1. Jacob Markström (VAN) 33 zák., 2 góly, 94,3 %
2. Calvin Pickard (COL) 29 zák., 2 góly, 93,5 %
3. Fjodor Ťjutin (COL) 0+1
Československá stopa v utkání

Češi ani Slováci do zápasu nezasáhli.
Střely na branku: 35 – 31.
Colorado sice svého soupeře přestřílelo, ale v zápase dvakrát dotahovalo ztrátu a nakonec prohrálo s Vancouverem po samostatných nájezdech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
Finský kouzelník MARKUS GRANLUND jako jediný uspěl v samostatných nájezdech a díky němu bonusový bod získává tým z Kanady.
Duchene musel dá, ale to se mu nepodařilo a v dnešním zápase vyhrává Vancouver Canucks!
Erikssona zase vychytal Pickard!
Rantanenův pokus kryje Markström!
Markus Granlund příklepem překonává Pickarda!
První jede Coloradu, ale MacKinnon minul branku.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:55
Vancouver vyhrál buly a o osudu zápasu rozhodnou samostatné nájezdy.
64:52
Stecher ještě prověřil Pickarda golfákem.
64:39
Söderberg z Colorada je vyloučen na dvě minuty za sekání. Vancouver bude hrát přesilovku čtyř proti třem.
63:23
Markström skvěle zasáhl proti pokusu Grigorenka.
62:43
Golfák Sbisy kryje brankář Lavin Pickard.
61:31
Velká šance Colorada! Duchene to zkoušel bekhendem, ale Markström byl opět pozorný!
60:51
MacKinnon střílel příklepem, ale hosrtující brankář Markström dobře zasáhl.
59:09
Na Suttera si počíhal MacKinnon a je z toho pěkný hit.
57:58
Blake Comeau střílel zápěstím, ale Jacob Markström skvěle zasáhl.
57:22
Velká šance hostí, ale Pickard skvěle zachránil.
55:02
Megna střílel z vrcholu pravého kruhu, ale svého oponenta neprostřelil.
54:30
Ani jednomu celku se nedaří udržet se v útočném pásmu. Příští gol může být rozhodující a všichni to moc dobře vědí.
53:17
Stecherova střela příklepem se neujala. Utkání se pravděpodobně blíží do prodloužení.
51:53
Canuck se dostali do šance, ale ani Grigorenko, ani Ťutin se svými střelami neuspěli.
51:03
Tím samým prohřeškem se ale prezentoval i jejich soupeř.
50:33
Colorado se dopustilo zakázaného uvolnění.
49:44
Těžko hledat někoho, kdo by měl být favoritem ve zbytku utkání. Sledujeme hodně vyrovnané utkání.
48:51
Na ledě se začíná přiostřovat, jde vidět, že oba celky chtějí porazit ten druhý.
46:58
MacKinnon dal o sobě opět vědět. Bohužel pro Colorado ale jeho akce neskončila gólovou tečkou.
45:39
Ofsajdové postavení Avalanche.
45:00
Prvních pět minut třetí třetiny nabídlo hodně ofenzivní hokej. Doufejme, že tento trend bude pokračovat i nadále.
43:56
Colorado právě vstřelilo branku!
Ano podaří! JAROME IGINLA tečoval střelu Ťutina a rychle srovnává krok s Canucks. Asistence: Fedor Ťutin, Blake Comeau
43:48
Ani Duchene neuspěl. Domácí čeká hodně složitý úkol. Podaří se jim alespoň vyrovnat?
42:19
Colorado se snažilo o rychlou odpověď, ale Ranranen ani na dvakrát neuspěl.
41:26
Vancouver právě vstřelil branku!
Tak to byl nástup jako hrom. ALEXANDRE BURROWS se prosazuje hned ve druhé minutě a posílá svůj tým do důležitého vedení. Teď to ale musí Canucks dotáhnout až do konce. Asistence: Bo Horvat
40:01
Je za námi druhá třetina, která vyšla lépe Lavinám. Ty dokázaly vyrovnat a před třetí třetinou je tak vše otevřené.
40:00
19:23
Duchenova střela z vrcholků kruhů soupeře sice ohrozila, ale druhá třetina pravděpodobně skončí nerozhodným výsledkem. Soupeři se povedlo vyhodit.
38:39
38:14
MacKinnon se i v oslabení dostal ke střelce, ale stav utkání nedokázal změnit.
37:29
Lavinám se podařilo vyhodit puk a uklidnit tak situaci.
36:58
Horvathova střela byla zblokována. Canucks však zůstávají u puku.
36:39
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (John Mitchell – 2 min., držení protihráče).
35:39
Jarome Iginla se dostal na dostřel, tak zkusil své štěstí. Jeho střela však byla sražena do rohu.
34:31
Erikssonovo nahození bez obtíží ukryl Pickard v lapačce.
34:09
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Cody McLeod – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Joseph LaBate – 5 min., bitka).
34:09
33:39
Už jsem chtěl psát, že se to nedaří. Pak se ale před Pickardem zjevil Gudrabson, ale trefil pouze tyč!
32:57
Canucks se nepovedl přechod přes modrou a musí tak opět začít odd svého brankáře.
31:59
Následuje ofsajd a další komerční přestávka.
31:15
Z následné šance už se ale domácí prosadili. Ve skrumáži před hostujícím gólmanem se nejlépe zorientoval MIKHAIL GRIGORENKO, jenž vyrovnal stav utkání. Asistence: Matt Duchene, Carl Soderberg
30:41
Hra se přesunula do obranného pásma Canucks, ale ti v rohu mantinelu dokázali vybojovat puk na své hole.
30:00
Colorado se provinilo zakázaným uvolněním.
28:52
Colorado se usadilo v útočné třetině, ale nedaří se mu dostat ke střele a vsítit tak první gól.
28:03
Granlund se probojoval až ke střele, která měla myšlenku, ale Pickarda nepřekvapila.
27:07
Na druhé straně si připsal zákrok i Pickard, s lehkým nahozením však neměl větší problémy.
26:38
MacKinnonova střela minula bránu soupeře a puk následně vyletěl ze třetiny.
25:59
Comeau se opřel do střely, ale ta byla zblokována do ochranné sítě.
25:39
Vancouver se snaží usadit v pásmu, ale zatím se mu to příliš nedaří. Soupeř dobře brání modrou čáru.
25:01
24:02
Sutter se hnal do útoku, ale jeho následný projektil byl zblokován Duchenem.
23:20
Markström musel být v pohotovosti. Se střelou Rantanena si však dokázal poradit a stále tak drží čisté konto.
23:01
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jayson Megna – 2 min., podražení).
22:51
Další střelou se prezentoval Horvath, ale těsně minul bránu!
21:19
Sutter se dostal ke střele zápěstím, ale nebyl úspěšný. Skóre tak zůstává nezměněno.
21:16
20:22
Canucks se zatím daří bránění přesilovky. Pomohl tomu i ofsajd Lavin.
20:01
Máme za sebou první třetinu, která nabídla zajímavý hokej. Šťastnější nakonec mohou být hosté, kteří využili svou přesilovou hru. Na střely je to skoro vyrovnané 7-8, stejně tak vyrovnaný je i dojem ze hry. Bude zajímavé sledovat, co přinese zbytek utkání.
20:00
19:38
Avalanche se dostali ke střele, ale domácí brankář byl pozorný. Skóre už se nejspíše měnit nebude.
19:16
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Troy Stecher – 2 min., držení protihráče).
17:09
Canucks jsou o něco aktivnějším týmem, ale k druhému gólu to zatím nevede.
16:32
Lépe si nevedli ani Canucks, ti se totiž dopustili ofsajdového postavení.
16:10
Colorado vybojovalo puk v obranném pásmu, ale následný útok nebyl podařený.
15:57
Pickard ukryl ve výstroji střelu Stechera, který zkusil štěstí z vrcholu pravých kruhů.
15:28
15:12
Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry.
14:48
Colorado se snaží využít přesilovku, ale Markström je zatím velmi jistý.
13:28
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Joseph LaBate – 2 min., držení protihráče).
03:46
LOUI ERIKSSON nakonec přeci jen využil přesilovou hru a posílá Canucks do vedení. Asistence. Markus Granlund, Ben Hutton.
03:00
Dalším vyhozením pouze potvrzují má slova. Vancouveru se zatím hodně nedaří.
02:37
Další vyhození Lavin, které zatím hrají toto oslabení perfektně.
02:20
Naopak Canucks se nezadařilo. Při přechodu modré čáry se dopustili ofsajdu.
02:09
Colorado začíná oslabení velmi dobře, daří se mu vyhodit.
02:00
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., podražení).
01:28
Eriksson se dostal k zakončení, ale Pickard byl úspěšnější.
01:10
Colorado začalo hodně aktivně, Canucks mají co dělat, aby se ubránili.
00:47
Mikko Rantanen hned v úvodu utkání trefil tyč! Markström však zatím neinkasoval.
00:01

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Ťutin, E. Johnson, Wiercioch, Barrie, Zadorov, Beauchemin – R. Bourque, MacKinnon, Rantanen – Grigorenko, Söderberg, Duchene – Comeau, J. Mitchell, Iginla – McLeod, Colborne, Martinsen.

Vancouver Canucks: R. Miller (Markström) – Edler, Stecher, B. Hutton, Gudbranson, Sbisa, Trjamkin – D. Sedin, H. Sedin, Brandon Sutter – Markus Granlund, Chaput, Eriksson – Burrows, Horvat, Megna – Skille, B. Gaunce, LaBate..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.