Pavel Zacha (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:15
Andrej Šustr (TBL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:42
Ondřej Palát (TBL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:34
Tři hvězdy utkání:
1. Damon Severson (NJD) 1+1
2. Adam Henrique (NJD) 1+1
3. Cory Schneider (NJD) 32 zák., 1 gól, 97%
A je hotovo! New Jersey vrátilo Tampě porážku z úvodu sezony a nadále pokračuje ve skvělé sérii, kdy ve všech domácích duelech alespoň bodovalo.

Do vedení šlo již na konci čtvrté minuty, kdy přečíslení dva na jednoho zakončil Adam Henrique. Ten se podílel ve 14. minutě i na druhé brance svého celku – jeho střelu totiž dorazil do brány obránce Damon Severson.

Důležitý moment pro Ďábly přišel ve 26. minutě, po skvělé práci Quinceyho s Lappinem totiž již na 3:0 navýšil Devante Smith-Pelly.

Naději pro tým kouče Coopera na začátku třetí dvacetiminutovky vykřesal po perfektní příhře Pointa Tyler Johnson, na více už se ale Tampa Bay nezmohla. V Prudential Center tak padla 1:3!

Střely: 23:33 (8:12, 12:11, 3:10)
59:40
Jonathan Drouin se skvěle bránil a neumožnil Fiddlerovi trefit prázdnou branku, hostům už ale nezbývá čas na vyrovnání.
59:24
Střelu Stevena Stamkose z levého křídla zvládl Schneider vyrazit a Alex Killorn už se k dorážce nedostal!
59:02
Vasilevskij samozřejmě stále zůstává na střídačce...
59:02
Střelu Vladislava Naměstnikova krátce po přejetí útočné modré srazili obránci do ochranné sítě. Trenér Tampy Jon Cooper si vyžádal oddechový čas.
58:41
A znovu, Tampa Bay to zkouší zleva, zprava, středem, úspěch na založení tlaku ale stále nedokázala nalézt!
58:10
Aktivně hrající obránce Victor Hedman potřetí v krátkém sledu musí nahodit do útočného pásma, Lightning se v něm totiž nemohou usadit.
57:45
Smith-Pelly již nemohl pokračovat ve snaze založit útočnou akci, signalizován byl totiž ofsajd.
57:23
Bekhendové vyhození Travise Zajaca jen o pár centimetrů minulo prázdnou branku, je z toho tedy zakázané uvolnění! Teď měli Bolts štěstí.
57:00
Zajac s Fiddlerem se pokusili vyrazit na prázdnou branku soupeře, ale neprošli skrze střední pásmo.
56:49
Andrej Vasilevskij zůstává na střídačce, Tampa bude přes tři minuty dohrávat se šesti hráči v poli!
56:49
Komerční přestávka.
56:49
J.T. Brown i s notnou dávkou štěstí přihrál Paquetteovi, který nezakončil ideálně. Krátce nato chytil Schneider střelu Nestěrova a hra je přerušena.
56:20
Aktivní Cedric Paquette si od mantinelu vybruslil do rohu, odkud přihrával Boyleovi. Ten se k zakončení propracovat nedokázal.
55:58
55:41
New Jersey se dobře ubránilo nynější akci a poslalo kotouč přes všechny čáry až k brance Vasilevského.
55:09
Jonathan Drouin si hodně věřil na střelu a pálil zápěstím, nicméně přesnost jej zradila. Schneider byl nyní nezaměstnán.
54:22
Brayden Point se zničehonic zjevil zcela osamocený před brankou Coryho Schneidera, toho ale nedokázal překonat! Devils posléze vyhodili a mohou vystřídat.
53:58
Nikita Nestěrov byl podražen Beauem Bennettem (NJD), který inkasuje dvouminutový trest. Tohle je dobrá šance pro Tampu Bay.
53:10
Drouin velmi pěkně zrychlil a objel branku New Jersey, před kterou posléze poslal kotouč. Nikdo ze spoluhráčů ale nebyl připraven zakončovat.
52:40
Tampa Bay působí poměrně nervózně a v rozehrávce nyní zachybovala hned dvakrát za sebou, vždy ale byli obránci v přesile, takže akci stihli zachránit.
51:45
Michael Cammalleri mohl domácí celek poslat do vedení 4:1! Dostal se totiž do samostatného úniku po pasu od Zajaca, ale bekhendem trefil jen beton Vasilevského.
51:21
Andy Greene již nemohl pokračovat v útočném snažení, byl totiž nachytaný v ofsajdu. Hra je poměrně kouskovaná.
51:04
51:04
Paquette odvedl dobrou práci v útočném pásmu a skvělým napadáním tam udržel puk. O střelu se pak snažil Nestěrov, kotouč však poslal nad branku soupeře.
50:40
Zakázané uvolnění New Jersey. Buly v útočném pásmu, to se Tampě Bay moc hodí.
50:11
Andrej Vasilevskij toho moc neviděl a Ben Lovejoy toho využil ke střele, ta ovšem ke smůle domácího mužstva postrádala přesnost.
49:33
John Moore byl v postupu do akce zastaven a kotouč skončil na střídačce hostujícího celku.
49:10
Stejně tak si počíná defenziva Tampy Bay, která nyní musela řešit dva útočné pokusy domácího celku o vniknutí do útočného pásma.
48:15
Hosté se nadále snaží co nejvíce útočit a snížit na rozdíl jediné branky, obrana Devils ale pracuje zodpovědně.
Dnešní utkání sleduje 13 098 diváků.
47:24
Domácí dostali puk na střídačku, pas Fiddlera byl totiž sražen a máme tu reklamní blok.
46:53
Cedric Paquette měl po pasu od Naměstnikova mnoho prostoru na pravé straně, ovšem jeho zakončení v pohodě zneškodnil Cory Schneider!
46:08
Ben Lovejoy zastavil útočícího Jonathana Drouina, Tampě to ale nebrání v tom, aby okamžitě vyrazila do další útočné akce.
45:45
Devils vyrazili do nadějného protiútoku, srazila je ale nepřesnost v kombinaci. Konkrétně celou akci zhatil pas Palmieriho.
45:21
Nahození Nikity Nestěrova bylo ztečováno do ochranné sítě. Další buly po pravé straně Coryho Schneidera, domácí opory.
44:54
Přihrávku Braydena Pointa zachytil jen Taylor Hall, který založil protiútok. Ten naštěstí pro Tampu Bay úspěšně neskončil.
44:06
Lightning nyní skvěle ubránili střední pásmo a nepustili soupeře do útočného pásma. A to se jim za současného stavu náramně hodí, sami totiž musí mířit kupředu co nejčastěji.
43:26
Kotouč po útočné akci Bolts skončil v ochranné síti, Tampa však bude moci pokračovat v útočné snaze, má totiž k dispozici buly v útočném pásmu.
42:49
Beau Bennett nahodil puk do útočného pásma, za kterým se hnal Devante Smith-Pelly. Současně ale také obránci Lightning, jenž u něj byli první.
41:59
Tampa právě vstřelila branku!
Hostující celek se poprvé v dnešním utkání prosazuje a snižuje na rozdíl dvou branek! Brayden Point to udělal perfektně, vyjel z rohu útočného pásma a přihrál přímo na najíždějícího TYLERA JOHNSONA, který nedal Corymu Schneiderovi šanci! Asistence: Brayden Point.
41:27
Před bránou ovšem dobře pracoval Alex Killorn, který obraně Ďáblů často tropí problémy. Zakončit se mu už ale nepovedlo.
41:07
Další zakázané uvolnění New Jersey, Travis Zajac ale vyhrál buly v obranném pásmu a domácí mohou dopředu.
40:53
Valtteri Filppula vracel před branku přihrávku obránci Hedmanovi, tomu ale touš přeskočil hokejku v tu nejméně vhodnou chvíli.
40:13
Další rychlý atak domácího týmu, Lappin pěkně přihrál Kalininovi, jenž ale nepřekonal svého krajana v brance Tampy.
40:06
Třetí dvacetiminutovka začala zakázaným uvolněním Devils, buly nás čeká před Corym Schneiderem.
40:01
40 minut je minulostí, Devils pokračují v dobrém výkonu a nad Tampou Bay zatím vedou o tři góly. Ve 26. minutě jejich vedení po dobré práci Quinceyho s Lappinem navyšoval Devante Smith-Pelly.

Střely: 20:23 (12:11 v této třetině)
Další třetina začne přibližně ve 3:03, resp. ve 2:03 kvůli přechodu na zimní čas.
40:00
39:43
Domácí mohli přidat ještě čtvrtou branku, po akci obránce Greenea z předbrankového prostoru však Cammalleri trefil jen beton Vasilevského!
39:34
A další přerušení po zásahu hostujícího brankáře, který schoval puk v lapačce po chytrém nahození Greenea od modré čáry.
39:19
Devils vyrazili na druhou stranu. Akce ale skončila u brankáře Vasilevského, který v pohodě pokryl kotouč pod lapačkou.
39:08
Cedric Paquette střílel dobře z pravého křídla, nicméně Cory Schneider jeho zakončení vyrazil do bezpečných prostor.
38:24
Nyní ne. Nahození Andreje Šustra našlo pouze hokejky domácích hokejistů, kteří uklidňují situaci.
38:02
Jason Garrison si sám dojel své nahození a Tampa Bay se usadila v útočném pásmu. Vymyslí něco?
37:31
Akci Nicka Lappina narušil obránce Victor Hedman, díky kterému se tak Lightning na chvíli osvobodili od obranné činnosti.
36:37
Travis Zajac krátce po buly přihrál před bránu Hallovi, který ovšem trefil jen beton soupeřova gólmana.
36:31
Dlouhý pas Coryho Conachera spoluhráči nestihli zachytit, je z toho tedy zakázané uvolnění Devils.
35:59
Po nahození Bena Lovejoye před branku to hostující gólman neměl vůbec lehké, situaci ale dokázal vyřešit zákrokem! Nyní Vasilevskij zachránil svůj tým od pohromy hned dvakrát.
35:40
Obrovská šance pro New Jersey! Adam Henrique a P.A. Parenteau vyrazili do přečíslení dva na jednoho, zakončoval ho druhý jmenovaný, ale Vasilevskij situaci zachránil.
35:15
Damon Severson se po řadě přihrávek soupeře dostal k puku a chtěl založit protiútok, jenomže to nevyšlo. Tampa tak znovu útočí.
34:32
Victor Hedman z otočky přihál Brianu Boyleovi, po jehož střele nastal rozruch před Corym Schneiderem. Dorazit puk se snažil Strålman, nicméně americký reprezentační gólman opět zavřel dveře!
34:01
Damon Severson z rohu dobře nahrával před branku na Michaela Cammalleriho, který z bezprostřední blízkosti ale trefil jen Andreje Vasilevského! Ruský gólman přerušil hru a je tu komerční přestávka.
33:38
Do obranné činnosti se dobře vrátil Cedric Paquette, který na modré čáře odzbrojil od kotouče Palmieriho.
33:08
Nick Lappin si narazil s Johnem Moorem a posléze se snažil otočit ke střele, ovšem obránci Lightning k němu dorazili včas a akci zastavili.
32:40
Střela Vernona Fiddlera Vasilevskému vypadla, naštěstí pro ruského brankáře ale již nikdo nestihl přispěchat s dorážkou.
31:59
Devante Smith-Pelly přihrál v útočném pásmu Bennettovi, jehož zakončení betonem dokázal vyrazit Vasilevskij.
31:36
První formace Tampy Bay se opět dostala blízko brance Schneidera, skvěle se ale vrátil Pavel Zacha, jenž akci soupeře zastavil.
31:12
Victor Hedman přihrál Drouinovi, který se pokusil o zakončení, ale zapomněl tomu dodat přesnost. Úspěch z toho tedy nebyl.
30:29
Steven Stamkos přihrál Ondřeji Palátovi, jehož bekhend zamířil přímo do lapačky Coryho Schneidera, který si připisuje již 20. zákrok v utkání! A máme tu komerční přestávku.
30:09
Dopředu se tak opět dostala Tampa Bay, které toho ale obránci Devils nyní moc nedovolili. Přesto je hostující celek jasně aktivnější.
29:39
John Moore pěknou přihrávkou z levého křídla našel Pavla Zachu, který ale na svoji první branku v NHL stále čeká! Nyní český útočník zamířil lehkou tečí těsně vedle brány.
29:22
Valtteri Filppula dobrou prací za brankou vybojoval kotouč pro Pointa, který ale v dobré pozici zakončit nedokázal.
28:54
Nahození Nikity Nestěrova nadělalo velké problémy před brankou Coryho Schneidera, ale nakonec obránci Devils vzešli jako vítězové.
28:33
Lightning se pokusili vyrazit do protiútoku, zastavil je ovšem ofsajd. Taylor Hall se pak začal postrkovat s J.T. Brownem, začíná to být poměrně vyhrocené.
28:21
Jonathan Drouin se pustil do individuální akce, na jejímž konci ale přišel pozorný zákrok Coryho Schneidera.
28:16
27:46
Jenomže Anton Strålman se při zpracovávání jednoho z pasů dostal až do středního pásma, takže je odpískán ofsajd.
27:32
Lightning se znovu dostali do útočného pásma a už začínají rozvážně kombinovat...
26:44
Anton Strålman to neměl vůbec lehké, Sergej Kalinin ho totiž po výhozu spoluhráčů velice otravně napadal. Nakonec si ale švédský zadák poradil.
26:31
Po prudké ráně Stevena Stamkose se hned dvojice hráčů Tampy Bay snažila vyšťourat kotouč na brankovišti, leč bez úspěchu!
26:16
Ve středním pásmu podrazil P.A. Parenteau (NJD) Ondřeje Paláta a sudí přichází s dvouminutovou odpovědí. Parenteau je vyloučen.
26:04
Střelu Seversona od modré čáry chytil Vasilevskij do lapačky a je tu komerční pauza.
25:22
Devils právě vstřelili branku!
A je z toho třetí gól v síti Andreje Vasileského, zničehonic Devils navyšují své vedení! Velmi dobrou práci odvedli Kyle Quincey s Nickem Lappinem, druhý jmenovaný posléze našel před brankou DEVANTEHO SMITH-PELLYHO, který dopravil puk do brány! Lappin si připisuje první bod v NHL, Smith-Pelly první branku v sezoně. Asistence: Nick Lappin a Kyle Quincey.
25:12
Quincey nahodil puk do útočného pásma, kde o něj dobře zabojovala čtvrtá formace Devils.
24:32
New Jersey tak opět může pomýšlet na útočné choutky, zatím to ale úplně neplatí, jelikož tým kouče Jona Coopera míří do další akce.
23:58
23:56
Tvrdou ránu Tylera Johnsona z pravé strany výborně chytá Cory Schneider a hra je přerušena! Devils tak konečně vystřídají, tlak Tampy byl enormní.
23:27
Po nahození Antona Strålmana nebezpečně dorážel před brankou číhající Naměstnikov, ale Schneider kotouč vyrazil betonem. Devils stále nevystřídali!
23:07
Konečně přišly také střelecké pokusy, o oba se postaral Steven Stamkos, nicméně domácí defenziva si s tím dokázala poradit.
22:38
Tampa Bay roztočila velký kolotoč v útočném pásmu a Devils se ho zatím marně snaží zastavit.
21:58
Hříšníkem byl Adam Henrique (NJD), který je vyloučen na dvě minuty za krosček mimo hru. Lightning mohou snížit v přesilové hře!
21:30
Tampa Bay začala tlačit a odměnou jí bude přesilová hra, zatím má ponechanou výhodu.
21:12
Alex Killorn dobře střílel z pravé strany, puk ještě lehce zvládnul tečovat Cory Conacher, nciméně Schneider byl bez práce.
20:39
Jak Sergej Kalinin (NJD), tak Cedric Paquette (TBL) jsou pochopitelně vyloučeni na pět minut za tuto šarvátku.
20:39
20:39
Sergej Kalinin a Cedric Paquette shodili shodili rukavice a měli jsme tu regulérní bitku, kterou vyhrál domácí forvard!
20:39
Jenomže Ďábly nyní srazila nepřesnost v kombinaci a dopředu se vydali Lightning. Po zákroku Coryho Schneidera se kvůli aktivnímu Brownovi strhla strkanice.
20:02
Oba celky překvapivě na začátek druhé třetiny poslaly čtvrté formace na ledovou plochu. Domácí Fiddler vyhrál buly a New Jersey může kupředu.
20:01
Prvních dvacet minut zvládli lépe domácí Devils! Díky brankám Adama Henriquea a Damona Seversona nad svým soupeřem z Tampy vedou 2:0. To už tu v sezoně jednou bylo a přišla velká otočka v podání Lightning, bude se podobný scénář opakovat?

Střely: 8:12
Další třetina začne přibližně ve 2:04.
20:00
19:00
Domácí celek už v závěru první třetiny jen kontroluje hru a bezhlavě nepodniká žádné velké útočné výpady.
18:19
Tampa Bay přidává na obrátkách, od modré nyní nebezpečně střílel zápěstím Braydon Coburn, ale branku soupeře trefit nedokázal.
17:26
Michael Cammalleri neměl šanci zachytit prudkou přihrávku do útočného pásma a pískáno je zakázané uvolnění Devils.
16:45
Oba celky měly na ledě čtvrté útočné formace. Ofenzivně aktivnější byla ta hostující, ale nic více z toho nevytěžila.
15:57
Ondřej Palát založil útočnou akci a přenechal střelu Coburnovi, jenomže jeho pokus v pohodě viděl Cory Schneider. A tyto situace americký brankář v naprosté většině případů v pohodě vyřeší.
15:26
Nahození Antona Strålmana od modré čáry zblokoval Devante Smith-Pelly. Hrací předmět se od něj odrazil na střídačku, tudíž nás čeká další buly v útočném pásmu Lightning.
15:10
Opět nabral pěknou rychlost po pravé straně Cory Conacher, vystřelil však těsně vedle branky Schneidera. A ten byl posléze donucen podržet puk pod lapačkou, jelikož se k němu Conacher snažil dostat znovu.
14:57
Skrze obránce Jasona Garrisona se k zakončení probojoval Taylor Hall. Andrej Vasilevskij byl ale připraven a přerušil hru.
14:41
A bylo signalizováno opět postavení mimo hru, P.A. Parenteau tedy nemohl pokračovat ve snaze získat kotouč.
14:12
Ofsajd domácího týmu a máme tu komerční přestávku.
13:53
Vladislav Naměstnikov přihrál na modrou čáru Braydonu Coburnovi, který se pokusil nahodit. Trefil ale jen obránce Devils, nic z toho tedy nebylo.
13:13
A už je to o dva góly pro domácí New Jersey! Znovu u toho byl Adam Henrique, který nyní pálil z mezikruží. Andrej Vasilevskij ale kotouč vyrazil před obránce DAMONA SEVERSONA, který ho v pohodě dorazil do odkryté brány a navýšil již na 2:0! Kanadský obránce tak ke svým pěti asistencím zapisuje i první gól v této sezoně. Asistence: Adam Henrique a Andy Greene.
12:33
Pavel Zacha si nadějně přihrával s Michaelem Cammallerim, finální pas českého útočníka ale postrádal přesnost.
12:00
Alex Killorn zpoza branky rozjel rychlou útočnou akci svého celku. Zakončit ji před bránou plánoval Point, obránci Devils mu to ovšem neumožnili.
11:14
Zprava své štěstí zkusil Vernon Fiddler, Vasilevskij měl ale poměrně štěstí, že jeho prudký pokus zamířil mimo tři tyče.
10:55
Tampa Bay nyní zodpovědně brání a svého soupeře nevpouští do útočného pásma. New Jersey ovšem pokračuje v dobré aktivitě.
10:27
Do úniku chtěl zamířit Travis Zajac, kterého již přihrávkou hledal Damon Severson. Akce ale Ďáblům nevyšla.
10:06
Nikita Nestěrov měl na levé straně velice dobré úmysly, Schneider toho moc neviděl, ale přesto zasahovat nemusel, puk šel mimo. Krátce nato však přeci jen přerušil hru po nahození Coburna a máme tu další komerční přestávku.
09:45
Vladislav Naměstnikov vyslal po pravé straně rychlého Coryho Conachera, který byl před utkáním povolán z farmy. Jeho bekhendový pokus v pohodě ale chytil Cory Schneider.
09:26
09:20
Michael Cammalleri nahrával na levé křídlo Parenteauovi, nicméně do kombinace jim vstoupil soupeř a touš byl sražen do hlediště.
09:03
Steven Stamkos vyhodil puk do prostoru mezi střídačkami, vhazovat se tedy bude v útočném pásmu New Jersey Devils.
08:57
Dvakrát to zkusil Auvitu! Poprvé byl jeho pokus zblokován, druhou střelu již musel vyrazit Andrej Vasilevskij.
08:07
Nyní už se Kyle Palmieri ke střele v levém kruhu dostal, skvěle mu nabil Damon Severson, nicméně Vasilevskij se včas přesunul.
07:40
Taylor Hall se po přijetí přihrávky od Pavla Zachy pokusil najít Palmieriho, ale to obrana Bolts včas vystihla a puk vyhodila.
07:26
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Cory Conacher.
07:26
Alex Killorn předal v útočném pásmu kotouč Johnsonovi, jehož ale dokázal vychytat Cory Schneider. Nyní následuje komerční přestávka.
07:12
06:45
Po nahození Victora Hedmana vyhodil Ben Lovejoy puk na střídačku svého celku, hra je tedy přerušena.
06:27
Brayden Point se po šikovné přihrávce od Drouina snažil něco vymyslet v předbrankovém prostoru, ale obránci Devils si s tím poradili a vyhodili puk do bezpečí.
06:13
Z pravého kruhu se o střelu pokusil proslulý kanonýr Steven Stamkos, nicméně zamířil přesně do lapačky gólmana Schneidera!
05:41
Lightning znovu v ofsajdu, a tak se do útočného pásma pokusí dostat po dalším vhazování.
05:12
Kyle Quincey (NJD) inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění Coryho Conachera, Lightning si zahrají přesilovou hru.
04:45
Kotouč po zblokované přihrávce ve středním pásmu vyletěl na tribunu, takže se ve středovém kruhu bude vhazovat.
04:39
Tampa se v útočné fázi zatím trápí, důkazem nyní budiž odpískání ofsajdového postavení po buly v útočném pásmu.
03:57
Domácí celek se po chybě obrany Tampy Bay ujímá vedení 1:0! Damon Severson výbornou přihrávkou vyslal kupředu ADAMA HENRIQUEA, který si zpracoval kotouč a parádní střelou zápěstím prostřelil Andreje Vasilevského! Henrique dává stý gól v NHL. Asistence: Damon Severson a Michael Cammalleri.
03:37
Nyní před Corym Schneiderm vzniklo menší trma-vrma, po nahození Garrisona se hráči snažili dorážet, ale neuspěli.
03:16
Individuální akci po levé straně předváděl J.T. Brown, na jejím konci ale přišla střela, kterou Ben Lovejoy v klidu zblokoval do bezpečí.
02:45
Rozehrávka Nestěrova byla až příliš dlouhý, Boyle na ni nemohl dosáhnout a pískáno je zakázané uvolnění.
02:25
Po zmatcích v obraně Lightning se snažil kotouč získat Devante Smith-Pelly. Chybělo mu k tomu opravdu málo, ale hostující defenziva si nakonec poradila.
01:55
Dvakrát se Pavel Zacha snažil projít do útočného pásma, ani jednou mu to ale umožněno nebylo. Poté to dokázali jeho spoluhráči a český forvard zakončoval ze strany přímo do Vasilevského.
01:05
Nyní už se ale Bleskům podařilo zaútočit, od modré střílel český obránce Andrej Šustr, bohužel pro Tampu Bay ale nepřesně.
00:43
Devils jsou od úvodu aktivnější a velice rychle napadají rozehrávku svého soupeře. Tím mu značně komplikují situaci a zatím ho nepouští kupředu.
00:08
Úvodní buly zápasu vyhrál domácí centr Adam Henrique, který se okamžitě dostal ke střele, ale s tou nepochodil.
00:01
Samozřejmě se začátek utkání o několik minut ještě opozdí.

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, Auvitu, Lovejoy, J. Moore, Quincey – Hall, Zajac (A), Parenteau – Cammalleri, Henrique (A), Palmieri – B. Bennett, Zacha, Smith-Pelly – Kalinin, Fiddler, Lappin.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Hedman (A), Strålman, Garrison, Šustr, Nestěrov, Coburn – Palát (A), Stamkos (C), Drouin – Naměstnikov, Killorn, T. Johnson – Conacher, Filppula, Point – Boyle, Paquette, J.T. Brown.

Rozhodčí: Lee, McIsaac – Gibbs, Murphy.
Vzájemné zápasy
Devils a Lightning se během necelého měsíčního období utkají hned třikrát. K prvnímu střetu došlo již v noci z 15. na 16. října, kdy Bolts otočili z 0:2 na 3:2. Oba celky si spolu zahrají i dnes a následně také 5. listopadu.
Československá stopa v týmech
Pavel Zacha (NJD) – 7 zápasů, 0+3
Ondřej Palát (TBL) – 7 zápasů, 1+3
Andrej Šustr (TBL) – 7 zápasů, 0+2
Tampa Bay Lightning
Blesky znovu budou patřit mezi velké favority na zisk Stanleyova poháru. Zatím mají nasbíráno 10 bodů ze 7 zápasů a skóre 25:20, což stačí na třetí místo v Atlantické divizi za Montrealem a Detroitem.

Naposledy podlehla Tampa Bay právě montrealským Canadiens – v poměru 1:3. Po druhé třetině sice Lightning díky gólu Killorna vedli, ale Montreal třemi góly v závěrečné dvacetiminutovce skóre otočil a oslavil dvoubodový zisk.

Týmovou produktivitu celku kouče Coopera vede Steven Stamkos s bilancí 5+4 v 7 zápasech, druhý je nejlepší střelec Alex Killorn (6+1). Nejvíce bodů z obrany posbíral Victor Hedman (1+4), brankářem číslo jedna je Ben Bishop (5 zápasů, 89,1%).
New Jersey Devils
Ďáblové se zatím drží na třetím místě Metropolitní divize, což by jim stačilo na vytoužený postup do play-off. Na svém kontě mají osm bodů a skóre 15:15. Opět tedy málo branek dávají, ale také jich málo inkasují.

Dnes je čeká druhý z tzv. back-to-back zápasů, kdy hrají 2 zápasy během 2 dnů. Včera přivítali Chicago, proti kterému zahráli velice dobře, ale vytěžili z toho jen bod, neboť padli 2:3 v prodloužení. O góly Devils se postarali Parenteau a Moore.

Klubovou produktivitu vede hvězdný útočník Taylor Hall, který v 7 duelech nasbíral 7 bodů za 5 branek a 2 asistence. Druhým je Travis Zajac (3+2), nejproduktivnějším bekem pak Damon Severson (0+4). Roli brankářské jedničky zastává Cory Schneider (6 zápasů, 93,6%).
Všechny hokejové nadšence bych chtěl přivítat u sledování NHL! Čeká nás textový přenos ze zápasu týmů New Jersey Devils a Tampa Bay Lightning, tak přeji příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.