Jakub Voráček (PHI) 0+1, 0 střel, čas na ledě 19:11
Radko Gudas (PHI) 1+2, 1 střela, čas na ledě 19:46
Tři hvězdy utkání:

1. Claude Giroux (PHI) 1+0
2. Radko Gudas (PHI) 1+2
3. Jack Eichel (BUF) 2+1
Statistiky: Střely na bránu: 34-30; Zablokované střely: 17-11; Vhazování: 47%-53%; Hity: 23-13; Přesilové hry: 2/4-0/3; Trestné minuty: 11-13.
Radko Gudas odehrál fantastické utkání, když na ledě Buffala zaznamenal tři kanadské body za gól a dvě asistence a přispěl k vítězství Flyers, pod které se výrazným písmem podepsal také brankář Steve Mason. Další fantastické utkání odehrál na opačné straně Jack Eichel, který bodoval v jedenáctém utkání v řadě a stejně jako český obránce zaznamenal tři kanadské body, na rozdíl od něj ovšem za dva góly a jednu asistenci. Sabres to ale bylo k ničemu. Konečný výsledek: Buffalo Sabres 3 Philadelphia Flyers 6.
59:00
Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.
57:58
Sabres se snaží a mají zřejmě dostatek sil, jenže se jim dnes vůbec nedaří proměňovat šance. Domácí sice vstřelili tři branky, jenže jich mohli vstřelit mnohem více.
56:56
Evander Kane byl v blízkosti levého kruhu pro vhazování podražen Ivanem Provorovem, ale nevylučovalo se.
56:10
Travis Konecny se ocitl v blízkosti levé tyče v šanci, Robina Lehnera ale z úhlu propálit nedokázal.
55:16
Sam Reinhart byl zřejmě hráčem, který se snažil prosadit v blízkosti brány, jenže neuspěl a po zákroku Steva Masona následuje další krátká reklamní přestávka.
54:50
Sabres právě vstřelili branku!
JACK EICHEL se dostal v levém kruhu pro vhazování k odraženému puku a po nádherném zpětném oblouku a zamíchání s pukem mezi dvěma protihráči napřáhl k táhlé střele zápěstím, která nad pravým betonem Stevea Masona zamířila k bližší levé tyči! Jack Eichel dnes vstřelil svůj druhý gól a celkem zaznamenal tři kanadské body. Poslední branku ovšem příliš neoslavoval a při pohledu na skóre se není třeba divit proč. Asistence: Cody Franson a Evander Kane.
54:24
Skvělé utkání dnes hraje Radko Gudas, který zaznamenal tři kanadské body za jeden gól a dvě asistence!
54:01
Oba dva góly, které dnes Sabres vstřelili, padly v přesilové hře a znamenaly vyrovnání.
53:50
Vyloučený Travis Konecny se vrátil zpět na led a Sabres se třetí přesilovou hru v zápase využít nepodařilo.
52:38
Matt Moulson vypálil od modré čáry a Steve Mason toho příliš neviděl, puk ale dokázal hrudí vyrazit.
51:50
Jake McCabe mohl snížit na rozdíl tří branek, když v pravém kruhu pro vhazování napřáhl ke krásné střele zápěstím, která mířila do bližšího horního rohu brány, Steve Mason ji ale skvěle vyrazil levým ramenem!
50:51
Travis Konecny dostal dvě minuty za sekání a Sabres budou mít po krátké reklamní přestávce k dispozici přesilovou hru a velkou možnost, jak se vrátit do utkání.
50:43
Flyers budou hrát ve čtyřech a Sabres mají výhodu! Robin Lehner vyrazil na střídačku.
50:16
Radko Gudas předvedl skvělý bekčeking a v pravém rohu obranného pásma předvedl tvrdý hit.
49:45
Chris VandeVelde po vyhození Sabres tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění, na pravé straně útočného pásma vypálil od modré čáry, jeho rána ale zamířila mimo.
48:06
Ivan Provorov na pravém křídle vypálil od modré čáry, jeho střelu ale před bránu dobře zablokoval Zach Bogosian.
47:53
Nakonec z toho bylo postavení mimo hru. Omlouvám se.
47:53
Sabres vyhodili puk na pravém křídle na zakázané uvolnění a po přerušení hry následuje reklamní přestávka. Philadelphia vede nad Buffalem 6:2!
47:00
Hra má obrovské tempo a jedna šance střídá druhou, jenže góly ve druhé polovině utkání střílí pouze Flyers.
46:00
Zach Bogosian na pravém křídle krásně vypálil od modré čáry a po zákroku Steva Masona levým betonem se v blízkosti pravé tyče zřejmě dostal k dorážce Sam Reinhart, jenže brankář Flyers i vkleče dokázal fantasticky zakročit!
45:21
Philadelphia právě vstřelila branku!
TRAVIS KONECNY společně se spoluhráči přešel z defenzivy rychle do ofenzivy a v pravém kruhu pro vhazování z úhlu krásně vypálil přes jednoho ze clonících hráčů Sabres, který mu nezabránil ve střele, a puk zřejmě mezi levou rukou a tělem Robina Lehnera zamířil pod horní tyč. Flyers už vedou v Buffalu 6:2! Asistence: Radko Gudas.
45:00
Ze třetí části utkání je odehráno pět minut a Sabres se marně snaží dostat zpět do zápasu, když rychle inkasovali.
43:20
Flyers na pravém křídle vypálili od modré čáry, jenže pouze směrem doprostřed brány, kde Robin Lehner rychle sevřel betony k sobě a puk vyrazil mimo.
42:45
MICHAEL DEL ZOTTO byl během dnešního utkání střelecky hodně aktivní a nyní byl za svou snahu odměněn, když od v blízkosti vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdá střele s příklepem, která nad pravým ramenem Robina Lehnera zamířila do bližšího levého horního rohu brány. Flyers vedou 5:2 a udělali výrazný krok k dnešnímu vítězství! Asistence: Travis Konecny a Pierre-Édouard Bellemare.
42:28
Buffalu se tentokrát nepodařilo rozehrát a puk po pravém křídle zamířil na zakázané uvolnění.
42:18
Brayden Schenn odvedl v obraně skvělou práci, když zablokoval střelu Sabres od modré útočné čáry.
41:34
Jake McCabe se ocitl před bránou v další velké šanci, jenže jeho střela tentokrát zřejmě skončila na boční síti.
40:13
Ryan O'Rielly mohl vrátit Sabres v úvodu třetí třetiny zpět do zápasu, jenže Steve Mason jeho pokus z levého kruhu pro vhazování skvěle vyrazil levým betonem!
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 18-25; Zablokované střely: 12-6; Vhazování: 54%-46%; Hity: 14-11; Přesilové hry: 2/3-0/3; Trestné min.: 11-11.
Třetí třetina začne přibližně ve 3:37.
Radko Gudas na začátku druhé třetiny vrátil Flyers ztracené vedení a zaznamenal svůj druhý kanadský bod v zápase. Na opačné straně sice dokázal vzápětí odpovědět Jack Eichel a Sabres mohli zápas otočit, jenže Steve Mason během pár okamžiků předvedl tři senzační zákroky a v dresu Philadelphie se poté prosadili Jordan Weal, který rozjel fantastickou akci a sám ji po přihrávce Jakuba Voráčka bruslí zakončil, a z dorážky Claude Giroux. Nádherný duel! Skóre po druhé třetině: Buffalo Sabres 2 Philadelphia Flyers 4.
40:00
39:29
Tyler Ennis se z ničeho nic ocitl v blízkosti pravé tyče ve slibné šanci, jenže Steve Mason zasáhl dobře hrudí a následná dorážka minula přední pravou tyč.
39:13
Michael Del Zotto na levém křídle vypálil od modré čáry a Robin Lehner na přední tyči ukryl puk v lapačce.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:02
Michael Del Zotto napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování ke střele zápěstím, kterou na přední tyči Robin Lehner vyrazil pouze před sebe, a v blízkosti pravé tyče puk dorazil do odkryté brány CLAUDE GIROUX. Flyers poprvé v zápase vedou o dvě branky. Skóre 4:2! Asistence: Michael Del Zotto a Jordan Weal.
36:17
Sabres napálili puk do útočného pásma a vzápětí byla hra přerušena kvůli zakázanému uvolnění.
36:00
Puk se ve středním pásmu od Seana Couturiera odrazil na jednu ze střídaček a hra byla přerušena.
35:26
Zatím sledujeme velice nádherné utkání, ve kterém není o obrovské šance a hlavně góly nouze!
34:39
Hra byla přerušena v levém rohu útočného pásma Sabres a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.
33:48
JORDAN WEAL předvedl úžasnou akci, když na levé straně obranného pásma nejprve vypíchl puk hráčům Sabres a podél střídaček nabral obrovskou rychlost. Následoval průnik středem ledové plochy do útočného pásma a přihrávka na Seana Couturiera, který z vrcholu pravého kruhu pro vhazování přenesl hru doleva, a Jakub Voráček nádhernou diagonální přihrávkou nahodil puk z levého kruhu pro vhazování na vzdálenější pravou tyč, kde ho z blízkosti první jmenovaný hráč levou bruslí usměrnil k pravé tyči! Asistence: Jakub Voráček a Sean Couturier.
32:43
Flyers přečkali dvouminutový trest, který dostali za příliš mnoho hráčů na ledě, a opět hrají v plném počtu.
31:50
Brandon Manning z levého křídla v oslabení nádhernou diagonální přihrávkou našel mezi kruhy pro vhazování Waynea Simmondse, který po ledě skvěle mířil ke vzdálenější levé tyči, jenže Robin Lehner jeho pokus pravým betonem vyrazil!
31:40
Evander Kane se dostal před bránou ke střele, jeho pokus byl ale zablokována a na bránu neprošel.
30:43
Týmový trest pro Philadelphii, která špatně střídala. Dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká na straně hostů útočník Nick Cousins.
30:25
Travis Konecny se ocitl v blízkosti pravé tyče ve slibné brankové příležitosti, jeho následná střela zápěstím ale minula bližší pravý horní roh brány!
30:06
Sabres na pravém křídle zkusili vypálit z ostrého úhlu a pozorný Steve Mason levým betonem puk vyrazil za bránu.
29:42
Flyers se nepodařilo rozehrát a puk podél hrazení zamířil na zakázané uvolnění, po kterém byla hra přerušena.
29:00
Dnešní utkání nabízí nepřeberné množství nádherných hokejových okamžiků, v hlavní roli zatím brankář Steve Mason, útočník Jack Eichel a na opačné straně obránce Radko Gudas, který již zaznamenal dva kanadské body!
27:37
Evander Kane na pravém křídle předvedl úžasný sprint a poté puk nahodil před bránu, kde ho najíždějící Jake McCabe usměrňoval mezi betony Steva Masona, brankář Flyers ale ve druhé části předvedl zázračný zákrok, když puk za svá záda nepustil a vyrazil ho mimo!
27:14
JACK EICHEL na pravém křídle napřáhl mezi kruhem pro vhazování a modrou čárou ke krásné střele, která nad levým ramenem Stevea Masona zaplula do bližšího pravého horního rohu brány! Sabres využili druhou přesilovou hru v zápase a znovu vyrovnali – 2:2! Asistence: Ryan O'Rielly.
27:11
Pierre-Édouard Bellemare podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát za nedovolené bránění.
26:48
Matt Moulson vyhodil puk z pravé strany obranného pásma na zakázané uvolnění.
26:33
A vzápětí další úžasný zákrok brankáře Flyers! Josh Gorges na levém křídle od modré čáry po ledě zápěstím nahodil puk na přední tyči, kde ho skvěle tečoval Sam Reinhart, Steve Mason ale včas sevřel betony a puk zázračně vyrazil!
26:27
Sam Reinhart si najel na vzdálenější levé tyči na nádhernou žabičku Matta Moulsona přes jednoho z ležících hráčů Flyers z pravého křídla a bez přípravy puk posílal do odkryté části brány, jenže Steve Mason předvedl úžasný přesun a pravým betonem puk vyrazil! Spektakulární zákrok, po kterém Flyers stále vedou 2:1!
25:58
Valtteri Filppula se ocital v blízkosti levé tyče ve slibné šanci, jenže jeho střela zápěstím byla zablokována.
25:36
Flyers pálili z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Robin Lehner bez potíží puk vyrazil hrudí mimo tři tyče.
24:58
RADKO GUDAS vstřelil spektakulární gól, když si v pravém kruhu pro vhazování srovnal puk na hůl a z úhlu nad levým ramenem Robina Lehnera zamířil do bližšího pravého horního rohu brány! Český útočník předvedl laserově přesnou střelu, po které zaznamenal svůj druhý bod v dnešním utkání a Flyers podruhé v zápase vedou! Asistence: Sean Couturier.
24:22
Claude Giroux využil skvělé práce svých spoluhráčů a v mezikruží napřáhl v nepřipravené pozici k rychlé střele zápěstím, která po ledě zamířila vedle vzdálenější levé tyče.
24:10
Jordan Weal a Wayne Simmonds odvedli za bránou skvělou práci a Flyers po jejich forčekingu udrželi útočné pásmo.
23:42
Jakub Voráček nahodil puk ze středního pásma za bránu Robina Lehnera, který pomohl spoluhráčům s rozehrávku, zatímco Flyers odjeli rychle střídat.
22:12
Jack Eichel na pravém křídle vyrazil do rychlého protiútoku a poté v pravém kruhu pro vhazování krátkou přihrávkou do jízdy našel Sama Reinharta, který si ho rychle srovnal na hůl a napřáhl ke střele zápěstím, která minula vzdálenější levý horní roh a skončila v ochranné síti.
21:29
Andrew MacDonald na pravém křídle vypálil od modré čáry, jeho střela ale byla nepřesná a nad ledem zamířila vedle přední tyče. Brankář Robin Lehner po přestávce zatím nezasahoval.
20:33
Jack Eichel se vrátil z trestné lavice zpět na led a Sabres jsou dnes v oslabení stále stoprocentní. Flyers nevyužili ani jednu ze tří přesilových her.
20:01
Vstupujeme do druhé části utkání a Philadelphia dohrává přesilovou hru, která potrvá přesně 33 sekund.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 10-16; Zablokované střely: 8-1; Vhazování: 45%-55%; Hity: 7-3; Přesilové hry: 1/1-0/3; Trestné minuty: 11-7.
Druhá třetina začne přibližně ve 2:38.
Philadelphia vstoupila do utkání pořádně zostra a již po necelých pěti minutách šla do vedení, když se po zpětné přihrávce Radka Gudase prosadil střelou od modré čáry Matt Read. Závěr úvodní třetiny ovšem vyšel lépe i přes dvě oslabení Sabres, kteří zásluhou Evandera Kanea vyrovnali na 1:1. Jack Eichel si připsal na vyrovnávacím gólu druhou asistenci a bodoval v jedenáctém utkání v řadě. Zajímavostí je, že oba góly padly po střelách mezi betony obou brankářů. Skóre po první třetině: Buffalo Sabres 1 Philadelphia Flyers 1.
20:00
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:33
Další vyloučení proti Sabres! Jack Eichel fauloval na levé straně obranného pásma a dostal dvě minuty za podražení.
18:02
Vyloučený Cody Franson je zpět na ledě a Sabres v dnešním zápase úspěšně přečkali druhou hru v oslabení.
17:02
Minuta z přesilové hry Flyers je minulostí poté, co hned v jejím úvodu předvedl Robin Lehner skvělý zákrok proti střele hostujícího celku z vrcholu pravého kruhu pro vhazování.
16:02
Cody Franson dostal dvě mnuty za nedovolené bránění a Flyers mohou rychle odpovědět během přesilové hry.
15:25
Jack Eichel z levého křídla přihrál na modrou čáru Rasmusovi Ristolainenovi, který ze středu útočného pásma rozdal puk rychle doprava, a EVANDER KANE v pravém kruhu pro vhazování napřáhl ke krásné střele zápěstím, která těsně nad ledem prošla mezi betony Stevea Masona do sítě! Skvěle clonil před bránou Ryan O'Rielly a brankář Flyers vůbec nic neviděl. Jack Eichel bodoval v jedenáctém utkání v řadě a Sabres po využití první přesilové hry vyrovnali na 1:1! Asistence: Rasmus Ristolainen a Jack Eichel.
15:10
Brayden Schenn dostal menší trest za hákování a také Sabres si zahrají první přesilovou hru v zápase.
15:01
Valtteri Filppula na pravém křídle nahodil puk od modré čáry na bránu a Robin Lehner puk levým betonem vyrazil.
14:49
Jack Eichel z levého křídla nahazoval puk před bránu, a přestože ho jeho najíždějícího spoluhráč ze druhé vlny nedokázal před bránou dobruslit, Steve Mason musel zasahovat levým betonem. Kotouč mířil na bránu.
14:27
Matt Moulson na levém křídle vypálil z úhlu a Steve Mason bez problémů kotouč ukryl ve svém náručí.
14:18
Sabres vyhráli vhazování v levém kruhu obranného pásma a poté puk z pravé strany diagonálně vyhodili do neutrální zóny, kde zřejmě Radkovi Gudasovi byla odpískána přihrávka rukou.
14:09
Puk byl sražen na pravé straně útočného pásma Flyers mimo ledovou plochu a následovat bude další vhazování.
14:01
Robin Lehner v blízkosti své levé tyče zmrazil puk pod lapačkou a měl štěstí, že puk nepřekročil brankovou čáru!
13:52
Vyloučený Josh Gorges se vrátil zpět na led a Buffalo s obrovskými problémy přečkalo první oslabení utkání.
13:32
Flyers zasypali bránu Buffala sérii několika nebezpečných střel, Robin Lehner je ale všechny pochytal!
12:14
Claude Giroux posílal z levého kruhu pro vhazování na vzdálenější pravé tyč nádhernou diagonální přihrávku, kterou bez přípravy zkoušel tečovat mezi betony Robina Lehnera z blízkosti aktivní Wayne Simmonds, brankář Sabres ale předvedl další senzační zákrok!
11:52
Josh Gorges dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Philadelphia si po krátké reklamní přestávce zahraje první přesilovou hru dnešního zápasu.
11:50
Michael Del Zotto tvrdě vypálil od modré čáry, Robin Lehner ale skvěle zasáhl levým betonem a puk vyrazil.
11:12
Jakub Voráček se po skvělé práci Braydena Schenna za bránou málem dostal ke střele v blízkosti pravé tyče, jenže jeho přihrávka zpoza brány byla sražena mimo.
10:34
Sabres prudce vypálili na levém křídle z úhlu a Steve Mason jejich střelu zápěstím vkleče ukryl v náručí.
09:54
Matt Read se na vnitřním oblouku pravého kruhu pro vhazování dokázal prodrat ke střele, jeho bomba s příklepem ale zamířila vedle pravého horního rohu brány.
09:45
Flyers tvrdě vypálili od modré čáry s příklepem a jejich střela mířila mezi betony Robina Lehnera. Brankář Sabres šel ovšem rychle do kolen a po jeho úspěšném sevření puku v náručí přichází na řadu první reklamní přestávka.
09:19
Flyers předvedli v útočném pásmu skvělý forčeking a znepříjemnili Sabres rozehrávku, ke střele se ale nedostali.
08:53
Jakub Voráček za bránou dobře napadal rozehrávajícího Jakea McCabea, ten si ovšem pod tlakem dokázal poradit.
08:28
Robin Lehner se vydal za svou bránu, aby holí zastavil nahození Flyers z levého křídla a pod tlakem přesně rozehrál.
07:49
Hra je velice plynulá a oba týmy se snaží vstřelit gól, jenže jejich střely postrádají přesnost. Brankáři bez práce.
06:05
Flyers se po vstřelení úvodního gólu ocitli pod tlakem a během pouhých sedmi sekund vyhodili puk na zakázané uvolnění.
05:55
Evander Kane na opačné straně ledové plochy pálil z levého kruhu pro vhazování a jeho pokus mířil přesně do vzdálenějšího pravého rohu brány, Steve Mason ale jeho pokus vyrazil vyrážečkou mimo a připsal si skvělý zákrok!
05:25
Wayne Simmonds rychle vypálil z levého kruhu pro vhazování, na přední tyči byl ale připravený Robin Lehner, který puk vyrazil.
04:34
Radko Gudas na pravém křídle nádhernou zpětnou přihrávkou našel MATTA READA, který od modré čáry napřáhl ke krásné táhlé střele a bez přípravy puk poslal mezi betony Robina Lehnera. Flyers vedou na ledě Sabres 1:0! Asistence: Radko Gudas a Nick Cousins.
03:25
Jeden z hráčů Flyers krásně vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho střela po ledě mířila ke vzdálenější pravé tyči, Robin Lehner ji ale s obrovskými problémy dokázal vyrazit levým betonem a poté si poradil vleže i s následnou dorážkou Claudea Girouxe, když puk dokázal těsně před brankovou čárou stáhnout lapačkou pod sebe!
03:05
Brian Gionta zkusil vypálit ještě před útočnou modrou čárou, jeho tvrdá střela s příklepem ale byla nepřesná a zamířila vedle levé tyče brány hostujícího Stevea Masona.
02:41
Pierre-Édouard Bellemare se pustil do bitky s Nicolasem Deslauriersem, který mu naložil několik tvrdých úderů, hostující útočník je ovšem ustál a rozdělili je rozhodčí. Na body však vyhrál jednoznačně Nicolas Deslauriers.
02:41
02:31
Hra se v pravidelném tempu otáčí ze strany na stranu a více než dvě a půl minuty se hraje bez přerušení hry.
01:27
Steve Mason měl před pár okamžiky velké problémy se střelou Sabres z levého křídla, pokus od modré čáry ale dokázal vyrazit levým betonem a domácí se k dorážce nedostali!
00:25
Radko Gudas zkusil tvrdě vypálil od modré čáry hned v úvodu utkání, jeho střela ale byla nepřesná a puk zamířil mimo.
00:01
V bráně Flyers začne podle předpokladů Steve Mason, Michal Neuvirth je tedy připraven na lavičce, zatímco v obraně nechybí Radko Gudas a v útoku Jakub Voráček. Utkání v Buffalu začíná již za pár okamžiků!

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – McCabe, Ristolainen, Falk, Bogosian, Gorges (A), Franson – E. Kane, R. O'Reilly (A), B. Gionta (C) – M. Foligno, Eichel, Reinhart – Deslauriers, Girgensons, Ennis – Moulson, Rodrigues, Ju. Bailey. Hlavní trenér: Dan Bylsma.

Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – Provorov, MacDonald, Manning, Gostisbehere, Del Zotto, Gudas – Weal, Giroux (C), Simmonds (A) – B. Schenn, Filppula, Voráček – Cousins, Couturier, Read – VandeVelde, Bellemare (A), Konecny. Hlavní trenér: Dave Hakstol.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Kendrick Nicholson. Čároví: Shandor Alphonso, Scott Driscoll.

Jakub Voráček (PHI) 17+35, +/- -21
Radko Gudas (PHI) 3+12, +/- -5
Michal Neuvirth (PHI) 24 zápasů, 522 zákroků, 59 gólů, průměrná procentuální úspěšnost 88,7%
Vzájemné zápasy v letošní sezóně 2016/17:

11.01.17 Buffalo Sabres – Philadelphia Flyers 4:1
26.10.16 Philadelphia Flyers – Buffalo Sabres 4:1
PHILADELPHIA FLYERS

Philadelphia venku během posledních šesti zápasů vyhrála pouze jednou a proti Buffalu se svou bilanci pokusí vylepšit. Flyers jsou na tom ve Východní konferenci o trochu lépe než Sabres, když je od druhé divoké karty dělí pouhé tři body a v případě vítězství nad Sabres mohou ztrátu stáhnout na jediný bod.

Hráči ve formě

Jedním z nejproduktivnějších hráčů Philadelphie je Brayden Schenn, který během posledních sedmi zápasů zaznamenal 7 bodů za 3 góly a 4 asistence.

Novinky z týmu

Flyers v neděli prohráli na ledě Washingtonu a proti Buffalu nastoupí ve stejné sestavě. V bráně se tedy představí Steve Mason, zatímco v obraně nebude chybět Radko Gudas a v útoku Jakub Voráček.
BUFFALO SABRES

Buffalo během posledních sedmi zápasů vyhrálo pouze jednou, od druhé divoké karty ho ovšem ve Východní konferenci dělí pět bodů, což není velká ztráta. Sabres budou chtít rychle zapomenout na poslední zápas, ve kterém vedli proti Pittsburghu již 3:0, jenže nakonec úřadujícím držitelům Stanley Cupu podlehli těsně 4:3.

Jack Eichel má neuvěřitelnou formu, když bodoval během deseti utkání v řadě a proti Philadelphii se bude svou fantastickou bilanci snažit prodloužit. Útočník Sabres během posledních deseti zápasů zaznamenal 13 bodů za tři góly a deset asistencí.

Utkání proti Pittsburghu odchytal Anders Nilsson, kterého ve středu v noci vystřídá Robin Lehner.
Buffalo čeká velice důležité utkání proti Philadelphii, na kterou se v případě vítězství v KeyBank Center v normální hrací době může bodově dotáhnout. Oba týmy ve Východní konferenci bojují o účast v playoff a druhou divokou kartu, kterou v současné chvíli drží se ziskem 71 bodů New York Islanders. Očekávat lze souboj na ostří nože, zda tomu tak skutečně bude se dozvíme již ve středu. Souboj mezi Buffalem a hosty z Philadelphie startuje v noci chvíli po půl druhé hodině.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.