnějším mužem týmu je Mark Scheifele, který má na kontě již osmnáct kanadských bodů, za devět gólů a devět asistencí. To z něj dělá zároveň nejproduktivnějšího hráče celé NHL! Finský talent Patrik Laine sice tolik bodů nemá, ale i on vévodí NHL, a to mezi střelci. Jeho 11 branek je nedostižných, jako jediný hráč zatím letos nastřílel deset či více gólů.

Na soupisce Jets je pak i slovenský útočník Marko Daňo.

Posledních pět utkání:
Winnipeg Jets – Dallas Stars 8:2
New York Rangers – Winnipeg Jets 5:2
Detroit Red Wings – Winnipeg Jets 3:5
Washington Capitals – Winnipeg Jets 4:3pp
Winnipeg Jets – Washington Capitals 2:3
ARIZONA COYOTES neprožívá zrovna úspěšné období, byť v posledních zápasech Kojoti získávají vcelku pravidelně body. I tak je celek z Glendale poslední v Pacifické divizi Západní konference, s bodovou ztrátou na Vancouver a Calgary.

Nejproduktivnějším hráčem týmu je Max Domi, který ve dvanácti zápasech nasbíral deset bodů za gól a devět asistencí. Hned za ním je v produktivitě týmu Radim Vrbata (4+5). Na soupisce hlavního týmu Kojotů je i Martin Hanzal (2+2).

Colorado Avalanche – Arizona Coyotes 2:4
Anaheim Ducks – Arizona Coyotes 5:1
Arizona Coyotes – Nashville Predators 3:2sn
Arizona Coyotes – San Jose Sharks 3:2
Arizona Coyotes – Colorado Avalanche 2:3
Dámy a pánové, hezký den přeji a vítám vás u sledování online přenosu z utkání NHL mezi domácím celkem Arizona Coyotes a hostujícím týmem Winnipeg Jets. Utkáním vás bude provázet Jaroslav Svoboda a věřím, že se dočkáme příjemného hokejového zážitku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:10.