Pavel Zacha (NJD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:48
Marián Hossa (CHI) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:12
Richard Pánik (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:47
Michal Kempný (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:05
Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:07
1. Marián Hossa (CHI) 1+0
2. Travis Zajac (NJD) 3+0
3. Marcus Krüger (CHI) 1+0
A máme hotovo, Chicago získává dva body a Ďáblové jeden!

První třetina zpočátku jasně patřila New Jersey. Vedení se ujalo v čase 3:13, kdy skóroval Travis Zajac. Ďáblové měli nadále obrovský tlak a na střely vedli v jednu chvíli dokonce již 8:1, ale další branku v úvodní periodě nepřidali. Posléze Chicago srovnalo hru i díky dvěma přesilovým hrám, jenže stav se neměnil.

Druhá dvacetiminutovka přinesla čtyři góly, z nichž tři dal domácí celek. Nejprve na počátku 22. minuty dokázal vyrovnat na 1:1 Marcus Krüger, posléze si ale vedení vzali Devils zpět, když ve 31. minutě využil přesilovou hru Travis Zajac. Blackhawks se do toho ale opřeli a bylo lepším týmem, o vyrovnání se krátce po Zajacově trefě postaral Arťom Anisimov. První vedení Jestřábům zařídil v čase 38:25 Niklas Hjalmarsson, jehož střela zápěstím propadla za Schneidera, který toho moc neviděl. Chicago tak vedlo 3:2.

Třetí třetina již nabídla jen jednu branku. Postaral se o ni ale Travis Zajac, který tak ve 49. minutě utkání dovršil svůj druhý hattrick v kariéře. Zápas tak nakonec dospěl až do prodloužení...

To bylo rozhodnuté poměrně rychle. Poté, co Cammalleri trefil tyčku, vznikl protiútok, který gólově zakončil Marián Hossa. Slovenský útočník se tak stal hrdinou utkání a jeho Blackhawks vyhráli 4:3!

Střely: 33:33 (9:13, 15:8, 8:12 – 1:0)
61:31
Chicago právě vstřelilo branku!
Nedáš-dostaneš! Michael Cammalleri ve velmi dobré šanci trefil tyčku Crawfordovy brány a přišel smrtící protiútok v podání Blackhawks. MARIÁN HOSSA si od pravého mantinelu vybruslil do mezikruží a velmi povedenou střelou zápěstím rozhodl o vítězství domácího mužstva! Asistence: Patrick Kane a Duncan Keith.
60:53
Taylor Hall se velmi rychle prodral přes obranu soupeře a vystřelil zápěstím v pěkné pozici, puk ale mířil mimo tři tyče!
60:38
Taylor Hall bekhendem přihrál Cammallerimu, který mířil nad branku.
60:20
Jako první se do útočného pásma dostali domácí hráči, prosadit se ale nedovedli a dopředu jde New Jersey.
60:01
Na ledě začínají Hall, Greene a Severson proti Anisimovovi, Panarinovi a Hjalmarssonovi.
60:01
A jelikož se Travis Zajac ve třetí třetině stal jediným střelcem, půjdeme dnes za stavu 3:3 do prodloužení! Kdo získá druhý bod?

Střely: 32:33 (8:12 v této třetině)
60:00
59:12
Patrick Kane našel v dobré pozici Briana Campbella, který ale touto šancí pohrdl – zamířil nad branku Ďáblů.
58:38
Nyní to už Severson dokázal a pokusil se i vystřelit, Marcus Krüger však kotouči cestu k brance zablokoval na jedničku.
58:14
Damon Severson se při snaze o zachycení puku na poslední chvíli na modré čáře dostal do ofsajdu. Vhazovat se bude před útočným pásmem New Jersey.
58:04
A až nyní se přerušuje, když Corey Crawford podržel pod lapačkou kotouč po přihrávce Henriquea! Hrálo se téměř deset minut v kuse.
57:40
Devils mohl překvapivě do vedení dostat Adam Henrique, kteréhož střelu ale Crawford zlikvidoval.
57:15
Neskutečné, jak dlouho se nyní hraje bez přerušení! Hokej má parádní tempo, to se musí nechat.
56:22
A znovu ten Travis Zajac! Nyní mohl mít ale asistenci, jelikož po jeho střele z mezikruží, kterou Corey Crawford vyrazil, se k dorážce dostal Miles Wood. Bekhendem ze strany ale zamířil naštěstí pro Blackhawks nepřesně!
55:58
Brian Campbell se pokusil do útoku vyslat Kanea, kterého je dnes opět plný led. Přes bránící hráče to ale neprošlo.
55:31
Brent Seabrook dostal nabito na modrou od Patricka Kanea, statečně mu ale do zakončení vstoupil Taylor Hall.
54:50
Dost prostoru měl na levém křídle Marcus Krüger, který se tak dostal k zakončení. Na to byl ovšem Cory Schneider připravený.
53:58
To je hokej! Tyler Motte to opět udělal velmi dobře a střílel z mezikruží do gólmana New Jersey.
Dnešní utkání sleduje 21 351 diváků.
53:37
Skvěle opět zrychloval Miles Wood, který bez problémů předjel Michala Rozsívala. Snažil se pak přihrát před bránu, což už neprošlo.
53:16
Snaží se alespoň hrozit z ojedinělých akcí. Pavel Zacha po akci na levém křídle střílel zápěstím, ale Crawford ho vychytal.
52:45
Domácí Hawks jsou od inkasování gólu opět lepším týmem. Dokáží Ďáblové odolávat i nadále?
51:55
Richard Pánik minul zcela prázdnou branku! Cory Schneider vyrazil proti slovenskému forvardovi, který ho obehrál kličkou do bekhendu. Pak okamžitě zakončoval, jenomže se nedokázal trefit. Tohle byla více než stoprocentní šance domácích!
50:59
Marián Hossa z prostoru mezi kruhy také střílel mimo. Chicago se nyní snaží pálit, co to dá. Závěr zápasu bude ještě velmi zajímavý.
50:25
Dobře to nyní po individuální stránce provedl Tyler Motte, který se prosmýkl před bránu Ďáblů. Chybělo ale lepší zakončení.
50:02
Odražený puk se dostal před Patricka Kanea, který jej nekompromisně napálil. Mířil ale velmi vysoko, Schneider byl bez práce.
49:35
Arťom Anisimov si zpracoval těžkou rozehrávku Michala Rozsívala u mantinelu, ale do pásma se mu nepodařilo projít.
48:49
Devils právě vstřelili branku!
Je srovnáno dámy a pánové, TRAVIS ZAJAC dovršil čistý hattrick! Tohle byla skvělá práce New Jersey při napadání, Kyle Palmieri vybojoval kotouč pro Michaela Cammalleriho, který našel právě Zajaca. Ten z voleje vypálil a dovršil druhý hattrick ve své kariéře! Je to 3:3. Asistence: Michael Cammalleri.
48:23
Michael Cammalleri bekhendovou přihrávkou posílal kupředu Travise Zajaca, ale Kyle Palmieri se do toho lehce připletl a byl nachytán v ofsajdu.
48:05
Icing Blackhawks.
47:37
Střílenou přihrávku si John Moore nedokázal na modré čáře zpracovat, New Jersey se tak samo připravilo o útočné pásmo.
47:13
Dennis Rasmussen nahodil puk do útočného pásma a společně s Pánikem se snažil napadat, ale k ničemu už se nedostal.
46:29
Komerční přestávka.
46:29
Patrick Kane se pokusil o kombinaci s Nickem Schmaltzem, což neprošlo. Domácí útočník s číslem 8 na zádech se ale krátce poté přeci jen dostal do zakončení, na které byl připraven Cory Schneider.
46:00
Taylor Hall z pravého kruhu pro vhazování dobře napálil puk, který se k němu dostal. Naštěstí pro Crawforda ale mířil nad bránu!
45:36
Zakázané uvolnění Chicaga, Devils budou mít tedy buly v útočném pásmu.
44:47
Ryan Hartman se dostal do samostatného úniku a mohl navýšit vedení Blackhawks na dvoubrankové, ale Cory Schneider byl proti a řekl NE pěkným zákrokem!
44:02
Niklas Hjalmarsson přihrál na pravou stranu Marcusi Krügerovi, ten zkusil Coryho Schneidera překvapit střelou zápěstím. To by ale musel dobře zamířit.
43:24
Po skvělé práci hvězdného Patricka Kanea se ke střele dostal Duncan Keith, který si nestihl seřídit mířidla. Blackhawks zatím v pohodě kontrolují vedení.
42:36
Andy Greene se probojoval k odraženému puku, zamířil ale pouze do Coreyho Crawforda.
42:07
Ryan Hartman se pokusil podél pravého mantinelu projít do útočného pásma, ale byl na to osamocen, takže raději jen nahodil a odjel střídat.
41:27
Gól ani nyní nebyl uznán, Cory Schneider byl skutečně bráněn v zákroku. Pokračuje se tedy za stavu 3:2!
41:27
Tak tohle bude ještě zajímavé, trenér Joel Quenneville si vyžádal další poradu u videa! Tak uvidíme, jak tohle všechno dopadne.
41:27
Gól Chicaga neplatí! Tak tohle mohla být velice důležitá branka pro Chicago. Domácí rozjeli parádní protiútok, do samostatného úniku se díky skvělé rychlosti dostal Richard Pánik. Bekhendovou kličkou sice Coryho Schneidera nepřekonal, k dorážce se ale dostal Brian Campbell, který překonal Coryho Schneidera. Domácí slavili, ale rozhodčí posléze odvolali branku kvůli nedovolenému bránění gólmana!
40:24
Patrick Kane přihrával poslepu, což se mu vymstilo, protože pouze odevzdal puk hostujícímu Greeneovi.
40:01
Druhá třetina je za námi. Přinesla čtyři góly, z nichž tři dal domácí celek. Nejprve na počátku 22. minuty dokázal vyrovnat na 1:1 Marcus Krüger, posléze si ale vedení vzali Devils zpět, když ve 31. minutě využil přesilovou hru Travis Zajac. Blackhawks se do toho ale opřeli a bylo lepším týmem, o vyrovnání se krátce po Zajacově trefě postaral Arťom Anisimov. První vedení Jestřábům zařídil v čase 38:25 Niklas Hjalmarsson, jehož střela zápěstím propadla za Schneidera, který toho moc neviděl. Chicago tak vede 3:2!

Střely: 24:21 (15:8 v této třetině)
Další třetina začne přibližně ve 4:35.
40:00
39:33
Cory Schneider vyjížděl za svojí branku, puk se ale nečekaně odrazil k Anisimovovi, takže se do ní musel velmi rychle vrátit. Zvládl to ale v pohodě, domácí forvard navíc nestihl včas zbystřit výhodnou situaci.
39:08
A nyní brankář New Jersey raději podržel puk, aby přerušil hru.
38:50
Po chybě v obraně Ďáblů se do dobré šance probojoval Vinnie Hinostroza, ale Schneider dokázal situaci zachránit a udržet jednobrankový rozdíl!
38:25
Přesilovou hru sice Blackhawks opět nevyužili, ale už jim to vadit nemusí, protože se poprvé dostávají do vedení! Po dobrém napadání se v mezikruží dostal ke kotouči NIKLAS HJALMARSSON, jehož střela zápěstím skončila za zády Coryho Schneidera. Hostující gólman měl zcela zakrytý výhled! Bez asistence.
37:51
37:43
Střelu Patricka Kanea po zemi dokázal Schneider vytěsnit do bezpečí, Devils se i nyní ubrání.
36:57
Ruská spolupráce! Arťom Anisimov diagonálně našel připraveného Artemije Panarina, který nevystřelil zcela dle představ.
36:24
Marián Hossa se neprosadil v soubojích u mantinelu a New Jersey se opět osvobozuje.
35:57
Hned na počátku početní nevýhody dobrým obloučkem vyhodil puk Ben Lovejoy, ten tak skončil až u Crawforda.
35:51
John Quenneville (NJD) tvrdě dohrál Brenta Seabrooka a půjde si odsedět dvouminutový trest za vražení na hrazení. Po komerční přestávce čeká Chicago čtvrtá přesilovka v utkání.
35:27
Na druhé straně se v nadějné příležitosti zjevil John Moore, šance se ale zřejmě lehce zalekl a vystřelil vedle brány.
35:05
Vinnie Hinostroza si najížděl před branku, o čemž věděl Marián Hossa. Slovenský útočník mu rychle nahrával, ale kotouč k němu nedostal.
34:41
New Jersey zahrálo na zakázané uvolnění.
34:14
Po přistrčení od Halla se před bránu tlačil P.A. Parenteau, výborně ho ale tísnil Brent Seabrook, který zabránil hostujícímu útočníkovi v zakončení!
33:54
Taylor Hall se pustil do rychlé individuální akce a zakončil ji střelou z leva, která ale nebyla přesná.
33:19
A pozor, další nebezpečí před Corym Schneiderem, pěknou kličkou se o něj postaral Brian Campbell. Akci ale nedostáhl do gólového konce!
32:25
Nyní se do něj ale dostalo a nejnebezpečnější formace Blackhawks srovnává na 2:2! Po střele Duncana Keitha tečoval dobře kotouč ARŤOM ANISIMOV, jenomže Cory Schneider ho vyrazil betonem. Ruský útočník se však posléze dostal k bekhendové kličce a ta už skončila v brance hostí! Desátý gól v sezoně pro Anisimova. Asistence: Duncan Keith a Brent Seabrook.
31:49
V domácí hale tak nyní opět panuje poměrně komorní atmosféra. Chicago se snaží co nejvíce kontrolovat kotouč, do útočného pásma ale momentálně moc neproráží.
31:14
Nahození Yohanna Auvita šikovně tečoval Miles Wood, naštěstí pro domácí tým ale mimo branku.
30:43
Početní výhoda je proměněna a Devils se podruhé dnes ujímají vedení! Odpal Niklase Hjalmarssona dokázal zblokovat Kyle Palmieri, díky čemuž se touš dostal na hokejku TRAVISE ZAJACA. Ten s ničím neotálel a střelou z první dopravil hrací předmět za záda gólmana Blackhawks, 2:1 pro New Jersey! Asistence: Kyle Palmieri.
30:32
Není žádným překvapením, že v přesilovce střílel Kyle Palmieri. A to rovnou dvakrát, ani jednou ale kotouč nedojel až k brance Blackhawks.
30:09
Tak vylučovat se bude, ale na domácí straně! Arťom Anisimov (CHI) se totiž provinil hákováním, Devils si zahrají přesilovou hru. Podruhé v utkání.
30:09
Pavel Zacha s lehčím přispěním mantinelu vyhodil puk do hlediště, vylučovat by se tak nemělo. Následuje další komerční pauza.
29:44
Po kličkách Arťoma Anisimova se ke střele propracoval Patrick Kane, nic nebezpečného to ale nebylo. Cory Schneider v pohodě puk chytil.
29:24
Pokus Richarda Pánika byl ztečován do ochranné sítě nad brankou Devils.
29:03
Ke střele se dostal Niklas Hjalmarsson, který pukem poměrně tvrdě trefil Damona Seversona. Hostující zadák tak odkulhal na střídačku.
28:31
Po zblokované přihrávce Patricka Kanea raději podržel puk pod lapačkou Cory Schneider, následuje komerční přestávka.
27:49
A znovu pálil Ben Lovejoy, prakticky ze stejné pozice jako před chvílí. Tentokráte však mířil mimo branku domácích.
27:28
Andrew Desjardins zavezl puk do rohu útočného pásma Chicaga a chtěl vybojovat další přesilovku, to mu ale nevyšlo.
26:59
Marián Hossa nabral pěknou rychlost ve středním pásmu a založil akci, po které od modré střílel Brent Seabrook přímo do betonů Schneidera.
26:19
Zakázané uvolnění Blackhawks.
26:12
Ben Lovejoy velice dobře vypálil od modré čáry a k dorážce se probojoval P.A. Parenteau, naštěstí pro Chicago zde ale byl připravený Corey Crawford!
25:32
Dobře se do bránění zapojil český útočník Pavel Zacha, který soupeři sebral kotouč při kombinaci a rozjel útočnou akci svého celku.
24:56
Patrick Kane dobře přihrál k pravé tyči na najíždějícího Arťoma Anisimova, který nezakončil úplně ideálně. Posléze už raději pokryl puk Cory Schneider.
24:38
24:22
New Jersey se poprvé osvobodilo, Chicago ale nadále hodlá pokračovat v obrovském tlaku.
23:55
Patrick Kane zacinkal na tyčku! Artemij Panarin ho křížným pasem vyzval k dobrému střeleckému pokusu zápěstím, ale Ďábly zachránila branková konstrukce.
23:33
K odraženému touši u levé tyče si velmi rychle sjel Patrick Kane, který tak měl dobrou šanci, ale zamířil těsně vedle brány!
23:16
Nahozením nyní Duncan Keith vybízel k teči své spoluhráče, ti však nestáli v prostorcáh, kde by se k ní dostali.
22:52
Po střele Brenta Seabrooka se puk odrazil od Schneidera na hokejku Anisimova, který si ho ale nestihl zpracovat včas.
22:38
Andrew Desjardins postupoval směrem k brance soupeře a byl faulován. Ben Lovejoy (NJD) tak inkasuje dvě trestné minuty za sekání.
21:52
Od modré tvrdě napálil puk Yohann Auvitu, takřka ihned po vhazování. Domácí brankář byl znovu připraven a vyrazil ho do bezpečí.
21:46
John Quenneville, hrající dnes v NHL poprvé, přihrál na modrou čáru Benu Lovejoyovi. Jeho ránu z voleje ale chytil Crawford.
21:35
Na druhé straně se do dobré šance dostal Miles Wood, který byl zcela osamocený před Coreym Crawfordem! Ten ho však také zvládl vychytat a následovaly další hromadné šarvátky. Zápas se přiostřuje!
21:23
Před brankářem Ďáblů se nyní strhla velká strkanice! Z každé strany se zapojila čtveřice hráčů, došlo i k posunutí brány.
21:12
A další zákrok Coryho Schneidera, který musel podržel puk v lapačce a přerušit hru po nahození Krügera.
21:02
Blackhawks do druhé třetiny vstoupili úplně jinak než do té první a srovnávají! MARCUS KRÜGER obdržel perfektní přihrávku od Dennise Rasmussena do přečíslení dva na jednoho a již od začátku se chystal vystřelit. Provedl to tak dobře, že Cory Schneider neměl šanci zakročit a stav zápasu je 1:1! Asistence: Dennis Rasmussen a Brent Seabrook.
20:52
Richard Pánik nedosáhl na kotouč a Chicagu je pískáno zakázané uvolnění. Vhazovat se tedy bude před Coreym Crawfordem.
20:34
Hned v úvodu druhé třetiny předvedl pěknou akci Artemij Panarin! Dlouhou přihrávku mu poslal Patrick Kane a ruský forvard se dostal sám před Schneidera, který byl připraven.
20:01
První třetina je minulostí a New Jersey po ní vede 1:0. Vedení se ujalo v čase 3:13, kdy skóroval Travis Zajac. Ďáblové měli v úvodu obrovský tlak a na střely vedli v jednu chvíli dokonce již 8:1, ale další branku nepřidali. Posléze Chicago srovnalo hru i díky dvěma přesilovým hrám, jenže stav se neměnil.

Střely: 9:13
Další třetina začne přibližně ve 3:35.
20:00
19:41
Marcus Krüger zkusil zajímavě přihrát z otočky, své spoluhráče ale nenašel. V první třetině se tak zřejmě již nestane nic.
19:17
Domácí tým se dostal do ofsajdu a prostor nyní konečně dostala třetí komerční přestávka.
18:51
Hraje se v dobrém tempu a takřka vůbec se nepřerušuje. Panarin nyní přihrával do lepší pozice Hartmanovi, který to chtěl ještě vyšperkovat pasem před branku. To už ale nevyšlo.
18:15
Patrick Kane pěknými kličkami prošel až k brance New Jersey. Schneider puk vyrazil před Anisimova, který dorážel, ale taktéž nepříliš úspěšně.
17:31
Chicago se pokusilo operovat v útočném pásmu podél mantinelů. Devils ale v soubojích byli silnější, takže nebezpečí ze strany soupeře předešli.
17:12
Kyle Palmieri z rychlého kontru New Jersey přihrál na levou stranu Mooreovi, jehož zajímavý pokus zamířil těsně nad bránu Hawks.
16:35
Taylor Hall se pokusil založit akci společně s Yohannem Auvitem, obrana Chicaga si ale počínala zdárně již ve středním pásmu.
15:54
Domácím se v přesilové hře nepodařilo skoro vůbec nic vymyslet. Devils se bránili dobře a Schneider byl prakticky bez práce.
15:47
15:12
Kombinaci Chicaga přerušil Travis Zajac, který posílá okamžitě puk přes všechny čáry.
14:45
Moc se mu toho nepovedlo. Keithovu střelu od modré zblokoval Pavel Zacha, který tak vyrazil do útoku, ale Crawford proti němu dokázal v pohodě utěsnit prostor u tyče.
14:27
Až nyní se tým trenéra Joela Quennevillea usadil v útočném pásmu. Uvidíme, co vymyslí.
13:57
Ihned v úvodu oslabení se ale dostal kotouč až do obranného pásma Blackhawks, odkud tak musí vzniknout první akce Chicaga.
13:47
Nick Lappin (NJD) se provinil hákováním Duncana Keitha v útočném pásmu a míří na trestnou lavici. Další šance pro domácí tým.
13:15
Blackhawks budou hrát druhou přesilovku, zatím mají ponechanou výhodu.
12:59
Patrick Kane s ničím neotálel a v nepříliš dobrém úhlu zkusil vystřelit, Cory Schneider si však dával pozor a vyrazil touš do bezpečí.
12:41
12:31
Palmieri je častým adresátem přihrávek, nejinak tomu bylo i nyní. Corey Crawford však v pohodě zasáhl svým levým betonem a Chicago vyhazuje.
12:10
Další pokus Palmieriho, znovu byl tečovaný, tentokráte však Travisem Zajacem. Opět ale mimo tři tyče.
11:55
Taylor Hall pěknou přihrávkou vyzval ke střele Kylea Palmieriho, který to nezvykle zkusil zápěstím. Branku Crawforda ale přestřelil, zřejmě však došlo i k mírné teči Seabrooka.
11:25
Yohann Auvitu si vyměnil puk s Pavlem Zachou a posléze se na modré opřel do střely. Zamířil ale jen do Coreyho Crawforda, ten bez potíží zakročil.
10:49
Hned na úvod přesilové hry dostal na pravém křídle nabito Michael Cammalleri, ale domácí brankář se stačil přesunout.
10:41
Miles Wood napravil své vyloučení, když nyní sám vybojoval přesilovou hru. Velmi dobrou prací v útočném pásmu totiž donutil k faulu Michala Kempného (CHI), který si po komerční přestávce půjde sednout za podražení.
09:52
Nezapomínejme ale i na New Jersey. Postaral se o to francouzský obránce Yohann Auvitu, jehož dobrý pokus ze strany musel Crawford vyrazit ramenem nad bránu.
09:30
Domácí už se osmělili, přesilová hra jim hodně pomohla. Od té doby jsou Blackhawks v útočném pásmu sebevědomější.
08:55
Nejprve Niklas Hjalmarsson, poté Duncan Keith. Oba elitní zadáci Chicaga nyní vyprášili betony Coryho Schneidera.
08:48
Po neúspěšném pokusu Ryana Hartmana z mezikruží se k dorážce z nepříliš dobrého úhlu dostal Vinnie Hinostroza, puk ale zamířil do lapačky brankáře Devils.
08:30
08:27
Brian Campbell od mantinelu přihrál na modrou Kempnému, jehož střelu z voleje chytil do své lapačky bez problémů Cory Schneider.
07:56
K dalšímu střeleckému pokusu se dostal Brent Seabrook. Byla to velká dělovka, ale naštěstí pro Devils zamířila mimo tři tyče.
07:35
Smith-Pelly s Fiddlerem dobře zapracovali při obranné činnosti a vyhazují puk přes všechny čáry, Devils tak střídají.
07:21
Na modré se do kotouče tvrdě opřel Duncan Keith, bránící Kyle Quincey tuto střelu ale dokázal zblokovat.
07:11
Jestřábi už se dostali do útočného pásma a přišla nebezpečná situace. Arťom Anisimov dobře našel Artemije Panarina, jehož střela zamířila do přesouvajícího se Coryho Schneidera.
06:30
Domácí tým si vyzkouší první přesilovou hru utkání. Miles Wood (NJD) po buly neúmyslně zahrál vysokou holí, když trefil Desjardinse do obličeje. Dvě minuty pro útočníka Ďáblů.
06:27
Rozhodčí si po komerční přestávce šli ještě zavolat, jestli náhodou Pánik nedostal puk za záda Schneidera ještě před posunutím brány. Tomu tak ale rozhodně nebylo.
Střely: 1:8 ... Už jen tato statistika napovídá, jak zatím hra vypadá. Chicago bude muset hodně zabrat.
06:27
06:27
Nastalo ojedinělé nebezpečí před Corym Schneiderem, kam se dobře natlačil slovenský forvard Richard Pánik. Branka hostí ale byla posunuta a sudí musel hru přerušit.
06:00
Český obranný par Kempný – Rozsíval si rovněž nevede zrovna ideálně, když ho pod tlak dostalo duo nováčků Zacha – Quenneville.
05:09
Dvě tvrdé rány Kylea Quinceyho pořádně zaměstnaly domácího brankáře. Blackhawks jsou pod obrovským tlakem a vůbec nestíhají!
04:42
Chicago má velké problémy v defenzivě, nyní se okolo branky dobře obtáčel Michael Cammalleri, ale Crawford prostor u tyče utěsnil.
03:43
A další obrovské šance New Jersey, nyní je měla elitní formace! Střelu navrátilce Taylora Halla nejprve vytěsnil Crawford nad bránu, posléze se rozvíjela kombinace mezi Henriquem a Parenteauem, ale domácí měli velké štěstí, že nedošlo k zakončení v ideální pozici.
03:13
Hostující tým byl od počátku duelu aktivnější a ujímá se v Chicagu vedení 1:0! Po obrovském závaru před brankou se dokázal prosadit TRAVIS ZAJAC, který snad z páté dorážky protlačil puk za záda bezmocně ležícího Coreyho Crawforda. Velký důraz na brankovišti v podání Devils! Asistence: Kyle Palmieri a Damon Severson.
02:56
Po nahození Bena Lovejoye se do branky tlačili k dorážce hned tři hráči hostí, ale Corey Crawford raději kotouč podržel.
02:41
Icing byl nakonec odvolán, rozhodčí se omlouvají. Buly ve středním pásmu.
02:41
Se stejnou snahou nyní neuspěl ani Duncan Keith, přesto domácí Chicago zůstalo u puku. Pokusilo se o dlouhou rozehru z obrany a nakonec je z toho zakázané uvolnění.
02:04
Marián Hossa se pokusil rozjet protiútok společně s Ryanem Hartmanem, přes obranu New Jersey ale neprošli ani do útočného pásma.
01:28
K další střele se dostal Andy Greene a domácí brankář raději podržel kotouč ve své výstroji.
01:03
Taylor Hall nahrával před branku na Parenteaua, který se sice ke kotouči nedostal ideálně, ale přesto Crawforda donutil k zákroku. Ten nebyl zrovna jistý.
00:23
Do první útočné akce se vřítili hostující Devils. Po objetí branky to z pravého křídla zkusil John Moore, branku ale netrefil.
00:01
Oficiální čas zahájení zápasu je sice již nyní, ale samozřejmě si ještě nějakou dobu počkáme.

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith (A), Hjalmarsson, B. Campbell, Seabrook (A), Kempný, Rozsíval – Panarin, Anisimov, P. Kane (A) – Hartman, Hinostroza, Hossa – Rasmussen, Krüger, Pánik – Desjardins, Schmaltz, Motte.

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, Auvitu, Lovejoy, J. Moore, Quincey – Hall, Henrique, Parenteau – Cammalleri (A), Zajac (A), Palmieri – Quenneville, Zacha, Smith-Pelly – Wood, Fiddler, Lappin.

Rozhodčí: Pochmara, Luxmore – Gibbs, Nowak.
Československá stopa v týmech

Pavel Zacha (NJD) – 22 zápasů, 7 bodů (2+5)
Marián Hossa (CHI) – 23 zápasů, 17 bodů (11+6)
Richard Pánik (CHI) – 24 zápasů, 11 bodů (7+4)
Michal Kempný (CHI) – 19 zápasů, 2 body (0+2)
Michal Rozsíval (CHI) – 8 zápasů, 1 bod (0+1)
Head 2 Head

Celkem se tyto celky v historii utkaly již ve 108 případech. Lepší je Chicago. To vyhrálo totiž ve 48 případech, zatímco Devils ve 39. V 21 utkáních se ale zrodila remíza!

V minulém ročníku se však více dařilo právě Ďáblům. Ti ovládli oba vzájemné duely, doma vyhráli 4:2 (Stempniak, Palmieri, Zajac, Cammalleri – Kane, Kero) a na ledě Jestřábů pak 3:2 (Kane, Panarin – Henrique, Palmieri, Kalinin).

První vzájemný zápas v této sezoně vyhráli Blackhawks na ledě Ďáblů po prodloužení 3:2. V 16. minutě otevřel skóre Parenteau, ve 27. srovnával Panarin. Vedení New Jersey vrátil ve 45. minutě Moore, ale hosté díky gólu Hossy v 58. minutě srovnali a v prodloužení rozhodl Anisimov.
New Jersey Devils
22 zápasů, 25 bodů

Pro Devils se jedná o čtyřzápasový trip. Zatím na něm ale úspěšní moc nejsou, když v Pittsburghu získali jen bod (ačkoliv 15 sekund před koncem ještě vedli) a na ledě Jets vyšli naprázdno. Nyní se pokusí něco uhrát na ledě silných Blackhawks. New Jersey je s 25 body a skóre 55:58 na poslední postupové pozici do vyřazovacích bojů, což by pro Devils byl splněný cíl.

Nejproduktivnější hráči
Travis Zajac – 22 zápasů, 15 bodů (5+10)
Michael Cammalleri – 16 zápasů, 14 bodů (7+7)
Damon Severson – 22 zápasů, 13 bodů (3+10)
Chicago Blackhawks
24 zápasů, 33 bodů

Chicago je jedním z nejlepších týmů NHL v poslední době a současně i v této sezoně. Blackhawks mají momentálně na svém kontě 33 bodů a skóre 68:60, díky čemuž se drží v čele Centrální divize a vlastně i celé Západní konference. V posledním utkání si doma poradili s floridskými Panthers na samostatné nájezdy, čímž tak svým fanouškům odčinili prohru na ledě Los Angeles v prodloužení.

Patrick Kane – 24 zápasů, 23 bodů (8+15)
Artemij Panarin – 24 zápasů, 21 bodů (8+13)
Arťom Anisimov – 23 zápasů, 20 bodů (9+11)
NHL je v plném proudu a mně je ctí Vás přivítat u sledování dalšího jejího zápasu! Chicago Blackhawks se dnes utkají s New Jersey Devils, přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.