Pavel Zacha (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:11
Tři hvězdy utkání:
1. Sebastian Aho (CAR) 2+0
2. Jeff Skinner (CAR) 1+0
3. Travis Zajac (NJD) 1+0
Třetí třetinu začali lépe domácí, kteří měli několik šancí, jenže pak ujel Skinner a poslal Hurikány do vedení. Od té doby byli lepší hosté, kteří přidali ještě jednu branku a vyhrávají dnešní duel. Po dnešním utkání je tedy jasné, že se New Jersey Devils do play-off nepodívají. Doufám, že jste se u dnešního přenosu nenudili. Nezapomeňte si přetočit čas o hodinu vpřed a někdy u dalšího textového přenosu na počtenou!
59:23
Rozhodčí změnili rozhodnutí o zakázaném uvolnění a Schneider se vrací do brány.
59:07
Carolina vyhodila puk přes celé hřiště, vedle prázdné brány a je pískáno zakázané uvolnění.
58:32
Střelu od modré Läck vyráží do rohu hřiště.
57:56
Devils se však nepovedlo vhazování a o puk musí bojovat u hrazení.
57:46
Oddechový čas pro domácí.
57:46
Domácí to zkusí v šesti bez brankáře.
56:46
Carolina právě vstřelila branku!
Carolina odskakuje do dvoubrankového vedení. SEBASTIAN AHO dostal puk po nepřehledné akci na pravý kruh a střelou po ledě překvapil Schneidera. Pro fisnkého mladíčka je to dnes již druhý gól. Asistence: Derek Ryan.
55:35
Domácí se teď velkými obtížemi dostali před Läcka, který musel vyřešit dobrou akci Pietila.
54:50
Hurikáni rozvážně zakládají útok z vlastní modré čáry.
54:12
Staal se dostal před Schneidera, ale puk mu byl odebrán.
53:21
Hall se dostal do útočné třetiny, ale nahrávka se mu nepovedla a hra se otáčí.
52:45
Lindholm se z pravé strany pokusil vystřelit, mimo.
52:24
Skinner se opět snažil dostat do úniku, ale byl tentokrát zastaven.
52:00
Devils jsou u puku a snaží se dostat do útočné třetiny.
51:37
Devils musí založit útok od vlastní brány v době, kdy jsou hosté v plném počtu.
50:07
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Sebastian Aho – 2 min., hákování).
49:34
Andy Green nedokázal udržet puk na modré. Tohoto zaváhání dokázal dokonale využít JEFF SKINNER, který se dostal do úniku. Před Schneiderem několikrát naznačil střelu, ale nakonec se rozhodl pro kličku do forhendu a domácího brankáře překonal střelou nad vyrážečku a dostává hosty do vedení. Bez asistence.
48:50
Zajac se dostal do další dobré šance, dostal puk z poza brány před Läcka, ale nedokázal zakončit.
48:30
Hallova rána byla zblokována.
48:10
Palmieri byl dobře postavený před bránou a dostal přihrávku, jenže ta byla dost prudká a nemohl tak lépe zakončit.
48:00
Hall si vybruslil z pravého křídla na střed a vystřelil projektil, která však šel přímo na hruď Läcka, který přerušuje hru.
46:46
Na jedné straně se dostal ke střele Aho a Schneider musel předvést výborný zákrok. Z protiútoku se na druhou stranu řítil Pietila, ale ani ten nevyužil svou šanci.
46:20
Faulk pouze vyvezl puk z pásma a odchází střídat.
45:54
Santini ztratil puk v útoku, ale hosté vyhazují pouze na zakázané uvolnění.
45:22
Murphy vystřelil, ale Schneider neměl problém vyrazit tento pokus.
45:09
Další útočnou akci domácích zastavuje ofsajd.
44:58
Läck vyráží tvrdou střelu od modré.
44:22
Hall se snažil dostat k puku a dostat se do dobré šance, ale k puku se natahoval marně.
44:00
Devils byli uvězněni ve vlastní třetině a až teď dokázali vyhodit.
43:36
K další střele se dostal Lindholm, ani ten netrefil bránu.
43:10
Střela Aha šla mimo bránu Schneidera.
41:30
Sinner vystřelil z levého kruhu, ale rána byla zblokovaná.
40:50
Devils se nepodařilo usídlit v pásmu a jsou vyhnání až ke svému brankáři.
40:12
Palmieri se dostával do dobré šance, ale byl mu u finální fáze odebrán puk.
40:01
Druhá třetina přinesla gól na každé straně. Prvních osm minut patřilo Hurikánům, kteří byli byli nabuzeni po vstřelené brance Aha. Hosté měli dokonce možnost hrát přesilovou hru pět na tři, kterou však nevyužili a domácí se dostali do hry. Zbytek třetiny patřil jednoznačně Ďáblům. Ti se po zásluze dočkali vyrovnání a mohli jít i do vedení, ale poslední střela třetiny skončila na vrchní tyčce. Stav je tak 1:1.
40:00
39:47
Severson od modré vysřtelil příklepem a trefil horní tyč, která se následně rozezněla.
39:35
Green vystřelil před bránu, ale střela šla těsně vedle.
39:03
Läck má kotouč pod kontrolou a přerušuje hru, aby uklidnil celou hru.
38:36
New Jersey vstřelený gól nakopl a mělo další šance ke skórování, které však nevyužilo.
37:03
Devils právě vstřelili branku!
A máme vyrovnáno. Hosté předvedli špatnou rozehrávku. Puk na své modré získal Hall, který si našlápl a velice rychle přejel do útoku, společně s ním se do útoku vrhl TRAVIS ZAJAC. Hall skvěle přihrál Zajacovi, který trefil mezeru mezi betony Läcka a rozjásal domácí fanoušky. Asistence: Taylor Hall.
36:36
Hurikáni teď drží puk na hokejce a nikam nespěchají.
36:11
Střelu Santiniho od modré Läck kryje a přerušuje hru.
35:33
Faulkovi střela nesedla a skončila v rohu hřiště.
34:46
Carolina se dostává ze své třetiny, ale jen na malou chvíli.
33:58
Coleman se dostal zpět do útočného pásma, poslal puk na modrou čáru, kde měl jeho spoluhráč napřaženo, jenže rána mu nesedla a končí mimo tři tyče. Teď Jersey předvádí výborný hokej.
33:19
Teď měli domácí několik vyložených šancí, ale ani jedna neskončila v brance.
32:41
Merillova střela od modré byla nepřesná.
32:30
Läck kryje pokus Halla a přerušuje hru.
32:12
Läck kryje nahození, pro které si sjížděl Hall.
31:44
Na druhé straně se dostal do šance Lindholm a Schneider musel vyrazit jeho pokus.
31:20
Zachův pokus šel vedle brány Läcka.
30:46
Domácí se po dlouhé době dostávají do útoku, ale nedošlo k přímému ohrožení brány.
30:09
Hosté nadále okupují obranné pásmo New Jersey.
30:00
Teravainen jel sám na Schneidera, už chtěl zakončit, ale ze zadu mu byl na poslední chvíli odebrán kotouč. Rozhodčí zůstává klidný a přerušuje hru pouze uvolněné brance. Následuje úprava ledu.
29:44
Hosté jsou však nadále u puku a snaží se vytěžit tlaku z přesilové hry.
29:12
Ďáblům se opět podařilo vyhodit a domácí jsou v plném počtu.
28:43
Devils se podařilo dostat puk do středního pásma, následně je pískán ofsajd hostů.
28:33
Lindholm nahrál na Teravainena, který se pokusil z otočky překonat Schneidra, ale ten předvedl dobrý zákrok.
28:04
V době, kdy se Devils dostali do čtyř se daří vyhodit z útočné třetiny puk.
27:34
Hosté kombinují v blízkosti brány, ale nepřichází žádná střela.
27:18
Hurikáni mají přesilovou hru 5 na 3.
27:18
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (John Moore – 2 min., podražení).
26:40
Green získal kotouč a vyhazuje touš na druhý konec hřiště.
26:05
Skinner tvrdě vystřelil od modré čáry, ale jeho rána byla nepřesná.
25:57
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., nesportovní chování).
25:20
Faulk využil zaváhání a jel sám na Schneidera, který si ovšem s nájezdem poradil a vyráží puk do rohu hřiště.
22:44
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Noah Hanifin – 2 min., držení protihráče).
22:47
Carolina otevírá dnešní gólový účet. Hosté dlouho drželi domácí pod tlakem, kteří nemohli vystřídat. Puk létal mezi triem SEBASTIAN AHO -Lindholm a Di Giuseppe. Nakonec se puk dostal za bránu, kde puk vybojoval Di Giuseppe, který posunul na Lindholma, který objel bránu a nahrál na úplně volného Sebastina Aha, který měl velice jednoduchou úlohu. Asistence: Elias Lindholm, Phillip Di Giuseppe.
22:00
Další nahození od modré Schneider řešit nemusel.
21:28
Devils se teď nedaří dostat k puku a Carolina drží domácí v tlaku.
21:02
Faulk ihned po vhazování vystřelil, domácí brankář drží puk na prsou.
20:58
Schneider kryje nahození a přerušuje hru.
20:30
Na druhou stranu útočil Skinner, ale puk mu byl odebrán.
20:05
Devils vyhráli vhazování a ženou se do útočného pásma.
20:01
První třetina byla na šance chudší, ale i tak byly vidět zajímavé akce na obou stranách. Ze začátku měla více ze hry Carolina, ale během třetiny se hra vyrovnala. Po první třetině je tedy stav nerozhodný 0:0.
20:00
19:36
Devils se snažili napadnout rozehrávku hostů, ale nedokázali získat puk.
18:57
Wood se prohnal po pravé straně, zkusil střelu mezi betony, kde však Läck neměl mezírku.
18:27
Aho zpomaluje útočnou akci a nežene se do pásma.
18:11
Schneider si po delší době šahá na puk a zastavuje hru.
17:40
Zacha se snažil dostat puk do ohniska před bránou, ale přihrávka byla zblokovaná.
16:59
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Blake Coleman.
16:59
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Justin Faulk – 2 min., sekání).
16:09
New Jersey nahodilo puk do pásma, kde byl nejrychleji hostující hráč, který otáčí hru.
16:04
Hurikánům se nepovedlo dostat do útočného pásma dle regulí, je pískáno postavení mimo hru.
15:30
Devils se teď nemohou dostat do pásma a musí zakládat útok od Schneidera.
14:24
Lidholm dostal puk před bránu a Schneider musel velice rychle sklapnout betony.
14:05
Devils se během malé chvíle dvakrát dopouští zakázaného uvolnění.
13:11
Severson se dostal do dobré palebné pozice a jen těsně minul bránu.
12:32
Hurikáni zakládají útok od vlastní brány.
11:36
Santini najel do pásma a vystřelil mimo bránu Läcka.
11:15
Santini zkusil nastřelit puk před bránu, ale to se nepovedlo. New Jersey se nakonec vyhnalo z útočného pásma, při návratu do něj je však pískán ofsajd.
10:48
Hurikáni přišli o pásmo a začínají od svého brankáře.
10:22
Schneider musel čelit střele z mezikruží a znovu si poradil.
09:32
Schneider vyrazil pouze střelu Skinnera, ale naštěstí první u puku byl Lovejoy.
08:57
Skinner vypálil z levé strany, domácí brankář nemusel zasahovat.
08:08
Hurikáni opět drželi puk za bránou Schneidera, ale o puk rychle přišli.
07:46
Devils se dopouští ofsajdu, bude se vhazovat ve středním pásmu.
07:20
Lindholm po levé straně ujel a zápěstím trefuje hrazení za bránou.
06:28
Lovejoy zkusil vypálit od modré čáry příklepem, ale střela neměla gólové parametry.
06:05
Läck kryje nahození od modré a přerušuje hru. Následuje úprava ledu.
05:34
Carolina se dostala do pásma, ale hned přišla o puk a Devils obrací hru.
05:02
Moore se hnal sám na Läcka, ale na poslední chvíli byl zbaven kotouče.
04:17
Schneidr vytáhl výborný zákrok a nedovolil hostům skórovat.
03:43
Domácí se dostali poprvé do větší šance, ale stav zůstává nula, nula.
03:10
Pietila zkusil vystřelit, jenže rána šla vedle.
02:17
Devils se dostali do útoku, ale pouze přišlo nahození od modré.
01:50
Carolina se usídlila v pásmu, ale puk létal pouze po hrazení.
01:00
Carolina je zatím aktivnější a nepouští domácí do hry.
00:29
Útok Devils zastavil ofsajd.
00:26
Faulk se dostal až před Schneidra, ten byl však připraven.
00:07
Hned z úvodu začínají hosté zakázaným uvolněním.
00:01
Hráči se staví na vhazování a utkání může začít.

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Lovejoy, Merrill, Santini, J. Moore, Severson, Prout – Hall, Zajac, Palmieri – Blandisi, Henrique, B. Bennett – Quenneville, Zacha, Noesen – Wood, Coleman.

Carolina Hurricanes: Läck (C. Ward) – Slavin, Pesce, Hanifin, Faulk, Dahlbeck, R. Murphy – B. McGinn, J. Staal, Teräväinen – Aho, E. Lindholm, Di Giuseppe – Skinner, D. Ryan, Stempniak – Nordström, V. Rask, P. Brown.

Rozhodčí: Marc Joannette, Dean Morton – Tony Sericolo, Bryan Pancich.
Vzájemná utkání
4.1.2017 Carolina Hurricanes – New Jersey Devils: 1:3
9.11.2016 New Jersey Devils – Carolina Hurricanes: 3:2 sn.
7.11.2016 Carolina Hurricanes – New Jersey Devils: 1:4
Carolina Hurricanes
Carolina je na top podstatně lépe, ale ve výsledku mohou přijít o vyřazovací část stejně, jako její dnešní soupeř. Na divokou kartu Hurikáni ztrácejí sedm bodů, ale mají o dva zápasy méně, než Boston, který drží poslední postupové místo. V posledních třech zápasech odešla Carolina poražena pouze jednou a to po prodloužení s Philadelphii. Útok Hurikánu také není nejlepší. Za dosavadní sezónu dokázali vstřelit 190 branek, což z něj dělá pátý nejhorší útok v konferenci. Co se týče hry směrem k vlastní bráně, to už tak špatné není. Carolina inkasovala 207 branek a je sedmá nejlepší ve Východní konferenci.

New Jersey Devils
Ďáblové nezažívají vůbec povedenou sezónu. Jak už bylo řečeno, New Jersey patří poslední příčka v divizi i konferenci. Na postup do vyřazovacích částí mohou Devils s velkou pravděpodobností zapomenout. Na divokou kartu ztrácejí šestnáct bodů. Příčinu letošního neúspěchu můžeme určitě hledat, jak v útoku i obraně. Útok New Jersey dokázal vstřelit pouze 169 a v této dovednosti je poslední. Pokud se podíváme na inkasované branky, tak uvidíme číslo 215, které je třetí nejhorší v konferenci.

24.3. Toronto Maple Leafs – New Jersey Devils: 4:2
22.3. New Jersey Devils – New York Rangers: 3:2 pp.
19.3. New Jersey Devils – Columbus Blue Jackets: 1:4

Kyle Palmieri 50 (25+25)
Taylor Hall 49 (18+31)
Travis Zajac 41 (13+28)

Pavel Zacha 22 (8+14)
Dnes nás čeká souboj dvou týmů z Metropolitní divize. Poslední New Jersey Devils hostí sedmý tým Carolina Hurricanes. Utkání začne, jak už je zvykem, s menším zpožděním po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.