Michael Frolík (CGY) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:28
Tři hvězdy utkání:

1. Johnny Gaudreau (CGY) 2+1
2. Brian Elliott (CGY) 34 zák., 1 góly, 97,1%
3. Victor Rask (CAR) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 35-24; Zablokované střely: 11-11; Vhazování: 50%-50%; Hity: 17-11; Přesilové hry: 1/2-0/0; Trestné minuty: 0-4.
Carolina vstoupila do utkání lépe, když se v přesilové hře zásluhou Victora Raska ujala vedení, jenže v prostřední části dvakrát zazářil Johnny Gaudreau, který nejprve přihrál na vyrovnávací gól fantastickou kolmou bekhendovou přihrávkou z obranného pásma na vyrovnávací gól Micheala Ferlanda po samostatném úniku, a vzápětí sám utkání otočil gólem, ke kterému ve třetí části přidal ještě jeden, a celkem tedy zaznamenal tři kanadské body. Konečný výsledek: Carolina Hurricanes 1 Calgary Flames 3.
59:16
Eddie Läck rychle vystartoval z brány a Carolina to znovu zkouší při hře bez brankáře, jenže prohrává o dva góly!
59:00
Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:56
Už se mi chtělo říci, že do konce zápasu zbývá odehrát jedna minuta, Carolina ale vyhodila puk na zakázané uvolnění, což znamená, že Eddie Läck se vrátí do brány.
57:46
Jordan Staal se v blízkosti levé tyče dostal ke střele a Brian Elliott jeho pokus po rychlém sevření betonu vyrazil, zatímco Eddie Läck nastoupil na střídačku! Brána je prázdná! Carolina to zkouší při hře bez brankáře.
57:23
Eddie Läck si v blízkosti své levé tyče poradil se střelou Flames z ostrého úhlu a sevřel puk ve svém náručí. Necelé tři minuty před koncem nás čeká poslední komerční přestávka, po které jsme ihned zpět.
56:46
Phillip Di Giuseppe se po nádherné kolmé přihrávce svého spoluhráče ocitl v levém kruhu pro vhazování ve slibné střelecké pozici, jeho následný pokus ale zamířil nad.
55:45
Michael Frolík na pravém křídle spěchal za pukem, jako první u něj ale byl pozorný Jaccob Slavin.
54:55
Jeden z hráčů Calgary se ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, Eddieho Läcka ale propálit nedokázal.
54:28
Calgary se znovu nepodařilo rozehrát a puk během pár sekund potřetí zamířil na zakázané uvolnění.
54:22
Calgary se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění, které se po pouhých sedmi sekund opakovalo.
53:41
Sean Monahan se na pravém křídle nedokázal prosadit zády k bráně a Klas Dahlbeck mohl vzápětí v klidu rozehrát, následný útok ale žádné nebezpečí nepřinesl.
52:42
Brian Pesce se pokusil odčinit dvě smolné teče v dnešním zápase střelou z mezikruží, která byla před bránou zablokována, a Brian Elliott zasahovat nemusel.
51:26
Carolina na pravém křídle napřáhla k rychlé střele, kterou Brian Elliott ukryl ve svém náručí a přerušil hru.
51:04
Calgary právě vstřelilo branku!
JOHNNY GAUDREAU na vrcholu mezikruží napřáhl ke krásné táhlé střele zápěstím, která se před bránou od hole clonícího Bretta Pesceho odrazila k ledu a puk zamířil přesně k pravé tyči – 1:3! Asistence: Sean Monahan a TJ Brodie.
50:56
Phillip Di Giuseppe na levém křídle vypálil z ostrého úhlu a Brian Elliott hrudí puk vyrazil mimo tři tyč své brány.
49:56
Sebastian Aho na vrcholu mezikruží napřáhl ke střele po ledě, která byla tečována, a Brian Elliott ji pravým betonem skvěle vyrazil, stejně jako vzápětí jeho dorážku z blízkosti, ke které se dostal u levé tyče! Fantastický dvojitý zákrok!
49:31
Eddie Läck v blízkosti své levé tyče holí zastavil nahození Flames ze středního pásma a rozehrál za bránu.
48:17
Carolina je v dnešním zápase střelecky aktivnější, když na střely na bránu vede 27:21, skóre ovšem vyznívá 2:1 pro Flames. Domácí ovšem mají spoustu času.
47:20
Jordan Staal na levém křídle z nulového úhlu nahazoval puk před bránu a puk se přes horní tyč přenesl do vzdálenějšího pravého rohu ledové plochy a útočného pásma Caroliny, kde nebyl žádný z domácích hráčů.
47:02
Brian Elliott si v blízkosti své levé tyče hravě poradil s nahozením Hurricanes z pravého křídla a ukryl puk ve své lapačce. Hra byla vzápětí přerušena.
46:44
Klas Dahlbeck a Viktor Stålberg nemohli pokračovat v akci kvůli postavení mimo hru. Následuje krátká reklamní přestávka.
46:27
Ryan Murphy odvedl v blízkosti pravé tyče brány skvělou práci, když zablokoval střelu jednoho z hráčů Calgary.
45:41
Calgary se znovu nepodařilo rozehrát a puk po nepřesné přihrávce po pravé stran znovu zamířil na zakázané uvolnění.
45:25
Michael Frolík na pravém křídle nepřesně rozehrál a puk zamířil podél hrazení na zakázané uvolnění.
44:54
Noah Hanifin napřáhl od modré čáry ke krásné diagonální střele, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější pravé tyči, a Brian Elliott ji bez problému ukryl do lapačky.
44:31
Jeff Skinner se ocitl v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci a po krásné stahovačce se snažil puk zasunout z ostrého úhlu špičkou hole do brány, jenže Brian Elliott jeho pokus vleže fantasticky zastavil reflexivně levým betonem!
43:59
Carolině se na levém křídle nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Eddie Läckem.
43:31
Sebastian Aho se snažil prosadit na levém křídle, jenže ve své snaze neuspěl a v levém rohu útočného pásma se k ničemu nedostal. Brian Elliott bez práce.
43:00
Všechny důležité momenty byly popsány a začínáme nanovo. Calgary vede stále v PNC Areně 2:1.
42:00
Mikael Backlund v pravém kruhu pro vhazování napřáhl rychle k nádherné táhlé střele zápěstím, která po ledě mířila ke vzdálenější levé tyči, Eddie Läck ji ale pravým betonem vyrazil! Poslední akci Flames předcházely zákroky Eddieho Läcka a Briana Elliota poté, co oba týmy v rychlém sledu vypálily na pravém křídle od hrazení. Vstřelit gól se jim ale nepodařilo.
40:12
V PNC Areně začala závěrečná třetí třetina, v jejíž úvodu se ocitl v blízkosti pravé tyče v šanci Kris Versteeg, bekhendovou střelou na dlouhou hůl ale nedokázal puk usměrnit na bránu. Skvělý úvod v podání Calgary.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 22-20; Zablokované střely: 11-8; Vhazování: 53%-47%; Hity: 15-10; Přesilové hry: 1/2-0/0; Trestné min.: 0-4.
Třetí třetina začne přibližně v 22:56.
Calgary po přestávce zvýšilo obrátky a zásluhou skvělého Briana Elliotta se mu podařilo zápas v PNC Areně otočit, když nejprve krásný samostatný únik chirurgicky přesnou střelou zakončil Michael Ferland a necelých šest minut před koncem druhé třetiny poté zápas otočil na stranu Flames skvěle hrající Johnny Gaudreau, který se podílel na obou gólech, když na první přihrál a druhý sám vstřelil. Skóre po druhé třetině: Carolina Hurricanes 1 Calgary Flames 2.
40:00
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:55
Phillip Di Giuseppe nedokázal v blízkosti levé tyče ani nadvakrát propálit Briana Elliotta, který si vzápětí poradil i s táhlou střelou Ryana Murphyho z levého křídla a od modré čáry!
37:55
Micheal Ferland se z pravého kruhu pro vhazování řítil po nepřesné rozehrávce Caroliny do samostatného úniku a před bránou si rychle hodil puk z bekhendu na forhend, puk ale do sítě zasunout na vzdálenější levé tyči nedokázal, když Eddie Läck vleže skvěle zakročil pravým betonem! Fantastický zákrok brankáře Caroliny.
37:29
Lance Bouma se ocitl v blízkosti levé tyče v šanci a prudkou střelou zápěstím chtěl zamířit mezi betony Eddieho Läcka, který jeho pokus dokázal vyrazit!
36:18
Klas Dahlbeck skvěle vypálil na levém křídle od mantinelu a Brian Elliott musel rychle do kolen, aby puk dokázal vyrazit, což se mu s pomocí hrudi podařilo.
35:15
Sebastian Aho se ocitl v blízkosti levé tyče v obrovské šanci, jenže ani nadvakrát Briana Elliotta překonat nedokázal! Carolina mohla velice rychle vyrovnat.
34:50
Brett Pesce v blízkosti pravé tyče vleže skvěle zablokoval střelu Flames z vrcholu mezikruží, jenže puk se od jeho nohy odrazil před bránu, jehož dokonale využil JOHNNY GAUDREAU a z blízkosti puk střelou bez přípravy po ledě mezi betony bezmocného Eddieho Läcka procedil do brány! Calgary otáčí zápas a vede rázem 2:1!
34:30
Lee Stempniak si chtěl na pravém křídle sjet do střelecké pozice, jenže skvěle mu puk vypíchl Micheal Ferland.
33:45
Flames ve středním pásmu předvedli nepřesnou přihrávku, po které mohl Ryan Murphy rozehrát.
32:31
Jeden z hráčů Calgary vypálil od modré čáry po odpískání hry a Eddie Läck zasáhl pravým betonem. Žádná potyčka se ale po střele, která přišla odpískaném postavení mimo hru, nekonala. Oba týmy se soustředí především na hokej. Ve druhé třetině se ještě nevylučovalo.
31:23
Sam Bennett na pravém křídle krásnou zadovkou přenechal puk najíždějícímu Krisovi Versteegovi, který bez přípravy vypálil, a Brett Pesce jeho pokus skvělým blokem přizvedl do ochranné sítě. Skvělý zákrok!
30:30
Carolina na pravém křídle napřáhla k nebezpečné střele, která těsně nad ledem mířila na přední tyč a Brian Elliott ji ukryl v lapačce. Následuje další reklamní přestávka.
30:21
Teuvo Teräväinen se málem řítil sám na bránu, skvěle ho ale dohnal Dougie Hamilton a znemožnil mu zakončit.
29:33
Matt Stajan před bránou skvěle tečoval střelu od modré čáry a puk těsně nad ledem zamířil těsně vedle pravé tyče. Nechybělo mnoho a Calgary mohlo otočit skóre.
28:46
Micheal Ferland napřáhl v pravém kruhu pro vhazování ke krásné táhlé střele, která mířila přesně do bližšího horního rohu brány, Eddie Läck ale předvedl úžasný semafor a puk ukryl v lapačce jako by nechumelilo!
28:02
Troy Brouwer nedokázal v blízkosti pravé tyče zasunout puk do brány poté, co mu sjel z hole, a v blízkosti levé tyče mohl pálit do prázdné brány Sam Bennett, jenže trefil pouze Troy Brouwera, od jehož brusle se puk odrazil po ledě do rohu ledové plochy! Velká šance!
27:48
Calgary se podél střídaček nepodařilo rozehrát a puk po jeho nepřesné přihrávce skončil na zakázaném uvolnění.
27:11
Klas Dahlbeck se snažil podél hrazení protáhnout do útočného pásma, jenže skvěle ho zastavil Michael Stone.
26:41
Joakim Nordström na levém křídle napřáhl k prudké střele, kterou Brian Elliott nadvakrát dokázal zastavit a hru přerušit. Následuje krátká reklamní přestávka.
26:05
MICHEAL FERLAND se po nádherné bekhendové přihrávce Johnnyho Gaudreau z obranného pásma řítil od útočné modré čáry do úniku, který v prostoru mezi kruhy pro vhazování zakončil milimetrově a chirurgicky přesnou střelou zápěstím, která se v levém rohu brány od horní tyče odrazila do sítě! Nádherný gól, po kterém je v PNC Areně skóre vyrovnané 1:1! Asistence: Johnny Gaudreau a TJ Brodie.
25:17
Teuvo Teräväinen v blízkosti pravé tyče dobře zablokoval střelu Flames z pravého křídla a Cans vyhodili puk na zakázané uvolnění, po kterém si na chvíli oddechli.
24:48
Sam Bennett se ocitl v blízkosti levé tyče ve velké šanci a mohl si vybrat kam zamíří, jeho rychlý pokus zápěstím ale minul bližší horní roh a skončil na ochranném skle.
23:45
Matt Stajan si z pravého křídla krásně potáhl puk k vnitřnímu oblouku levého kruhu pro vhazování, kde napřáhl ke střele zápěstím a z blízkosti mířil do bližšího levého horního rohu brány, Derek Ryan ale jeho pokus holí skvěle srazil mimo! Eddie Läck nezasahoval.
23:27
Derek Ryan využil volného prostoru před sebou a mezi kruhy pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, ta ovšem zamířila pouze doprostřed brány a náruče připraveného Briana Elliotta, který hru přerušil.
22:43
Elias Lindholm napřáhl na pravém křídle od modré čáry a mantinelu k nádherné táhlé střele zápěstím, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyči, Brian Elliott ji ale celou dobu skvěle viděl a pravým betonem vyrazil!
21:47
Hokejistům Calgary se nepodařilo rozehrát a puk vyhodili podél střídaček na zakázané utkání. Na střely na bránu je utkání vyrovnané 10:10. Na skóre vedou Cans 1:0!
21:19
Victor Rask v blízkosti pravé tyče pálil pouze do hrudi Briana Elliotta a na opačné straně napřáhl v levém kruhu pro vhazování k nádherné střele zápěstím Micheal Ferland, jehož pokus Eddie Läck skvěle vyrazil pravým betonem!
20:40
Mark Giordano se snažil podél hrazení z levé strany obranného pásma najít na útočné modré čáře Chrise Versteega, jenže tomu se skvěle postavil do cesty Brett Besce.
20:01
V PNC Areně právě začala prostřední část utkání, do které domácí Carolina zásluhou Victora Raska vstupuje s jednobrankovým vedením, které se určitě bude snažit navýšit.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-9; Zablokované střely: 4-5; Vhazování: 64%-36%; Hity: 8-4; Přesilové hry: 1/2-0/0; Trestné minuty: 0-4.
Druhá třetina začne přibližně v 22:01.
Hráči Calgary v poslední minutě úvodní části vytvořili před bránou Eddieho Läcka obrovský závar, prosadit se ovšem na rozdíl od Caroliny nedokázali. Fanoušci v PNC Areně viděli jediný gól, o který se postaral během první ze dvou přesilových her Victor Rask a vstřelil v letošní sezóně NHL 14. gól. Skórovat mohl také Ryan Murphy, jenže jeho střelu na brankové čáře senzačně zastavil helmou útočník Matt Stajan. Skóre po první třetině: Carolina Hurricanes 1 Calgary Flames 0.
20:00
19:40
Michael Stone na modré čáře napřáhl k jedovaté střele s příklepem, kterou u pravé tyče vyrazil hrudí Eddie Läck.
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:56
Derek Ryan dobře vypálil z pravého kruhu pro vhazování směrem na vzdálenější levou tyč a Brian Elliott puk vyrazil.
18:09
Matthew Tkachuk odvedl za bránou skvělou práci, stejně jako Matt Stajan, a Michael Frolík pálil z levého kruhu pro vhazování, jeho následná střela po zpětné přihrávce ale byla zablokována.
17:16
Michael Stone na pravém křídle v rychlém sledu dvakrát vypálil od modré čáry a jeho druhá střela mířila přesně do levého horního rohu brány, Eddie Läck ji ale vyrážečkou skvěle vyrazil!
16:43
Sean Monahan na pravém křídle v prostoru mezi kruhem pro vhazování a modrou čárou napřáhl k prudké střele zápěstím, která minula o pořádný kus vzdálenější levou tyč.
16:07
Sebastian Aho se zmocnil puku ve středním pásmu po špatné rozehrávce TJ Brodieho a po jeho zavezení po levém křídle do útočné třetiny nádhernou přihrávkou přenesl hru doprava, kde Victor Rask krásně vypálil z vrcholu kruhu pro vhazování, jeho pokus ale na přední tyči skvěle lapil do lapačky Brian Elliott!
15:35
Jeff Skinner zkoušel v pravém kruhu pro vhazování vypálit zápěstím, jeho pokus byl ale zablokován.
15:02
Hokejisté Calgary před vlastní bránou zpomalili hru, aby v klidu vystřídali, stejně jako domácí hráči Caroliny.
14:09
Jay McClement se ocitl v blízkosti pravé tyče po pěkné akci ve slibné šanci, rychlou střelou ale orazítkoval výstroj Briana Elliotta.
13:51
Flames na levém křídle rychle zavezli puk do útočného pásma a z ostrého úhlu napřáhli ke střele, kterou Eddie Läck vyrazil.
12:50
Sean Monahan napřáhl v levém kruhu pro vhazování po zpětné přihrávce ke krásné střele po ledě, která bez přípravy mířila ke vzdálenější pravé tyči, Eddie Läck ji ale levým betonem vyrazil!
12:19
Akci Calgary na pravém křídle zastavilo postavení mimo hru, po kterém přichází na řadu krátká reklamní přestávka.
11:30
Ryan Murphy napřáhl od modré čáry ke krásné střele s příklepem, kterou Brian Elliott nedokázal zachytit, a situaci na brankové čáře zachránil Matt Stajan, který v předklonu helmou puk vyrazil!
10:24
Lance Bouma byl zřejmě hráčem, který na pravém křídle vypálil od mantinelu a jeho střela mířila těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči, Eddie Läck ji ale pravým betonem vyrazil.
09:18
Micheal Ferland v pravém kruhu pro vhazování a rychlém přečíslení dva na jednoho napřáhl ke střele bez přípravy, která minula pravý horní roh brány. Eddie Läck bez zákroku.
08:58
Vyloučený Alex Chiasson se vrátil zpět na led a Carolině se druhou přesilovou hru dnešního utkání využít nepodařilo.
08:22
Elias Lindholm před bránou skvěle tečoval nahození z levého křídla a puk mířil do pravého horního rohu brány, Brian Elliott ale fantasticky zasáhl levým ramenem a puk vyrazil!
07:52
Deryk Engelland odvedl na levé straně obranného dobrou práci a podél hrazení vyhodil puk až za bránu Eddieho Läcka.
07:23
Carolina má k dispozici druhou přesilovou hru, přičemž tu první dokázala zásluhou krásné střely Victora Raska využít.
06:58
Alex Chiasson na pravém křídle ihned po vhazování fauloval a dostal dvouminutový trest za úder loktem.
06:51
Victor Rask nemohl na pravém křídle pokračovat v akci poté, co bylo odpískáno proti Carolině postavení mimo hru.
06:14
Carolina nedokázala přesně rozehrát a proti domácímu týmu bylo odpískáno zakázané uvolnění. Hra přerušena.
05:54
Mikael Backlund od modré čáry napřáhl ke krásné táhlé střele s příklepem, která mířila pod horní tyč, Eddie Läck ale skvělým zákrokem vytáhl puk nad svou bránu!
04:54
Carolina právě vstřelila branku!
VICTOR RASK si na vrcholu pravého kruhu pro vhazování srovnal puk na hůl po krásné diagonální přihrávce Jeffa Skinnera z levého křídla a poté napřáhl ke skvělé táhlé střele zápěstím, která nad lapačou Briana Elliotta zamířila do bližšího pravého horního rohu brány. Carolina využila první přesilovou hru zápasu a vede 1:0! Asistence: Jeff Skinner a Noah Hanifin.
04:29
Noah Hanifin na pravém křídle napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, kterou na přední tyči hrudí vyrazil Brian Elliott.
04:07
Sam Bennett na pravé straně obranného pásma přidržel u hrazení pronikajícího Jordala Staala a dostal dvě minuty.
03:23
Brett Pesce na pravém křídle krásně vypálil z vrcholu kruhu pro vhazování a Brian Elliott skvěle vyrazil puk lapačkou!
03:03
Mark Giordano dobře vypálil z levého kruhu pro vhazování, na přední tyči ale našel pouze hruď Eddieho Läcka.
02:18
Hurricanes na levém křídle vypálili ihned po vhazování od modré čáry a Brian Elliott dobře zasáhl pravým betonem.
02:15
Hráči Calgary v obranném pásmu počkali až všichni dostřídají a poté po pravém křídle vyhodili puk na zakázané uvolnění.
01:21
Micheal Ferland nemohl na levém křídle pokračovat a akci poté, co bylo hokejistům Calgary odpískáno postavení mimo hru.
01:10
Phillip Di Giuseppe dobře vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Brian Elliott ale v pohodě vyrazil puk levým betonem.
00:47
V bráně Calgary začal Brian Elliott, který se během první minuty dvakrát vydal za svou bránu, aby v klidu holí rozehrál.
00:01
V Carolině probíhá Military Day a Russell Geiger, který sloužil během druhé světové války, byl oceněn za svou službu. Kanadskou národního hymnu zazpívá Amanda Bell, zatímco americkou národní hymnu All-American Chorus, tedy pěvecký sbor, který zpívá nádherně!

Carolina Hurricanes: Läck (C. Ward) – Slavin, Faulk (A), Hanifin, Pesce, Dahlbeck, R. Murphy – Aho, V. Rask (A), E. Lindholm – Teräväinen, J. Staal (A), Di Giuseppe – Skinner, D. Ryan, Stempniak – Nordström, McClement, Stålberg. Hlavní trenér: Bill Peters.

Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Stone, Bartkowski, Engelland – J. Gaudreau, Monahan (A), Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Brouwer (A) – Bouma, Stajan, Chiasson. Hlavní trenér: Glen Gulutzan.

Rozhodčí: Chris Lee, Francis Charron. Čároví: Michel Cormier, Steve Barton.
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.
Československá stopa v utkání

Martin Frk (CAR)
Andrej Nestrašil (CAR)

Michael Frolík (CGY)
Ladislav Šmíd (CGY)
Vzájemná utkání

V právě probíhající sezóně se oba celky utkaly jednou, bylo to v říjnu a úspěšná byla Carolina, která na ledě Calgary sebrala všechny body za výhru 4:2. Hosté tak mají domácím rozhodně co vracet.
Calgary Flames

To hosté z Calgary jsou na tom o poznání lépe. V Západní konferenci jsou šestí a drží tak stále naděje na vyřazovací boje. Dosud si připsali osmašedesát bodů a další budou chtít přidat i na ledě předposlední Caroliny. Podaří se Plamenům sebrat nějaké body na ledě dnešního soupeře?
Carolina Hurricanes

Carolina je v tabulce Východní konference na předposledním, tedy patnáctém místě a postup do play-off se jí tak hodně vzdaluje. Na svém kontě mají domácí hokejisté osmapadesát bodů a na osmé, poslední místo zaručující postup do vyřazovacích bojů tak ztrácejí deset bodů. Dnes na domácí půdě budou chtít hráči Hurricanes bodovat, aby si připsali důležité body do tabulky. Dokáží kanadský celek porazit?
Hezký večer přeji všem příznivcům ledního hokeje, obzvláště pak nejlepší ligy na světě, a sice NHL. Dnes je na programu další várka zápasů této soutěže a my budeme v příznivý čas sledovat utkání mezi týmy Carolina Hurricanes a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.