Patrik LAINE proměňuje. Forhendový blafák se ujal, hosté vedou.
Taylor HALL neproměňuje. Nevymyslel nic, přijel k brankáři a vystřelil po ledě.
John QUENNEVILLE neproměňuje. Dlouho čekal se zakončením, nakonec minul branku.
Prodloužení skončilo.
64:29
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., podražení).
64:08
Dustin Byfuglien trefil brankovou konstrukci, nechybělo mnoho a mohli vyhrát hosté.
63:32
Vypadá to, že uvidíme také samostatné nájezdy. Patrik Laine minul v další vyložené střelecké pozici.
63:12
Nikolaj Ehlers se probojoval do vyložené střelecké pozice, výborně zasáhl brankář domácích. Cory Schneider kryje další ránu Jets.
62:30
Sledujeme aktivní hru z obou stran, vyložené šance ale k vidění zatím nejsou.
62:10
Jeden z hostujících hráčů se dostal do brejku, jeho bekhendová střela končí mimo branku.
61:55
Damon Severson se probojoval do zakončení. Ránu z mezikruží kryje brankář Connor Hellebuyck.
61:30
John Moore vrací hru do svého obranného pásma, čeká na dostřídání spoluhráčů.
61:18
Taylor Hall byl zcela volný před brankou, ale ke kotouči se nedostal.
60:46
Winnipeg se usadil v útočném pásmu, do vyložené střelecké pozice se ale nedostal.
60:26
Blake Wheeler se dostal do zakončení, jeho rána však nebyla přesná.
60:01
Začalo prodloužení.
Základní hrací doba vítěze nepřinesla, a tak uvidíme za stavu 3:3 prodloužení.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:40
Už se pravděpodobně nic nestane, uvidíme prodloužení.
59:00
Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:37
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, a tak se snaží rozhodnout, nicméně hosté se ubránili. Devils se nemohou probojovat do gólové pozice.
57:30
Julian Melchiori založil útočnou akci hostů, ti jsou aktivnější a snaží se rozhodnout.
57:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný.
56:41
Patrik Laine se dostal poměrně snadno do útočného pásma, jeho rána od modré čáry byla zablokovaná.
56:06
Branka Winnipegu vypadla ze svého postavení, následně bude hra pokračovat. Necelé čtyři minuty zbývají do konce třetí třetiny.
54:31
Taylor Hall našel skvělým pasem Travise Zajace, jehož dobrou ránu senzačně zastavil brankář Winnipegu. Connor Hellebuyck udržel nyní nerozhodný stav.
54:02
Nikolaj Ehlers se dostal rychle do útočného pásma, jeho zakončení však postrádalo přesnost. Brankář New Jersey zasahovat nemusel.
53:12
Domácí hokejisté se snaží hrát aktivně, ale nemohou se stabilněji probojovat do útočného pásma. Obrana Jets hraje nyní zodpovědně.
52:22
Mnoho šancí momentálně k vidění není, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Devils.
51:48
Jacob Trouba hledal Lowryho, který dostal přihrávku, ale jeho rána nebyla dostatečně přesná.
50:35
Mark Scheifele vypálil od modré čáry, jeho pokus ještě tečoval Julian Melchiori. Puk našel ve své rukavici domácí brankář. Cory Schneider přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve středí třetině, Damon Severson vypálil tvrdou ránu od modré, kotouč končí nad brankou.
49:15
Cory Schneider musel zasahovat po střele soupeře, buly před brankou Devils.
48:37
Přihrávka na najetého Dustina Byfugliena byla nepřesná, a tak se píská zakázané uvolnění.
47:31
Domácí hrají za svou brankou, hledají cestu cestičku, kterou by se mohli dostat do útočného pásma a setrvat v něm.
47:02
Taylor Hall byl volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal. Nechybělo mnoho a domácí se probojovali do výrazné střelecké pozice.
46:15
Domácí hokejisté se nyní mohou spolehnout na své obránce, kteří podávají dobrý výkon.
45:31
Patrik Laine byl za brankou soupeře, snažil se dostat puk na volného spoluhráče, ale přihrávka se mu nepodařila podle představ.
44:37
Connor Hellebuyck kryje další střelecký pokus domácího hráče. New Jersey pokračuje v aktivní hře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale obrana Jets hraje zodpovědně.
43:50
Stav zápasu je vyrovnaný a nyní jsou na řadě domácí, aby se pokusili co nejrychleji přispěchat s odpovědí.
43:39
42:40
Winnipeg právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno, po krásné individuální akci se prosazuje hostující JOEL ARMIA. Od obrany domácích dostal hodně prostoru, probojoval se před branku a přišpendlil kotouč pod horní tyčku. Bez asistence.
41:55
Začíná přesilová hra domácího celku, Devils vedou o jednu branku a snaží se své vedení navýšit.
41:39
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mark Scheifele – 2 min., hákování).
40:50
Zápas, ve kterém jsme zatím viděli pět branek, pokračuje třetí třetinou.
40:01
Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině. Domácí se dostali do vedení 3:1, hosté dokázali snížit. Uvidíme, jaký styl hry přinese třetí třetina.
40:00
39:50
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., nedovolené bránění).
39:50
Hra je přerušena, hostující Mark Scheifele se dostal do zakončení, které zastavil domácí brankář.
38:58
Cory Schneider kryje šanci hostujícího celku. Winnipeg bude mít k dispozici buly v útočném pásmu.
38:45
Joseph Blandisi výborně tečoval střílenou přihrávku spoluhráče, hostující brankář výborně zasáhl, možná mu pomohla i tyč.
38:36
V poklidném tempu se dohrává tato třetina, ani jeden celek se nikam nežene.
37:45
Beau Bennett výborně vybojoval kotouč v útočném pásmu, on ani jeho spoluhráč se do střelecké pozice neprobojoval.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:36
Hostující celek snižuje na rozdíl jediné branky, od modré čáry vystřelil Julian Melchiori, jehož střelu v předbrankovém prostoru tečoval zkušený BLAKE WHEELER mimo dosah gólmana. Asistence: Julian Melchiori a Mark Scheifele.
36:30
Zápas pokračuje dál, domácí fanoušci mohou být zajím spokojení.
36:22
Hra je přerušena, uvidíme komerční přestávku.
35:27
Devils právě vstřelili branku!
Domácí se dostávají do vedení od dva góly. Po krásné přihrávce se před branku dostal STEFAN NOESEN, který udělal kličku brankáři, a pak už měl před sebou jen prázdnou branku, kterou celkem snadno trefil. Devils vedou 3:1. Asistence: Blake Pietila.
35:10
Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, více ze hry mají domácí hokejisté, kteří právě nedokázali proměnit přesilovou hru.
34:54
34:00
Necelou minutu mají ještě k dispozici hokejisté Devils. Zatím krouží v útočném pásmu, rána Johna Quennevillea končí mimo branku.
33:30
Přesilovou hru mají k dispozici domácí hokejisté, kteří se snaží vstřelit třetí braku v zápase. Zatím se ale nemohou stabilněji prosadit před brankou soupeře.
32:54
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mark Stuart – 2 min., držení protihráče).
32:46
Stefan Noesen se znovu dostal do střelecké pozice, ani tentokrát nepřekonal brankáře soupeře.
32:15
Dva domácí hráč ujížděli na jediného obránce, ale Stefan Noesen špatně přihrál spoluhráči, který se do zakončení vůbec nedostal.
31:04
Nikolaj Ehlers to zkoušel hodně zajímavě. Za brankou nabral kotouč na čepel hole a zkoušel přehodil branku tak, aby si puk srazil brankář zády za čáru. Nepodařilo se mu to.
30:01
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v zápase. Sledujeme aktivnější hru Jets, kteří se dostali do útočného pásma a Cory Schneider musel být pozorný.
29:20
Hraje se spíše ve středním pásmu, k vidění je takticky vedená bitva. Ani jeden celek nechce chybovat. Nyní se od útočného pásma dostali hosté, ale přesněji nezakončili.
28:34
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Winnipegu. Sledujeme klidnější pasáž hry.
28:02
Domácí brankář kryje kotouč po dobré střele hostujícího Nikolaje Ehlerse.
27:06
26:17
K vidění je poměrně hodně osobních soubojů, sledujeme hokej plný tvrdých hitů. Atraktivní zápas.
25:01
Pět minut hry ve druhé třetině je pryč, sledujeme zajímavý hokej, který musí fanoušky bavit. Střelecky jsou aktivnější hosté, vedou 11:10, na góly ovšem Jets prohrávají.
24:43
Mathieu Perreault se probojoval do zakončení, jeho střelecký pokus jen o malý kousek minul branku.
23:46
Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
23:27
Josh Morrissey vystřelil z ostrého úhlu, domácí brankář Cory Schneider si dokázal s jeho pokusem poradit.
22:50
Kyle Palmieri výborně tečoval střelecký pokus spoluhráče, kotouč jen o malý kousek minul branku.
22:01
Domácí celek se snaží upevnit si vedení a přidat další branku, hostujíc defenziva musí být pozorná.
21:03
Hosté se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
20:16
Sledujeme přesilovou hru Winnipegu, ale právě hosté udělali chybu a málem ji využil Blake Coleman, jehož střelu zastavil brankář Jets.
20:01
Po první třetině platí jednobrankové vedení domácích. Nejprve se prosadil hostující Nikolaj Ehlers. Pak dvakrát domácí. Beau Bennett vvyrovnal a vedení získal pro Devils po Zajacově přihrávce Taylor Hall, který proměnil brejk.
20:00
19:58
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., nesportovní chování).
19:40
Travis Zajac zkoušel vytvořit zajímavou situaci v útočném pásmu, nakonec musel zasahovat brankář Connor Hellebuyck.
19:25
V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho šancí nyní už k vidění není.
18:17
Pavel Zacha poslal skvělou přihrávkou do střelecké pozice Johna Moorea, jehož zakončení postrádalo přesnost.
18:00
To už probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, domácí hráči jsou aktivnější.
17:33
Blake Coleman v útočném pásmu špatně přihrál, a tak mohli hráči Winnipegu vyhodit kotouč a jít střídat.
16:53
Jets hrají ve středním pásmu, Nikolaj Ehlers hledal povedeným pasem spoluhráče, který se však do zakončení nedostal. Mark Stuart neměl dostatek prostoru pro střelu.
15:20
Domácí tým hraje přesilovku dobře, ale defenziva Jets je neprůstupná.
15:00
Connor Hellebuyck kryje střelecký pokus domácího Travise Zajace. Buly před brankou Winnipegu, který by se rád ještě půlminuty bránil v početní nevýhodě.
14:04
Jets se velmi dobře brání, naopak domácí zatím marně hledají cestu, kterou by mohli překonat obranu.
13:40
Blake Wheeler to zkoušel při vlastním oslabení, ale do výraznější střelecké pozice se neprobojoval.
13:30
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Andrew Copp – 2 min., hákování).
13:10
Adam Lowry mohl rychle odpovědět, ale jeho pokus byl nepřesná a neujala se ani následná dorážka.
12:07
Domácí se dostávají do vedení. Travis Zajac vyslal do brejku TAYLORA HALLA, který si zkušeně dokázal poradit s brankářem. Connor Hellebuyck udělal první pohyb, čehož útočník využil a kotouč poslal k tyčce. Asistence: Travis Zajac.
11:50
Mnoho šancí tento zápas zatím nenabídl, sledujeme hru ve středním pásmu, brankáři mnoho práce nemají. Nyní ale domácí hrají aktivněji.
11:17
11:04
Před brankou hlídkoval Patrik Laine, ale ani on na brankáře New Jersey nevyzrál.
10:44
Není to špatná přesilová hra, jen by to od hostujícího celku chtělo přesnější zakončení.
10:24
Blake Wheeler dostal dobrou přihrávku, jeho zakončení nebylo přesné. Od modré čáry minul branku.
10:01
Hosté mají k dispozici další přesilovou hru, mohou se probojovat do výraznější střelecké pozice, zatím se ale nemohou zabydlel před bránou domácích.
09:17
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., podražení).
09:17
08:10
Vinou špatné rozehrávky se domácí dostali k puku v útočném pásmu, z předbrankového prostoru vypálil Pavel Zacha. Jeho rána projela brankáři mezi betony. Connor Hellebuyck ještě puk udržel před brankovou čárou, ale dorážka, kterou se prezentoval BEAU BENNETT už byla gólová. Asistence: Pavel Zacha, Dalton Prout.
07:50
Mathieu Perreault přenechal kotouč pro Juliana Melchioriho, a tak může jít střídat.
07:12
Bryan Little se dostal do výborné střelecké pozice, ranou z první trefil jen tyčku branky. Myslím si, že brankáři Devils musí v uších zvonit ještě teď.
06:44
Taylor Hall hledal Zajace, který se vinou dobré defenzivní hry Jets do zakončení nedostal.
06:16
Opravdu dlouho už nebyla přerušená hra, za hry oba týmy střídají, fanoušci sledují zajímavou pasáž hry.
05:40
Hned čtyři hráči domácího celku si vyměnili puk v obranném pásmu a ani tak nedokázali Devils vymyslet cestu, kterou by se dostali do útočného pásma.
05:00
Pět minut hry je pryč, nyní vedl domácí akci obránce Dalton Prout, ale o kotouč přišel ve středním pásmu. Akce tak končí poměrně rychle.
04:22
Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme plynulý hokej, který více vyhovuje hostům. Do další šance se dostal Julian Melchiori, jehož pokus byl zablokovaný obráncem.
03:21
Andy Greene vypálil od modré čáry, jeho rána však postrádala přesnost, brankář Jets zasahovat vůbec nemusel.
02:44
New Jersey se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma, sledujeme aktivnější hru hostů.
02:14
Brandon Tanev dostal poměrně hodně prostoru před brankou, kde se snažil dorážet, ale jeho pokus byl zablokovaný obráncem domácích.
00:52
Velmi rychle po úvodním buly se hosté dostávají do jednobrankového vedení. Po krásné a rychlé akci se do předbrankového prostorou dostal zkušený NIKOLAJ EHLERS, který poslal puk pod horní tyčku. Domácí gólman se mohl jen smutně ohlédnout. Obrana Devils absolutně selhala. Asistence: Blake Wheeler a Jacob Trouba.
00:35
Sledujeme aktivnější vstup do zápasu hostujícího celku, který se snaží něco vymyslet.
00:01

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Lovejoy, Prout, Santini, J. Moore, Severson – Hall, Zajac, Palmieri – Blandisi, Henrique, B. Bennett – Quenneville, Zacha, Noesen – Wood, Coleman, Pietila.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien, Melchiori, Morrissey, Trouba, Stuart, Nogier – Ehlers, Scheifele, Wheeler – Perreault, Little, Laine – Copp, Lowry, Armia – B. Tanev, Petan, Thorburn..
New Jersey Devils z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Poradilo si v prodloužení s New Yorkem Rangers 3:2. Nestačilo na Columbus Blue Jackets 1:4, Toronto Maple Leafs 2:4, Carolinu Hurricanes 1:3 a v prodloužení na Dallas Stars 1:2.
Winnipeg Jets z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Minnesotou Wild 5.4, Philadelphií Flyers 3:2 a Vancouverem Canucks 2:1. Nestačil na Los Angeles Kings 2:5, a Anaheim Ducks 1:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New Jersey Devils a Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.