Radko Gudas (PHI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 21:18
Jakub Voráček (tým) 1+0, 2 střely, čas na ledě 16:47
2. Steve Mason (PHI) 32 zák., 0 gólů, 100 %
Střely na branku – 26:32 (14:11, 7:11, 5:10)
Zblokované střely – 15:15
Vyhraná vhazování – 25:23
Trestné minuty – 13:11
Hity – 22:39
Utkání je u konce. Letci ho rozhodli už v první třetině, v níž nasázeli nejhoršímu týmu soutěže tři branky, z toho o dvě se postaral Wayne Simmonds. Ve druhé části se trefil ještě Jordan Weal, což byl také poslední gól tohoto zápasu. Gólman Philadelphie, Steve Mason, podal spolehlivý výkon a udržel čisté konto.
59:43
Ještě nahození Nicka Cousinse, které zblokovala obrana Colorada. Vypadá to, že Steve Mason udrží čisté konto.
59:01
Ohlášena poslední minuta tohoto utkání.
58:39
Střela Barbiera Masonovi vypadla, ale dorážka Matta Nieta se mezi tyče nevešla.
58:08
Provorov v přetlačované v domácím obranném pásmu vyškrábl kotouč a dopředu mohou jít Letci.
57:11
Prudká střela Del Zotta od modré prolétla nad lapačkou Smithe i jeho brankou.
56:03
Domácí jsou v plném počtu.
55:56
V závěru hostující početní výhody pálil od modré Johnson. Branku netrefil.
55:26
Z vrcholu levého kruhu střílel Jarome Iginla. Mason si pro kotouč sáhl lapačkou.
55:04
Duchene ztrácí kotouč a Flyers se znovu osvobozují.
54:46
Domácí vyhazují.
54:24
Nebezpečnou ránu Tysona Barrieho z pravého kruhu vytěsnil mimo svou klec Mason!
54:02
Za sekání je vyloučen Jordan Weal. Po reklamní pauze začne přesilovka Avalanche.
54:02
Z mezikruží střílel Matt Duchene, ale trefil jen prostor, kde byl připravený Mason.
53:38
Kotouč byl sražen do ochranné sítě za brankou Colorada. Vhazuje se před Smithem.
53:16
Teď už se hraje hlavně o nulu pro domácího gólmana Stevea Masona.
53:02
Po přihrávce Jakuba Voráčka vypálil Nick Cousins, ale také Smith byl na místě. Reklamní přestávka.
52:26
Na druhé straně to zkoušel John Mitchell, ovšem Mason byl pozorný.
51:13
Teď se to snažil změnit Simmonds, jenž ale netrefil Smithovu svatyni.
50:58
Letci vystřelili ve třetí části na branku jen jednou. Dopředu už vůbec nehrají.
49:40
Puk se po další střele Barbiera odrazil od zadního mantinelu zpět do brankoviště a moc nechybělo, aby si dal Mason vlastní gól! Kotouč, který se zastavil těsně před čarou, nahrnul pod betony svého gólmana obránce Gostisbehere!
49:21
Rána Barbiera byla sice prudká, ale netrefila domácí branku.
48:59
Schenn nabral ve středním pásmu rychlost a nakonec přenechal kotouč Cousinsovi. Jeho střelu přidržel na hrudi Smith. Následuje reklamní pauza.
47:47
Zakázané uvolnění Colorada. Hraje se už ve velmi volném tempu.
46:32
Read našel v předbrakovém prostoru Couturiera. Ten netrefil branku.
45:37
Zajímavá akce domácích, kterou podpořil obránce Del Zotto. Jeho přihrávku před branku ale nikdo ze spoluhráčů nezachytil.
44:31
Přihrávka MacKinnona se odrazila od brusle obránce Streita přímo na domácí branku. Steve Mason však bleskově zareagoval a zastavil kotouč betonem!
43:52
Domácí ve třetí třetině vyčkávají. Nyní jen vyhodili puk do obranného pásma soupeře.
42:42
Mohlo být sníženo! Andreas Martinsen nastřelil tyčku Masonovy klece.
42:11
Jeremy Smith musel za branku, kde rozehrál puk na obránce Wierciocha.
41:35
A zatím se hraje v poklidném tempu. Ani jeden z brankářů nemusel po přestávce zasahovat.
40:57
Uvidíme, zda se ještě ve třetí části dočkáme zajímavých okamžiků, nebo jestli už se zápas spíše dohraje. Letci mají dostatečný náskok.
Hity – 18:29
Ve druhé třetině padl jediný gól, kterým Flyers navýšili skóre na 4:0. Nahození Gudase pohotově tečoval za Smithova záda Jordan Weal. Ještě za stavu 3:0 měly Laviny k dispozici trestné střílení, které ale neproměnil Mikko Rantanen.
40:00
39:56
A hostující gólman se měl ještě co ohánět! Zlikvidoval bekhendový pokus Simmondse i dorážku Weala!
39:47
Další icing hostujícího týmu. Ještě jedno buly před Smithem.
39:26
Zakázané uvolnění Lavin.
39:01
Začala poslední minuta druhé třetiny.
38:22
Puk byl sražen mimo hrací plochu. Ještě jedna reklamní přestávka.
38:14
Domácí nahazují puk na branku soupeře a odcházejí střídat.
37:01
Tvrdá střela, kterou vyslal, tuším, Gostisbehere. Smith ji vyráží.
36:50
Rána Jakuba Voráčka byla sražena mimo. Hosté v plném počtu.
36:06
Po střele Voráčka dorážel do odkryté branky Brayden Schenn, ale ve stoprocentní šanci zamířil mimo!
35:11
Puk skončil v hledišti. Rozhodčí nařizují buly ve středním pásmu.
34:50
Hostů bylo na ledě šest, za což samozřejmě následuje trest. Za dvě sekundy začne naopak přesilovka Flyers.
34:11
Matt Read se dokonce dostal za záda hostující obrany a stíhal ho jen Duchene. To bylo důležité, neboť forvard Colorada přeci jen vyvinul na Reada tlak a ten svou šanci neproměnil!
33:41
V oslabení vyvezl puk dopředu Couturier, jenž domácím ušetřil cenné sekundy.
32:52
Za krosček je vyloučen Chris VandeVelde. Hosté si zahrají přesilovku.
32:41
Domácí už možná povolili až moc. Teď se hraje výhradně v jejich obranném pásmu.
31:49
Na druhé straně si nasprintoval do dobré příležitosti Simmonds. Ještě mohl i nahrávat, ale v touze po hattricku situaci vyřešil ranou z pravého kruhu, kterou pokryl Smith.
30:52
Domácí chybovali v rozehrávce. Z toho mohl těžit Martinsen, jenž z první minul poloodkrytou branku!
30:35
Mason zneškodnil také ránu Fjodora Ťutina od modré. Následuje další reklamní pauza.
30:19
Tohle byla gólovka Jaromeho Iginly, který se objevil sám před Masonem. Ze souboje ale vyšel vítězně brankář Philadelphie!
29:54
Ťutin vypálil od modré, ale puk ani nedošel až k Masonovi. Zastavil ho Gostisbehere.
29:09
Letci hrají, co potřebují. Ve druhé části sice ubrali, ale soupeře do vyložených šancí nepouštějí a sami jednou skórovali.
28:26
Další střela Barbiera. Pokus hostujícího obránce byl tentokrát sražen do ochranné sítě.
28:02
Střela Barbiera byla hodně nepříjemná. Byla totiž tečována, ale Mason kotouč udržel někde mezi rukou a tělem. Následuje reklamní přestávka.
27:16
Gól platí, byť to bylo o milimetry. Na stavu 4:0 se tak už nic měnit nebude!
27:16
Ale pozor! Ještě je tu coach's challenge. Hosté reklamují, že Wealově zásahu předcházel ofsajd.
27:16
Philadelphia právě vstřelila branku!
4:0 pro Letce! Nahození Radka Gudase krásně tečoval do protipohybu Smithe JORDAN WEAL, který se raduje ze svého premiérového zásahu v NHL. Asistence: Radko Gudas a Mark Streit.
25:50
Marik Barbiero vypálil od modré čáry. Mason vyráží.
25:13
Mikko Rantanen zkusil bekhendovou kličku, ale puk mu při zakončení sjel z hole vedle branky. Mason tak stále drží čisté konto.
25:13
Radko Gudas zahákoval ujíždějícího Mikka Rantanena a rozhodčí nařizují trestné střílení!
25:03
Nahození Gudase vyrazil Smith jen před sebe a měl štěstí, že Schenn zblízka nedorazil puk za jeho záda!
24:07
Wayne Simmonds se mohl dočkat hattricku! Po nahrávce Weala nepřekonal Smithe z bezprostřední blízkosti.
23:27
Domácí se ve druhé třetině nikam zbytečně neženou. Mají nahráno a hlídají si svůj náskok.
22:31
Iginla poslal dopředu Mitchella, ovšem jeho střelu z levého kruhu zblokoval Streit.
21:30
Z téměř nulového úhlu vypálil Landeskog. Další pohodový zákrok pro Masona.
21:13
Jeden z domácích hráčů trefil kotouč vysokou holí. Vhazuje se v útočném pásmu Colorada.
20:35
Giroux ze středního pásma nahodil puk na Smithe. Ten na rozdíl od kolegy rozehrál.
20:19
Steve Mason raději podržel nahozený puk. Vhazovat se bude před jeho brankou.
Hity – 11:15
První třetinu ovládli Letci z Philadelphie. Domácí byli jasně lepším mužstvem a vypracovali si tříbrankový náskok. Smutným hrdinou je hostující obránce Beauchemin, jenž si, ve snaze zabránit pohromě, hned dvakrát srazil puk do vlastní klece. Poprvé se tak stalo v 5. minutě, kdy Flyers vyrazili dopředu ve vlastním oslabení a Beauchemin tečoval mezi Smithovy betony nahrávku Wayna Simmondse. V 9. minutě se právě Wayne Simmonds prosadil tečí Gostisbehereovy střely v přesilové hře a v další domácí přesilovce uklidil puk do branky po pasu Jakuba Voráčka na Simmondse opět nešťastník Beauchemin.
20:00
19:40
MacKinnon nahodil na Masona kotouč z ostrého úhlu a dva jeho spoluhráči se ještě snažili dorážet. Brankář Letců ale zůstal pevný. Přesilovka Avalanche skončila.
19:12
Domácím se podařilo vyhodit.
19:01
Běží už poslední minuta první periody.
18:16
Nebezpečnou střelu Duchenea z mezikruží pokryl Mason.
17:58
Střelu Erika Johnsona od modré čáry srazil Mason do rohu.
17:37
Mark Streit zahákoval k dorážce se tlačícího Bourqua. Po reklamní přestávce přijde na řadu přesilová hra Colorada.
16:20
Hraje se hodně dlouho bez přerušení. Ještě nám v této třetině stále zbývá jedna reklamní přestávka.
15:18
Cousins si počkal na z druhé vlny najíždějícího Gostisbehera. Jeho střela byla sražena vedle branky.
14:31
Na druhé straně se vydal dopředu obránce Michael Del Zotto. Jeho projektil skončil na zadním hrazení.
13:59
Se střelou od modré čáry si poradil Mason. Blíže se hosté nedostávají.
12:50
Oba hráči dostávají pětiminutové tresty za bitku. Pokračuje se v pěti na obou stranách.
12:50
12:50
Hosty se snaží nabudit kapitán Gabriel Landeskog! Švédský forvard se pustil do Seana Couturiera.
12:18
Od modré čáry vypálil Erik Johnson, ale Mason byl pozorný.
11:49
Domácí mají utkání skvěle rozehrané a vypadá to, že získají důležité body. Laviny jsou zcela neškodné.
10:35
Už to vypadalo, že Wayne Simmonds bude mít na kontě hattrick, ale nakonec je vše trochu jinak! Jakub Voráček nejprve minul poloodkrytou branku, ale vzápětí vše napravil pasem na zadní tyčku, kde byl připraven právě Simmonds. Na led nalétaly čepice, ale opakované závěry ukázaly, že si kotouč srazil již podruhé do vlastní branky Francois Beauchemin. Za autora téhle trefy je tedy nakonec označen JAKUB VORÁČEK – 3:0. Asistence: Brayden Schenn a Claude Giroux.
10:11
Joe Colborne podrazil Jakuba Voráčka a odejde na trestnou lavici. Po reklamní pauze začne druhá přesilovka Philadelphie.
09:54
Domácí mají úvod zápasu jasně pod kontrolou. Na střely vedou 11:3.
08:28
A Letci mohli přidat další gól! Po ráně Shayneho Gostisbehera zvonila tyčka!
08:07
Domácí přesilovku bleskově využívají a vedou 2:0! Střelu Gostisbehera tečoval před brankou clonící WAYNE SIMMONDS a puk propadl Smithovi mezi betony za brankovou čáru. Asistence: Shayne Gostisbehere a Claude Giroux.
07:58
Girouxe držel Fjodor Ťutin. Obránce Avalanche odchází na trestnou lavici.
07:44
Výborný zákrok Jeremyho Smithe! Po nabídce Reada pálil do horní části hostující klece Chris VandeVelde, kterému sebrala radost z gólu pohotová lapačka brankáře Colorada!
07:18
Od levého mantinelu nahodil puk na Smithe Del Zotto. Hostující gólman ho má v lapačce.
06:55
Se střelou Jakuba Voráčka si poradil hostující gólman Smith. Následuje reklamní přestávka.
05:34
Domácí jsou aktivnější. Weiseho ránu vyrazil Smith a další pokus Gostisbehera prolétl kolem svatyně Lavin.
04:48
Od modré čáry vypálil Radko Gudas. Jeremy Smith si připsal úspěšný zákrok.
04:31
04:04
Domácí skórují ve vlastním oslabení! V početní nevýhodě vyrazili dopředu hned tři hráči Philadelphie. Obránce Andrew MacDonald nahrál na pravou stranu WAYNEMU SIMMONDSOVI, jenž chtěl ještě nabídnout puk na zadní tyčku Couturierovi. Kotouč však, při snaze v pádu zblokovat přihrávku, srazil mezi betony vlastního brankáře obránce Beauchemin. Asistence: Andrew MacDonald.
03:45
Domácí se osvobozují.
03:25
Z ostrého úhlu to zkusil Erik Johnson. Mason byl opět na místě.
02:36
Hned po buly vypálil Tyson Barrie. Mason byl pozorný.
02:30
Hosté budou hrát přesilovku. Za sekání je vyloučen kapitán Flyers Claude Giroux.
01:41
Teď už zase hrozí Letci. Finální ránu Braydena Schenna pokryl Smith.
01:05
Na druhé straně pálil z levého kruhu k bližší tyčce Nathan MacKinnon. V opačném gardu chytající Mason zasáhl efektním semaforem.
00:54
První zajímavá příležitost domácích! Obránce MacDonaldse ocitl až u zadního mantinelu, odkud nahrál mezi kruhy Michaelu Rafflovi. Jeremy Smith však zakročil vyrážečkou.
00:19
Claude Giroux hledal mezi kruhy Jordana Weala. S domácím útočníkem se ale dobře vrátil Matt Duchene.
00:01
Hráči jsou již nastoupeni na ledě. Probíhá slavnostní zahájení zápasu, které vyvrcholí zpěvem hymny Spojených států amerických.

Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – MacDonald, Provorov, Streit (A), Gostisbehere, Gudas, Del Zotto – Simmonds (A), Giroux (C), Weal – Voráček, B. Schenn, Cousins – Weise, Couturier, Raffl – Read, Bellemare, VandeVelde.

Colorado Avalanche: J. Smith (Pickard) – Barrie, Ťutin, E. Johnson, Wiercioch, Barberio, Beauchemin (A) – Comeau, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Nieto, Duchene, Rantanen – Iginla, J. Mitchell, Colborne – R. Bourque, Grigorenko, Martinsen.

Rozhodčí: Hebert, St. Pierre – Sericolo, Cherrey.
Philadelphia Flyers:
Flyers dosud uhráli 63 bodů a v tabulce Východní konference jim patří až dvanácté místo. Na postup do play off Letci aktuálně ztrácejí šest bodů. Aktuální forma však Philadelphii moc nenahrává. Z posledních devíti zápasů totiž vyhrála pouze dva. Naposledy Flyers nestačili v derby utkání pod širým nebem na Pittsburgh, kterému podlehli 2:4.