Jaromír Jágr (FLA) 0+0, 5 střel, čas na ledě 16:34
Jakub Kindl (FLA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:45
Radim Vrbata (ARI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:38
Tři hvězdy utkání:

1. Jonathan Marchessault (FLA) 2+0
2. Shawn Thornton (FLA) 1+0
3. Jakob Chychrun (ARI) 0+0
Statistiky: Střely na bránu: 39-23; Zablokované střely: 6-10; Vhazování: 45%-55%; Hity: 20-19; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.
59:39
Brána Arizony je stále prázdná a hosté z levého křídla a ostrého úhlu nahazovali puk před bránu, jenže jejich snažení přineslo pouze přerušení hry. Kotouč skončil v ochranné síti.
59:00
Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:49
Colton Sceviour na levém křídle od modré čáry poslal puk po ledě do prázdné brány, jeho gól ale nebyl uznán kvůli postavení mimo hru! Arizona si vzala oddechový čas.
58:33
Mike Smith vystartoval na střídačku a brána Arizony zůstává prázdná! Dokáží hosté snížit?
57:45
Thomas Vanek se ocitl úplně sám před bránou, před kterou si vyjel z levého kruhu, místo střely ale zvolil bekhendovou přihrávku na Jonathana Marchessaulta, který z pravého kruhu pro vhazování po ledě mířil ke vzdálenější pravé tyči, ani nyní ale hattrick nezkompletuje, protože Mike Smith jeho pokus vyrazil skvěle pravým betonem!
57:15
Panthers se na pravém křídle v rychlém sledu dostali ke třem střelám, z nichž první dvě byly nepřesné a poslední zamířila do výstroje klečícího Mikea Smithe.
56:24
Panthers nádhernou přihrávkou z pravého křídla přenesly hru doleva, kde z ostrého úhlu mohl skórovat Jakub Kindl, jenže bránu Mikea Smithe přestřelil.
55:55
Jonathan Marchessault a Nick Bjugstad dnes hrají fantastický zápas. Dokáže první jmenovaný vstřelit hattrick?
54:39
Nick Bjugstad v pravém kruhu útočného pásma ukradl puk hráčům Arizony a mohl pálit, jenže po nádherném zamíchání s kotoučem ještě připravoval hattrick pro Jonathana Marchessaulta, který na jeho přihrávku nedosáhl a v blízkosti levé tyče se ke střele nedostal!
54:16
Shawn Thornton vzápětí zkoušel štěstí z podobného místa jako před chvílí Mark Pysyk a jeho střela byla přesnější, Mike Smith ji ovšem našel ve svém náručí a hra byla přerušena. Následuje další a zřejmě poslední reklamní přestávka.
53:29
Mark Pysyk na pravém křídle od mantinelu práskl do puku a jeho jedovatá střela z ostrého úhlu skončila za bránou.
52:28
Anthony Duclair se dobře rozjel na pravém křídle, jenže na prudkou kolmou přihrávku nedosáhl a puk v podání hostů znovu zamířil na zakázané uvolnění.
51:41
Coyotes se ocitli pod tlakem a raději puk vyhodili na zakázané uvolnění, po kterém nemohou střídat.
51:34
Jonathan Marchessault má našlápnuto na hattrick a nyní se pokusil zkompletovat na pravém křídle střelou z úhlu, kterou Mike Smith podržel ve své výstroji, a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.
51:15
Arizona přidala a z vnitřního oblouku pravého kruhu pro vhazování přišla prudká střela zápěstím, která nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyči, James Reimer ale skvěle zakročil a pravým betonem ji vyrazil mimo!
50:04
Coyotes se dostali v blízkosti brány po přihrávce z levého rohu útočného pásma ke střele, která postrádala razanci, a James Reimer ji hrudí bez problému vyrazil.
49:56
Panthers se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk zamířil na zakázané uvolnění. Hra je přerušena.
49:45
Jamie McGinn se pokusil snížit střelou z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jeho pokus ale zamířil pouze do náruče klečícího Jamese Reimera, který přerušil hru.
49:02
Florida vede na střely 32:20 a nadále má obrovskou herní i střeleckou převahu. Coyotes se marně snaží se zápasem něco udělat a prohrávají 3:1.
48:06
Jaromír Jágr vyrážel středem útočného pásma do nebezpečného úniku, na poslední chvíli mu ale dokázal puk vypíchnout skvěle bekčekující Luke Schenn.
47:22
Mike Smith podržel střelu Panthers z levého křídla ve své lapačce a na řadu přichází reklamní přestávka.
46:43
Coyotes se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění, po kterém hra byla přerušena.
45:59
Jaromír Jágr před bránou krásně tečoval nahození z pravého křídla a puk se od jeho hole odrážel těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči, Mike Smith ale kotouče fantasticky vyrazil svým pravým betonem!
45:10
Jakub Kindl během pár sekund na levém křídle vypálil od modré čáry, Mike Smith ale obě střely ukryl v lapačce.
44:29
Coyotes se dostali v levém kruhu pro vhazování ke střele, kterou James Reimer bez problému zastavil.
43:05
Josh Jooris vypálil z levého kruhu pro vhazování směrem na vzdálenější pravou tyč a James Reimer jeho prudkou střelou zápěstím ukryl v lapačce! Úžasný semafor!
42:24
Florida je i v úvodu třetí třetiny jasně lepší, nyní ale její útok tažený po levém křídle zastavilo postavení mimo hru. Hra je nyní hodně často přerušována.
42:13
Velkou zajímavostí dnešního utkání je, že se navzdory ostrému tempu zatím ještě ani jednou nevylučovalo.
41:39
Peter Holland se dostal na vrcholu levého kruhu pro vhazování k prudké střele, kterou James Reimer vyrazil.
41:10
Panthers se na pravém křídle vydali do útočného pásma, jejich následnou akci ale zastavilo postavení mimo hru.
40:01
Na Floridě začala závěrečná třetí třetina, do které Panthers vstupují s dvoubrankovým vedením 3:1 poté, co se v závěru druhé části dvakrát prosadil Jonathan Marchessault.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 27-15; Zablokované střely: 5-9; Vhazování: 46%-54%; Hity: 16-14; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné min.: 0-0.
Třetí třetina začne přibližně ve 2:33.
Mike Smith se ocitl během prostřední části pod sprchou střel a úspěšně ji čelil, nakonec ale přece jen inkasoval, a to hned třikrát. V polovině utkání nejprve vyrovnal Shawn Thornton a v závěru druhé třetiny během pouhých 26 skóroval dvakrát skvěle hrající Jonathan Marchessault. Hattrick? Skóre po druhé třetině: Florida Panthers 3 Arizona Coyotes 1.
40:00
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:04
Florida právě vstřelila branku!
JONATHAN MARCHESSAULT dostal v levém kruhu pro vhazování příliš volného prostoru a nad ramenem Mike Smithe krásnou střelou zápěstím zamířil pod horní tyč, od které se puk odrazil do sítě! Florida během 26 sekund vstřelila dva góly a vede v závěru druhé třetiny 3:1! Asistence: Thomas Vanek a Nick Bjugstad.
37:57
Panthers bleskově vyrazili do dalšího útoku a jejich prudkou střelu z ostrého úhlu Mike Smith holí fantasticky vyrazil mimo tři tyče své brány!
37:38
Aleksander Barkov na levém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho a nádhernou žabičkou přes ležícího hráče Arizony našel na vzdálenější pravé tyči ze najíždějícího útočníka JONATHANA MARCHESSAULTA, který z blízkosti zamířil pod horní tyč, a Florida otáčí skóre! Asistence: Aleksander Barkov a Jonathan Huberdeau.
36:57
Jaromír Jágr se dostal v blízkosti levé tyče ke střele, která neměla razanci a Mike Smith ji zastavil.
36:24
Další rychlý protiútok Coyotes, který tentokrát pálili na pravém křídle od hrazení, James Reimer ale puk bez problému ukryl ve své výstroji a přerušil hru.
35:42
Coyotes vyrazili po levém křídle do útoku a po prudké střele z ostrého úhlu následuje reklamní přestávka, protože James Reimer puk úspěšně podržel v náručí.
34:33
Michael Matheson se nádherně uvolnil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a poté napřáhl k táhlé střele s příklepem, která se zřejmě od horní tyče odrazila zpět do hry!
34:21
Jonathan Huberdeau se ocitl v blízkosti pravé tyče v další obrovské šanci, puk ale mezi betony Mikea Smithe propálit do sítě nedokázal!
33:21
Nick Bjugstad se ocitl v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci, jenže nedokázal puk zvednout a místo odkryté sítě trefil levý beton ležícího brankáře Mike Smithe! Spektakulární zákrok! Tak nakonec to byla pravá tyč, od které se puk odrazil po Bjugstadově bekhendové střele zpět do hry! Panthers měli stoprocentní šanci!
33:04
Panthers se dostali na vrcholu mezikruží, po které šel Mike Smith rychle do kolen a puk zastavil. Následuje krátká reklamní přestávka.
31:51
Hra byla přerušena poté, co Coyotes vyhodili puk na zakázané uvolnění a nemohou střídat.
31:20
Panthers pokračovali v tlaku a v blízkosti brány se dostali ke střele, která zřejmě orazítkovala tyč! Domácí hokejisté touží po vedoucím gólu!
30:47
Coyotes se ocitli po zakázaném uvolnění pod obrovským tlakem, během něhož se dostal ke střele Jaromír Jágr a dvakrát Mark Pysyk, všechny tři střely ale minuly bránu.
29:13
Panthers na levém křídle vypálili z ostrého úhlu a Mike Smith puk vyrážečkou vyrazil mimo tři tyče.
28:22
Reilly Smith se ocitl v blízkosti pravé tyče po krásné souhře ve velké šanci, Mikea Smithe ale propálit nedokázal! Brankář Arizony puk skvěle vyrazil pravým betonem. Trvá skóre utkání 1:1!
27:38
Colton Sceviour se snažil v blízkosti levé tyče zpoza brány zamést puk do sítě, což se mu sice nepodařilo, SHAWN THORNTON ale posílal puk z prostoru mezi kruhy pro vhazování z blízkosti do odkryté brány, která spadla na brankáře Mikea Smithe, jenž vleže fantasticky zasáhl levou lopatkou zad! Následná dorážka ale mířila do prostoru brány a gól byl po přezkoumání videa uznán jako technický! Panthers vyrovnali stav utkání na 1:1! Asistence: Colton Sceviour.
27:38
Rozhodčí zkoumají video delší dobu, zatímco Mike Smith sleduje, jak je jeho brány stále mimo svůj prostor.
27:38
Colton Sceviour se snažil v blízkosti levé tyče zpoza brány zamést puk do sítě, což se mu sice nepodařilo, Shawn Thornton ale posílal puk z prostoru mezi kruhy pro vhazování z blízkosti do odkryté brány, která spadla na brankáře Mikea Smithe, jenž vleže fantasticky zasáhl levou lopatkou zad! Ježek byl schován do klece a hra je přerušena. Bude to technický gól? Ano/ne?
27:14
Mark Pysyk nemohl na pravém křídle pokračovat v akci, útok Panthers zastavilo postavení mimo hru.
26:38
A znovu James Reimer, který puk dobře vyrazil. Coyotes z pravého křídla nahodili puk směrem před bránu z ostrého úhlu a poté došlo k jeho nepříjemnému odrazu.
26:15
Max Domi před pár okamžiky na pravém křídle nepříjemně vypálil od hrazení, James Reimer byl ale na svém místě a jeho prudkou střelou zápěstím vyrazil.
26:03
Christian Fischer vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho prudká střela zamířila vedle levé tyče. Puk skončil v ochranné síti. Následuje reklamní přestávka.
25:52
Panthers po přestávce sešlápli pedály a aktuálně vedou na střely na bránu 15:12, stále ovšem prohrávají 0:1.
24:53
Jonathan Huberdeau se ocitl v blízkosti pravé tyče ve skvělé šanci, jenže puk se po jeho rychlé střele od výstroje Mikea Smithe odrazil do vzduchu a vzápětí snesl vedle pravé tyče!
24:30
Jakub Kindl si počkal, až k němu dojede puk podél hrazení zpoza brány a poté ho bez přípravy napálil na bránu, jeho pokus byl ale v mezikruží zablokován.
23:54
Michael Matheson na levém křídle pěkně vypálil od mantinelu, Mike Smith jeho střelu z úhlu ale ukryl v lapačce a nepustil jeho spoluhráče k žádné dorážce.
23:23
Coyotes se ocitli pod tlakem a podél hrazení vyhodili puk na levé straně ledové plochy na zakázané uvolnění.
23:18
Jonathan Marchessault mezi kruhy pro vhazování napřáhl ke krásné střele zápěstím, která těsně nad ledem mířila mezi betony Mikea Smithe, brankář Arizony ji ale levým betonem dokázal vyrazit a poté si poradil i s dorážkou Panthers, kterou podržel ve svém náručí!
22:43
Jason Demers na levém křídle zkusil vypálit z ostrého úhlu a jeho střela skončila v ochranné síti.
21:50
Christian Dvorak na levém křídle nabral rychlost a prudce vypálil od hrazení, jeho střelu z úhlu ale na přední tyči zastavil připravený a pozorný James Reimer. Hra přerušena.
21:32
A znovu Reilly Smith, který ihned po vhazování pálil z vrcholu mezikruží, Mike Smith ale opět puk zastavil a přerušil hru. Panthers vstoupili do druhé části pořádně zostra.
21:29
Reilly Smith vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Mike Smith ukryl puk bezpečně ve své lapačce.
21:09
Jaromír Jágr předvedl v pravém kruhu pro vhazování nádhernou stahovačku a v blízkosti pravé tyče se po skvělém pokrytí puku dostal ke střele bekhendem, kterou Mike Smith skvěle vyrazil, stejně jako jeho následnou dorážku!
20:51
Mike Smith se ocitl za bránou pod tlakem, nahození Panthers ale dokázal holí odpálit do bezpečí.
20:09
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 8-11; Zablokované střely: 1-4; Vhazování: 36%-64%; Hity: 5-9; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.
Druhá třetina začne přibližně v 1:34.
Panthers vstoupili do utkání aktivněji, jenže již ve čtvrté minutě vyrazil do rychlého protiútoku Tobias Rieder a po sjetí před bránu puk zvedl pod horní tyč. Arizona skórovala z první střely a domácí Panthers přestřílela, další gól se jí ale zatím přidat nepodařilo. Domácí budou muset po přestávce přidat. Skóre po první třetině: Florida Panthers 0 Arizona Coyotes 1.
20:00
19:32
Connor Murphy sice z pravé strany obranného pásma nedokázal vyhodit, stejně jako na obranné modré čáře Christian Fischer, nakonec si ale pomohl rukavicí.
19:08
Reilly Smith si z pravého křídla krásně sjel na vrchol mezikruží, kde napřáhl k prudké střele zápěstím, která byla tečována a přizvednuta do ochranné sítě.
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:30
Peter Holland dobře vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho pokus byl ale přizvednut do ochranné sítě.
18:07
Alex Petrovic po vyhraném vhazování prudce vypálil od modré čáry a jeho tečovaná střela zamířila vedle levé tyče.
18:02
Jonathan Marchessault vypálil na levém křídle od modré čáry a jeho táhlá střela zamířila do lapačky Mikea Smithe.
17:19
Colton Sceviour se ocitl po dobrém forčekingu Panthers za bránou v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, jeho bekhendová střela a dorážka ale skončila na levém betonu Mikea Smithe, který v rychlém sledu dvakrát dobře zasáhl!
16:36
Ze slibné práce Panthers před pár okamžiky nic nebylo, stejně jako z nynějšího útoku a střele z levého křídla.
15:53
Alex Petrovic se ocitl na pravém křídle proti trojnásobné přesile, přesto dokázal puk udržet a po jeho skvělé práci jeho spoluhráči přenášeli hru ze středního pásma rychle doleva, kde se Keith Yandle ocitl v postavení mimo hru.
15:10
Vincent Trocheck nabral na levém křídle rychlost a z ostrého úhlu bekhendem mířil pod horní tyč, Mike Smith byl ale pozorný a bez problému puk lapil do lapačky.
15:01
James Reimer se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Coyotes od střídačky a bekhendem rozehrál.
14:34
Panthers se snažili vydat na levé straně podél hrazení do útočného pásma, jejich snahu ale zastavila nepřesná kolmá přihrávka, po které puk skončil na zakázaném uvolnění.
14:16
Nahození Panthers od modré čáry bylo na pravém křídle přizvednuto do ochranné sítě a po přerušení hry dostává prostor další krátká reklamní přestávka. Arizona vede na Floridě zásluhou Tobiase Riedera 1:0.
13:36
Aleksander Barkov se ocitl v levém kruhu pro vhazování ve slibné střelecké pozici, Oliver Ekman-Larsson ale dokázal do jeho střely zápěstím vložit hůl, od které se kotouč odrazil nad bránu a skončil v ochranné síti.
13:25
Coyotes se rychle vrhl do útoku, jejich akci ovšem zastavilo postavení mimo hru a hra byla přerušena.
12:47
Josh Jooris ze středového kruhu napálil puk směrem na bránu a James Reimer musel zasahovat.
12:23
Mike Smith se vydal za bránu, kde zastavil nahození Panthers a rychle rozehrál, Vincent Trocheck objížděl rychle bránu a snažil se mu vyhnout, levým kolenem ho nicméně vyvedl z rovnováhy a brankář Arizony přišel o masku. Hra byla přerušena. Rozhodčí ale nevylučovali.
12:09
Jamie McGinn středem levé plochy zavezl puk do útočného pásma a od modré čáry rozdal puk doprava na Radima Vrbatu, který si všiml mezi kruhy najíždějícího Connora Murphyho. Obránce Coyotes poté rychle pálil zápěstím, jeho tečovaná střela se ale ze vzduchu snesla do lapačky Jamese Reimera. Následuje reklamní přestávka.
11:09
Mark Pysyk si srovnal puk na hůl, zvedl hlavu a z vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl k rychlé střele zápěstím, která mířila těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči, Mike Smith byl ale ve střehu a pravým betonem ji dobře vyrazil!
10:27
Arizona už otočila počet střel ve svůj prospěch a aktuálně vede na střely na bránu 7:3. Panthers po dobrém začátku stagnují a Mike Smith je v bráně Arizony bez práce.
09:41
Hokejisté Coyotes pokračovali v akci a z ostrého úhlu přišla střela, se kterou si James Reimer poradil a pokus hostujících hokejistů z levého křídla podržel ve svém náručí.
09:39
Brendan Perlini dokázal za bránou vybojovat puk a po rychlé otočce u hrazení a vyjetí zpoza ní se snažil v blízkosti pravé tyče zasunout puk do sítě, ve své snaze ale neuspěl.
09:05
Coyotes se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění, po kterém se vhazovalo před Smithovou bránou.
08:39
Coyotes se během pouhých 13 sekund dostali ke dvěma střelám, pokus z pravého a vzápětí levého kruhu pro vhazování se ale stal snadnou kořistí brankáře Jamese Reimera, který v obou případech puk zastavil a přerušil hru.
08:16
Jonathan Marchessault tvrdě vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho střela minula přední pravou tyč.
07:53
Vincent Trocheck nabral na levém křídle velkou rychlost a po krásné zpětné otočce hledal na vzdálenější pravé tyči najíždějícího Jonathana Marchessaulta, ten ovšem nedokázal na puk ideálně dosáhnout a usměrnil ho do rohu ledové plochy.
07:09
Po krátké reklamní přestávce hra opět pokračuje a Florida rozjížděla podél střídaček rychlou akci, kterou zastavila dlouhá nepřesná přihrávka podél hrazení.
06:32
Akce Panthers pokračovala a na pravém křídle napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem Connor Murphy, James Reimer byl ale připraven a puk podržel v náručí.
06:24
Brendan Perlini se z ničeho nic ocitl v blízkosti pravé tyče po rychlé akci ve velké šanci, bekhendovou střelou ale Jamese Reimera překonat nedokázal! Puk skončil v rohu.
05:41
Coyotes vyhodili puk vedle levé tyče Jamese Reimera na zakázané uvolnění. Vhazování před Mikem Smithem.
05:34
Panthers vedou na střely 3:1, jenže po jedné chybě ve středním pásmu na skóre prohrávají 0:1, a to je nejpodstatnější. Dokáží domácí hokejisté odpovědět?
04:45
Jakob Chychrun se pokusil skórovat proti svému bývalému týmu, který ho vychoval, jeho střela ale od modré čáry ale minula přední levou tyč a skončila za bránou.
03:20
Arizona právě vstřelila branku!
TOBIAS RIEDER na pravém křídle nabral po zisku kotouče velkou rychlost a po krásném sjetí před bránu puk nad pravým betonem Jamese Reimera zvedl pod horní tyč! Nádherná individuální akce a průnik, po kterém Arizona vede 1:0. Hosté skórovali z první střely.
02:40
Alex Petrovic zkusil na pravém křídle vypálil tvrdě od hrazení, jeho střela ale byla nepřesná a puk skončil za bránou.
02:05
Coyotes nahodili puk za bránu Jamese Reimera, puk se jim ovšem nepodařilo vybojovat a Panthers ho vyhodili do neutrální zóny, kde nebyl žádný z jejich hráčů. Arizona na puku.
01:36
Panthers před pár okamžiky vypálili na pravém křídle od modré čáry a Mike Smith tentokrát dobře zasáhl pravým betonem.
00:39
Reilly Smith napřáhl v levém kruhu pro vhazování ke krásné střele zápěstím, která mířila přesně do vzdálenějšího horní rohu brány, Mike Smith ale zůstal ledově klidný a puk ukryl v lapačce.
00:20
Coyotes po levém křídle podnikli rychlý protiútok, který zastavil hvizd rozhodčího a postavení mimo hru.
00:12
Utkání začalo a Aleksander Barkov se snažil prosadit v levém kruhu pro vhazování, po pěkné otočce a zaseknutí puku se ovšem ke střele zápěstím nedostal.
00:01
Hokejisté obou týmů už se sjíždějí ke středovému kruhu a utkání mezi Floridou a Arizonou může začít.

Florida Panthers: Reimer (Berra) – Yandle, Demers, Matheson, Pysyk, Kindl, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Jágr – J. Jokinen (A), Trocheck (A), R. Smith – Vanek, Bjugstad, Marchessault – S. Thornton, MacKenzie (C), Sceviour.

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Ekman-Larsson (A), Schenn, Goligoski (A), C. Murphy, Chychrun, DeAngelo – J. McGinn, Holland, Vrbata (A) – Perlini, Martinook, Rieder – Domi, Dvorak, Duclair – Crouse, Jooris, Fischer.

Rozhodčí: Marc Joannette, Tom Chmielewski. Čároví: Darren Gibbs, Pierre Racicot.

Jaromír Jágr (FLA) 14+27, +/- +11
Jakub Kindl (FLA) 0+4, +/- -12
Radim Vrbata (ARI) 18+34, +/- -18
Vzájemné zápasy v letošní sezóny 2016/17:

24.01.17 Arizona Coyotes – Florida Panthers 3:2
ARIZONA COYOTES

Arizona už nemá šanci postoupit do playoff a během pětizápasového venkovního tripu se jí zatím daří, když po prohře v Nashvillu zvítězila na ledě Tampy Bay.

Novinky z týmu

Nováček a rodák z Boca Ratonu Jakob Chychrun má před sebou speciální zápas, vrací se totiž do míst, kde ve věku pěti let zahájil svou hokejovou kariéru a působil v juniorském týmu Floridy. Jeho otec Jeff Chychrun strávil v NHL jako hráč osm sezón a v období let 1986-1994 odehrál 262 zápasů. V bráně Coyotes se představí popadesáté v letošní sezóně Mike Smith poté, co před dvěma dny oslavil své 35. narozeniny.
FLORIDA PANTHERS

Florida vyhrála pouze 3 z posledních 14 zápasů a ve Východní konferenci zaostává o 9 bodů za Bostonem, se kterým zatím marně bojuje o účast v playoff. Panthers mají na rozdíl od Bruins jeden zápas k dobru.

Panthers se budou muset proti Coyotes obejít popáté z posledních šesti zápasů bez obránce Aarona Ekblada, který je mimo hru kvůli poraněný krku, jenž utrpěl během zápasu proti Carolině. Ekblada by měl v sestavě nahradit obránce Jakub Kindl. V bráně se podeváté z posledních deseti zápasů představí James Reimer.
Arizona v posledním zápase ukončila sérii tří proher a v pátek krátce po půlnoci vyzve Floridu, která prohrála dva zápasy v řadě a v její sestavě by neměl chybět Jaromír Jágr. Oba týmy v letošní sezóně NHL marně bojují o účast v playoff.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:30.