Tři hvězdy utkání:
1. William Nylander (TOR) 1+1
2. Nazem Kadri (TOR) 1+1
3. David Savard (CBJ)1+0
Úvodní třetina vyšla lépe hostům. Toronto vede díky brankám Lea Komorava a Austona Matthewse 2:0 a má vykročeno k výhře v tomto duelu. Ve druhé třetině dokázali domácí vyrovnat, nejprve se po výborné přihrávce spoluhráče prosadil David Savard. Vyrovnání obstaral pohotovou tečí Brandon Saad. Rozdílovou branku vstřelil ve 34. minutě William Nylander. Ve třetí třetině přidal hostující celek další dvě branky a potvrdil svou výhru.
Československá stopa v utkání:
Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 07:58
Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:48
59:30
Už se nic nestane, v poklidném tempu se zápas dohrává.
59:00
Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry.
58:42
Alexander Wennberg hraje v útočném pásmu, ale do příznivé střelecké pozice se tento domácí hráč nedokázal propracovat.
58:12
33:32, střelecky jsou sice aktivnější domácí hokejisté, ale podle skóre toto viditelné opravdu není.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty zápasu, hostující celek tento duel celkem snadno vyhraje.
57:13
Toronto právě vstřelilo branku!
Střelou ze středního pásma do prázdné branky posílá kotouč hostující NIKITA ZAJCEV. Asistence: Jake Gardiner.
57:06
Domácí hrají bez brankáře.
56:33
Brandon Dubinsky se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale nedokázal přesněji zakončit, jeho rána končí vysoko nad brankou.
55:46
A je to jasné, hostující celek tento duel vyhraje. Střelu Komarova od modré čáry vyrazil domácím brankář, a pak měl NAZEM KADRI už snadnou práci. Asistence: Leo Komarov, Nikita Zajcev.
55:01
Dostáváme se do finální fáze třetí třetině, Maple Leafs stále drží jednobrankové vedení.
54:20
Domácí mají kotouč ve svém obranném pásmu a snaží se něco vymyslet. Zatím se ale nemohou stabilně probojovat do útočného pásma, aby si vytvořili tlak před brankou soupeře.
53:16
Z pohledu domácího celku čas plyne velmi rychle, přesně opačný pocit mají hokejisté Toronta. Columbus stále prohrává o gól.
52:09
Joonas Korpisalo kryje další pokus hostujícího hráče. William Nylander to byl, kdo vystřelil z dobré pozice.
51:11
Hraje se nyní v útočném pásmu domácích, do šance se dostal David Savard, jehož střelu ukryl brankář Toronta do rukavice.
50:21
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Toronta. Tyler Bozak souboj o puk vyhrál, a tak si brankář Frederik Andersen může oddechnout.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, necelých deset minut zbývá do konce třetí třetiny.
49:35
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden z týmů se do vyložené střelecké šance nežene, střelecky jsou sice aktivnější domácí, ale vyloženou šanci jsme dlouho neviděli.
48:27
Columbus se vůbec nyní nemůže probojovat do útočného pásma, takticky hrají hokejisté Toronta velmi dobře, drží jednobrankové vedení a hrají daleko od své vlastní branky.
47:46
Sam Gagner vedl útočnou akci domácích, ale při pokusu probojovat se do útočného pásma přišel o kotouč. Následně se směr hry otáčí.
47:23
Domácí obránce musí hrát, zakázané uvolnění se nepíská.
46:38
Mnoho šancí jsme při dlouhé domácí přesilové hře neviděli, sledujeme klidný hokej ve třetí třetině, gólové příležitosti jsou nedostatkovým zbožím.
46:00
44:56
Brandon Dubinsky zůstal před brankou volný, ale nedokázal přesněji zakončit. Jeho rána byla zablokovaná.
43:46
Domácí hokejisté se během přesilové hry do útočného pásma dostali, ale nemohou se probojovat do výraznější střelecké pozice. Toronto velmi zodpovědně hraje poslední minuty.
42:25
Brandon Dubinsky hledal před brankou od mantinelu spoluhráče, ale přihrávat nemohl, neboť byli obsazení.
42:00
Během úvodní minuty v početní výhodě se hokejistů Blue Jackets nedokázali probojovat do výraznější střelecké pozice.
41:14
Columbus má k dispozici dlouhou přesilovou hru, která po vstřelení branky nekončí.
41:00
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Roman Polák – 5 min. + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).
41:00
Oliver Bjorkstrand zůstává ležet na hrací ploše po hitu Poláka.
40:44
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího týmu.
40:01
Ve druhé třetině dokázali domácí vyrovnat, nejprve se po výborné přihrávce spoluhráče prosadil David Savard. Vyrovnání obstaral pohotovou tečí Brandon Saad. Rozdílovou branku vstřelil ve 34. minutě William Nylander.
40:00
39:45
Už se nic nestane.
39:17
Toronto hraje velmi dobře defenzivně, hájí své vedení a mnoho šancí domácím nedává.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny, v níž jsme viděli tři branky.
38:38
Zach Werenski minul branku, následně se klec vychýlila ze svého postavení, a tak je hra přerušena.
38:16
Tlak domácího celku je velký, hosté se tak tak brání tlaku soupeře.
37:51
Nick Foligno ani nadvakrát nedokázal překonat brankáře Toronta. Frederik Andersen chytá výborně.
37:27
Sam Gagner se probojoval do střelecké pozice, ale rána se mu nepovedla podle představ.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, sledujeme dramatický zápas, který musí fanoušky bavit.
36:14
James van Riemsdyk a Seth Jones bojovali o kotouč za domácí brankou, úspěšnější byl hráč Blue Jackets, který rychle dostat hru do neutrálního pásma.
35:35
Další práce pro domácího brankáře, tentokrát se do zakončení dostal Brian Boyle, s jehož pokusem si brankář Columbusu dokázal poradit.
35:11
Skvěle se uvolnil na ose hřiště Tyler Bozak, jeho pokus skvěle zastavil domácí brankář Joonas Korpisalo.
34:29
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
33:23
Vyrovnaný stav netrval příliš dlouho, hosté si berou své vedení zpět. Nyní vyslal Tyler Bozak výborným pasem do zakončení WILLIAMA NYLANDERA, který si poradil ve stylu velkých střelců. Dvacátý gól v sezóně a myslím si, že mnoho pohlednějších branek nevstřelil. Sám proti brankáři uspěl. Asistence: Tyler Bozak.
32:15
Hosté se snaží něco vymyslet před brankou soupeře, zatím se ale Maple Leafs nemohou dostat do tempa.
31:59
Vhazovat se bude před brankou domácích hokejistů, kteří vyhráli buly, a tak se směr hry rychle otáčí.
31:12
Boone Jenner čekal na přihrávku v předbrankovém prostoru. Spoluhráč mu nepřihrál, nýbrž vyslal střelu na teč. Jenner nedokázal změnit dráhu kotouče.
30:22
17:17, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, skóre je také vyrovnané. Sledujeme dramatickou hokejovou bitvu, která se musí fanouškům líbit. Více ze hry mají domácí, kteří dohnali dvoubrankovou ztrátu.
30:00
Kotouč vypadl z hrací plochy po střele hostujícího Fehra, a tak se bude vhazovat před domácí brankou.
28:51
Toronto se usadilo před brankou soupeře, ale nedokázalo důrazněji vystřelit. Domácí defenziva podává ve druhé třetině velmi dobrý výkon.
28:03
Domácí hokejisté dokázali poměrně rychle smazat dvoubrankové manko, hra je nyní vyrovnaná na skóre a prakticky i střelecky.
26:58
Columbus právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. Zach Werenski vystřelil od modré čáry, jeho pokus v předbrankovém prostoru dokázal výborně mimo dosah brankáře tečovat BRANDON SAAD. Frederik Andersen nedokázal letící kotouč zastavit, a tak se mohl jen smutně ohlédnout. Asistence: Zach Werenski, Sam Gagner.
25:54
Hra je přerušena, buly před domácího brankou, sledujeme rychlý hokej.
25:11
Lukáš Sedlák vyskočil z trestné lavice a nechybělo mnoho, aby se dostal do brejku, který ovšem proměnit nedokázal. Byl tísněn obráncem.
25:00
Joonas Korpisalo si dokázal poradit se střelou z bezprostřední blízkosti.
24:32
Další tlak hostů před domácí brankou zastavil Kyle Quincey, který puk poslal do neutrální zóny.
24:11
Domácí hokejisté se ke všeobecné spokojenosti na stadionu osvobozují.
23:36
Hosté hrají další přesilovou hru, tentokrát se stabilněji dostali do útočného pásma, zkoušeli rozehrát přesilovkovou kombinaci, ale do výraznější šance se neprobojovali.
23:11
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Lukáš Sedlák – 2 min., podražení).
22:22
William Nylander se probojoval do střelecké pozice, ale jeho zakončení postrádalo přesnost a důraz.
21:56
Sledujeme domácí aktivní hru, hostující celek se nyní musí bránit tlaku soupeře, zatím to Toronto zvládá bez problémů.
20:43
Z kraje druhé třetiny se prosazují domácí hokejisté. Po výborné přihrávce, kterou vymyslel Brandon Dubinsky, se prosazuje zkušený obránce DAVID SAVARD. Jeho nechytatelná rána končí v brance. Asistence: Brandon Dubinsky, Boone Jenner.
20:01
Úvodní třetina vyšla lépe hostům. Toronto vede díky brankám Lea Komorava a Austona Matthewse 2:0 a má vykročeno k výhře v tomto duelu.
20:00
19:42
Puk míří za branku Blue Jackets, kde hraj pravděpodobně také skončí.
19:22
David Savard hledal přihrávkou spoluhráče, pas po ledě byl hostujícím obráncem zablokovaný.
19:00
Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry v této třetině.
18:47
V poklidném tempu se dohrává první třetina, která vyšla lépe hostujícímu celku.
17:39
17:30
Tato početní převaha se Torontu vůbec nedaří, nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
17:00
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:50
Domácí se zatím brání dobře, nedávají soupeři mnoho prostoru pro nějakou pohlednou kombinaci.
15:39
Že by John Tortorella na střídačce domácích oplýval dobrou náladou a rozdával úsměvy, to se napsat opravdu nedá.
15:39
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Cam Atkinson – 2 min., vysoká hůl).
15:38
Brandon Saad ani Seth Jones nedokázali překonat brankáře Toronta. Frederik Andersen zasáhl spíše instinktivně, ale i tak puk zastavil.
15:12
Dostáváme se do finální fáze první třetiny, na hře domácího celku je patrná snaha s nepříznivým stavem něco udělat, zatím ale marně.
14:54
Střelecky je zápas vyrovnaný, na obra brankáře šlo deset střel. Ten domácí však dvakrát inkasoval, naopak Frederik Andersen drží čisté konto.
14:17
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácích hokejistů. Toronto hraje výrazněji důrazně, ostatně hity 12:1 v prospěch hostujícího celku jsou toho důkazem.
13:48
Lukáš Sedlák prokázal své šikovné ruce u mantinelu v útočném pásmu, kde poměrně dlouho motal hlavu obráncům souboje. Nakonec početní výhodě soupeřů podlehl.
13:33
Sledujeme vypjatý duel, domácím se nedaří přes střeleckou aktivitu překonat hostujícího brankáře, a tak si svou špatnou náladu kompenzují v osobních soubojích, do kterých mnohdy jdou s úmyslem počínat si na hranici pravidel.
12:34
Nazem Kadri se výborně dokázal vrátit přes svou branku, kde dokázal překazit pas na volného domácího hráče, který by celkem snadno zakončoval.
12:04
Domácí hokejisté se snaží něco vymyslet před brankou soupeře, stabilněji se však nemohou dostat do střeleckých pozic. Naopak se musí bránit akci, kterou vedl Connor Brown.
10:54
Hosté využívají přesilovou hru a navyšují své vedení. Po přihrávce Williama Nylandera se nadvakrát na hranici brankoviště dokázal prosadit mladíček AUSTON MATTHEWS, který tak zaznamenal třiatřicátý gól v této sezóně. Asistence: William Nylander a Jake Gardiner.
10:27
Joonas Korpisalo musel zasahovat po střele hostujícího hráče, který dostal před brankou nebývale velké množství prostoru. Byl to Connor Brown, kdo zakončoval.
10:11
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Brandon Dubinsky – 2 min., hrubost).
09:30
Čtvrtou střelu na branku dokázal hostující celek proměnit, a tak mají domácí hokejisté jednobrankovou ztrátu. Columbus by se měl více tlačit do branky.
08:55
Domácí defenziva poněkud zaspala, čehož využili hosté. Nazem Kadri našel přesnou přihrávkou LEA KOMAROVA, který se dokázal prosadit střelou do horní části branky. Cestu ke dvanácté brance v t´ho sezóně měl poměrně snadnou, brankář Columbusu nebyl v optimální pozici. Asistence: Nazem Kadri.
08:06
07:54
Mnoho šancí v tomto zápase jsme zatím neviděli, více ze hry mají domácí, kteří jsou také střelecky aktivnější.
07:20
Akci Toronta vedl Mitchell Marner. Ten ovšem neměl mnoho síly, a tak kotouč nahodil na branku soupeře a šel raději střídat. Přenechal tam místo na ledě spoluhráči.
06:38
Josh Anderson byl volný před brankou, ale spoluhráč si jej nevšiml, a tak nedokázal hráč domácího celku zakončit.
05:46
Matt Martin se z ničeho nic dostal na horní hranici kruhu k puku, a tak jej bez váhání vyslal na branku. Gólman Columbusu byl pozorný a nenechal se zaskočit.
05:26
Nick Foligno se za pomoci lékařů zvedá z hrací plochy, snad bude v pořádku.
05:14
Lukáš Sedlák výborně zapracoval před vlastní brankou a dobrým čtením hry překazil akci Toronta.
04:50
Střelecky jsou jednoznačně aktivnější domácí, ti už na branku soupeře vyslali pět pokusů, naopak Toronto jen jednu.
04:40
Brandon Dubinsky vedl akci domácích, která končí střelou Boonea Jennere, se kterou si Frederik Andersen dokázal celkem snadno poradit.
04:10
Joonas Korpisalo musel být pozorný, jeden z hostujících hráčů tečoval kotouč před brankou. Gólman nakonec zasahovat nemusel.
04:03
Hra je přerušena pro postavení hráče Toronta mimo hru. Vhazovat se tak bude v neutrální zóně.
03:37
William Nylander se zkoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho zakončení nebylo podle představ. Hosté přišli o kotouč.
03:20
Buly před brankou hostujícího celku vyhrál obránce Jake Gardiner, který mohl celkem snadno otočit směr hry.
02:06
Sledujeme rychlý úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Obránci ani brankáři mnoho práce zatím nemají.
02:00
David Savard si nyní zlepšil náladu, vystřelil od modré čáry, s jeho pokusem si brankář Frederik Andersen dokázal poradit.
01:27
Nyní se dostali do útočného pásma domácí, ale David Savard se marně natahoval po kotouči.
01:02
Jako první se do zakončení dostal hostující celek. Hráč Toronta však nedokázal překonat domácího brankáře, který kryje první ránu.
00:20
Zápas začíná, více ze hry mají hostující hokejisté, kteří dnes hrají v bílem. Domácí oblékli tmavou variantu dresů.
00:01

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, Quincey, Harrington – N. Foligno, Wennberg, Bjorkstrand – Saad, Gagner, Atkinson – Jenner, Dubinsky, J. Anderson – Sedlák, W. Karlsson, Calvert.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly, R. Polák, Gardiner, C. Carrick, Hunwick, N. Zajcev – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – Hyman, Matthews, W. Nylander – Komarov, Kadri, Co. Brown – M. Martin, Boyle, Fehr..
Hymny jsou minulostí, úvodní buly bude následovat.
Zápas za malý moment začne.
Columbus Blue Jackets z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Philadelphií Flyers 5:3, Floridu Panthers 2:1, v prodloužení New York Islanders 3:2 a New Jersey Devils 4:1. Tým nestačil na Buffalo Sabres 3:5.
Toronto Maple Leafs z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. V prodloužení si poradilo s Carolinou Hurricanes 3:2, Tampou Bay Lightning 5:0 a Bostonem Bruins 4:2. Tým nestačil na Floridu Panthers 2:7 a v prodloužení na Chicago Blackhawks 1:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Columbus Blue Jackets a Toronto Maple Leafs.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.