S konstatováním, že dnešní utkání v TD Garden v Bostonu sledovalo 17 565 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou!
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Boston Bruins

Zdeno Chára 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:06
David Krejčí 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:46
David Pastrňák 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:08

Minnesota Wild

V týmu nepůsobí ani jeden český či slovenský hokejista.
TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Ryan Suter (MNS) 1+1
2. Devan Dubnyk (MNS) 27 zákroků, 100%
3. Jason Zucker (MNS) 1+2
Utkání je u konce a vítězství slaví hostující Minnesota, která o zisku dvou bodů rozhodla ve druhé třetině. Po této části byl stav utkání 0:4, ale hostům to ještě nestačilo a Jason Pominville v 56. minutě pečetil vysokou výhru nad domácími Medvědy. Boston si po celý zápas vytvořil minimum gólových šancí a naopak Minnesota dokázala perfektně trestat!

Jedním z faktorů neúspěchu domácích jsou určitě vyloučení, kterých Bruins do konce druhé část měli pět, zatímco hosté byli do 40. minuty vyloučení jen dvakrát a další fauly si dovolili až za rozhodnutého stavu.

Domácí hokejisté tedy musejí skousnout druhou prohru v řadě a určitě budou vyhlížet návrat aspoň jednoho gólmana ze zdravotně indisponované dvojice Tuukka Rask – Anton Chudobin. Ne, že by za dnešní prohru mohli brankáři, ale absence dvou kvalitnějších brankářů mohla mít vliv minimálně na psychiku hráčů.
59:47
Jenže jedno nebezpečnější zakončení z mezikruží letělo mimo tři tyče Dubnykovy brány a poté se kotouč odrazil do středního pásma.
59:04
Domácí hokejisté se až nyní usazují v útočném pásmu a snaží se vymyslet zajímavější kombinaci, která by Dubnykovi překazila radost z vychytané nuly.
58:27
Jason Zucker (MNS) vůbec neunesl, že ho Acciari krásným hitem ve středním pásu srazil na led a po chvíli domácího útočníka sekl pod koleno. Za to samozřejmě dostává dvě trestné minuty.
57:40
Hraje se převážně ve středním pásmu a otázkou zbytku utkání už je jen ta, zda se domácím podaří vstřelit aspoň jednu čestnou branku.
57:12
Sice o centimetry, ale přesto Bergeron vyhrál závod o kotouč a icing se tedy nepíská. Vhazuje se po levici Devana Dubnyka.
56:36
Konečně si Boston vytvořil solidní tlak, avšak Dubnyk si jedinou nebezpečnější střelu pohlídal a o zbytek se postarala dobře zformovaná defenzíva hostujícího celku.
55:42
Velmi slabé nahození skončilo v Dubnykově lapačce a ač chtěl hostující gólman rychle rozehrát, sudí se upískl a nařizuje buly v pásmu Minnesoty.
55:12
Minnesota právě vstřelila branku!
A Boston dostává bůra! Akce Wild nevypadala nějak nebezpečně, ale nakonec vyústila v Zuckerovu přihrávku zpoza brány na Erikssona Eka. Švédský útočník sice neuspěl, ale odražený puk do brány zametl JASON POMINVILLE, který si tak připisuje teprve druhou branku v sezóně. Asistence: Joel Eriksson Ek, Jason Zucker
54:55
Až teď si Zane McIntyre sáhl na kotouč, neboť se pomalu blížil k jeho brankovišti a nejblíže z hráčů k němu měl hostující borec. Je tady zřejmě poslední komerční přestávka.
54:20
Registrujeme další zakončení hostujícího celku. Parise si dobře sjel mezi kruhy, ale sražená rána letěla hodně daleko od McIntyreovy brány.
53:43
Boston se nyní ne a ne dostat přes perfektně bráněné střední pásmo. Téměř každá ofenzivní snaha domácích končí hned za červenou čárou.
52:57
Minnesota přispěchala s další akcí, nicméně ani tentokrát McIntyre nezasahoval. Tahle hra však hostům bohatě stačí.
52:23
Nenápadná střela Matta Dumby málem doletěla až k McIntyreovi, avšak nakonec mohl být domácí gólman v klidu, neboť puk se zastavil o blokujícího beka Bruins.
52:03
Domácí sice nakrátko dostali hru do útočného pásma, ale puk se rychle vrátil mezi modré čáry a nakonec je pískán ofsajd.
51:13
Čas na zdramatizování zápasu se domácím povážlivě krátí a zatím to opravdu na potenciální snahu o bodový zisk Bosonu příliš nevypadá. Uvidíme, co se bude dít po komerční přestávce.
50:54
50:43
Navíc mohl přijít gól hostů v oslabení, avšak přečíslení zakončené střelou dobře vyřešil bránící Chára, který do finální střely vložil svou dlouhou hokejku.
49:46
Teď už se však hraje ve středním pásmu a domácí se ne a ne vymanit z neutrální zóny.
49:12
Přesilová hra Bostonu nezačíná špatně, nicméně solidní dělovku Patrice Bergerona Dubnyk dokázal zkrotit v náruči.
48:54
Zac Dalpe (MNS) je i přes okamžitou omluvu vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení a k tomu dostal menší trest za hrubost. Mstitel Torey Krug (BOS) pak obdržel očekávané dvě trestné minuty za hrubost.
48:54
48:54
Navíc se na Dalpeho vyřítila snad celá pětice Bostonu, která byla v daný moment na ledě a takový Torey Krug hostujícího útočníka semlel pěstmi i ležíc na ledě.
48:54
Hodně nebezpečně byl nyní atakován Acciari, kterého dohrál Zac Dalpe a domácí útočník si nešťastně natloukl o mantinel. Tady se bude vylučovat.
47:55
Opravdu teď není k vidění zrovna atraktivní hokej. Coyle se zmohl jen na slabší nahození z pravé strany a McIntyre si tak v pohodě připisuje další zákrok.
47:22
Domácí fanoušci nyní nemají moc důvodů k radosti a tak se jeden z nich potěšil aspoň lapením vyhozeného kotouče. Mezitím se chystá buly ve středním pásmu.
46:46
Nakonec se ale Medvědi dostanou do útočného pásma. Výrazně jim pomohli hosté, kteří puk jen tak vyhodili na zakázané uvolnění.
46:32
Komerční přestávka je minulostí a Boston zaznamenává bleskový ofenzivní výpad. Veškeré vzrušení je ale vinou ofsajdu domácích zbytečné.
46:23
Velká šance Minnesoty! McIntyre pouze vyrazil Dalpeho střelu a sám zmíněný útočník hostů mohl dorážet do odkryté části brány. Domácí brankář se ale skvěle natáhl a u tyče schoval puk do své lapačky.
46:08
Máme za sebou krátkou pasáž, během které se Boston dobře tlačil do útoku, avšak přesto jsme nebyli svědky nějakého zajímavějšího zakončení.
44:45
Boston však celou situací zvládá a dostává puk do neutrální zóny. Na led tak rychle mohou přijt čerstvé síly.
44:28
Navíc se nyní Minnesotě daří hrát v útočném pásmu a Zdeno Chára stále nemohl vystřídat. Toho by svěřenci kouče Boudreaua mohli využít.
43:47
Ani první lajna Medvědů si v pásmu soupeře moc nevěděla rady. Velmi rychle po Chárově přihrávce na Bergerona se puku ujímají hosté.
43:08
Poprvé ve třetí třetině se Boston na delší dobu usadil v útočném pásmu. Z celé akce ale vyplynula jen Carlova střela od modré čáry.
42:19
Jason Zucker se rozjel na levé straně a skvěle se dokázal protáhnout až do střelecké pozice. Ranou na vzdálenější tyč jen těsně minul!
41:58
Ani po nevyužité přesilové hře Minnesota neztrácí elán a dere se znovu do útoku. McIntyre je však na správném místě.
41:35
41:14
Přesilová hra Minnesoty se pomalu chýlí ke konci. Vyloučený John-Michael Liles se na led vrátí za 21 vteřin a to by už domácí mohli zvládnout.
41:02
Zane McIntyre si teď nebyl vůbec jistý, ale střelu Ryana Sutera nakonec nadvakrát dokázal zkrotit. Hostům se sice nelíbil následný krosček Carla na Pariseho avšak vylučovat se nebude.
40:34
Zatím sledujeme velmi opatrný úvod třetí třetiny, která je navíc záhy pozastavena vinou ofsajdu hostujícího celku.
40:01
Další třetina začne přibližně v 3:05.
Také druhá perioda je u konce a výrazně spokojenější jdou do kabin hosté. Ti se ve 26. minutě prosadili dvakrát během dvanácti vteřin a po brankách Charlieho Coylea s Chrisem Stewartem výrazně určili ráz druhé třetiny. K těmto dvěma zásahům se přidala ještě přesilovková trefa Ryana Sutera a po vystřídání domácích brankářů dílo zkázy tečí Suterovy střely dokonal Jason Zucker. Domácí tedy rozhodně mají, o čem přemýšlet a mají před sebou velmi těžkou třetí třetinu.

Střely na bránu

BOS – 18 (5, 13)
MNS – 22 (8, 14)
40:00
39:52
Hosté to v závěru ještě několikrát zkusili, ale McIntyre už je velmi pozorný a pátou branku v této třetině s největší pravděpodobností nepustí.
39:35
Zmar Bostonu podtrhuje další vyloučení. Podrážděný John-Michael Liles je vyloučen za hrubost, když pěstí zbytečně zasáhl Pariseho.
39:14
Ofenzivní snahu Bostonu zastavuje ofsajd. Zdá se, že nic zajímavějšího už v této části neuvidíme.
38:46
V závěru třetiny sice Boston soupeře přehrává, ale Devan Dubnyk je zatím nepřekonatelný. Uvidíme, zda se domácím do konce dvacetiminutovky ještě podaří korekce skóre.
37:46
Dvě dobré šance pro Bergerona! První střela však skončila na tyči a druhou Dubnyka skvěle vytáhl mimo tři tyče.
37:16
Značně ztichlá TD Garden nyní sledovalo další zákrok Zanea McIntyrea. Takový průběh utkání si domácí fanoušci určitě nepředstavovali.
36:39
Oslabení sice domácí přežili, ale velmi záhy poté znovu inkasují. Od mantinelu se totiž kotouč dostal na modrou čáru, kde byl připravený Ryan Suter a jeho tvrdou ránu mimo dosah gólmana Medvědů skvěle usměrnil JASON ZUCKER. Asistence: Ryan Suter, Joel Eriksson Ek
36:25
36:09
Nepřesná kombinace Minnesoty končí zakázaným uvolněním. Hra se krátce před koncem přesilové hry stěhuje k Dubnykovi.
35:46
Bergeron nyní z rychlejšího výpadu dokázal vytěžit zajímavé zakončení, kterým trefil pravé rameno Devana Dubnyka.
35:25
Až teď si McIntyre připisuje zákrok, kterým zlikvidoval svižné nahození aktivního Matta Dumby. Vhazuje se samozřejmě u domácího brankáře.
34:58
I přes nebezpečnou Dumbovu střelu zvládá Boston toto oslabení výborně. Hraje se totiž až v blízkosti vzdálenější modré čáry.
34:29
Znovu byli hosté velmi blízko rychlému využití přesilové hry. Tentokrát však letěla Dumbova střela od modré čáry jen do tyče!
34:25
Teď navíc Brandon Carlo (BOS) dostává dvě trestné minuty za vystřelení puku mezi diváky.
34:25
Domácí jsou nyní opravdu v potížích. Nejen, že se jim nedaří v ofenzívě, téměř každý atak soupeře ústí v zakončení a ta rozhodně nenechávají klidným brankáře McIntyrea.
33:41
McIntyre si připisuje svůj první zákrok. Střela zleva pro něj nebyla velkým problémem.
32:58
Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, nicméně ani jeden z celků se nemůže dostat k dalšímu zajímavějšímu zakončení.
32:36
Dopředu se naopak mohl vydat zapomenutý útočník Minnesoty, avšak bez potřebné rychlosti neměl šanci na úspěch.
31:56
Hned po třetím zásahu soupeře se Boston odhodlal k bezhlavé ofenzívě, avšak Dubnyk většímu tlaku soupeře bez problémů odolal.
30:36
Třetí inkasovaná branka už je trochu příliš pro Malcolma Subbana, kterého v bráně Boston nahrazuje Zane McIntyre.
30:36
Bleskově využitá přesilová hra. Granlund skvěle zapracoval po buly, když zadovkou posunul puk na modrou čáru a poté už touš šel po ose Matt Dumba – RYAN SUTER až za záda překvapeného Subbana, jenž nestihl reagovat na dělovku druhého jmenovaného. Asistence: Matt Dumba, Mikael Granlund
30:31
Krejčí s Niederreiterem se nyní několik vteřin nacházeli za bránou Malcolma Subbana a vše to svým krosčekem vůči druhému zmíněnému zapříčinil Adam McQuaid (BOS), který jde na trestnou lavici.
30:16
Rovněž další akce Bostonu znamenala zákrok Dubnyka, nicméně jemné nahození z levé strany nebylo nikým tečováno a hostujícímu gólmanovi nezpůsobilo potíže.
29:23
Elitní formace Bostonu dobře zahrála v útočném pásmu, Marchand nabil Davidu Pastrňákovi a Dubnyk se proti jeho bleskové dělovce musel rychle přesunout. Zvládl to a drží tak čisté konto.
28:46
Za domácí se něco zajímavého v útočném pásmu pokusil vymyslet Beleskey, ale ani jeho akce nedospěla až k nebezpečnějšímu zakončení.
28:17
Jason Pominville se pokusil překvapit defenzívu Bostonu přihrávkou zpoza brány, nicméně Subban svou širokou hokejkou šikovně zastavil puk mířící na protihráče.
27:42
Velmi záhy po buly se Medvědi dokázali nakrátko usadit v blízkosti Dubnykovy brány, ale nyní už hrají opět hosté.
27:12
Domácí se k Dubnykovi dostali až nyní, ale kanadský gólman byl velmi pozorný. Následuje komerční přestávka.
25:48
Pro Boston mohlo být ještě hůře, avšak hosté teď při obrovském tlaku do brankoviště nedokázali překonat skvěle zasahujícího Subbana!
25:19
Tak to je hodně studená sprcha pro domácí hokejisty. Hned po buly ve středovém kruhu se hra přesunula za Subbana, hosté puk zpoza brány dokázali vyšťourat před dojíždějícího CHRISE STEWARTA a ten střelu zblízka zvládl dokonale! Asistence: Joel Eriksson Ek, Jason Zucker
25:07
I přesto se ale hosté z ojedinělé akce radují z branky. CHARLIE COYLE nejprve zkusil štěstí nahozením od mantinelu, ale poté si sám před Subbanem našel odražený puk a se štěstím ho propasíroval za záda domácího brankáře. Asistence: Nino Niederreiter, Eric Staal
24:59
Po delší době se Minnesota dostává do útočného pásma. Niederreiter však u mantinelu nemá moc prostoru.
24:26
Devan Dubnyk si nerozuměl s Dumbou a nakonec mohl pykat. Jimmy Hayes však přihrávku zpoza brány netrefil.
23:55
Nyní už se svěřenci trenéra Boudreaua natrvalo dostávají ke kotouči a vyčkávají na čerstvé síly ze střídačky.
23:08
22:36
Hosté se momentálně skvěle brání a po několikáté v krátkém časovém úseku vyhodili puk do středního pásma.
21:48
Minnesota vyhodila puk k Subbanovi, ale nyní už měl nabito pro změnu David Krejčí. Ani jeho střela od modré si cestu za Dubnykova záda nenašla.
21:12
Velmi rychle po vhazování v útočném pásmu předal Krejčí kotouč Krugovi, avšak jeho dělovka od modré se zastavila na chráničích Devana Dubnyka.
21:08
Solidní vstup do třetiny může Boston potvrdit i v přesilové hře. Dvě trestné minuty za sekání totiž dostává Ryan Suter.
20:25
Do druhé části vstoupili lépe domácí. David Pastrňák obdržel přesnou přihrávku a okamžitě zakončoval střelou zápěstím.
20:01
Další třetina začne přibližně v 2:06.
Poslední vteřiny první periody se odehrály ve středním pásmu a nic zajímavého jsme už tedy neviděli. Zatím sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém měly oba týmy po jedné větší šance. Mikko Koivu v sedmé minutě ani Patrice Bergeron v patnácté však na soupeřova brankáře nedokázali vyzrát a po dvaceti minutách tak na světelné kostce svítí bezbrankové skóre.

Střely na bránu:

BOS – 5
MNS – 8
20:00
19:47
Ke dvěma velmi zajímavým zakončením se dostali hráči Minnesoty, nicméně na pozorného Subbana ani jeden z nich nevyzrál.
19:01
Hosté teď možná trochu spoléhali na icing, avšak nakonec musel Dubnyk zasahovat proti svižné střele z poměrně velkého úhlu.
18:43
Malcolm Subban si v pohodě pohlídal nahození od modré a přerušil hru. Z následné strkanice před jeho bránou rovněž vůbec nic nebylo.
18:22
Velmi rychle se nyní kotouč přenáší ze strany na stranu. Domácí ani hosté se však ne a ne dostat k zajímavějšímu zakončení.
17:48
Domácí po buly ve středním pásmu rychle dostali hru k Dubnykovi, nicméně jediné zakončení od modré čáry v podání Cháry letělo mimo tři tyče.
17:03
Napadání Medvědů k ničemu nevedlo a tak se dopředu vydal Pominville. Jeho akce však skončila již ve středním pásmu, neboť puk vylétl mezi diváky.
16:33
McQuaid nejprve nedokázal využít zaváhání Brodina, který upadl ve středním pásmu, a na druhé straně vše pokazil Niederreiter, jenž byl příliš nedočkavý a ofsajdem zhatil přečíslení.
15:58
V posledních vteřinách zápasu jsou jednoznačně aktivnější domácí, kteří by jistě rádi otevřeli skóre již v první periodě. Mají na to ještě čtyři minuty tak uvidíme, jak se s tím poperou.
15:18
Minnesota pod menším tlakem vyhazuje kotouč až na zakázané uvolnění.
14:44
Hodně nenápadně teď Bergeron s Pastrňákem vykombinovali akci na útočné modré čáře až do přečíslení. Zakončení na sebe vzal první jmenovaný, ale ten nedokázal najít mezeru mezi Dubnykovými betony.
14:23
Chára na modré zakombinoval s Carlem, ale nakonec to byl až David Pastrňák, který prudce pálil. Kotouč byl vyražen do ochranné sítě.
13:32
David Krejčí výborně zapracoval na konci oslabení a teď navíc ještě pokračoval v akci, když se přihrávkou zpoza brány pokusil najít spoluhráče. Bez úspěchu.
13:16
12:56
Až teď se Wild znovu usazují v pásmu soupeře. Zatím je to ale bez jakéhokoliv dalšího zakončení.
12:17
Nyní se však hosté konečně usadili před Subbanem a ten musel dávat velký pozor, neboť Coyle se ho pokusil překvapit bleskovým manévrem.
11:43
Úvod oslabení je z pohledu domácích výborný. Už podruhé během několika málo vteřin letěl puk do středního pásma.
11:16
Přichází první přesilová hra zápasu a zahrají si ji hosté. Dumba si to namířil do útočného pásma, ale Dominic Moore (BOS) mu vysekl hokejku z rukou – 2 trestné minuty za sekání.
11:06
Kotouč se při další akci odrazil do ochranné sítě. Hra je přerušena a následuje druhá komerční přestávka.
10:46
Domácí trestuhodně ztratili puk ve vlastním pásmu a Parise z toho vytěžil zajímavou střeleckou pozici. Rychlým zakončením však nejproduktivnější hráč hostů trefil Subbana.
09:57
Staal dvakrát skvěle kryl kotouč a z jeho práce nakonec těžil Niederreiter, který zadovkou oslovil Coylea. Zakončení amerického útočníka letělo pouze doprostřed brány.
09:14
Zaregistrovali jsme však jen neúspěšnou kombinaci v útočném pásmu. To samé následně předvedli domácí a znovu se tedy hraje před Subbanem.
08:29
Další založení útoku v podání Minnesoty bylo velmi neopatrné a málem došlo ke ztrátě puku blízko Dubnykovy brány. Nakonec se však Wild dostali na druhou stranu kluziště.
07:47
Domácí vyhráli buly v útočném pásmu, avšak Pastrňák nepropasíroval puk na dobře postaveného spoluhráče u brány a Minnesota proto vyváží touš do neutrální zóny.
07:21
Rychlejší akce Bostonu dospěla až k zakončení Davida Krejčího, jenž dostal puk na vrchol levého kruhu a donutil Dubnyka k zákroku.
06:45
Další potenciální zakončení Minnesoty zhatil špatný přechod do útočného pásma. Po odpískaném ofsajdu je tady komerční přestávka.
06:09
Mikko Koivu byl velmi špatně bráněn, prosmýkl se mezi dvěma hráči soupeře a Subban musel poprvé v zápase vytáhnout těžší zákrok!
05:40
Po nejisté kombinaci se spoluhráčem se pod tlak dostal Dumba a nakonec vše vyústilo v nepřesnou rozehrávku. Puk se po mantinelu odrazil mezi diváky.
04:58
Poměrně hodně prostoru nyní nalevo dostal Zucker. Hostující forvard to nemyslel vůbec špatně, ale Subbanovu bránu přeci jen těsně minul.
04:29
Také domácí hokejisté se bleskově vydali dopředu, nicméně z krátkého přečíslení vyplynula jen sražená střela Zdena Cháry.
04:15
Eric Staal rozjel rychlejší akci Minnesoty, v útočném pásmu nakonec přenechal puk Niederreiterovi a ten Subbana donutil k rychlému zákroku.
03:40
Minnesota po delší době přesunula hru do pásma soupeře a Malcolm Subban si okamžitě připisuje svůj první úspěšný zákrok zápasu.
02:40
Poprvé se nám výrazněji představil David Pastrňák, který si sjel k brankovišti a jemnou tečí šikovně usměrnil nahozený kotouč. Ten letěl těsně vedle.
02:04
Odměnou pro Schallera s Dalpem je pětiminutový trest za bitku.
02:04
02:04
Dubnyk nyní přerušil hru poté, co k němu jen tak doklouzal kotouč a hned poté byla k vidění rychlá bitka. Tim Schaller si připisuje kladné body, neboť Zaca Dalpea dokázal povalit na led.
01:48
Domácí obránci se dostali do dvou zajímavých střeleckých pozic, nicméně Devan Dubnyk byl připraven.
01:03
Adam McQuaid zkusil štěstí prudkým nahozením z pravé strany. Od mantinelu však puk prolétl křížem jen vedle Dubnykovy brány.
00:25
Oba týmy mají za sebou úvodní ofenzivní akce. Bruins i Wild však v útočném pásmu velmi rychle narazili.
00:01
Ještě je tady čestné buly, které vhodí Tommy Scardina. Jedná se o mladého chlapce, jenž bojuje se zákeřnou rakovinou a nejen proto tak sklízí ohromné ovace!
Americká státní hymna úspěšně dozněla a začátek utkání tak můžeme očekávat za několik málo vteřin.

Boston Bruins: M. Subban (McIntyre) – Chára, Carlo, Krug, McQuaid, Liles, C. Miller – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Beleskey, Krejčí, Heinen – D. Moore, Spooner, J. Hayes – Schaller, Riley Nash, Acciari.

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Dumba, Folin, Brodin, Scandella, Prosser – Parise, M. Koivu, Mikael Granlund – Niederreiter, E. Staal, Coyle – Pulkkinen, Eriksson Ek, Pominville – Zucker, Dalpe, Stewart.

Rozhodčí: Schlenker, O'Halloren – Nowak, Sericolo.
ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Zdeno Chára
David Krejčí
David Pastrňák

Na soupisce týmu není ani jeden český či slovenský hokejista.

MINNESOTA WILD

Hosté jsou na tom velmi podobně jaké domácí, ale v pěti zápasech přeci jenom nasbírali o jeden bod více a díky tomu jsou na čtvrté pozici Západní konference. Nicméně nenechme se klamat, protože Minnesota prohrála oba poslední zápasy a momentálně je s 19 obdrženými brankami čtvrtým nejčastěji inkasujícím týmem konference. Naštěstí pro hosty však zatím kompenzuje silná ofenzíva, jež dokázala nastřílet stejný počet branek a v tomto ohledu pro změnu patří k nejlepším.

Dosud odehrané zápasy

24.10.2016 NY Islanders – Minnesota 6:3
23.10.2016 New Jersey – Minnesota 2:1 pp.

BOSTON BRUINS

Domácí hokejisté rozhodně patří k tomu lepšímu, co nabízí nejlepší hokejové liga světa, avšak momentálně jsou pouze na osmé pozici Východní konference. Boston zatím má kladnou bilanci tří výher a dvou porážek, ale dnes Medvědy rozhodně nečeká jednoduchá práce. Domácí mají totiž problémy v brankovišti, neboť na tréninku se zranil Anton Chudobin a tradiční jednička Tuukka Rask zřejmě ještě vinou nemoci nebude moct nastoupit. Nechme se však překvapit, koho nakonec Claude Julien postaví mezi tři tyče.

23.10.2016 Boston – Montreal 2:4
21.10.2016 Boston – New Jersey 2:1
18.10.2016 Winnipeg – Boston 1:4
16.10.2016 Toronto – Boston 4:1
14.10.2016 Columbus – Boston 3:6