David Krejčí (BOS) 0+2, 1 střela, čas na ledě 22:12
David Pastrňák (BOS) 2+0, 3 střely, čas na ledě 18:25
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:31
Jaromír Jágr (FLA) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:22
Jakub Kindl (FLA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:22
Tři hvězdy utkání

1. David Pastrňák (BOS) 2+0
2. David Backes (BOS) 1+0
3. Aleksander Barkov (FLA) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 36-30; Zablokované střely: 14-13; Vhazování: 61%-39%; Hity: 19-31; Přesilové hry: 0/3-0/3; Trestné minuty: 6-6.
Boston sice třikrát promarnil jednobrankové vedení, výhru si ale nakonec utéci nenechal, když se v prodloužení prosadil po nádherné individuální akci podruhé David Pastrňák. Český útočník odehrál fantastické utkání, během něhož vstřelil dva góly. Špatně si nevedl ani David Krejčí, který po gólu proti Buffalu zaznamenal dva body za dvě asistence. V dresu Panthers se prosadila legenda Jaromír Jágr, který v polovině utkání vyrovnával na 1:1. Florida si z TD Garden odvezla alespoň bod, když minutu a 29 sekund před koncem skóroval po odvolání Roberta Luonga útočník Jason Demers. Konečný výsledek. Boston Bruins 4 Florida Panthers 3 po prodloužení.
61:23
Bruins právě vstřelili branku!
DAVID PASTRŇÁK si na levém křídle najel na krásnou zadovku Davida Krejčího, nádhernou stahovačkou se zbavil Michaela Mathesona a na vzdálenější pravé tyči po hození puku z forhendu na bekhend a zpět zamířil nad levým betonem Roberta Luonga k pravé tyči. Nejlepší střelec Bruins udeřil v prodloužení znovu a po úžasné individuální akci vstřelil svému týmu bod navíc! Asistence: David Krejčí a Brandon Carlo.
60:55
Panthers se na pravém křídle vydali na steč, jejich útočnou akci ale zastavilo postavení mimo hru.
60:30
Vzápětí to z podobného prostoru zkoušel Brad Marchand, jeho bomba ale minula bránu Roberta Luonga, který podruhé během pár sekund v prodloužení zasahovat nemusel.
60:10
Patrice Bergeron vyhrál vhazování a po přihrávce Toreyho Kruga se dostal na pravém křídle ke střele, kterou Roberto Luongo zřejmě levým betonem vyrazil mimo!
60:01
Boston v domácí TD Garden třikrát vedl, když se v jeho dresu postupně prosadili Tim Schaller, David Pastrňák a David Backes, Panthers ale dokázali vždy zareagovat. V dresu Floridy postupně vyrovnávali stav utkání Jaromír Jágr, Aleksander Barkov a při hře bez brankáře naposledy Jason Demers, který poslal utkání v TD Garden do prodloužení. Skóre po třetí třetině. Boston Bruins 3 Florida Panthers 3.
60:00
59:00
Do konce normální hrací doby zbývá odehrát 1 minuta.
58:31
Florida právě vstřelila branku!
Puk se po tvrdé střele Michaela Mathesona odrazil od mantinelu za bránou k pravé tyči, kde si na něj najel JASON DEMERS a bez přípravy ho po ledě napálil do sítě. Panthers odvolalili Roberta Luonga a vzápětí vyrovnali na 3:3! Michael Matheson a Vincent Trocheck.
58:26
Roberto Luongo vystartoval na střídačku a Florida to zkouší ve hře bez brankáře!
57:44
Anton Blidh se pokusil rozhodnout, jeho střela z levého kruhu pro vhazování ale skončila v lapačce Roberta Luonga.
57:03
Na opačné straně ledové plochy předvedl před bránou skvělý obranný zákrok David Pastrňák, od jehož hrudi se puk po střele Panthers z levého křídla odrazil nad bránu a skončil v ochranné síti.
56:49
Brad Marchand tvrdě vypálil z pravéh kruhu pro vhazování a jeho jedovaté střely se obětavě vrhl Vincent Trocheck, který ji zřejmě zablokoval helmou!
56:21
Adam McQuaid po zisku puku na levé straně obranného pásma Bruins o mantnelu přihrál Ryanovi Spoonerovi, kterému se podařilo vyhodit kotouč do středního pásma.
55:18
Jaromír Jágr na levém křídle bojoval o puk jako lev, společně se svými spoluhráči ale nedokázal útočné pásmo udržet a nakonec se k ničemu nedostal.
54:27
Dnešní utkání sleduje 17565 diváků.
53:37
Roberto Luongo měl sice dobrý výhled, bombu Brandona Carla od modré čáry ale udržet nedokázal a David Pastrňák se dostal k dorážce, brankář Floridy ji ale dokázal vleže zastavit!
53:08
Ryan Spooner z pravého kruhu pro vhazování nahodil puk na bránu, kde ho skvěle tečoval zády k bráně DAVID BACKES a kotouč zamířil k přední pravé tyči. Bruins necelých sedm minut před koncem strhávají potřetí v zápase vedení na svou stranu – 3:2! Asistence: Ryan Spooner.
52:07
Adam McQuaid schytal před bránou tvrdou střelu Panthers od modré čáry a po jeho skvělém a obětavém obranném zákroku dostává prostor další krátká reklamní přestávka.
51:49
Vyloučený střelec úvodní branky dnešního utkání je zpět na ledě a Boston Bruins úspěšně přečkal třetí oslabení.
50:22
Aaron Ekblad se ocitl v blízkosti levé tyče v obrovské šanci, svou střelou ale orazítkoval pouze pravý beton Tuukka Raska, který skvěle zasáhl vleže, Panthers se k dorážce nedostali!
49:49
Tim Schaller ztratil ve středovém kruhu stabilitu a na kolenou podrazil ve snaze zahrát puk Jussiho Jokinena.
49:34
Jussi Jokinen se pokusil otočit vývoj utkání na stranu Panthers na levém křídle střelou z ostrého úhlu, Tuukka Rask ji ale po dobrém zákroku ukryl ve své lapačce.
49:22
Reilly Smith mezi kruhy pro vhazování vleže obětavě zablokoval za cenu vlastního zdraví tvrdou střelu Brandona Carla od modré čáry a Panthers se dostali k nahození, který v pohodě ukryl ve své výstroji připravený Tuukka Rask.
48:39
Bruins se nepodařilo rozehrát a puk vedle levé tyče brány Roberta Luonga zamířil na zakázané uvolnění.
47:54
ALEKSANDER BARKOV napřáhl mezi kruhy pro vhazování k nádherné střele, kterou zamířil do pravého horního rohu brány a o horní tyč poslal puk do brány. Fantastická trefa, po které je skóre v TD Garden nerozhodné 2:2! Asistence: Reilly Smith.
David Pastrňák a jeho reakce na vedoucí gól

„Viděl jsem, že se Brad Marchand otáčí a chtěl jsem být před bránou, protože jsem věděl, že mě před ní bude hledat. Chtěl jsem tam být včas. Po jeho úžasné přihrávce už bylo snadné skórovat.“
47:00
Brad Marchand v blízkosti pravé tyče zkusil dvojnásobit vedení Bruins bekhendem, Roberto Luongo byl ale připraven a po jeho zákroku přichází na řadu krátká reklamní přestávka.
45:34
Ryan Spooner na pravém křídle nabral obrovskou rychlost a po zavezení puku do útočného pásma v blízkosti pravé tyče bekhendem přihrával mezi kruhy pro vhazování, což mu neumožnil Jakub Kindl a málem si vstřelil vlastní gól, když kotouč nešťastně usměrnil z blízkosti mezi betony Roberta Luonga, brankář Floridy ale dokázal skvěle zareagovat a zavřel dveře!
44:48
Jaromír Jágr se snažil po levém křídle proniknout do útočného psáma, Brandon Carlo ale českého útočníka pokryl a holí mu puk vypíchl.
44:28
Reilly Smith nedokázal v blízkosti pravé tyče dojet prudkou přihrávku svého spoluhráče z obranného pásma a proti Panthers se pískalo další zakázané uvolnění, v pořádí sedmé.
44:03
Vincent Trocheck předvedl na pravém křídle po nabrání rychlosti krásný oblouk a z kruhu pro vhazování nahodil puk na přední tyč, kde byl jeho pokus sražen k ledu a Tuukka Rask volný puk rychle přikryl lapačkou, aby jednoho z jeho spoluhráčů nepustil k dorážce.
43:41
Aleksander Barkov na levém křídle v prostoru mezi kruhem pro vhazování a modrou čárou napřáhl ke tvrdé střele, která se od clonícího Austina Czarnika odrazila do ochranné sítě.
42:06
Vypadalo to, že Panthers znovu vyhodí puk podél střídaček na zakázané uvolnění, Tuukka Rask si pro něj ale sjel za svou bránu a rozehrál.
41:46
Panthers pošesté v utkání vyhodili puk na zakázané uvolnění, po následném vhazování před bránou Roberta Luonga ale odvedl v obraně skvělou práci Jakub Kindl, který puk vyhodil do neutrální zóny.
41:15
Vyloučený obránce Panthers naskočil zpět na led a Bruins se během své třetí přesilové hry v dnešním zápase nedostali ani k jedné střele na bránu.
40:01
Jason Demers byl vyloučen v závěru druhé třetiny a Boston na začátku závěrečné třetiny zápasu dohrává přesilovou hru, která potvrdá ještě minutu a 15 sekund.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 26-19; Zablokované střely: 8-7; Vhazování: 58%-42%; Hity: 14-21; Přesilové hry: 0/3-0/2; Trestné min.: 4-6.
Třetí třetina začne přibližně ve 2:58.
Jaromír Jágr svým letošním pátým a celkově 754. gólem v kariéře NHL ve druhé třetině dokázal odpovědět na úvodní branku Tima Schallera, na které se podílel asistencí David Krejčí, necelé čtyři minuty před druhou sirénou ale skóroval David Pastrňák. Český útočník potvrdil roli nejlepšího střelce Bruins a v letošní sezóně vstřelil svůj 14. gól. Ve všech třech gólech měli prsty čeští hokejisté! Skóre po druhé třetně. Boston Bruins 2 Florida Panthers 1.
40:00
39:47
David Krejčí tvrdě vypálil od modré čáry, jeho střelu ale skvěle zablokoval na vrcholu mezikruží kapitán Floridy Derek MacKenzie, který dokázal vstát a vyhodit puk k bráně Bruins.
39:15
Jason Demers dostal dvě minuty za nedovolené bránění poté, co v levém kruhu obranného pásma Panthers sroloval k ledu zezadu Tima Schallera.
39:15
David Backes po rychlé akci Bruins nebezpečně pálil z pravého kruhu pro vhazování po ledě ke vzdálenější levé tyči, Roberto Luongo ale vytáhl skvělý zákrok a pravým betonem puk vyrazil mimo!
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
37:56
Hra byla přerušena a v TD Garden dostává prostor reklamní přestávka, během které si pojďme rychle zrekapitulovat průběh dnešního utkání. Jaromír Jágr ve druhé třetině odpověděl na gól Tima Schallera z první třetiny, který padl po přihrávce Davida Krejčího, před pár okamžiky ale vrátil Bruins ztracené vedení David Pastrňák.
36:37
Patrice Bergeron od modré čáry napálil puk vedle pravé tyče, kde se skvěle zorientoval Brad Marchand a z otočky zpoza brány přihrál DAVIDOVI PASTRŇÁKOVI, který z blízkosti zamířil do levé části odkryté brány a vrátil Bruins ztracené vedení! Asistence: Brad Marchand a Patrice Bergeron.
35:40
Vyloučený David Krejčí je zpět na ledě a přesilová hra Florida, během níž se Panthers dostali pouze k jedné střele, byla nevyužita stejně jako ta první z úvodní části utkání.
34:29
Colton Sceviour se ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci a z úhlu výtečně mířil zápěstím do bližšího horního rohu brány, Tuukka Rask ale skvěle zareagoval a levým ramenem puk reflexivně vyrazil do ochranné sítě!
33:40
Jaromír Jágr se snažil po přihrávce Aarona Ekblada z ostrého úhlu na vzdálenější pravé tyči dostat do zakončení, které mu v českém souboji neumožnil háčkem David Krejčí.
32:34
Jussi Jokinen se ocitl v blízkosti levé tyče ve skvělé šanci, střelou po ledě ale z úhlu vyklepal pouze pravý beton připraveného Tuukka Raska, který si připsal skvělý zákrok!
31:53
Panthers vyrazili po pravém křídle do protiútoku, který zastavilo po dobrém hitu Brada Marchanda postavení mimo hru.
31:45
Torey Krug na levém křídle tvrdě vypálil od modré čáry, jeho prudká střela po ledě ale byla v mezikruží zablokována.
31:10
Florida po vstřelení vyrovnávacího gólu výrazně ožila, nyní se jí ale podél střídaček nepodařilo rozehrát a její hokejisté vyhodili puk na čtvrté zakázané uvolnění v dnešním zápase.
29:44
Aaron Ekblad v blízkosti levé tyče krásně udržel puk a zpětnou bekhendovou přihrávkou našel mezi kruhy pro vhazování JAROMÍRA JÁGRA, který bez přípravy zápěstím zamířil ke vzdálenější pravé tyči. Panthers zásluhou Jaromíra Jágra vyrovnali na 1:1! Asistence: Aaron Ekblad a Mark Pysyk.
29:06
Vincent Trocheck chtěl Jaromírovi Jágrovi oplatit z pravého kruhu pro vhazování přihrávku, jenže česká legenda v dresu Floridy nedokázala na levém křídle vysoký a těžký puk zpracovat.
28:21
Roberto Luongo ukryl nahození Bostonu od modré čáry ve svém náručí a po přerušení hry přichází na řadu ve druhé třetině první komerční přestávka, po které jsme ihned zpět.
27:26
Pár sekund po dobré teči Jimmyho Hayese Bruins na levém křídle vypálili od modré čáry, Roberto Luongo byl ale připraven a jejich střelu bez větších potíží vyrazil.
26:45
Patrice Bergeron z vrcholu pravého kruhu pro vhazování nahodil odražený puk před bránu, kde ho Jimmy Hayes tečoval těsně vedle vzdálenější levé tyče!
25:49
Panthers nahodili puk za bránu Tuukka Raska a okamžitě odjeli střídat. Během předchozích šancí a zámku Bruins byli hostující hokejisté hodně unavení.
24:46
Bruins vzápětí tvrdě vypálili od modré čáry a Roberto Luongo neměl úplně čistý výhled, jejich pokus ale hrudí vyrazil.
24:29
Austin Czarnik nádhernou diagonální přihrávkou našel v pravém kruhu pro vhazování Ryana Spoonera, který bez přípravy nahodil puk před bránu a na přední tyči našel Rileyho Nashe. Poslední jmenovaný hráč se z blízkosti snažil po ledě zamířit k pravé tyči, Roberto Luongo ale jeho pokus fantasticky vyrazil levým betonem!
22:55
Tuukka Rask našel ve své výstroji pokus Panthers z pravého kruhu pro vhazování a po úspěšném zákroku podržel puk. Hra byla přerušena a Bruins vedou stále 1:0.
22:15
Brandon Carlo nebezpečně a tvrdě vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Roberto Luongo byl ale na přední tyči připraven a jeho těžkou ránu hrudí vyrazil mimo.
21:58
Brandon Carlo z levého křídla nahodil puk za bránu, kam si pro něj dojel Roberto Luongo a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou, respektivě chtěl, příliš se mu to ale nepodařilo.
21:16
Colin Miller napálil puk z obranného pásma do Brada Marchanda, od něhož se odrazil mimo hrací plochu.
20:41
Floridě se nepodařilo v úvodu prostřední části rozehrát a puk podél střídaček zamířil na zakázané uvolnění.
20:01
Bruins vyhráli úvodní vhazování druhé třetiny, do které zásluhou gólu Tima Schallera a asistence Davida Krejčího vstupují s jednobrankovým vedením. Boston přestřílel v první třetině Floridu 15:8 a vzhledem k velkým šancím vede zaslouženě.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 15-8; Zablokované střely: 5-3; Vhazování: 60%-40%; Hity: 6-10; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně ve 2:06.
Bruins si během první třetiny po vyloučení Jaromíra Jágra a Michaela Mathesona zahráli dvě přesilové hry, během nichž si vytvořili několik obrovských šancí. Největší měl Ryan Spooner, který v blízkosti pravé tyče z úhlu mířil pod horní tyč odkryté brány, Roberto Luongo mu ale po bleskovém přesunu a spektakulárním zákroku ukradl gól, když puk ukryl ve své lapačce. Brankář Panthers předvedl neuvěřitelný zákrok, v závěru první třetiny ale přece jen inkasoval, když ho po přihrávce Davida Krejčího zpoza brány z blízkosti překonal Tim Schaller. Také Florida měla několik slibných šancí, včetně Jaromíra Jágra, který mohl 21 sekund před přestávkou vyrovnat, jeho střelu do pravého horního rohu brány ale dokázal Tuukka Rask výtečným zákrokem zneškodnit. Skóre po první třetině. Boston Bruins 1 Florida Panthers 0.
20:00
19:39
Jaromír Jágr se v blízkosti pravé tyče ocitl v obrovské šanci a mířil do bližšího horního rohu brány, Tuukka Rask ale vytáhl úžasný zákrok a jeho pokus zneškodnil!
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:32
David Krejčí zamíchal za bránou Floridy s pukem a poté krásnou přihrávkou našel před brankovištěm volného TIMA SCHALLERA, který bez přípravy zamířil k pravé tyči a poslal Bruins do vedení. Asistence: David Krejčí.
17:56
Aleksander Barkov vypálil z levého kruhu pro vhazování na vzdálenější pravou tyč, Tuukka Rask ale jeho pokus letící těsně nad ledem v pohodě ukryl ve své lapačce.
17:29
Roberto Luongo vyrazil střelu Brada Marchanda před sebe a po další akci Bruins pálil z pravého kruhu pro vhazování nebezpečně David Pastrňák, jeho pokus byl ale sražen do rohu a brankář Floridy tentokrát zasahovat nemusel.
17:08
David Pastrňák se málem řítil sám na bránu, jenže na prudkou přihrávku nedosáhl. Přesto dokázal kotouč dojet a z brány mezi třemi hráči Panthers našel mezi kruhy pro vhazování Brada Marchanda, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Roberto Luongo!
16:29
Adam McQuaid v levém rohu obranného pásma svedl tvrdý osobní souboj s Jussi Jokinenem, kterému se podařilo puk ukořistit, Panthers o něj ale vzápětí na útočné modré čáře přišli.
16:00
Po druhé krátké reklamní přestávce se nepodařilo rozehrát podél střídaček Bostonu, jehož hokejisté poprvé v dnešním zápase vyhodili puk na zakázané uvolnění.
15:17
Roberto Luongo ukryl jedovatou střelu Jimmyho Hayese z levého kruhu pro vhazování ve svém náručí a po jeho dalším úspěšném zákroku přichází na řadu reklamní přestávka.
14:22
Panthers se znovu nepodařilo rozehrát a z obranného pásma během pár okamžiků podruhé puk vyhodili vedle levé tyče brány Tuukka Raska na zakázané uvolnění.
14:16
Torey Krug a Matt Beleskey se nezúčastnili ranního rozbruslení, první jmenovaný hráč ale na rozdíl od zraněného Matta Beleskeyho do dnešního utkání naskočil.
13:31
Hokejisté Bruins napřáhli na pravém křídle z ostrého úhlu ke střele, která po ledě mířila k přední tyči, Roberto Luongo měl ale dobrý výhled a levým betonem ji vyrazil.
13:06
Floridě se nepodařilo rozehrát podél hrazení, kde se nachází box časoměřičů, a puk zamířil na zakázané uvolnění, po kterém se bude vhazovat před bránou Roberta Luonga.
12:21
Boston si během dosavadního průběhu utkání zahrál dvě přesilové hry a vytvořil si v nich obrovské šance, Floridu ale podržel nad vodou výtečně chytající Roberto Luongo.
11:17
Colton Sceviour se na levém křídle ocitl ve skvělé šanci a z ostrého úhlu se snažil překonat Tuukka Raska mezi betony, brankář Bruins ale předvedl skvělý zákrok a pravým betonem puk vyrazil do rohu ledové plochy!
10:18
Ryan Spooner nádhernou přihrávkou zpoza brány našel před brankovištěm nikým nehlídaného Davida Backese, který bez přípravy z blízkosti mířil k pravé tyči, Roberto Luongo ale předvedl další neuvěřitelný zákrok, když puk ukryl v lapačce!
09:35
Roberto Luongo nedokázal udržet tvrdou ránu Davida Krejčího od modré čáry a před bránou se snažili dorazit puk do brány Patrice Bergeron a Brad Marchand, ani jeden z členů první útočné formace Bruins ale na skvělého brankáře Floridy vyzrát nedokázal a hra byla přerušena!
08:51
Austin Czarnik se na pravém křídle drze snažil protáhnout mezi dvojicí hráčů Floridy a Michael Matheson ho zezadu evidentně zatáhl za dres. Jasné držení a dvě minuty.
08:18
Hra byla po sraženém puku mimo ledovou plochu přerušena, a pokud jsem dobře viděl, tak Paul Thompson naskočil na led během střídaní Floridy. Thompson byl dnes povolán do sestavy Panthers ze Springfieldu hrajícího AHL.
07:28
Patrice Bergeron napřáhl v pravém kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem, která těsně nad ledem mířila k přední tyči brány Floridy, Roberto Luongo ale skvěle zasáhl a levým betonem ji vyrazil! Brankář Panthers si připsal třetí těžký zákrok.
07:03
Střela Panthers z levého křídla byla přizvednuta a skončila v ochranné síti. Po sedmi minutách a třech sekundách byla hra přerušena a na řadu přichází první reklamní přestávka.
06:04
Torey Krug vypálil v levém kruhu pro vhazování zápěstím po diagonální přihrávce Ryana Spoonera z mezikruží, Roberto Luongo byl ale u své pravé tyče včas a jeho pokus hrudí vyrazil do rohu ledové plochy.
05:15
Aaron Ekblad se ocitl před bránou v obrovské šanci, Tuukka Rask ale dokázal jeho pokus vyrazit a vzápětí si poradil i s jeho dorážkou!
03:55
Derek MacKenzie rozehrával za vlastní bránou a zezadu byl u mantinelu podražen Jimmy Haysem, který si stejně Jaromír Jágr odsedí na trestné lavici dvě minuty.
03:24
Vyloučený Jaromír Jágr se vrátil zpět na ledovou plochu a Florida úspěšně přečkala první přesilovou hru Bostonu, během které dvakrát fantasticky zasáhl Roberto Luongo.
02:31
Roberto Luongo předvedl dva fantastické zákroky, když nejprve pravým ramenem vyrazil střelu Davida Krejčího z levého kruhu pro vhazování a po bleskovém přesunu v blízkosti levé tyče své brány sebral gól Ryanovi Spoonerovi, který z úhlu mířil pod horní tyč, brankář Floridy ale po spektakulárním zákroku ukryl puk ve své lapačce!
02:04
Michael Matheson vyrazil po pravém křídle do rychlého protiútoku a v oslabení mohl v blízkosti pravé tyče udeřit, skvělého Tuukka Raska ale překonat mezi betony nedokázal!
01:24
Brandon Carlo si stahoval puk za bránu, aby rozehrál, a zezadu byl podražen napadajícím Jaromírem Jágrem, který usedl na trestnou lavici za podržení.
01:04
Jaromír Jágr vstoupil do utkání velice aktivně a z levého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, která se od Brandona Carla před bránou odrazila do ochranné sítě.
00:49
Jaromír Jágr od modré čáry nahazoval puk diagonálně vedle vzdálenější pravé tyče a Tuukka Rask po jeho zachycení holí pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
00:01
Florida vyhrála úvodní vhazování utkání, které právě bylo zahájeno, a hosté se jako první mohou vydat směrem vpřed.
00:01
Zahajovací pětky obou týmů jsou seřazeny na modrých čarách a po zaznění sirény je vše připraveno k americké národní hymně, kterou zazpívá Rene Rancourt. Utkání v TD Garden začne za okamžik.
Zdeno Chára zpět v sestavě Bruins

Ačkoliv ještě v odpoledních hodinách oficiální internetové stránky Bostonu informovaly o tom, že Zdeno Chára do zápasu proti Panthers nenastoupí, slovenský obránce a kapitán Bruins v dnešním zápase nakonec chybět nebude a po šesti utkáních se vrací zpět do sestavy. Na opačné straně nenastoupí nejproduktivnější hráč Jonathan Marchessault.

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, K. Miller, C. Miller – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – Schaller, Krejčí (A), Backes – Spooner, Riley Nash, Czarnik – Blidh, D. Moore, J. Hayes.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Demers, Kindl, Ekblad (A), Matheson, Pysyk – Malgin, Barkov, Jágr – J. Jokinen (A), Trocheck, R. Smith – Rau, Bjugstad, Sceviour – P. Thompson, MacKenzie (C), S. Thornton.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Dave Lewis. Čároví: Brian Murphy, Michel Cormier.

Florida Panthers

Florida v posledním zápase na ledě Ottawy vyšla podruhé v letošní sezóně střelecky naprázdno a prohrála 2:0. O porážce Panthers rozhodlo necelých osm minut, když se v rozmezí pouhých 19 sekund prosadili Erik Karlsson s Derickem Brassardem a bylo po zápase. Svěřenci hlavního trenéra Toma Rowa poprvé nevstřelili gól 29. října na ledě Sabres, kde prohráli 3:0. V sestavě Floridy by neměl proti Bostonu chybět Shawn Thornton, který se představí proti svému bývalému týmu a jeden jediný bod ho dělí od dosažení jubilejního 100. bodu v NHL. Nejproduktivnějším hráčem a zároveň nejlepším střelcem Floridy je Jonathan Marchessault, který během letošní sezóny zaznamenal 19 kanadských bodů za 10 gólů a 9 asistencí. Hrající legenda Jaromír Jágr letos zaznamenal 12 kanadských bodů za 4 branky a 8 asistencí.
Boston Bruins

Bruins se proti Panthers budou muset obejít bez Zdena Cháry a Johna-Michaela Lilese, dvojice velice zkušených hráčů, kteří vynechali poslední tři zápasy kvůli zranění. Boston se musel bez svého slovenského kapitána obejít celkem v šesti zápasech v řadě. Hokejisté domácího celku v posledním utkání zvítězili těsně 2:1 na ledě Buffala, kde skóre otevřel David Krejčí a jeho krajan David Pastrňák asistoval u vítězného gólu Patrice Bergerona, který byl vyhlášen první hvězdou utkání. David Krejčí strávil na ledě 20 minut a 13 sekund a stal se třetí hvězdou zápasu.
Boston Bruins se v úterý v noci bude v domácí TD Garden snažit navázat bez Zdena Cháry v sestavě na sérii dvou výher v řadě proti Floridě Panthers, v jejímž dresu nebude chybět hrající legenda ledního hokeje Jaromír Jágr. Na straně Bostonu Bruins by neměl být z pohledu českého fanouška zajímavý zápas ochuzen o tandem útočníků David Krejčí a David Pastrňák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.