S konstatováním, že Devils zdolali po nájezdech Carolinu se s vámi loučím. Děkuji za pozornost a u NHL zase někdy nashledanou!
Pavel Zacha (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:16
Jakub Nakládal ¨(CAR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:29
Andrej Nestrašil (CAR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:47
Tři hvězdy utkání:
1. P.A. Parenteau (NJD) 2+0
2. Cory Schneider (NJD) 31 zák., 2 góly, 93,9%
3. Cam Ward (CAR) 39 zák., 2 góly, 95,1%
Utkání je u konce! Pohledné utkání rozhodly až nájezdy, ve kterých byli úspěšní hokejisté Devils!

Druhá třetina nám nabídla obrat ve skóre. Carolina se v první přesilové hře prosadili zásluhou Jordana Staala. Toho v závěru třetiny napodobil svým prvním zásahem v sezóně Klas Dahlbeck.

Utkání skončilo vyrovnaným výsledkem po třetí třetině, a tak následovalo prodloužení. Ve třetí části hry vyrovnal stav utkání svou první trefou v NHL Nick Lappin.

V prodloužení měl největší šanci Travis Zajac, který se ale v poslední minutě nedokázal prosadit. Na řadu tak přišly nájezdy. Zatímco P.A. Parenteau a Taylor Hall skórovali, za hosty se neprosadil Jeff Skinner ani Jaccob Slavin. Domácí si tak připsali i druhou výhru proti Canes v této sezóně.

Střely na branku: 41:33 (19:8, 8:9, 11:13, 3:3)
V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
Rozhodující branku utkání vstřelil hned z prvního nájezdu P.A. PARENTEAU, jenž se stal hvězdou dnešního utkání! Třetí nájezd proměnil také Taylor Hall.
Rozjel se tak Taylor Hall, jenž projel před Cama Warda, kterého rychlou střelou zápěstím překonal! Devils vítězí.
Hosté na druhý nájezd poslali obránce Jaccoba Slavina. Ten zakončoval střelou po ledě, která ale skončila jen na betonu Schneidera.
Dalším domácím exekutorem byl Jacob Josefson, jenž svou kličku do forhendu neproměnil v branku.
Na druhé straně provedl úvodní nájezd Jeff Skinner, který exekuci pokazil a ani nevystřelil.
Jako první se rozjel domácí P.A. Parenteau, který projel před branku rychle a střelou nad rameno skóroval!
Samostatné nájezdy začínají.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:54
Mohlo být hotovo! John Moore našel najíždějícího Travise Zajaca, jenž se dostal až před branku, kde ale skvělého Warda nepřekonal!
64:11
Pavel Zacha našel na modré čáře Johna Moora, který následně zakončoval. Jeho pokus ovšem skončil jen vedle hostující branky.
63:39
Po pravé straně ujel Adam Henrique, jenž zakončoval střelou z pravého kruhu. Jeho pokus byl ale vyražen brankářem Wardem nad sebe.
63:08
Taylor Hall se po levé straně prodíral hodně zajímavě. Místo průchodu do velké šance jej ovšem hitoval čárový rozhodčí, který pokazil solidně rozjetou akci.
62:24
Snažení na druhé straně bylo zakončeno také střeleckým pokusem obránce. Damon Severson byl ale stejně jako Hanifin neúspěšný.
61:58
Dlouhé snažení Caroliny bylo zakončeno střelou Noaha Hanifina z mezikruží. Mladý americký obránce ovšem trefil jen dobře připraveného brankáře.
60:58
Ti vymysleli střelu od modré čáry. Rob Hainsey ovšem nedokázal střelou nad branku překonat vyjetého Schneidera.
60:38
Do první akce se dostali Devils. Ti kombinovali v útočném pásmu, kde ale nakonec nic vymysleli. K puku se tak dostávají také hosté.
60:01
Je to tak. Utkání končí vyrovnaným výsledkem po třetí třetině, a tak uvidíme prodloužení. Ve třetí části hry vyrovnal stav utkání svou první trefou v NHL Nick Lappin. Následovaly šance na obou stranách, ale skóre se již nezměnilo.

Střely na branku: 38:30 (11:13 v této třetině)
60:00
59:49
V posledních sekundách se bude vhazovat před brankou Schneidera. Devils totiž poslali kotouč na zakázané uvolnění. Nejspíše půjdeme do prodloužení.
59:35
Carolina v poslední minutě svírala svého soupeře. Andrej Nestrašil zakončoval z levé strany a poté ještě procházel k dorážce. Ani jeden pokus ovšem nebyl úspěšný.
58:50
Domácí čtvrté lajně se následně nepovedlo projít do zakončení. Přihrávku se pokoušel dojet Kalinin i Lappin. Ani jeden z hráčů ovšem zakázanému uvolnění nezabránil.
58:12
Neskutečný zákrok následně předvedl Cory Schneider! Jay McClement vjel do pásma, kde našel mezi kruhy volného Sebastiana Aha. Ten svou dělovkou mířil k tyčce, ale tam se zjevila lapačka domácího brankáře!
57:50
Travis Zajac se pokoušel rozjet akci svého celku přihrávkou na modrou čáru. Tato nabídka byla ovšem zachycena bránícím hráčem.
57:09
Oddechový čas pro New Jersey Devils.
57:09
Přišlo vyhození puku za hostující branku. Píská se icing a vhazovat se bude před brankou amerického brankáře hájícího barvy New Jersey.
56:43
Pavel Zacha míchal s pukem za brankou a následně jej posílal mezi kruhy. Tam se ani jeden z dvou domácích borců nedokázal prosadit.
56:05
Nyní se ovšem domácího hokejisté nacházeli v ofsajdovém postavení. Následovat tak bude vhazování v pásmu středním.
55:42
Cam Ward si zákrokem hokejkou poradil proti dalšímu pokusu. Nyní od levého mantinelu. Tlak domácího celku je vyšší a vyšší.
55:18
Následné jejich snažení ovšem skončilo ztečovanou ránou do ochranné sítě. Po komerční přestávce se bude vhazovat před hostující jedničkou.
54:49
Aktivní jsou ovšem opět domácí hokejisté, kteří by se rádi dostali do vedení ještě před koncem normální hrací doby.
54:07
Přišlo vyhození domácího celku na zakázané uvolnění. Značí to vhazování po pravici domácího brankáře. Blíží se prodloužení.
53:51
Jay McClement operoval s kotoučem za brankou Coryho Schneidera. Z této pozice se mu ovšem nepovedlo svou akci nějak rozehrát více.
53:10
Po útoku Caroliny a zákroku Schneidera se strhla menší mela. Andrej Nestrašil zbytečně píchl do domácího brankáře a následně sekl Henrique. Rozhodčí hru vykázal do středního pásma.
52:36
Pavel Zacha zakončoval svou akci bekhendem z pravého kruhu. Branky se ale nedočkal on, ani dorážející Adam Henrique.
52:21
Následovalo snažení Caroliny. Ta celou akci zakončila střelou od modré čáry, kterou pokryl Schneider. Klas Dahlbeck se druhé branky nedočkal.
51:22
To se jim nepovedlo, a tak přišla velká šance na straně druhé. P.A. Parenteau dostal kotouč před branku, kde zakončoval bekhendem. Brankáře Warda ovšem nepřekonal!
51:08
Po snažení domácího celku vyhodili hosté kotouč až za Schneidera, kde se nyní pokouší vymyslet nějakou útočnou akci.
50:40
Hosté se dostali do střelecké pozici po úniku Jordana Staala. Tomu se ale z kruhu nepovedlo překonat pozorného Schneidera.
Dnešní utkání sleduje 12 179 diváků.
50:18
Joakim Nordström na druhé straně vybojoval svým střeleckým pokusem pásmo. Vhazovat se tak bude před Schneiderem. Ale až po komerční pauze.
49:59
Nick Lappin, nabuzen svou brankou prošel po pravém křídle a před brankou hledal najíždějícího Fiddlera. Ten se ovšem do zakončení nedostal.
49:18
Nyní se jim to ovšem povedlo! Teuvo Teräväinen dostal přihrávku v úniku na levé křídlo, odkud mířil do bližší šibenice. Tam se ale zjevilo rameno Coryho Schneidera.
48:42
Po pár sekundách se hostující celek opět musel osvobodit jen za cenu zakázaného uvolnění. Carolině se v této třetině nedaří projít do zakončení.
48:31
Pod tlakem hrající Carolinu musela následně poslat kotouč až za branku Schneidera. Píská se ofsajd a následuje vhazování před Wardem.
47:41
Následně se Canes pokoušeli něco vymyslet, ale to se jim nepovedlo. Michael Cammalleri tak vyvezl kotouč až do středního pásma.
46:52
Po levé straně unikal Kyle Palmieri, jenž puk následně posílal do brankoviště. Cam Ward ovšem jeho pokus dokázal udržet.
46:34
Domácí mužstvo je ve třetí třetině mnohem aktivnější. Uvidíme, zda se jim povede vymyslet nějakou akci, která skončí třetí brankou.
46:06
V následném útoku vjeli hokejisté Caroliny do ofsajdového postavení, a tak nás po pauze čeká vhazování ve středním pásmu.
45:56
Hodně solidně se prodral před branku Taylor Hall, jenž se ke střele dostal po stahovačce do šance. Cama Warda ovšem nepřekonal ani nyní.
45:05
Následně se tak puku chtěli hosté zbavit. To se jim povedlo částečně, vyhození totiž skončilo odpískáním icingu.
44:57
Střela Johna Moore skončila těsně vedle branky. Následně se pokoušel branku objet Adam Henrique, kterému se ovšem nepovedlo tuto akci zakončit gólově.
44:20
Viktor Stålberg mohl svůj celek poslat zpátky do vedení. Jeho snažení po levé straně bylo ovšem zakončeno střelou jen mimo branku.
43:51
Gól platí! Nick Lappin se tak může radovat ze své první trefy v NHL. Je vyrovnáno.
43:51
Bill Peters si ještě vyžádal přehodnocení branky. Nejspíše se mu nelíbilo postavení útočícího hráče v brankovišti.
43:51
Devils právě vstřelili branku!
Následně se domácí celek již dočkal! Sergej Kalinin se prodral před branku, kde jeho pokus vyrazil Ward. K volnému kotouči se tak dostal NICK LAPPIN, jenž svým bekhendem zaznamenal svojí první branku v NHL! Asistence: Sergej Kalinin a Vernon Fiddler.
43:18
Puk se po kombinaci dostal až před branku Canes. V tomto prostoru ovšem zakončoval P.A. Parenteau i Damon Severson. Oba hráči do sebe nabourali, a tak je po akci.
42:45
Následně hokejisté z Raleigh vyhodili kotouč za branku Schneidera přes všechny čáry. To značí zakázané uvolnění a vhazování před Wardem.
42:37
Od modré čáry to zkoušel Michael Cammalleri, kterému se ovšem nepovedlo překonat pozorného Warda. Ten byl připraven i na následující dorážky.
41:43
U puku jsou ovšem domácí, kteří kombinují ve vlastní třetině. Následně se ale budou chtít dostat do nějaké gólové šance.
41:05
Poprvé v třetině se do útočné snažení dostávají také hosté. Uvidíme, co se jim povede vymyslet. Dnes budou chtít vyhrát za každou cenu.
40:24
Devils se ovšem hned prodrali do útoku. Taylor Hall přenechal kotouč Quinceymu, jemuž se ale střelou od modré nepovedlo skórovat.
40:07
První nahození za branku Caroliny končí odpískáním zakázaného uvolnění. Vhazovat se tak bude před brankou Coryho Schneidera.
40:01
Druhá třetina je u konce. Viděli jsme skvělou podívanou na obě strany, které ovšem dopadla lépe pro hosty. Ti se v první přesilové hře prosadili zásluhou Jordana Staala. Toho v závěru třetiny napodobil svým prvním zásahem v sezóně Klas Dahlbeck. Hosté tak obrátili skóre a před třetí části hry vedou 2:1!

Střely na branku: 27:17 (8:9 v této třetině)
40:00
39:43
Následné snažení Taylora Halla bylo ukončeno poté, co se jeho spoluhráč Adam Henrique nacházel v ofsajdovém postavení.
39:24
Šanci na vyrovnání stavu měl po skvělé přihrávce Taylor Hall. Kanadský snajpr si navedl kotouč do prostoru mezi kruhy, odkud ovšem zamířil vysoko nad.
38:49
Těsně před koncem druhé třetiny uvidíme třetí komerční přestávku. Hurricanes obrátili stav utkání a vedou tak nad domácím celkem 2:1.
38:10
A mohlo být pro domácí ještě hůř. Jeff Skinner projel po levé straně do střeleckého pokusu, který ovšem skončil jen zakončením vedle branky.
37:31
Carolina právě vstřelila branku!
A z ničeho nic se hostující celek dostává do překvapivého vedení! KLAD DAHLBECK se od modré čáry odhodlal ke střele zápěstím. Puk proletěl kolem všech bránících hráčů a skončil nad Schneiderem! Bez asistence.
36:56
Následné snažení domácího mužstva bylo zakončeno tvrdým pokusem Damona Seversona. Nejproduktivnější obránce Devils ovšem branku netrefil.
36:22
Devils se následně nepovedlo rozjet ideální akci, a tak puk skončil jen na zakázaném uvolnění. Následovat bude buly po pravici Schneidera.
35:58
Tu ale vyslal jeden z hostů, jenž si najel po pravé straně do šance. Jeho pokus ke vzdálenější tyčce ovšem skončil zákrokem Coryho Schneidera.
35:40
Hra se přesunula opět před Warda, kde Zacha s Fiddlerem bojovali o puk. Ani jeden z nich se ovšem nedostal ke střele.
34:25
Tempo hry je v posledních sekundách opravdu rychlé. Uvidíme, který z celků se dostane jako první do vedení. Sledujeme opravdu zajímavé utkání.
33:44
33:34
Tvrdě pálil od modré čáry v závěru přesilové hry John Moore. Ten ale trefil jen obětavě padajícího obránce. Přesilovka je pomalu u konce.
33:14
Devils následně pokračují v aktivní hře. Beau Bennett se dostal ke střele z levého úhlu, odkud ale pozorného a skvěle chytajícího Warda nepřekonal.
32:25
Wow. Nejdříve se do šance dostal Jordan Staal, který ale z pravé strany Schneidera nepřekonal. Následovala obří šance Halla, který si najel před branku. Jeho pokus do šibenice ale skončil v lapačce Warda.
32:02
První střelecký pokus vyslal z levého kruhu Kyle Palmieri, kterému se ovšem svojí tvrdou střelou nepovedlo trefit branku Warda.
31:44
Klas Dahlbeck po následném vhazování zasáhl P.A. Parenteaua do obličeje a odsedí si tak svůj trest. Využijí Devils konečně přesilovou hru?
31:38
Zajímavá kombinace mezi Vernonem Fiddlerem a Nickem Lappinem. První jmenovaný nahodil kotouč do rohu mantinelu, ten se následně odrazil k Lappinovi, jenž ovšem Warda nepřekonal.
31:08
Další zákrok Schneidera přerušil dění ve druhé polovině utkání. Carolina hraje stále s New Jersey 1:1. Následuje krátká komerční přestávka.
30:31
Do akce se dostali následně domácí. Střela jednoho z nich od levého mantinelu ovšem skončila na betonech připraveného brankáře.
29:56
Jeff Skinner se prodral před branku, kde byl sice hodně agresivně bráněn, ale nakonec vypálil. Jeho pokus po ledě dokázal Schneider zachytit betony.
29:12
Teuvo Teräväinen se prodíral po pravé straně do zakončení a o mantinel se pokoušel vybojovat pásmo. Puk ovšem poslal jen do hlediště.
28:34
Nick Lappin nahazoval kotouč od levého mantinelu do brankoviště. Tam se ale nikdo prosadit nedokázal, a tak kotouč jen proletěl kolem branky.
28:11
Ti se vrhli do útočné třetiny, kde nic složitého nevymýšleli. Nahodili jen kotouč na Schneidera. Po tomto zákroku následuje komerční přestávka.
27:57
Devils se dostali do střelecké pozice, která ovšem nebyla zakončena nějakou nebezpečnou akcí. Následuje útok hostujících borců.
27:28
Canes byli i následně pod tlakem, a tak puk raději vyhodili jen na zakázané uvolnění. Následuje tak vhazování po levici Cama Warda.
27:05
26:51
Po boji za brankou Warda se k puku dostal Zajac, jenž měl před brankou volného Halla. Tomu ovšem puk přes skvěle zasahujícího obránce nepředal.
26:16
Ani nyní to nevyšlo. Přechod do útočného pásma se New Jersey nepovedl. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
25:50
Zatím se ale hraje spíše ve středu ledové plochy i v útočné třetině Caroliny. Domácím se v početní výhodě dnes vůbec nedaří.
25:05
Tlak Caroliny je ukončen faulem Jeffa Skinnera, jenž za brankou Schneidera podrazil obránce Kylea Quinceyho. Přesilovka čeká na Devils.
24:54
Hosté následně mohli jít do vedení! Elias Lindholm unikl do zakončení po levé straně, ale připraveného amerického brankáře nepřekonal!
24:23
Následně se Carolina dostala do útočného pásma a po povedené kombinaci skóruje! Jaccob Slavin se po pravé straně prodral až před branku. Těsně před Schneiderem bouchl do kotouče, který se štěstím doputoval na JORDANA STAALA. Ten zakončoval do odkryté branky. Asistence: Jaccob Slavin a Brett Pesce.
23:50
Poprvé se Devils v tomto oslabení povedlo vyhodit kotouč ze svého pásma. Stalo se tak přesně po sedmdesáti sekundách.
23:40
Velká šance Jeffa Skinnera! Nejproduktivnější hráč Canes dostal kotouč před branku, kde zakončoval tvrdou střelou. Schneider ovšem předvedl další skvělý zákrok.
23:16
Zajímavá kombinace hostujícího celku byla zakončena střelou Victora Raska z levého kruhu. Brankář Schneider ale zneškodnil tisíc takových pokusů.
22:40
Aktivnější hosté si v úvodu druhé třetiny zahrají přesilovou hru. Za hákování je potrestán hrdina posledního utkání, Michael Cammalleri.
22:16
Celá akce Caroliny začala u Jakuba Nakládala, který rozehrál od modré čáry. Puk se dostal na Teuvoa Teräväinena, jenž zakončoval několikrát v předbrankovém prostoru. Skvělého Schneidera ovšem nepřekonal!
21:32
Těm se ovšem v jejich snažení nic vymyslet nepovedlo. Následně Jordan Staal projel pouze do ofsajdové pozice. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
20:47
To se jim ovšem nepovedlo, a tak se k puku dostávají hokejisté Canes, jenž se s pukem vydávají k brance Coryho Schneidera.
20:20
Taylor Hall se hned s pukem dostal do útočné třetiny, kde se pokouší společně se svými spoluhráči vymyslet nějakou akci.
20:01
První třetina je u konce. New Jersey začalo pomalejším tempem, ale po své zpackané přesilovce začali hrát hodně dobře. Vše vyvrcholilo v sedmnácté minutě, když se dokázal po povedené kombinaci prosadit P.A. Parenteau. Druhá třetina nám má co nabídnout, zůstaňte s námi!

Střely na branku: 19:8
20:00
20:00
Victor Rask se v úplném závěru třetiny dostal ke střele. Z hranice brankoviště zakončoval bekhendem, ale proti přesile hráčů a klidně zasahujícímu Schneiderovi se neprosadil.
19:51
Carolina ještě dokázala vybojovat vhazování v útočném pásmu. Jay McClement objel branku, ale jeho pokus nijak nebezpečný nebyl.
19:34
Po přerušení hry se bude vhazovat ve středovém kruhu. Do konce první dvacetiminutovky zbývá posledních šestadvacet sekund.
19:01
Rozeběhla se poslední minutka první třetiny. Devils zatím vedou a hrají fantasticky. Svěřenci Johna Hynese vedou jednoznačně i na střelecké pokusy.
18:44
Jordan Staal dostával dobrý puk do jízdy a již se hnal sám na Schneidera. Zakončit ovšem již nemohl, odpískán mu byl totiž ofsajd.
18:34
Puk se dostal od P.A. Parenteaua zadovkou na hokejku Taylora Halla, jenž zakončoval na přední tyčku. Tam se ale zjevil pozorný Cam Ward!
18:11
Hned po buly se do útoku prodral obránce Ben Lovejoy, který celou svou akci zakončoval pokusem po obtočení branky. Cam Ward byl ale připraven.
17:54
Hokejisté New Jersey ovšem vyhráli vhazování a hned se hnali do útoku. Beau Bennett byl ovšem nalezen v ofsajdovém postavení.
17:40
Domácí celek se tak dostává do zaslouženého vedení. Nyní se bude ovšem po pravici domácího Schneidera. Dokáží hosté odpovědět?
16:50
Opět se potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš! Lee Stempniak nedokázal z pravého kruhu překonat Schneidera, a tak přišla odplata! Travis Zajac se dostal k puku na levé straně, který chytře přihrával před branku P.A. PARENTEAUOVI. Domácí forvard následnou střelou do pravé šibenice otevřel stav utkání! Asistence: Travis Zajac a Taylor Hall.
16:05
Devils jsou i nadále aktivní. Carolina se již nějakou dobu nedostala do nějaké střelecké pozice či kombinační hry.
15:28
Po vhazování před Wardem se do puku na modré čáře hodně rázně opřel Kyle Quincey. Ten ovšem neprostřelil bránící val před ním.
15:24
Následovalo snažení Devils. Domácí se dostali do střeleckých pozic v blízkosti Cama Warda. Vítěz Stanley Cupu z roku 2006 ovšem žádný puk za svá záda nepropustil.
14:52
Damon Severson se dostal k puku na modré čáře a následně jej poslal do jízdy Bennettovi. Ten z pravého kruhu napálil jen připraveného obránce.
13:58
Teuvo Teräväinen se dostával do šance na druhé straně. Finský hokejista si najel mezi kruhy, ale jeho střelecký pokus mířil jen do připravených betonů.
13:32
Čtvrtá lajna domácích se dostala do brankoviště, kde zakončoval Sergej Kalinin. Tomu se ovšem nepovedlo svým důrazem překonat Cama Warda.
13:15
Již po skončení přesilové hry si najel do střelecké pozice Kyle Palmieri. Tomu se ale svým pokusem nepovedlo překonat pozorného brankáře.
12:57
12:49
Do dobré šance se na konci přesilovky dostal Yohann Auvitu. Ten z levého kruhu trefil pozorné rameno Cama Warda, který puk vyrazil nad sebe.
12:38
A necelých dvacet sekund před koncem početní výhody vjeli hokejisté v červených dresech do ofsajdového postavení. Následovat bude vhazování ve středním pásmu.
12:25
Ale nejspíše to nepůjde. New Jersey se s pukem dostalo za brankou, kde ale číhal pozorný obránce. Ten puk opět vyhodil za Schneidera.
11:52
Již potřetí vyvezli hosté puk z obranné třetiny. Nevypadá to nyní na nějakou nebezpečnou přesilovou hru. Devils ovšem ještě nějaký čas mají.
11:14
Přesilovka Devils ovšem nezačala moc povedeně, Joakim Nordström vyvezl kotouč a ušetřil cenné sekundy z oslabení.
10:57
Brett Pesce bude prvním vyloučeným hráčem. V útočném snažení podržel Taylora Halla, a tak je celkem přísně potrestán.
10:32
Do zajímavé střelecké pozice se po vhazování dostával Ben Lovejoy. Ten napálil vyražený puk z pravého kruhu. Ward ale předvedl povedený zákrok.
10:25
Nejistý byl po střele od levého mantinelu Cam Ward. Tomu pokus Jacoba Josefsona poskakoval v lapačce, ale nakonec z toho nějaké problémy pro hosty nebyly.
10:04
Následuje další komerční přestávka. Útok Devils byl opět přerušen klaksonem, a tak rozhodčí hru museli přerušit. Snad tyto problémy nebudou pokračovat.
09:55
Snažení Devils poté skončilo postavením mimo hru. Vhazovat se tak bude na konci první poloviny první třetiny ve středovém kruhu.
09:11
Po přejetí útočného pásma se do střelecké pozice dostal Taylor Hall. Ten svým pokusem z levého kruhu trefil jen vyrážečku připraveného Warda.
08:41
První komerční přestávka následuje po akci Caroliny, která byla zakončena pokusem Viktora Stålberga. Cory Schneider byl ovšem pozorný.
08:19
Pavel Zacha se nebojácně prodral po levé straně až před branku, kde ovšem o hokejku protihráče upadl. Rozhodčí se rozhodl nevylučovat.
07:38
Následovalo snažení New Jersey, ale ti se do žádné střelecké pozice již nedostali. Uvidíme, co nám hra přinese následně.
06:55
Hall se ale následně přecijen dostal ke střele. Jeho pokus z mezikruží ovšem skončil jen na betonu připraveného kanadského brankáře.
06:45
P.A. Parenteau následně posílal kotouč před branku na Taylora Halla. Tomu se ovšem nepovedlo kotouč před brankářem Wardem trefit.
06:10
Na druhé straně byla hra přerušena vyhozením kotouče na zakázané uvolnění. P.A. Parenteau se pokoušel sice puk dojet, ale nakonec nebyl tak rychlý.
05:19
Jacob Slavin si s pukem najel k levému kruhu a následně hledal volného spoluhráče v předbrankovém prostoru. K tomu ovšem přihrávkou nedošla.
05:03
Hra byla následně přerušena poměrně zajímavým způsobem. Stadionem se rozezvučela siréna, a tak musel rozhodčí hru přerušit.
04:55
Hosté se po levé straně hnali do zakončení, ale byli zastaveni pozornými obránci. Následně se tak ke kotouči dostávají právě domácí.
04:21
Devils jsou stále u kotouče. Nyní jeden z hráčů kombinoval za svojí branku nějakých deset sekund. Následně se pokusil přihrávkou rozjet akci.
03:41
Následně to zkoušel Vernon Fiddler. Jeho střela z levého kruhu byla i nyní zblokována. Po doteku ochranné sítě se bude vhazovat po pravici Warda.
03:24
První lajna New Jersey se usadila v útočném pásmu. P.A. Parenteau se dostal ke kotouči na pravém kruhu, kde se otočil. Pokusem po ledě ovšem neskóroval.
02:34
U puku jsou sice častěji hokejisté Devils, ale těm se ještě nepovedlo dostat se do útočného pásma k nějaké kombinaci.
01:52
Viktor Stålberg se prodral po levé straně do zakončení. Sám před Schneiderem ovšem nedokázal puk usměrnit za jeho záda!
01:34
K odraženému puku na levé straně se dostal Pavel Zacha, který hned pálil. Jeho pokus byl ovšem ztečován vysoko nad branku Warda.
01:05
Devils ovšem v útoku nic nevymysleli, a to samé platilo i na druhé straně. U puku jsou ovšem opět hokejisté domácího celku.
00:10
Devils vyhráli úvodní vhazování a puk hned nahazovali za branku Cama Warda. Ten nastoupí proti New Jersey poprvé v sezóně.
00:01
Krásné ráno všem fanouškům kvalitního hokeje! Utkání mezi New Jersey Devils a Carolinou Hurricanes startuje za nějakých deset minut.

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – Severson, A. Greene, Lovejoy, Auvitu, Quincey, J. Moore – Parenteau, Zajac, Hall – Palmieri, Henrique, Zacha – Cammalleri, Josefson, B. Bennett – Lappin, Fiddler, Kalinin.

Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Pesce, Slavin, Hainsey, Dahlbeck, Nakládal, Hanifin – E. Lindholm, V. Rask, Skinner – Nestrašil, J. Staal, Nordström – Stempniak, Teräväinen, Di Giuseppe – Aho, McClement, Stålberg.

Rozhodčí: Romasko, O'Halloran – Shewchyk, Sericolo.
Předpokládané sestavy

Devils: Schneider (Kinkaid) – Severson, Greene, Lovejoy, Auvitu, Quincey, Moore – Parenteau, Zajac, Hall – Palmieri, Henrique, Zacha – Cammalleri, Josefson, Bennett – Lappin, Fiddler, Kalinin.

Carolina: Ward (Läck) – Pesce, Slavin, Hainsey, Dahlbeck, Nakládal, Hanifin – Lindholm, Rask, Skinner – Nestrašil, Staal, Nordström – Stempniak, Teräväinen, Di Giuseppe – Aho, McClement, Stålberg.
Poslední vzájemné střetnutí

Carolina Hurricanes 1:4 New Jersey Devils
54. Nestrašil (Hanifin, J. Staal) – 25. Cammalleri (Zajac, B. Bennett), 28. Cammalleri (Josefson), 49. Cammalleri (B. Bennett, J. Moore), 60. A. Greene

Carolina Hurricanes: Läck – Faulk, Hainsey, Pesce, Slavin, R. Murphy, Hanifin – Stempniak, V. Rask, Skinner – Di Giuseppe, J. Staal, Aho – Teräväinen, E. Lindholm, Stålberg – Nestrašil, McClement, Nordström.

New Jersey Devils: Kinkaid – Severson, A. Greene, Lovejoy, Auvitu, Quincey, J. Moore – Parenteau, Zajac, Hall – Palmieri, Henrique, Cammalleri – Josefson, Zacha, B. Bennett – Lappin, Fiddler, Boucher.
CAROLINA HURRICANES (16.)
11 zápasů, 9 bodů

Hurikánům se v prozatimním ročníku NHL nedaří a nyní jim patří poslední místo Východní konference. Celek z Raleigh zaznamenal pouze dvě výhry v normální hrací době. Naposledy Carolina hrála proti New Jersey, se kterými prohrála 1:4. Předtím se jí ovšem povedlo porazit letos trápící se Nashville.

Nejproduktivnější hráči
Jeff Skinner – 12 bodů (6+6)
Victor Rask – 10 bodů (4+6)
Noah Hanifin – 7 bodů (0+7)
NEW JERSEY DEVILS (8.)
11 zápasů, 13 bodů

Hokejisté z Newarku jsou aktuálně na posledním postupovém místě do play-off a na prvním místě divoké karty. Do konce ročníku ovšem zbývá ještě hodně utkání. Devils absolvovali třízápasový venkovní trip. Odehráli utkání s Floridou, Tampou a Carolinou. Povedlo se jim vybojovat bod s Floridou, následně sice prohráli s Tampou, ale v posledním utkání přejeli Carolinu.

Damon Severson – 9 bodů (2+7)
Taylor Hall – 8 bodů (5+3)
Travis Zajac – 8 bodů (4+4)
Krásný den všem fanouškům nejkvalitnějšího hokeje! New Jersey na svém ledě přivítá Carolinu, se kterou hrála v Raleigh dva dny zpátky. Tehdy vyhráli hokejisté Devils 4:1. Pomstí se Hurricanes? Začínáme v 1:05!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.