To bude z mé strany snad všechno. Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím a u dalšího přenosu z kanadsko-americké NHL zase někdy na počtenou.
Radek Faksa (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:48
Aleš Hemský (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:12
Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 4 střely, čas na ledě 15:39
Tři hvězdy utkání:
1. Adam Cracknell (DAL) 3+0
2.Jason Spezza(DAL) 0+3
3. Esa Lindell (DAL) 0+0
Máme tady konec dnešního utkání! Dallas doslova zničil San Jose 6:1. Hosté měli dokonce před tímto zápasem druhou nejlepší defenzívu v celé soutěži. Hráčem zápasu se rozhodně stal domácí Adam Cracknell, který zaznamenal hattrick. Nezaostal ani Jason Spezza, který si dnes zapsal 0+3. Dallas si tedy připsal dva body do tabulky a v příštím zápase se utká venku s New Jersey. Naopak San Jose poletí do Nashvillu.
59:36
U puku je Seguin, který o puk poté přišel. San Jose to naposledy zkusí, ale vypadá to beznadějně.
59:14
Benn vyvezl puk do útočného pásma, kde se ho bude snažit udržet. Diváci se zvedají a tleskají skvělému výkonu.
59:01
Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:24
Ovšem ještě nějaký čas zbývá a proto musí být Aaron Dell připraven na další střely z domácích hokejek.
58:00
Konec je za dveřmi. Dallas si připíše velice důležité dva body do tabulky!
57:28
Zápas se už dohrává v poklidném tempu, Dallas si drží San Jose od těla a kombinuje ve svém pásmu, kde čeká na konec.
56:27
San Jose je opět na dostřel domácí branky, jenže nějaká nebezpečná střela je zatím v nedohlednu.
55:55
Jason Spezza je dnes v roli režiséra, jenže v této šanci mohl vystřelit a to taky udělal. Puk poté zamířil do ochranné sítě nad brankou.
55:46
V úniku se ocitnul Benn s Hemským, druhý jmenovaný se dostal do zakončení, ale gól nedal. Nakonec Burns posunul celou bránu mimo její postavení.
55:32
Máme tady poslední komerční přestávku v dnešním zápase.
55:09
Komunikace v domácí rozehrávce vázne, San Jose se stěhuje před domácí bránu skrze vhazování.
54:42
Vyhození až do hostujícího obranného pásma přichází až teď, Dallas míří konečně vystřídat.
54:13
San Jose se usadilo v útočném pásmu, kde s přehledem kombinuje. Dallas zatím nenašel na jejich kombinaci nějaký recept.
53:47
I ve třetí třetině má sekci, kdy se hraje bez většího přerušování. Hra je plynulá a to se divákům líbí.
53:20
Ovšem zatím si zákroky může nechat v kapse, protože na ledě má Codyho Eakina, který hraje dozadu velice dobře.
52:52
Hra se na malou chvíli uklidnila, puk je na hokejkách Žraloků a míří do útočného pásma. Lehtonen musí být opět připraven zasáhnout.
52:26
Joe Pavelski se snaží zvrátit průběh zápasu, ale proti přesile nemá šanci uspět.
52:08
San Jose mohlo snížit gólový deficit, ale proti byl opět skvělý Kari Lehtonen, který zastavil puk na brankové čáře.
51:27
Konec dnešní zápasu se čím dál více blíží. Dallas si drží pohodlné vítězství a zdá se, že si připíše dva body.
50:48
Ovšem poté si musí dávat pozor na domácí výpady, které jsou dnes velice nebezpečné.
50:31
Hra opět pokračuje, San Jose se snaží udržet v útočném pásmu a to se jim také daří.
50:18
Máme tady další komerční přestávku.
50:01
Tento zápas má ještě před sebou deset minut základní hrací doby.
49:48
Jamie Benn čekal na přihrávku Codyho Eakina, ale té se nedočkal. Přihrávka domácího hráče byla zblokována.
49:29
Kari Lehtonen dnes chytá velice dobrý zápas, až na jedno zaváhání, neudělal tento Fin nějakou závažnou chybu.
49:00
Hostující obrana musí být na pozoru, protože na ledě se objevil lovec Cracknell, který dnes rád střílí do Žraloků.
48:35
Jeden z domácích hráčů byl seslán k ledu, ale rozhodčí nechává hru pokračovat. Diváci jsou ovšem proti a dožadují se odpískání faulu.
48:26
Následuje komerční přestávka.
48:04
Domácí tým neudržel puk v útočném pásmu a ten propadává přes střední až do jejich obranného pásma.
47:27
Hosté jsou zklíčení, ale stále se tlačí do zakončení. Ovšem domácí obrana a hlavně Lehtonen jsou proti.
46:57
Ještě ovšem není konec, na hostující branku se řítí další domácí útok. Jenže Aaron Dell se teď vyznamenal.
46:31
Zápas je zřejmě už rozhodnutý. Nevím, co by se mohlo stát, aby San Jose dokázalo tento zápas otočit.
45:20
Dallas právě vstřelil branku!
Tak tohle je doslova demolice hostů, kteří dostávají jednu facku za druhou. Puku se zmocnil Jason Spezza, který prokázal zkušenost a počkal na najetí volného JOHNA KLINGBERGA a ten uklidil puk do prázdné branky. Asistence: Jason Spezza, Remi Ellie.
45:12
44:59
Dámy a pánové, ADAM CRACKNELL dokončuje ve vlastním oslabení HATTRICK. Ovšem domácí hráč musí poděkovat hostujícímu brankáři, který mu naservíroval pocukrovanou přihrávku přímo do jízdy. Dallas vede už 5:1. Bez asistence.
44:31
Přesilovka se blíží ke konci, Dallas skvěle hraje pozičně a drží puk v rohu kluziště.
44:11
Brent Burns jenom o malý kousek minul domácí branku. Tak tohle byla pro hostující tým veliká škoda.
43:43
Poté přichází chyba v hostující rozehrávce, Dallas toho využívá a vyhazuje až ke druhé brance.
43:20
Žraloci mají velikou příležitost se dostat na dostřel svého soupeře, zatím se drží v útočném pásmu, ale je to bez střely.
43:12
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Kari Lehtonen – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Jason Spezza.
42:46
Kari Lehtonen byl doslova zatlačen do své branky, rozhodčí ovšem nepíská a hra může pokračovat.
42:16
San Jose se snaží udržet v útočném pásmu a to se jim taky po nějaké chvilce daří. Lehtonen musí být opět v pozoru.
41:39
Radek Faksa se dral přes protihráče k volnému puku, ale k tomu se nedostal. Hostující obránce nám předvedl velice dobré pokrytí puku.
41:21
Kari Lehtonen je na začátku třetiny ve větší pernamenci, po kratší době si připisuje další úspěšný zákrok.
40:53
Patrick Sharp vyvezl puk do středního pásma a poté pouze nahodil do toho útočného. Oba týmy míří na střídačku.
40:41
Lehtonen nechce nic riskovat, proto puk ukryl ve své výstroji. Hra se přesouvá před jeho branku, kde se bude vhazovat.
40:15
San Jose má třetinu na to, aby zvrátilo nepříznivý průběh tohoto zápasu. Uvidíme, jak se s tímto úkolem vypořádá.
40:01
Druhá třetina tohoto zápasu je minulostí. Tato perioda měla dvě poloviny. Tu první bychom mohli nazvat One-Team Show. Dallas přidal v rozmezí šesti minut tři branky a dostal se do vedení 4:0. San Jose nechtělo zůstat pozadu a využilo hned svou přesilovou hru. Mužem utkání je zatím Adam Cracknell, který má na svém kontě dvě branky. Stále je ve hvězdách, jestli ve třetí třetině přidá další gól, čím by završil hattrick.

Počet střel ve druhé třetině (celkem)
Dallas Stars – 12 (19)
San Jose Sharks – 11 (15)
Další třetina začne přibližně v 3:28.
40:00
39:51
Tomáš Hertl objel branku a snažil se poté před ní přihrát, to se nepovedlo. Puk zamířil do středního pásma.
39:29
Brent Burns si připsal další střelu v tomto utkání, ale ani tato střela nepropadla za záda domácího brankáře.
39:15
San Jose se usadilo v útočném pásmo, které nehodlá pustit. Hosté na konci třetiny hrají s velkým přehledem.
39:01
Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:45
Hra je ke konci třetiny velice přerušovaná, San Jose bude mít výhodu vhazování v útočném pásmu.
38:26
Ese Lindell vypálil ze středního pásma, puk minul branku o pár centimetrů. Dell pouze sledoval tento projektil.
37:59
Dallas se snaží před koncem třetiny vstřelit svůj pátý gól, ale to se zatím nedaří.
37:33
Tak tohle bylo od Lehtonena velice riskantní, ale vyšlo to. Tento finský brankář si opět připisuje úspěšný zákrok.
37:20
Puk končí na hostující střídačce, hra je na malou chvíli přerušena. Vhazovat se poté bude ve středním pásmu.
37:07
Justin Braun neváhal a od modré vypálil, Lehtonen si připsal další výborný zákrok.
36:44
Adam Cracknell dnes hraje životní zápas, opět byl blízko vstřelení hattricku. Po přerušení hry vznikla roztržka mezi Burnsem a McKenziem, kterou musel krotit hlavní rozhodčí.
36:28
Kari Lehtonen nám předvedl vynikající zákrok pravým betonem, puk skončil v rohu kluziště.
36:10
35:34
San Jose ovšem hraje toto oslabení s velikým přehledem a když může, tak vyhodí. Tentokrát si puk vzal Hertl a sám s ním vyjel mimo obranné pásmo.
35:08
Další domácí akce začíná až od Lehtona, tentokrát akce vychází podle představ a dostávájí se do útočného pásma.
34:51
Dallas se nemůže dostat do útočného pásma, San Jose výborně drží modrou čáru.
34:27
Tomáš Hertl po krátké pauze vyhodil puk až k domácí brance, hosté můžou v poklidu vysřídat.
34:10
Po komerční přestávce budou mít domácí hráči další výhodu přesilové hry.
34:10
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Justin Braun – 2 min., nedovolené bránění).
33:51
Aaron Dell nevěděl jak zasáhnul, ale připsal si skvělé dva zákroky proti střelám Ritchieho.
33:45
33:19
Přesilovka se blíží ke svému konci. Zdá se, že ani tato výhoda nebude domácími hráči využita.
32:57
Seguin poslal přihrávku na paty, proto Dallas příchází o výhodu útočného pásma. Sharks míří střídat.
32:33
Hosté nemůžou vyhodit, Dallas teď má velikou výhodu unavených protihráčů. To by se mohlo využít.
32:22
Patrick Sharp osvěžil hostujícího brankáře sprškou ledu, hostujícím obráncům se to ovšem nelíbí.
32:09
Jason Spezza vypálil od modré, ale jeho projektil byl zblokován do rohu kluziště.
31:53
Dallas začal svou přesilovku výborně, drží pásmo a kombinuje po celé šíři ledu.
31:45
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Micheal Haley.
31:45
31:29
Patrik Nemeth prokázal velký přehled na ledě, když dlouhou přihrávkou oslovil na modré čáře volného spoluhráče.
30:56
Logan Couture nemohl hrát, protože se teprve vracel z útočného pásma. Kdyby se dotknul puku byl by odpískán ofsajd.
30:34
Na druhé straně se neprosadil Patrick Sharp, tři protihráči byli na něj až příliš moc.
30:15
Hosté se tlačí za dalším gólem, ale proti je zatím domácí obrana, která drží hostující útok na úzdě.
30:01
Zápas se přehoupnul do své druhé poloviny. Dotáhne San Jose třígólové manko nebo ne?
29:46
Burns pouze prodloužil do útočného pásma, proto se nebude pískat zakázané uvolnění.
29:22
Spezza dnes hraje s fantastickým přehledem, jeho přihrávkou jsou velice přesné a kreativní.
29:01
Cracknell se tlačí za svým hattrick, ale ten zatím nepřichází. Tento šikula si bude msuet počkat.
28:48
Tak tohle je třetina snů pro fanouška ofenzivního hokeje. Oba týmy se poučili z první třetiny a zatím můžeme vidět skvělý hokej, nahoru dolů.
27:57
27:57
San Jose právě vstřelilo branku!
Tak tohle byla lekce z produktivity, hosté ihned na začátku přesilovky dávají gól a snižuje manko na tři branky. Šťastným střelcem bude označen JOE THORTON. Asistence: Brent Burns.
27:51
Vyloučení v týmu Dallas Stars (John Klingberg – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
27:51
Puk po odrazu od domácí hokejky zamířil mezi diváky, hra je přerušena.
27:46
Tomáš Hertl nepočkal na spoluhráče a přejel do útočného pásma dříve než kotouč. Rozhodčí odpískal ofsajd.
27:43
27:08
Tak tohle byla hokejová nádhera v podání domácího týmu, který nám předvedl rychlý přechod do útočného pásma. Na konci domácí akce byl ADAM CRACKNELL, který přidal svůj druhý gól v dnešním utkání. Asistence: Jason Spezza, Curtis McKenzie.
26:54
Ovšem poté přichází Tomáš Hertl o puk a hosté se opět musí zaměřit na obranu.
26:30
Další hostující akce musí začít až od Dellovy branky. Následně se hosté dostali do útočného pásma, kde se i nadále drží.
26:06
San Jose se snažilo udržet v útočném pásmu, ale John Klingberg byl proti a vyhodil do středního pásma.
25:46
San Jose dnes nehraje vůbec dobrý zápas a prohrává už o tři branky. Naopak Dallas na co šáhne, to se podaří.
25:19
Ihned po vhazování se k puku dostali domácí, kteří si pohráli s domácí obranou. Puk se poté dostal k JAMIEMU BENNOVI, který si pohrál s hostujícím brankářem a uklidil puk za jeho záda. Asistence: Aleš Hemský, Cody Eakin.
25:16
V domácí akci byl opět Tyler Seguin, ale Aarona Della nepřekonal. Vhazovat se bude před hostující brankou.
25:01
Patrick Marleau nahazuje do útočného pásma a za podpory svých spoluhráčů drží tuto výhodu.
24:36
San Jose si nepohlídalo postavení svých hráčů, někdo z nich přejel do útočného pásma dříve než bylo zdrávo.
24:06
Hosté jsou opět ve vlastním pásmu velice nedůslední, co chybělo aby se k volnému puku dostal Radek Faksa, který měl úplně volnou cestu k hostující brance.
23:45
Kari Lehtonen si teď připsal velice důležitý zákrok proti hostující obrovské šanci. Stav zůstává i nadále stejný, Dallas vede 2:0.
23:24
Hosté poté vyhráli vhazování v útočném pásmu, puk se dostal k Davidu Schlemkovi, který vypálil. Jeho střela mířila vedla domácí branky.
23:19
Hosté se usadili v útočném pásmu a Dallas se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.
23:02
San Jose má před sebou velice těžký úkol, protože musí dotahovat už dvoubrankové manko.
21:58
Úvodní tlak ve druhé třetině se vyplatil, Dallas utíká do vedení o dvě branky. Tyler Seguin oslovil chytrou přihrávkou BRETTA RITCHIE a ten svou šancí nepohrdnul a zvýšil vedení svého týmu. Asistence: Tyler Seguin, Remi Elie.
21:22
Greg Pateryn se dostal do útočného pásma, poté přihrál Radku Faksovi, který vypálil bez přípravy. Dell pouze vyrazil mimo dosah jeho branky.
21:01
San Jose se snažilo dostat do útočného pásma, ale proti byl Patrik Nemeth, který zastavil puk na modré čáře.
20:40
San Jose momentálně pouze nahazuje do útočného pásma a míří střídat, střídat míří i domácí tým.
20:10
Dallas začal druhou třetinu velkým tlakem, ale Dell je zatím oporou svého týmu a drží svůj celek nad vodou.
20:01
Máme za sebou první periodu dnešního zápasu mezi Stars a Sharks. Domácí Dallas zatím vede po brance Curtise McKenzieho 1:0. Oba týmy měli své šance, ale proti byli vždy brankáři, na jedné straně Aaron Dell, který se blýsknul několika skvělými zákroky a na druhé straně Kari Lehtonen. Troufám si říct, že máme před sebou ještě zajímavých 40 minut zápasu.

Počet střel v první třetině
Dallas Stars – 7
San Jose Sharks – 4
Další třetina začne přibližně v 2:28.
20:00
19:53
Logan Couture to vzal na sebe a vyvezl puk, v útočném pásmu o něj ale přišel. V této třetině se už nic nestane.
19:31
Dallas se snaží dohrát tuto třetinu v útočném pásmu a to se jim také daří. San Jose neví, kde má dřívě skočit.
19:16
Tomáš Hertl se chtěl ukázat domácím fanouškům, ale taky bez nějakého většího úspěchu.
19:05
Joel Ward si pohrál s pukem a poté i vystřelil, ovšem jeho střela míří pouze vedle domácí branky.
19:01
Právě byla ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:42
San Jose musí začít svou akci až od své branky, poté je odpískán ofsajd jednoho z nich.
18:18
Thorton se prezentoval nepřesnou přihrávkou, která San Jose vyhání až k vlastnímu brankáři.
17:57
Dallas je o puku a myslí na zvýšení svého náskoku gólem do šatny, proto se řítí do útočného pásma.
17:33
Patrick Marleau byl v závěrečné fázi své akci výborně zblokován, takže Lehtonen nemusel prozatím zasahovat.
17:06
San Jose se snaží, to se nedá upřít, ovšem to nestačí. Hostům zatím chybí potřebné hokejové štěstíčko.
16:30
San Jose mělo šanci zaútočit do otevřené obrany, ale radši počkali na dostřídání obou týmů.
15:59
Naopak teď tlačí hosté, domácí se nedokáží osvobodit. Vyhození do neutrální zóny přichází až posléze.
15:25
Jamie Benn využil chyby hostů a sám se řítil na hostujícího
brankáře, ale Dell opět vytáhnul spektakulární zákrok.
15:08
Domácí zatím hrají skvěle, to potvrzují i v této části hry. Ovšem tuto akci končí hvizd rozhodčího, který signalizuje zakázané uvolnění.
15:03
14:54
Dallas je opět po delší době v útočném pásmu a snaží se ohrožovat Dellovu branku, zatím bez úspěchu.
14:31
Konec první třetiny se pomalu, ale jistě blíží. Zatím jsme v této periodě viděli pouze jednu branku, uvidíme další?
14:07
Hostům dělá problém přechod ze středního do útočného pásma, Dallas toho využívá a získává puk na svou stranu.
13:48
San Jose by rádo vyrovnalo do konce třetiny. Ovšem proti je zatím výborně pracující domácí obrana, kterou vede z brankoviště Kari Lehtonen.
13:25
Opět nedůslednost v obranném pásmu San Jose. Dallas neměl dost hráčů, aby mohl opět ohrozit jejich branku.
13:11
12:59
David Schlemko pouze nahazoval před branku a byl z toho veliký problém. Lehtonem si však poradil.
12:38
Hosté zatím neví, jak tuto přesilovku hrát. Navíc ta se blíží ke svému konci.
12:31
Další akce hostů končí předčasně, odpískán je totiž ofsajdové postavení jednoho z hostů.
11:57
San Jose zatím nehraje nějakou výbornou přesilovku. Tohle mohl potrestat Cody Eakin, který se prosadil v souboji proti Burnsovi. Jeho střele však chyběly parametry.
11:32
Akce San Jose musí začít až v jejich pásmu, domácí se snaží napadat a vybojovat puk pro sebe, aby mohli zdržovat.
11:14
Dallas vyhrál vhazování v jejich pásmu a pokusil se vyhodit, to se povedlo až na druhý pokus.
11:11
San Jose bude mít po komerční přestávce velikou šanci vyrovnat stav zápasu.
11:11
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Stephen Johns – 2 min., držení protihráče).
10:49
Chris Tierney má teď velké štěstí, že se nepíská další zakázané uvolnění. Jeho spoluhráč vyhrál závod o Icing.
10:28
Tuhý boj v útočném pásmu San Jose končí vyhozením jednoho z domácích do středního pásma.
10:10
San Jose nechce zůstat pozadu, ale skvělá obrana domácích zatím pracuje na výbornou.
09:42
Aaron Dell právě zamezil druhé brance v tomto utkání, kterou mohl mít na svědomí Cody Eakin.
09:24
Burns se vydal do útočného pásma napadat, ale to se opět může nevyplatit, protože může chybět v obraně.
09:04
Domácím to nestačí a na hostující branku míří další jejich útok, který je velice nebezpečný.
08:30
Nedůraznost hostů ve vlastním pásmu zapříčinila vedoucí gól Dallasu. Ovšem tohle byl velice nešťastný gól, protože je to gól vlastní. Nejblíž této situace byl ADAM CRACKNELL, který se zapisuje jako střelec. Asistence: Jason Spezza, Curtis McKenzie.
08:10
Hosté pouze nahazují do útočného pásma a míří střídat, totéž se děje u domácích.
07:40
Brent Burns se dral ke střele, ale k té se nedostal a musí hodit zpátečku do vlastního pásma.
07:18
Tyler Seguin dnes hraje 500sté utkání ve své kariéře!
07:09
Hra se momentálně odehrává ve středním pásmu, kde puk lítá z jedné hokejky na druhou. Ani jeden tým si puku dlouho neužije.
07:02
06:50
Aaron Dell zatím čaruje ve vlastním brankovišti, tentokrát překazil gólovou radost, kterou mohl mít Tyler Seguin.
06:42
O pár sekund později následuje další Icing proti Žralokům. Hra se opět stěhuje před branku Aarona Della.
06:31
Nedorozumění v hostující rozehrávce končí za domácí brankou. Máme tady zakázané uvolnění.
06:10
Marc-Édouard Vlasic si najel mezi kruhy a vypálil, jeho střela orazítkovala pouze mantinel.
05:54
Opět se hraje bez přerušení, což je pro plynulou hru velice výborné.
05:37
Jason Spezza se pokusil vystřelit, ale jeho střela míří daleko vedle hostující branky.
05:11
San Jose se musí vyvarovat zbytečných ztrát ve svém pásmu, Dallas to umí potrestat.
04:48
Boj o puk je i za druhou bránu, hosté jsou úspěšnější a pokračují v dobývání útočného pásma.
04:27
Cody Eakin proklouznul do útočného pásma, dostal za za Dellovu branku, ale tam o puk přišel.
03:56
Patrick Marleau vyvezl puk do útočného pásma, ale tam ho proti přesile ztratil a musí se vracet.
03:35
San Jose má potíže s napadáním domácího týmu, které začíná už v jejich obranném pásmu.
03:23
Aaron Dell nechtěl riskovat a puk schoval ve výstroji. Následovat bude vhazování před jeho brankou.
03:04
Esa Lindell pouze nahodil za hostující branku a jde střídat, následují ho jeho spoluhráči.
02:50
Žraloci se poprvé vydali do útočného pásma, ale lajnový rozhodčí písknul ofsajd.
02:36
Aaron Dell se právě vyznamenal proti akci Curtise McKenzieho. Stav zůstává stále stejný, 0:0.
02:10
Momentálně se hraje bez přerušení, hra je velice plynulá a hlavně rychlá, akce střídá akci.
01:41
Brett Ritchie vyzkoušel pozornost hostující brankáře, ten uspěl a puk vyrazil mimo brankoviště.
01:15
Dallas je na začátku zápasu aktivnějším týmem, San Jose se především soustředí na obranu.
00:53
Dallas se snaží držet puk a dostat se do útočného pásma, ale obrana Žraloků je zatím bezchybná.
00:32
Domácí hráči se hned na začátku tlačí do zakončení, ale žádná z jejich střel nemíří na hostující branku.
00:12
San Jose mělo k dispozici úvodní akci v utkání, ale ta končí hned v zárodku, ve středním pásmu.
00:01

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Lindell, Pateryn, Hamhuis, Oleksiak, Nemeth – Hemský, Eakin, Ja. Benn – B. Ritchie, Seguin, Elie – Sharp, Faksa, D. Shore – Hudler, Cracknell, McKenzie.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns, P. Martin, Braun, Vlasic, Schlemko, Dillon – Pavelski, J. Thornton, Hansen – J. Ward, Couture, Marleau – Bødker, Hertl, Donskoi – Sörensen, Tierney, Haley..
Zápas v American Airlines Center začne v 1:30 ráno, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

San Jose Sharks

Hosté teď zažívají trochu slabší období, přesto i nadále drží první příčku Pacifické divize se ziskem 91 bodů a mají dvoubodový náskok na Anaheim. Tým do Dallasu přijíždí z Minnesoty, kde prohrál 3:2. O góly se postarali Schlemko a Marleau.

Dallas Stars

Domácí tým je na šesté příčce Centrální divize se ziskem 69 bodů. Play off je tak pasé a tým pouze dohrává sezónu. V posledním odehraném utkání se Dallas představil v Chicagu, kde prohrál 3:2 po samostatných nájezdech. Dvakrát se gólově prosadil Hemský.

Edmonton – Dallas 7:1
Vancouver – Dallas 2:4
Calgary – Dallas 3:1
Chicago – Dallas 3:2 sn
Dobré ráno u NHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy Dallas Stars a San Jose Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.