To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou.

Jaromír Jágr (FLA) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:49

1. Anders Nilsson (BUF) 33 zák., 0 gólů, 100%
2. Sam Reinhart (BUF) 1+1
3. Kyle Okposo (BUF) 1+0
Zápas sledovalo 18 261 diváků.
Střely na branku: 25 – 33
Je dobojováno. Domácí Buffalo nakonec vítězí 3:0 a Floridě tak nedovolilo ani jednu branku. Zápas se Panterům vůbec nepovedl, v závěrečných minutách to vypadalo, že hráči Floridy jen těžko tahají nohy.
59:43
Zápas se už pouze dohrává, hala v Buffalu bouří a radují se tak z dnešní výhry i čistého konta Nilssona. Už se tak nic nestane a zápas je definitivně u konce.
59:03
Jenomže sám postižený poté svůj nájezd neprovedl příliš dobře, když se mu střela nepovedla a Nilsson tak o své čisté konto nepřichází.
59:03
Bogosian fauloval v jasné pozici Vincenta Trochecka a hlavní sudí nařizuje trestné střílení!
58:16
Rasmus Ristolainen zachytil svou rukavicí kotouč po střele Jaromíra Jágra, a hned ho posílá do středního pásma.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:10
Domácí se snaží držet puk co nejdále od své branky a pro hosty je znovu průchod do útočného pásma složitý. Sabres své vedení dokonale brání.
56:44
Gionta je na ledě a Buffalo je tak v plném počtu.
56:18
Další vyhození kotouč až před branku Floridy. Hosté zakládají další útočnou akci z hloubi vlastního obranného pásma. Tam pálil z prostoru mezi kruhy Yandle, který prošel přes celé kluziště, ale Nilsson mu vystavil stopku.
55:20
Dorážka McCanna neskončila za zády Nilssona, ten se nerozpakoval a poslal kotouč do bezpečí a následně pak obrana Buffala vyhodila puk až před Luonga.
54:44
Brian Gionta dostává dvě minuty za zdržování hry a Florida si zahraje další přesilovou hru.
54:11
Slibně se rozvíjející akci Buffala zastavilo postavení mimo hru, která se tak stěhuje zpět do středního pásma.
53:51
Znovu tu máme krátkou pauzu v podobě komerční přestávky.
52:51
A opět nic hosté v pásmu Buffala nevymysleli a Sabres se dostali do dalšího útoku. Před Luongem střílel Derek Grant, jeho přízemní střela však skončila pod lapačkou Roberta Luonga.
51:36
Floridští vybojovali útočné pásmo, ale bleskově se o něj sami připravili. Takhle to nepůjde. Dnes se týmu okolo Jaromíra Jágra nedaří zhola nic.
50:24
Domácí se znovu natlačili před branku hostujícího celku a Luongo se musí ve svém brankovišti znovu co otáčet. Nebezpečnou střelu na něho vyslal Johan Larsson.
50:01
To je tedy pro hosty pořádná rána, rázem mají tříbrankové manko, které se bude jen stěží dohánět. No uvidíme, zda se to nakonec hostům podaří. Na řadu přichází další komerční přestávka.
48:48
Sabres právě vstřelili branku!
V přesilové hře došlo k pořádné kuriozitě. SAM REINHART nahazoval zpoza floridské branky kotouč před Luonga a Mark Pysyk ho nešťastně kopl za nepřipraveného Roberta Luonga – 3:0. Domácí tak jdou do tříbrankového vedení. Asistence: Matt Moulson.
48:31
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jaromír Jágr – 2 min., hákování).
47:55
Hokejisté Buffala nepříjemně brání už střed hřiště a Floridě se tak do pásma těžko dostává. Nyní se budou Panthers bránit, sudí signalizuje vyloučení.
47:12
Colton Sceviour si nabruslil podél pravého mantinelu blíže Nilssonovi, poté na něho vystřelil z prostoru pravého kruhu, ale Nilsson má kotouč v lapačce. Následně pak přichází další komerční přestávka.
45:30
Florida zatím vede na střely, ale gólově se zatím ne a ne prosadit. Čas hokejistům Panthers logicky začíná velmi rychle utíkat a tak mají co dělat, aby se dostali zpět do zápasu.
44:47
Jonathan Marchessault dostal do jízdy přihrávku od Jaromíra Jágra, ale následně pak byla jeho střela z levého kruhu zblokována obranou Buffala, které tak znovu nepustilo hosty ke kontaktnímu gólu.
42:55
Zemgus Girgensons se snažil dojet kotouč, který se ploužil před brankou Floridy, ale Roberto Luongo u něho byl dříve a má ho tedy ve své moci.
42:23
Jonathan Larsson už opouští trestnou lavici a Buffalo je tedy v plném počtu. Ještě po skončení jeho trestu střílel před Nilssonem Ekblad, ale úspěšný nebyl.
41:54
Sabres vyhodili kotouč až před Roberta Luonga a znovu zkrátili čas ve svém oslabení.
41:04
Domácí vyhodili kotouč před branku Floridy a spěchají vystřídat svou unavenou čtveřici a navíc ušetřili další cenné vteřiny svého oslabení.
40:46
Jaromír Jágr čekal na teč před domácí brankou, ale nakonec do prostoru, kde byl připraven, kotouč nepřišel. Nicméně Panteři nadále zůstanou v teritoriu Buffala.
40:23
Larsson poslal Demerse na mantinel a ten se jen těžce zvedá z ledu. Dostává tak dvě minuty za vražení na hrazení a Florida si zahraje přesilovou hru.
40:01
Střely na branku: 19 – 20
Také druhá třetina je minulostí. Buffalo v ní přidalo další branku v přesilové hře a po dvou dějstvích tak vede o dva góly. Panteři byli ve druhé třetině už aktivnější, ale zatím to na kontaktní branku nestačilo. Do zápasu jistě ještě dají vše, aby se pokusili alespoň vyrovnat. Třetí perioda začne přibližně ve 21:00.
40:00
39:46
Ryan O´Reilly číhal v prostoru mezi kruhy, ale odtud svou střelou nechal znovu vyniknout brankáře Floridy Roberta Luonga.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:44
Deslauriers si nabruslil do těsné blízkosti Roberta Luonga, ale jeho následná střela končí v jeho náruči. Vzápětí je hra přerušena a bude se vhazovat po jeho levé ruce.
37:50
Pod kontrolou mají kotouč domácí hráči, kteří znovu pálili před Luongem, ale ten zatím drží naděje svého celku a vzápětí posílá svůj tým na opačnou stranu.
36:54
Už se ale na druhé straně uhnízdili v útočném pásmu domácí hokejisté, kteří tak budou hrozit před Luongem.
35:37
Shane Harper z levé strany bez přípravy vystřelil, obrana Buffala ale byla pozorná a jeho projektil vytěsnila nad ochrannou síť.
35:24
Na řadě je další komerční pauza.
35:24
Kulikov se vrací na ledovou plochu a Buffalo je už kompletní.
34:53
Smith pálil z levého kruhu, ale jeho rána skončila na pozorném Nilssonovi, který následně pak posílá puk až před svůj protějšek, tedy před Roberta Luonga.
34:17
Panteři se uhnízdili v pásmu Buffala, ale nic nevymysleli a záhy o kotouč přišli. Domácí ho pak vyhodili do bezpečí a ukrojili cenné vteřiny ze svého oslabení.
33:24
Kulikov putuje na trestnou lavici za nedovolené bránění a Florida si zahraje přesilovou hru.
31:56
Floridští zvýšili své tempo, čím dál více se tlačí před domácí branku, ale zatím se jim nepodařilo vsítit kýžený kontaktní gól.
31:08
Gorges vyslal vzdušnou střelu na branku Floridy, která se snášela přímo nad Luonga. Ten z výskoku kotouč zachytil a zároveň tak nedopustil pohromy v podobě třetí domácí branky.
30:24
Nahození do útočného pásma Ekbladem nikdo nezachytil, nicméně Florida v něm zůstane. Vhazování proběhne po levici Aderse Nilssona.
30:12
McKegg poté pálil z levého kruhu, ale nechal vyniknout pouze Nilssonovu lapačku. Hra je přerušena a následuje další komerční přestávka.
29:34
Thornton se jal do útočného pásma, ale hrozilo ofsajdové postavení, tak se vrátil zpět do středního pásma a počkal, až mu přijedou spoluhráči.
28:21
Luongo nyní lapil střelu Rasmuse Ristolainena a znovu podržel Floridu. Po přerušení hry se tak bude vhazovat znovu po jeho pravé ruce.
27:15
Nepříjemná střela Gingernsonse znamenala další nebezpečí před brankou Floridy. Tu však pohotovým zákrokem uhájil Roberto Luongo a drží tak naděje svého celku.
26:54
Reilly Smith tečoval těsně před brankou Nilssona střelu svého spoluhráče, ale brankář Buffala bleskovým zákrokem podržel svůj tým a také prozatímní nulu na svém kontě.
25:57
Následuje komerční přestávka.
25:57
Sabres nakonec svou přesilovou hru využívají. Reinhart sklepl kotouč před branku Floridy, kde ho za záda Roberta Luonga uklidil KYLE OKPOSO, jenž posílá svůj tým do dvoubrankového náskoku – 2:0. Asistence: Sam Reinhart, Rasmus Ristolainen.
25:27
Floridští se dostali ke kotouči ve vlastním obranném pásmu a kotouč okamžitě posílají až před domácí branku.
25:08
Reinhart si nabruslil do blízkosti Roberta Luonga, ale svou střelu poslal přímo do jeho náruče. Brankář Floridy následně přerušil hru a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
24:59
Kampfer je na ledě a hosté jsou už ve čtyřech.
24:47
A další vyloučení hostů. Sceviour sedí na trestné lavici za podražení a Buffalo bude hrát dvanáct vteřin pět na tři.
24:45
Domácí se k ničemu zatím nedostali a hosté tak své oslabení zřejmě zvládnou.
22:59
Další přesilovka pro Buffalo. Kampfer si jde na dvě minuty odpočinout za zdržování hry.
22:33
McKegg kombinoval před Nilssonem s MacKenziem, ale druhému jmenovanému se nepodařilo usměrnit kotouč za záda brankáře Buffala.
21:01
Na druhé straně střílel z prostoru mezi kruhy Aleksander Barkov, ale také Nilsson vytáhl bezpečný zákrok. Hru nechal pokračovat a poslal kotouč na hole svých spoluhráčů.
20:30
Před Luongem operovali domácí, kteří se natlačili před jeho branku, ale Giontovi se nepodařilo dopíchnout kotouč za jeho záda.
20:01
První třetina tohoto utkání je za námi. V ní bylo zatím aktivnější Buffalo, které se v osmé minutě dostalo do vedení zásluhou přesné trefy Jonathana Larssona. Hosté mohli srovnat, ve velké šanci byl Jaromír Jágr, ale na Nilssona nevyzrál. Uvidíme, co nám nabídne další část hry, která začne přibližně ve 20:10.
Střely na branku: 10 – 8
20:00
19:45
Ještě se zkusili domácí prosadit před brankou Floridy, ale jejich dobrá šance skončila zákrokem Luonga, jenž zlikvidoval projektil Reinharta.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:55
Jágrova střela v závěru první třetiny nechala vyniknout lapačku Nilssona. Ten následně kotouč neudržel a Barkov ho ještě znovu poslal na domácí branku, ale mezi tři tyče puk neposlal.
17:55
A další komerční přestávka nyní přichází na řadu.
17:27
Greg McKegg nahazoval kotouč před domácí branku, kde ho dojel MacKenzie, ale jeho střela příliš Nilssona neohrozila. Domácí jsou na puku a míří s ním na opačnou stranu.
17:07
Také Ristolainen skáče na ledovou plochu a Buffalo je též kompletní.
16:38
Yandle s Ekbladem kombinovali až moc, sami se pak vykázali z pásma Buffala a to nahrává právě domácím. Ti tak šetří cenné vteřiny svého oslabení a navíc se hra stěhuje před Luonga.
15:39
Slibně se rozvíjející akci Floridy, ve které byl Aleksander Barkov, zastavilo postavení mimo hru, která se stěhuje zpět do středního pásma.
15:36
Florida je kompletní a nyní ji čeká zkrácená přesilová hra.
15:07
Síly na ledě se srovnají. Ristolainen inkasuje dvě minuty za držení hole a už sedí na trestné lavici.
14:47
Zatím se hosté dobře brání v početní nevýhodě a vyhazují kotouče do bezpečí. Domácí tak musí zakládat svou útočnou akci z hloubi vlastního pásma.
13:36
Kampfer dostává dvě minuty za podražení a Buffalo si zahraje přesilovou hru.
12:27
A znovu český útočník ve službách Floridy. Číhal před brankou na teč po střele Pysyka, ale nakonec byl u kotouče dříve Nilsson, který následně poté přerušuje hru.
12:10
Jaromír Jágr se dostal do dobré střelecké příležitosti a moc nechybělo, aby poslal kotouč za záda Nilssona. Ten nakonec sklapl své betony včas a podržel svůj tým.
11:21
Vincent Trocheck se mohl dostat do velké šance před Nilssonem, když domácí obrana chybovala. Jenže Ristolainen se stihl vrátit a celou akci zachránil obranným zákrokem.
10:09
Jonathan Marchessault se šikovně proháčkoval až před branku Buffala, kde vyzkoušel přízemní střelu. Ta ale skončila na příložníku Nilssona, který tak přerušuje hru. A následovat hned na to bude další komerční přestávka.
09:15
Nilsson si nyní musel dávat pozor po střele z pravé strany z hole Malgina. Hra se v tuto chvíli přelévá ze strany na stranu a u puku jsou nyní opět hosté z Floridy.
08:32
Hned po vhazování se pak dostali domácí hokejisté znovu před branku Roberta Luonga, ale tentokráte ho nezasypali ani jednou střelou.
07:47
Přeci jenom se chvíli poté JOHAN LARSSON dočkal. Dostal přihrávku zpoza floridské branky na pravý kruh, odkud svou střelou vymetl všechny pavučiny za zády Roberta Luonga. Domácí Buffalo se tak ujímá vedení – 1:0. Asistence: Brian Gionta, Marcus Foligno.
07:14
Domácí vybojovali kotouč v rohu kluziště v útočném pásmu. Larsson se pak dostal před branku Floridy a jeho střela orazítkovala břevno hostující klece.
06:55
Roberto Luongo chytil střelu Tylera Ennise a raději přerušil hru. Následuje komerční přestávka, po které se bude vhazovat po jeho levé ruce.
06:14
Yandle pálil od modré čáry a trefil Nilssona do ramene. Ten má následně poté kotouč pod kontrolou a znovu ho posílá směrem do útočného pásma.
05:53
Tečovaná střela z hole Harpera skončila na ochranné síti a vhazovat se tak bude před Nilssonem. Konkrétně pak po jeho pravé ruce.
05:18
Rasmus Ristolainen zabránil svým obranným zákrokem projít Smithovi do pásma Buffala a otáčí hru na opačnou stranu. Sabres už se řítí do teritoria Floridy.
04:31
Už podruhé dnes hledal Jaromír Jágr svou přihrávkou najíždějícího Aleksandera Barkova, ale opět to bylo na šikovného útočníka daleko. Nilsson si tak v pohodě přebírá kotouč a posílá ho mezi své spoluhráče.
03:36
Jedovatou střelu z pravého kruhu vyslal na Luonga Brian Gionta, ale Roberto Luongo byl znovu přesný a neomylný. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
02:42
Na druhé straně pak střílel kapitán Floridy MacKenzie, ale Nilsson byl znovu na svém místě.
02:33
Kyle Okposo se nerozpakoval a z levé strany střílel na branku Floridy. Luongo tak musel zasahovat, poté se střetl s padajícím Ennisem a hlavní sudí raději přerušují hru.
01:11
Na druhé straně se ke střele dostal Greg McKegg, jenž ale nechal vyniknout připravenou lapačku Nilssona. I ten však posílá kotouč zpět do hry a znovu se tak nepřerušuje.
00:51
Derek Grant pálil z pravé strany na branku Floridy, ale Luongo byl na svém místě a kotouč chytá do své lapačky. Hra ale přerušena není, Luongo ji nechal plynout.
00:17
Florida se hned po úvodním vhazování dostala do útočného pásma, kde kotouč poslal před branku Jaromír Jágr, ale Barkov na něho nedosáhl.
00:01
A nyní už zní americká hymna.
Nyní už halou KeyBank Center v Buffalu zní kanadská hymna.
Zápas začne, jak je v zámoří zvykem, o něco později.

Buffalo Sabres: A. Nilsson (Lehner) – Ristolainen, Gorges, Bogosian, D. Kulikov, Franson, McCabe – Okposo, R. O'Reilly, Moulson – B. Gionta (C), Jo. Larsson, M. Foligno – Ennis, Reinhart, Girgensons – Fasching, D. Grant, Deslauriers.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad, Yandle, Demers, Matheson, Petrovic, Pysyk – Jágr, Barkov, Marchessault – R. Smith, Trocheck, Sceviour – Harper, Malgin, McCann – S. Thornton, McKegg, MacKenzie (C).

Rozhodčí: Mike Leggo, Tom Kowal – Tim Nowak, Scott Driscoll.
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.

Jaromír Jágr (FLA)
Jakub Kindl (FLA) – v současnosti hráč farmy
Vzájemná utkání

V loňské sezóně se oba celky spolu utkaly celkem čtyřikrát. Třikrát zvítězila Florida a jednou si výhru připsalo Buffalo. Domácí hráči tak mají Floridě rozhodně co vracet a mají tak velkou motivaci nepříznivou sérii ze vzájemných utkání vylepšit.
Florida Panthers

Jágrova Florida je na tom o něco lépe. V tabulce stejné konference je na devátém místě se ziskem sedmi bodů ze sedmi odehraných duelů. I Florida má na listině zraněných hráčů jednoho ze svým nejlepších hráčů, a sice Jonathana Huberdeaua, jenž má zranění na noze. Naposledy se Panteři utkali na ledě Toronta s místními Maple Leafs, kde padli těsně 2:3. Suverénně nejproduktivnějším hráčem Floridy je Jonathan Audy-Marchessault, jenž si připsal deset kanadských bodů za pět gólů a pět asistencí. Jaromír Jágr si zatím připsal čtyři body, když jednou mířil přesně mezi tři tyče a třikrát svým spoluhráčům přihrál. Jeho tým tak bude chtít dnes po dvou prohrách v řadě konečně bodovat a proti Buffalu by měli být i mírným favoritem. Zda tuto roli naplní, nám samozřejmě napoví až samotný zápas.
Buffalo Sabres

Buffalo sezónu nezačalo moc dobře. Hned v úvodu přišlo o největší hvězdu svého týmu, dvojku loňského draftu Jacka Eichela, jenž si přivodil zranění kotníku a zatím jsou hokejisté Sabres na posledním místě tabulky Západní konference a dosud získali pouhé čtyři body v šesti odehraných utkáních. V posledním duelu nestačili na svém ledě Minnesotě, která zvítězila bezpečně 4:0. Nejproduktivnějšími hráči Buffala jsou prozatím Ryan O´Reilly (3+3) a Rasmus Ristolainen (0+6). Dnes by měli hokejisté Buffala rozhodně zabrat, aby se odlepili od úplného dna tabulky, proti Floridě je však nečeká nic lehkého.
Hezký večer přeji všem příznivcům ledního hokeje, obzvláště pak nejlepší ligy na světě, a sice NHL. My prostřednictvím tohoto online přenosu budeme v příznivý čas sledovat utkání mezi týmy Buffalo Sabres a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.