Andrej Sekera (EDM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 21:56.

Trestné minuty: 6 – 16
Využité přesilové hry: 0/1 – 2/6
Bodyčky: 32 – 14
Vyhraná vhazování: 48% – 52%.
Je dobojováno! Hráči Oilers na první dvě trefy Šavlí dokázali v závěru první třetiny odpovědět a vyrovnat. To ale byl z domácí strany jediný záblesk, ve zbylých dvou třetinách Buffalo znovu dvakrát skórovalo a díky výbornému výkonu Robina Lehnera si v Rogers Place došlo pro vítězství 6:2. Nový svatostánek Edmontonu tak byl poprvé dobyt.
59:41
Šavle se i v tomto případě ubránily a Russell s Adamem Larssonem už jenom čekají na závěrečný klakson.
59:12
Ennis měl na svých zádech Grybu, který ho nenechal zakončit z pravého kruhu. Dopředu ještě jednou míří modrooranžoví.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
57:50
Hráči Oilers v útočné třetině sympaticky nevypouští žádný ze soubojů, do palebných pozic se během posledních desítek vteřin ale nedostali.
57:29
Někteří fanoušci už opouštějí svá místa, o porážce domácího týmu je v těchto chvílích rozhodnuto.
56:59
Od Edmontonu to nebyla vůbec špatná přesilovka, Robin Lehner se ale rozchytal k výbornému výkonu a celou řadu šancí zmařil.
56:25
56:11
Maroon dvakrát za sebou nastřelil jen Lehnera, který pak zlikvidoval i Klefbomovu střelu příklepem od modré.
55:44
Buffalo vyhazuje až za Cama Talbota a jeho dvoubodový zisk je tak opět o něco pravděpodobnější.
55:19
Lucic se snažil využít svého důrazu před brankou, on ani Draisaitl ale z bezprostřední blízkosti Lehnera nepřekonali.
54:50
Spolupráce mezi Draisaitlem a Eberlem nezafungovala, přihrávka prolétla celým útočným pásmem Edmontonu a kotouč skončil až na druhé straně.
54:29
54:25
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Cody Franson – 2 min., podražení).
54:25
Pitlick se zničeho nic ocitl před Lehnerem, faulován ale manko Edmontonu nezmenšil.
54:09
Franson a McCabe ale hrají na vlastní polovině. Ostatně Sabres nemají moc důvodu k bezhlavému útočení.
53:59
Gryba naskakuje zpět na led, Buffalo má k dispozici už jen klasickou přesilovku 5 na 4.
53:58
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Darnell Nurse – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Derek Grant – 2 min., hrubost).
53:58
53:58
Ennis chtěl z pravé strany dorazit puk za Talbota, jeho branka ale byla vychýlená ze své pozice a hra se tak přerušila.
53:37
A znovu Rasmus Ristolainen, který si na vrcholku pravého kruhu počkal na přihrávku z druhé strany a vyprášil lapačku zasahujícího Talbota.
53:13
Oilers se ve třech dostali do útoku, Nugent-Hopkins to vzal na sebe, ale neprostřelil clonícího Ristolainena.
52:59
Finský zadák vzápětí nabil do pravého kruhu Ryanu O´Reillymu, který tvrdou ranou ale hattrick nezkompletoval. Zatím.
52:35
Z přesilovky 5 na 3 uteklo jen pár vteřin a Talbot už musel být v pozoru, když jeho pozornost ranou o modré otestoval Ristolainen.
52:29
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Anton Lander – 2 min., sekání).
52:16
Šavle byly vyhnány z útočného pásma, poté ale rozhodčí viděli další faul a hosté si tak zahrají přesilovku proti třem.
51:59
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Eric Gryba – 2 min., vysoká hůl).
51:54
Domácí půjdou znovu do čtyř. Jejich protivníci se dnes naopak nenechali vyloučit ani jednou!
51:11
Eberle si pohrál s pukem a z levého kruhu bekhendem trefil jen dobře clonícího soupeře, kterým byl Jake McCabe.
50:56
Nugent-Hopkins potřeboval při přechodu středního pásma více rychlosti, Eberle vjel do útočného pásma dříve – ofsajd a reklamní přestávka.
50:23
50:20
Ten krátce po vhazování musel na zem a vyrazit rychlou střelu z hokejky nedávného Pantera Dmitrije Kulikova.
50:12
Ani teď Sabres nic nevymysleli, což jim ale moc vadit nemusí. Poté, co puk vyletěl do hlediště, se bude vhazovat po levé ruce Talbota.
49:56
McCabe nedostihl odražený kotouč v útočném pásmu a hosté se tak museli vrátit mezi obě modré čáry.
49:24
Čtyřbodový O´Reilly nevyužil volného prostoru ke střele, nýbrž podél modré nahrál Ristolainenovi. Ten k třem asistencím branku nepřidal, Russell jeho pokus zbalokoval.
48:55
Oielrs dnes už dvakrát v oslabení inkasovali, nyní ale z obranného pásma vyhodili až na opačný konec hrací plochy.
48:23
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Patrick Maroon – 2 min., nedovolené bránění).
48:23
McDavid si po odpískání ještě něco vyřizoval s Gorgesem, na regulérní šarvátku si ale netroufl. Celou potyčku odstartovala jeho vzájemná srážka s Nursem a Lehnerem.
48:23
Až v devětačtyřicáté minutě zaznamenal svou první střelu na branku McDavid, bleskurychlou střelu švihem z mezikruží ale Lehner zlikvidoval lapačkou.
47:52
Nurse dnes rovněž nehraje svůj nejlepší zápas, nyní potáhl kotouč vpřed, ale svůj postup musel kvůli ofsajdu ukončit.
47:16
Letestu to zkoušel ranou podél brankové čáry, Robin Lehner ale byl znovu na svém místě.
46:08
A opět v šanci německý útočník Oilers, který dostal od McDavida přihrávku zpoza branky, jenomže Lehner se u své levé tyče překonat nenechal.
45:31
Leon Draisaitl se prosmýkl až před kruhy, tam mu ale kotouč utekl od hokejky a Lehner jej odpálil pryč.
44:36
Sabres právě vstřelili branku!
Po pěti minutách hry ve třetí třetině je pravděpodobně rozhodnuto! Autorem další hostující branky je MATT MOULSON, který v přesilovce převzal O´Reillyho krátkou přihrávku z levého mantinelu a vypálil ideálně pod horní tyč. Cam Talbot dnes opravdu nezažívá šťastný zápas. Asistence: Ryan O´Reilly, Rasmus Ristolainen.
44:16
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Eric Gryba – 2 min., podražení + 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jake McCabe – 2 min., nesportovní chování).
44:16
43:37
Zack Kassian proti třem s problémy udržel kotouč pro sebe a z pravého mantinelu ještě vystřelil do míst, které však Lehner kontroloval.
42:41
Rasmus Ristolainen částečně vypomohl Lehnerovi, ke kterému svým blokem nepustil zakončení Nurseho.
41:53
Dvojice hostujících hráčů dobrých dvacet sekund zasekla hru u zadního mantinelu za domácí brankou, což hostům nyní naprosto stačí.
41:03
Před McDavidem se zničeho nic zjevila opuštěná část branky, místo střely ale vrátil puk na střed, Draisaitlovi, který nastavenou čepelí netrefil branku.
40:49
Zakázané uvolnění Buffala stěhuje všech deset hráčů do útočné třetiny Oilers. Na buly se sklání O´Reilly a McDavid.
40:37
Všechny přestávkové plány Edmontonu na vyrovnání v tuto chvíli berou za své! Nurse v obranném pásmu zkazil přihrávku, Johan Larsson poté zleva našel BRIANA GIONTU, jenž z kruhu zakončil mezi nohy Adama Larssona i mezi betony Talbota. Asistence: Johan Larsson.
40:17
McCabe na ose hřiště neuhlídal Jordana Eberleho, jehož střelu švihem ale jistý Robin Lehner vyrazil do bezpečí.

Vyhraná vhazování: 55% – 45%.
Druhá třetina se z vícerých důvodu dost protáhla, což ale vůbec nemusí vadit Buffalu, jenž si v prostřední části opětovně vypracovalo dvoubrankové vedení a před poslední dvacetiminutovkou je oproti domácímu Edmontonu ve velké výhodě. Na vedení Šavlí se prozatím největší měrou podílel první útok, O´Reilly vstřelil už dvě branky, kanadské body ale nasbírali i jeho parťáci Okposo a Reinhart.
40:00
39:58
Oilers se v samotném závěru prostřední části ještě stihli přesunout do útočného pásma, Nurseho bekhend ale Lehnera nepřekvapil.
39:27
Tak přece jenom dochází v domácí brance k druhé změně, zdravotně indisponovaného Gustavssona, jenž během několika minut v brankovišti neinkasoval, opět nahrazuje Cam Talbot.
39:27
A znovu Sekerova střela, která tentokrát přišla z větší dálky a hostující brankář si s ní velmi snadno poradil.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:55
Slovenský zadák Andrej Sekera si popojel od modré na vrchol pravého kruhu, Lehner na jeho střelu švihem zareagoval na poslední chvíli a poté měl štěstí, že se domácí nedostali k dorážce.
38:41
Kotouč třikrát během krátké chvíle přelétl celé hřiště, oba gólmani tak nyní mají chvíli pauzu.
37:58
Postup Buffala zastavil hvizd čárového rozhodčího, podle kterého se hráči ve světlých dresech dostali do ofsajdu.
37:44
Draisaitl vydoloval puk z chumlu pěti hráčů u zadního mantinelu a poslal ho na modrou. Russell místo možné střely ale opět vrátil kotouč za branku a tam o něj jeden z domácích hráčů bez cizího přičinění přišel.
37:15
Je tomu tak, utkání pokračuje s Gustavssonem v domácí brance. Kotouč je teď od něj ale hodně daleko.
36:58
Cam Talbot je pochopitelně v pozoru, dnešní dvojka se ale sama postavila zpět na nohy a minimálně pro zbytek třetiny by měla být k dispozici.
36:58
Adam Larsson přepadl přes hlavu vlastního brankáře a Gustavsson teď zůstává nehybně ležet na břiše. Hra je pochopitelně přerušena a probíhá ošetřování.
36:37
Letestu téměř z nulového úhlu bekhendem centroval do brankoviště, u Lehnera si ale kotouč sebral Gionta.
35:57
Gryba byl na mantinelu u puku dříve než protihráč, Oilers přesto ještě několik sekund trvalo, než dostali puk do bezpečí.
35:11
Eberle si na pravé straně povodil Gorgese a přihrál před branku Lucicovi, jenž ve výborné šanci ale špatně sklopil hokejku a poslal puk těsně vedle Lehnerovy klece!
34:34
Gionta si na druhý pokus zpracoval přihrávku od Kulikova a hledal u vzdálenější tyče Reinharta. Toho si však domácí obrana uhlídala a nenechala ho vystřelit mezi tři tyče.
33:51
K němu zatím nedochází, Letestu z delší vzdálenosti jenom otestoval pevnost mantinelu za hostující brankou.
33:25
Šavle se teď poněkolikáté za sebou rychle zbavily kotouče, Oilers se tak mohou pokusit o snížení.
32:55
Nugent-Hopkins vyhrál vhazování a umožnil Klefbomovi vyjet z levého mantinelu až k brankovišti, ze strany ale nenašel skulinku v postoji Lehnera.
32:49
Ristolainen rozehrával ještě zpoza červené čáry a z jeho nahození mimo branku se tak vyklubal icing.
32:10
Běží už druhá polovina zápasu a Connor McDavid stále čeká na svou dnešní první střelu. Obrana Sabres si ho zatím hlídá jako oko v hlavě.
31:56
První zákrok má za sebou i Gustavsson, který u tyče zneškodnil Grantovu střelu z pravého kruhu.
31:24
Puk skončil na hokejce Deslaurierse, jenž ale byl na pravém křídle rychle odzbrojen.
30:52
Po reklamní pauze se pokračuje ve hře, urputně se bojuje u mantinelu v útočném pásmu Edmontonu.
30:28
Na druhé modré čáře nyní došlo k přestupku proti pravidlům, Milan Lucic přebíral přihrávku už v postavení mimo hru.
29:54
Johan Larsson v pozici hrotového útočníka nezpracoval kotouč a u útočné modré o kotouč přišel.
29:30
Klefbom chtěl využít mírně studeného Lehnera, který jeho pokus ale chladnokrevně schoval do lapačky.
29:22
Cam Talbot po čtyřech inkasovaných gólech v dnešním utkání končí, mezi třemi tyčemi jej před polovinou zápasu nahrazuje Jonas Gustavsson!
29:22
Úvodní výrok platí, gól byl podle všeho regulérní a pokračovat se tak bude za stavu 2:4!
29:22
Zakončení vysokou holí se nepotvrdilo, kontrola u videa ale pokračuje, neboť se zkoumá, zda nebyl Talbot nedovoleně bráněný!
29:22
Tak pozor, pruhovaní muži ještě budou zkoumat, zda k teči nedošlo nad úrovni horní tyčky!
29:22
No vida, hosté stejně jako v první třetině vedou o dvě branky! Foligno z prostoru vedle branky vrátil kotouč na modrou, odkud bez přípravy vypálil McCabe a jeho střelu ideálním způsobem tečoval mezi tři tyče BRIAN GIONTA. Talbot, který na kotouč neměl šanci vidět, s tímto už nemohl nic udělat. Asistence: Jake McCabe, Marcus Foligno.
29:06
Na druhé straně si Lehner sáhl pro nahozený kotouč a za cenu buly po jeho levici přerušil hru.
28:55
Ihned po buly přidal další střelu Cody Franson, jeden z hráčů puk možná tečoval a přesměroval mimo branku.
28:44
Sabres to po velké chybě Talbota zkouší ze všech možných pozic, Kulikovovu ránu zpoza modré čáry ale třikrát překonaný brankář Oilers zastavil.
27:59
Girgensons vydoloval ze souboje několika hráčů u mantinelu, Šavle jej ale vzápětí rychle ztratili.
27:34
Oilers působí po třetí inkasované brance hodně opaře, mnohem více ze hry teď mají hostující hráči.
26:57
Bogosian vyslal tvrdou střelu od modré čáry, jenomže puk se ve změti těl před brankou zastavil. Larssonovu dorážku pak zablokoval nurse.
26:30
Právě Okposo zůstal v pravém kruhu ležet na ledové ploše, poté, co jej Lucic udeřil loktem do obličeje. Sudí si tohoto zákroku ale nevšimli.
26:21
První formace Šavlí se znovu usadila v útočné třetině, Okposova střela z minusového úhlu ale domácímu brankáři žádné větší potíže nenadělala.
25:40
Protiútok Sabres zakončil Tyler Ennis, Talbot si tentokrát střelu zpoza levého kruhu pohlídal.
25:21
McDavid při další rychlé akci posunul puk doleva, Draisaitlovo zakončení ale Lehner lapil.
23:53
Hrobové ticho na stadionu v Edmontonu! RYAN O´REILLY jen tak nahodil puk ze středního pásma a nachytal Talbota na švestkách! Gólman Oilers nezkrotil poskakující puk v lapačce a srazil si jej do branky. Asistence: Rasmus Ristolainen, Cody Franson.
23:08
Sekerovu střelu od modré Lehner nekontroloval, dorážející hráči Oilers ale neprotlačili kotouč do sítě za jeho zády.
22:36
Draisaitl už potřeboval vystřídat, a tak jenom odevzdal puk do útočného pásma Sabres a přenechal své místo na ledě dalšímu hráči Oilers.
22:14
Klefbom napřáhl od modré čáry, tečovanou ranou ale branku o velký kus minul.
21:40
Edmonton šel ve třech proti dvěma obráncům, při střele Kassiana před Lehnerem clonil McDavid, gólman Sabres si ale poradil.
21:21
21:05
Kassian nedokázal vyhodit, puk na modré čáře zastavil Ristolainen, nicméně žádný z hostů se ke střele neodhodlal.
20:30
Zatím se však hostům nedaří, Sekera zachytil jednu z přihrávek a Oilers odpálili kotouč na druhý konec hřiště.
20:05
Ryan O´Reilly porazil na buly Letestua a přesilová hra Buffala tak může pokračovat!
20:01
Statistiky po 1. třetině:

Střely na branku: 10 – 10
Zablokované střely: 2 – 6
Bodyčky: 19 – 4
Duel dvou týmů, které jsme zvyklí vídat ve spodních patrech tabulky, začal pro Buffalo výtečně, hosté už po osmi minutách vedli 2:0, nicméně po několika vlažnějších minutách si neuhlídali dva rychlé brejky a z totožně vypadajících akcí své vedení ztratili. Po dvaceti minutách hry je tak toto utkání stále naprosto otevřené.
20:00
19:40
Po nepřesné střele Rasmuse Ristolainena domácí dvakrát za sebou pohodlně vyhodili a nenechali Šavle ohrozit Talbota.
19:21
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Benoit Pouliot – 2 min., podražení).
19:00
Edmonton právě vstřelil branku!
Tak to je bleskové vyrovnání v podání Oilers! Domácí se znovu velmi rychle přesunuli z vlastního pásma a opět udeřili z dorážky střely z pravé části hřiště. Po pasu od Eberleho Draisaitl na Lehnera nevyzrál, odražený kotouč ale doputoval k volnému MILANU LUCICOVI a ten dorážkou do prázdné branky zaznamenal svůj 400. bod v NHL. Asistence: Leon Draisaitl, Jordan Eberle.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:30
Do něj se po levé straně rychle vrátili, Draisaitlova střela z ostrého úhlu ale maskovaného muže Sabres nevyvedla z míry.
18:11
Čárový sudí zvednutou pravicí signalizuje ofsajd, Edmonton se tak musí vystěhovat z útočného pásma.
17:20
Rogers Place je na nohou, domácí poprvé skórují a ještě před přestávkou dávají důležitou kontaktní branku! Nugent-Hopkins vyhrál buly v obranném pásmu, trojice mužů v modrooranžových dresech poté okamžitě vystartovala na Lehnera, jenž vyrazil Kassianovu střelu z pravého kruhu k BENOITU POULIOTOVI a ten dovezl puk až za brankovou čáru. Asitence: Zack Kassian, Ryan Nugent-Hopkins.
17:09
A ještě jeden zákrok pro strážce branky Edmontonu, kam od modré nahodil puk Franson, ovšem Talbot s jeho vysokou ranou neměl sebemenší problém.
16:49
Gorges svou střelou zápěstím narazil na Adama Larssona, od něj se puk odrazil na poměrně volného Briana Giontu, ale kapitán Buffala poslal puk jen do připraveného Talbota.
16:09
Okposo byl natlačený až do rohu, americký forvard tam ale kotouč udržel na hokejkách Sabres.
15:29
Ani další pokus o útok v podání Edmontonu dlouho netval, Lehner je už několik minut bez jediného zákroku.
14:59
Marron chtěl přenést hru zleva doprava, Puljujärvi u červené čáry na jeho přihrávku ale nedosáhl a domácí se museli vrátit za Talbota.
14:30
Pouliot ve středním pásmu v kleče posunul puk na Kassiana. Ten ale stál kousek v ofsajdu a ten sudím neunikl.
14:21
Opět hostující útočník Larsson, který měl dost času na obtočení kolem obránce, ale z otočky nasměroval puk spíše do rohu hřiště.
13:42
Tři hostující hráči jeli na jediného obránce, Larsson zleva pozval do kombinace Foligna, jenž trefil beton pozorného Talbota a dorážející Larsson bekhendem rovněž nezamířil tak, jak si fanoušci Sabres představovali.
13:17
Lehner za svou branou zastavil nahozený kotouč, hráči Sabres jej ale vyhodili na zakázané uvolnění.
12:41
Ani teď Oilers Lehnera nevystraší, McDonald dostal zajímavou přihrávku, leč do odpískaného ofsajdu. Následuje reklamní pauza.
12:22
Už dobrou minutu a půl hrají s pukem na hokejkách domácí, jejich pobyt v útočném pásmu se za tu dobu ale rovná nule.
11:41
Johan Larsson svým napadáním pozdržel rozehrávku Edmontonu, u Talbota se svým spoluhráčem ale kotouč nevybojoval.
11:11
A znovu hostující tým výborně uhlídal vstup do jejich obranného pásma. Oilers jsou v těchto chvílích v útoku dost bezzubí.
10:43
Bogosian ubránil modrou čáru a poslal puk do volného prostoru za brankou Edmontonu.
10:15
Na střely je to zatím vyrovnané utkání, Buffalo na zakončení mezi tři tyče vede 6:5.
09:27
Na druhé straně Cam Talbot skočil po Girgernsonsově přihrávce na Moulsona a zastavil časomíru.
09:04
Podobně si počínal i Puljujärvi, ani proti jeho zakončení nemusel švédský gólman ve službách Sabres zasahovat.
08:46
Draisaitl to zkusil z levé strany, mírně tečovaná střela ale prolétla hodně vedle Lehnerovy branky.
08:12
Hostům se i nyní povedlo eliminovat McDavidovu formaci, sami při útočném snažení ale nezahrozili kvůli postavení mimo hru.
07:41
Sudí si všimli nějakého prohřešku proti pravidlům a ve středním pásmu přerušili hru. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
07:14
Šavle využívají přesilovku a možná trochu překvapivě brzy vedou už o dvě branky! Buffalo rozjelo další rychlou souhru v útočném pásmu, Okposo zpoza kruhů roztáhl hru na levou stranu, kam si velmi pomalu najel neobsazený RYAN O´REILLY a z první zakončil do volného koutu branky. Asistence: Kyle Okposo, Rasmus Ristolainen.
06:58
Ristolainen si rozmyslel tvrdou střelu od modré a přihrál do levého kruhu, odkud svou střelou lízl tyčku O´Reilly!
06:33
Reinhart uspěl na buly nad Landerem, hosté tak dostali kotouč do své moci, nicméně Moulsonova nepříliš prudká střela zápěstím zaplula do výstroje Talbota.
06:25
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Benoit Pouliot – 2 min., držení hole).
05:44
Vzrušení na tribunách teď vyvolal tvrdý a čistý bodyček od Pitlicka, který rázně vrazil do Johana Larssona.
05:17
Gryba na modré čáře dostal přihrávku mezi nohy a aby zamezil ztrátě pásma, tak z těžké pozice slabě posunul puk na Lehnera, jenž raději přerušil hru.
04:39
Další nepřesnost při útoku domácího celku, který si nepohlídal přechod přes modrou a vjel do ofsajdu.
04:26
Ennis u červené čáry na poslední chvíli stihl alespoň nahodit, okolo branky Edmontonu už ale nebyl žádný jeho spoluhráč.
03:52
Návrat do útoku Oilers nevyšel, píská se zakázané uvolnění a puk se tak stěhuje do útočné třetiny Šavlí.
03:30
Odpovědět mohl Nugent-Hopkins, který jel na brankáře z pravé strany, jenže Lehner jeho střelu vyrazil krajem vyrážečky.
02:37
Hosté jdou rychle do vedení! Eberle u mantinelu nezpracoval přihrávku od svého kolegy z obrany, kotouče se zmocnil Reinhart. Ten si vyměnil puk s O´Reillym a předal jej před branku KYLEU OKPOSOVI, který stihl zakončit do odkryté části domácí klece dřív, než se Talbot stihl přesunout k levé tyči. Asistence: Ryan O´Reilly, Sam Reinhart.
02:20
Patrick Maroon se svým nahozením Lehnera nepřekvapil, na druhou stranu se vydal Grant a propagačním pokusem získal alespoň buly po pravici Talbota.
01:31
Puljujärvi převzal přihrávku z pravého mantinelu, poměrně volný před brankou ale nepřekonal Lehnera, jenž se rychle přesunul od své levé tyče.
01:11
Gryba ještě udržel pásmo pro Oilers, svým nahozením ale zasáhl Johana Larssona a od něj se puk odrazil za modrou čáru.
00:40
Jako první zkusil zahrozit Ristolainen, jenž nejprve trefil Sekeru a poté zamířil mimo branku Edmontonu.
00:07
Domácí se chtěli okamžitě přesunou do útoku, místo toho se ale provinili zakázaným uvolněním a vhazovat se tak bude u Talbota.
00:01
Vybraní hráči již jsou nastoupení na modrých čarách, kde si po minutě ticha tradičně vyslechnou státní hymny obou zúčastněných zemí.

Edmonton Oilers: Talbot (Gustavsson) – A. Larsson, Klefbom, Russell, Sekera, Gryba, Nurse – Eberle, McDavid (C), Lucic – Kassian, Nugent-Hopkins, Pouliot – Puljujärvi, Draisaitl, Maroon – Lander, Letestu, Pitlick.

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – Ristolainen, Gorges, Bogosian, McCabe, Franson, D. Kulikov – Okposo, R. O'Reilly, Reinhart – Fasching, Girgensons, Moulson – Deslauriers, D. Grant, Ennis – B. Gionta (C), Jo. Larsson, M. Foligno.

Rozhodčí: Peel, Watson – Berg, Gibbons.
Vzájemné zápasy

02.03.2016 Buffalo – Edmonton 1:2 po prodl.
07.12.2015 Edmonton - Buffalo 3:2
30.01.2015 Edmonton - Buffalo 4:2
08.11.2014 Buffalo - Edmonton 2:1
21.03.2014 Edmonton – Buffalo 1:3.
Buffalo Sabres

Šavle se rovněž chtějí konečně zapojit do bojů o play-off, v úvodu sezóny se ale musí obejít bez zraněného Jacka Eichela. Buffalo bez něj v prvním zápase doma nestačilo na Montreal 1:4, ačkoli ve výsledku mělo střeleckou převahu.

Nejproduktivnější hráči:
• M. Moulson – 1 bod (1+0)
• S. Reinhart – 1 bod (0+1)
• R. Ristolainen – 1 bod (0+1).
Edmonton Oilers

Kanadský tým v minulých letech stabilně obsazoval příčky na samotném chvostu tabulek, do nové sezóny ale vstoupil výborně, když z dvojzápasu s Calgary vytěžil všechny čtyři možné body za výhry 7:4 a 3:5.

• C. McDavid – 6 bodů (3+3)
• L. Draisaitl – 4 body (2+2)
• J. Eberle – 3 body (2+1).
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemnou pondělní noc při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od jedné hodiny se můžeme těšit na duel mezi domácím Edmontonem Oilers a hosty z Buffala Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.