Ode mě je to pro dnešní den vše. Děkuji za pozornost a u NHL zase někdy nashledanou.

Pavel Zacha (NJD) – 0+2, 1 střela, čas na ledě 16:34
Martin Hanzal (ARI) – 0+1, 4 střely, čas na ledě 17:32
Radim Vrbata (ARI) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:18
Tři hvězdy utkání:
1. Travis Zajac (NJD) 2+0
2. Taylor Hall (NJD) 2+1
3. Oliver Ekman-Larsson (ARI) 2+0
Divoké utkání mezi Devils a Coyotes končí výhrou domácího celku 5:3, a to díky dvěma brankám Travise Zajace v závěru utkání!

I druhá třetina nabídla dvě branky. Nejdříve se v první přesilové hře prosadil podruhé v utkání Taylor Hall. Kanadského útočníka následně napodobil Adam Henrique, od jehož brusle se dostal puk po střele Reida Bouchera do branky.

Třetí část hry obstarala pořádnou zápletku. Během šesti minut a dvou sekund se totiž prosadil Oliver Ekman-Larsson a bylo tak vyrovnáno. Když už to vypadalo, že by se mohlo prodlužovat, využil přesilovou hru Travis Zajac. Stejný hráč následně trefil i prázdnou branku.

Střely na branku: 35:31
Dnešní utkání sledovalo 12 756 diváků.
59:46
Devils právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Martin Hanzal neuspěl svou střelou, a tak následoval útok Devils. Vyhozený kotouč se odrazil od rozhodčího přímo k TRAVISU ZAJACOVI, který jej následně ze středního pásma poslal do odkryté branky. Asistence: Ben Lovejoy.
58:54
Hosté hrají již bez brankáře. Max Domi měl před sebou odkrytou branku, kterou se mu nakonec trefit nepovedlo. Kombinace hostů pokračuje!
57:59
Pavel Zacha sice neudržel puk v útočném pásmu, ale následně jej tam domácí dovezli. Taylor Hall našel přihrávkou z levého kruhu najíždějícího TRAVISE ZAJACE, kterému se střelou mezi betony povedlo navrátit domácímu celku vedení. Asistence: Taylor Hall a Damon Severson.
57:20
Devils se při dalším snažení dostali do ofsajdového postavení. Martin Hanzal byl při této situaci zasažen vysokou hokejkou, ale vylučovat se bude na straně druhé. Trest za hru vysokou holí inkasuje Connor Murphy.
57:07
Po zákroku Justina Peterse následuje komerční přestávka. Kyle Palmieri se tam sice pustil do nějaké rozmíšky, ale vše bylo nakonec uklidněno.
56:24
Po aktivitě hostů před brankou se k puku konečně dostávají také domácí. Nyní to vypadá, jako by oba celky chtěly vyhrát utkání v základní hrací době.
55:44
Vern Fiddler mohl vrátit svému celku vedení. Zkušený útočník se prodral skrz bránící hráče, ale Justina Peterse již nepřekonal!
54:32
Arizoně se tak povedlo díky svému švédskému obránci smazat dvoubrankové vedení domácího celku. A nyní je aktivnější.
53:53
Arizona právě vstřelila branku!
Zdlouhavá kombinační hra nakonec končí brankou, Kyle Palmieri nyní lituje nevyužité šance! OLIVER EKMAN-LARSSON se na modré čáře dostal ke střele zápěstím. Jeho pokus proletěl vším a nakonec skončil až v brance! Asistence: Martin Hanzal a Michael Stone.
53:06
Domácí jdou nyní do nepříjemného oslabení. Kyle Quincey nepustil do zakončení Jordana Martinooka, a tak inkasuje dvouminutový trest.
52:56
Beau Bennett našel přihrávkou zpoza branky Johna Moore, jenž celou situaci šperkoval přihrávkou na Halla. K tomu se ale puk nedostal.
51:31
Devils byli nyní hodně blízko k brance! Taylor Hall našel před odkrytou brankou Kylea Palmieriho, jenž zakončoval na dlouhou hokejku. Branku nakonec pouze přestřelil!
51:08
Devils poslali kotouč na další zakázané uvolnění. Vhazovat se tak bude i nyní před reprezentantem USA na Světovém poháru.
50:59
Po střele od modré čáry se do zakončení dostával Jordan Martinook a Anthony Duclair. Ani jeden nebyl v brankovišti ovšem úspěšný.
50:18
A další zakázané uvolnění, kterého se dopustili hokejisté New Jersey. Vhazovat se bude po levé ruce Coryho Schneidera.
49:46
Po kombinační hře se ke tvrdé střele odhodlal Luke Schenn. Jeho tvrdý pokus ovšem dokázal domácí brankář vyrazit. Následně přišlo vyhození na zakázané uvolnění.
49:12
Schneider si následně musel poradit se střelou Martina Hanzala, který pokoušel jeho pozornost střelou z levé strany. Americký brankář v pozoru.
48:22
Devils ovšem nechtějí polevit a hned se s pukem dostali do útočné třetiny. Jediná chybička může změnit osud utkání. Devils mohou vézt o dvě, anebo dvoubrankové vedení ztratit.
47:51
Hosté se dostávají zpátky do tohoto utkání! Na levém kruhu se k puku dostal nekompromisní OLIVER EKMAN-LARSSON, jenž svou dělovkou překonal Schneidera a zdramatizoval tak utkání! Asistence: Michael Stone a Max Domi.
47:07
Po kombinaci Devils se k puku dostal Yohann Auvitu, který hodně tvrdě pálil. Jeho pokus ovšem ani netrefil branku, a tak se pokračuje hrou za brankou.
46:25
Hodně tvrdě pálil od levého mantinelu Ryan White. Hostující forvard mířil ke vzdálenější tyčce, ale povedlo se mu trefit jen beton připraveného brankáře.
45:55
Další střelecký pokus od modré čáry. Před brankou byl na teč i dorážku připraven Sergej Kalinin. Ruský forvard sice nezakončil, ale i tak se bude opět vhazovat.
45:43
Střela Bena Lovejoye byla před brankou ještě tečována, ale kotouč nakonec v brance neskončil. Branka Peterse ohrožena nebyla.
44:58
Max Domi se dostal po pravé straně až do zakončení. Z pravé strany se mu ovšem nepovedlo ideálně zakončit, Schneider měl svůj beton připraven!
44:07
Devils se ujímají iniciativy na ledě a pokouší se vymyslet akci, která by je dostala ještě do klidnějšího vedení.
43:34
Do první akce třetiny se dostali také domácí. Travis Zajac zakončoval z levé strany, odkud se mu ovšem pozorného brankáře nepovedlo překonat.
42:47
Pokračující snažení hostů bylo zakončeno tvrdým pokusem z levého kruhu. Střela Jakoba Chychruna byla ovšem zblokována a skončila jen nad brankou.
42:16
Luke Schenn se dostal na pravé straně ke kotouči a prostě jej napálil směrem na branku. Schneider byl ovšem proti jeho pokusu připraven.
41:57
41:35
Schneider byl pozorný proti střele od modré čáry a následně se mu povedlo zasáhnout i proti následnému nahození.
41:02
V momentě, kdy se Coyotes dostali do kombinační hry, byl odpískán ofsajd. Jeden z hráčů prostě neudržel puk v útočné třetině.
40:13
Nahození hostujícího celku skončilo u Schneidera. Bránící hráči následně kotouč poslali pryč z obranného pásma. Přesilovka Arizony bude ještě dlouhá.
40:01
Druhá třetina nabídla i nyní dvě branky, obě dali domácí, což znamená průběžné vedení 3:1. Nejdříve se v první přesilové hře prosadil podruhé v utkání Taylor Hall. Kanadského útočníka následně napodobil Adam Henrique, od jehož brusle se dostal puk po střele Reida Bouchera do branky.

Střely na branku: 23:17
40:00
39:56
John Moore si počínal krosčekem v situaci před brankou, kde se Brad Richardson dostával do zakončení, ale právě díky tomuto zákroku se k němu nedostal.
39:38
Hosté kombinují v útočném pásmu a mají výhodu. Po přerušení hry půjde jeden z domácích hokejistů na trestnou lavici.
38:59
Beau Bennett to nyní zkoušel z levého úhlu. Svým pokusem se mu ovšem hostujícího brankáře překonat nepovedlo, trefil tyčku!
38:45
Reid Boucher byl naposledy úspěšný, a tak to nyní vyzkoušel z levého kruhu. Jeho pokus ovšem v brance neskončil, ale i tak Peters hru raději přerušil.
38:20
37:21
Následně nahazoval před branku Damon Severson a Taylor Hall stínil před brankářem. Kotouč se mu ovšem do branky dostat nepovedlo.
37:03
Krásná kombinace domácího celku byla zakončena přihrávkou na Travise Zajace, který zakončoval z mezikruží. Puk se mu ale nepovedlo procpat až do branky.
36:20
Devils si užijí další přesilovou hru. Max Domi zahákoval postupujícího Seversona, a tak bude za tento prohřešek pykat.
35:42
Něco se zkoušeli vymyslet hosté, ale byli v tomto snažení neúspěšní. Následně se tak k puku dostávají hokejisté New Jersey.
34:47
New Jersey pokračují v aktivní hře v útočné třetině. Tato perioda patří jasně domácímu celku, který před pár sekundami odskočil na rozdíl dvou branek.
34:03
Až jsem to zakřikl! Domácí celek přidává zaslouženou třetí branku a dostává se do dvoubrankového vedení! Reid Boucher se po sérii odrazů dostal ke kotouči a z levého kruhu do něj prostě plácl. Puk se následně odrazil od brusle ADAMA HENRIQUEA a skončil v síti. Asistence: Reid Boucher a Devante Smith-Pelly.
33:31
Domácí jsou ve druhé třetině mnohem aktivnějším celkem, ale nedaří se jim odskočit na rozdíl dvou branek, které by hosty nejspíše položily.
32:31
Z pravého úhlu se pokoušel nějakým způsobem překonat Coryho Schneidera český útočník Radim Vrbata. Mladoboleslavský rodák ovšem neuspěl.
32:09
Yohann Auvitu sebevědomě projel do útočné třetiny, kde se pokoušel založit nějakou akci. Spoluhráči jej ovšem nepochopili.
31:21
A zase ten Hall! Kanadský střelec projel po levé straně do zakončení, odkud zamířil k pravé tyčce. Justin Peters ale hattrick nedovolil.
31:03
Taylor Hall se nyní dostal k puku za brankou a zadovkou jej poslal na přední tyčku Henriquemu. Tomu se ale nepovedlo dobře připraveného brankáře překvapit.
30:47
Po vhazování přišla další střela z dálky. Postaral se o ní opět John Moore, který je dnes hodně střelecky aktivní. Peters ale tyto pokusy kryje.
30:42
Hned po vhazování to od modré čáry zkoušel jeden z domácích hráčů. Tomu se ovšem nepovedlo překonat pozorného brankáře Arizony.
30:27
Devils pokračují ve své aktivní hře. Celé snažení bylo nyní zakončeno střeleckým pokusem Johna Moora od modré čáry, Peters připraven.
29:40
Devils se v přesilové hře dostávají do vedení a opět je to po známé ose Zacha – Hall. Pavel Zacha nahodil kotouč do pásma, kde si jej přebral TAYLOR HALL. Ten v následném nájezdu dokázal přidat svou druhou branku v utkání! Asistence: Pavel Zacha a Damon Severson.
29:24
Po kombinační hře se pokoušel o střelu z levé strany Kyle Palmieri. Tomu se ovšem povedlo trefit bránícího hráče před ním.
29:11
Útočné snažení Devils končí poté, co Martin Hanzal vyhodil kotouč mimo ledovou plochu. Devils si tak zahrají přesilovku.
28:05
Následně se k puku dostal Martin Hanzal, který z blízkosti proti Schneiderovi neuspěl. Následně se domácím obráncům povedlo puk vyhodit.
27:51
Ryan White se dostal po levé straně do třetiny a byl spolu se svými spoluhráči ve velké šanci. White vzal situaci na sebe, ale jeho střela v brance neskončila.
27:00
Christian Dvorak se po pravé straně prodral před branku, kde se mu ovšem nepovedlo svou akci nějak zakončit. Pokračuje se kombinací Devils.
26:33
Následná snažení domácího celku bylo zakončeno střelou Andyho Greenea, kterému se ovšem nepovedlo překvapit pozorného Peterse.
25:45
Po dlouhém obléhání domácí branky, které nikam nevedlo, se k puku dostal obránce Lovejoy. Jeho vyhození ovšem skončilo na střídačce.
25:00
Další střelecký pokus musel pokrýt hostující brankář. P.A. Parenteau tečoval střelecký pokus před brankou, ale Peters pokus viděl.
24:35
V dalším útoku byl puk posílán před branku na Reida Bouchera, který vkládal do přihrávky hokejku. Brankáře Peterse se mu ovšem překvapit nepovedlo.
23:47
Andy Greene se dostal zpoza branky do zakončení. Jeho otočka ale neskončila brankou. Bekhendový pokus Peters dokázal zachytit.
23:08
Po vyhození se k puku dostává hostující Goligoski, jenž bude od své branky rozehrávat útočnou akci. Uvidíme, zda někam povede.
22:28
Domácí hokejisté se ve třech hokejistech hnali do útoku. Jejich snažení bylo ovšem velice pomalé a nakonec nebylo nijak zakončeno.
21:28
Kyle Quincey poslal pronikajícího Jordana Martinooka do brankoviště, kde zasáhl Schneidera. Po pár sekundách se tedy bude opět vhazovat před domácím mágem.
21:21
Yotes se následně dostali do útočné třetiny, kde sice Schneidera téměř neohrozili, ale alespoň se jim povedlo vybojovat útočné pásmo.
21:04
Travis Zajac posílal do útoku Taylora Halla. Nejlepší střelec domácího celku ovšem nechal puk za sebou, a tak se do zakončení nedostal.
20:10
Arizona začala druhou třetinu nahozením puku směrem k brance. Puk ovšem skončil jen mimo branku, a tak se píská zakázané uvolnění.
20:01
Úvodní třetina je minulostí. V začátku aktivní Arizona se dostala již v osmé minutě do vedení. Po vyražené střele se k puku dostal Jordan Martinook, který touš doklepl za záda bezmocného Schneidera. Vyrovnání na sebe ovšem nenechalo dlouho čekat a pár chvilek na to vyrovnal Taylor Hall, jenž se prosadil po vyhraném vhazování Pavla Zachy.

Střely na branku: 6:11
20:00
19:58
Luke Schenn se v úplném závěru třetiny dostal k puku a ihned jej poslal na branku Coryho Schneidera. Ten i nyní vytasil lapačku a ukryl v ní jeho jedovatý pokus!
19:49
Po ztrátě puk od Taylora Halla se k puku dostal Brad Richardson. Ten zakončoval z mezikruží, odkud domácího brankáře ovšem nedokázal překvapit.
19:22
18:39
Od té doby se hosté nedostali do útočné třetiny, kde by mohli vymyslet další nebezpečnou akci, jenž by mohla vést k brance.
18:01
Anthony Duclair posílal puk z levé strany před branku. Tam se pokoušel prosadit Max Domi, ale ten trefil jen pozorného brankáře!
17:32
Domácímu celku se v nevýhodném počtu povedlo puk hned vyhodit mimo své obranné pásmo. Arizona tak bude muset začít od branky Peterse.
17:22
Schyluje se k prvnímu vyloučení tohoto utkání. Na trestnou lavici usedne za útočný zákrok domácí Sergej Kalinin. Potrestán je za podražení.
17:00
Devante Smith-Pelly se nacpal po pravé straně do zakončení, kde ale brankáře nepřekonal. Neuspěl ani John Moore svou střelou od modré čáry.
16:26
Na druhé straně se pokoušel prosadit Damon Severson. Jeho střela byla ovšem zblokována, a tak puk branku Peterse ani neohrozil.
15:40
Následovalo útoční snažení hostů, které bylo zakončeno nepřesnou střelou Luke Schenna od modré čáry. Sledujeme opět hluší období.
14:45
Domácí bojovali o kotouč v útočném pásmu, kde jej ale nakonec nevybojovali. Arizona následně kotouč poslala na druhou stranu kluziště.
14:11
Nyní se po pravé straně dostal až před branku Taylor Hall. Tomu se ovšem nepovedlo na zadní tyčce najít nikoho, kdo by puk poslal do odkryté branky.
13:47
Poslední sekundy nám moc aktivního hokeje nenabízí. Nyní se pokoušeli Devils sice zakončit, ale jejich útok hrozil ofsajdem.
12:46
Sledovali jsme neúspěšné útočné akce na obou stranách. Ani jeden celek se ovšem nedokázal dostat do nějaké střelecké pozice.
12:00
Z ne úplně zaplněného hlediště se ozývají také fanoušci, jenž se pokoušejí podporovat svůj celek. Devils jsou v posledních sekundách aktivnější.
11:26
Kyle Palmieri unikal v další akci domácího celku po pravé straně. Následně se pokoušel najít najíždějícího Halla, ale k tomu puk nakonec nedojel.
10:42
Coyotes se následně nedomluvili. Přihrávka směrem dopředu skončila na zakázaném uvolnění, a tak se bude vhazovat před Petersem.
10:15
Damon Severson zachyboval na modré čáře a hrozil tak protiútok. Mladý obránce Devils ovšem svou minelu dokázal napravit obranným zákrokem.
09:28
Domácí celek je oživen a nyní kombinuje v útočném pásmu. Uvidíme, zda se jim povede vymyslet druhou akci, která by skončila brankou.
08:43
Máme rychle vyrovnáno! Pavel Zacha vyhrál buly před Petersem svojí silou. TAYLOR HALL se dostal k puku a právě z pravého kruhu se mu povedlo zamířit do horního růžku branky! Asistence: Pavel Zacha.
08:25
Po vhazování před Schneiderem se k puku dostal jeden z obránců Arizony. Tomu se ovšem nepovedlo trefit branku amerického brankáře.
08:01
Po úniku Maxe Domiho, který zneškodnil Cory Schneider, se k puku dostal Martin Hanzal. Tomu se ale z mezikruží nepovedlo přidat druhou branku svého celku. Zamířil jen do připravených betonů.
07:54
Domácí celek nyní musí dotahovat, a tak se pokouší rozjet nějaký útok. Uvidíme, zda budou směrem dopředu nějakým způsobem úspěšní.
07:04
Hosté se dostali do obléhání domácí branky, po kterém přišla první branka střetnutí! Střela Goligoskiho od modré čáry trefila před brankou stínícího Bena Lovejoye. K odraženému kotouči se dostal JORDAN MARTINOOK, kterému se povedlo dostat puk za dezorientovaného brankáře! Asistence: Alex Goligoski a Jamie McGinn.
06:26
Hra ovšem není tak rychlá a aktivní, jak bychom asi čekali. Ani jeden celek nechce udělat chybu a je to dle vývoje utkání zatím vidět.
05:49
První lajna Devils bojovala o puk za brankou, kde se jí ovšem nepovedlo dále zakončit. Puk se tak dostává k bránícím hráčům Arizony.
05:00
Je za námi úvodních pět minut. Zatím jsme viděli jedinou střeleckou příležitost, do kterého se dostal právě McGinn.
04:07
Do velké šance se nyní dostal hostující Jamie McGinn! K tomu se dostal puk a sám před Schneiderem se pokoušel zakončovat. Přesouvajícího se brankáře ale nepřekonal.
03:49
Yohann Auvitu se na levé straně pokoušel dostat do nějaké akce. Tam jej ovšem zastavili bránící hráči, a tak francouzský obránce puk ztratil.
03:02
S hodně bolestivou grimasou opouští ledovou plochu Adam Henrique. Domácí útočník se držel za pusu a s pomocí doktora opustil led. Reid Boucher, vlastní spoluhráč jej nešťastně zasáhl hokejkou.
02:28
Následně se po střele z levé strany dostal k prvnímu zákroku Justin Peters, pro kterého je to první zápas v letošní sezóně.
02:09
Od modré čáry zkoušel ohrozit branku domácího brankáře obránce Ryan White. Jeho pokus ovšem skončil jen mimo tři tyče.
01:29
Taylor Hall se dostal k puku mezi kruhy a následně jej předával do lepší pozice. Devante Smith-Pelly se ovšem ke kotouči nedostal.
00:44
Shane Doan se dostal po pravé straně do zakončení. Jeho nahození od mantinelu ovšem neskončilo za zády připraveného brankáře.
00:05
Úvodní buly vyhráli hokejisté Arizony, kteří puk hned poslali za branku amerického brankáře ve službách New Jersey Devils.
00:01
Krásné ráno všem fanouškům nejkvalitnější hokejové soutěže! Start utkání mezi Devils a Coyotes se o pár minutek zpozdí. Aneb jak tomu je vždy.

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – Severson, A. Greene, Lovejoy, J. Moore, Quincey, Auvitu – Palmieri, Zacha, Hall – Smith-Pelly, Henrique, B. Bennett – Parenteau, Zajac, Cammalleri – Boucher, Fiddler, Kalinin.

Arizona Coyotes: Peters (Domingue) – C. Murphy, Ekman-Larsson, Michael Stone, Goligoski, Schenn, Chychrun – Vrbata, Hanzal, Domi – Doan, Richardson, Rieder – Duclair, Martinook, J. McGinn – White, Dvorak, Crouse.

Rozhodčí: Leggo, Lewis – Gibbons, Driscoll..
Předpokládané sestavy

Devils: Schneider (Kinkaid) – Severson, Greene, Lovejoy, Moore, Quincey, Auvitu – Palmieri, Zacha, Hall – Smith-Pelly, Henrique, Bennett – Parenteau, Zajac, Cammalleri – Boucher, Fiddler, Kalinin.

Arizona: Peters (Domingue) – Murphy, Ekman-Larsson, Stone, Goligoski, Schenn, Chychrun – Vrbata, Hanzal, Domi – Doan, Richardson, Rieder – Duclair, Martinook, McGinn – White, Dvorak, Crouse.
Vzájemná střetnutí v minulé sezóně

New Jersey Devils 3:2pp. Arizona Coyotes
40. Zajac (Josefson, Larsson), 48. Cammalleri (Zajac), 61. Larsson (Zajac, Stempniak) – 41. Duclair (Domi, Hanzal), 60. Bødker (Ekman-Larsson, Stone)

Arizona Coyotes 0:2 New Jersey Devils
4. Boucher (Stempniak, Zajac), 41. Palmieri (Blandisi, Larsson)
ARIZONA COYOTES (14.)
5 zápasů, 2 body (0-1-0-4)

Kojoti vstoupili do nového ročníku domácí výhrou nad Arizonou. Po tomto utkání se mužstvo kouče Daveho Tippetta vydalo do Kanady, kde prohráli s Ottawou i Montrealem. Arizona i s dvěma českými útočníky podlehla i oboum newyorským celkům. Nejproduktivnějším hráčem je ztracený syn Radim Vrbata, který během pěti utkání nasbíral pět bodů za tři branky a dvě asistence.
NEW JERSEY DEVILS (11.)
5 zápasů, 5 bodů (1-1-1-2)

Obrozenému celku New Jersey se vstup do nového ročníku nepovedl. Svěřence Johna Hynese trápí to, v čem byli v minulém ročníku nejhorší. Devils vstřelili pouze osm branek, což je absolutně nejméně v celé NHL. Naposledy Ďáblové zdolali po prodloužení Minnesotu. Hvězdou týmu je zatím Taylor Hall, jenž rozhodl obě domácí utkání. V brance zase exceluje Cory Schneider, jenž se postaral o to, že jeho celek v NHL inkasoval nejméně branek.
Vítám všechny fanoušky nejkvalitnější hokejové ligy na světě! New Jersey Devils přivítá na svém ledě trápící se Arizonu. Devils na domácím ledě ještě neprohráli. Přeruší tuto sérii celek Daveho Tippetta, který doposud venku nevyhrál?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.