Ode mě je to již vše. Děkuji za pozornost a těším se u dalšího onlajnu!
Flames se v dalším utkání (4. března) střetnou na domácím ledě s Detroitem Red Wings.
Kings se po dvou zápasech odehraných na hřišti soupeřů vrátí zpět na domácí led, kde sehrají 3. března utkání s Torontem Maple Leafs.

3. hvězda: Ben Bishop (LAK) 28 zákroků, 2 obdržené góly, US(%):93,3
Utkání mezi Flames a Kings muselo rozhodnout až prodloužení. Domácí plameny se po výhře 2:1 v nastaveném čase radují z páté výhry v řadě za sebou! Vítěznou trefu obstaral obránce TJ Brodie, který se prosadil popáté v sezoně.
61:47
Calgary právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Skvělá přihrávka Backlunda z obranné třetiny našla TJE BRODIEHO, který zůstal za beky Kings trestuhodně nepokryt a bekhendovým blafákem překonává Bishopa. Asistence: Mikael Backlund.
61:30
Vhazování po pravé ruce brankáře Flames.
61:20
Gaudreauova střela zblokována Muzzinem.
60:50
Carterův pokus skončil jen těsně mimo Elliottovu branku.
60:01
60 minut nerozhodlo, následovat tak bude pětiminutové prodloužení, v případě nutnosti pak samostatné nájezdy.
60:00
59:50
Nevinné nahození jednoho z hráčů Kings málem skončilo za Elliotem!
59:13
Do šatny zamířil obránce Flames Michael Stone poté, co dostal pukem do obličeje.
59:01
Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:51
Muzzin nabil Martinezovi, jeho prudkou střelu od modré ale Elliott vyrazil.
57:36
Pearson po přihrávce od spoluhráče promáchl a Kings přišli o kotouč.
57:08
Elliott zastavil Forbortovu střelu a přerušuje hru.
56:42
Ofsajd domácích Flames.
56:06
Muzzin z ostrého úhlu Elliotta nepřekvapil.
55:42
Králové se dostávají do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
55:10
Bishop má kotouč ve své moci a hra je přerušena. vhazovat se bude po pravici brankáře Kings.
54:48
Toffoli nahazuje puk do útočného pásma, kde ho ale sbírá Giordano.
54:03
Oba kohouti si půjdou posedět na trestnou lavici a nás čeká další reklamní přestávka.
54:03
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Troy Brouwer – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Brayden McNabb – 5 min., bitka).
54:03
54:03
Do pěstního souboje se dostávají Troy Brouwer a Brayden McNabb!
53:41
Kopitarova střela, Elliot připraven. Vhazovat se bude opět v obranném pásmu Flames.
53:30
Obranná dvojice Flames Bartkowski – Engelland vymýšlí další akci svého týmu.
52:51
Zakázané uvolnění domácího celku. Vhazovat se bude po pravé ruce Briana Elliotta.
52:36
Hosté v postavení mimo hru.
52:30
Bouma protečoval do útočného pásma, ke kotouči se však dříve dostali hráči Kings.
52:04
Vhazování ve středním pásmu.
51:59
Brouwer neudržel útočné pásmo Flames, kteří jsou tak nuceni začít další akci ze středního pásma.
50:26
Doughty v dobré střelecké pozici přestřelil Elliottovu branku.
50:15
Do konce třetí třetiny zbývá necelých 10 minut. Dočkáme se ještě nějaké branky před jejím koncem?
50:15
Další rána kapitána Flames, Bishop opět pozorný. Následuje další z reklamních přestávek.
48:55
Po ní se vhazovalo po levici brankáře Kings a ten si připsal další zákrok proti pokusu Giordana.
48:47
Ben Bishop si proti střele Seana Monahana připisuje dvacátý čtvrtý zákrok v utkání. Následuje reklamní přestávka.
48:29
Gaudreau nabral ve středním pásmu slušnou rychlost, ale ke střele se nedostal.
48:10
Brodieho střela, Bishop zasahuje.
47:20
Tvrdý hit Giordana na jednoho z hráčů Kings vyvolal v publiku obrovský aplaus.
46:30
Zakázané uvolnění Flames. Vhazovat se bude po levici Elliotta.
46:10
McNabb s kotoučem z vlastní brankou vymýšlí další akci hostů.
45:12
LaDue ztratil kotouč v souboji s Ferlandem, u kotouče tak hráči plamenů.
45:02
Bishop odmítl další hru a přikryl kotouč pod rukavici. Vhazovat se tak bude v obranném pásmu Kings.
44:40
Flames vyváží kotouč z obranné třetiny.
44:18
Na brankáře Calgary si nepřišel ani nejproduktivnější hráč Kings Jeff Carter. Vhazování po levici Elliotta.
44:01
Laduova střela z ostrého úhlu Elliotta nevystrašila.
43:27
Kopitar hledal Gáboríka, tomu však kotouč přeskočil hokejku.
43:11
42:46
Gaudreau se sice dostal s pukem do útočného pásma, ale vzápětí byl o něj obrán obranou hostů.
42:17
Bishop teď přikryl kotouč a vhazovat se tak bude v obranném pásmu Kings.
41:50
Muzzinovo nahození od modré, Elliott má kotouč v lapačce. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
40:54
A další rána hostující osmičky. Dobré střídání Los Angeles.
40:20
Kopitar našel křižnou přihrávkou Doughtyho a ten vyslal na Elliotta tvrdý projektil. Brankář Flames jen vyrazil.
40:01
Ve Scotiabank Saddledome je vše připraveno na začátek třetí dvacetiminutovky! Jste připraveni i vy?
Nejvíce času na ledě zatím strávil obránce Flames TJ Brodie (16 minut, 50 vteřin).
Na straně Kings má zatím nejvíce odehráno obránce Drew Doughty (16 minut, 13 vteřin).
Statistiky po druhé třetině:

Střely na branku: 21 – 17
Zblokované střely: 13 – 8
Hity: 17 – 9
Vyhraná vhazování (%): 49% – 51%
Trestné minuty: 2 – 4
Také druhá třetina je už minulostí. Domácím Flames se podařilo se soupeřem srovnat krok, když se v 30. minutě prosadil Micheal Ferland. Pro čtyřiadvacetiletého útočníka to byla dvanáctá branka sezony. Do šaten tak oba celky odchází za stavu 1:1. Čeká nás tak velmi zajímavá třetí třetina!
40:00
39:58
Na druhé straně to ještě zkoušel Tkachuk, ale narazil na připraveného Bishopa.
39:45
Z pravé strany střílel Dwight King, Elliott připraven. Vhazovat se bude po jeho levici.
39:32
Kotouč mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
39:01
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:34
Hamiltonovo nahození od modré, Bishop má opět kotouč v rukavici.
37:57
Brouwer zavezl kotouč do útočného pásma, našel Versteega, a ten prověřil Bishopa. Brankář Kings si připisuje devatenáctý zákrok v utkání a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
37:07
Na druhé straně to zkoušel od modré Anže Kopitar. Elliott ale bez problémů zasahuje.
36:20
Dobré střídání plamenů, kteří teď na chvíli udrželi útočné pásmo. Obrana Los Angeles se musela mít na pozoru.
35:50
Brodie nahodil do útočného pásma a Flames jsou na kotouči.
35:27
Z pravé strany to nejprve zkoušel bekhendem Frolík a po něm také Tkachuk. Bishop si s oběma střelami poradil.
34:42
Další pokus kapitána flames byl zblokován Carterem mimo hrací plochu. Následuje reklamní přestávka.
34:18
Zakázané uvolnění domácích.
34:03
Versteeg nabil Giordanovi. Jeho prudká rána ale skončila mimo.
33:16
Stoneova střela od modré, Bishop opět na svém místě.
33:11
Dobrá příležitost pro domácí! Akce 2 na 1, Monahan našel Gaudreaua, ale proti němu vytáhl výtečný zákrok Ben Bishop!
31:26
Hra přerušena a na řadě je reklamní přestávka.
30:09
Na druhé straně to zkoušel Brouwer, ale jeho pokus byl zblokován McNabbem.
29:59
Shoreova střela míjí Elliottovu branku.
29:44
A je srovnáno! Muzzin neodkázal dostat kotouč z obranné třetiny, ten se odrazil k MICHEALU FERLANDOVI a ten prudkou střelou překonává Bishopa. Asistence: Mark Giordano.
29:27
Další zakázané uvolnění králů.
29:08
Po vyhraném vhazování Monahana střílel Hamilton. Na Bishopa si však nepřišel.
29:02
Bishop vyhazuje kotouč jen na zakázané uvolnění.
28:06
27:58
Giordanův pokus od modré, Bishop má puk v rukavici.
27:47
Calgary se dostalo do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
27:18
Versteegova střela zamířila mimo Bishopovu klec.
26:06
Ve Scotiabank Saddledome probíhá reklamní přestávka, po níž začne přesilová hra plamenů.
26:06
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (2 min. – příliš mnoho hráčů).
25:42
Na druhé straně střílel Hamilton mimo Bishopovu branku.
25:27
Andreoffův bekhend, Elliott teď podržel svůj tým!
25:10
Kings kombinují v útočném pásmu.
24:37
24:27
Kopitarův pokus zblokoval Bennett do ochranné sítě. Následuje další vhazování v obranném pásmu Flames.
23:47
Ihned po vhazování střílel Gáborík. Elliott zasáhnul, přerušil hru a následovat tak bude další vhazování po jeho levé ruce.
23:46
Od pravého mantinelu to zkoušel LaDue. Elliott neměl s jeho střeleckým pokusem vážnější problémy.
23:27
Zakázané uvolnění plamenů.
23:16
Hra přerušena, vhazovat se bude po levici nové brankářské akvizice Los Angeles.
23:11
Backlund míjí Bishopovu klec.
23:01
Frolíkův bekhend, Bishop vyráží.
22:44
Zakázané uvolnění Kings, vhazovat se bude v jejich obranném pásmu.
22:11
Monahanův pokus mimo Bishopovu branku.
21:42
Borwn se nedostal ke střeleckému pokusu, dobrá práce obránců Flames.
20:53
Gáboríkova střela zblokována do ochranné sítě. Vhazovat se bude po levici Bishopa.

Využité přesilové hry: 0/1 – 1/1
Je za námi první dvacetiminutovka utkání mezi Flames a Kings. Viděli jsme v ní jednu branku. V 9. minutě protlačil kotouč za Elliotta Tanner Pearson. Co nám nabídne druhá perioda?
20:00
19:49
Kotouč na střídačce Flames, vhazovat se bude ve středním pásmu.
19:36
Bouma hledal před brankou někoho ze svých spoluhráčů, ale neuspěl.
19:01
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:13
Před brankou se dostal k puku Dustin Brown a Elliott musel předvést další zákrok!
16:54
Dowdův pokus, Elliott připraven.
15:42
15:18
Tkachukův bekhendový pokus, Bishop připraven.
14:43
Začíná druhá minuta Carterova trestu.
13:42
Přesilovou hru si zahrají také domácí!
13:42
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jeff Carter – 2 min., hákování).
13:19
Vhazování v obranném pásmu Flames.
11:23
Cliffordův pokus zblokoval Bartkowski, Elliott tak zasahovat nemusel.
11:03
Vhazování po levici Elliotta.
10:13
Hra přerušena, následuje reklamní přestávka.
10:04
Sedmý zákrok pro Bishopa, tentokrát střílel Hamilton.
09:54
O další ránu se postaral Bartkowski, avšak minul.
09:30
Monahanův pokus, Bishop zasahuje.
08:42
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Flames ještě zkoušeli coach challenge, ale branka platí! Poprvé to zkoušel Kopitar, ten neuspěl ale následný pokus TANNERA PEARSONA nakonec skončil za brankovou čarou a Kings se ujímají vedení. Pro Pearsona jednadvacátá branka sezony. Asistence: Anže Kopitar, Jeff Carter.
08:42
Kopitar a po něm dorážející Pearson možná překonali Elliotta, prohlíží se videozáznam!
08:06
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matt Stajan – 2 min., podražení).
07:29
Engelland prověřil Bishopa, ten byl připraven.
05:32
Chiasson zblokoval McNabbův pokus a kotouč skončil v ochranné síti. Vhazovat se bude po pravici brankáře Flames.
04:36
Bishop si připsal další zárok po střele Monahana.
03:39
Brouwer zblokoval Muzzinovu střelu, Elliott tak zasahovat nemusel.
03:15
Na druhé straně střílel Pearson, Elliott připraven.
02:37
Střela Hamiltona mimo Bishopovu branku.
02:05
Bishop rozehrál na Clifforda a Kings jsou na kotouči.
02:00
Flames v postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
01:50
Vhazování po pravici Elliotta.
01:21
Oba týmy mají již za sebou první střídají, střelu jsme zatím žádnou neviděli.
00:21
Toffoli zavezl kotouč do útočného pásma Kings.
00:01
Na úvodní vhazování se staví Backlund a Carter, jdeme na to!
Oba týmy na ledové ploše, na řadě je americká a kanadská státní hymna.

Zraněni: Matt Greene

Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Stone, Bartkowski, Engelland – J. Gaudreau, Monahan (A), Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Brouwer (A) – Bouma, Stajan, Chiasson.

Los Angeles Kings: Bishop (Quick) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, LaDue, McNabb, Martinez – Andreoff, Kopitar (C), D. Brown – Pearson, J. Carter (A), Toffoli – Gáborík, Dowd, Clifford – King, N. Shore, Lewis.

Rozhodčí: Dan O'Rourke, Francois St. Laurent – Kiel Murchison, Mark Wheler.
Zajímavosti:

Svá 400. utkání v kariéře dnes odehrají obránce Flames TJ Brodie a obránce Kings Alec Martinez. Brodie zaznamenal celkem 170 kanadských bodů, Martinez o 33 méně.

Flames zbývá do konce sezony odehrát 19 zápasů. Čtyři z nich odehrají právě proti dnešnímu soupeři – Los Angeles Kings.

Kings inkasovali v této sezoně 153 branek, což je páté nejlepší číslo v NHL.

9. místo v západní konferenci, 65 bodů

Kings se momentálně nachází mimo pozice zaručující účast v bojích o Stanley Cup. Jejich ztráta na St. Louis Blues, které drží druhou divokou kartu na západě, čítá 2 body. V posledních deseti zápasech dokázali králové vyhrát pouze 3 zápasy. Naposledy nestačili ve včerejším utkání na Minnesotu Wild, na jejíž ledě padli 5:4 po prodloužení. Po dvou kanadských bodech měli Jake Muzzin, Marián Gáborík a Nick Shore.

7. místo v západní konferenci, 70 bodů

Flames drží první divokou kartu na západě. Posledních pět zápasů odehráli na hřištích soupeřů ve velkém stylu, když získali 9 bodů z možných deseti. V úvodu tripu nestačili pouze na Vancouver Canucks, s kterým prohráli 2:1 po prodloužení. V posledním zápase pak vyhráli na ledě Caroliny Hurricanes 3:1. Dvě branky vstřelil Johny Gaudreau, Brian Elliott si zase připsal 34 zákroků.
Dnešním zápasem začíná jejich čtyř zápasová série zápasů na domácím ledě. Po utkání s Kings ještě doma přivítají Detroit Red Wings, New York Islanders a Montreal Canadiens.

Vancouver Canucks – Calgary Flames 2:1 pp
Zdravím všechny příznivce nejlepší hokejové soutěže na světě, zámořské NHL! V akci se dnes objeví celkem 24 týmů. Zde budete moci sledovat souboj dvou celků z Pacifické divize. Ve Scotiabank Saddledome se proti sobě postaví Calgary Flames a Los Angeles Kings. Utkání začne krátce po třetí hodině ranní, tak buďte připraveni! Přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.