Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u NHL zase někdy nashledanou.
David Krejčí (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 18:24
Dmitrij Jaškin (STL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:06
Tři hvězdy utkání:
1. Jake Allen (STL) 38 zák., 2 góly, 95,1%
2. David Backes (BOS) 1+0
3. Jori Lehterä (STL) 2+0
St. Louis díky obratu ve druhé třetině a skvělému výkonu Jakea Allena poráží Boston na jeho ledě 4:2!

Boston se dokázal prosadit jako první, ve druhé přesilové hře utkání se prosadil David Backes, pro nějž to byla první trefa proti svému bývalému zaměstnavateli. Následovaly šance na obou stranách, skóre se ovšem již nezměnilo.

Druhá třetina byla v režii hostujícího celku. Blues na začátku vyrovnali zásluhou šťastné teče Joriho Lehtery. Domácí celek si ovšem své vedení vzal zpět po brance v oslabení, to se prosadil Dominic Moore. St. Louis jsou ovšem tím celkem, jenž šel do kabin šťastněji. Robert Bortuzzo a Paul Stastny totiž využili své šance a poslali svoje mužstvo do vedení.

Třetí třetina byla opatrná, ale i tak jsme viděli množství šancí. Hosty skvěle držel Jake Allen, jenž ve třetí části hry nepustil za svá záda ani jeden kotouč. Hosté poté rozhodli střelou do odkryté branky.

Střely na branku: 41:28
59:32
V přerušené hře, při ofsajdu domácího celku, provokoval klasicky domácí útočník Brad Marchand. K ničemu velkému ovšem nedošlo.
59:05
Bruins opět hrál bez brankáře a hosté byli blízko k páté brance. Nakonec se ovšem jeden z hráčů nacházel v ofsajdové pozici.
58:44
St. Louis právě vstřelilo branku!
A vzápětí přišla druhá branka JORIHO LEHTERY v tomto utkání. Finský útočník dostal kotouč do útoku, kde se následně střelou z levé strany dokázal prosadit. Je rozhodnuto! Asistence: David Perron a Patrik Berglund.
58:29
Ryan Spooner měl na hokejce vyrovnání, ale k tomu nedošlo. Domácí útočník zakončoval do poloodkryté branky, ale na poslední chvíli vytrčil své rameno Allen!
58:12
Další útok! Matt Beleskey pálil z pravého kruhu jen do lapačky Jakea Allena. Tuukka Rask následně spěchá na střídačku, domácí hrají v šesti.
57:54
Riley Nash od pravého mantinelu posílal kotouč do brankoviště, kde se ale ani jeden z hráčů odděných do černých dresů neprosadil.
57:33
Dvě a půl minuty před koncem se bude vhazovat před brankou Tuukky Raska. Ten musel hru přerušit poté, co na něj letěl další nahazovaný puk.
56:46
Hned ovšem následovala akce Bruins. Žlutočerným se povedlo vybojovat útočné pásmo. Konec utkání se blíží každou sekundou.
56:33
Přišla příležitost i na straně druhé. Pokus od modré čáry byl tečován a skončil na tyčce. Domácí celek měl aktuálně velkou porci štěstí.
56:15
David Krejčí se nyní dostal do brankoviště, kde se pokoušel překonat Jake Allena. Ten ale nepropustil třetí pokus za svá záda!
55:36
Boston se dostal pouze k vyhození přes celé hřiště. Puk se objevil u Allena, který rozehrává. Do konce třetiny zbývají čtyři minuty.
55:19
Blues stále drží hubené vedení. Jejich hra je ovšem klidná a snaží se být co nejdéle v útočném pásmu. To se jim aktuálně daří, Rask neměl s pokusem z levé strany problém.
54:41
Pokračovalo se bojem o puk za brankou Allena. Tento souboj vyhráli hosté, kteří puk vyvezli a vybojovali útočné pásmo.
54:06
Bostonu se v posledních momentech nedaří dostat se do nějakého snažení, a tak sledujeme jejich urputnou a neúspěšnou hru.
53:26
Po pravé straně postupoval aktivně Austin Czarnik. Domácí bek ovšem do nějaké akce puštěn nebyl. U puku jsou nyní hosté.
53:06
Scottie Upshall se dostal k puku a po pravé straně postupoval do zakončení. Chvíli počkal na spoluhráče, kteří ovšem nepřijeli. Zkusil to sám, ale puk skončil jen ve výstroji Raska.
52:30
Do útoku se tak dostali domácí. Akce černožlutých byla ale ukončena odpískáním ofsajdu. Po komerční přestávce se bude pokračovat.
51:57
Vladimir Tarasenko zavezl kotouč do pásma po levé straně a následně hledal nějakého svého spoluhráče. Byl ovšem dobře bráněn.
51:20
Patrik Berglund chtěl posouvat kotouč na pravé křídlo, ale místo svého spoluhráče našel domácího hráče. Ten ale nedokázal založit protiútok.
51:05
Po hodně dlouhé době se přerušuje. Dmitrij Jaškin zavezl puk do třetiny a nabídl jej na modrou čáru. Následná střela byla ovšem sražena do ochranné sítě.
50:27
Následně se do zakončení dostával Nail Jakupov, jenž udělal kličku obránci a chystal se zakončit. Jeho stahovačka byla ovšem náročná a ruský útočník při ní upadl.
50:00
Přesně polovina třetiny utekla poté, co se jeden z hostů pokoušel dostat do zakončení, ale byl zastaven pozorným obráncem.
49:16
Boston zahajuje další útok od své branky. V posledních sekundách a minutách ale nic nevymysleli. Čas jim utíká hodně rychle.
48:34
Riley Nash objel branku a poslal kotouč na modrou čáru. Brandon Carlo posílal na branku střílenou přihrávku, která šla mimo branku a k teči se nikdo nedostal.
47:48
Hraje se nyní nahoru dolů a delší dobu se nepřerušovalo. Sledujeme taktické utkání, zatím na tom jsou lépe hokejisté Blues.
46:55
Po špatné domluvě se do útoku dostali hosté, kterým se ovšem nepovedlo nic vymyslet. Střela z levé strany byla pouze zablokována.
46:18
Jimmy Hayes vyhrál souboj o puk ve středním pásmu a nahodil jej jen za branku Allena. Nikdo z jeho spoluhráčů se ovšem k touši nedostal.
45:27
Útok Blues byl zastaven již ve středním pásmu, kde nepustil do zakončení nikoho v bílém pozorný obránce. Bostonu stále ovšem chybí jedna branka.
45:04
Hra byla ovšem hned přenesena na druhou stranu. Jake Allen musel ukrýt v lapačce nahození od levého mantinelu. Nebezpečně operoval před jeho brankou Marchand.
44:50
Po dlouhé době se do útoku dostali hosté. Ti vymysleli střelecký pokus od modré čáry, který byl ovšem zblokován do ochranné sítě. Následuje vhazování.
44:26
Další útok po levé straně byl ukončen poté, co se puk objevil na jedné ze střídaček. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
44:02
Blues jsou ovšem pod tlakem a nyní vyhodili kotouč jen za branku Raska. Po odpískání zakázaného uvolnění se bude vhazovat před Allenem.
43:53
Na konci celého snažení byl Riley Nash, který zakončoval bekhendem. Díky těsné obraně ovšem nedal puku razanci, Allen následně puk přikryl.
43:42
První lajna následně hodně nebezpečně operovala před Allenem. Ani jeden z hráčů ovšem nedokázal překonat hostujícího brankáře.
43:17
Zajímavě projel do obrany Blues domácí Ryan Spooner. Ten následně zkoušel pozornost brankáře, ale ten dnes chytá opravdu dobře.
42:59
Hosté se s pukem dostali až do útoku, kde vybojovali nahozením na branku útočné pásmo. Následovalo lehké postrkování, vše se ale obešlo bez šarvátky.
42:45
Blues nikam nespěchají a nechtějí moc riskovat. Vidíme jejich kombinační hru za brankou Jakea Allena. Uvidíme, co bude dále.
42:00
Úvodní dvě minuty třetí třetiny byly opravdu zajímavé a rychlé. Máme se v této třetině ještě na co těšit. Boston bude chtít vyrovnat.
41:19
David Krejčí následně projel do pásma a vyzkoušel pozornost Allena. Ten byl připraven na útok domácích hokejistů i nyní.
40:45
Pod tlakem hrající hostující celek kotouč raději vyhodil, a to i za cenu zakázaného uvolnění. Vhazuje se před Allenem.
40:38
Patrice Bergeron si po následném vhazování najel za branku, odkud přihrával na Rileyho Nashe. Ten byl mezi kruhy, ale puk trefit nedokázal.
40:11
Hned po vhazování si po levé straně do zakončení najel Brad Marchand. Domácí střelec ovšem nedokázal překonat pozorného Allena.
40:01
Gólová druhá třetina je u konce! Hosté na začátku vyrovnali zásluhou šťastné teče Joriho Lehtery. Domácí celek si ovšem své vedení vzal zpět po brance v oslabení, to se prosadil Dominic Moore. St. Louis jsou ovšem tím celkem, jenž jde do kabin šťastněji. Robert Bortuzzo a Paul Stastny totiž využili své šance a poslali svoje mužstvo do vedení.

Střely na branku: 24:21
40:00
39:45
Blues raději nic neriskovali a poslali kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění. V závěru druhé třetiny se tak bude vhazovat před Allenem.
39:33
Blízko k brance byl opět David Backes. Ten dostal přihrávku od Marchanda a z mezikruží zakončoval pod víko. Jeho dělovka ale skončila jen nad.
39:28
Opravdu divoké utkání sledujeme v TD Garden. Blues obrátili stav, ale blízko k vyrovnání byli domácí. Po komerční přestávce se bude vhazovat před Allenem.
39:02
Davidu Krejčímu nevyšla střela, a tak se s pukem dostal až k pravému kruhu. Následně našel před brankou volného Hayese, jenž trefil skvěle zasahujícího Allena!
38:10
Dobrá šance se objevila v obranné třetině St. Louis. Nebezpečně totiž pálil jeden z obránců, který ale nedokázal překonat Allena podruhé v utkání.
37:29
Pokračuje se v aktivní hře na obě strany. Blues stav utkání skvěle obrátili a nyní hrají s větším klidem. Naopak Boston je lehce opařen.
36:11
A nyní je tu obrat! Jaden Schwartz se dostal k puku mezi kruhy. Svým pokusem z otočky ovšem trefil jen beton připraveného Raska. Ten ale kotouč srazil jen před volného PAULA STASTNYHO, jenž trefil odkrytou branku! Totožná branka jako ta druhá. Asistence: Jaden Schwartz a Nail Jakupov.
35:50
Pokračuje se v aktivní hře. Jay Bouwmeester zkoušel pozornost domácího brankáře střelou od modré čáry. Finský fantom byl ovšem na svém místě.
34:59
Po postupné kombinaci se do šance dostali opět domácí. Přihrávka zpoza branky našla Jimmyho Hayese, kterému se ale nepovedlo překonat dobře postaveného brankáře.
33:59
Vyrovnáno je až nyní! Snažení Blues pokračovalo a zakončeno bylo střeleckým pokusem od modré čáry. Ten byl Raskem vyražen na levou stranu, kde se bekhendem do odkryté klece prosadil ROBERT BORTUZZO! Asistence: Patrik Berglund a Colton Parayko.
33:36
Dobrá šance Blues! Colton Parayko svou střelou od modré trefil jen Raska, od kterého se puk odrazil před jednoho z hostů. Ani ten ovšem neskóroval!
32:58
Stejný hráč to zkoušel i následně. Přihrávkou jej našel jeden ze spoluhráčů. Střela domácího sympaťáka ale skončila jen nad brankou.
32:20
Patrice Bergeron najel po levé straně do pásma a bekhendovou přihrávkou hledal najíždějící spoluhráče. K těm se ale puk nakonec nedostal.
31:55
Pokračuje se v rychlém utkání. Blues projeli po pravé straně do třetiny, kde se jim ale nic vymyslet nepovedlo. K puku se dostali domácí.
31:16
Po objetí branky se kotouč opět dostával k Robby Fabbrimu, který ale ani nyní nedokázal v obležení bránících hráčů zakončit.
30:42
Robby Fabbri vjel následně po pravé straně do pásma, kde se místo střely odhodlal k přihrávce pod sebe. Ta ovšem nikoho v bílém nenašla.
30:20
29:44
Pokračuje se v přesilové hře hostujícího celku, který v této výhodě inkasoval, a tak bude chtít skóre co nejdříve vyrovnat.
28:59
Bruins právě vstřelili branku!
A hosté následně v přesilovce inkasují! Odražený kotouč dojel DOMINIC MOORE, jenž se na levém kruhu dostal ke střele. Jeho pokus k pravé tyčce nakonec skončil v síti a Boston opět vede! Asistence: Riley Nash.
28:34
Robby Fabbri měl zakončovat kombinaci svého celku střelou z mezikruží. Hostující hokejista se ovšem do zakončení nedostal.
28:20
David Krejčí následně nepustil do zakončení jednoho z hostů. Český útočník je potrestán za podražení a St. Louis čeká druhá přesilovka.
28:10
Hosté se pokoušeli zakombinovat, ale to se jim nakonec nepovedlo. Puk se totiž objevil za modrou čárou, a tak se píská ofsajd.
27:58
Po následném přerušení následuje první komerční přestávka druhé třetiny. Blues dokázali vyrovnat, a tak je stav nerozhodný.
27:44
Do útoku se tak dostal hosté, kteří to zkoušeli střeleckým pokusem od modré čáry. Puk se ovšem za záda finského brankáře nedostal.
27:18
Tim Schaller se pokoušel na levé straně něco vymyslet, ale nakonec neprošel přes pozorného obránce a nevyšel mu ani střelecký pokus.
27:07
26:36
Ani nyní domácím nevyšel útok, a tak se kotouč opět objevil za brankou Tuukky Raska. Tato přesilová hra zůstane nejspíše nevyužita.
26:18
Medvědi následně ztratili pásmo a když se do něj vraceli, bylo jim odpískáno zakázané uvolnění. Bude se tak vhazovat před brankou Raska.
25:46
Domácí se dostali do skvělého obléhání, které zakončoval střelou z pravé strany Ryan Spooner. Forvard Bruins ovšem nepřekonal pozorného Allena!
25:07
Právě Krug byl při své otočce faulován, a tak uvidíme třetí přesilovou hru domácích hokejistů. Vyloučen je David Perron.
24:57
Torey Krug se na pravé straně krásně zbavil obránce a následně poslal kotouč Patricemu Bergeronovi. Tomu se jeho dělovkou ovšem nepovedlo překonat Allena!
24:16
Bránící hráči Bruins následně hru uklidňují, kombinují za brankou a pokouší se vymyslet nějakou akci, která by jim vrátila jejich vedení.
23:44
Hosté jsou nabuzeni a zajímavě kombinují. Vladimir Tarasenko již dostával kotouč do prázdné branky, ale puk k němu nakonec nedoputoval.
23:23
Rozhodčí nedovolené bránění brankáři neviděli, a tak je gól uznán! Boston přichází o svůj timeout, Jori Lehterä se může radovat z druhé branky v sezóně!
23:23
Claudu Julienovi se tato situace před brankářem Raska moc nelíbila, a tak si vyžádal trenérskou challenge. Jak tato situace nakonec dopadne?
23:23
Aktivnější hosté se po své aktivitě konečně dočkávají vyrovnávací branky! Colton Parayko na modré čáře napřáhl k tvrdé střele, která se před brankou ještě otřela o JORIHO LEHTERU a následně skončila za zády Tuukky Raska! Asistence: Colton Parayko a Vladimir Tarasenko.
22:38
Následovalo se tak pokračováním Bostonu. Snažení zakončil střeleckým pokusem Torey Krug, který ale trefil jen připraveného brankáře.
21:50
Přišla velká šance Blues! Po levé straně unikal obránce Carl Gunnarsson, který místo přihrávky na volného Upshalla střílel. Rask jeho pokus vyrazil!
20:58
David Perron objížděl branku a posouval kotouč před branku na Dmitrije Jaškina. Ten byl ovšem pozorně bráněn a ke střele tak nedošlo.
20:16
Zkusil to svým pokusem od modré čáry Jay Bouwmeester. Jeho nahození ovšem nikdo netečoval a puk skončil v lapačce Raska.
20:05
Úvodní buly opět vyhráli hokejisté Blues. Ti se hned s pukem vydávají do útočné třetiny, kde se budou chtít dočkat vyrovnání.
20:01
První třetina nesmírně atraktivního utkání je za námi. Boston se dokázal prosadit jako jediný, ve druhé přesilové hře utkání se prosadil David Backes, pro nějž to byla první trefa proti svému bývalému zaměstnavateli. Následovaly šance na obou stranách, skóre se ovšem již nezměnilo.

Střely na branku: 12:7
20:00
19:38
St. Louis pokračovalo ve snažení. Přihrávka na modrou čáru šla ovšem až do ofsajdu, a tak se hosté z pásma svojí chybou vyhostili.
19:08
Zahrozili tak po delší době hosté. David Perron dostal kotouč mezi kruhy, odkud trefil připraveného Raska. Neuspěla ani dorážka Patrika Berglunda!
18:53
A ten se musel činit i proti střeleckému pokusu od modré čáry. To pálil Brandon Carlo, ale Allen nebyl překonán podruhé ani nyní.
18:45
Snažení domácích pokračuje. Matt Beleskey to zkoušel z levé strany. Jeho rychlá střela ale skončila jen ve výstroji pozorného Allena.
18:11
Dominic Moore následně u pravého mantinelu vybojoval kotouč a posílal jej před branku. Tam se ovšem jeho spoluhráči k puku nedostali.
17:31
A toto snažení mohlo skončit brankou. Brad Marchand se obtočil kolem branky a v luxusní pozici zakončoval. Puk mu ovšem na poslední chvilku ujel.
17:00
Hosté se pokoušeli domácí obránce zavřít, ale jedna z přihrávek nevyšla, a tak se do útoku hned ženou hokejisté Bostonu Bruins.
16:19
Liles hledal střílenou přihrávkou před branku najíždějícího Spoonera. Domácí útočník ovšem prudkou nabídku netrefil.
16:02
Nevymysleli. Museli být pozorní proti snažení Dmitrije Jaškina, jenž projel do pásma. Český útočník byl ovšem nachytán v ofsajdovém postavení.
15:32
Boston klidní aktivní hru v posledních minutách kombinační hrou ve středu ledové plochy. Uvidíme, zda Bruins následně něco vymyslí.
15:13
Hosté si najeli následně do další střelecké pozice. Pokus z levé strany ovšem brankář zneškodnil. Po jeho zákroku následuje komerční pauza.
14:33
Dvě velké šance! Nejdříve dostal puk před branku Torey Krug, který ale v tváří tvář brankáři zakončil vedle. Následný nájezd Jadena Schwartze byl chycen Raskem!
13:54
Colton Parayko se dostal s pukem až za branku, odkud ovšem nedokázal nikomu v bílém přihrát. Hosté jsou ovšem stále u puku.
13:21
St. Louis začíná přebírat otěže utkání a po špatné přesilovce je aktivnější na puku. Uvidíme, zda se jim povede vymyslet nějakou akci.
12:53
Hned po vhazování nahazoval do brankoviště Jay Bouwmeester. Jeho pokus byl ovšem zablokován pozorným bránícím hráčem.
12:48
Po následném vyhození puku od Brandona Carla se píská zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude před brankou Raska.
12:33
12:04
Tim Schaller byl dalším hráčem, co v oslabení ujel a dokázal vyprodukovat střelecký pokus. Z pravé strany ovšem Allena nepřekvapil.
11:33
Přesilovka hostů zatím nepůsobí jako přesilovka. Bostonští zatím pohotově kombinují a vyhazují puky až k brance hostujícího brankáře.
11:00
Hned ale následoval útok hostů, kteří se nahrnuli před branku finského brankáře a pokusem na jeho branku vybojovali vhazování.
10:48
Blues nezačali přesilovku úplně ideálně. Boston se dostal do úniku a Patrice Bergeron před brankou nebezpečně zakončoval. Jake Allen ovšem neinkasoval!
10:33
Nail Jakupov nyní odčinil své vyloučení a po svém úniku posílá na trestnou lavici Davida Backese. Ten jej v jeho snažení zahákoval.
09:42
Bostonu se nyní nepovedlo prokombinovat se do útočné třetiny, a tak přišlo jen takové nahození za branku Allena. U puku jsou stále medvědi.
09:10
A nyní, když se Blues chtěli dostat do zakončení, jim byl odpískáno zakázané uvolnění. Následovat tak bude vhazování před Allenem.
08:25
Hosté se hned dostali do útočného pásma, ale jeden z hráčů nedokázal proti přesile zakončit. Následně se k puku dostali domácí.
07:44
Po následném snažení ovšem padá první branka! Kdo jiný by mohl dát branku, než DAVID BACKES! Ten se postavil skvěle do brankoviště, kde střelou mezi betony dokázal překonat svého bývalého spoluhráče. Byla to branka číslo 20 000 v historii bostonského hokeje. Asistence: Torey Krug a David Krejčí.
07:04
St. Louis se povedlo puk hned vyhodit až za branku Raska. Úvodní tlak se jim tak povedlo přežít. Uvidíme, jak to dopadne následně.
06:43
Domácí celek si zahraje druhou přesilovou hru. Nail Jakupov přidržoval hokejku Dominicu Mooreovi, a tak půjde na trestnou lavici.
06:11
Patrik Berglund hned po vhazování zkoušel pozornost Tuukky Raska střelou z levého úhlu. Jeho pokus ovšem domácího brankáře nepřekonal.
06:05
Následovala akce Dmitrije Jaškina. Českému útočníkovi se ovšem nepovedlo zakončit gólově, a tak následoval zákrok Raska.
05:38
Svou rychlostí a dravostí postupoval do pásma Brad Marchand. Rázný útočník ovšem nedokázal vystřelit na branku. U puku jsou tak hosté.
05:09
Po delší době se do útoku také podívali hosté. Jejich nahození bylo ukryto v lapačce finského brankáře, vhazovat se tedy bude po jeho levici.
04:35
Z velkého úhlu následně zkoušel svého bývalého spoluhráče překonat David Backes. Jeho pokus se ovšem k brance ani nedostal.
04:18
Po neúspěšném snažení Dmitrije Jaškina se do útoku dostal David Krejčí. Ten byl ovšem nachytán v dalším ofsajdovém postavení.
03:38
Do útoku se ovšem prodrali opět domácí. Ke střele z levého kruhu se mohl dostat Dominic Moore. Útočník Bruins ovšem nezakončil.
03:14
Po přežití oslabení se hosté hned hnali do útočného pásma. Do zakončení ovšem neprošli, byl jim totiž odpískán ofsajd.
03:04
02:56
Přesilovka domácích byla zakončena střeleckým pokusem Austina Czarnika. Domácí obránce střelou od modré ovšem trefil jen lapačku Allena.
02:11
Po kombinační hře to zkoušel z levého kruhu David Backes. Zkušený útočník ovšem nedokázal zakončit ideálně, a tak byl kotouč následně vyhozen až k brance Raska.
01:33
Jake Allen musel hned řešit první střelecký pokus od modré čáry, který ovšem nebyl nijak nebezpečný. I přesto jej ovšem ukryl v lapačce.
01:04
Vladimir Tarasenko hákoval projíždějícího Davida Krejčího a odsedí si tak svůj trest. Boston bude mít první přesilovku v utkání.
01:04
Poprvé do zakončení se dostali domácí, kterým se sice nepovedlo ohrozit branku, ale budou hrát přesilovou hru. Faulován byl David Krejčí.
00:34
Následovalo aktivní napadání rozehrávky Bostonu. Blues se ovšem nepovedlo odebrat jim kotouč a vymyslet první střelecký pokus.
00:05
Úvodní vhazování vyhráli hokejisté St. Louis, kteří hned kotouč posílali do útočného pásma. Tam se ale k němu nikdo nedostal.
00:01
Oba celky jsou na ledové ploše a utkání mezi domácím Bostonem a hosty ze St. Louis za pár chvilek začne. Kdo se bude radovat?
Krásné ráno všem fanouškům nejkvalitnějšího hokeje na světě! Za pár minutek začne utkání mezi Bostonem a St. Louis. David Backes se poprvé postaví proti celku, kde dělal kapitán. Startujeme za pár chvilek.

Boston Bruins: T. Rask (McIntyre) – Carlo, Chára, McQuaid, Krug, Liles, Morrow – Riley Nash, Bergeron, Marchand – Backes, Krejčí, Beleskey – Czarnik, Spooner, Kuraly – J. Hayes, D. Moore, Schaller.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko, Bortuzzo – Perron, Stastny, Schwartz – Tarasenko, Lehterä, Fabbri – Jakupov, Berglund, Jaškin – Reaves, Brodziak, Upshall.

Rozhodčí: Meier, Watson – Nowak, Knorr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.